Autor Wątek: Dying Light  (Przeczytany 48975 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #240 dnia: Lutego 02, 2015, 18:45:43 pm »
Niższą ma PC. 2/3 blacharzy gra w subhd. I mówimy tu o samym monitorze, a nie o tym czy w ogóle odpalą w takiej rozdzielczości grę. Można śmiało zakładać że 95% blacharzy gra w znacznie niższej jakości niż posiadacz PS4 lub nawet Xboxa One.
Właśnie. Może ktoś wrzucić jakieś statystyki, jak to wygląda na pc? Kiedyś latały tu statsy ze steama, ale czy rzeczywiście większość gra na ex-karotowych ekranach? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że aż 95% zdeklarowanych graczy nie gra co najmniej na na minimalnych rozdziałkach laptopowych ekranów, tj. chociażby 1280x720 rozciągnięte na matrycy 1366x760.

el becetol

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 02, 2015, 19:07:59 pm »
Były statystyki samych monitorów, ale statystyki w jakiej rozdzielczości odpalają gry już było im wstyd podać - gaben musi bronić elitaryzmu swoich 13 letnich wyznawców. W nowych statystykach w ogóle zrezygnowali z podawania rozdzielczości bo blacharnia nie lubi faktu, że powszechnie używane pecety są daleko za konsolami pod względem mocy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #242 dnia: Lutego 02, 2015, 19:10:07 pm »
Wracając do modów to Techland posypał głowę popiołem i zablokowali możliwość modowania tylko sfery online. Singiel będzie można modować dowoli :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #243 dnia: Lutego 02, 2015, 19:30:36 pm »
Przypomina to wystąpienie prezydenta Francji po zamachach.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #244 dnia: Lutego 02, 2015, 22:12:06 pm »
Panowie jak w to gracie? :grin: Ja mam 15% gry, nie robie pobocznych zadań i ledwo 700$. Mam jakieś gówniane bronie (ledwo co zmodyfikowałem młotek i ulepszyłem kij) a zombiaki już weszły na wyższy poziom i co trochę gonią mnie ci szybcy co potrafią się wspinać. O co kaman? Czemu tak powoli zdobywam progres? Mam napisane, że po misji Układ z Raisem dostanę ponad 20tyś dolców i jestem już w momencie gdzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...a kasy nie widać.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #245 dnia: Lutego 02, 2015, 22:26:38 pm »
Panowie jak w to gracie? :grin: Ja mam 15% gry, nie robie pobocznych zadań i ledwo 700$. Mam jakieś gówniane bronie (ledwo co zmodyfikowałem młotek i ulepszyłem kij) a zombiaki już weszły na wyższy poziom i co trochę gonią mnie ci szybcy co potrafią się wspinać. O co kaman? Czemu tak powoli zdobywam progres? Mam napisane, że po misji Układ z Raisem dostanę ponad 20tyś dolców i jestem już w momencie gdzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...a kasy nie widać.

Eee, ja mam 13% i sieje totalne zniszczenie udoskonaloną maczetą.

Ja robię wszystkie misje poboczne i otwieram szafki z trudnymi zamkami. Szybko wpadają nowe bronie, które sprzedaję w sklepie. Aktualnie mam chyba 15k $ :P

Skille też mocno podpakowałem i mam już 3 poziom umiejętności walki bronia białą. Praktycznie każdy zombiak jest na jeden szlag, a jak się trafi kilku to mam kółeczko z trupów wokół siebie :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2015, 22:28:58 pm wysłana przez tytacz »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #246 dnia: Lutego 02, 2015, 22:31:37 pm »
Na czym polega rozbudowany parkour (skoro nie jeden przycisk od wszystkiego)? Ktoś się pokusi o małe porównanie do Mirror's Edge?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #247 dnia: Lutego 02, 2015, 22:32:27 pm »
Zaczalem i jestem na tak! czuć moc gazrurki.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #248 dnia: Lutego 02, 2015, 22:33:51 pm »
Na czym polega rozbudowany parkour (skoro nie jeden przycisk od wszystkiego)? Ktoś się pokusi o małe porównanie do Mirror's Edge?

Skok masz pod L1 i musisz spojrzeć na krawędź na którą chcesz wskoczyć. A że tych krawędzi jest mnóstwo to wystarczy odpowiednio zsynchronizować pracę kamery i naciskanie L1 i masz piękny flow :angel:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 02, 2015, 22:35:26 pm »
A jakieś podciąganie nóg podczas skoku istnieje czy za dużo wymagam od gry o zombie? :angel:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 02, 2015, 22:49:56 pm »
A jakieś podciąganie nóg podczas skoku istnieje czy za dużo wymagam od gry o zombie? :angel:


Tylko naciskanie L1 w odpowiednim momencie :P

Mały sztrim :angel:
http://www.twitch.tv/tytacz/

lupinator

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 02, 2015, 22:58:51 pm »
Czekałem na noc a Ty poszedłeś spać :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 02, 2015, 23:46:40 pm »
Panowie jak w to gracie? :grin: Ja mam 15% gry, nie robie pobocznych zadań i ledwo 700$. Mam jakieś gówniane bronie (ledwo co zmodyfikowałem młotek i ulepszyłem kij) a zombiaki już weszły na wyższy poziom i co trochę gonią mnie ci szybcy co potrafią się wspinać. O co kaman? Czemu tak powoli zdobywam progres? Mam napisane, że po misji Układ z Raisem dostanę ponad 20tyś dolców i jestem już w momencie gdzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...a kasy nie widać.

Eee, ja mam 13% i sieje totalne zniszczenie udoskonaloną maczetą.

Ja robię wszystkie misje poboczne i otwieram szafki z trudnymi zamkami. Szybko wpadają nowe bronie, które sprzedaję w sklepie. Aktualnie mam chyba 15k $ :P

Skille też mocno podpakowałem i mam już 3 poziom umiejętności walki bronia białą. Praktycznie każdy zombiak jest na jeden szlag, a jak się trafi kilku to mam kółeczko z trupów wokół siebie :lol:

No to muszę zacząć wykonywać zadania poboczne, bo teraz jak spotkam tego wielkiego zombie z młotem albo tych szybkich to panikuje. W ogóle broń szybko się zużywa. Dobrze, że jest ta apka na andrioda i zwiadowcy przynoszą mi materiał na naprawę. Tytacz zrobimy kiedyś impreze i zagramy z headsetami. Btw. Kasa sama wpada za misje czy muszę ją gdzieś odbierać?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 02, 2015, 23:48:50 pm »
Panowie jak w to gracie? :grin: Ja mam 15% gry, nie robie pobocznych zadań i ledwo 700$. Mam jakieś gówniane bronie (ledwo co zmodyfikowałem młotek i ulepszyłem kij) a zombiaki już weszły na wyższy poziom i co trochę gonią mnie ci szybcy co potrafią się wspinać. O co kaman? Czemu tak powoli zdobywam progres? Mam napisane, że po misji Układ z Raisem dostanę ponad 20tyś dolców i jestem już w momencie gdzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...a kasy nie widać.

Eee, ja mam 13% i sieje totalne zniszczenie udoskonaloną maczetą.

Ja robię wszystkie misje poboczne i otwieram szafki z trudnymi zamkami. Szybko wpadają nowe bronie, które sprzedaję w sklepie. Aktualnie mam chyba 15k $ :P

Skille też mocno podpakowałem i mam już 3 poziom umiejętności walki bronia białą. Praktycznie każdy zombiak jest na jeden szlag, a jak się trafi kilku to mam kółeczko z trupów wokół siebie :lol:

No to muszę zacząć wykonywać zadania poboczne, bo teraz jak spotkam tego wielkiego zombie z młotem albo tych szybkich to panikuje. W ogóle broń szybko się zużywa. Dobrze, że jest ta apka na andrioda i zwiadowcy przynoszą mi materiał na naprawę. Tytacz zrobimy kiedyś impreze i zagramy z headsetami. Btw. Kasa sama wpada za misje czy muszę ją gdzieś odbierać?

Kasę głównie odbierasz u gości, u których kończysz zadanie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 02, 2015, 23:55:32 pm »
W głównym wątku też? Pytam bo ukończyłem współpracę z Raisem za co miałem dostać 22tyś i dupa. No chyba, że to jeszcze nie koniec i akcja z Jade w to się jeszcze wlicza. Ogólnie interfejs w grze jest trochę chaotyczy. Szczególnie motywy z planami i ulepszaniem ekwipunku.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 03, 2015, 00:03:46 am »
W głównym wątku też? Pytam bo ukończyłem współpracę z Raisem za co miałem dostać 22tyś i dupa. No chyba, że to jeszcze nie koniec i akcja z Jade w to się jeszcze wlicza. Ogólnie interfejs w grze jest trochę chaotyczy. Szczególnie motywy z planami i ulepszaniem ekwipunku.

Szczerze to nie wiem, bo tam nie doszedłem. Rób zadania poboczne, otwieraj trudne zamki to znajdziesz lepsze bronie (kolor oznacza moc broni). Zostaw sobie dwie, a resztę sprzedawaj w cholerę. Pamiętaj też aby sprzedawać "cenne" przedmioty, jak spotkasz handlarza to w menu sprzedaży wciskasz kwadrat.

Bronie można ulepszać na dwa sposoby, ale ich efekty nie łączą się. Pierwszy to wsadzanie w sloty odpowiednich "wzmacniaczy", a drugi to korzystanie z planu i dodanie różnych efektów do broni.

Musisz wybierać czy podpakujesz broń na zwykłe większe zadawanie obrażeń albo na dodatkowy efekt np. porażenia prądem, który paraliżuje wrogów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 00:07:23 am wysłana przez tytacz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 03, 2015, 00:06:28 am »
Dzieki za podpowiedzi. :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 03, 2015, 00:12:13 am »
Ważne jest też żebyś sobie podpakował skilla pod kątem psucia się broni (naprawianie bez utraty ilości napraw danej broni) i wytwarzania przedmiotów (wszystko co tworzysz liczone x2).

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 03, 2015, 09:25:34 am »
Panowie jak w to gracie? :grin: Ja mam 15% gry, nie robie pobocznych zadań i ledwo 700$. Mam jakieś gówniane bronie (ledwo co zmodyfikowałem młotek i ulepszyłem kij) a zombiaki już weszły na wyższy poziom i co trochę gonią mnie ci szybcy co potrafią się wspinać. O co kaman? Czemu tak powoli zdobywam progres? Mam napisane, że po misji Układ z Raisem dostanę ponad 20tyś dolców i jestem już w momencie gdzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...a kasy nie widać.

Boban ja robię wszystkie zadania jakie dostaje główne i poboczne(za te drugie można zgarnąć fajne ekstrasy i kaskę),dużo śmigam po mieście i przeszukuje wszystkie zakamarki,skrzynie,samochody ogólnie wszystko co można otworzyć.Dużo się wspinaj i skacz a postać będzie wytrzymała i mobilna.Odpuściłem sobie wszystkie kwiatki i mikstury-do ch**....mi to potrzebne,stawiam na brutalną siłe i szybkość :lol:Zawsze rób każde zadanie do końca i wracaj do gościa który je zlecił po odbiór nagrody.Szukaj i zbieraj dużo rzeczy metalowych,baterie,alkohol,kable elektryczne bo te składniki mocno upgrejdują twoją broń.Nie skacz po różnych rodzajach broni-ja wybrałem że tak powiem broń siekaną czyli różnego rodzaju siekierki,tasaki,maczety i te bronie głównie modyfikuje.Moją główna maczeta ma ponad 220 damage czyli więcej niż karabin maszynowy w grze.

Teraz mam jakieś 39% gry ok.50 tyś $ gotóweczki,masę zebranych składników, 2 pistolety niemiecki i amerykański,karabin wojskowy i policyjny,dwururkę i shotguna.
Amunicja do broni palnej mocno ograniczona i słabo dostępna,np.do pistoletu można nosić tylko 50 pocisków a do karabinu 100.Ogólnie mało używam tej broni bo robi dużo hałasu i od razu zbiegają się wszystkie chujstwa najgorsze w grze,tylko w ostateczności(miałem już pierwsze spotkanie z Destroyerem-nie polecam :D)ale power mają konkretny.Widocznie takie były założenia twórców żeby skupić się na broni białej.
Dla mnie gierka jest zajebista,dawno mnie tak nic nie wciągneło i po FC4 to jeden z lepszych tytułów jak dla mnie na PS4.
Bardzo chętnie zagram coopa z wami panowie-piszcie kiedy wam pasuje.....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 03, 2015, 09:37:16 am »
Ja mam dziś wolne, więc chętnie przyjmę pomoc w zadaniach pobocznych. Też mam pistolet, ale tylko dlatego, że wbił do mnie jakiś koleś podczas gry i mi go podarował. Ale faktycznie strzelanie to ostateczność, bo hałas ściąga zombiaków. Muszę w końcu dorwać jakąś maczetę lub coś podobnego. Grałem raz z kolesiem, który miał katanę i robił taką rzeź, że masakra.

Btw. Zajebiste w tej grze jest oddanie siły uderzeń i mocy broni. To powinien być przykład dla niektórych gierek gdzie siekanie albo strzelanie przypomina zabawę plastikowym szajsem z odpustu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #260 dnia: Lutego 03, 2015, 09:48:09 am »
Btw. Zajebiste w tej grze jest oddanie siły uderzeń i mocy broni.
O to to to.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #261 dnia: Lutego 03, 2015, 09:49:19 am »
Napalać mnie na tą giere może i jak kupię, ale nadal mam obawy przez to DI.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #262 dnia: Lutego 03, 2015, 10:41:31 am »
Napalać mnie na tą giere może i jak kupię, ale nadal mam obawy przez to DI.

Wspólne z DI jest tylko występ zombiaków w grze cała reszta to inna bajka,widać że twórcy wyciągneli wnioski z poprzednich produkcji.
Widzę też dużo rzeczy podobnych do FC4 ale to na plus...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Trochę mnie martwi brak upgrejdu broni palnych jak tłumik,inny celownik itd.ale podejrzewam że jest to zamierzony ruch bo wtedy była by masakryczna rzeznia   i gracz miałby za łatwo :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #263 dnia: Lutego 03, 2015, 10:45:57 am »
Mam pytanie?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #264 dnia: Lutego 03, 2015, 11:15:02 am »
Jeśli chodzi o broń palną to tutaj niestety Techland poległ. Dawno nie widziałem tak drętwego modelu strzelania :P

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #265 dnia: Lutego 03, 2015, 11:18:49 am »
Mam pytanie?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No trochę misji trzeba zrobić żeby do niej dotrzeć.......chyba że ktoś łaskawie odda tobie grając w coop :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #266 dnia: Lutego 03, 2015, 11:21:26 am »
Ja mam dziś wolne, więc chętnie przyjmę pomoc w zadaniach pobocznych. Też mam pistolet, ale tylko dlatego, że wbił do mnie jakiś koleś podczas gry i mi go podarował. Ale faktycznie strzelanie to ostateczność, bo hałas ściąga zombiaków. Muszę w końcu dorwać jakąś maczetę lub coś podobnego. Grałem raz z kolesiem, który miał katanę i robił taką rzeź, że masakra.

Btw. Zajebiste w tej grze jest oddanie siły uderzeń i mocy broni. To powinien być przykład dla niektórych gierek gdzie siekanie albo strzelanie przypomina zabawę plastikowym szajsem z odpustu.

Jeśli się ogarnę dzisiaj to można pyknąć kilka zadań ;) Ale tylko poboczne, bo fabułę chcę pyknąć sam :shifty:
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 11:22:58 am wysłana przez tytacz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #267 dnia: Lutego 03, 2015, 11:22:05 am »
Ale nie o to w grze chodzi prawda?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #268 dnia: Lutego 03, 2015, 11:22:32 am »
Ja mam dziś wolne, więc chętnie przyjmę pomoc w zadaniach pobocznych. Też mam pistolet, ale tylko dlatego, że wbił do mnie jakiś koleś podczas gry i mi go podarował. Ale faktycznie strzelanie to ostateczność, bo hałas ściąga zombiaków. Muszę w końcu dorwać jakąś maczetę lub coś podobnego. Grałem raz z kolesiem, który miał katanę i robił taką rzeź, że masakra.

Btw. Zajebiste w tej grze jest oddanie siły uderzeń i mocy broni. To powinien być przykład dla niektórych gierek gdzie siekanie albo strzelanie przypomina zabawę plastikowym szajsem z odpustu.

Jeśli się ogarnę dzisiaj to można pyknąć kilka zadań ;)
Jak byście grali to dołączę chętnie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #269 dnia: Lutego 03, 2015, 11:40:25 am »
Swoją drogą to zapomniałem pochwalić ZAJEBISTEGO modelu obrażeń. Wszystko jest oparte na fizyce i obrażenia pokazują się tam gdzie trafimy bronią w przeciwnika.

Nogę można ujebać przy samej stopie, łydce, w kolanie itp. To samo ręce. Napieprzając młotkiem miażdżymy czaszki i kości. Zauważyłem nawet że niektóre cięcia ostrymi narzędziami wyrywają kawałki ciała pokazując bebechy w środku :evil:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #270 dnia: Lutego 03, 2015, 11:52:59 am »
Fajny jest też motyw jak dobrze i mocno trafimy gdy włącza się x-ray (widać jak kości pękają).

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #271 dnia: Lutego 03, 2015, 12:06:00 pm »
Mam pytanie?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No trochę misji trzeba zrobić żeby do niej dotrzeć.......chyba że ktoś łaskawie odda tobie grając w coop :lol:
Szkoda bo takie latanie z pałką itp. może się szybko znudzić.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #272 dnia: Lutego 03, 2015, 12:13:47 pm »
O niebo lepsze takie latanie z maczetami niż kolejney FPS z giwerami vs zombie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #273 dnia: Lutego 03, 2015, 12:17:44 pm »
Z tego co widziałem na gameplayach gościu nawet kopie ich nogami. Szkoda, że ushiro mawashi geri nie ma.

el becetol

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #274 dnia: Lutego 03, 2015, 12:25:39 pm »
ushiro mawashi geri nie ma.

Pewnie stąd te niższe oceny.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #275 dnia: Lutego 03, 2015, 12:28:51 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #276 dnia: Lutego 03, 2015, 12:36:31 pm »
 :lol: :lol: :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #277 dnia: Lutego 03, 2015, 12:41:53 pm »
Ryo puścił gościa na pożarcie :lol:.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #278 dnia: Lutego 03, 2015, 12:59:38 pm »
Beka jest kręcona z ciebie tutaj  :roll:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 047
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #279 dnia: Lutego 03, 2015, 13:00:33 pm »
Faktycznie nie da się ukryć.