Autor Wątek: NBA 2K14  (Przeczytany 9856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 10, 2014, 17:21:16 pm »
MyTeam jest akurat spoko. Jak Ci się nie chce grać, a szybko chcesz pyknąć trochę VC, to wyguglaj "Mygm glitch". To jest rzecz jasna małe oszustwo, ale dla mnie do usprawiedliwienia jeżeli ktoś nie ma czasu na grę. Ja spokojnie skleciłem :angel: team z Carmelo, Love, Boshem, Lee, Shumpertem, Joe Johnsonem bez oszustw w miesiąc wieczornej gry.

MyCareer zaleca się grać jako rozgrywający, bo wtedy masz realny wpływ na grę zespołu. Szczególnie w playoffs to można odczuć, gdy nagle drużyna siada na dupie i ktoś przytomny musi pociągnąć grę :)
BTW doszliście do finału? Gram w Sacramento i w finale wylądowałem (oczywiście) przeciwko Miami. Pierwsze 2 mecze to absolutna jazda po nich. Następne 4 to jakaś kosmiczna ich przewaga, zero błędów w obronie, kosmiczna skuteczność i w efekcie 4 z rzędu porażki - nigdy tak nie zostałem zjechany w tej grze i dołączam do grona osób które piszą ze przynajmniej pierwszy sezon jest skryptowany (pierwsze natkniecie jest w momencie gdy przez cały mecz nie trafia się rzutów wolnych mimo excellent release, a tuż po nim jest trening z kolega z zespołu).

BTW te techniczne faule za bluzganie online to chyba bujda na szynach, przynajmniej w MyTeam. Grałem z jakimś brytolem, który był bardzo się irytował że nie mógł mnie cheese'ować Jordanem, że po każdej akcji puszczał wiązankę i nic nie dostawał.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2014, 17:27:11 pm wysłana przez blach0r »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 10, 2014, 17:23:50 pm »
BTW te techniczne faule za bluzganie online to chyba bujda na szynach, przynajmniej w MyTeam. Grałem z jakimś brytolem, który był bardzo się irytował że nie mógł mnie cheese'ować Jordanem, że po każdej akcji puszczał wiązankę i nic nie dostawał.
To ponoć można wyłączyć, chyba, że te wieści dotyczyły trybu multi, gdzie faule techniczne za przeklinanie miały być z góry narzucone.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 10, 2014, 17:27:57 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/Q5okb9Vc8SY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 10, 2014, 17:29:56 pm »
Aha, widzę że to inny tryb niż MyTeam. Pewnie jakaś Liga online albo szybki mecz o nic.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 11, 2014, 07:15:02 am »
Oki sprawdzę ten glitch. Jeszcze nie odpalałem MyGM.

Staram się zagrać codziennie jeden mecz (quick game) żeby trochę grosza zarobić ale póki co wszystko leci na MyPlayera. Masz rację co do PG. Jak grałem SF to szło mi bardzo cięzko i zrobiłem sobie PG chociaż bardziej póki co taki SG bo zaliczam nie za wiele asyst. Gram w 76rs i awanasowałem na 6man. Do startowej piątki już niewiele zostało. Ale muszę sobie zawodnika dopakować. Mam specjalność rzuty za 3 pkt i niedawno kupilem dopiero pierwszy signature move - catch and shot. Będe się starał zrobić sobie ofensywnego shooting guarda. Mój rekord to na razie 31 pkt. Meczy zagrałem może z 8 póki co. Co mnie wkurza to, że za celne rzuty ocena minimalnie się poprawia. A np wystaczy zrobić steal + assist i praktycznie jedno oczko do góry:). Ostatnio też miałem problem w meczu z Toronto - musiałem kryć DeRozana a on szalał - minął mnie w obronie ze 3 razy, ciskał praktycznie z każdej pozycji. Ocena w dół na łeb na szyję :).

Jak gram quick game na Pro (simulation) to gra mnie niszczy i przegrywam po 15-20 pkt. Ostatnio wpierdziel z Nuggets - Ty Lawson mnie zniszczył wjazdami pod kosz. Podwajam go to wiadomo - odsłonięty drugi gracz, czysta pozycja - 100% kosz. I w ogóle nie umiem grać w obronie - bardzo często moi zawodnicy gubią się i zostaje jakiś gracz odsłonięty na wolnej trójce. Nie wiem. Jakiś rady?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 11, 2014, 14:45:42 pm »
Obrona CPU to temat rzeka w tym NBA i jedna z pierwszych rzeczy do poprawy. Warto pamiętać że 2k tradycyjnie dodaje jedno i odejmuje 2 przy każdej kolejnej odsłonie. W next genach zabrali ogromna ilość ustawień defensywy, jak i ofensywy, zastępując je tymi Points of Emphasis (które z założenia są fajne, szkoda ze nie działają). W efekcie grając z CPU w trybie "rozpierdalator" (na przykladzie mojej historyjki o finalach z Miami), są oni w stanie zalewać gracza trójkami ze skutecznością 80%. I nic na to nie poradzisz zarowno grając myplayerem jak i cala drużyna. Nie zależy to zawsze od gry myplayera (z Miami zdobylem 75pkt ze skutecznością okolo 60% przy 7min kwartach, a i tak przegrałem)

Jako porade w obronie przeciwko CPU moge doradzić polowanie na przechwyty w passing lanes: zidentyfikuj jakie zagrywki gra przeciwnik i czekaj na podanie do zioma którego kryjesz. Dużo daje także odcięcie rozgrywającego od pierwszego podania przy wznowieniu gry - jego koledzy zawsze będą go szukać wiec wiadomo gdzie podanie będzie szlo i mamy duza szanse na przechwyt. Oczywiście o ile nie ma w ich teamie duranta, kobiego, lebrona, hardena itp skutecznych ballhandlerow nie grających na pozycji 1.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: NBA 2K14
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 14, 2014, 13:06:51 pm »


:lol: