Autor Wątek: Project Titan  (Przeczytany 3698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Project Titan
« dnia: Lutego 24, 2013, 01:28:42 am »
niby nowa gierka od blizzarda. o projekcie wiadomo już od jakiegoś czasu, nie bardzo za to wiadomo czym ma być.
podobno jakiś spin off z istniejącej już serii blizza.

tutaj trochę więcej informacji:

http://titanproject.pl/news/43,alphanoid-titan-spin-istniejacej-juz-gry-blizzarda-rowniez-na-konsole.html

Cytuj
Blizzard twierdzi, że Titan będzie nowym IP. To nie jest prawda. To spin off istniejącej serii... planują jedynie wydać go jako coś nowego. Będzie to coś, na co czekają fani Blizzarda.

Jedyne co powiem, to że Titan jest i nie jest nowym IP. To spin off istniejącej gry. Titan jest kolejnych MMO Blizzarda, ale nie będzie to Warcraft.

Z tego co wiem, Titan opuścił nie tak dawno fazę planowania. Do pracy zaangażowali się projektanci poziomów i designerzy. Prawdopodobnie do 2014 roku pojawi się niewiele informacji na temat Titana .

Nikt nie ma dev kita? To bzdura. Według mojego kontaktu z Blizzarda, pracującego przy Titanie, Blizzard miał w listopadzie działającą wersję Titan na Xboxie. Nic więcej nie mógł mi powiedzieć, ze względu na NDA.

koleś jest wiarygodny. wcześniej puścił przecieki o diablo3 i starcrafcie2, które się w 100% potwierdziły.

daję do ps4, bo po konfie wiadomo na co gierka wyjdzie :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2013, 11:51:11 am wysłana przez s00s »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2013, 11:39:15 am »
Mam głupie ale silne wrażenie...

Że to może być coś w stylu World of Starcraft...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 24, 2013, 11:49:39 am »
No za dużo IP to oni nie mają :lol:

Też obstawiam Starcrafta, bo Diablo jakby nie było to klimatem przypomina Warcrafta (w sensie fantasy, potworki i czary).

Mrocz

  • Gość
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 24, 2013, 11:50:57 am »
No za dużo IP to oni nie mają :lol:

Też obstawiam Starcrafta, bo Diablo jakby nie było to klimatem przypomina Warcrafta (w sensie fantasy, potworki i czary).

Rozwinięta idea Starcraft Ghost? Na grunty MMO :P ? Pewnie i tak tylko trailery i cutscenki będą mi robić, a gra będzie mnie odpychać wszystkimi siłami xD

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 24, 2013, 11:55:27 am »
MMO na PS4 jak dla mnie by było słabe, zwłaszcza od Blizz. Przecież takiego WoW'a nie idzie ogarnąć na klawiaturze, to co dopiero na padzie. Tak czy siak, dla mnie Blizz moze nic nie wydawać, bo gry tej firmy to dla mnie jedna wielka porażka.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2013, 11:57:11 am »
MMO na PS4 jak dla mnie by było słabe, zwłaszcza od Blizz. Przecież takiego WoW'a nie idzie ogarnąć na klawiaturze, to co dopiero na padzie. Tak czy siak, dla mnie Blizz moze nic nie wydawać, bo gry tej firmy to dla mnie jedna wielka porażka.

Czy ja wiem... Cutscenki i Intra mają bardzo fajne... Zawsze lubiłem je oglądać :oops: Dlatego mogliby porzucić robienie gier na rzecz studia filmów animowanych :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2013, 12:00:45 pm »
Porzucić?

Kto inny potrafi wtórną, gorszą od poprzedniczki, na którą prawie wszyscy narzekają, grę sprzedać w 7mln na samym PC? ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2013, 12:02:03 pm »
Porzucić?

Kto inny potrafi wtórną, gorszą od poprzedniczki, na którą prawie wszyscy narzekają, grę sprzedać w 7mln na samym PC? ;)

Wiem, że im się to opłaca, ale po prostu byłoby fajniej dostać animowane filmy ze Starcrafta czy Warcrafta bez tych słabych gierek :P

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 24, 2013, 12:02:46 pm »
Czy ja wiem... Cutscenki i Intra mają bardzo fajne...

Fakt, ale po za tym to dla mnie ich gry tak cudowne nie są. Co prawda wykreowany świat w takim wowie, jest cudowny, ale już ilość czasu jaką trzeba poświęcić by coś zebrać jakieś itemy czy inne duperele jest dla mnie stanowczo za długi by poświęcać na to czas. Do tego na PS4 jakby był jakiś MMO to brak farmerów = chore ceny na AH = jeszcze więcej czasu trzeba poświecić by coś zdobyć/kupić. Tak czy siak, niech wydzadzą to całe diablo, pośmiejemy się z grafy i do widzenia.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Project Titan
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 24, 2013, 12:23:35 pm »
daję do ps4, bo po konfie wiadomo na co gierka wyjdzie :)
No pewnie, że wiadomo - na PC.

I może również na konsole.

Dlatego bardziej pasuje dział multiplatformowe imo.