Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Lewacka logika
« dnia: Października 23, 2015, 17:21:25 pm »
Codziennie mam praktycznie przykłady tej rakowej ideologii, która z każdym dniem osiąga nowe szczyty głupoty. Obojętnie czy to SJW, anti-gamergate, feministki, gender, zieloni, vege czy zwykli komuniści - nie chodzi o tematy tolerancji czy polityki, już dawno wylewają się na inne dziedziny i nie ma tematu do którego by można zbiorczo to wrzucać. 

Dzisiaj np. okazało się że kostiumy halloweenowe obrażają lewaków, a rodzic przebierający dziecko za indianina powinien ich zdaniem za karę zginąć w wypadku samochodowym:



Oczywiście kostium kowboja jest ok, każdy go może ubrać. Po prostu biały człowiek nie ma absolutnie prawa przebierać się w stroje ludowe osób innych ras, bo to obraża lewice.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2015, 18:16:31 pm »
Potępianie Halloween zawsze kojarzyło mi się ze środowiskami skrajnie katolickimi (nawet nie zawsze tak skrajnie). Różne są dziwolągi na świecie, i po stronie prawicowej i lewicowej. Najlepiej byłoby ich ignorować. Wtedy nie zyskają rozgłosu i nie narobią zamieszania.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2015, 19:13:30 pm »
Różne są dziwolągi na świecie, i po stronie prawicowej i lewicowej.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2015, 19:43:22 pm »
Potępianie Halloween zawsze kojarzyło mi się ze środowiskami skrajnie katolickimi (nawet nie zawsze tak skrajnie). Różne są dziwolągi na świecie, i po stronie prawicowej i lewicowej. Najlepiej byłoby ich ignorować. Wtedy nie zyskają rozgłosu i nie narobią zamieszania.
Dziwne bo sam założyłeś temat o Kościele, który służy głównie jednemu fanatycznemu lewakowi do plucia na ludzi wierzących. Jakoś nie widzę tam argumentu o dziwolągach i po różnych stronach ani o kondycji innych religii i ateizmu w Polsce. Ale jak chcesz możesz założyć temat o prawicy.

Ewentualnie można zmienić nazwę tego tematu na "Prawa białych mężczyzn", bo to jest grupa którą chce pozabijać lewica spod tagu #killallwhiteman nie widząc w tym nic rasistowskiego.

http://www.ktvu.com/news/33724074-story

Lewicowa dyrektorka szkoły zawiesiła szkolne wybory bo zwycięzca był białym chłopakiem i tym samym był za mało "zróżnicowany"

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2015, 20:03:59 pm »
Ewentualnie można zmienić nazwę tego tematu na "Prawa białych mężczyzn", bo to jest grupa którą chce pozabijać lewica spod tagu #killallwhiteman nie widząc w tym nic rasistowskiego.
Czy przypadkiem nie padłeś ofiarą tzw trollingu?

Co do samego tematu, wszystko wyżej zostało już powiedziane. Zamknąć i zaorać.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #5 dnia: Października 23, 2015, 21:38:47 pm »
Dziwne bo sam założyłeś temat o Kościele, który służy głównie jednemu fanatycznemu lewakowi do plucia na ludzi wierzących. Jakoś nie widzę tam argumentu o dziwolągach i po różnych stronach ani o kondycji innych religii i ateizmu w Polsce.
Odpowiadam tylko za swoje posty. No i tamten temat nie miał krytykować Kościoła, tylko analizować kondycję wiary i pozycję Kościoła w dzisiejszej Polsce. To zupełnie co innego. Ja staram się właśnie o takich rzeczach pisać. Fakt, niektórzy wolą się spuszczać nad księdzem gejem. No trudno, nic na to nie poradzę. Wolę nawet nie włączać się do takich dyskusji.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #6 dnia: Października 23, 2015, 21:41:19 pm »
Czy przypadkiem nie padłeś ofiarą tzw trollingu?

Te dwa wrzucone przypadki to też trolling? Panowie skupcie się na komentowaniu wrzucanych przykładów, zamiast strzelaniem do listonosza przynoszącego złe wieści  8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2015, 12:40:29 pm »
Ciekawe czy gdyby zabroniono dzieciakom innym niż białe przebrania kowboja to czy też nazwanoby to trollingiem...

A temat ciekawy, sam lubię się pośmiać z lewackich absurdów ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #8 dnia: Października 24, 2015, 18:31:42 pm »
http://prostozmostu.net/swiat/wzywala-do-zabicia-wszystkich-bialych-ale-nie-wyrzuca-jej-z-uczelni

Cytuj
Bahar Mustafa wezwała do „zabicia wszystkich białych” i nazwała ich „białymi śmieciami”. Nie zostanie wyrzucona ze studenckiej organizacji, bo jest „przedstawicielką mniejszości etnicznej i nie może być rasistką”.

Mustafa kieruje działem różnorodności w studenckiej organizacji na uniwersytecie Goldsmith. Na twitterze opublikowała agresywne tweety wobec białych, a ponadto nie wpuściła białych mężczyzn na uczelnianą uroczystość.



http://brytol.com/bahar-mustafa-odpowie-za-tweet-killallwhitemen/

Cytuj
Ze swojego konta na Twitterze rozsyłała anty-białe posty opatrzone hashtagiem #KillAllWhiteMen (Zabić Wszystkich Białych Mężczyzn).

Mustafa zaprzecza, że nie wpuszczanie białych na spotkania kolorowych jest rasizmem:

Ja, kobieta z etnicznej mniejszości nie mogę być rasistką lub seksistką w stosunku do białych mężczyzn, ponieważ rasizm i seksizm opisują struktury przywilejów na podstawie rasy i płci, a więc kobiet, kolorowych i mniejszościowych płci.”


#lewacka logika


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #9 dnia: Października 24, 2015, 19:53:06 pm »
W sumie tylko czekam, aż ktoś natnie się w tym temacie na trolling /int/, /pol/ i /b/ z 4chana :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #10 dnia: Października 24, 2015, 20:53:42 pm »
Na razie był już jeden post o trollingu i po wrzuceniu dowodów że to żaden trolling - cisza. Uprasza się o rozmawianie na temat i nie robienie szamba offtopami 8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #11 dnia: Października 24, 2015, 21:24:44 pm »
Źle Ci się wydaje, jestem daleki od offtopu. Filmikowi z pierwszego posta nie da się zaprzeczyć i nie to mam na celu, ale wiem też, że 4chan nadmuchał w pewnym momencie balonik związany z halloween, przeglądając neta widziałem, jak chyba /pol/ albo /b/ podłapało temat (nie wiem, czy na podstawie ww. filmiku), zaczęli tworzyć swoje wersje z kostiumami halloweenowymi, powrzucali m.in. spreparowane zrzuty-obrazki z aukcji na e-bay i sklepów internetowych z opisami o tym, kto może nosić dany strój, aby nie obrażać mniejszości, jeszcze mocniej nakręcając i rozsiewając gównoburzę, jakieś typy zaczęły naklejać obrazki z kostiumami w szkolnych gablotach przy okazji zapowiedzi szkolnych imprez halloweenowych. Gdzie Ty znalazłeś ten filmik, chyba nie w największych czeluściach internetu, temat musiał być już dość mocno rozdmuchany? ;)
Zrzutów ekranowych z wątku zbiorczego niestety brak, ot moja obserwacja, którą chciałem się podzielić. Ogólnie polecam /pol/, żeby zobaczyć jak często podłapują jakiś temat i nakręcają grubo po różnych stronach internetu.

Jeśli mogę wyrazić opinię to uważam, że ogólnie fajny temat, na pewno nie przyczyni się do tworzenia kolejnego szamba na forum, przynajmniej trzeciego z kolei. Zaraz wpadnie Londek, potem dołączy kilka innych osób i tylko czekać, jak zaczniecie się wyzywać. W sumie nic mi do tego, ale zaraz zacznie się dyskusja, czy wątek o lewackiej logice ze względu na to, że nie będzie do opanowania znajdzie się na takich samych warunkach, jak Polityka czyli zostanie w pełni niemoderowany, albo traktowany z przymrużeniem oka. Wg mnie większość postów z tego wątku luzem mogłoby pozostać w temacie Tolerancji.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #12 dnia: Października 24, 2015, 21:45:47 pm »
Część może tak (chociaż temat tolerancja w założeniu miał pytać o tolerancję użytkowników wobec różnych zjawisk, a tu jest o nietolerancji wobec nas), ale całego SJW, pierdół kotaku czy polygona obniżających oceny gier za brak lewackich ideałów, wybryków feministek, otherkin, tumblerin czy tłustych bab z fat acceptance które nienawidzą białych facetów bo ich ignorują, a także prawnych nierówności (pussy pass, gdzie kobiety za to samo przestępstwo dostają niższe wyroki) już nie za bardzo - a to wszystko to łączy jedna rzecz - nowa fala lewicy której najważniejszy cel opisuje używany przez nich tag #killallwhitemen.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #13 dnia: Października 29, 2015, 09:51:45 am »
Codziennie mam praktycznie przykłady tej rakowej ideologii, która z każdym dniem osiąga nowe szczyty głupoty. Obojętnie czy to SJW, anti-gamergate, feministki, gender, zieloni, vege czy zwykli komuniści - nie chodzi o tematy tolerancji czy polityki, już dawno wylewają się na inne dziedziny i nie ma tematu do którego by można zbiorczo to wrzucać. 

Dzisiaj np. okazało się że kostiumy halloweenowe obrażają lewaków, a rodzic przebierający dziecko za indianina powinien ich zdaniem za karę zginąć w wypadku samochodowym:



Oczywiście kostium kowboja jest ok, każdy go może ubrać. Po prostu biały człowiek nie ma absolutnie prawa przebierać się w stroje ludowe osób innych ras, bo to obraża lewice.
Dodałbym do tego redagowanie treści zawartych w książkach Faulknera bo jest tam uzyte sformułowanie "murzyn". Poza tym zastanawialiście się jak dzisiaj w dobie panowania takich programów jak Ellen show (swoją drogą bardzo antypatyczna postać) feministki zareagowalyby na model rodziny rodem z takiego serialu jak one step beyond gdzie kobieta zmywa gary? Dzisiejsze filmy z Hollywood są niestety ale pod pantoflem takich ruchów dlatego mamy takie a nie inne filmy.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #14 dnia: Października 29, 2015, 11:00:22 am »
Feministka zgwałciła retard'a.

Swoją drogą ta kobieta wykazała się większą głupotą od tego biedaka. Co potwierdza moją teorie, że źle ukierunkowana inteligencja prowadzi do hiperdebilizmu.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #15 dnia: Października 31, 2015, 03:02:34 am »
Kwintesencja lewackiej logiki:



wersja bez lektora dla purystów:


Mrocz

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #16 dnia: Października 31, 2015, 10:48:12 am »
To powinno lecieć w TV jako kampania reklamowa anty lewacka ;)


BTW. W temacie:

Wrzucam z Facebooka ;)
http://www.kufel.pl/pelnykufel/1782/wedlug-dzialaczy-lgbt-promowanie-tradycyjnego-modelu-rodziny-dyskryminacja/
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2015, 11:32:05 am wysłana przez Mrocz »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 01, 2015, 10:04:33 am »
Glamour nominuje transa do tytułu kobiety roku lol

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,19114015,caitlyn-jenner.html#BoxPloMT

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 01, 2015, 13:08:24 pm »
Co zabawne do tego typ:
- w lutym zabił niewinną dziewczyne jadąc samochodem i dzięki swojemu bogactwu całkowicie uniknął kary - super człowiek roku, lewicowe ideały równości biednych i bogatych w pełnej krasie
- jest otwarcie przeciwny małżeństwom homoseksualnym, co powinno go skreślać w każdym lewicowym medium

No ale misję promocji dziwactw trzeba kontynuować więc lewactwo na takie rzeczy oczy przymyka :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 05, 2015, 16:16:07 pm »
Ja pitolę, miałem wrzucać do tematu o rozśmieszaniu, ale chyba tutaj bardziej pasuje. Obłęd w ciapki.
 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19141206,pelen-parytet-w-nowym-kanadyjskim-rzadzie-dlaczego-bo-jest.html
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2015, 13:30:26 pm »
Co do samego tematu, wszystko wyżej zostało już powiedziane. Zamknąć i zaorać.
No, ale to dobrze. Gratuluje postępu;).
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2015, 14:16:22 pm »
Podtrzymuję to zdanie, wrzutka nadawałaby się w kilka miejsc. Zamknąć i zaorać.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2015, 15:54:05 pm »
Dobry temat. Tylko przydałoby się, żeby lewaki założyły taki temat w drugą stronę i wtedy zobaczymy, jaki jest olbrzymi dysonans, jeśli chodzi o skale problemu.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 07, 2015, 15:13:22 pm »
Lewaki to się na razie boją bronić jak widzą efekty tego co przez lata popierali.

Kolejny hit internetu, pokazujący w jakiej kondycji są amerykańskie uniwersytety, aktualnie największe siedlisko lewackiego raka w historii świata. Lewacka histeryczka atakuje profesora, za to że nie zakazał przebierania się na Halloween, bo oczywiście zdaniem nowej fali lewicy przebieranie się to faszyzm i rasizm razem wzięty:



Studenci teraz chcą odejścia profesora i jego żony z uczelni bo nie byli dość lewaccy, pod petycją podpisało się blisko 1000 studentów - info na wypadek jakby jakiś forumowy abnegat znów mówił że to tylko pojedyńczy przypadek jednej głupiej studentki, a nie dominujący trend. Yele kończą przyszli rządzący USA, ciekawe jak będzie wyglądać przyszłość według lewicy oficjalnie popierającej hasło "kill all white man"...

« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2015, 15:15:04 pm wysłana przez el becetol »

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 07, 2015, 16:07:36 pm »
Mam akurat chwilę czasu i pomyślałem sobie, że el_becetol korzystając z tego, że nikt poza nim nie traci czasu na czytanie o takich bzdurach, wyolbrzymia i wymyśla pewne fakty tak aby pasowały mu do wizji cywilizacji przyszłości która zabija białych mężczyzn.

Tutaj jest opisana cała sprawa: https://www.thefire.org/yale-students-demand-resignations-from-faculty-members-over-halloween-email/

Ktoś sobie napisał e-mail do studentów, żeby zwrócić uwagę (dla beceta to znaczy zakazać) na to, żeby nie przebierać się za murzynów, islamistów itd. Na to pracownica należąca do jednego z collegów Yale odpisała, żeby wyluzować, odpuścić i pozwolić młodym ludziom popełniać błędy. 750 osób się oburzyło, jak ostatni idioci i podpisali petycję, żeby wywalić ją i jej męża, który ją poparł z pracy. Akurat na Yale trwa debata o ograniczaniu wolności słowa przez stwarzanie w publicznej dyskusji wyłącznie takich sfer, gdzie nikt nie może zostać urażony. Oburzeni dyskutowali też na campusie z oskarżonymi przez dłuższy czas aż w końcu jakaś idiotka nie wytrzymała i zaczęła krzyczeć.

To jest ten rak i śmierć białego mężczyzny. Halloween na szczęście zostało uratowane i będzie mogło dalej wypierać w Polsce chrześcijańskie święta pełne zadumy i pokory.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 07, 2015, 16:59:27 pm »
Dzięki za potwierdzenie, że wszystko co napisałem to prawda 8) Do tego nawet dajesz link do źródła które sam wkleiłem. Oczywiście pomimo tego kłamiesz i manipulujesz tak jak przewidziałem umniejszając sprawie "ktoś sobie napisał" i "jedna idiotka" - spokojnie lupi tysiące jeszcze dostaniesz przykładów w tym temacie będziesz miał jeszcze masę przykładów do przypisania tej "jednej osobie".

Ktoś sobie napisał e-mail do studentów

Tu podpis tego kogoś (jednego!) który "sobie napisał":

Cytuj
Peter Crumlish - Dwight Hall Center for Public Service & Social Justice
Kelly Fayard – Native American Cultural Center
Omer Bajwa - University Chaplain’s Office
Risë Nelson - Afro American Cultural Center
Leah Cohen – Joseph Slivka Center for Jewish Life
Melanie Boyd - Office of Gender and Campus Culture
Eileen Galvez - La Casa Cultural
Brian Tompkins - Yale Athletics
Saveena Dhall - Asian American Cultural Center
Anne Kuhlman – Office of International Students & Scholars
Burgwell Howard - Yale Dean of the College Office/Office of Student Life

Mi to wygląda na wysoko postawione osoby na uczelni które piszą czego nie robić (jak przełożony pisze żeby czegoś nie robić, to zakazuje, a nie "zwraca uwagę na"), a nie "jednego anonimowego bez znaczenia kogoś który sobie napisał".


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 07, 2015, 17:13:58 pm »
Jeszcze jakby ktoś się dziwił że tłum popierający lewaczkę na powyższym filmiku zamiast klaskać pstryka palcami i dziwnie rusza dłońmi, to dlatego:

Feministki zakazały klaskania

http://www.washingtontimes.com/news/2015/mar/24/feminist-conference-says-clapping-triggers-anxiety/

Cytuj
The National Union of Students (NUS) Women’s Campaign announced the clapping “ban” at the West Midlands conference on Twitter Tuesday, shortly after receiving a request from the Oxford University Women’s Campaign.

“@nuswomcam please can we ask people to stop clapping but do feminist jazz hands? it’s triggering some people

Więc teraz tresowane lewaki na uniwersytetach w całym kraju zamiast klaskać pstrykają palcami i robią "jazz hands"

Klaskanie to faszyzm i rasizm  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2015, 17:15:31 pm wysłana przez el becetol »

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 07, 2015, 17:20:46 pm »
Jesteś chory na lewackoplazmozę.

Nie pisałem "jedna idiotka", ale "jakaś idiotka", bo to zwykła studentka. Za pierwszym razem kiedy użyłem tego terminy podałem dokładną liczbę oburzonych osób (czyli tak jak przewidziałeś - umniejszyłem skali) ale tego nie wychwyciłeś, bo choroba atakuje przede wszystkim ośrodek wzroku. Cieszmy się swoimi przywilejami póki możemy. Oni nadchodzą.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 07, 2015, 17:34:17 pm »
Jak zwykle jakiś gimbohumor i prywata, ale zero odniesienia do tego co napisałem. Tak napisałeś (nieaktualną już) liczbę podpisujących się pod petycją, ale zamiast tłumu idiotów zauważyłeś tylko jedną idiotkę wśród "tłumu dyskutujących", a dalej nie widzisz że pierwszy mail nie napisał "jeden anonimowy ktoś" tylko wysoko postawione osoby na uczelni. Tak więc przypomnę, żebyś znów nie udawał że nie widzisz:

Ktoś sobie napisał e-mail do studentów

Tu podpis tego kogoś (jednego!) który "sobie napisał":

Cytuj
Peter Crumlish - Dwight Hall Center for Public Service & Social Justice
Kelly Fayard – Native American Cultural Center
Omer Bajwa - University Chaplain’s Office
Risë Nelson - Afro American Cultural Center
Leah Cohen – Joseph Slivka Center for Jewish Life
Melanie Boyd - Office of Gender and Campus Culture
Eileen Galvez - La Casa Cultural
Brian Tompkins - Yale Athletics
Saveena Dhall - Asian American Cultural Center
Anne Kuhlman – Office of International Students & Scholars
Burgwell Howard - Yale Dean of the College Office/Office of Student Life

Mi to wygląda na wysoko postawione osoby na uczelni które piszą czego nie robić (jak przełożony pisze żeby czegoś nie robić, to zakazuje, a nie "zwraca uwagę na"), a nie "jednego anonimowego bez znaczenia kogoś który sobie napisał".

Może te lewactwo powoduje tę wadę wzroku o której piszesz? Od razu by Kyo tłumaczyło. Może za drugim razem uda ci się zobaczyć - a jak się uda dostaniesz ode mnie salwę postępowych pstryknięć palcami.


el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 07, 2015, 17:38:17 pm »
Jakby kogoś interesowało, to tu jest temat o tej sprawie na stronie głównej reddita - chociaż strona jest zdecydowanie lewicowa, to tutaj praktycznie wszyscy zaczynają dostrzegać jak bardzo odpłynęła współczesna lewica i nikt nie jest na takim etapie wyparcia jak Lupi:

https://www.reddit.com/r/videos/comments/3rucs2/yale_sjws_screaming_at_professor_yesterday/


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 07, 2015, 17:39:18 pm »
 :lol:
becet to zawsze mnie potrafi rozweselić.

Może i mi sie uda:

lupinator

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 07, 2015, 17:43:19 pm »
Nie wiem czy odpisać normalnie, czy ciągnąć to dalej, żebyś biegał z tym postem za mną po wszystkich tematach. Na razie się wstrzymuję od odpowiedzi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 07, 2015, 17:44:20 pm »
Nie wiem czy odpisać normalnie, czy ciągnąć to dalej, żebyś biegał z tym postem za mną po wszystkich tematach. Na razie się wstrzymuję od odpowiedzi.
:lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 07, 2015, 18:01:29 pm »
Żałuję że wczoraj wykorzystałem odniesienie do bezdomnych psów zczepionych dupami, bo teraz pod waszymi postami by jeszcze lepiej pasowało :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 07, 2015, 18:05:47 pm »
Żałuję że wczoraj wykorzystałem odniesienie do bezdomnych psów zczepionych dupami, bo teraz pod waszymi postami by jeszcze lepiej pasowało :(
:lol: :lol: :lol:
chcesz plusa?

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 07, 2015, 22:19:21 pm »
Nie wiem sam, plus od ciebie chyba nie jest wiele wart.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 08, 2015, 00:18:47 am »
O picasso też tak pisali..

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 08, 2015, 04:36:31 am »
"Picasso jest hiszpański, ja też! Picasso jest geniuszem, ja też! Picasso jest komunistą, ja też nie!"
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

svonston

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 08, 2015, 09:08:31 am »
Ja tam bym chciał plusa od Picasso.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 08, 2015, 10:32:50 am »
Ja tam bym chciał plusa od Picasso.

A od Peyo byś wziął?