Autor Wątek: Resident Evil 7  (Przeczytany 9704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 14, 2017, 15:10:37 pm »
Oświetlenie w tej grze będzie kapitalne :)

lupinator

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 16, 2017, 04:11:19 am »
Grę już sprzedają na Bliskim Wschodzie i sieci jest pełno spoilerów więc radzę uważać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 21, 2017, 06:49:47 am »
Generalnie sprawa wygląda następująco. Jeżeli ktoś lubi niezwykle udane Outlast , bądź cenił sobie godziny spędzone przy znakomitym Alien Isolation (ewentualnie jedno i drugie) cóż, może czuć się jak w domu.

Klimat zaszczucia i niepewności towarzyszy graczowi niemal cały czas. Podobnie jak w przypadku wspomnianego AI możemy sobie przez 40 min. zwiedzać upiorne domostwo nikogo nie spotkawszy, a i tak włos jeży się na karku.
Gęsty klimat to zdecydowanie ogromny plus RE VII. Bardzo dobrze, że gra wróciła do korzeni odcinając się od tego koszmaru jakim RE Sześć było/jest - niepotrzebne skreślić.
Oczywiście mogli to wypuścić pod szyldem nowej marki, ale wiadomo, nazwa zrobi swoje. Choć trzeba zaznaczyć, że produkcja nie żeruje bezczelnie na swoim słynnym tytule.

Jakiś czas temu dało się słyszeć pogłoski, że gra wygląda fenomenalnie na Pro. Nie, nie wygląda fenomenalnie. To nie będzie czołówka najpiękniejszych gier bieżącego roku choć źle nie jest.
Outlast też nie jest śliczny, a broni się jako gra znakomicie. Natomiast sfera audio - poezja.

Gra korzysta z punktów kontrolnych. Jeżeli chcemy przejść z wirtualnej rzeczywistości do klasycznej rozrywki (bądź na odwrót) uprzejmie informuje nas, że stracimy niezapisany postęp i dany fragment będzie trzeba powtarzać. I bardzo dobrze. Dzięki temu sprawdziłem dwa etapy grając na PSVR i powtarzając go na tv. oceniałem różnice.

Podtrzymuje swoje słowa z oceny wersji demonstracyjnej. Rożnica w rozrywce jest kolosalna. Oczywiście na korzyść VR.
Grając w RE VII na telewizorze czujemy się jakbyśmy oglądali klimatyczny, trzymający w napięciu horror i w zasadzie tyle. Natomiast dzięki VR mamy wrażenie uczestnictwa w nim.

Być może nie każdy podzieli moje zdanie, nie twierdzę też, że bez gogli RE VII to kiepska pozycja, ale traci wiele. Zbyt wiele by mając VR grać nie wykorzystując jego dobrodziejstwa. Nawet jeżeli pierwsza miejscówka (las) wygląda niezwykle licho.
Pierwszy plan jest kapitalny. Dość napisać, że byle przecinanie łańcucha robi wrażenie, podobnie jak zwykły dialog z postaciami. Gdy rozglądasz się po rezydencji widzisz truchło i te panoszące się larwy, czy nawet zasyfioną lodówkę zdajesz sobie sprawę, że VR nie będzie służył tylko do 40to minutowych mini gier będących raczej demami technologicznymi.

Świetna sprawdza szczególnie, że znakomicie poradzono sobie z samym sterowaniem. Gra nie jest zbyt dynamiczna, a jeżeli płynny obrót nam przeszkadza, możemy ustawić go w sposób skokowy o daną wartość, którą zresztą możemy sobie ustalić.

Gry jeszcze nie skończyłem, niemniej pierwsze wrażenie jest niesamowite. Klimat, ta cała parszywa otoczka, elementy rodem z SH, dodatkowo doznania jakie VR oferuje - wstępnie 9/10.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2017, 06:56:11 am wysłana przez Sylvan Wielki »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 21, 2017, 11:19:25 am »
Mam nadzieję, że ta gra będzie czymś więcej niż Outlastem, który jechał przez całą rozgrywkę na jednym oklepanym schemacie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 21, 2017, 11:21:36 am »
Zdecydowanie bardziej wolałbym klasycznego Residenta, niż horror w stylu SH. A najchętniej zobaczyłbym remake drugiej części.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 21, 2017, 11:23:36 am »
Dwójeczka była najlepsza. Klimat jak artysta. ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 21, 2017, 11:27:14 am »
Co racja to racja, jaki to miało klimat przy graniu w domu z bratem na stareńkim szaraku :)


iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 21, 2017, 11:29:03 am »
Nemesizzzz też dawał rade. Ale nowy RE wydaje sie być mocno zaszczutym horrorem, w klimatach P.T. Chociaż gra Konami zapowiadała sie bardziej dosadniej. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 21, 2017, 12:48:48 pm »
Ponoć cisną remake RE2, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:10:16 pm »
Grupa garażowych twórców RE2 Remake, ciśnie własnie swój swieży projekt na modłe uniwersum RE. Tylko nie pamiętam tytułu. Aczkolwiek zapowiada sie ciekawie. :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2017, 13:12:56 pm wysłana przez Mateone »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:10:55 pm »
RE Dwa jedno z najwspanialszych dóbr ery PSX, fakt. Mam nadzieję, że reedycja dostarczy niezapomnianych wrażeń.  :puppy-eyes:

el becetol

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:16:16 pm »
Grą po demie się nie interesowałem ale powiedz Sylvanie (czy kto tam jeszcze gra) czy historia ma cokolwiek wspólnego z Resident Evil? Umbrella, virusy, zombie, lokacje, czuć że to ta sama gra czy tylko nawiązania bez wagi typu roślinki leczące?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:25:09 pm »
Grą po demie się nie interesowałem ale powiedz Sylvanie (czy kto tam jeszcze gra) czy historia ma cokolwiek wspólnego z Resident Evil? Umbrella, virusy, zombie, lokacje, czuć że to ta sama gra czy tylko nawiązania bez wagi typu roślinki leczące?
Poki co brak stars i umbrelli. Nawet nie zapowiada sie żeby był jakis wirus czy cos. Fabuła w strzępach z notatek na to nie wskazuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk żeby każdy wiedział że mam iPhone i używam Tapatalk.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:27:38 pm »
Zombie w tej części strzelają z bazooki lub rzucają dynamitem ??

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:31:37 pm »
Zombie w tej części strzelają z bazooki lub rzucają dynamitem ??
Jako takich nie ma zombie (póki co) tyko inny rodzaj przeciwników. Niektórych wrogów nie da się na dobre zabić tyko czasowo unieszkodliwić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk żeby każdy wiedział że mam iPhone i używam Tapatalk.

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 21, 2017, 13:38:42 pm »
Panowie ale to przecież reborn serii, jak w przypadku Lary. Tyle tylko że gra przypomina P.T..

el becetol

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 21, 2017, 14:29:26 pm »
Nie wiem czy to wyglada jak reborn, raczej jak nowa gra zupełnie niezwiązana z serią, którą powinni wypuścić pod nowym tytułem.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 21, 2017, 14:44:57 pm »
I skończyło by się na 1 części szkoda by było bo wole takie coś niż poprzednie części które wyłączyłem po max godzinie. Podoba mi się styl tego nowego residenta oby poszli taką ścieżką w kolejnych częściach ;)

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 21, 2017, 14:48:40 pm »
Przede wszystkim tą ścieżke wyznaczyło P.T. ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 21, 2017, 15:13:11 pm »
I skończyło by się na 1 części szkoda by było bo wole takie coś niż poprzednie części które wyłączyłem po max godzinie. Podoba mi się styl tego nowego residenta oby poszli taką ścieżką w kolejnych częściach ;)

No ok, ale by mogli zacząć nową serię pod nową nazwą skoro to się wcale nie łączy z poprzednikami.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 21, 2017, 15:40:25 pm »
I skończyło by się na 1 części szkoda by było bo wole takie coś niż poprzednie części które wyłączyłem po max godzinie. Podoba mi się styl tego nowego residenta oby poszli taką ścieżką w kolejnych częściach ;)

No ok, ale by mogli zacząć nową serię pod nową nazwą skoro to się wcale nie łączy z poprzednikami.

Może i racja ale zawsze na znanej marce się lepiej sprzeda; hajs musi się zgadzać. Chodziło mi tylko oto że szkoda pogrzebać taką koncepcje jakby nowa marka się nie wybiła.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 21, 2017, 15:45:23 pm »
Rożnica w rozrywce jest kolosalna. Oczywiście na korzyść VR.
W rozgrywce możliwe, jednak grafa na VR to musi być rozpikselowany koszmar ;)










iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 21, 2017, 15:54:02 pm »
Grałeś Kyo? Może nie wieje tak strasznie pikselozą. Btw. Fajna ta twoja Panna z avka. :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:09:34 pm »
Nie, nie grałem, ale już są płacze na forach, że owa gra jedzie masakrycznie pikselozą na VR.

Cytuj
Dla osób zainteresowanych trybem VR, wygląda on absolutnie koszmarnie. O ile jeszcze w budynku ta się strawić, tak np. w lesie po prostu można zwymiotować widząc tą koszmarnie rozpikselowaną roślinność. Naprawdę, imersja imiersją, ale to psuje cały efekt i kompletnie nie warto się męczyć. Według mnie dla masochistów, ja sobie darowałem i przechodzę w trym normalny.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jednak Sylvan jakoś tego jakby unikał i RE 7 w VR tylko chwali.


Co do dziewczyny to nawet fajna, no ale ja mam ponoć zjebany gust.
No, ale niech tak już zostanie ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:18:13 pm »
Screen w żadnym stopniu nie oddaje tego co widać w goglach.

Co prawda widziałem jak wygląda las w residencie i z pewnością jest gorzej, ale mając gogle, nie wyobrażam sobie grać inaczej.

Do tego sylvan wyraźnie napisał, że w lesie jest licho i, że grafika gorsza, ale woli grać z goglami, bo jest po prostu lepszy odbiór gry.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2017, 16:21:45 pm wysłana przez Moldar »

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:28:49 pm »
Nie, nie grałem, ale już są płacze na forach, że owa gra jedzie masakrycznie pikselozą na VR.

Cytuj
Dla osób zainteresowanych trybem VR, wygląda on absolutnie koszmarnie. O ile jeszcze w budynku ta się strawić, tak np. w lesie po prostu można zwymiotować widząc tą koszmarnie rozpikselowaną roślinność. Naprawdę, imersja imiersją, ale to psuje cały efekt i kompletnie nie warto się męczyć. Według mnie dla masochistów, ja sobie darowałem i przechodzę w trym normalny.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jednak Sylvan jakoś tego jakby unikał i RE 7 w VR tylko chwali.


Co do dziewczyny to nawet fajna, no ale ja mam ponoć zjebany gust.
No, ale niech tak już zostanie ;)
Na początku wrzucałeś dziwne randomy, teraz jest już lepiej. :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:30:39 pm »
Screen w żadnym stopniu nie oddaje tego co widać w goglach.

Co prawda widziałem jak wygląda las w residencie i z pewnością jest gorzej, ale mając gogle, nie wyobrażam sobie grać inaczej.

Do tego sylvan wyraźnie napisał, że w lesie jest licho i, że grafika gorsza, ale woli grać z goglami, bo jest po prostu lepszy odbiór gry.


No coś tam faktycznie napisał, ale tak jakby z ukrycia, więc coś musi być na rzeczy ;)


Oglądałem teraz kilka filmików z rozgrywki i klimat w tej grze jest mocarny :)

Jednak co mnie zmartwiło na nich to nieskończona amunicja do broni palnej :wtf:
Być może gość grał na łatwym, no ale nawet na tym poziomie tak nie powinno być.

@ Mate

Jak chcesz to mogę Gosie Ci wrzucić?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2017, 16:34:01 pm wysłana przez Kyokushinman »

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:36:35 pm »
Wrzucaj Gosie. EoT

lupinator

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 21, 2017, 16:37:25 pm »
Grą po demie się nie interesowałem ale powiedz Sylvanie (czy kto tam jeszcze gra) czy historia ma cokolwiek wspólnego z Resident Evil? Umbrella, virusy, zombie, lokacje, czuć że to ta sama gra czy tylko nawiązania bez wagi typu roślinki leczące?
I skończyło by się na 1 części szkoda by było bo wole takie coś niż poprzednie części które wyłączyłem po max godzinie. Podoba mi się styl tego nowego residenta oby poszli taką ścieżką w kolejnych częściach ;)

No ok, ale by mogli zacząć nową serię pod nową nazwą skoro to się wcale nie łączy z poprzednikami.

Nie planuję grać w siódemkę, a fabularnie śledzę serię to przeczytałem opis całej fabuły i żeby nie spoilerować to napiszę tylko że to fabularnie normalny Resident, a nie żaden spin-off.




bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 21, 2017, 21:00:58 pm »
Jestem już jakiś czas po wyjściu z rezydencji i fabuła bardzo mało residentowa. Tutaj gramy zwykłym gostkiem co to jedzie na zadupie do Louisiany na farmę Państwa Baker po swoją żonę. Nie wiem może się zaraz okaże, że gdzieś tam pod ziemią jest tajne laboratorium i dalej to wiadomo. Mam nadzieję, że tak nie będzie.

Nawiązania do klasyka:
- roślinki i łączenie przedmiotów
- spuszczenie wody z wanny ;)
- oklepana "zagadka" z podmienieniem strzelby
- BUUUU w stylu piesków wyskakujących z okien w RE1
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2017, 21:03:12 pm wysłana przez bojawiem »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 22, 2017, 09:16:02 am »
Ponoć cisną remake RE2, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)

Nawet nie ponoć, bo to było oficjalnie zapowiedziane. Jara mnie to milion razy bardziej niż RE7...

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 22, 2017, 09:23:01 am »
Nie planuję grać w siódemkę, a fabularnie śledzę serię to przeczytałem opis całej fabuły i żeby nie spoilerować to napiszę tylko że to fabularnie normalny Resident, a nie żaden spin-off.
Bo RE interesuje Cię tylko ze względu na pasjonującą fabułę... Coś mi tu nie gra.


- BUUUU w stylu piesków wyskakujących z okien w RE1
Może i tani chwyt ale w takich grach bardzo przydatne, bo potem człowiek cały czas na lekkiej spince że się może zdarzyć, a VR to zapewne mocno potęguje.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 23, 2017, 18:54:39 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 23, 2017, 19:10:37 pm »
Dobrze wiedzieć, że poprawili się po ostatniej części. Konwencja typowego horroru mi średnio pasuje, ale może i tak kiedyś zagram.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 24, 2017, 07:49:30 am »
Jestem już blisko końca i pewnie dzisiaj skończę. Generalnie im dalej tym lepiej. Wczoraj był patch i doszły trofea. Jest oczywiście speed run poniżej 4h czy przejście gry z ograniczeniem użycia apteczek i skrzyń na przedmioty.

+ Fabuła bez japońskich dziwactw
+ Nie nudzi
+ Klimatyczne miejscówki
+ Przyjemne strzelanie i sadzenie headshotów
+ Walki z szefami
+ Odgrywanie historii z pozostawionych kaset (pewnie na tej zasadzie zrobią DLC)

- Na normal bardzo prosta a nie można wybrać trudniejszego poziomu na starcie
- Brakuje trudniejszych zagadek (W takim Resident Evil 1 potrafiłem się zaciąć na dłużej)
- Raptem kilka rodzajów przeciwników

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 24, 2017, 14:58:28 pm »


Możliwe spoilery.

el becetol

  • Gość
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 24, 2017, 15:46:49 pm »
W ogóle mnie to nie jara i z RE też za wiele wspólnego nie ma.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 24, 2017, 16:36:42 pm »
Seria RE skończyła się na Code Veronica.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 24, 2017, 18:38:37 pm »
RE4>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Reszta

 :naughty:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Resident Evil 7
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 24, 2017, 23:39:17 pm »
Dla mnie królami są RE2 i REmake.
Tę nową część może kiedyś sprawdzę, ale na pewno nie za premierową cenę.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu