Autor Wątek: Dziedzictwo Hogwartu  (Przeczytany 1019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 551
  • Reputacja: 251
Dziedzictwo Hogwartu
« dnia: Lutego 07, 2023, 14:14:17 pm »




RPG w otwartym świecie w znanym uniwersum. Tytuł zgarnia znakomite oceny. Wersję na X bąka można już nabyć. Miłośnicy Sony musza poczekać kilka dni.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: Dziedzictwo Hogwartu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2023, 17:51:48 pm »
A czemuż to tak dziwacznie, że na xboxa już jest? To ten wałek z przestawieniem dashboarda w konsoli na Nową Zelandię czy pojawiła się w sprzedaży fizycznej? Premiera chyba za 3 dni?

Fanem nie jestem i raczej nie grozi mi zostanie, więc do premiery podchodzę obojętnie, ale faktem jest, że noty zgarnia wysokie. Lewaki wszelkiej maści na zagranicznych portalach, muszą odstawiać niesamowitą szermierkę słowną, aby bronić swoich, dość wysokich ocen. Zabawny żałosny, postępowy zachód, dobił już do etapu, linczowania się za coś, co przeszkadza jedynie mikro mniejszości, ale za to głośnej. Strach pomyśleć, co będzie za 20 lat.

Ja tutaj politykuję, ale fani okularnika zapewne zacierają ręce na bardzo dobry tytuł. Grajcie i dawajcie swoje wrażenia. Może kiedyś kupię i sam sprawdzę.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dziedzictwo Hogwartu
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2023, 19:16:37 pm »
Chyba któraś droższa edycja ma wcześniejszy dostęp do gierki.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 551
  • Reputacja: 251
Odp: Dziedzictwo Hogwartu
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2023, 13:09:38 pm »
A czemuż to tak dziwacznie, że na xboxa już jest? To ten wałek z przestawieniem dashboarda w konsoli na Nową Zelandię czy pojawiła się w sprzedaży fizycznej? Premiera chyba za 3 dni?

Fanem nie jestem i raczej nie grozi mi zostanie, więc do premiery podchodzę obojętnie, ale faktem jest, że noty zgarnia wysokie. Lewaki wszelkiej maści na zagranicznych portalach, muszą odstawiać niesamowitą szermierkę słowną, aby bronić swoich, dość wysokich ocen. Zabawny żałosny, postępowy zachód, dobił już do etapu, linczowania się za coś, co przeszkadza jedynie mikro mniejszości, ale za to głośnej. Strach pomyśleć, co będzie za 20 lat.

Ja tutaj politykuję, ale fani okularnika zapewne zacierają ręce na bardzo dobry tytuł. Grajcie i dawajcie swoje wrażenia. Może kiedyś kupię i sam sprawdzę.

Z pudełkową wersją było podobnie. Wersja na X baka była dostępna pięć dni przed primerą, a tę na maszynę Sony udało mi się kupić zaledwie dzień przed. Tymi bredniami nie ma się co przejmować. Niestety nie tylko osoby z zagranicy się popisują płytkim myśleniem. U nas jest podobnie.
Dla przykładu lewicowa aktywistka Maja Staśko wielokrotnie radziła przypominać, że DH zrodzone jest z dorobku J.K. Rowling, a ona śmie mówić, że istnieją tylko dwie płci, zatem jej transfobia jest porażająca.

A sama gra - wygląda bardzo dobrze i każdy miłośnik Harryego będzie ukontentowany.

Polecam.