Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 78929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
God of War
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 30, 2006, 10:21:08 am »
Ukonczylem God of War i ogólnie fajna gra ale czas przejscia na normal pozostawia wiele do zyczenia, malo bossow i ciagle odtwarzany jeden motyw muzyczny to chyba najwieksze wady. Jak dla mnie gra na 9-
PS. zakonczenie wymiata

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
God of War
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 08, 2006, 12:57:45 pm »
ukonczyłem o pierwszej w nocy :twisted: co za przygoda :!: IMO Dante może Kratosowi buty czyścić...
tak intensywnej przygody się nie spodziewalem- własciwie bez zastojów, pure gameplay i banan na ryju nie wiem czemu ale podobne odczucie miałem przy Ratchet&Clank :wink:  :P
dla mnie to szczyt PS2, giera na dyche- nie ma co się patyczkować, twórcy dopieścili maksymalnie tą pozycje


Cytat: "_Music"
Bo ta rąbana świątynia się niesamowicie dłuży i nuży.

Pandory? :mrgreen: mi tez się tam z deka dlużyło, myslałem że wejde, wyjde itd a tu ponad połowa gry jest... w pewnym momencie zgłupiałem- tyle się trudze, trudze a skrzynki ni ma :wink:
ale droga do niej była baaaardzo okrężna trzeba przyznać (na szczęście nie nudna)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
God of War
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 08, 2006, 14:43:48 pm »
Mój brat już kończy GoW na ostatnim poziomie :) na poprzednim grał w zbori aresa ( zmniejszone obrażenia :P ? )
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 09, 2006, 00:21:22 am »
Cytuj
ale droga do niej była baaaardzo okrężna trzeba przyznać (na szczęście nie nudna)


Gdyby Kratos był madafaką, to by z buta potraktował główne drzwi- i już 4 godziny mniej męczenia.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
God of War
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 09, 2006, 00:27:30 am »
A ja GoW do tej pory nie skończyłem :lol: Owszem klimacik fajny, grafa nieziemska ale coś mnie odrzuciło. Miałem do niego wrócić na wakacjach ale tak się nie stalo. Może kiedyś :roll:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
God of War
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 09, 2006, 00:37:04 am »
ja nie wiem.
Ja od tej gry to sie oderwac niemogłem. w 3 dni pękła.
coś jest nie tak z tobą :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
God of War
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 09, 2006, 01:30:13 am »
Cytat: "ÓFO"
ja nie wiem.
Ja od tej gry to sie oderwac niemogłem. w 3 dni pękła.
coś jest nie tak z tobą :D


Dobrze mowi, jak pierwszy raz przysiadlem do God'a to gralem do poki nie zobaczylem napisow koncowych bez przerwy, gra sie naprawde wysmienicie, pozniej pekla na wszystkich innych poziomach trudnosci, pozniej przyszla pora na odkrywanie wszystkiego i tak mijaly dni, tygodnie a God of War z czytnika konsolki nie wyskakiwal nawet na moment, pozniej kupilem plazme, wiec trzeba bylo zobaczyc jak God wyglada w 480p i pekl po raz kolejny, na prawie 60 calowej panoramicznej plazmie wyglada po prostu oblednie, mimo iz ukonczylem ta gre juz tyle razy nadal do niej wracam w oczekiwaniu na dwojeczke :D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 09, 2006, 02:16:54 am »
Widzisz więc jak różne bywają gusta :]

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
God of War
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 09, 2006, 11:38:24 am »
ÓFO,_ReD_, przyjmiecie mnie do klubu? :mrgreen:
holender miałem to samo panowie- przytłoczył mnie ten tytuł przyjemnością jaką czerpałem z grania. Genialna sieka, i żadnego buga, przegięcia czy oszustwa nie spotkałem :!: i podobnie jak u Ufoka w 3 dni od zakupu pękła. Cudoooo
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
God of War
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 09, 2006, 13:38:22 pm »
Ja gralem jak doszla, zrobilem dlugaaaaaa przerwe i znowu zaczynam  grac :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
God of War
« Odpowiedź #210 dnia: Września 09, 2006, 08:36:10 am »
Jak pokonac bossa w hadesie???

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #211 dnia: Września 09, 2006, 08:55:56 am »

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
God of War
« Odpowiedź #212 dnia: Września 09, 2006, 11:16:39 am »
Cytat: "Straszakq"
Jak pokonac bossa w hadesie???

Jezeli chodzi ci o tego minotaura (dawno nie gralem wiec nie mam pewnosci czy o niego lotto) to musisz go pokonac w nast sposob: napierniczasz w niego do momentu az bedzie oszolomiony (na wyzszym poziomie np. hard uniki i bloki mile widziane:)) podbiegasz do niego i naciskasz przycisk ktory jest aktualnie wyswietlony po czym musisz szybko naciskac przyciski ktore ci sie pokaza na ekranie jak wszystko pujdzie ok to teraz biegniesz do siebie po schodkach do wajchy i pociagasz ja  sekwencje te powtazasz kilka razy az gosc kipnie

Dark Serge

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-09-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #213 dnia: Września 17, 2006, 23:30:23 pm »
Taka rada - Trzymaj się minotaura jak najbliżej jego lewej łapy - po kilku atakach zobaczysz ze z reguły będzie nawalał 2-3 atakami - "tąpnięcie" i chuchnięcie ogniem w jego lewo, Tąpnięcie dwoma łapami i chuch ogniem na wszystki strony, lub atak jego prawą łapą rozdzierający glebe. Na pierwszy atak robisz unik w lewo(czyli w prawo minotaura) i atakujesz, na drugi i trzeci atak robisz unik "za" minotaura(tylko kawałeczek !) i atakujesz. Na samym końcu jak rozwalisz mu cały armor t byczek zrobi się dość szybki więc uważaj :>
Spadkobiercy nieistniejącego już portalu jrpg.pl wskrzeszają stronę ! Odwiedź forum i dowiedz się więcej !
NEO JSITE FORUM

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
God of War
« Odpowiedź #214 dnia: Września 24, 2006, 17:36:37 pm »
Ja na God Mode miałem z nim mały problem, ale gdzieś za 50 razem sie udało :D mam na niego troche inną strategie musisz być na wprost niego i blokować ataki łapy. kiedy zacznie ziać ogniem(zapamietaj animacje) blokuj sie,zacznie wyć i wtedy trza go naklepać. to jest sposób na god mode bo na innych jest o wiele łatwiej.

Kolcz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-10-2006
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #215 dnia: Października 01, 2006, 20:06:46 pm »
A ja chce dodac swoje 2grosze ;) Gra jest swietna, bez watpienia jedna z lepszych na ps2. Mimo to, jakos nie rwie mnie do niej. To przes PES5, ktory wciaga jeszcze bardziej :wink:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
God of War
« Odpowiedź #216 dnia: Października 01, 2006, 20:13:28 pm »
A mnie odwrotnie :D Grałem tylko w PES3 i to w dodatku pożyczonego. Wiem 3 to nie 5 ale ja wole młócke w GOW. :D

mateo

  • Gość
God of War
« Odpowiedź #217 dnia: Października 01, 2006, 20:22:32 pm »
Ja na dwójke czekam z wywieszonym jęzorem  :D
Zresztą każdy pamięta , pierwszy raz załączenie GOD'a
Huuh Muzaa + System walki + oprawa Ideał ! (akcja , akcja)
Końcówka to potęga kiedy się ratowało swoją rodzine
 :wink:
Piękna gra
Ja się boje trzeciej częsci...nowy sklecony silnik na potrzeby PS3 jajć..

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
God of War
« Odpowiedź #218 dnia: Stycznia 01, 2007, 16:48:15 pm »
Minotaur na God nie był aż taki trudny - o wiele gorzej z klonami czyli drugim starciem z Aresem (nie potrafię tego przejsć  :x )

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
God of War
« Odpowiedź #219 dnia: Stycznia 02, 2007, 20:25:46 pm »
Cytat: "Snake_Plissken"
Minotaur na God nie był aż taki trudny - o wiele gorzej z klonami czyli drugim starciem z Aresem (nie potrafię tego przejsć

To ci pomogę. Na początek musisz w ogóle dość do tej 2 rundy.  :wink: Potem wal cały czas z piorunów, jak zobaczysz że masz mało many to użyj Rage of the gods (musisz mieć blade of chaos na max). kiedy ROTG sie skończy powinieneś mieć manę na chociarz jeden atak za pomocą dusz(nie pamiętam nazwy), kiedy dusze atakują wrogów ulecz rodzinkę co napełnia ci ROTG kiedy będziesz mieć na max znów wal piorunami a pod koniec znów dusze albo jak ci zostanie many to po zużyciu. Manewr powtarzaj do skutku. Za 1 razem raczej nie wyjdzie ale próbuj. Pamiętam że jak ja przeszedłem 2 runde to mi tak łapy z nerwów latały że nie mogłem nic wcisnać. A i jeszcze jedno jak już klonów będzie mało to łap ich (odrazu zabija i daje trochę życia i many)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
God of War
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 02, 2007, 20:29:52 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Cytat: "Snake_Plissken"
Minotaur na God nie był aż taki trudny - o wiele gorzej z klonami czyli drugim starciem z Aresem (nie potrafię tego przejsć

To ci pomogę. Na początek musisz w ogóle dość do tej 2 rundy.  :wink: Potem wal cały czas z piorunów, jak zobaczysz że masz mało many to użyj Rage of the gods (musisz mieć blade of chaos na max). kiedy ROTG sie skończy powinieneś mieć manę na chociarz jeden atak za pomocą dusz(nie pamiętam nazwy), kiedy dusze atakują wrogów ulecz rodzinkę co napełnia ci ROTG kiedy będziesz mieć na max znów wal piorunami a pod koniec znów dusze albo jak ci zostanie many to po zużyciu. Manewr powtarzaj do skutku. Za 1 razem raczej nie wyjdzie ale próbuj. Pamiętam że jak ja przeszedłem 2 runde to mi tak łapy z nerwów latały że nie mogłem nic wcisnać. A i jeszcze jedno jak już klonów będzie mało to łap ich (odrazu zabija i daje trochę życia i many)


Faktycznie starcie z nimi to stres ponad miarę :D Ale dzięki za pomoc  :wink:

elmo-chan

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-09-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • reedemer & destroyer
God of War
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 02, 2007, 22:51:29 pm »
troszke wkurza mnie to ze ocenzurowali wersje PAL .... Ultimate Sacrifice :/ Tak to musze kombinowac jakby tu zdobyc wersje ntsc usa >.>

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
God of War
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 19, 2007, 17:09:56 pm »
Po dłuugiej przerwie wróciłem do GoWa, pokonałem dziś minotaura, rozwiązałem tetrisową zagadkę i mknę dalej ;] Gierka jest naprawdę boska(hehe) ale backtracking zaczyna mnie irytować, no weźcie przestańcie, zasuwanie przez całą świątynie pandory zeby wspiąć sie na jakąs linę <_<

Nie mogę się doczekać dwójki :mrgreen:

Sztajniec

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 25, 2007, 16:07:45 pm »
Ja niedawno zdobyłem ten tytuł i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony! Ta gra to MOC. Olśniewa graficznie, muzyka - poezja, a gameplay (z masą QTE) to sztuka sama w sobie. Jest świetnie, póki co jestem w etapie "The Cliffs of Madness" - jest świetnie, a ja chcę więcej :)

Zapraszam na jeszcze świeże forum graficzne :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
God of War
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 25, 2007, 16:48:19 pm »
Cytat: "Sztajniec"
jest świetnie, a ja chcę więcej

Nie bój nic, już niedługo GoW 2. Wtedy dopiero będzie pozamiatane :twisted:

Sztajniec

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #225 dnia: Marca 25, 2007, 20:00:26 pm »
No, ja planuję kupić X-Klocka a tu jeszcze trzeba kasę na GoW 2 zbierać... :F

Zapraszam na jeszcze świeże forum graficzne :D

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
God of War
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:58:16 am »
Ja kupiłem God of War w poniedziałek w platynowej cenie i wyboru nie żałuję ani przez chwilę. Jest to przecudowna gra w której zakochałem się od pierwszego... uderzenia. Już dawno żadna gra nie wciągnęła mnie tak bardzo i mógłbym naparzać w przeciwników godzinami :P W takich momentach człowiek zapomina o wszystkich problemach :) A już niedługo druga część, żyć nie umierać :)
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 24, 2007, 19:58:46 pm »
GoW pokonany na God Mode :D Warto było, dla samej frajdy (czasami mocno wątpliwej, ale jednak) i dla sekretów. Szczególnie jeden, który daje jakieś pojęcie na temat fabuły "dwójeczki" :)
Teraz jeszcze tylko Challenge of the Gods....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2007, 20:00:28 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: God of War
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 25, 2007, 09:54:37 am »
Ja niedawna zacząłem grać na God mode i jest cholernie ciężko. Jednak ta gra mnie nauczy cierpliwości, bo tutaj już nie wystarczy na ślepo walić. I niech ktoś kiedyś powie, że gry niczego nie uczą  :-?
Jeśli chodzi o Challenge of the Gods to kilka razy podchodziłem i na ostatnim poziomie już mi nerwów brakowało :P
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: God of War
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 25, 2007, 10:59:34 am »
W GoW na GodMode szukasz...schematów. Nawet przy walce z minotaurem można nie stracić nawet kapki life'u jeśli się wie gdzie się ustawić. Owszem trzeba wykazać się cierpliwością, ale powszechnie wiadomo, że prawdziwe wyzwanie to Ares i obrona rodzinki. Tam po prostu łapy opadają  :???:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 26, 2007, 22:02:47 pm »
Cytuj
Owszem trzeba wykazać się cierpliwością, ale powszechnie wiadomo, że prawdziwe wyzwanie to Ares i obrona rodzinki. Tam po prostu łapy opadają
Oj tak. Przy tym rozwaliłem mojego duala. Potem trochę poczytałem w necie, wprowadziłem swoje poprawki i sie udało. Co ciekawe mi w 3 rundzie poszło łatwiej na God niż na normal. Bywa.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 26, 2007, 23:32:20 pm »
Próbowałem teraz Challenge of the Gods i utknąłem w 10  :-x Naprawdę przekichany moment. Zna ktoś dobrą taktykę ? Wydaje mi się, że próbowałem wszystkiego...
PSN ID: WojtqGO

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: God of War
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 27, 2007, 01:09:22 am »
No cóż, po pierwsze zachowaj Rage of the Gods, paradoksalnie świetnym rozwiązaniem jest tutaj używanie Blade of Artemis (skok +  trójkąt). Mając szczęście można zbić wszystkie "kozły" z platformy. Kiedy będziesz niedaleko celu odpalasz RotG i tniesz pozostałych przy użyciu Blades of Chaos. Kilka prób i pchniesz ten challenge  :smile:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 27, 2007, 13:33:49 pm »
Ja też na tym pier*olca dostawałem. Ja za to walczyłem Blade of chaos i kombinacja skok plus O naładowane (Kratos wbija z impetem miecz w podłoże i fala uderzeniowa wywala mini cerbery poza ring). Musze przyznać że moja metoda pewnie jest trudniejsza. Wkurzyłem sie też przy rundzie w której należy strzelać do przeciwników z kuszy (wiecie takiej wielkiej) nie trafiając przy tym hoplitów.

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: God of War
« Odpowiedź #234 dnia: Listopada 19, 2007, 00:34:18 am »
Myślę,że już na tyle dobrze zapoznałem się z tą wspaniałą grą,że mogę się tutaj wpisać  :-)

"God of War" to zdecydowanie jeden z najlepszych hack'n'slashów w jakie dane mi było zagrać  :twisted:
Akcja gry osadzona w czasach ,które fascynuja mnie od dawna - starożytna grecja,a więc:mityczni bohaterowie,tytani,syreny noi przede wszystkim Bogowie  :D

Juha rozlewa się tutaj hektolitrami ,główny bohater Kratos to ucieleśnienie brutalności,koleś jest bezwzględny , nie ma litości dla swoich przeciwników :wink:  Ostrza chaosu ,którymi się posługuje robią piorunujące wrażenie a w połączeniu z kombosami stają się potężną bronią przeciw bestiom Aresa.

Oprócz ostrzy ,mamy do dyspozycji magiczny miecz oraz wiele czarów wzmacniajacych naszego bohatera:gniew bogów,pioruny Zeusa,głowa Medusy zamieniajaca przeciwników w kamień - robi wrażenie :twisted:

Wiele motywów pojawiajacych się w grze zapiera dech w piersiach,a najwieksze wrażenie zrobił na mnie olbrzymi Bóg Wojny niszczący Ateny - niesamowity widok.

Lokacje są wyśmienite - wykonane bardzo starannie i z rozmachem co nadaje grze niesamowitego,filmowego wręcz klimatu.

"God of War" od strony graficznej bardzo mnie zachwycił:) nie sądziłem,że PlayStation 2 jest w stanie wygenerować tak miłą dla oka ,nieco komiksową grafikę :) Postać Kratosa jest bardzo szczegółowa ,otoczenie jak i bestie również obdarzone są w wiele detali co daje efekt mistrzowsko wykonanej gry.

Jednak produkcja nie uchroniła sie od wielu frustrujących momentów ,które potrafia doprowadzic gracza do białej gorączki ;) Miedzy innymi:miejsce z piłami tarczowymi,podwodne pułapki itp. Ogólnie miejsce ,w którym szukamy puszki Pandory naszpikowane jest różnego rodzaju pułapkami oraz zagadkami logicznymi (chociaż te drugie nie są zbytnio wymagające),które czasem potrafia niezle podnieść ciśnienie :wink:


Jeżeli chodzi o moje postępy w rozgrywce to skończyłem grać w momencie przyjęcia wyzwania od Posejdona ;) Muszę ubić w niebieskim kręgu sporo Centaurów ,a to nie udało mi się za pierwszym razem
:)

Polecam tą niesamowitą grę każdemu - murowany hit.



« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2007, 00:39:45 am wysłana przez MindCrime1988 »

Supersonic

  • Gość
Odp: God of War
« Odpowiedź #235 dnia: Listopada 19, 2007, 18:03:56 pm »
A mnie gra trochę zawiodła fakt bardzo przyjemnie się grało ale moje oczekiwania były większe, może dlatego że liczyłem iż to będzie równie rajcująca mnie gra jak Devil i NG do których jednak daleko przygodom Kratosa. Grafa 9 (przez wręcz żałośnie wykonane postaci i przeciwników bo otoczenie to bajka). Dźwięk bo absolutna "dycha" za to grywalność tak 8.5. Największe minusy IMO to śmieszna ilość ciosów i słaby początek jak i koniec gry oraz marny ostatni boss. W "dwójkę" nie grałem i jakoś nie pali mi się by w nią zagrać dlatego że jedynka nie do końca dała radę.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War
« Odpowiedź #236 dnia: Listopada 19, 2007, 18:10:45 pm »
A mnie gra trochę zawiodła fakt bardzo przyjemnie się grało ale moje oczekiwania były większe, może dlatego że liczyłem iż to będzie równie rajcująca mnie gra jak Devil i NG do których jednak daleko przygodom Kratosa. Grafa 9 (przez wręcz żałośnie wykonane postaci i przeciwników bo otoczenie to bajka). Dźwięk bo absolutna "dycha" za to grywalność tak 8.5. Największe minusy IMO to śmieszna ilość ciosów i słaby początek jak i koniec gry oraz marny ostatni boss. W "dwójkę" nie grałem i jakoś nie pali mi się by w nią zagrać dlatego że jedynka nie do końca dała radę.
graj w 2 jest ze 3 razy lepsza. Mną GoW zawładną. Na początku nie chciałem tego kupować bo bałem się że będzie jak DMC3 który zupełnie mi nie podszedł, ale dzięki Bogu (Wojny) kupiłem. I nie żałuje, może ciosów jest mało, ale dla mnie to + bo nie muszę uczyć się kombosów na pamięć jak w Tekkenie. A czy postać jest źle wykonana? W porównaniu do 2 tak, ale ogólnie ot chyba nie, na pewno jednak ma zaje*isty profil psychologiczny :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: God of War
« Odpowiedź #237 dnia: Listopada 19, 2007, 18:14:25 pm »
Pytanko- dwójeczka jest równie platformowa co pierwsza część?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War
« Odpowiedź #238 dnia: Listopada 19, 2007, 18:25:08 pm »
Pytanko- dwójeczka jest równie platformowa co pierwsza część?
ciężko powiedzieć, raczej więcej jest łażenia po ścianach niż w 1, ale za to mniej na linie( poziomej), skakania....trochę jest, ale wydaje mi się że mniej niż w 1, Ale jak chcesz skakać to możesz...podczas walki.
Opublikowane: Listopad 19, 2007, 18:21:58
A zapomniałem dopisać, w 2 dochodzi jeszcze huśtanie się na łańcuchu.

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: God of War
« Odpowiedź #239 dnia: Listopada 25, 2007, 17:20:58 pm »
słaby początek jak i koniec gry oraz marny ostatni boss.

Początek z Hydrą bardzo dobry moim zdaniem :twisted:  Co do końca gry ,to sie nie wypowiadam bo jeszcze nie stanałem przed obliczem Aresa :wink:


Opublikowane: Listopad 19, 2007, 22:44:25
Kurcze mam wielki i frustrujacy problem z bossem Minotaurem! Nie wiem moze cos ze mna nie tak ,ale nie potrafie efektywnie krecic tymi cholernymi gałkami  :mad: Kiedy włazne na plecy minotaurowi to chwile potrafie sie na nich utrzymac a potem ten mnie zawsze z siebie zrzuca! Raz byłem blisko ,juz miałem kończyć sekwencje i ogłuszyc minotaura a ten w ostatniej chwili mnie zrzucił na ziemie  :?

Chyba najbardziej frustrujacy moment w całej grze :/ wiem ,ze nie ma solucji na krecenie gałkami analogowymi dlatego nikt mi nie pomoze :wink:  Nie wiem cy uda mi sie poprawie wykonac tą sekwencje krecenia gałkami - juz podchodze chyba z 30 raz i nic ,a wczoraj to samo :/