Autor Wątek: PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!  (Przeczytany 4333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Misterbuu

  • Gość
PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!
« dnia: Lipca 19, 2005, 23:05:50 pm »
Wczoraj(tj.poniedziałek) stałem sie szczęśliwym posiadaczem xbox'a z 120gb...konsola jest extra...i w tym momencie chce bardzo gorąco podziekować wszystkim  forumowiczom za to że mi pomogli,w wyborze konsoli..sprzęt sę sprawuje świetnie...I tutaj mam taką propozycje...niech każdy z was opisze ten magiczny dzień w którym otrzymał swoją konsole...Nie musi być to coś najnowszego..może to być pierwsza czy też druga wasza konsola w życiu....

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2005, 09:12:48 am »
Ja także stałem się pare dni temu szczęśliwym posiadaczem Xboksa
jest to 4 konsola w moim życiu  :D  :D  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 20, 2005, 10:22:25 am »
Zbieg okolicznosci  :?: U mnie tez Bill od niedawna w domu  :wink:

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 20, 2005, 10:56:52 am »
Cytat: "FAX"
Zbieg okolicznosci  :?: U mnie tez Bill od niedawna w domu  :wink:



No ładnie Fax wyszło na jaw kto załatwił ci posadke redaktorka  :D
Wujek Bill  :!:  :!:  :!:  a tak nawiasem spytaj się wujcia czy mi nie da z milion dolców  :twisted:  :twisted:  :twisted:

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
PODZIĘKOWANIE DLA WAS MOI DRODZY!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2005, 19:08:42 pm »
Dobra, opiszę.
Pamiętam to dobrze jakby to było wczoraj. W pewnym sklepie wysyłkowym zamówiłem GBA SP i zasilacz dla tej magicznej konsolki. Czekałem z niecierpliwością. Szczególnie, że otrzymałem ją po trzech tygodniach. Wracałem wtedy z roboty, kumple odwozili mnie Busem ( jak zawsze z resztą ). Myślałem wtedy, że nie doczekam się swojej przesyłki - że jej w ogóle mi nie przyślą. W końcu już długo czekałem na swój wymarzony sprzęcior. Rozmyślałem na zakupem GaCka i Super Smash Brothers Melee. Gdy już odwieziono mnie pod sam dom szedłem do domu ze szczególnym zamiarem zamówienia innej konsoli. W końcu gdy byłem już jak to się u nas na wsi mówi w chałupie poszedłem od razu do pokoju by ściągnąć zegarek i przebrać się, a potem udać się na obiad ( w końcu było popołudnie ). Wchodzę w końcu do pokoju, ściągam zegarek. Patrzę i oczom nie wierzę. Na biórku leży czarny Gameboy, obok instrukcja i zasilacz. Nie mogąc się powstrzymać krzyknąłem z radości. Zbiegłem na dół do kuchni, a tam rodzice mówią mi, że przesyłka czekała na mnie od południa. Zapytałem się dlaczego moja przesyłka była rozpakowana. Dowiedziałem się, że rodzice obawiali się czy mnie w owoym sklepie nie oszukano. No bo w końcu rodzice gdzieś słyszeli jak jeden facet został oszukany przy zakupie komórki w podobnym sklepie ( zapłacił za drogą komórkę, a dostał nic nie warty kamień ). Nie pomogły nawet tłumaczenia, że oferty z gazet są ponoć uczciwe. Ale cóż, dostałem i teraz planuję zakup drugiej gry na nią ( aktualnie mam jak już dobrze wiecie Sonic Battle ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP