Prehistoria gen > GameBoy Advance

Lista najlepszy gier na GBA.

<< < (2/8) > >>

frioniel:
1. Castlevania: Aria of Sorrow
2. Castlevania: Harmony of Dissonance
3. Final Fantasy 1&2 Dawn of Souls
4. Mario vs. Donkey Kong
5. Lunar Legend
6. Tactics Ogre- The Knight of Lodis
7. Golden Sun
8. Castlevania: Circle of the Moon
9. Banjo Kazooie- Grunty's Revenge
10. Fire Emblem: The Sacred Stones

Desser:
Kolejnosc obojetna (wszystkie komentarze w nawiasach jak najbardziej subiektywne)

1. Mario Kart: Super Circuit (najlepsze wyscigi)
2. Golden Sun Saga (najlepsze RPG)
3. Wario Ware: Inc. (najlepsza gra na szybkie sesyjki)
4. Super Mario Advance 3: Yoshi's Island (najlepsza platformowka)
5. King of Fighters EX2: Howling Blood (najlepsza bijatyka, imo kladzie Tekkena)
6. Mario Golf: Advance Tour (swietna sportowka)
7. THPS 2 (w reszte nie gralem, tez swietna sportowka)
8. Castlevania: Circle of the Moon (miazdzacy klimat, swietna muzyka)
9. FFTA (wbrew temu, co niektorzy mowia, fabula jest calkiem sympatyczna, poza tym gra latwo wyrwie kilkadziesiat h z zyciorysu)
10. Mario & Luigi: Super Star Saga (swietna gra, genialny humor)
11. Advance Wars 1&2 (najlepsza strategia)

i tak poza konkursem:
Metal Gear Solid: Ghost Babel (diabelnie trudno te gre dostac, ja np. wyhaczylem ja w Turcji, ale czasem na allegro (tzn. raz na rok) bywa do kupienia, trzyma poziom MGSa z PSXa! Nawet rozmowy przez Codec wygladaja niemal identycznie (co prawda nie ma voice-actingu, ale to oczywiste), fabula rownie swietna. Must have i tyle ;]).

homesickalien:
mam pytanie! czy na gba wychodza jakies slashery??? jesli tak to prosilbym o podanie kilku tytułów. Dzieki z gory!!!

Adammo:
1. Castlevania: Aria of Sorrow
2. Castlevania: Circle of the Moon
3. Crash Bandicoot XS
4. Mario & Luigi: Super Star Saga
5. Crash Bandicoot 2: N-Tranced
6. Crash Nitro Kart
7. Klonoa: Empire of Dreams
8. Spyro: Season of Ice
9. Turok Evolution
10. Castlevania: Harmony of Dissonance

Hity na GBA dopiero poznaję, więc podałem tu tylko gry, w które dużo grałem i jestem pewien co do ich świetności.

Desser:

--- Cytat: "homesickalien" ---mam pytanie! czy na gba wychodza jakies slashery??? jesli tak to prosilbym o podanie kilku tytułów. Dzieki z gory!!!
--- Koniec cytatu ---


Offtop: Tak, wyszly, na przyklad Dynasty Warrior (no, w kazdym razie o takim samym tytule jak poprzednie czesci z duzych konsol, ponoc bardzo srednie), ponadto mozna znalezc Baldur's Gate: Dark Alliance (calkiem zjadliwe, aczkolwiek dziwaczne sterowanie troche psuje caloksztalt)) oraz LOTR'y - The Two Towers (swietne) i Return Of The King (tez dobre). O wiekszej ilosci tego typu gier albo nie slyszalem, albo po prostu nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej