Autor Wątek: Playstation 3 w praktyce...  (Przeczytany 460353 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #760 dnia: Czerwca 15, 2008, 19:29:30 pm »
Co to daję tak właściwie swoją drogą?  8)

wojtexx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #761 dnia: Czerwca 15, 2008, 19:31:20 pm »
snake widzialem to ale u siebie w menu nie moge tego znalezc zainstalowalem przedchwila 2.35 i nie widze tego, mozesz sprawdzic u siebie czy to masz i napisac dokladnie gdzie to  jest ?? pzdr

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #762 dnia: Czerwca 16, 2008, 14:04:51 pm »


Tak mam ustawione, tylko, że teraz kabel od PS3 jest odłączony. Normalnie jest podłączony pod 'Połączenie lokalne'
Nie da sie powiekszyc. Swoja droga udalo sie Tobie jakos uporac z tym netem?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #763 dnia: Czerwca 16, 2008, 15:25:23 pm »


Tak mam ustawione, tylko, że teraz kabel od PS3 jest odłączony. Normalnie jest podłączony pod 'Połączenie lokalne'
Nie da sie powiekszyc. Swoja droga udalo sie Tobie jakos uporac z tym netem?

Sorry, rzeczywiście nie da się powiększyć. Tutaj jest link:

http://img391.imageshack.us/img391/807/poaczeniesiecioweti6.png

Obecnie kabel od PS3 jest odłączony, normalnie był podłączony pod 'połączenie lokalne' i wtedy było 'podłączono, udostępniony'.

Niestety nie udało mi się uporać z netem. Dzwoniłem dziś do administratora sieci akademickiej z prośbą o odblokowanie neta, przedstawiłem mu problem to powiedział, ze przekaże to 'komuśtam' wyżej i żebym zadzwonił za parę dni. Ale raczej mam się nie nastawiać, że coś z tym zrobią, bo jak sam też powiedział "to głupie ograniczenie (autoryzacja przez putty), do którego zostali zmuszeni ma służyć studentom, żeby niby wiedzieli co studenci ściągają itp. Nikt nie przewidywał PlayStation 3. :smile:
Chwilowo dam sobie spokój bo już próbowałem tysiąca sposobów publikowanych na forach i nic. Chyba pozostaje kupno routera.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #764 dnia: Czerwca 16, 2008, 17:09:16 pm »
Na sieciówce miałem tak samo ustawione, na konsoli IP 192.168.0.2, Maska i Default Router jak Ty, Sec DNS taki jak Prim DNS (ale próbowałem też bez Sec DNS), reszta tak samo i NIC :???: Wyskakuje, ze IP się zgadza a Network Con. Failed. DNS Error.
Chyba, ze podłączyłem kabel idący od PS3 nie do tej sieciówki co trzeba, bo są dwie...
Jeśli IP jest poprawne to znaczy, że musisz zmienić ustawienie DNSów (z resztą jak byk pisze DNS error) wpisz manualnie te, które masz na kompie i powinno śmigać. Jak to nie pójdzie upewnij się, że kabelek łączący konsole z kompem jest skrosowany, to chyba jedyne co może nie działać w takim wypadku  :???:
I do not comprehend.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #765 dnia: Czerwca 16, 2008, 20:10:45 pm »
Na sieciówce miałem tak samo ustawione, na konsoli IP 192.168.0.2, Maska i Default Router jak Ty, Sec DNS taki jak Prim DNS (ale próbowałem też bez Sec DNS), reszta tak samo i NIC :???: Wyskakuje, ze IP się zgadza a Network Con. Failed. DNS Error.
Chyba, ze podłączyłem kabel idący od PS3 nie do tej sieciówki co trzeba, bo są dwie...
Jeśli IP jest poprawne to znaczy, że musisz zmienić ustawienie DNSów (z resztą jak byk pisze DNS error) wpisz manualnie te, które masz na kompie i powinno śmigać. Jak to nie pójdzie upewnij się, że kabelek łączący konsole z kompem jest skrosowany, to chyba jedyne co może nie działać w takim wypadku  :???:
Kabel jest scrossowany, ustawiałem ręcznie już tysiące DNSów na kompie i na konsoli i nic. Jak wstukam na kompie w uruchom 'cmd' i później w oknie 'ipconfig/all' to wyskakuje mi tylko jeden DNS. Jak połączę konsole kablem bezpośrednio z gniazdka od netu to zamiast DNS Error jest Timeout Error (to przez ograniczenie administratora w postaci autoryzacji i konieczności logowania do serwera).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #766 dnia: Czerwca 16, 2008, 20:15:11 pm »
Na sieciówce miałem tak samo ustawione, na konsoli IP 192.168.0.2, Maska i Default Router jak Ty, Sec DNS taki jak Prim DNS (ale próbowałem też bez Sec DNS), reszta tak samo i NIC :???: Wyskakuje, ze IP się zgadza a Network Con. Failed. DNS Error.
Chyba, ze podłączyłem kabel idący od PS3 nie do tej sieciówki co trzeba, bo są dwie...
Jeśli IP jest poprawne to znaczy, że musisz zmienić ustawienie DNSów (z resztą jak byk pisze DNS error) wpisz manualnie te, które masz na kompie i powinno śmigać. Jak to nie pójdzie upewnij się, że kabelek łączący konsole z kompem jest skrosowany, to chyba jedyne co może nie działać w takim wypadku  :???:
Kabel jest scrossowany, ustawiałem ręcznie już tysiące DNSów na kompie i na konsoli i nic. Jak wstukam na kompie w uruchom 'cmd' i później w oknie 'ipconfig/all' to wyskakuje mi tylko jeden DNS. Jak połączę konsole kablem bezpośrednio z gniazdka od netu to zamiast DNS Error jest Timeout Error (to przez ograniczenie administratora w postaci autoryzacji i konieczności logowania do serwera).
Hmm kiedyś miałem sposób jak uruchomić neta jak miałem DNS errorrobiłemjakoś tak: ustawiałem wszystko na na auto i robiłem próby neta i mi wchodziło co drugi czy jakos tak nie pamiętam dokładnie. Jeśli nei uda Ci się tak normalnie podłaczyć neta to chyba bedziesz musiał kupić router.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #767 dnia: Czerwca 16, 2008, 22:07:29 pm »
Kabel jest scrossowany, ustawiałem ręcznie już tysiące DNSów na kompie i na konsoli i nic. Jak wstukam na kompie w uruchom 'cmd' i później w oknie 'ipconfig/all' to wyskakuje mi tylko jeden DNS. Jak połączę konsole kablem bezpośrednio z gniazdka od netu to zamiast DNS Error jest Timeout Error (to przez ograniczenie administratora w postaci autoryzacji i konieczności logowania do serwera).
Ciężka sprawa :sad: Nie wiem co jeszcze można doradzić, gdybym ja miał taki problem to bym eliminował różne możliwości zaczynając od najmniejszych. Najpierw podłączyć jeszcze raz przez kompa, tak jak wcześniej i spingować ps3 z konsoli windowsa (cmd -> ping 192.168.0.?), jak odpowie to chociaż wiadomo, że jest poprawne połączenie pomiędzy kompem a ps3. Dalej włączyć przeglądarkę www ps3 i wpisać np. IP onetu 213.180.130.200, jeśli otworzy stronę to mamy tez połączenie z resztą świata, zostałaby sprawa właśnie DNS. Wtedy warto pogadać z adminem sieci, może chociaż na to coś poradzą.

Jak tysiące DNSów? Akademik powinien ci podać konkretny serwer/y DNS (nieważne czy jeden czy dwa) jakie masz sobie wpisać (i te wpisz wszędzie), jeśli komputer pobiera je automatycznie to na konsoli wpisz ten z ipconfig kompa.

Też mam net w konsoli udostępniony przez komputer i na konsoli mogę wszystko ustawić na automat lub wpisać samemu (DNS 192.168.0.1 lub te które podał mi ISP), za każdym razem działa. Nie mam pojęcia gdzie tu coś może nie działać, a mając na uwadze konieczność logowania przez putty na kompie to jakby miał tu pomóc router?
I do not comprehend.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #768 dnia: Czerwca 17, 2008, 09:25:07 am »
Cytuj
Też mam net w konsoli udostępniony przez komputer i na konsoli mogę wszystko ustawić na automat lub wpisać samemu (DNS 192.168.0.1 lub te które podał mi ISP), za każdym razem działa. Nie mam pojęcia gdzie tu coś może nie działać, a mając na uwadze konieczność logowania przez putty na kompie to jakby miał tu pomóc router?

Wczoraj nie mogłem już nic odpisać, bo GO padło ;)

Jeżeli chodzi o router, to myślałem, że będzie on w stanie przesłać do konsoli już udostępniony dzięki pytty'emu internet z kompa. Dzisiaj na nowo i od początku skonfiguruję sieć, może to coś pomoże. A Ty Cielo coś zmieniałeś w ustawieniach na kompie w kartach sieciowych?

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #769 dnia: Czerwca 17, 2008, 09:48:31 am »
Współczuje ci Ryo też miałe dużo problemów z instalacją internetu na mojej konsoli, jednym słowem mówiąc przewalone :?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #770 dnia: Czerwca 17, 2008, 10:43:24 am »
Dziwna sprawa z tym podlaczeniem neta u Ryo. Osobiscie nadal nie rozumiem dlaczego pojawia mu sie dns error w momencie gdy to komp jest "dostawca" internetu.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #771 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:05:18 am »
Mam problem z odpaleniem Metal wyskakuje mi napis AN ERROR OCCURRED DURING START OPERATION (80010514) moze ktos zna numer na infolinie??

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #772 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:06:19 am »
Dziwna sprawa z tym podlaczeniem neta u Ryo. Osobiscie nadal nie rozumiem dlaczego pojawia mu sie dns error w momencie gdy to komp jest "dostawca" internetu.

Skonfiguruję na nowo sieć i podłączę pierw pod kompa laptopa, zobaczę czy będzie działał na nim net. Jeżeli tak to podłączam PS3 i jak nie będzie działać to już nie wiem.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #773 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:06:47 am »
Dziwna sprawa z tym podlaczeniem neta u Ryo. Osobiscie nadal nie rozumiem dlaczego pojawia mu sie dns error w momencie gdy to komp jest "dostawca" internetu.
Też to mialem gdy komp udostepnial neta... stronki chulały a jak chcialem np. obejrzec film poprzez steama wywalalo to samo siedzac na psn store. Teraz siedze na routrze i jest cycus glancus :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #774 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:47:55 am »
Mam problem z odpaleniem Metal wyskakuje mi napis AN ERROR OCCURRED DURING START OPERATION (80010514) moze ktos zna numer na infolinie??
Padł Ci Blu-Ray.

svonston

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #775 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:52:29 am »
A te PS3 niby takie bezawaryjne :x

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #776 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:54:17 am »
A te PS3 niby takie bezawaryjne :x
Przecież wszystko się kiedyś psuje. Nie jest to zjawisko powszechne, ale też PS3 może paść.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #777 dnia: Czerwca 17, 2008, 11:57:28 am »
Mam problem z odpaleniem Metal wyskakuje mi napis AN ERROR OCCURRED DURING START OPERATION (80010514) moze ktos zna numer na infolinie??


Masz 0 801 230 000

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #778 dnia: Czerwca 17, 2008, 12:08:09 pm »
Masz 0 801 230 000
Infolinia mu nic nie pomoże. Co najwyżej powiedzą, żeby sformatował dysk.
Sam miałem ten błąd i nie czytało mi płyt Blu-Ray.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #779 dnia: Czerwca 17, 2008, 12:15:08 pm »
Masz 0 801 230 000
Infolinia mu nic nie pomoże. Co najwyżej powiedzą, żeby sformatował dysk.
Sam miałem ten błąd i nie czytało mi płyt Blu-Ray.

Ja tak raz mialem ze plyty nie widziala konsola moze mu sie calkiem rozkraczyl to gwarancje uzyje

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwca 17, 2008, 12:34:44 pm »
Cytuj
Sam miałem ten błąd i nie czytało mi płyt Blu-Ray.

I co zrobiłeś? Gwarancja i wymienili konsolę?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #781 dnia: Czerwca 17, 2008, 12:54:21 pm »
I co zrobiłeś? Gwarancja i wymienili konsolę?
Już 3 tygodnie temu. Oddałem na gwarancji i dostałem zupełnie nową konsolę.
Tak więc, jeżeli oddajecie do serwisu konsolę, to skopiujcie wszystkie savy z gier na PC.

xryxx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-05-2008
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #782 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:03:53 pm »
A te PS3 niby takie bezawaryjne :x
Przecież wszystko się kiedyś psuje. Nie jest to zjawisko powszechne, ale też PS3 może paść.

W PSX Extreme pisali, że pierwsze modele konsol PS3, tzn te droższe , z większym dyskiem, wsteczną kompatybilnością i paroma wyjściami więcej były naprawdę dobre, ale podobno te z dyskiem 40 GB nieco odchudzone są robione po kosztach i właśnie tutaj jest znacznie większe prawdopodobieństwo awarii. Chodzi głównie o czytnik. Nazwano to Yellow Light of Death. Można poszukać na necie. Ale pewnie i tak rzadziej występuje niż w przypadku X360.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #783 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:06:07 pm »
Wlasnie robie format i zobacze co i jak 3 godziny nie moje :mad:
Chyba padl czytnik  gdyz odpalalem inne gry Pes,MotoStorm czy Asasina i bylo dobrze sprawdzilem Gta zawiesza sie , a Metal nie dziala jest ta ikonka  u gory po lewej i nic.
Jak po formacie bedzie to samo to dzisiaj zanosze do serwisui trzeba bedzie odkurzyc ps2 :cool:
Infolinia nie dziala  :-(
Snake ,a jaki model miales??

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #784 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:08:42 pm »
Chodzi głównie o czytnik. Nazwano to Yellow Light of Death. Można poszukać na necie.
Yellow Light of Death to jest zupełnie co innego i jak dotąd przypadki komu się to stało możesz policzyć na palcach jednej ręki. Osobom którym PS3 padło to zawsze siadał napęd BD.

Snake ,a jaki model miales??
40 GB.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #785 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:18:16 pm »
Ja mam niby te nie psujace 60gb starszy model cieke czy mi na nowa wymienia...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #786 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:34:26 pm »
Ja mam niby te nie psujace 60gb starszy model cieke czy mi na nowa wymienia...
Raczej tak.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #787 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:37:31 pm »
Wlasnie robie format i zobacze co i jak 3 godziny nie moje :mad:
Chyba padl czytnik  gdyz odpalalem inne gry Pes,MotoStorm czy Asasina i bylo dobrze sprawdzilem Gta zawiesza sie , a Metal nie dziala jest ta ikonka  u gory po lewej i nic.
Jak po formacie bedzie to samo to dzisiaj zanosze do serwisui trzeba bedzie odkurzyc ps2 :cool:
Infolinia nie dziala  :-(
Snake ,a jaki model miales??

bez obrazy panowie ale to juz PeCetem mocno zalatuje :/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #788 dnia: Czerwca 17, 2008, 13:40:25 pm »
bez obrazy panowie ale to juz PeCetem mocno zalatuje :/
Format kasuje Ci tylko wszystkie dane z dysku twardego. Nawet na PSP możesz sformatować Memory Stick, i pewnie MC z PS2 też się dało o pierwszym iXie nie zapominając.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #789 dnia: Czerwca 17, 2008, 14:05:40 pm »
Te czytniki same z siebie padają? 40ki są bardziej awaryjne od innych PS3jek? I jak jest z gwarancją konsoli, wystarczy ksero paragonu i jazda tak?

Na wszelki wypadek się pytam :D.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwca 17, 2008, 17:31:04 pm »
Te czytniki same z siebie padają? 40ki są bardziej awaryjne od innych PS3jek? I jak jest z gwarancją konsoli, wystarczy ksero paragonu i jazda tak?
No, sam z siebie. Zawsze się może trafić egzemplarz awaryjny.
Jak jedziesz oddać na gwarancję, to bierzesz dowód zakupu i gwarancję Sony.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwca 17, 2008, 18:38:04 pm »
Wlasnie robie format i zobacze co i jak 3 godziny nie moje :mad:
Chyba padl czytnik  gdyz odpalalem inne gry Pes,MotoStorm czy Asasina i bylo dobrze sprawdzilem Gta zawiesza sie , a Metal nie dziala jest ta ikonka  u gory po lewej i nic.
Jak po formacie bedzie to samo to dzisiaj zanosze do serwisui trzeba bedzie odkurzyc ps2 :cool:
Infolinia nie dziala  :-(
Snake ,a jaki model miales??

bez obrazy panowie ale to juz PeCetem mocno zalatuje :/

Tak jakby w X0 nie czyściło się plików cache. Zabawne jak Ty na siłę chcesz wcisnąć ludziom ze PS3 to taki okropny PC. Pomyśleć że sam byłeś kiedyś mega zaciętym PC'towcem i jechałeś po konsolach od najgorszego gówna dopóki to typowo blaszakowa firma M$ wypuściła swoją konsolę. Toż to szczyt hipokryzji. LOL!

Tango

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:05:00 pm »
ja mam ps3 tylko do exclusivow, gdybym gral tyle co na xo kiedys, dawno by mi czytnik padl

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:13:35 pm »
ja mam ps3 tylko do exclusivow, gdybym gral tyle co na xo kiedys, dawno by mi czytnik padl

Skąd wiesz, że by padł? Słyszałem, że to ponoć tylko niektóre egzemplarze tak mają i są to po prostu awaryjne sztuki, Ty jak widać miałeś szczęście.

Snake_Plissken - ok dzięki. A konsole oddaje się do Sony czy kurier może przyjechać? A w sumie nie odpowiadaj jak nie chcesz, jakie to ma teraz znaczenie - jakby mi czytnik padł (mam nadzieję, że nie :D) to sie będę martwił.
A powiedz mi tylko kiedy kupowałeś te Twoje PS3 któremu czytnik padł i ile konsolka chodziła ;>>.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #794 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:20:10 pm »
Snake_Plissken - ok dzięki. A konsole oddaje się do Sony czy kurier może przyjechać? A w sumie nie odpowiadaj jak nie chcesz, jakie to ma teraz znaczenie - jakby mi czytnik padł (mam nadzieję, że nie :D) to sie będę martwił.
A powiedz mi tylko kiedy kupowałeś te Twoje PS3 któremu czytnik padł i ile konsolka chodziła ;>>.
Nie jestem pewien czy kurier przyjechałby Ci po konsolę. Musiałbyś się dowiedzieć, może na infolinii by Ci powiedzieli. Ja miałem do serwisu Sony tylko 20 km, więc niecałe pół godziny jazdy samochodem.
Konsolę kupiłem w grudniu 2007 roku, a zgon zaliczyła w dzień premiery GTA4.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #795 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:30:24 pm »
Hah, ja na mojej ps-trójce nie gram w sumie za wiele a na razie żadnych problemów :)

Czasem głośniej chodzi, ale to psikus w porównaniu do x-suszarki :lol:


elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #796 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:32:37 pm »
No ja mam kupioną PS3 jakoś tydzień po Plisskenie i chodzi póki co działa jak w dniu zakupu :grin:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #797 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:34:10 pm »
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :mad: Żebyście jutro nie płakali :mad:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #798 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:35:22 pm »
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :mad: Żebyście jutro nie płakali :mad:

jak mi padnie to kupie drugą , stać mnie a co :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #799 dnia: Czerwca 17, 2008, 20:36:55 pm »
Burżuj :mad: :mad: :mad: