Autor Wątek: Playstation 3 w praktyce...  (Przeczytany 460342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #920 dnia: Czerwca 20, 2008, 22:17:53 pm »
Ale ku*wa co jest w Live czego nie ma w PSN????????????? Niech mi ktoś powie.

Spokojnie opanuj się chyba cos jest że tak nawijają  :lol:
ale ja jestem spokojny, tylko kurde, ja bym chciał wiedzieć co jest lepszego, albo co jest czego nie ma na PSN.

Tarniak

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #921 dnia: Czerwca 20, 2008, 22:22:27 pm »
Cytuj
ale ktora ma jakis sens niz biegac po mapie i starac sie zabic wiecej niz inni

Posłużę się Twoim komentarzem: "straszny przesadyzm".

Gandalf

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #922 dnia: Czerwca 20, 2008, 22:23:18 pm »
Solid Snake: Wszyscy mówią, ze jest lepszy Live ale nie potraią uzasadnić w czym.
PS3 + Resistance + Motorstorm + DFP

Spidey^

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #923 dnia: Czerwca 21, 2008, 00:24:50 am »
W niczym nie jest lepszy. Demówka Battlefielda na PS3 śmiga pęknie, przed wieczorem wbijam do kumpla który ma X0 żeby zobaczyć wersje Xboxowa a tutaj lagi jak squrw...n a najlepsze że po 15 minutach gra zaliczyła zwis :lol:

Więc niech mi ktoś też napisze w czym Live jest lepszy od PSN?

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #924 dnia: Czerwca 21, 2008, 00:28:17 am »
A ja bym bardzo chciał żeby w końcu ktoś napisał konkretnie czym Live jest lepszy.
Cytuj
50$ rocznie na XO? hehe 4$ miesiecznie no no majatek hehe a usluga z najwyzszej polki
tak się mówi, ale po jakimś czasie jednak masz tą jedną czy dwie gry w plecy. Dla mnie darmowy on-line to bardzo duży +.

mam wszytkie gry na wszytkie platformy  8)
no to ty, mnie na takie bajery niestety nie stać. I masz rozwiązanie dlaczego darmowy on-line to dla mnie +.

 ja wiem stary nie neguje, ze oplata to minus zawsze bedzie minusem :) Nigdy nie mowilem ze placenie za cos jest plusem, Rozumiem Cie doskonale, pisze poprostu ze swojej perspektywy jak kazdy :smile:

pozdro

Jak dla mnie to masz tendencję do chwalenia się, a nie opisujesz wszystko ze swojej perspektywy. Wyjechałeś sobie do stanów, zarobiłeś pieniądze i teraz wszędzie gdzie się da piszesz "AUDI A9 10.7 KŁATRO V23 147V 12973764KM+ + S&X GAS FILTER" albo "PS8 6TB, PSP FAT, SONY FULL HADE KDL403TRS8 I ch**". Człowieku, nas naprawdę nie musi obchodzić ile zarabiasz, jakiej wielkości masz telewizor (btw, telewizor to nie konsola  :lol:), jaki masz samochód, ile ma koni a tym bardziej jaki stożek do niego włożyłeś i czy daje Ci 3 konie więcej. Rozumiem, zarobiłeś sobie, kupiłeś, ale cały świat nie musi o tym wiedzieć.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #925 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:07:34 am »
Ale ku*wa co jest w Live czego nie ma w PSN????????????? Niech mi ktoś powie.
Niech Ci będzie :P

Główną zaletą jest podręczne menu, które możesz otworzyć w każdym momencie wciskając Guide Button. Oprócz różnych pierdoł jak ustawianie danych profilu, muzyki, achievementów, czy sprawdzania jak idzie ściągania czegoś tam; masz dostęp do: listy przyjaciół (100 osób), tych z którymi ostatnio grałeś, oraz możliwość wysyłania i sprawdzania wiadomości (zarówno pisemnych jak i głosowych), jak również zaproszenie na prywatny czat, czy zapraszanie do gry. Dodatkowo możesz sprawdzić listę przyjaciół swoich kumpli. No i jeszcze ponad 90% użytkowników X360 ma headsety, a na Ps3 różnie z tym bywa (ja np nie mam).

Całkiem prawdopodobne, że coś pominąłem, ale jak widzisz jest tego sporo. Mam nadzieję, że po wyjściu następnego updatu Sony się znacznie przybliży do Ms, jeśli chodzi o jakość usługi sieciowej.

Czym tak się różni Live od neta na PS3?

Tym, ze Live jest platny a na PS3 masz online za free.
Tym, ze Live jest niedostepny w Polsce i tej uslugi w naszym kraju poprostu nie ma.
Jak juz jednak zalogujesz sie do Live na USa czy UK (itp) to jestes traktowany jak Niemiec drugiej kategorii i czesc materiałow jest nie do sciagniecia (np demo Bioshock).
W tych aspektach góruje Sony i strasznie wkurza, że Ms nic z tym nie robi :mad: O ile płatność usługi jeszcze zrozumiem i przeboleję, tak dwa następne podpunkty (szczególnie trzeci) strasznie irytują :x

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #926 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:20:10 am »
W czym Live jest lepszy ? Ci co mają tylko ps3 oczywiście różnic nie widzą ale Ci którzy się przesiedli widzą różnice(Sora,jeszcze ktoś ostatnio o tym mówił) na korzyść Live o czymś to chyba świadczy no nie,jest możliwość praktycznie sprawdzenia prawie każdego demka przed premierą na PSN wrzucą od czasu do czasu,biblioteka filmów cały czas się rozrasta,seriale i inne takie(jak to jest na PSN nie wiem ale podejrzewam że bieda) o tym co wspomniał POK rozrastająca się usługa Arcade co tydzień nowe pozycje i to naprawde dobre teraz ostatnio ta nowa usługa co gracze sami tworzą gry a na PSN ? No sory ale za coś jednak się płaci no nie...Do tego liczne dodatki do gier czy to Lost odyssey czy to do innych gier.Xbox orginals,w ogolnym rozliczeniu to Xbox Live jest lepsze...

Chociaż ja w zamian za połowe tych bajerów bo ich nie używam wolałbym darmową usługę co zrobić ale fanatykiem ps3 nie jestem i mi XO wystarcza spokojnie :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2008, 01:24:59 am wysłana przez Soul hunter 16 »

lupinator

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #927 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:21:45 am »
Główną zaletą jest podręczne menu, które możesz otworzyć w każdym momencie wciskając Guide Button. Oprócz różnych pierdoł jak ustawianie danych profilu, muzyki, achievementów (...)
Przecież to nie są zalety liva, a dasha konsoli.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #928 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:29:21 am »
Główną zaletą jest podręczne menu, które możesz otworzyć w każdym momencie wciskając Guide Button. Oprócz różnych pierdoł jak ustawianie danych profilu, muzyki, achievementów (...)
Przecież to nie są zalety liva, a dasha konsoli.
No to nie, ale chciałem naprowadzić tych, którzy są zupełnie bladzi w temacie, bo podstawowe znaczenie ma tutaj bardziej rozbudowany interfejs. Reszta tego co napisałem dotyczy online.

Spidey^

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #929 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:37:06 am »
Przecież to nie są zalety liva, a dasha konsoli.

Dokładnie  :lol:

Soul Hunter widać że PS Store dawno nie widziałeś bo niemal wszystko o czym mówisz na PSN także jest obecne (no bo co dem czy dodatków miałoby nie być? do samego Warhawka już chyba z 10 różnych było a demówek jest w tygodniu nieraz więcej niż na X0, a oprócz gier arcade mamy jeszcze classics). Cały ten Live to jest takie mydlenie oczu ludziom a ci ludzie próbują sobie jakoś usprawiedliwić te $$ które płacą (POK nawet nie zauważył że w PS3 też można zobaczyć z kim się ostatnio grało).

Sorry POK i Soul Hunter - nie przekonaliście mnie. A jak wyjdzie firmware 2.40 to ten wasz cały Live PSN zje na śniadanie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:40:53 am »
Cytuj
Dla mnie natomiast granie online mogloby nie istniec bo w ogole nie gram w nic po sieci, wole sobie przejsc gre z fajna fabula, czy nawet przesadnie zaskryptowana, ale ktora ma jakis sens niz biegac po mapie i starac sie zabic wiecej niz inni.
powiedzial koles z seriously w gowie, 50 levelem w lost planet, z rozegranym tysiacem meczow w fear,  dwoma tysiacami meczow w pdz itd. ;)

jesli ten firmware do ps3 faktycznie da wiadomosci, friend liste i inne bajery z x0 podczas gry, to xlive w niczym nie bedzie lepszy - no, moze poza tym, ze spolecznosc na xlive jest wieksza niz ta z psn ;)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:45:22 am »
Jeszcze jeden plus bardzo wazny dla mnie, mozliwosc sciagniecia wersji trial gierki arcade.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwca 21, 2008, 02:06:35 am »
Cytuj
POK nawet nie zauważył że w PS3 też można zobaczyć z kim się ostatnio grało
W trakcie gry na pewno nie zobaczysz. Wszystko co napisałem dotyczyło podręcznego menu, które jest bardzo przydatne. Choć przyznam się, że nie wiedziałem o tej opcji.

Fakt, faktem rzadko korzystam z neta w Ps3, bo z niewiadomych powodów nie działa u mnie w domu :mad:

WujekDobraRada

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-06-2008
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwca 21, 2008, 04:22:41 am »
http://www.robson.pl/index.php?p=4&id=213

KOMPLETNY BLOK OPTYCZNY BLU-RAY    Cena: 249 zł

Drożej niż E-Bay ale i tak czterokrotnie taniej niż w serwisie Sony (podobno:).

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwca 21, 2008, 09:24:30 am »
Kurde :D

Ściągnąłem sobie parę dem i - instalacja :D Ja pierdzielę :D

Tzn. to wszystko może być ok dla kogoś, kto nie miał styczności z klockiem, ale tam naprawdę nie ma takich przestojów :D. Ściągam - gram, odpalam - gram. Że już nie wspomnę o aktualizacjach dasza :D To wszystko to są niby drobne szczegóły, ale właśnie - to one najbardziej dają w dupę. A system friendsów - no na PSY3 nie istnieje :D Człowiek się czuje taki samotny :D Poza tym brakuje mi bardzo lanserskiego systemu acziwmentów ;D

Poza tym po prostu widać, kto się bardziej stara. Sorry - w Bad Company na Lajwie grało przed premierą przeszło tysiąc osób - a na PSN widze jakieś... 88 :D Komedia :D Musiałem męczyć się z kampanią, bo po prostu nikt w to tam nie gra :D

Jest fajny filing - widzieć znowu logo SCE po odpaleniu gierki, parę naprawdę robi, jest to świetna konsola, by zaszpanować znajomym paroma tytułami. Jak pisałem - gadżet :D

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwca 21, 2008, 09:47:20 am »
Cytuj
est fajny filing - widzieć znowu logo SCE po odpaleniu gierki, parę naprawdę robi, jest to świetna konsola, by zaszpanować znajomym paroma tytułami. Jak pisałem - gadżet Very Happy
- Skoro tak uważasz to musisz być kompletnym nie wyrażę się kim że wydałeś tyle pieniędzy na gadżet do szpanu.

Gandalf

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwca 21, 2008, 09:54:18 am »
Cytuj
Poza tym brakuje mi bardzo lanserskiego systemu acziwmentów ;D

Z FW 2.40 mają dojść trofea. Będzie tak samo. A jak wyjdzie HOME to ten Wasz cały Live będzie mógł się schować:P
PS3 + Resistance + Motorstorm + DFP

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #937 dnia: Czerwca 21, 2008, 11:04:31 am »
Cytuj
est fajny filing - widzieć znowu logo SCE po odpaleniu gierki, parę naprawdę robi, jest to świetna konsola, by zaszpanować znajomym paroma tytułami. Jak pisałem - gadżet Very Happy
- Skoro tak uważasz to musisz być kompletnym nie wyrażę się kim że wydałeś tyle pieniędzy na gadżet do szpanu.
Sory facet - ale tu tylko wyszło jakim jesteś idiotą. I nie boje się tego słowa napisać. Gówno wiesz - a jedziesz sobie po innych. Jeśli Cię to tak bardzo interesuje - sprzęt dostałem na potrzeby materiałów, które muszę przygotować, za friko. Poza tym - sory - ale czym jest jakakolwiek konsola, jeśli tylko nie gadżetem? Potrzebne Ci to do życia? Można tak samo napisać, że trzeba być zdziecinniałym debilem, by wydawać przeszło tysiąc złotych na sprzęt do zabawy - zamiast kupić kanapki dzieciom w Afryce, albo zapisać się na kurs tańca, albo - nie wiem - odłożyć na koncie, by mieć więcej kasy do zabrania do grobu. Masz tak samo zamiar wyzywać ludzi "grających" w Guitar Hero? Albo kupujących sobie sportowy samochód? Grających w oryginalne gry?

Właśnie w takich chwilach ciesze się, że nie nie mam umysłu fanatyka - fanboja, dorabiającego do zwykłych pierdół jakichś chorych ideologii. Nie identyfikuje się ni z Sony, ni Microsoftem, ani z żadną inną firmą. Mam gdzieś wyniki sprzedaży, bzdurne opinie serwisów i gazet z całą tą filozofią wystawiania ocen grom. Moim zdaniem zarówno PS3 jaki i Xbox 360 to buble - pierwszy pod względem oprogramowania, drugi sprzętu. I naprawdę jakoś szczególnie mnie to nie boli, nie robi mi się przykro, ani nie przeszkadza na nich grać.

A jeśli komuś robi się smutno z powodu tego, że ktoś inny ma różniącą się od jego opinie - to problem jest raczej w jego głowie.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #938 dnia: Czerwca 21, 2008, 11:20:29 am »
Ludzie konsole są do grania, inne rzeczy to tylko dodatki - ktoś chcę to korzysta, nie chce to olewa całkowicie. Ważne, że na oba sprzęty są zajebiste tytuły i miło się w nie gra. Jednemu bardziej odpowiadają te z X360 a innemu z PS3 - każdy wybiera to co woli. Oczywiście wiadomo, że PS3 kuleje na razie względem ilości gier w stosunku do Xboxa ale to oczywiście przez to, że konsola Microsoftu wpłynęła na rynek znacznie wcześniej.

Gandalf

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #939 dnia: Czerwca 21, 2008, 11:21:42 am »
Już nie tak kuleje gdy wyszedł MGS i inne;)
PS3 + Resistance + Motorstorm + DFP

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #940 dnia: Czerwca 21, 2008, 12:09:44 pm »
Ludzie konsole są do grania, inne rzeczy to tylko dodatki - ktoś chcę to korzysta, nie chce to olewa całkowicie. Ważne, że na oba sprzęty są zajebiste tytuły i miło się w nie gra. Jednemu bardziej odpowiadają te z X360 a innemu z PS3 - każdy wybiera to co woli. Oczywiście wiadomo, że PS3 kuleje na razie względem ilości gier w stosunku do Xboxa ale to oczywiście przez to, że konsola Microsoftu wpłynęła na rynek znacznie wcześniej.
Crash nie przesadzaj tak możę było jak ps3 wyszedł raptem ze dwie poważne gry a reszta sportowe, obecnie jest masa gier czy to exclusivy czy to multiplatformy i jest w czym wybierać.


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #941 dnia: Czerwca 21, 2008, 12:34:28 pm »
Już widzę te wszystkie bluzgi gdyby tego nie napisał jeden z red'ów...  :lol:

Konsole to jak najbardziej drogie gadżety, co tu ukrywać. I sam sprzęt i gry. Hobby nieliche jeśli chodzi o wydatki. Ostro nas piorą niezależnie od firmy. PS3 - super sprzęcik, mało naprawdę dobrych gier, XO - świetne gry ale głośny złom, Wii to tylko kilka dobrych gier na krzyż.

Ludzie, jak już wydajecie masę kasy na to hobby to nie pracujcie dla wielkich firm za darmo walcząc w ich interesie na forach internetowych.

Oni i tak już nas dymają konkretnie z naszej kasy.  :cool:
-----
Tak przy okazji- czy gdziekolwiek jest jakiekolwiek wiarygodne źródło podające że w 40 gigowej PS3 są  bebechy tansze/ gorsze niż te w 60gigówkach? Osochozi z tym gorszym laserem w 40tkach?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2008, 12:39:10 pm wysłana przez Leenk »

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #942 dnia: Czerwca 21, 2008, 12:41:40 pm »
Już widzę te wszystkie bluzgi gdyby tego nie napisał jeden z red'ów...  :lol:

Konsole to jak najbardziej drogie gadżety, co tu ukrywać. I sam sprzęt i gry. Hobby nieliche jeśli chodzi o wydatki. Ostro nas piorą niezależnie od firmy. PS3 - super sprzęcik, mało naprawdę dobrych gier, XO - świetne gry ale głośny złom, Wii to tylko kilka dobrych gier na krzyż.

Ludzie, jak już wydajecie masę kasy na to hobby to nie pracujcie dla wielkich firm za darmo walcząc w ich interesie na forach internetowych.

Oni i tak już nas dymają konkretnie z naszej kasy.  :cool:


Do tego podkreślonego wypadałoby dodać IMO  :?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2008, 12:43:32 pm wysłana przez Agst07 »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #943 dnia: Czerwca 21, 2008, 12:47:07 pm »
No i to mi się podoba. Pełna szczerość i zrozumienie. Myślę, że można zamknąć Wystem Sars  :lol:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #944 dnia: Czerwca 21, 2008, 13:05:20 pm »
A moze sie przeniesiemy do innego dzialu... 8-)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #945 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:27:23 pm »
U u u... ale riposta. Ulżyło? :smile: Zwracam honor, myślałem że kupiłeś ten sprzęt i to dlatego piłem do tego co napisałeś. Zaraz z jakimś fanboy'ami wyskakujesz i się robi istne Wystem Sars. Mam obie konsole i nie jestem ślepo zapatrzony w jedną z nich jak co niektórzy na tym forum.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #946 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:28:29 pm »
Panowie, wiecie cos moze o padających plejach 3? Kur*a wlozylem mgs4 do napedu i juz sie nie chciala wlaczyc ._. Tzn diodki swieca ale obrazi i dzwieku niet ._.
Fryty tyty dotknij pyty

WujekDobraRada

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-06-2008
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #947 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:37:19 pm »
Panowie, wiecie cos moze o padających plejach 3? Kur*a wlozylem mgs4 do napedu i juz sie nie chciala wlaczyc ._. Tzn diodki swieca ale obrazi i dzwieku niet ._.
Sprobuj wyjąć HDD.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #948 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:41:51 pm »
Panowie, wiecie cos moze o padających plejach 3? Kur*a wlozylem mgs4 do napedu i juz sie nie chciala wlaczyc ._. Tzn diodki swieca ale obrazi i dzwieku niet ._.
A inne gry działają? Widać Menu konsoli?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #949 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:42:29 pm »
Cytuj
Główną zaletą jest podręczne menu, które możesz otworzyć w każdym momencie wciskając Guide Button. Oprócz różnych pierdoł jak ustawianie danych profilu, muzyki, achievementów, czy sprawdzania jak idzie ściągania czegoś tam; masz dostęp do: listy przyjaciół (100 osób), tych z którymi ostatnio grałeś, oraz możliwość wysyłania i sprawdzania wiadomości (zarówno pisemnych jak i głosowych), jak również zaproszenie na prywatny czat, czy zapraszanie do gry. Dodatkowo możesz sprawdzić listę przyjaciół swoich kumpli. No i jeszcze ponad 90% użytkowników X360 ma headsety, a na Ps3 różnie z tym bywa (ja np nie mam).
Sorry POK ale to większość z tych rzeczy jest w PS3 (jeśli nie wszystkie, nie wiem jak jest z tymi wiadomościami głosowymi) i nie dotyczą Live a "menu" (jak parę osób zauważyło). Chodziło mi o same usługi on-line.  I nie pytam się żeby dosrać użytkownikom X360 tylko dlatego że chcę wiedzieć, bo nigdy nie miałem styczności z X360.
i sorry za offtop.

Tarniak

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #950 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:45:46 pm »
W niczym nie jest lepszy. Demówka Battlefielda na PS3 śmiga pęknie, przed wieczorem wbijam do kumpla który ma X0 żeby zobaczyć wersje Xboxowa a tutaj lagi jak squrw...n a najlepsze że po 15 minutach gra zaliczyła zwis :lol:

Więc niech mi ktoś też napisze w czym Live jest lepszy od PSN?
Może ty grałeś w single'a a kolega w multi? :lol: :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #951 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:46:27 pm »
Wyjmowałem dysk, ale problem w tym, że nawet menu się nie włącza. Konsola niby chodzi, ale obrazu i dźwięku nie ma... Próbowałem na hdmi i zwykłym rgb. Padaka. Na domiar złego to konsola kumpla... ._. Na innej konsoli MGS4 chodził normalnie, ale wczoraj pozyczylem tego ps3 od ziomka i ch*j - padł.
Fryty tyty dotknij pyty

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #952 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:49:42 pm »
Wyjmowałem dysk, ale problem w tym, że nawet menu się nie włącza. Konsola niby chodzi, ale obrazu i dźwięku nie ma... Próbowałem na hdmi i zwykłym rgb. Padaka. Na domiar złego to konsola kumpla... ._. Na innej konsoli MGS4 chodził normalnie, ale wczoraj pozyczylem tego ps3 od ziomka i ch*j - padł.
Nawet na SD nie działa? A próbowałeś magiczny sposób - 5 sekundowy restart?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #953 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:51:32 pm »
Co to ten 5 sekundowy restart?

Normalnie mozna sie wkur**ć... Nawet menu sie nie wyswietla. Serwis sony w weekendy nie dziala, wiec musze do poniedzialku czekac...
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #954 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:54:06 pm »
Przytrzymujesz powera na 5 sekund, konsola zrobi twardy reset.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #955 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:55:29 pm »
Należy przez 5 sekund trzymać przycisk Power, aż usłyszysz pikanie. To ustawia domyślne ustawienia konsoli.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #956 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:56:11 pm »
Łe, takiego czegos tez probowalem. Lipka ; / Ale dzieki za hinty
Fryty tyty dotknij pyty

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #957 dnia: Czerwca 21, 2008, 14:58:32 pm »

Może ty grałeś w single'a a kolega w multi? :lol: :lol:
[/quote]

Tez zauwazyłem ze grając po sieci nie ma lagów nawet jak zapuszcze torrenta pełen luz i zero problemów, a na xbox live niestety mając nawet cały transfer dla gry sieciowej to i tak lagowało. Mała ilość użytkowników ps3 powoduje ze gra się mega komfortowo przez sieć i psn ani troche nie ustępuje xbox live ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #958 dnia: Czerwca 21, 2008, 15:01:05 pm »
Masz rację. Przybij piątkę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Playstation 3 w praktyce...
« Odpowiedź #959 dnia: Czerwca 21, 2008, 15:02:29 pm »
Cytuj
Główną zaletą jest podręczne menu, które możesz otworzyć w każdym momencie wciskając Guide Button. Oprócz różnych pierdoł jak ustawianie danych profilu, muzyki, achievementów, czy sprawdzania jak idzie ściągania czegoś tam; masz dostęp do: listy przyjaciół (100 osób), tych z którymi ostatnio grałeś, oraz możliwość wysyłania i sprawdzania wiadomości (zarówno pisemnych jak i głosowych), jak również zaproszenie na prywatny czat, czy zapraszanie do gry. Dodatkowo możesz sprawdzić listę przyjaciół swoich kumpli. No i jeszcze ponad 90% użytkowników X360 ma headsety, a na Ps3 różnie z tym bywa (ja np nie mam).
Sorry POK ale to większość z tych rzeczy jest w PS3 (jeśli nie wszystkie, nie wiem jak jest z tymi wiadomościami głosowymi) i nie dotyczą Live a "menu" (jak parę osób zauważyło). Chodziło mi o same usługi on-line.  I nie pytam się żeby dosrać użytkownikom X360 tylko dlatego że chcę wiedzieć, bo nigdy nie miałem styczności z X360.
i sorry za offtop.
Właśnie te rzeczy przekładają się na jakość usługi online. W Ps3 jeszcze ich nie ma i dlatego usługa online sprawia wrażenie bardzo ubogiej. Póki jesteś w dashboardzie wszystko jest ok, ale dopiero jak wchodzisz do gry czujesz ogromną różnicę (na Ps3 jesteś strasznie ograniczony). Chyba musiałbyś mieć Xa by zrozumieć dokładnie o co mi chodzi, bo tak wydaje Ci się, że jest tak samo.

Jeśli natomiast chodzi o szybkość serwerów i innych tego typu pierdoł, to różnie z tym bywa. W jednej jest, więcej lagów na Ps3, a w drugiej na Xie. Osobiście, rzadko gram na neta na Ps3, więc nie orientuje się dokładnie jak to jest.