Autor Wątek: Stare ale jare...  (Przeczytany 6319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Stare ale jare...
« dnia: Stycznia 08, 2008, 09:34:57 am »
Sprawdziłem wszystkie wątki tego działu i nie dostrzegłem tematu starych hitów na Pierwszego Game Boy'a...
Które gry z tamtych czasów najbardziej cenicie??? W które się najfajniej grało??? No i które byście polecili???

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Stare ale jare...
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2008, 10:16:23 am »
Pamiętam, że męczyłem Tetrisa na GB mojej mamy. Obcykane też miałem Mario Bros. tego pierwszego, gdzie hydraulik miał wielkość chyba ze czterech pikseli (zanim nie zżarł grzybka, ma się rozumieć).

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: Stare ale jare...
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 08, 2008, 10:39:06 am »
Tak, wtedy się grało w Tetris i Super Mario Land [ btw to były pierwsze dwa tytuły na Game Boy'a które dostałem ]...
Obie gry wtedy dawały mi w kość- pamiętam, że w Mario nie mogłem przejść drugiego poziomu gry  :smile:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 13:36:57 pm wysłana przez Ursin »

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Stare ale jare...
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2008, 11:24:03 am »
Hehe, akurat wczoraj sobie przypominalem czasy pierwszego gameboy'a. Polecam super mario world, choc jak juz nauczylem przechodzic to rozwalalem go w godzine (cala gre xd) Z dobrych gierek jescze : micro machines, tetris ;), zelda, pokemon red/blue i inne o ktorych zapomnialem, wtedy nie znalem sie na grach i mialem (do teraz jescze mam) pelno filmowek, alladin, toy story itp, calkiem fajne byly :D

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: Stare ale jare...
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 08, 2008, 11:30:50 am »
Pamiętam, że kiedyś miałem fajny błąd w pierwszym Mario- nie wiem jak się to stało ale miałem maksimum punktów i dzięki temu mogłem wybierać dowolnie plansze :)
Xenon 2 było godne i zapewniało dużo zabawy, Castelvania była ciężka [ grał ktoś??? ] no i oczywiście Mega Man "Dr. Willy's Revange" zapewniało wiele godzin grania   :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 13:33:28 pm wysłana przez Ursin »