Autor Wątek: Silent Hill 4  (Przeczytany 15425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« dnia: Lutego 13, 2004, 17:16:34 pm »
Na sieci pojawił się filmik z Silent Hill 4: The Room i jest absolutnie morderczy (dosłownie za chwilę pojawi się link na GO w newsach). Obejrzyjcie i cieszcie się. Wydaje się, że jednak ta część SH nie zostanie skaszaniona i będzie o niebo lepsza od trójki, ale nie wyrokujmy po jednym filmiku. Mówcie co myślicie :twisted:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Silent Hill 4
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2004, 18:34:19 pm »
Trailer SH4=OsZkUrWaJeGoMaĆ :shock: Naprawdę zrył mi beret! Takiej schizy dawno nie było! Zapowiada się niezwykl ciekawy pojedynek SH4 vs. Forbiden Sirens :D Po tym, co obejrzałem, to bardziej stawiam na SH. Ta gra to będzie CIOS. Zresztą tak samo jak Sreny. Ahh... chyba trza już będzie oszczędzać na pobyt w zakładzie psychiarycznym, bo mój mózg może tego nie przetrwać :D (w sumie bardzo dobrze, kupie se nowy :P)
A RE4 moim zdaniem wcale tak rewelacyjnie nie wygląda, a i pewnikiem sama gra będzie biedna tak jak jej poprzednicy z tej serii :neutral: Dla mnie RE sie nie liczy.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2004, 18:45:15 pm »
Ja obejrzałem traielr i powiem tylko wow. Dziękuję. Mielu, a to była wersja na X, Ps2, czy one mają byc identyczne?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2004, 20:42:13 pm »
Napisalem to juz w innym topicu,ale co tam.Raz sie zyje,wiec powtorze-jest wiecej niz dobrze.Przy ogladaniu trailera mrowy same wskakuja na plecy.Czekam z wywieszonym jezorem
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2004, 00:05:48 am »
Najbardziej klimatyczny trailer Silent Hillowy jaki w życiu dane mi było obaczyć o_O Rozdziaw gęby był większy niż przy zobaczeniu fotki pikiego :lol: :lol: :lol: Ta gra zarządzi, jeśli klimat wróci z dwójki/jedynki i nie będzie klonem bez rozwalających zagrań/patentów :>

misiu_kolorowy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Re: Silent Hill 4
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 14, 2004, 17:43:52 pm »
Chlopaki - pocisnijcie bezposrednim linkiem do tego trailera ... ;) Tylko nie do tego z "Gamershell" - bo wywala mi blad po sciagnieciu trailera spakowanego rar-a ... :/


*    You liked that game? Buy the original as we did then    *

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 14, 2004, 19:49:20 pm »
www.sh2004.com i tam filmik 15 Mb
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2004, 16:41:56 pm »
Konami rzuciło kolejny filmik. Tym razem krótszy. Oczywiście linka do niego znajdziecie na GO. Warto zobaczyć chociażby dla gościa wyłażącego ze ściany. Będzie duuużo lepiej niż w przypadku trójki. Chciałbym żeby czwóreczka była najlepszą grą z serii. Ciekawe co będzie z fabułą :roll:

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 30, 2004, 21:22:25 pm »
Cytat: "Miazga"
A RE4 moim zdaniem wcale tak rewelacyjnie nie wygląda, a i pewnikiem sama gra będzie biedna tak jak jej poprzednicy z tej serii :neutral: Dla mnie RE sie nie liczy.

A moim zdaniem to filmik z RE4 nokautuje ten z SH4. Co do jakości SH jako gry się nie wypowiadam, bo wolę RE.
Obiektywnie rzecz biorąc filmik,  RE4 wygląda świetnie, a Sh4 wiele się nie poprawił graficznie od czasów trójki.
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Silent Hill 4
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 30, 2004, 22:13:57 pm »
Cytat: "lysy1983"
Cytat: "Miazga"
A RE4 moim zdaniem wcale tak rewelacyjnie nie wygląda, a i pewnikiem sama gra będzie biedna tak jak jej poprzednicy z tej serii :neutral: Dla mnie RE sie nie liczy.

A moim zdaniem to filmik z RE4 nokautuje ten z SH4. Co do jakości SH jako gry się nie wypowiadam, bo wolę RE.
Obiektywnie rzecz biorąc filmik,  RE4 wygląda świetnie, a Sh4 wiele się nie poprawił graficznie od czasów trójki.

Update: Wtedy nie było jeszcze filmika z RE 4, a screeny były IMO troche rozmazane i wyglądały na podrasowane... po obejrzeniu trailera zmieniam zdanie na temat grafy- jest porażająca! Nie zmienia to faktu, że za Residentami nigdy nie przepadałem, a bez zombiaków to już totalnie stracą one urok... (debil z workiem po ziemniakach na głowie, napierający na mnie z piłą mechaniczną? Oł je... :? ). Pozostaję sceptykiem :)
SH4- na jakiej podstawie oceniasz grafę? Po pierwsze- ta w SH 3 była bdb, a w trailerach SH 4 są pokazane tylko urywki gry, a i te są (chyba) specjalnie zamazane i nie wyraźne (nie ma to jak wprowadzenie odbiorcy w odpowiedni nastrój 8) ). Wszystko na nich  jest pokazane dość minimalistycznie, ale to właśnie promuje produkt. Jest tylko kilka ujęć słynnego już dla serii cierpienia pokrak wszelakiej maści, parę schizowatych motywów... dla mnie to aż nad to 8)

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 30, 2004, 23:04:48 pm »
Grafę SH4 oceniam po screenach, chyba większość pochodzi bezpośrednio z gry i nie prezentują się znacznie lepiej niż SH3.
Zaznaczam, że do gry samej w sobie się nie czepiam. Porównuję tylko jakość grafy.
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Vitek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 12, 2004, 18:55:05 pm »
Trailer bardzo mi się podoba, wgiął mnie w fotel. Oglądając zwiastuny tej gry i liczne obrazki, nie boję się stwierdzić, że gra ta będzie hiciorem :) Niech mi tylko Konami spierdzili coś, too ....
Szukam osób do nowej strony o ps2, wszelkie zgłoszenia proszę przysyłać na emaila, lub nawiązać kontakt po przez GG

Lord Gumiś

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 1
Silent Hill 4
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2004, 10:26:50 am »
Napewno będzie to coś nowego...świerzego..ale czy bedzie tak do końca nie wiadomo....

Zastanawialiście się dlaczego tworzą następną odsłone najmroczniejszej produkcji w dziejach hostori konsol..hm..przecierz wszystko się wyjaśniło..?....tak czy nie..hmmm ?....w jaka strone podąża czwarta część Silenta...oco tu chodzi....

PS:Zobaczymy co jeszcze film pokaże,trzeba byc dobrej myśli......^_^
Niech moogle będą z wami zawsze...^_^

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Silent Hill 4
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 30, 2004, 20:32:03 pm »
Silent Hill4 na PS2 - Resident Evil4 na GCN. To remis!  8)  
Dwa horrory.  :P

marioo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 29, 2004, 10:21:40 am »
Ehhh następni co porównują Re4 i Sh4:P . owszem te gry mają ze sobą tylko i wyłacznie związany numerek....Jesli ktoś chce zobaczyć grę w akcji to jest już 9 minutowy gameplay!! tyle tylko że zajmuje 140 mega :? Więc nie wiem czy ktookolwiek chciałby go zasysac :wink:
Strange as I seem, I'm getting stranger by the minute...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 29, 2004, 10:37:33 am »
Ale linka nie zaszkodzi zapodać :wink:

marioo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 29, 2004, 10:59:22 am »
Proszę bardzo:
 gameplay: http://www.neopokemon.de/diverses/silenthill4_gp_e32004.mov tyle tylko ze narazie nie działa :cry:

Room of Angel ( piosenka) http://www.junge-spielleute-nienburg.business.t-online.de/zille/music/room%20of%20angels.mp3

Gameplay( tylko jedno ale, transfer nie przekracza 2.0kb)
http://ruliwebfile.intizen.com/mpeg3/konami/sh4a.mpg
http://ruliwebfile.intizen.com/mpeg3/konami/sh4b.mpg

Tender Sugar ( piosenka) http://www.angelfire.com/creep/sh4tendersugar/Silent-Hill-4--Tender-Sugar.mp3

A tutaj mozecie zobaczyć trailer filmu SH- uwaga !! kręconego przez amatorów :lol: , Imo niecekawie to widzę..
http://www.meantimeprod.com/short_films/silent_hill_movie.html
Strange as I seem, I'm getting stranger by the minute...