Autor Wątek: Project CARS III  (Przeczytany 696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Project CARS III
« dnia: Sierpnia 01, 2019, 18:34:18 pm »


Aż dziw, że tematu gry nie ma, choć Slightly Mad Studios oficjalnie ogłosiło pod koniec ubiegłego roku, że nowa część powstaje.

Cytuj
„Słyszycie to jako pierwsi. Powstaje nowe Project Cars, wszystko zostało zatwierdzone. Nie mogę nic powiedzieć i nie czekajcie na konkretne daty. Chcemy Was wszystkich zaskoczyć, ale to jednak trochę potrwa.”

Założyciel studia - Ian Bell mianowicie - stwierdził, że gra ma być duchowym spadkobiercą rewelacyjnego Need 4 Speed Shift, który nie tylko bardzo dobrze się sprzedał, ale tez zyskał uznanie branży - recenzenci byli zachwyceni wystawiając grze 8-9/10 (średnia gry to 84%).

Dwie pierwsze części Project CARS zostały ciepło przyjęte przez miłośników gier wyścigowych (choć nie aż tak jak wspomniany Shift) i pod nieobecność pełnoprawnej części kultowego Gran Turismo wraz z całkiem niezłą Assetto Corsa podjadły nieco tortu z symulacyjnego stołu, choć fani symulacji wskazali szóstą część Forzy Motorsport, jako swojego lidera będącego (biorąc pod uwagę oceny recenzentów, jak i graczy) okrążenie przed konkurencją.

Obie części PC maja swoje braki i wyraźne wady, ale oferują przy tym całkiem sporo zalet i niezwykle przyjemny model jazdy.

Wieść niesie, że wielu graczy psioczyło na wysoki poziom trudności, autorzy wzięli uwagi do serca i kolejna ich propozycja ma być bardziej przystępna.

Premiera pierwszej odsłony, to 2015r. Kontynuacja ukazała się w 2017r. zatem jest szansa na prezentację na targach + premierę w najbliższych miesiącach - być może koniec 2019r. ewentualnie rok 2020 jako jeden z pierwszych tytułów na nową generację.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Project CARS III
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 01, 2019, 21:23:54 pm »
Po tym jak zapowiedzieli tą konsolę Madbox, to ja mam wątpliwości co do ich obietnic ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS III
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 02, 2019, 08:36:02 am »
Po pierwsze

Project Cars Revolution nie 3.

Po drugie o grze kompletnie nic nie wiadomo i najpewniej wyjdzie dopiero na PS5 i kolejny Xbox więc ten temat jeszcze rok będzie stał pusty.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Project CARS III
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 02, 2019, 18:22:32 pm »
Po tym jak zapowiedzieli tą konsolę Madbox, to ja mam wątpliwości co do ich obietnic ;)

No cóż. Twórcy mają to do siebie, że lubią się przechwalać.  :roll:
Z Mad Box faktycznie, że tak to ujmę - pojechali po bandzie. Niemniej lata temu Sega też startowała z (wydawałoby się) przegranej pozycji względem Niny, a ładnie nawiązała walkę. Ale to rozważania nie mieszczące się w ramach tego tematu.

Pamiętaj jednak, że w kwestii samych wyścigów Slightly Mad Studios spisuje się na medal (srebrny, bo srebrny, ale jednak). Bell może być nieco pyszny na tym polu, ponieważ od dekady jego ekipa spisuje się na sumienne 8/10.

W każdym razie czekam i będę aktualizował ten temat przy okazji wszelakich nowinek dotyczących ich najnowszego produktu (w razie potrzeby tytuł się podda edycji). Ewentualnie pożyczę informację ze strony głównej GameOnly  :grin:

Wydaję mi się przy tym, że Ina, jako biznesmen nie popuści bieżącej generacji - jakby nie było, to ponad 140 milionów potencjalnych klientów.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Project CARS III
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 03, 2020, 21:13:18 pm »


Wzorem rewelacyjnej Forzy Motorsport, nowe PC otrzymają rozbudowaną kampanię na około 40 godzin. W jej skład będzie wchodziło blisko dwieście wydarzeń. Dodatkowo system "Rivals" zapewni tygodniowe oraz miesięczne wyzwania dla społeczności związanej z grą.
Premiera pod koniec sierpnia, a przepustka sezonowa zawierać będzie 4 dodatki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2020, 21:21:22 pm wysłana przez Sylvan Wielki »