Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392662 razy)

0 użytkowników i 47 Gości przegląda ten wątek.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14520 dnia: Grudnia 13, 2023, 15:43:50 pm »
Cały czas CP2077, ale powoli zmierzam ku końcowi - czyszczę jeszcze raz mapę z side questów i staram się podejmować inne wybory niż przy pierwszym podejściu. W międzyczasie odpalam sobie Super Mario Bros Wonder.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14521 dnia: Grudnia 13, 2023, 16:22:59 pm »
U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14522 dnia: Grudnia 15, 2023, 21:59:27 pm »
U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka
Sporo gierek jak na jeden moment. Nie gubisz się w tym?

Y5, jak wiele razy podkreślałem, to dla mnie najsłabsza odsłona. Oceny i gracze mają zgoła odmienne opinie, ale co tam.

Miałem grać w Spidera2, ale wjechała visual novelka, pt. Root Film i tak mnie wciągnęła, że już mam nabite blisko 40h i kończę. Doskonały przedstawiciel gatunku.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14523 dnia: Grudnia 16, 2023, 00:57:41 am »
U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka
Sporo gierek jak na jeden moment. Nie gubisz się w tym?

Y5, jak wiele razy podkreślałem, to dla mnie najsłabsza odsłona. Oceny i gracze mają zgoła odmienne opinie, ale co tam.

Miałem grać w Spidera2, ale wjechała visual novelka, pt. Root Film i tak mnie wciągnęła, że już mam nabite blisko 40h i kończę. Doskonały przedstawiciel gatunku.
Troszkę się gubię :D Dlatego ograniczam się głównie do czołgów w War Thunder. Gra - usługa, nowa aktualizacja, nowe pojazdy do wygrajndowania, wciąga. Jak na grę F2P twórcy czynią mega postęp w kwestii usprawniania gry pod kątem przywiązania do detali. Aż miło wrócić po dłuższej przerwie.

W Alana chciałbym może i dłużej pograć, ale problem jest taki, że uwielbiam w to grać na wypasie w kwestii dźwięku, a czas na granie mam tylko wieczorami. Gra ma świetny dizajn dźwięku, deszcz, las, trzask drzew, skrzypienie okiennicy domku wiedźmy - wkręca w klimat znakomicie ale żeby to docenić, trzeba jednak lekko podgłośnić.

Yakuza na wstrzymaniu, za mało czasu, za dużo tytułów ale chciałbym ją skończyć i przejść do bardziej aktualnej części 6, która wciąż zafoliowana czeka na półce, Ewentualnie czaje się na Judgment jako odskocznię.

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14524 dnia: Grudnia 16, 2023, 12:38:45 pm »
U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka
Sporo gierek jak na jeden moment. Nie gubisz się w tym?

Y5, jak wiele razy podkreślałem, to dla mnie najsłabsza odsłona. Oceny i gracze mają zgoła odmienne opinie, ale co tam.

Miałem grać w Spidera2, ale wjechała visual novelka, pt. Root Film i tak mnie wciągnęła, że już mam nabite blisko 40h i kończę. Doskonały przedstawiciel gatunku.
Troszkę się gubię :D Dlatego ograniczam się głównie do czołgów w War Thunder. Gra - usługa, nowa aktualizacja, nowe pojazdy do wygrajndowania, wciąga. Jak na grę F2P twórcy czynią mega postęp w kwestii usprawniania gry pod kątem przywiązania do detali. Aż miło wrócić po dłuższej przerwie.

W Alana chciałbym może i dłużej pograć, ale problem jest taki, że uwielbiam w to grać na wypasie w kwestii dźwięku, a czas na granie mam tylko wieczorami. Gra ma świetny dizajn dźwięku, deszcz, las, trzask drzew, skrzypienie okiennicy domku wiedźmy - wkręca w klimat znakomicie ale żeby to docenić, trzeba jednak lekko podgłośnić.

Yakuza na wstrzymaniu, za mało czasu, za dużo tytułów ale chciałbym ją skończyć i przejść do bardziej aktualnej części 6, która wciąż zafoliowana czeka na półce, Ewentualnie czaje się na Judgment jako odskocznię.

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka
Zarówno Y6, jak i Judgment są bardzo dobrymi szpilami. Możesz śmiało atakować, a dodatkowo jeśli nie grałeś jeszcze w Y7, to również mocno polecam. Mój top gierek z tej serii, pomimo całkowitej zmiany bohatera i przejścia na system walk turowych rodem z jrpg.
Ja mam jeszcze Lost Judgment w folii i zamierzam w przyszłym roku się za nią wreszcie zabrać.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14525 dnia: Grudnia 17, 2023, 23:17:47 pm »
Przechodzę drugi raz Red Dead Redemption 2 - coś pięknego, aż dziwne, że ją tyle lat olewałem.  :D

lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 2
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14526 dnia: Grudnia 18, 2023, 16:56:14 pm »
Przechodzę drugi raz Red Dead Redemption 2 - coś pięknego, aż dziwne, że ją tyle lat olewałem.  :D
Kurde mam straszny hype na drugie przejście, ale odkładam to już drugi rok przez łudzenie się łatką pod PS5. Czemu oni nie mogę odblokować tych jebanych fpsów?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14527 dnia: Grudnia 18, 2023, 17:11:00 pm »
Zostawiają sobie miejsce na jakiś Remaster.

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14528 dnia: Grudnia 19, 2023, 14:23:05 pm »
Rogue Trader.

Dla miłośników 40K - must!

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14529 dnia: Grudnia 21, 2023, 20:31:42 pm »
Na tapecie Cybergaj.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14530 dnia: Grudnia 25, 2023, 12:37:51 pm »
Demo Tekken 8.
Masakra jakaż to będzie dobra bijatyka.
Day one jak nic.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14531 dnia: Grudnia 26, 2023, 21:56:23 pm »
Demo Tekken 8.
Masakra jakaż to będzie dobra bijatyka.
Day one jak nic.
Mi osobiście daleko od speca od bijatyki, ale demko mnie też urzekło, również zastanawiam się nad Day one.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14532 dnia: Grudnia 28, 2023, 20:24:19 pm »
Star Wars: Ocalały. Naprawdę bardzo dobra gra. Miło się zaskoczyłem.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14533 dnia: Grudnia 28, 2023, 20:45:41 pm »
Demo Tekken 8.
Masakra jakaż to będzie dobra bijatyka.
Day one jak nic.
Mi osobiście daleko od speca od bijatyki, ale demko mnie też urzekło, również zastanawiam się nad Day one.
Szykuje się, w końcu mega bijatyka.
Wszystko tam gra a grafa na ue5 wow.

U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


Nadal męczysz Y5.
Współczuję, też tak miałem.
Najgorsza gra jaką ukończyłem.
Tytuł, który obrzydził mi dobre wspomnienia z całą serią.
3/10






andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14534 dnia: Grudnia 29, 2023, 14:58:53 pm »
Demo Tekken 8.
Masakra jakaż to będzie dobra bijatyka.
Day one jak nic.
Mi osobiście daleko od speca od bijatyki, ale demko mnie też urzekło, również zastanawiam się nad Day one.
Szykuje się, w końcu mega bijatyka.
Wszystko tam gra a grafa na ue5 wow.

U mnie na zmianę czołgi War Thunder, Alan Wake 2 , Spider Man 2. Elden odłożony do szuflady i świeżo wyjęta z niej została Yakuza 5, gdzie przebrnąłem przez najbardziej kontrowersyjna sekcję serii ale wciąż nie mogę jakoś się wciągnąć na powrót wystarczająco mocno, żeby to skończyć. Dramat :0

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


Nadal męczysz Y5.
Współczuję, też tak miałem.
Najgorsza gra jaką ukończyłem.
Tytuł, który obrzydził mi dobre wspomnienia z całą serią.
3/10
Przycisnąłem samo story i skończyłem, nie było tak źle! Y5 jest przeogromna - 5 grywalnych postaci i masa aktywności do masterowania. Świetne mini gierki ze swoim oryginalnym dla każdej postaci side story, system walki, gdzie każda postać ma swój unikalny "konik", coś w czym jest lepsza od pozostałych. Myślę że moja półroczna chwila słabości miała związek z ogólnym przesytem serią, bo przypominam - zaliczyłem wcześniej Y0, YK1, YK2, 3, 4, więc to moja 6 gra z kolei. Ogrom tej produkcji jest w tym momencie dla mnie jej jednym z większych minusów ale myślę, że jeśli grałbym w nią w okolicach premiery w tym 2012 roku, mogłaby to być dla mnie jedna z lepszych gier swojego czasu. Grając dzisiaj odczułem mocno archaizmy technologiczne i często parłem do przodu, żeby w końcu przeskoczyć do Y6.

Y6 właśnie zacząłem, no i niby archaizmy zniknęły, ale mam nieodparte wrażenie, że te mniej "fizyczne" walki starszych odsłon dawaly mi więcej funu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14535 dnia: Stycznia 02, 2024, 01:16:46 am »
Y6 weszła w końcu gładziutko. Onomichi, nowa lokacja jest bardzo nastrojowa, story siadło, jest mnóstwo typowych gagów, klimat mega, gra się w to i ogląda jak jakiś serial, z bananem na twarzy. :) Standardowo sporo tu side story, jest też odświeżona wersja "strategicznej" mini gry z wojnami gangów, content na dodatkowe godziny. Kiedy już myślałem, że Y6 to taka podgrzana formula Y2 Kiwami, gra miło mnie zaskoczyła tym, że jakoś często w moich potyczkach mogą mi teraz towarzyszyć kompani. Jest też jedna rzecz, która nie do końca mi się podoba - zauważalnie duzo mniej Heat Actions wzgledem Y5, tzn niby są, ale większość dostępna w trybie extreme heat mode - aktywujesz, a pasek heat powoli spada do 0, więc wiele ruchów nie wykonasz (w poprzedniczce możliwe do wykonania nawet 2-3 akcje jedna za drugą przy pełnym pasku )

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14536 dnia: Stycznia 02, 2024, 07:37:06 am »
Y6 już była oki.

Skończyłem dodatek do HFW.
Final boss i grafa robi.
Chmury to jakiś nowy poziom wizualny.

Odpaliłem Drivera na emu w XSX i nie mogę przejść tutoriala.
Te gry dawniej to faktycznie były trudniejsze.

Chciałem pogrzebać jeszcze w Spider Man 2 bo ponoć platyna łatwa, ale ten end game jest taki nudny i powtarzalny, że szkoda zdecydowanie czasu na to.



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14537 dnia: Stycznia 02, 2024, 08:29:38 am »
Driver, ale to już od dzieciaka pamiętam, że tutorial w garażu był legendarnie trudny :D tym bardziej jak się nie znało angielskiego wtedy. Na XSX wciąż można bawić się w Emu? Mieli to ukrócić? Jak wygląda sytuacja z wsteczną kompatybilnoscia? Czytałem niedawno, że porzucili wsparcie dla X360 i oryginalnego Xbox??

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14538 dnia: Stycznia 02, 2024, 10:03:00 am »
Ja mam XSX offline przed blokadą emu.
Czyli konsola do płytowych gier bez day one patcha i do emu.

Jednak myślę nad zakupem kolejnego aby nauczyć się uruchamiać wszystkie emu poprzez bezpieczne dev mode. Jak to uczynię będę miał 2 XSX z emulatorami online.
Na obecną chwilę nadrabiam gry z poprzedniego roku na PS5 chociaż Lies of P, Starfiled i dodatki do Woo Longa korcą aby podłączyć się do sieci.
Aktualizacja może zbanować mi wszystkie emu. W 100% nie wiem czy tak będzie, ala wolę nie rezygować, stare gry to klasa sama w sobie.

MS już zaprzestał wsteczną.
Nic więcej się nie pojawi i nic więcej nie zostanie ulepszone.
Zostaje to co jest, także nie ma co liczyć na PGR4.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14539 dnia: Stycznia 02, 2024, 10:23:22 am »
Ja mam XSX offline przed blokadą emu.
Czyli konsola do płytowych gier bez day one patcha i do emu.

Jednak myślę nad zakupem kolejnego aby nauczyć się uruchamiać wszystkie emu poprzez bezpieczne dev mode. Jak to uczynię będę miał 2 XSX z emulatorami online.
Na obecną chwilę nadrabiam gry z poprzedniego roku na PS5 chociaż Lies of P, Starfiled i dodatki do Woo Longa korcą aby podłączyć się do sieci.
Aktualizacja może zbanować mi wszystkie emu. W 100% nie wiem czy tak będzie, ala wolę nie rezygować, stare gry to klasa sama w sobie.

MS już zaprzestał wsteczną.
Nic więcej się nie pojawi i nic więcej nie zostanie ulepszone.
Zostaje to co jest, także nie ma co liczyć na PGR4.
Ha, skąd wiedziałeś że zamarzył mi się PGR4 w ulepszonej wstecznej? :D To by była bomba, kultowa produkcja. Przez moment nawet pojawiła się myśl, że może warto by było dla tych emu i takiego PGR kupić XSX. No ale skoro nie ma już wstecznej, to pozostaje jedynie emulacja na PC. A propos emualcji na PC, to jest jeszcze jedna produkcja, którą z chęcią bym zobaczył w postaci "ulepszona wsteczna" - MGS4, a z tego co wiem, gra śmiga ładnie na PC. W zasadzie może PC jest też odpowiedzią na potrzebę zagrania w PGR4... :d

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14540 dnia: Stycznia 02, 2024, 10:30:58 am »
Bo też go chcę.

Na XSX już była emulacja X360 w retail mode, ale jeszcze to nie chodziło jak należy.
Sprawdziłem PGR4 i suttering był okrutny.
Jednak to było w hmm kwietniu, wczesna wersja emu, ale teraz kto wie może śmiga.



RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14541 dnia: Stycznia 06, 2024, 13:01:27 pm »
Callisto Protocol PS5 / Ratchet & Clank: Quest for Booty PS3 / Motorstorm PS3. Zakładam takie combo w tym miesiącu, ale nigdy do końca nic nie wiadomo.
W pierwotnej wersji planowałem ograć Trails from Zero, ale to dość długi jrpg i nie zdążę go ukończyć przed wyjazdem z rodziną, a nie lubię zostawiać rozgrzebanych tytułów. Muszę się zadowolić krótszymi pozycjami.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14542 dnia: Stycznia 06, 2024, 14:21:05 pm »
FF 7 ten retro.
Gra niby legenda.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14543 dnia: Stycznia 07, 2024, 14:01:03 pm »
Apropo  :grin:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14544 dnia: Stycznia 08, 2024, 11:25:57 am »
NFS Unbound.

Wchodzi znakomicie. Jest obecny efekt  - "jeszcze tylko jeden wyścig", a na zegarku późna noc. Początek jest ciężki i nawet z lekka męczący, bo jeździ się jakimś powolnym złomem (Honda Civic u mnie), model jazdy jakiś taki bliżej nieokreślony, rozpędzać się to nie chce, skręcać też nie ale jak się przez to już przebrnie i będzie możliwość zakupu modyfikacji, to zaczyna się robić całkiem fajnie. Ulepszone auta w końcu jeżdżą jak należy, mogą się kleić do asfaltu, mogą driftować, suwaczek balansu jest obecny.
Jedyne co mnie lekko rozczarowuje to pościgi policyjne, pamiętam Most Wanted i świetny patent ze skryptowanymi miejscami, które pozwalały pozbyć się scigajacych nas stróżów prawa, tutaj nic takiego nie ma i ucieczka od policji jest możliwa tylko wtedy, kiedy ci wjadą w ścianę i nie będą mogli dłużej jechać za nami. Pościgi są więc ciężkie i tak na prawdę nie ma sposobu na nie dopóki AI nie wywali gonga gdzieś przypadkiem.

Hejtowane efekty i komiksowe postacie nie są jakieś szczególnie denerwujące. W sumie to nawet wręcz przeciwnie - story jakieś tam jest, nawet ten typowy patos można w takiej oprawie potraktować z przymrużeniem oka i odbiór jest całkiem przyjemny. Efekty jazdy typu skrzydełka i rysowany dym są nawet fajne, bo widać w wyścigu, że np przeciwnik używa doładowania o określonym poziomie.
Grafika jest super, odbicia wypadają świetnie, są bez żadnego RT, a wygląda przekozak (twórcy Wake'a 2 mogliby użyć tej techniki zamiast tego pasztetu, co to dali w wersji na konsolę, koszmarny Nowy York znacząco by na tym zyskał) .

Podsumowując, bardzo przyjemna gierka za 5 dych. Polecam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14545 dnia: Stycznia 08, 2024, 12:31:23 pm »
A wiesz może jak z obsługą kierownicy? Bo mam gierkę od dawna na oku, ale jak z kierownicą bieda to nie wiem czy mi się chce w nią grać.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14546 dnia: Stycznia 08, 2024, 15:38:27 pm »
A wiesz może jak z obsługą kierownicy? Bo mam gierkę od dawna na oku, ale jak z kierownicą bieda to nie wiem czy mi się chce w nią grać.
niestety, nie miałem okazji testować z kierą, ale wydaje mi się, że kiedyś z Heat' jeździłem na kierze, chyba było całkiem ok, wydaje mi się, że zupełnie nie jak na padzie w stronę większego realizmu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14547 dnia: Stycznia 08, 2024, 22:06:53 pm »
W NFS'a kierownicą? Po co? Też w to gram i model jazdy w ogóle nie pasuje pod kiere. Głównie chodzi o pokonywanie zakrętów. Trzeba wrzucać auto w jakiś dziwny poślizg, więc wątpię, że to będzie dobrze śmigać pod kierownicą.

Jak chcesz fajnie wykorzystać kółko to polecam nowe WRC od EA bo robili je ludzie z Codemasters i gra jest genialna. Ewentualnie jak chcesz coś lżejszego to Grid: Legends, bo to naprawdę przyjemna gierka.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14548 dnia: Stycznia 09, 2024, 12:36:08 pm »
Nie pamiętam już czy był to NFS Heat czy może The Crew 2, ale grałem w taką typowo arcade scigałkę i byłem w szoku właśnie, że z takiego typowego driftowo ślizgowego modelu jazdy na padzie, wyciągnęli na kierze całkiem przyzwoity efekt niemal jak w Gran Turismo. (co nie świadczy dobrze o tym drugim). Ja tam bym dał szansę, musze ogarnąć stojak na kierę i sam pośmigać trochę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14549 dnia: Stycznia 09, 2024, 15:39:58 pm »
Co nie świadczy dobrze o GT, bo nie rozumiem?

Jedyne NFS'y grywalne pod kierą to były Shifty. Reszta jest dla mnie bez sensu pod kierownicą.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14550 dnia: Stycznia 10, 2024, 12:17:09 pm »
Kończę Resident Evil Revelations 2.
To jedyna część, której nie przeszedłem i niestety tak jak przewidziałem najgorsza.


lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 2
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14551 dnia: Stycznia 11, 2024, 18:21:34 pm »
Zaczynam Jedi Survivor, ale przyznam szczerze, że dziwnie się gra bo jestem świeżo po 11 sezonach Shameless, gdzie Cameron Monaghan jest jedną z głównych postaci (durną w dodatku).

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14552 dnia: Stycznia 12, 2024, 10:21:36 am »
Zaczynam Jedi Survivor, ale przyznam szczerze, że dziwnie się gra bo jestem świeżo po 11 sezonach Shameless, gdzie Cameron Monaghan jest jedną z głównych postaci (durną w dodatku).

Ja tak miałem przy okazji Fallen Order. Teraz jest lepiej, zwłaszcza, że można zmieniać fryzury i zarost, więc trochę się chłopek zmienia ;). Ja mam już ponad 35h, ale chyba zbliżam się do końca. Uważam, że to całkiem dobra gra, podobnie jak poprzedniczka, tylko brakuje jej solidnego celu.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14553 dnia: Stycznia 13, 2024, 14:12:40 pm »
Lies of P

Daje radę, ale po demko za bardzo poziom trudności obniżyli.

Mateo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-09-2017
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 7
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14554 dnia: Stycznia 16, 2024, 19:29:23 pm »
Mocne 9+  :grin:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14555 dnia: Stycznia 18, 2024, 16:22:37 pm »
Robocop na PS5.
Klimat dwóch pierwszych części filmu zachowany.
Graficznie nawet ok, świetne odbicia i do tego soczysty gameplay.
Na razie początek, ale źle chyba nie będzie.

Edit.
Już pochwaliłem, doczytywanie tekstur to jest dramat.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2024, 17:20:05 pm wysłana przez Kyokushinman »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14556 dnia: Stycznia 21, 2024, 11:49:27 am »
Zabrałem się za Motorstorm na PS3, ale po godzinie poziom trudności skutecznie mnie zniechęcił, a to rzadko mi się zdarza.

Potrzebowałem przed wyjazdem coś w miarę krótkiego i wybór padł na xboxowe Recore. Ehm, no cóż. Jestem gdzieś tam niby już pod koniec i to najlepsza wiadomość.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14557 dnia: Stycznia 22, 2024, 09:41:50 am »
Like the Dragon Gaiden.

Sprawdzam na ile piątka obrzydziła mi serię.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14558 dnia: Stycznia 22, 2024, 15:02:24 pm »
Like the Dragon Gaiden.

Sprawdzam na ile piątka obrzydziła mi serię.
Świeża premiera. Też bym z chęcią zagrał, ale obecnie kończę cz. 6, zakupione dwie części Judgment grzeją się na dysku, a na horyzoncie jeszcze cała cześć pierwsza Like a Dragon z Ichibanem, która z resztą zainspirowała mnie do poznania serii od początku :D

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #14559 dnia: Stycznia 22, 2024, 15:58:50 pm »
Gra się, no nie za dobrze, dla mnie tony przegadanych dialogów, gdzie można 90% streścić w hmm 3 zdaniach zniechęca do gry. Na szczęście można to przeklikać.
W Yakuze gram tylko dla fabuły, ten system walki i te mini gierki to nuda na maxa.
Aż Y0 muszę odświeżyć, zdecydowanie najlepsza część, ponieważ jest to wręcz niemożliwe, żeby ta seria aż tak upadła dla mnie. Do Shenmue 1 i 2 absolutnie nie ma startu. Chociaż zero było bardzo dobre. Chyba ;)

Tą najnowszą oczywiście kupie, ale dla Virtua Fighter 3.
W końcu będzie można pograć w wersję arcade a nie ten szajs co Genki konwertowało na Dreamcasta.