Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392771 razy)

0 użytkowników i 43 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2000 dnia: Listopada 23, 2008, 14:13:57 pm »
Cytuj
o w sumie FPSy w realiach drugiej wojny swiatowej czy jakiejkolwiek wojny nie maja sensu.

Mają, bo to jest coś czego już nie doświadczysz, albo masz nikłą szansę by doświadczyc. Tak samo jak z bijatykami- możesz sobie kopac na kursach karate, ale walki rodem z filmów nie rozegrasz najpewniej nigdy w życiu. Dlatego takie gry mają sens.

A gry sportowe, to jest coś czego możesz doświadczyc bez problemu- to tak jakby zrobiono grę o zakupach w almie- jeśli codziennie robisz zakupuy w marketach to jest to zły materiał na grę. Chyba że sprzedawaliby coś takiego w biednych państwach w Afryce, ale to już by było poniżej pasa.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2001 dnia: Listopada 23, 2008, 14:19:20 pm »
Nigdy nie robiłem zakupów w Almie  8-) Nie no jak dla mnie to wszystkie gry mają sens, póki jest dobra grywalność to gra może być o sraniu, ważny jest gameplay.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2002 dnia: Listopada 23, 2008, 14:23:38 pm »
Cytuj
o w sumie FPSy w realiach drugiej wojny swiatowej czy jakiejkolwiek wojny nie maja sensu.

Mają, bo to jest coś czego już nie doświadczysz, albo masz nikłą szansę by doświadczyc. Tak samo jak z bijatykami- możesz sobie kopac na kursach karate, ale walki rodem z filmów nie rozegrasz najpewniej nigdy w życiu. Dlatego takie gry mają sens.
W swoim zyciu nie doswiadcze rowniez slynnych stadionow i Beckhama u boku, a gra pod blokiem to tylko namiastka, jak np. paintball (co do tych FPSow w realiach ktorejkolwiek wojny).

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2003 dnia: Listopada 23, 2008, 15:16:14 pm »
@svon
Dlatego można pograć w airsoft :P
Repliki prawdziwych broni z jakiejkolwiek wojny, odwzorowanie mundurów i oporządzenia, scenariusze itd. ;)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2004 dnia: Listopada 23, 2008, 15:50:31 pm »
Tolas - :/

Svon dobrze to ujął, a ja jeszcze dodam, że celem gry jest sprawianie frajdy grającemu i ja rozpatruję wszystkie tytuły pod tym kątem.

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2005 dnia: Listopada 23, 2008, 16:16:21 pm »
Tolas - :/

Svon dobrze to ujął, a ja jeszcze dodam, że celem gry jest sprawianie frajdy grającemu i ja rozpatruję wszystkie tytuły pod tym kątem.
w00t? Może to brzmieć głupio, ale gdy się tego spróbuje, to sprawia to naprawdę wielką frajdę i ma zajebisty klimat ;]

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2006 dnia: Listopada 23, 2008, 16:31:45 pm »
Buahahahahaha. Co za gadka. Po co GTA4 skoro każdy może zawinąć samochód czy zostać gangsterem, po co COD4, skoro możesz zaciągnąć się do armii i awansować do elitarnego oddziału. Po co Burnout skoro można zrobić prawo jazdy i ścigać się z innymi (jeździć pod prąd etc.). Po co Tekken, skoro można wyjść i napierdzielać się na ulicy.  :?

Wszystko jasne, przecież każdy może grać w Manchesterze, wygrać Roland Garossa, grać w Lakersach, śmigać po lodzie z Senatorsami i co najważniejsze, stoczyć bój z Muhammadem Alim. Nie zapominając oczywiście o tym, że każdy może startować w F1, pyknąć OSa Lancerem EVO czy wystartować w olimpiadzie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 16:34:32 pm wysłana przez tarniak »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2007 dnia: Listopada 23, 2008, 16:44:43 pm »
Cytuj
Wszystko jasne, przecież każdy może grać w Manchesterze, wygrać Roland Garossa, grać w Lakersach, śmigać po lodzie z Senatorsami i co najważniejsze, stoczyć bój z Muhammadem Alim. Nie zapominając oczywiście o tym, że każdy może startować w F1, pyknąć OSa Lancerem EVO czy wystartować w olimpiadzie.
Dlatego życie to gra prawie idealna (zakończenie zjeb*ali).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2008 dnia: Listopada 23, 2008, 17:04:44 pm »
Buahahahahaha. Co za gadka. Po co GTA4 skoro każdy może zawinąć samochód czy zostać gangsterem, po co COD4, skoro możesz zaciągnąć się do armii i awansować do elitarnego oddziału. Po co Burnout skoro można zrobić prawo jazdy i ścigać się z innymi (jeździć pod prąd etc.). Po co Tekken, skoro można wyjść i napierdzielać się na ulicy.  :?

Po co Mario - mozna przeciez sie przebrac za wąsatego chydraulika, lazic po kanałach i zbierac monety pod kratkami :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2009 dnia: Listopada 23, 2008, 18:22:39 pm »
Beckhama u boku :lol:

Ja jak gram w w fifę czy coś (a nie gram, mam takie samo zdanie jak Music) to piłkarze mają głowy kwadratów :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2010 dnia: Listopada 23, 2008, 19:04:22 pm »
Music - dziwne uzasadnienie o grach sportowych. Naprawdę ciężko np. w zimę skołować 22 typa i znaleźć świetne boisko do gry (o ile takowe jest w ogóle w pobliżu).

blancio, svon i Mejs napisali praktycznie wszystko 8)

A gram w PES2009 na PC (bo konsoli, co za tym idzie FIFY, nie mam nadal) i niesamowite jak zj**bane są składy w tej edycji :shock:

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2011 dnia: Listopada 23, 2008, 19:40:31 pm »
Cytuj
blancio, svon i Mejs napisali praktycznie wszystko
:-(

A ja staram się dokończyć Orange Boxa.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2012 dnia: Listopada 23, 2008, 20:03:04 pm »
Cytuj
W swoim zyciu nie doswiadcze rowniez slynnych stadionow i Beckhama u boku, a gra pod blokiem to tylko namiastka, jak np. paintball (co do tych FPSow w realiach ktorejkolwiek wojny).

Nie zgodzę się. Gra na żywo, nawet w lidze podwórkowej czy szkolnej, to 5x większe emocje i 5x większa satysfakcja- tak, jak byłem w podstawówce to też grałem w nogę.
Z paintaballem sytuacja jest przypuszczam taka sama, bo już strzelając z głupiej wiatrówki do tarczy mam większą satysfakcję i niż rozwalając czołg rakietą w grze.

Cytuj
Buahahahahaha. Co za gadka. Po co GTA4 skoro każdy może zawinąć samochód czy zostać gangsterem, po co COD4, skoro możesz zaciągnąć się do armii i awansować do elitarnego oddziału. Po co Burnout skoro można zrobić prawo jazdy i ścigać się z innymi (jeździć pod prąd etc.). Po co Tekken, skoro można wyjść i napierdzielać się na ulicy.

No i o tym właśnie mówiłem- jaką masz szansę dostania się do elitarnego oddziału jak w cod4? Niezmiernie niewielką w prawdziwym życiu, więc strzelanki jak najbardziej sens mają.
Znowu sprawa z burnoutem i gta jest inna- owszem, możesz wyjśc właśnie przed blok, ukraśc wóz (tu już real life nie daje rady u mnie- nie potrafię zapalac na kabelki) i robic trzodę na ulicy, podobnie z burnoutem- pytanie tylko, ile taka zabawa potrwa i czy się nie zabijesz op drodze :]
A jeśli nie, to nie ma opcji wczytywania gry i idziemy siedziec.

blachor, może faktycznie ciężko jest skołowac 22 osoby w zimie na halę, ale na wiosnę np. to już nie jest takie niesamowite- chodzi mi o to, że możesz doświadczyc prawdziwej gry bez wiekszych problemów.

Dlatego też nie lubię patrzec na sport ani kibicowac czemukolwiek- to nudne jak diabli. Jeśli już sport, to tylko na własnej skórze.
No ale rozumiem że ktoś może tak się fascynowac piłką np, że chce i grac w to na tv.
Ok, wystarczy offtopicu.

Cały czas, 13 misja w devilu.

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2013 dnia: Listopada 23, 2008, 20:06:00 pm »
Opcja zagrania 90 minut na Camp Nou jest mniej więcej tak możliwa, jak dostanie się do elitarnego oddziału w wojsku.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 20:11:28 pm wysłana przez tarniak »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2014 dnia: Listopada 23, 2008, 20:37:15 pm »
Poprawianie wyników w Devilu i czekam na święta (PoP  :P )

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2015 dnia: Listopada 24, 2008, 00:02:31 am »
13 misja zaliczona. I 14 i 15 i 16, odkryłem piękno lucyfera- zmiata bossów jak fala tsunami :]

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2016 dnia: Listopada 24, 2008, 00:36:37 am »
Cytuj
Nie zgodzę się. Gra na żywo, nawet w lidze podwórkowej czy szkolnej, to 5x większe emocje i 5x większa satysfakcja- tak, jak byłem w podstawówce to też grałem w nogę.
No dobra, ale gra z kolegami w nogę nadal jest dla mnie lepsza niż granie w jakąkolwiek grę, nie tylko Fife.
Czy w związku z tym mam wcale nie grać? :)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2017 dnia: Listopada 24, 2008, 11:49:43 am »
Divine Divinity. Mało znana, lecz świetna gra na pieca. Grafika średnia, za to muzyka świetna. System rozwoju dobry, dużo umiejętności i, co najważniejsze, gra niewiarygodnie wciąga. Duży świat, masa różnorodnych zadań, ogromna swoboda. Ma coś z Diablo i Baldur's Gate'a. Trochę irytują błędy, ale da się je znieść. No i końcówka jest totalnie skopana, zero zadań, tylko rzeźnia, nie mogę się przemóc, by to przejść. Ciągnie się jak diabli(o). Dlatego zacząłem grać od nowa innym typem postaci, ale niestety nie mam tyle czasu, by móc grę rozgryzać na wszystkie sposoby, szkoda, że nie są teraz wakacje.



Poza tym zamówiłem Sacreda i Throne of Darkness. Wszystkie te 3 gry kosztowały mnie 20zł. I WEŹ TU PIRAĆ, nie da się.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2018 dnia: Listopada 24, 2008, 11:58:17 am »
Gram w Fable2 i jestem wniebowzięty  :o

mateo

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2019 dnia: Listopada 26, 2008, 13:20:35 pm »
Jestem w lekkim szoku, gdyż nie spodziewałem się, że tak mi zryje beret pierwszy Motorstorm. Nie mam pytań...
Ocena wstępna 9+ :D
Czystaaa mocc!!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2020 dnia: Listopada 26, 2008, 13:42:35 pm »
Poza tym zamówiłem Sacreda i Throne of Darkness. Wszystkie te 3 gry kosztowały mnie 20zł. I WEŹ TU PIRAĆ, nie da się.
Nie jestem za piractwem, ale ten argument jest totalnie z pupy wyjęty. Nie każdy ma ochotę grać w gry na pieca sprzed paru lat.

Poza tym nawet nie wiem czy te gierki by mi na viście poszły.



Aktualnie pykam w FFIV na DS oraz w The World Ends With You. I w sumie bardziej wciągnął mnie final, mimo że najbardziej pragnąłbym remake'a FFVI.

No i kończę jeszcze pierwszego Phoenixa, też na DSa, później polecą kolejne części.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2021 dnia: Listopada 26, 2008, 15:07:00 pm »
Argument jest taki, nie z dupy, że gry na PC są tak niewiarygodnie tanie, nawet całkiem nowe, że wykręcenie się "piracę, bo nie stać mnie na gry", jest z dupy.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2022 dnia: Listopada 26, 2008, 15:26:22 pm »
Przy wizycie znajomych, zawsze w ruch idzie Crash Team Racing na split screenie. Nieśmiertelna gra, która emocjonuje do samego końca wyścigu. Zwycięstwo nigdy nie jest przesądzone. Sam miód.

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2023 dnia: Listopada 26, 2008, 15:42:27 pm »
Jako, że mam tą grę rozpracowaną na 100% i grałem więcej niż we wszystkie inne tytuły razem wzięte, to jest to trochę wkurzające - czysty handicap. Przy samym wyścigu za losowanie power-upów odpowiada algorytm, który wiąże pozycję gracza z danymi power-upami (są oczywiście małe ustępstwa). W każdym razie, to dodaje grze emocji, szczególnie przy opcjach w stylu cofanie się o miejsce, żeby kula lecąca przez planszę rozwaliła kogoś innego.

Jeszcze tylko dodam, że wersja NTSC jest dużo lepsza, bardziej skillowa, szybsza, z ciekawszymi obrazkami postaci i nieco innymi samplami, polecam sprawdzić. Najważniejsza jest szybkość, szczególnie w battle, gdzie sekundy między włączeniem osłony, a wystrzałem rakiety (i ich markowaniem) ważą o wygranej, przegranej.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2024 dnia: Listopada 26, 2008, 15:57:47 pm »
Przy wizycie znajomych, zawsze w ruch idzie Crash Team Racing na split screenie. Nieśmiertelna gra, która emocjonuje do samego końca wyścigu. Zwycięstwo nigdy nie jest przesądzone. Sam miód.
Si. Szkoda, że grafika na splicie w cztery osoby razi w oczy, ale czego się nie robi dla TAKIEGO gameplayu? Za tą grę Naughty Dog ma u mnie dozgonny kredyt zaufania na ich kolejne tytuły.
Przy okazji, właśnie gram w demko równie świetnego hitu z PSXa - Vigilante 8 - tyle, że odświeżonego graficznie i troszkę chyba merytorycznie (nie pamiętam dokładnie jak było w oryginale). Gra przypomina najlepsze lata szaraka, a pomysł podciągnięcia rozdziałki i dodania online zasługuję na wystawienie pomnika. Gdy tylko doładuje sobie konto MS punktami, to będzie to mój pierwszy zakup.
Gdyby tak Sony wydało odświeżonego CTRa z onlinem... pewnie bym nie grał w inne gry przez wiele miesięcy :)

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2025 dnia: Listopada 26, 2008, 15:59:32 pm »
Cytuj
Gdy tylko doładuje sobie konto MS punktami, to będzie to mój pierwszy zakup.
MS? Chcesz powiedizeć, że Vigilante 8 jest na live? :shock: O em gie!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2026 dnia: Listopada 26, 2008, 17:42:29 pm »
Nawet fajnie sie w to gra

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2027 dnia: Listopada 26, 2008, 17:52:09 pm »
Argument jest taki, nie z dupy, że gry na PC są tak niewiarygodnie tanie, nawet całkiem nowe, że wykręcenie się "piracę, bo nie stać mnie na gry", jest z dupy.
Dobra - powiedz komukolwiek tutaj na forum, żeby grał na piecu to Cię chyba zabije śmiechem.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2028 dnia: Listopada 27, 2008, 00:34:34 am »
Wszystko w sos na A, prócz... ostatniej misji.
Czwóreczka devila jest genialna, ale ostatni boss to lama straszna, bo walcząc z nim oszukuje. Nie wiem czemu nagle gdy podciągam się do niego łapą, wyrzuca mnie w randomowe miejsce w jego pobliżu. Także automatycznie ucieka, gdy próbuję go chwycic.
Tym bardziej rozpierdziela mnie, bo pokonałem go za pierwszym razem, w ładnym stylu, już się cieszę i kuźwa źle wyliczyłem bustera w epilogowej walce- dead.
7 kolejnych prób, skończyły się niczym, wkurzony nie jestem w stanie rozsądnie grac, popełniam idiotyczne błędy.
Idę spac.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2029 dnia: Listopada 27, 2008, 16:40:19 pm »
Cytuj
Gdy tylko doładuje sobie konto MS punktami, to będzie to mój pierwszy zakup.
MS? Chcesz powiedizeć, że Vigilante 8 jest na live? :shock: O em gie!
Tak, tak, te Vigilante 8. Demo przypomniało mi jak bawiłem się prawie 10 lat temu (tylko plansza lipna, wolałbym farmę lub zimowy kurort z niezapomnianymi wagonikami). Gdyby nie ten cały wysyp hitów już dawno zainwestowałbym w te cholerne MSP i Vig8.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2030 dnia: Listopada 27, 2008, 17:03:40 pm »
Ja nie miałem okazji nigdy grać w V8, czy na chwilę obecną ta gra może jarać?

mateo

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2031 dnia: Listopada 27, 2008, 22:52:25 pm »
Jestem w lekkim szoku, gdyż nie spodziewałem się, że tak mi zryje beret pierwszy Motorstorm. Nie mam pytań...
Ocena wstępna 9+ :D
Czystaaa mocc!!
Motorstorm mnie dosłownie zabija swoją racjownością.. niemówiąc już o oprawie graficznej!!! Polecam jak cholera! Ci którzy jeszcze nie mają tej gry na PS3, to        MARSZ TO SKLEPÓW k***** !!!!! Sni mi się po nocach Pacific Rift. :D
Ta gra wciąga noskiem Bournota oczywiście IMO ;)

ps.naprzemiennie z Orange Box mniam. ;]

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2032 dnia: Listopada 27, 2008, 23:05:44 pm »
Dalej męczę CoD 4 na Veteranie - zostało mi 5 misji do końca. Oprócz tego pożyczyłem od kumpla PSP i pykam sobie od czasu do czasu w Final Fantasy: Crisis Core.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2033 dnia: Listopada 27, 2008, 23:37:24 pm »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2034 dnia: Listopada 27, 2008, 23:38:15 pm »


:P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2035 dnia: Listopada 27, 2008, 23:46:23 pm »
Jestem wzruszony :]

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2036 dnia: Listopada 27, 2008, 23:52:29 pm »
Demo devila miazdzy. Idziemy. Pusto. Przerywnik. Pojawia się 4erech typa. Zabijamy ich. Blokady na scianach puszczają. Idziemy dalej. Pusto. Przerywnik. Pojawia się 3ech typa. Zabijamy ich. Blokady na scianach puszczają. Masakra jakie to nudne.

Gram sobie w GTA4 i demo Fify 09

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2037 dnia: Listopada 28, 2008, 00:13:34 am »
Chyba zapomniałem napisać, że ukończyłem cod'a 4...piękna gierka. Jak to się mawia, lepiej późno niż wcale :wink:. Na najbliższym wolnym terminie planuję ją rozczłonkować na Veteranie. Od jakiegoś też czasu ciągle towarzyszy mi SC IV, fighter nie tyle genialny, co cholernie żywotny. No a poza tym to przy najbliższej wypłacie niewątpliwie sobie zrobię prezent na gwiazdkę, zakupić mogę niestety tylko jeden tytuł spośród fable 2, fallout 2, gow 2(a imię jego było 222? :twisted:), dead space...to już nie jest proste, więc nawet nie myślę o mirrors edge, TR: U, czy nadchodzącym cel-shadedingowy księciuniem. Aż strach się bać przed taką decyzją. Przy odrobinie szczęścia dostanę jeszcze któryś z tytułów od brata. Oby!

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2038 dnia: Listopada 28, 2008, 10:13:53 am »
A mnie wita już slogan AFRYKA DZIKA  ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #2039 dnia: Listopada 30, 2008, 20:19:21 pm »
PSP
*Super StarDust Portable
*Patapon 2 [JPN]
PS3
*CoD nazi zombies xd
*MS 2