Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392896 razy)

0 użytkowników i 53 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6480 dnia: Września 17, 2012, 15:28:18 pm »
Biorąc pod uwagę że praktycznie cała strona jest zajebana spamem o hd rimejku jednej gry, to nadinterpretacją mogło być tylko nazwanie dyskutantów wielbicielami "ambitnego grania". Przepraszam, pomyliłem się i nadinterpretowałem.  :cry:

Ale gdzie tu odcinanie kuponów skoro ta modyfikacja jest DARMOWA???

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6481 dnia: Września 17, 2012, 15:30:56 pm »
Słownik: Słownik frazeologiczny

odcinać kupony (od czegoś)
utrzymywać wysoki status dzięki środkom dawniej zgromadzonym lub pozycji kiedyś zajmowanej: Wprawdzie przestała pracować w telewizji kilka lat temu, ale nadal odcinała kupony od dawnej popularności.


Pasuje jak ulał.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6482 dnia: Września 17, 2012, 15:42:12 pm »
Słownik: Słownik frazeologiczny

szukać dziury w całym

dopatrywać się czegoś złego w czymś dobrym, przyczepiać się : Szukacie dziury w całym, a to naprawdę dobra i porządna dziewczyna. Znam ją od dziecka.


Pasuje jak ulał.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6483 dnia: Września 17, 2012, 15:44:45 pm »
Słownik: Słownik frazeologiczny

odcinać kupony (od czegoś)
utrzymywać wysoki status dzięki środkom dawniej zgromadzonym lub pozycji kiedyś zajmowanej: Wprawdzie przestała pracować w telewizji kilka lat temu, ale nadal odcinała kupony od dawnej popularności.


Pasuje jak ulał.

TEKKEN TAG TOURNAMENT 2

:)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6484 dnia: Września 17, 2012, 15:46:16 pm »
Słownik: Słownik frazeologiczny

odcinać kupony (od czegoś)
utrzymywać wysoki status dzięki środkom dawniej zgromadzonym lub pozycji kiedyś zajmowanej: Wprawdzie przestała pracować w telewizji kilka lat temu, ale nadal odcinała kupony od dawnej popularności.


Pasuje jak ulał.


TEKKEN TAG TOURNAMENT 2

:)

/temat

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6485 dnia: Września 17, 2012, 16:05:15 pm »
MUJ BOSZE TAK BARDZO PWND

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6486 dnia: Września 17, 2012, 16:10:07 pm »
Aha, najbardziej rozbudowana i największa część serii pełna nowej treści vs okrojony hd remake fpsa z powycinanymi poziomami. I to nie ten drugi jest odcinaniem kuponów. Rozumiem.

Z fanami HL jest gorzej niż z Bobanem w temacie GT5.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6487 dnia: Września 17, 2012, 16:12:45 pm »
Najbardziej rozbudowana i największa część serii pełna nowej treści za 200 zł robiona dla zysku jako odcinanie kuponów

vs

hd remake fpsa z powycinanymi poziomami za free robiona przez fanów dla fanów jako odcinanie kuponów

KRAJ MI E RIWER


http://pl.wiktionary.org/wiki/odcina%C4%87_kupony
czerpać korzyści z czegoś, co zostało osiągnięte, wypracowane wcześniej

http://biznes.pwn.pl/index.php?module=haslo&id=3949795
odcinanie kuponów, ekon. określenie uzyskiwania dochodów z kapitału;

http://definicja.net/definicja/Odnosi%C4%87+korzy%C5%9Bci,+mie%C4%87+po%C5%BCytek,+odcina%C4%87+kupony+od+czego%C5%9B
Odnosić korzyści, mieć pożytek, odcinać kupony od czegoś


I jeszcze:

Gust [*]
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 16:21:38 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6488 dnia: Września 17, 2012, 16:14:01 pm »
Z fanami HL jest gorzej niż z Bobanem w temacie GT5.

Ja bym powiedział, że fanami HL jest gorzej niż z Becetolem w temacie "Polityka" kiedy dumnie broni PiS'u. To lepiej oddaje ciężar sytuacji.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6489 dnia: Września 17, 2012, 16:16:23 pm »
Ja bym powiedział, że fanami HL jest gorzej niż z Becetolem w temacie "Polityka" kiedy dumnie broni PiS'u. To lepiej oddaje ciężar sytuacji.

Z tego co wiem, to jest to jedna z tych gier która może pójdzie ci na laptopie więc więcej optymizmu proszę! ;p ;) ;)

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6490 dnia: Września 17, 2012, 16:17:38 pm »
Nie wiem czy mu pójdzie, bo u mnie chodzi tak sobie, mimo że HL2 śmiga jak poj**any. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6491 dnia: Września 17, 2012, 16:18:20 pm »
Grałem w HL2 na PS3. 8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6492 dnia: Września 17, 2012, 16:21:21 pm »
Z fanami HL jest gorzej niż z Bobanem w temacie GT5.
Masz jakieś ewidentne "ale" do serii spod znaku zaworka i tam, gdzie ci niby fani hl prowadzą w miarę normalną dyskusję, wprowadzasz swój trolling. I z kim tu jest "gorzej"? Wyszła gra, dyskutujemy. Wszyscy wiedzą: TAK, jest darmowa, TAK, jest odnowieniem starej gry od fanów dla ludzi nią zainteresowanych. A Ty wyskakujesz i piszesz coś o "ambitnym graniu", gustach i strzelance fps, która jest CoDem z łomem. Props.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 16:25:56 pm wysłana przez Kert »

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6493 dnia: Września 17, 2012, 16:34:20 pm »
http://www.moddb.com/mods/operation-black-mesa

To teraz czekamy następne 6 lat :)

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6494 dnia: Września 17, 2012, 16:36:47 pm »
Ja bym powiedział, że fanami HL jest gorzej niż z Becetolem w temacie "Polityka" kiedy dumnie broni PiS'u. To lepiej oddaje ciężar sytuacji.

No ok - tak samo jak tam ktoś ośmieli się skrytykować rządzące od 5 lat PO, od razu jakiś leming rzuca argument "... no ale PiS!!!". Dokładnie tak jak tu z Tekkenem, a którym nic nie wspominałem, ale rzuciło się na niego stado chociaż nie ma nic wspólnego z tematem.


http://www.moddb.com/mods/operation-black-mesa

Szkodliwa witryna sieci Web została zablokowana

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6495 dnia: Września 17, 2012, 16:42:12 pm »
Ja bym powiedział, że fanami HL jest gorzej niż z Becetolem w temacie "Polityka" kiedy dumnie broni PiS'u. To lepiej oddaje ciężar sytuacji.

No ok - tak samo jak tam ktoś ośmieli się skrytykować rządzące od 5 lat PO, od razu jakiś leming rzuca argument "... no ale PiS!!!". Dokładnie tak jak tu z Tekkenem, a którym nic nie wspominałem, ale rzuciło się na niego stado chociaż nie ma nic wspólnego z tematem.

Lol. Przecież BoBaN to napisał, bo się do niego pierwszy dojebałeś.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6496 dnia: Września 17, 2012, 16:44:29 pm »
nie ma nic wspólnego z tematem.
Z tematem odcinania kuponów ma bardzo dużo wspólnego, a sam ten temat zarzuciłeś.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6497 dnia: Września 17, 2012, 16:50:35 pm »
Ja bym powiedział, że fanami HL jest gorzej niż z Becetolem w temacie "Polityka" kiedy dumnie broni PiS'u. To lepiej oddaje ciężar sytuacji.

No ok - tak samo jak tam ktoś ośmieli się skrytykować rządzące od 5 lat PO, od razu jakiś leming rzuca argument "... no ale PiS!!!". Dokładnie tak jak tu z Tekkenem, a którym nic nie wspominałem, ale rzuciło się na niego stado chociaż nie ma nic wspólnego z tematem.

Lol. Przecież BoBaN to napisał, bo się do niego pierwszy dojebałeś.

?

Przecież wiem czemu odpisywał. Chyba czegoś nie zrozumiałeś.

Also: "Dojebałem się"  :lol:

Na zakończenie, zanim mnie stado zabije za nie lubienie strzelanek fps - gdybym dokładnie to samo napisał o nowym CoD, byłoby klaskanie i ogólna zgoda. I to jest w fanbojach grubego półboga najsmutniejsze.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 16:52:09 pm wysłana przez el becetol »

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6498 dnia: Września 17, 2012, 16:54:19 pm »

Na zakończenie, zanim mnie stado zabije za nie lubienie strzelanek fps - gdybym dokładnie to samo napisał o nowym CoD, byłoby klaskanie i ogólna zgoda. I to jest w fanbojach grubego półboga najsmutniejsze.

Nowy CoD wychodzi co roku, za ~180 ziko. Black mesa wyszła po 12 latach od premiery pierwowzoru za darmo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6499 dnia: Września 17, 2012, 16:59:32 pm »
Na zakończenie, zanim mnie stado zabije za nie lubienie strzelanek fps - gdybym dokładnie to samo napisał o nowym CoD, byłoby klaskanie i ogólna zgoda. I to jest w fanbojach grubego półboga najsmutniejsze.

jak nie lubisz, to spoko. tylko na co srasz żarem i darmowego, fanowskiego moda porównujesz do odcinania kuponów w codzie?

btw. nielubienie piszemy łączenie ;)

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6500 dnia: Września 17, 2012, 17:04:29 pm »
Dzięki.

Btw. zdania zaczyna się wielką literą.

Nowy CoD wychodzi co roku, za ~180 ziko. Black mesa wyszła po 12 latach od premiery pierwowzoru za darmo.

Czyli jakby CoD 1 wyszedł w HD rimejku za darmo, to nagle seria stała by się genialnym dziełem którego nie można krytykować? Wyszedł za darmo to już nie jest strzelanką i ma się podobać czy jak?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6501 dnia: Września 17, 2012, 17:07:59 pm »
o co ci chodzi becet? ze nie podoba ci sie hl, spoko, wszyscy tutaj już wiedzą. proponuję jeszcze wyjść na ulicę i ogłosić światu prawdę objawioną: "half life jest ch**owy i każdy kto się jara jest tępakiem bez prawa do własnej opinii i gustu!"

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6502 dnia: Września 17, 2012, 17:16:40 pm »
o co ci chodzi becet? ze nie podoba ci sie hl, spoko, wszyscy tutaj już wiedzą. proponuję jeszcze wyjść na ulicę i ogłosić światu prawdę objawioną: "half life jest ch**owy i każdy kto się jara jest tępakiem bez prawa do własnej opinii i gustu!"

 :lol:

Genialne odwrócenie kota ogonem - to ja wyraziłem swoją opinię, to się na mnie rzuciła banda, bo najwyraźniej wielkich gier wielkiego Gabe nie można skrytykować. Najlepszy przykład powyżej - nic tam nie pisałem o HL, a dostaje odpowiedź że zamiast pisać na forum mam biegać po ulicy - świetny argument, proponuje napisać to w każdym temacie i zamknąć forum.  ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6503 dnia: Września 17, 2012, 17:30:20 pm »
Kwestia w tym, że twoja opinia jest mocno krzywdząca i nie najlepiej świadczy o twoim rozeznaniu. Jeśli stawiasz znak równości HL = CoD z łomem (do tego niefortunnie dopierdalasz się do grafiki, która jaka jest, każdy widzi), to jest kilka możliwości: nie grałeś w tę serię (HL), jesteś ignorantem, albo po prostu trollujesz. Stawiam na trzeci wariant, bo na pewno przeszedłeś HL/HL2, skoro tak gromko się o niej wypowiadasz. Jak na razie nikt tu się nie spuszcza nad HL, zauważam błędy, nużące sekcje, ale w całym zalewie fps'ów (i nie tylko) uważam takiego HL2 za wyróżniającą się pozycję (pod względem fabularnym, postaci, jednej z pierwszych gierek z takim zastosowaniem fizyki oraz klimatu) i Twoje epitety są po prostu nie na miejscu. To tak, jakbym napisał, że TTT2 na bank jest ch**owy, bo pełno tam jakiejś kijowej japońszczyzny, archaizmów i napier**lających się zwierzątek.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6504 dnia: Września 17, 2012, 17:37:45 pm »
To tak, jakbym napisał, że TTT2 na bank jest ch**owy, bo pełno tam jakiejś kijowej japońszczyzny, archaizmów i napier**lających się zwierzątek.

No ale pisz śmiało! Myślisz że bym rozpoczął krucjatę w obronie Tekkena albo doszedł do wniosku że nie grałeś w tę serię, jesteś ignorantem, albo po prostu trollujesz? Wiele osób tak pisze i ok, ich prawo.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6505 dnia: Września 17, 2012, 17:43:06 pm »
I tym pozytywnym akcentem mam zjebane popołudnie, bo zamiast pracować kłócę się na forum o pierdoły.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6506 dnia: Września 17, 2012, 17:47:12 pm »
To tak, jakbym napisał, że TTT2 na bank jest ch**owy, bo pełno tam jakiejś kijowej japońszczyzny, archaizmów i napier**lających się zwierzątek.

No ale pisz śmiało! Myślisz że bym rozpoczął krucjatę w obronie Tekkena albo doszedł do wniosku że nie grałeś w tę serię, jesteś ignorantem, albo po prostu trollujesz? Wiele osób tak pisze i ok, ich prawo.
Napisałeś przecież, że TTT2 to nie jest odcinanie kuponów, chociaż Tarniak tak ładnie wyłożył, że nim jednak jest ;) Jak na razie to Ty masz problem z HL. Gdyby Cię to jebało, nawet byś nie zaczynał.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6507 dnia: Września 17, 2012, 17:50:16 pm »
o co ci chodzi becet? ze nie podoba ci sie hl, spoko, wszyscy tutaj już wiedzą. proponuję jeszcze wyjść na ulicę i ogłosić światu prawdę objawioną: "half life jest ch**owy i każdy kto się jara jest tępakiem bez prawa do własnej opinii i gustu!"

 :lol:

Genialne odwrócenie kota ogonem - to ja wyraziłem swoją opinię, to się na mnie rzuciła banda, bo najwyraźniej wielkich gier wielkiego Gabe nie można skrytykować. Najlepszy przykład powyżej - nic tam nie pisałem o HL, a dostaje odpowiedź że zamiast pisać na forum mam biegać po ulicy - świetny argument, proponuje napisać to w każdym temacie i zamknąć forum.  ;)

zajebałeś faila z odcinaniem kuponów w przypadku tego modu, wielu ci to wytknęło, tarniak to w ogóle zajebał overkilla bo dorzucił jeszcze coś o guście, a ty swoje. dlatego pytam o co ci chodzi, sugeruję, że tutaj już wszyscy wiedzą jakie masz zdanie (między wierszami: przestań pie**olić), a jeżeli ci mało, to proponuję po prostu wyjście na ulicę. to nie jest odwracanie kota ogonem  :roll:
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 18:00:39 pm wysłana przez s00s »

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6508 dnia: Września 17, 2012, 17:58:08 pm »
Wow.

W świecie beceta widzę Half Life = Bioshock = COD = Thief. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6509 dnia: Września 17, 2012, 18:13:53 pm »
Jak na razie s00s to ty się nawet o grze nie wypowiadasz, tylko smażysz trzeciego posta z prywatą i bluzgami. Ja wkleiłem definicję słownikową odcinania kuponów i jak się z nią nie zgadzasz to zgłoś się do PWN zamiast kontynuować wcale nie pretensjonalne poklepywanie tarniaka po pupce. Robienie HD rimejkow jest najbardziej przeniesieniem definicji "odcinania kuponów" do świata gier i jeżeli ktoś uważa, że twórcy Black Mesa nie odniosą korzyści za swój produkt to gratuluje rozeznania. :lol:


W świecie beceta widzę Half Life = Bioshock = COD = Thief. :lol:

Teraz mi pokaż gdzie napisałem cokolwiek o Bioshock i Thief.

Czekam.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 18:15:35 pm wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6510 dnia: Września 17, 2012, 18:25:06 pm »
Zrównując CODa i HL. Jeśli dla ciebie obie gry to "strzelanki FPS" to spokojnie możesz postawić też znak równości z Bioshockiem. A jak z Bioshockiem to i Thiefem.

A może po porstu nigdy w HL nie grałeś. To by wiele wyjaśniało.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6511 dnia: Września 17, 2012, 18:25:55 pm »
chyba nie czytasz forum uważnie, skoro umknęły ci moje wypowiedzi odnośnie hl. nie jest tajemnicą, że stawią go znaaaaacznie wyżej niż coda,za to według ciebie hl = "cod z łomem z chu**wą grafiką". ręce opadają.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6512 dnia: Września 17, 2012, 18:26:13 pm »
że twórcy Black Mesa nie odniosą korzyści za swój produkt to gratuluje rozeznania. :lol:

To teraz ja.


Czekam.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6513 dnia: Września 17, 2012, 18:34:58 pm »
stawią go znaaaaacznie wyżej

Piszę się "stawiam". A ja nie.

Jeśli dla ciebie obie gry to "strzelanki FPS" to spokojnie możesz postawić też znak równości z Bioshockiem. A jak z Bioshockiem to i Thiefem.

Lol, gratuluje dedukcji. Zapomniałeś dodać Morrowinda i GT5, tam też jest widok z oczu.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6514 dnia: Września 17, 2012, 18:36:42 pm »
No. Mniej więcej taki masz tok rozumowania. Albo po prostu nie grałeś w Half Life'a. Innej opcji nie ma.

Czekam dalej na info o zyskach typów od moda.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6515 dnia: Września 17, 2012, 18:40:27 pm »
stawią go znaaaaacznie wyżej

Piszę się "stawiam". A ja nie.


 :roll:  w dobrej wierze zwróciłem ci uwagę o tym nielubieniu. dałem też emotkę, abyś nie miał wątpliwości, a tobie widać, że już piana powoli leci.

btw. becet, grałeś w ogóle w hl? jak tak, to kiedy?
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 18:48:48 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6516 dnia: Września 17, 2012, 18:56:28 pm »
Jak wyszedł. Jak ty mi poprawiasz pisownie, to ładnie dziękuję za korektę, jak ja poprawiam tobie, to od razu coś o pianie z pyska. Wyluzuj.

Czekam dalej na info o zyskach typów od moda.

Najpierw mi pokażesz gdzie użyłem słowa "zyski". Gdzieś obok Thiefa i Bioshocka?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6517 dnia: Września 17, 2012, 19:00:00 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6518 dnia: Września 17, 2012, 19:05:43 pm »
Jak wyszedł. Jak ty mi poprawiasz pisownie, to ładnie dziękuję za korektę, jak ja poprawiam tobie, to od razu coś o pianie z pyska. Wyluzuj.

sęk w tym, że poprawiasz nie orta, tylko jakiś dziwny lapsus, który sam nie wiem jak wyszedł. do tego dalej to kontynuujesz, przy czym sam walisz błędy. dla mnie wygląda to jak przypierdalanie się na siłę, ale ok, luzuję, bo zaraz mnie jeszcze od ciapatej kur** wyzwiesz.

no jak grałeś w 98', to naprawdę uważasz go za przereklamowanego? przecież to był kamień milowy. od grafy do fabuły, wszystko zagrało idealnie. przyrównanie hl do coda z łomem jest mega nadinterpretacją, co ci wytknął zresztą kert i też się oburzyłeś.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #6519 dnia: Września 17, 2012, 19:07:03 pm »
Jak wyszedł. Jak ty mi poprawiasz pisownie, to ładnie dziękuję za korektę, jak ja poprawiam tobie, to od razu coś o pianie z pyska. Wyluzuj.

Czekam dalej na info o zyskach typów od moda.

Najpierw mi pokażesz gdzie użyłem słowa "zyski". Gdzieś obok Thiefa i Bioshocka?

PRZEPRASZAM. MEA CULPA. Były KORZYŚCI

To jakie te korzyści? Dozgonna wdzięczność komjunity? :lol: Może Gaben weźmie ich do teamu?