Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392934 razy)

0 użytkowników i 64 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9080 dnia: Lipca 30, 2014, 14:12:35 pm »
Z modami wiąże się jeszcze jedno ważne i ciekawe zjawisko.

Zbroje niczego nie ułatwiają, a po prostu jest większy wybór




dodatkowe potwory



100 broni, które po prostu ładniej wyglądają




Also wierzchowce:



i pasująca do świata, dodatkowa kraina:


dodają różnorodności w świecie skyrim
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 14:17:45 pm wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9081 dnia: Lipca 30, 2014, 14:16:45 pm »
_______________________________________________________________________________ _________________________________________

End of bulszit lajn

Wczoraj po raz kolejny zacząłem Hotline Miami. Ja pierdziu, jak ta gra mega wciąga :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9082 dnia: Lipca 30, 2014, 14:19:20 pm »
Wczoraj po raz kolejny zacząłem Hotline Miami. Ja pierdziu, jak ta gra mega wciąga
Patch działa? Sprawdź dla Ryo, bo ja na razie cebula i nie mam plusa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9083 dnia: Lipca 30, 2014, 14:19:55 pm »
Chuja tam działa. Trzy razy próbowałem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9084 dnia: Lipca 30, 2014, 14:23:31 pm »
To ch**, czyli byłem wybrańcem.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9085 dnia: Lipca 30, 2014, 14:24:10 pm »
Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie.

 :lol:

Dzięki za potwierdzenie. Za trudno, za długo, ściągasz cheata moda i masz wszystko od ręki.

Ale o co chodzi? W oryginalnej grze też są perki i w ten sam sposób wpadają?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9086 dnia: Lipca 30, 2014, 14:37:46 pm »
Z modami wiąże się jeszcze jedno ważne i ciekawe zjawisko.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wyciągnąłeś najbardziej denne mody, a jest masa świetnych.

Zresztą dość zabawna sytuacja. Narzekać na coś, że coś jest tylko dlatego, że ma to jedynie PC. Nikt nie każe instalować systemu dodatkowych perków. Do tego mody są za darmo, w przeciwieństwie do DLC, które robią praktycznie to samo co mody.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9087 dnia: Lipca 30, 2014, 14:43:41 pm »
Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie.

 :lol:

Dzięki za potwierdzenie. Za trudno, za długo, ściągasz cheata moda i masz wszystko od ręki.

Ale o co chodzi? W oryginalnej grze też są perki i w ten sam sposób wpadają?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/48858/?

Just launch the game and press ~ and then just type bat skillperk and you're done. You now have ALL perks and MAX Skills. You can gain x amount of levels with this file. Just make all the skills Legendary after you used this file and just repeat the process all over again to gain infinite levles.

Idenkurwatycznie  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9088 dnia: Lipca 30, 2014, 14:55:07 pm »
Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie.

 :lol:

Dzięki za potwierdzenie. Za trudno, za długo, ściągasz cheata moda i masz wszystko od ręki.

Ale o co chodzi? W oryginalnej grze też są perki i w ten sam sposób wpadają?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/48858/?

Just launch the game and press ~ and then just type bat skillperk and you're done. You now have ALL perks and MAX Skills. You can gain x amount of levels with this file. Just make all the skills Legendary after you used this file and just repeat the process all over again to gain infinite levles.

Idenkurwatycznie  :lol:



Tym postem potwierdzasz, ze jesteś głąbem czy jak?  :-x Zaraz mi tutaj inne modo-cheaty zapodaj. Jak ktoś nie ma ochoty ingerować w balans rozgrywki (który częśto jest ch**owy np. w takim oblivianie) to moze tylko mody graficzne użyć.

Co do perków, ja akurat używam tego:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24445/?
Cytuj
In vanilla Skyrim, some skills are much harder to level than others, and some perk trees are near completely worthless. SPERG fixes both of those things by adjusting skill leveling rates, adding a number of different sources of skill gain for some of the harder skills to level, and completely overhauling the perk trees. The leveling adjustments reward players for actually going out and playing the game instead of just grinding skills because they don't go up fast enough any other way, and SPERG's perks are truly exceptional. Far from being the boring, minimalist perks of the regular game, each perk is meaningful and unique. Many perks could even be made into their own standalone mod. Give SPERG a shot and see why so many people refuse to play without it!

Nie mówiać już o tym, że jest wiele małych modów poprawiajacych niektóre buble z gry np:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/10753/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34508/?

Ojej, cóż za gówno ten pecet, że można tak ulepszyć rozgrywkę w SKyrim. Konsole górą.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9089 dnia: Lipca 30, 2014, 14:58:40 pm »
No dobra, jak ktoś chce oszukiwać to sobie takie coś ściąga, ale nie jest to wymuszone.

Jest masa świetnych modów, które można sobie powybierać tak ciężko to zrozumieć?

W Obliviona grałem tylko na modach, nie dość, że gra była trudniejsza to jeszcze bardziej urozmaicona i klimatyczna.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9090 dnia: Lipca 30, 2014, 15:17:16 pm »
Ja po iluś tam częściach zawsze zaczynałem grać w pokemony z czitami jak np 2x wieksz exp. Czasami sie człowiekowi po prostu nie chce :P

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9091 dnia: Lipca 30, 2014, 15:19:26 pm »
Tym postem potwierdzasz, ze jesteś głąbem czy jak?  :-x

O, są wyzwiska, napinacz się zagotował. Jak mi wciskacie że perki w modach działają identycznie jak w podstawowej grze, to wkleiłem wam opis z moda gdzie działają jak cheaty. Tylko tyle. Bomby prawdy tak bolą że trzeba wyzywać?

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9092 dnia: Lipca 30, 2014, 15:37:44 pm »
O, są wyzwiska, napinacz się zagotował. Jak mi wciskacie że perki w modach działają identycznie jak w podstawowej grze, to wkleiłem wam opis z moda gdzie działają jak cheaty. Tylko tyle. Bomby prawdy tak bolą że trzeba wyzywać?

W jednym modzie działają w ten sposób, w innym w drugi. A w trzecim nie wprowadza zmian w działanie tego tylko dodaje inne elementy. Czemu wszystkie mody wrzucasz do jednego worka? Piszesz, jakbyś uważał, że każdy mod to cheaty i brak klimatu. Albo jakby był tylko jeden mod zmieniający mechanikę.

W taki sam sposób mogę napisać, że gry na konsole są do bani bo wszystkie to Japońskie uproszczone śmieci. Oboje wiemy, że to nie jest prawda, ale w ten sam sposób uogólniasz działania modów.

Naprawdę przestań ignorować fakty.

PS. Ja cię nie wyzywam. Nic mnie nie boli, bo prawdy nie piszesz. Po prostu nie rozumiesz na czym mody polegają.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 15:39:31 pm wysłana przez Mrocz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9093 dnia: Lipca 30, 2014, 15:44:35 pm »
O, są wyzwiska, napinacz się zagotował. Jak mi wciskacie że perki w modach działają identycznie jak w podstawowej grze, to wkleiłem wam opis z moda gdzie działają jak cheaty. Tylko tyle. Bomby prawdy tak bolą że trzeba wyzywać?


Pieprzysz farmazony i dopieprzasz się do gierki na PC, tylko dlatego, ze 10 modów na 30000 dodaje "cheaty". Jak coś jest proste jak budowa cepa, a Ty dalej brniesz w to, to znaczy, żeś głąb.

Wsadzanie do jednego wora wszystkich modów jako cheaty to dobra beka.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9094 dnia: Lipca 30, 2014, 15:47:49 pm »
Czemu wszystkie mody wrzucasz do jednego worka?

Bo od początku piszecie o 'modach' a nie o jednym konkretnym modzie? Wrzucam dokładnie tak samo jak wy, tylko że to wy zaczęliście temat. Nie mówiąc o wyzwiskach, co z miejsca pokazuje kto przegrał dyskusję.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9095 dnia: Lipca 30, 2014, 15:51:34 pm »
Ja nie mogą  :lol: . Gratulacę Becet. Jak zwykle gadasz z sensem, to obecnie sam przegrałeś dyskusję, bo udajesz głąba.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9096 dnia: Lipca 30, 2014, 16:01:58 pm »
Bo od początku piszecie o 'modach' a nie o jednym konkretnym modzie? Wrzucam dokładnie tak samo jak wy, tylko że to wy zaczęliście temat. Nie mówiąc o wyzwiskach, co z miejsca pokazuje kto przegrał dyskusję.

Wyzywał cię Master. Nie ja. Więc nie przegrałem dyskusji. Tylko logicznie chce ci udowodnić, że nie wszystkie mody są złe.

A jeżeli się czepiasz, że nie napisaliśmy o konkretnych modach. Rozumiem, że w swoim pierwszym poście Master miał wymienić wszystkie, które miał uruchomione, bo uogólnienie że po prostu gra na modach jest nie wystarczające i robi z niego cheatera?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9097 dnia: Lipca 30, 2014, 16:03:10 pm »
Rozumiem, że w swoim pierwszym poście Master miał wymienić wszystkie, które miał uruchomione, bo uogólnienie że po prostu gra na modach jest nie wystarczające i robi z niego cheatera?


To co Becet wypisuje nie da się logicznie pojąć, bo teraz stara się obrócić wszystko tak, by niby wyszło na jego, a po prostu pieprzy farmazony.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9098 dnia: Lipca 30, 2014, 16:09:07 pm »
Becet, jeśli to trolling, to na żenująco niskim poziomie. Na serio wszystkie mody to kiepskie cziterstwo, bo znalazłeś jeden, który wygląda jak kiepski czit? Twoje podejście jest nie do obrony.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9099 dnia: Lipca 30, 2014, 16:24:46 pm »
Na serio wszystkie mody to kiepskie cziterstwo

Teraz mi wskażesz gdzie napisałem, że wszystkie. Konkretny cytat.

Master napisał wprost że używa moda-cheata dzięki któremu mu się szybciej i prościej leveluje. Napisałem, że to jak cheatowanie. Mrocz skoczył, że perki działają identycznie w grze bez modów, jak w modach. Wkleiłem przykład, pokazujący że się myli (przyznał mi rację). Teraz wskakujesz ty i piszesz, że to ja napisałem, że absolutnie wszystkie mody to cheaty.  :lol:

Ja się śmieje z cheatera mastera, dla którego zwykły Skyrim jest za trudny/nudny, bo trzeba levelowac i lepiej mieć wszystko od razu. Dla mnie pierdolenie że granie na cheatach jest lepsze niż zwykłe jest trochę pizdowate, nie wiem czemu niektórzy rozciągneli to na mody graficzne, walkę o PC Master Race i wyzwiska.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9100 dnia: Lipca 30, 2014, 16:41:55 pm »
Na serio wszystkie mody to kiepskie cziterstwo

Teraz mi wskażesz gdzie napisałem, że wszystkie. Konkretny cytat.
To może od drugiej strony - ty pokaż gdzie napisałeś, że dużo modów jest zajebistych i wartych instalacji, a nie tylko jechanie po nich.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9101 dnia: Lipca 30, 2014, 16:45:43 pm »
Przecież jak coś jest dobre to się o tym nie pisze, bo niema, do czego się przyje**ć.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9102 dnia: Lipca 30, 2014, 16:51:16 pm »
Na serio wszystkie mody to kiepskie cziterstwo

Teraz mi wskażesz gdzie napisałem, że wszystkie. Konkretny cytat.
To może od drugiej strony - ty pokaż gdzie napisałeś, że dużo modów jest zajebistych i wartych instalacji, a nie tylko jechanie po nich.

Mistrzowskie odwrócenie kota ogonem :lol: Nie znalazłeś cytatu? Kłamałeś? To ładnie przeproś.



Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9103 dnia: Lipca 30, 2014, 16:57:13 pm »
Na serio wszystkie mody to kiepskie cziterstwo

Teraz mi wskażesz gdzie napisałem, że wszystkie. Konkretny cytat.
To może od drugiej strony - ty pokaż gdzie napisałeś, że dużo modów jest zajebistych i wartych instalacji, a nie tylko jechanie po nich.

Mistrzowskie odwrócenie kota ogonem :lol: Nie znalazłeś cytatu? Kłamałeś? To ładnie przeproś.


Mistrzowski powrót do roli trolla udającego, że nie wie o co chodzi. Gdyby z twoich wypowiedzi wynikało, że istnieją też dobre mody, nie mielibyśmy dwóch stron pieprzenia pt "forum tłumaczy el becetolowi oczywistości".
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9104 dnia: Lipca 30, 2014, 17:00:18 pm »
kur**, becet, toć to ty pieprzysz dla samego pieprzenia. Master gra na modach dodających jakieś nowe przedmioty (o tych samych parametrach, które są dostępne w grze), a ty se ujebałeś w głowie, że jak mod, to od razu łatwiejsza rozgrywka i PC dla debili, bo nie umiejo grać w gierki!jeden!1

I jeszcze klasyczny tekst 'DEJ CYTAT, BO JAK NIE TO KŁAMIESZ'. :lol:


el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9105 dnia: Lipca 30, 2014, 17:05:19 pm »
Widzisz, trzeba się trzymać tematu, a nie patrzeć jak master miota sie z piekącą dupą bo złapano go na cheatowaniu i desperacko próbuje zmienić temat na wszystkie możliwe mody. Ja od początku piszę tylko i wyłącznie o modach cheaterskich. Jeżeli ktoś wspomina w dyskusji o jakimkolwiek innym modzie - to mówi nie na temat. Nie wciskajcie w moje posty tego o czym pisze master, bo ja się w jego offtopy konsekwentnie nie daję wciągać.

a ty se ujebałeś w głowie, że jak mod, to od razu łatwiejsza rozgrywka

Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie

Tu wprost że gra na modach-cheatach ułatwiających rozgrywkę, przyspieszajacych levelowanie. "Ja se ujebałem"  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 17:10:14 pm wysłana przez el becetol »

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9106 dnia: Lipca 30, 2014, 17:10:21 pm »
O czym ty piszesz????

W końcu wziąłem się za Skyrim na PC :troll: Pierwsze wrażenie całkiem dobre - świat w końcu nie ma tak chujowego designu jak w Morrowind czy Oblivion i mniej wieje nudą, jednak do Gothica/Risen mu daleko, przy czym nie chodzi mi o wielkość terenu. Niestety mało dungeonów widziałem, więc zobaczymy jak z wtórnością. Oblivion pod tym względem był tragiczny do 100 potęgi. Jak zwykle gra od Bethesdy kłamie, że jest open world bez loadingów, a tak naprawdę masa ich co bardzo szybko odbiera przyjemność z gry. Loadingi przy wchodzeniu do małej chatki jeszcze od biedy można przeżyć (chociaż żałosne to na maksa w RPG "open world") ale, że dalej są loadingi przy wchodzeniu do miast?! Kto to wymyślił, przecież to idiotyczne i chyba najbardziej wkurzająca rzecz jaka może być w grze "open-world". Pod tym względem stary Gothic 3 jest dwieście razy lepszy.

Ponieważ gram na PC zainstalowałem masę modów i z tej perspektywy na maksa mnie śmieszy np. płatna zbroja dla konia w obku. Nie wiem jak z tym było w Skyrim, ale na PC to jest masa świetnych zbroi od modderów, lepiej wykonanych niż te dziadostwa od producenta. Również mody z perkami itp. dają bardzo dużo, tą grę trzeba na poważnie odpalić na PC, bo na konsoli bez modów dużo się traci.
Świetne zbroje, super perki, jeszcze mod na nieśmiertelność i przechodzenie przez ściany jeszcze sobie zainstaluj bo pewnie jeszcze za trudno. Ten poziom trudności na PC.




a ty se ujebałeś w głowie, że jak mod, to od razu łatwiejsza rozgrywka

Perki są ciekawe, bo zamiast grindować jak debil z mmo, można wykonać zadania i podlevelować zwyczajnie

Tu wprost że gra na modach-cheatach ułatwiających rozgrywkę, przyspieszajacych levelowanie. "Ja se ujebałem"  :lol:
Ale o co chodzi? W oryginalnej grze też są perki i w ten sam sposób wpadają?

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9107 dnia: Lipca 30, 2014, 17:13:16 pm »
Dzięki, już to czytałem. A sens przeklejania losowych postów to...?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9108 dnia: Lipca 30, 2014, 17:14:29 pm »
Przestańcie chłopaki. Wszystkie mody są zjebane i to cheaty. Becet wygrał bitwę.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9109 dnia: Lipca 30, 2014, 17:16:15 pm »
Dzięki, już to czytałem. A sens przeklejania losowych postów to...?
Losowych? Przecież pierwsze to odpowiedź na twój wywód cholera-wie-o-czym, a ja dałem dwa posty po sobie, czyli co zaatakowałeś. A drugie przeklejanki to odpowiedź na te twoje perki. Mrocz napisał, że występują w grze takie same, jak po tych modach, czyli twoje gadanie o ułatwieniu rozgrywki trochę słabo się pokrywają z rzeczywistością.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9110 dnia: Lipca 30, 2014, 17:23:53 pm »
Wszystkie mody są zjebane i to cheaty.

Nigdzie tak nie napisałem. Że ty używasz modów-cheatów to nie znaczy, że każdy mod taki jest.

Svon przeczyta kolejny post Mrocza, pierwsze zdanie. Cytuj aktualne wypowiedzi, a nie te z których się wycofano.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9111 dnia: Lipca 30, 2014, 17:24:35 pm »
:lol: Powinieneś trzymać na avku odwróconego kota zamiast filiżanki.

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9112 dnia: Lipca 30, 2014, 17:27:49 pm »
Powinieneś trzymać na avku odwróconego kota zamiast filiżanki.

Jestem jedynym w tej dyskusji, który od początku nie zmienił zdania, ani tematu. Od początku piszę tylko o cheaterskich modach użytych przez mastera, o niczym innym. Więc odwracanie kota to nie do mnie, bo mój kot jest konsekwentnie utrzymywany w jednej pozycji, podczas gdy inne miotają się jak poj**ane i strasznie je wkur**a moja kamienna konsekwencja. :angel:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9113 dnia: Lipca 30, 2014, 17:29:09 pm »
kur** ale jesteście pisiory, kłócicie sie o pierdoły a nikt nie podjął ze mną dyskusji o moim Lego Batman 2 DC Universe na Vite :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9114 dnia: Lipca 30, 2014, 17:37:08 pm »
kur** ale jesteście pisiory, kłócicie sie o pierdoły a nikt nie podjął ze mną dyskusji o moim Lego Batman 2 DC Universe na Vite :(
Podejmuję: je**ć KIESZOKONSOLKI!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9115 dnia: Lipca 30, 2014, 17:37:39 pm »
Becet, już się nie gorączkuj, wygrałeś.

Od początku piszę tylko o cheaterskich modach użytych przez mastera

Od początku to piszesz o zbrojach, które niby ułatwiają rozgrywkę, oraz o modzie do perków, który w jednych przypadkach ułatwia w innych utrudnia rozgrywkę, przez co jest bardziej zbalansowana gra, ale z Tobą to się rozmawia jak z głuchym. Przeczytaj sobie opis moda ( http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24445/? ), a potem sobie pitol, że całkowita zmiana skillów, perków itp to ejst Twoim zdaniem "obniżają poziom trudności" i porównywanie do jakiegoś gównianego moda co od razu maksuje postać.

Dodatkowe zbroje, dodatkowe potwory, bardziej wyważony balans rozgrywki, dodatkowe umiejętności i zaklęcia, dodatkowe bronie, dodatkowe perki, dodatkowe wierzchowce, dodatkowe krainy, dodatkowe queasty i wiele wiele innych legalnych i darmowych modów, które jak wyżej wymienione ułatwiają rozgrywkę i pozwalają przejść Skyrim jednym przyciskiem to jest straszny badziew i psuje zabawę z gry, bo niwelują całkowicie jakikolwiek poziom trudności. Na PC to wszystko za darmo.

Na konsolach na szczęście czegoś takiego nie ma, a wszystko co powyżej jest dodawane w bardzo przystępny sposób, w postaci płatnych dlc wpływających na rozgrywkę, takich jak zbroja dla konia za 7zł
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 17:43:50 pm wysłana przez Master_666 »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9116 dnia: Lipca 30, 2014, 17:42:16 pm »
Master sobie zepsuł grę oszukując i takie są fakty. Tylko o to tu chodzi.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9117 dnia: Lipca 30, 2014, 18:53:54 pm »
Mody są zajebiste i gry Bethesdy na PC dostają drugie życie.

Ja osobiście dość mocno modowałem New Vegas, ale głównie graficznie, typu zmiana warunków pogodowych na bardziej realistyczne (zamiast brązowej sraki w oryginale) czy lepsze tekstury broni i pancerzy.

Mody poprawiają też wpadki developerów, bo jedna z unikatowych strzelb miała zjebaną celność (kula zawsze trafiała kilka centymetrów obok miejsca w której celowałeś), a mod to wszystko ładnie koryguje. I nie, kur**, to nie czit bo wszystkie inne bronie w całej grze mają dobrego cela i tylko ta jedna zjebanego.

Fajny jest mod dodający burze piaskowe (gówno widać dwa metry od postaci), ciemne noce (gówno widać jeden metr od postaci) i burze radiacyjne, które wymagają, żebyśmy się ukryli, bo nas rady zajebią w kilkanaście sekund.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9118 dnia: Lipca 30, 2014, 20:25:28 pm »
kur** ale jesteście pisiory, kłócicie sie o pierdoły a nikt nie podjął ze mną dyskusji o moim Lego Batman 2 DC Universe na Vite :(
Podejmuję: je**ć KIESZOKONSOLKI!
Plus bo odpisałeś!

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9119 dnia: Lipca 31, 2014, 12:40:51 pm »
Mody są zajebiste i gry Bethesdy na PC dostają drugie życie.

Ja osobiście dość mocno modowałem New Vegas, ale głównie graficznie, typu zmiana warunków pogodowych na bardziej realistyczne (zamiast brązowej sraki w oryginale) czy lepsze tekstury broni i pancerzy.

Mody poprawiają też wpadki developerów, bo jedna z unikatowych strzelb miała zjebaną celność (kula zawsze trafiała kilka centymetrów obok miejsca w której celowałeś), a mod to wszystko ładnie koryguje. I nie, kur**, to nie czit bo wszystkie inne bronie w całej grze mają dobrego cela i tylko ta jedna zjebanego.

Fajny jest mod dodający burze piaskowe (gówno widać dwa metry od postaci), ciemne noce (gówno widać jeden metr od postaci) i burze radiacyjne, które wymagają, żebyśmy się ukryli, bo nas rady zajebią w kilkanaście sekund.

nie powiem, cały czas chodzi za mną perspektywa kupna Skyrim na PC (mimo ogranych chyba z 300 godzin) własnie dla modów. Niestety gra skurwysyńsko długo trzyma cenę x(. A jak kupować to chyba tylko legendary edition :/ A jebnąłbym sobie moda utrudniającego walkę ze smokami, oraz usuwającego auto leveling. W oblivionie podobny modzik dodatkowo dodawał nowych przeciwników... Klimat gdzie na 5 levelu schodzimy do podziemi a tam jakiś dojebany nieumarły nas zaczyna gonić jest niezapomniany :D