Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392817 razy)

0 użytkowników i 53 Gości przegląda ten wątek.

Jacek84

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9120 dnia: Lipca 31, 2014, 19:15:43 pm »
Przecież Skyrim już był chyba z 8 razy na steamie, za 36 zł Legendary edition.

Ja grałem oczywiście na PC, gra oczywiście zyskała znacznie więcej względem wersji konsolowej (gołe cycki included). Gra była dla mnie oczywiście za trudna więc ściągnąłem mod, który pozwala mi ją przejść po naciśnięciu spacji.

Przeszedłem.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9121 dnia: Lipca 31, 2014, 19:21:16 pm »
Przecież Skyrim już był chyba z 8 razy na steamie, za 36 zł Legendary edition.

Ja grałem oczywiście na PC, gra oczywiście zyskała znacznie więcej względem wersji konsolowej (gołe cycki included). Gra była dla mnie oczywiście za trudna więc ściągnąłem mod, który pozwala mi ją przejść po naciśnięciu spacji.

Przeszedłem.

W promocjach, które za każdym razem przegapiłem ;) na szczęście udało mi się spoko cenę znaleźć :)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9122 dnia: Lipca 31, 2014, 20:09:48 pm »
Gram aktualnie w Bioshock : Infinite i niestety jestem chyba jedną z tych osób do których ta część nie przemawia :( Szkoda bo wolałbym odwrotnie. Jedynka to dla mnie mistrzostwo, jak pierwszy raz grałem jeszcze na X36o to byłem w niebo wzięty. Zdemolowane podwodne miasteczko zbudowane na kanwach totalnej wolności słowa i czynu, cała ponurość miejsca, Big Daddy, tajemnica. I końcówka jebiąca w łeb jak młotkiem. W Infinite mało co z tego zostało, może jedynie tajemnica. Bo miasto w chmurach, które żyje ciągle własnym życiem i ciągłe nawalanie do psów i ala mechów mnie w ogóle nie robi. Szkoda trochę. Jestem w momencie poszukiwania Chun - Li'ego czy coś od broni, ale nie wiem czy dociągne do końca. Bronie w ogóle jakby bez powera, jakbym kapiszonami strzelał i te Vigory jakieś takie ni jakie. Smutłem :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2014, 20:11:34 pm wysłana przez pachu »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9123 dnia: Lipca 31, 2014, 20:34:40 pm »
Gram aktualnie w Bioshock : Infinite i niestety jestem chyba jedną z tych osób do których ta część nie przemawia :( Szkoda bo wolałbym odwrotnie. Jedynka to dla mnie mistrzostwo, jak pierwszy raz grałem jeszcze na X36o to byłem w niebo wzięty. Zdemolowane podwodne miasteczko zbudowane na kanwach totalnej wolności słowa i czynu, cała ponurość miejsca, Big Daddy, tajemnica. I końcówka jebiąca w łeb jak młotkiem. W Infinite mało co z tego zostało, może jedynie tajemnica. Bo miasto w chmurach, które żyje ciągle własnym życiem i ciągłe nawalanie do psów i ala mechów mnie w ogóle nie robi. Szkoda trochę. Jestem w momencie poszukiwania Chun - Li'ego czy coś od broni, ale nie wiem czy dociągne do końca. Bronie w ogóle jakby bez powera, jakbym kapiszonami strzelał i te Vigory jakieś takie ni jakie. Smutłem :(
B:I urwał mi głowę już po ostatniej walce, więc radzę zacisnąć zęby i brnąć dalej, po końcowych 45 minutach stwierdzisz, że było warto ;)

Ja odkurzyłem Catherine po ponad roku przerwy. Nierówna gra. Fabuła z miejsca wciąga, wpinanie się po wieży w sumie też potrafi wciągnąć, ale proporcje między jednym a drugim są tragiczne. Prawie zawsze zdążę mieć dość jednego typu rozgrywki przed przejściem do drugiego. No ale jak się zacznie, to ciężko się oderwać, a to najważniejsze.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9124 dnia: Sierpnia 03, 2014, 14:10:44 pm »
Zacząłem inFamous. Przyjemnie się gra, grafa śliczna.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9125 dnia: Sierpnia 05, 2014, 03:03:50 am »
Odpaliłem wczoraj Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Strasznie 12 lat temu to katowałem i teraz z nostalgii mam aż łzy w oczach jak gram, ale co ważne - gra się prawie wcale nie zestarzała i polecam każdemu, kto nie grał. Dla mnie najlepsza gra Star Wars i jedna z lepszych gier w ogóle.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9126 dnia: Sierpnia 05, 2014, 09:52:36 am »
Grałeś w KoTORa? (tego starego)

Jedi Knight jest niezłe, ale KoTOR jest wiele, wiele lepszy.

Oczywiście gusta są różne. Jeden woli FPSy, drugi erpegi.

Z gier w uniwersum STAR WARS jeszcze bardzo ciepło wspominam Shadows of The Empire oraz Rogue Squadron (rewelacyjna gra). Rogue Leader też był niezły, szczególnie graficznie swego czasu robił, choć same misje nie były już tak dobre, jak w pierwszej części.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9127 dnia: Sierpnia 05, 2014, 10:34:34 am »
Grałeś w KoTORa? (tego starego)

Jedi Knight jest niezłe, ale KoTOR jest wiele, wiele lepszy.

Oczywiście gusta są różne. Jeden woli FPSy, drugi erpegi.

Z gier w uniwersum STAR WARS jeszcze bardzo ciepło wspominam Shadows of The Empire oraz Rogue Squadron (rewelacyjna gra). Rogue Leader też był niezły, szczególnie graficznie swego czasu robił, choć same misje nie były już tak dobre, jak w pierwszej części.

No właśnie KOTOR na pewno ma dużo fajniejszy świat gry, ze względu na to, że jest to RPG. Ale system walki Real time z Jedi Knight 2 był po prostu rewelacyjny. Nie lubię typowo PCtowych RPG gdzie walka odbywa się w sposób "automatyczny" :/

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9128 dnia: Sierpnia 05, 2014, 11:26:22 am »
Wbiłem prostą jak but platynke w Infamous i do napędu wrócił Kilzłom. Zagrałem dzisiaj rano jeden krótki meczyk w hangarze na warzone i kurde skil spadł tak nisko, że czułem sie jak kaczka na strzelnicy :P
Jakby ktoś chciał ponapieprzać kiedy to możemy sie zgadać :)

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9129 dnia: Sierpnia 05, 2014, 13:31:31 pm »
Grałeś w KoTORa? (tego starego)

Jedi Knight jest niezłe, ale KoTOR jest wiele, wiele lepszy.

Oczywiście gusta są różne. Jeden woli FPSy, drugi erpegi.

Z gier w uniwersum STAR WARS jeszcze bardzo ciepło wspominam Shadows of The Empire oraz Rogue Squadron (rewelacyjna gra). Rogue Leader też był niezły, szczególnie graficznie swego czasu robił, choć same misje nie były już tak dobre, jak w pierwszej części.

Pewnie, że grałem, ale tak jak pisze Mrocz - system walki + wspomnienia z dzieciństwa (w Korka grałem później) dla mnie robią swoje. W Outcastcie, jak w żadnej innej grze, odpalam sobie multi z botami i tak jak 12 lat temu mogłem grać bez końca tak i teraz gram mecz za meczem. Coś fantastycznego.
Shadows of The Empire, Rogue Squadron, Rogue Leader
Też wspaniałe gry. Chyba zaraz je wszystkie sobie przypomnę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9130 dnia: Sierpnia 10, 2014, 08:50:47 am »
Risen (PC)


Czuję, że wreszcie gram w godnego następca Gothica 2 :grin: Gra trochę pokraczna, ale cholernie wciąga. Kasy prawie nic, wrogowie zabijają po trzech uderzeniach, więc wszystko, co choć trochę poprawia szanse w walce jest na wagę złota. Poszedłem do obozu na bagnach i już się cieszę, że po wykonaniu garści zadań będę miał jakieś marne ubranie robola, które mnie trochę uchroni przed obrażeniami, a tu facet chce 500 szt. złota! Nie ma lekko :) W każdym razie gra się przednio. Nawet grafika jest w miarę spoko (animacje wiadomo, tragiczne, ale kit z tym).

Mam wersję ze Steama, więc ściągnąłem sobie napisy PL z neta. Wszystko działa cacy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9131 dnia: Sierpnia 10, 2014, 09:53:44 am »
Pierwsza połowa gry to faktycznie jest powrót do starego dobrego Gothica, ale druga połowa to już im się chyba skończyły pomysły na grę, bo rozgrywka zmienia się w slashera i wycinanie zastępów wrogów aż do samego końca.

Zainstalowałeś sobie patcha do czcionki? Dla mnie to o wiele lepszy komfort z czytania.


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9132 dnia: Sierpnia 10, 2014, 10:35:07 am »
Za Twoją radą właśnie ściągnąłem, ale zaraz przeczytałem, że nie działa z wersją ze Steama, więc chyba dupa.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9133 dnia: Sierpnia 10, 2014, 11:02:28 am »
Za Twoją radą właśnie ściągnąłem, ale zaraz przeczytałem, że nie działa z wersją ze Steama, więc chyba dupa.

Działa, działa. Ściągnij tego patcha i wypakuj instalator winrarem. Skopiuj tylko plik do odpowiedniego katalogu i będzie działać od strzału. U mnie na steam działa to i u Ciebie będzie ;)

Z tego co wiem to są chyba dwa rodzaje patcha (na system 32bit i 64bit), więc pobierz odpowiedni :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2014, 11:06:23 am wysłana przez tytacz »

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9134 dnia: Sierpnia 10, 2014, 14:22:23 pm »
Dogfajt z konsolowcem.


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9135 dnia: Sierpnia 10, 2014, 14:24:16 pm »
Za Twoją radą właśnie ściągnąłem, ale zaraz przeczytałem, że nie działa z wersją ze Steama, więc chyba dupa.

Działa, działa. Ściągnij tego patcha i wypakuj instalator winrarem. Skopiuj tylko plik do odpowiedniego katalogu i będzie działać od strzału. U mnie na steam działa to i u Ciebie będzie ;)

Z tego co wiem to są chyba dwa rodzaje patcha (na system 32bit i 64bit), więc pobierz odpowiedni :P
Instalator nie działa, więc skopiowałem go do głównego katalogu z grą. Wątpię jednak, aby taki myk poskutkował. Odpaliłem na chwilę grę i nie widzę różnicy. Czcionki są czytelne, jedynie dosyć małe, ale da się spokojnie grać bez skrzywienia.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9136 dnia: Sierpnia 10, 2014, 14:26:23 pm »
Za Twoją radą właśnie ściągnąłem, ale zaraz przeczytałem, że nie działa z wersją ze Steama, więc chyba dupa.

Działa, działa. Ściągnij tego patcha i wypakuj instalator winrarem. Skopiuj tylko plik do odpowiedniego katalogu i będzie działać od strzału. U mnie na steam działa to i u Ciebie będzie ;)

Z tego co wiem to są chyba dwa rodzaje patcha (na system 32bit i 64bit), więc pobierz odpowiedni :P
Instalator nie działa, więc skopiowałem go do głównego katalogu z grą. Wątpię jednak, aby taki myk poskutkował. Odpaliłem na chwilę grę i nie widzę różnicy. Czcionki są czytelne, jedynie dosyć małe, ale da się spokojnie grać bez skrzywienia.

Ale Ty nie kopiuj instalatora, tylko kliknij prawym na .exe i wypakuj pliki, tak jakbyś rozpakowywał archiwum. Skopiuj odpowiednie foldery z zawartością do katalogu z grą i wtedy będzie działać ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9137 dnia: Sierpnia 10, 2014, 18:56:05 pm »
A! Taki bajer :)

Zrobiłem za Twoją radą i na czuja zacząłem kopiować te pliki (jakieś się nałożyły), ale wchodzę do gry i jest jak było. Popróbuję jeszcze najwyżej. W necie nie widziałem nigdzie opisu, jak to dokładnie zrobić.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9138 dnia: Sierpnia 10, 2014, 21:24:47 pm »
Risen 1 to praktycznie kalka Gothic 1 w innym świecie :P

Polecam 2 po skończeniu pierwszej części. Jest znacznie lepsza i nie jest żadną kopią :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9139 dnia: Sierpnia 10, 2014, 22:34:51 pm »
Dorwę kiedyś w promocji ;)

Na razie gra się bardzo dobrze. Obrałem ścieżkę wojaka. Najpierw zrobiłem sporo zadań na bagnach, ale później już zbytnio się męczyłem, więc polazłem do miasta. W mieście teraz na luzie wykonuję rozmaite zadania i już nawet nie mam takich problemów z forsą. Pewnie nie będzie mi się chciało robić drugiego podejścia, jako mag, ale z chęcią bym zobaczył, jak wygląda szkolenie w klasztorze :)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9140 dnia: Sierpnia 11, 2014, 12:25:04 pm »
Co lepsze:
Need For Speed Hot Pursuit  czy Forza Horizon???

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9141 dnia: Sierpnia 11, 2014, 13:03:38 pm »
NFS zdecydowanie.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9142 dnia: Sierpnia 11, 2014, 13:21:20 pm »
Dzięki, a teraz kolejn e pytanie:

Most Wanted czy Hot Pursuit???

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9143 dnia: Sierpnia 11, 2014, 13:51:26 pm »
Dzięki, a teraz kolejn e pytanie:

Most Wanted czy Hot Pursuit???

Hot Pursuit to jeden z najlepszych Arcade Racer poprzedniej generacji. Dusza Burnouta 3 z licencjonowanymi samochodami i otoczce klasycznych Need For Speed'ów. Zdecydowanie go brać.

Polecam też Rivals bo jest to jakby nie patrzeć dopakowana wersja Hot Pursuita.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9144 dnia: Sierpnia 11, 2014, 14:00:17 pm »
Zdecydowanie Hot Pursuit.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9145 dnia: Sierpnia 11, 2014, 14:23:15 pm »
Dzieki chłopaki

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9146 dnia: Sierpnia 11, 2014, 14:27:33 pm »
Co lepsze:
Need For Speed Hot Pursuit  czy Forza Horizon???
NFS zdecydowanie.

Jakoś mnie to rozśmieszyło. :lol:

 :oops:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9147 dnia: Sierpnia 11, 2014, 15:04:03 pm »
Co lepsze:
Need For Speed Hot Pursuit  czy Forza Horizon???
Kumpel się zachwycał Horizon'em. Poczytaj recenzje i sam podejmij decyzje. Potwierdzam jednak, że Hot Pursuit jest bardzo dobrą gierą.

Mrocz

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9148 dnia: Sierpnia 11, 2014, 22:20:55 pm »
Kumpel się zachwycał Horizon'em. Poczytaj recenzje i sam podejmij decyzje. Potwierdzam jednak, że Hot Pursuit jest bardzo dobrą gierą.


Będę szczery, ale sam się zachwycałem Horizon'em, jednak w pewnym momencie cały klimat gry wręcz wkurza i irytuje. Gra do tego się szybko nudzi i robi powtarzalna.

Wyścigi w Hot Pursuit natomiast to coś kompletnie innego. Niby jest gumowe AI i wiele "uproszczeń" ale cała gra po prostu sprawia, że chce się włączyć "kolejny wyścig" i tak bez końca. Do tego rewelacyjny tryb multiplayer, nie wiem czy dalej wspierany na konsolach, ale warto spróbować :) (na PC sporo jeszcze gra)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9149 dnia: Sierpnia 11, 2014, 22:35:40 pm »
Mnie multi w HP nie przekonało, ale za to singiel miodzio :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9150 dnia: Sierpnia 12, 2014, 08:01:09 am »
Będę szczery
Czyli zazwyczaj oszukujesz. :(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9151 dnia: Sierpnia 17, 2014, 12:15:13 pm »
Risen 3



Tradycyjnie dla Piranii, grywalny średniak z masą archaizmów, ale gra wciąga. Fajna eksploracja i masa zadań, klimatycznie jest pół na pół, bo przeplatają się motywy pirackie z bardziej stonowanymi klimatami z Gothiców i pierwszego Risena.

Mimo wszystko to powinna być ostatnia taka gra od Piranii, bo według mnie kolejny taki potworek nie przejdzie. Skandalem jest to, że nie ma absolutnie żadnych większych miast, tylko wioseczki po 3-4 budynki. Plusem takiego rozwiązania jest to, że z dosłownie każdym NPC możemy pogadać i każdy ma jakieś zadanie dla nas, więc nie ma armii bezosobowych NPC o imieniu "Mieszkaniec Caladoru".

PS. angielski dubbing ssie po same jajca.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9152 dnia: Sierpnia 17, 2014, 13:10:54 pm »
Infamous: Second Son

Średnio mi sie giera podoba, poprzedniczki dla mnie lepsze. Wszyscy spuszczają się nad mocami, ze takie fajne i w ogóle. Ja uważam je za słabe dość.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jedyne co w tej grze naprawdę wypada super, to grafika.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9153 dnia: Sierpnia 17, 2014, 13:52:32 pm »
Zacząłem Watch Dogs - TAKIE GTA ALE Z HAKOWANIEM!

Może sie rozkręci bardziej, zobaczymy co to ubi zrobiło za szpila :troll:

Marins

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9154 dnia: Sierpnia 17, 2014, 14:54:52 pm »
Może sie rozkręci bardziej,
Nic się nie rozkręci, w głowie Ci się zacznie kręcić od robienia tego samego w kółko.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9155 dnia: Sierpnia 17, 2014, 16:07:05 pm »
Pograłem dwie godziny i nie moge troche tej gierki ogarnąć za bardzo. Robie to co akurat mi wyskakuje w powiadomieniach i tak no nijak mi sie wydaje póki co. Może jak zacznę robić grubsze misje to będzie ciekawiej. Troche chaotycznie mi sie gra narazie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9156 dnia: Sierpnia 17, 2014, 19:39:50 pm »
Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku


Nawet całkiem niezły ten Heroes szóstka :) Kiedyś już trochę grałem, więc teraz łatwiej poszło mi się wczuć w rozgrywkę. Aktualnie zacząłem kampanię z dodatku. Jedyny problem jest taki, jak to we wszystkich heroesach zresztą, że gra jest strasznym pożeraczem czasu. Ale zagrać warto. Jedyne zastrzeżenia tak naprawdę mam do rozwoju umiejętności bohaterów. Drzewko w stylu tradycyjnych erpegów jest ciekawym pomysłem, powinno być jednak znacznie zawężone, zależnie od klasy, którą wybieramy. Zbyt dużo czasu schodzi na zastanawianie się, którą umiejętność teraz wybrać, a to znacznie spowalnia grę. W każdym razie wrażenia pozytywne. Mapy wyglądają bardzo ładnie i jedynie na zbliżeniach, w przerywnikach z kampanii, postacie okropnie straszą kanciastymi sylwetkami.

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9157 dnia: Sierpnia 18, 2014, 00:53:25 am »
W VI są tylko cztery surowce?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9158 dnia: Sierpnia 18, 2014, 10:00:25 am »
Tak. Ruda, drewno, kryształ, kasa. W siódmej części ma powrócić dawna ilość. Nie jest to jednak rzecz, która spędza sen z powiek podczas grania. Jeden specjalny surowiec to dość mało, ale i tak jest wystarczająco dużo rzeczy do roboty, by się tym szczególnie nie przejmować.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #9159 dnia: Sierpnia 18, 2014, 18:45:46 pm »
Skonczylem drugiego syna i cóż, średniak. Poprzedniczki mi się bardziej podobały.