Autor Wątek: The Legend of Zelda: Breath of the Wild  (Przeczytany 138264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #520 dnia: Marca 02, 2017, 13:41:04 pm »
No wychodzi na normalnej na WiiU  na której zagram, bo przecież nie kupię Switcha dla tego bądź co bądź hitu.
chu** tam a nie normalna.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #521 dnia: Marca 02, 2017, 14:04:25 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #522 dnia: Marca 02, 2017, 14:33:47 pm »
Opłacało się tyle czekać! 8) Nintendo kolejny raz pokazało, że potrafi robić wyjątkowe i przełomowe gry :D

A co do recenzji, to ja czytałem na nintendolife i tam wspomnieli o sporadycznych dropach przy trawie i większych eksplozjach.

Było już wiele świetnych gier z otwartym światem, np. Wiedźmak, ale tam np. gameplay często kuleje. Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy. Myślę, że w Zeldzie właśnie eksploracja świata jest dopracowana na maksa i stąd takie wysokie oceny.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #523 dnia: Marca 02, 2017, 14:34:32 pm »
Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #524 dnia: Marca 02, 2017, 14:47:52 pm »
Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:
Odpowiem tylko: 98  :lol:


EDIT: Ale jednak rozwinę. No i co z tego? Całokształt tej gry nie pozwala wysnuć innego wniosku niż to że jest to arcydzieło rynku growego.
Przecież możesz pograć zawsze w Horizon, tam masz stałe 30fps, ale jednak to Zelda jest lepiej ocenianą pozycją. Czyli wygląda na to że całościowo jest lepszą grą.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 14:52:18 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #525 dnia: Marca 02, 2017, 14:52:33 pm »
@Xell, wiem, że chwalą ten otwarty świat, ale to nie zmniejsza moich obaw. MGS V też był chwalony, a wielu fanom serii gra nie podeszła (ja nie grałem, bazuję tylko na opiniach).
Nie wątpię, że to bardzo dobra gra, zadtanawiam się tylko czy również dobra Zelda.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 14:55:35 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #526 dnia: Marca 02, 2017, 14:53:26 pm »


Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:
Odpowiem tylko: 98  :lol:


EDIT: Ale jednak rozwinę. No i co z tego? Całokształt tej gry nie pozwala wysnuć innego wniosku niż to że jest to arcydzieło rynku growego.
Przecież możesz pograć zawsze w Horizon, tam masz stałe 30fps, ale jednak to Zelda jest lepiej ocenianą pozycją. Czyli wygląda na to że całościowo jest lepszą grą.



Jezu, juz jakiś ból dupy się załącza :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #527 dnia: Marca 02, 2017, 14:56:36 pm »
Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy.
Mowisz, że zbieranie secików wiedźmińskich szkół nie sprawiało przyjemnośći? Dla mnie właśnie bardzo fajnie to było rozegrane w wieśku.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #528 dnia: Marca 02, 2017, 14:58:16 pm »


Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:
Odpowiem tylko: 98  :lol:


EDIT: Ale jednak rozwinę. No i co z tego? Całokształt tej gry nie pozwala wysnuć innego wniosku niż to że jest to arcydzieło rynku growego.
Przecież możesz pograć zawsze w Horizon, tam masz stałe 30fps, ale jednak to Zelda jest lepiej ocenianą pozycją. Czyli wygląda na to że całościowo jest lepszą grą.



Jezu, juz jakiś ból dupy się załącza :lol:

No właśnie jest normalna rozmowa o gierce a tropik na wszystkich dookoła atak xD

el becetol

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #529 dnia: Marca 02, 2017, 15:11:25 pm »
Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:
Odpowiem tylko: 98  :lol:

Bo każdej innej grze by za to obniżyli ocenę, ale Nintendo święta krowa.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #530 dnia: Marca 02, 2017, 15:22:17 pm »
Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy.
Mowisz, że zbieranie secików wiedźmińskich szkół nie sprawiało przyjemnośći? Dla mnie właśnie bardzo fajnie to było rozegrane w wieśku.
Też świetnie wspominam ten motyw, jednak przyznasz, że całość była dość uproszczona (tu się wspiąć, tam skoczyć, czasem walnąć ardem w świecącą na czerwono ścianę). Zagadki z Zeldy to zupełnie inny poziom główkowania i satysfakcji, serio.

Ale jednak rozwinę. No i co z tego? Całokształt tej gry nie pozwala wysnuć innego wniosku niż to że jest to arcydzieło rynku growego.
Przecież możesz pograć zawsze w Horizon, tam masz stałe 30fps, ale jednak to Zelda jest lepiej ocenianą pozycją. Czyli wygląda na to że całościowo jest lepszą grą.
Ja tu widzę rzeczowy argument, bez bólu dupy, ale chętnie przeczytam jak to samo powiedzieć, żeby nie brzmiało na ból dupy.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #531 dnia: Marca 02, 2017, 15:26:20 pm »
Widze, ze liczba klatek potrafi spaść do 1 na sekundę :lol:
Odpowiem tylko: 98  :lol:

Bo każdej innej grze by za to obniżyli ocenę, ale Nintendo święta krowa.


Odjęli, te dwa punkty procentowe :troll:

A tak serio, to być może część recenzentów nie wspomina o framedropach, bo ich po prostu nie miała. Dropy podobno są mimo wszystko bardzo sporadyczne i występują tylko gdy konsola jest zadokowana. Możliwe, że część ogrywających akurat te gorzej zoptymalizowane momenty ogrywała w trybie handheldowym.

Gra nie ma (póki co) ani jednego patcha, mam nadzieję, że to załatają.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #532 dnia: Marca 02, 2017, 15:33:57 pm »


Podoba mi się bardzo ta figurka.

Tu ją lepiej widać:

« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 15:37:11 pm wysłana przez Ryo »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #533 dnia: Marca 02, 2017, 15:37:33 pm »

Ależ hajp! Aż mam ochotę lecieć do sklepu! Niestety muszę wytrzymać przynajmniej miesiąc.

@Mnichu
Przykład z MGS5 jest idealny, jednak wydaje mi się, że Zeldowość nie jest w tym przypadku zagrożona (ale co ja tam wiem, mam jedną dużą Zeldę na koncie i przygody z mniejszymi). Najważniejsze dla mnie, że bywają cholernie trudne zagadki w lochach i kupa ekwipunku do radzenia sobie z nimi. Nie mogę się doczekać Waszych opinii jutro.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #534 dnia: Marca 02, 2017, 15:38:00 pm »
Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy.
Mowisz, że zbieranie secików wiedźmińskich szkół nie sprawiało przyjemnośći? Dla mnie właśnie bardzo fajnie to było rozegrane w wieśku.
Zbieranie secików było nawet bardzo spoko, ale z czasem już nie sprawiało takiej radochy (może dlatego, że gra była za łatwa). Tym bardziej zdobywanie niesetowych broni i sprzętu traciło na znaczeniu - kupcy nie mają wiele do zaoferowania. Można kasę wydawać na różne rzeczy, ale na dobrą sprawę nie ma to wielkiego znaczenia.

W Zeldach jest z kolei tak, że nowe przedmioty dają zupełnie nowe możliwości i np. odblokowują drogę do licznych bonusów, które rzeczywiście się przydają.

Poza tym w BotW zapewne i walka jest znacznie ciekawsza niż w takim Wieśku, bo przeciwnicy bardziej się od siebie różnią i większy wpływ na walkę odgrywa otoczenie.

Podobnie jak Mnichu mam pewne obawy, czy uda się zachować "zeldowość" przy tak otwartm świecie. No, niedługo się przekonam i zdam relację :D Jeśli coś będzie szwankować, to na pewno o tym napiszę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #535 dnia: Marca 02, 2017, 15:40:38 pm »


 :angel:

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #536 dnia: Marca 02, 2017, 15:53:33 pm »
Mateo kupi switcha to i ja zaliczę :) Kocham tą serie, ale dla jednej gry konsoli nie kupię.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #537 dnia: Marca 02, 2017, 17:00:13 pm »
Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy.
Mowisz, że zbieranie secików wiedźmińskich szkół nie sprawiało przyjemnośći? Dla mnie właśnie bardzo fajnie to było rozegrane w wieśku.
Zbieranie secików było nawet bardzo spoko, ale z czasem już nie sprawiało takiej radochy (może dlatego, że gra była za łatwa). Tym bardziej zdobywanie niesetowych broni i sprzętu traciło na znaczeniu - kupcy nie mają wiele do zaoferowania. Można kasę wydawać na różne rzeczy, ale na dobrą sprawę nie ma to wielkiego znaczenia.

W Zeldach jest z kolei tak, że nowe przedmioty dają zupełnie nowe możliwości i np. odblokowują drogę do licznych bonusów, które rzeczywiście się przydają.

Poza tym w BotW zapewne i walka jest znacznie ciekawsza niż w takim Wieśku, bo przeciwnicy bardziej się od siebie różnią i większy wpływ na walkę odgrywa otoczenie.

Podobnie jak Mnichu mam pewne obawy, czy uda się zachować "zeldowość" przy tak otwartm świecie. No, niedługo się przekonam i zdam relację :D Jeśli coś będzie szwankować, to na pewno o tym napiszę.
Ale chcesz powiedziec, ze w wiesku sie przeciwnicy nie roznia i nie trzeba roznych taktyk stosowac? ;) Ale jak zelda ma takie motywy jeszcze bardziej rozwiniete to tym lepiej dla niej :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #538 dnia: Marca 02, 2017, 17:26:22 pm »
Zagadki z Zeldy to zupełnie inny poziom główkowania i satysfakcji, serio.


<idź do ukrytej jaskini koło wodospadu>

<nowy poziom zagadek>

Poza tym w BotW zapewne i walka jest znacznie ciekawsza niż w takim Wieśku, bo przeciwnicy bardziej się od siebie różnią i większy wpływ na walkę odgrywa otoczenie.

W recenzjach faktycznie przeciwnicy się od siebie bardzo różnili:






Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #539 dnia: Marca 02, 2017, 17:28:33 pm »
Zadania są ciekawe, fabuła super, ale zdobywanie kasy i nowego sprzętu niespecjalnie cieszy.
Mowisz, że zbieranie secików wiedźmińskich szkół nie sprawiało przyjemnośći? Dla mnie właśnie bardzo fajnie to było rozegrane w wieśku.
Zbieranie secików było nawet bardzo spoko, ale z czasem już nie sprawiało takiej radochy (może dlatego, że gra była za łatwa). Tym bardziej zdobywanie niesetowych broni i sprzętu traciło na znaczeniu - kupcy nie mają wiele do zaoferowania. Można kasę wydawać na różne rzeczy, ale na dobrą sprawę nie ma to wielkiego znaczenia.

W Zeldach jest z kolei tak, że nowe przedmioty dają zupełnie nowe możliwości i np. odblokowują drogę do licznych bonusów, które rzeczywiście się przydają.

Poza tym w BotW zapewne i walka jest znacznie ciekawsza niż w takim Wieśku, bo przeciwnicy bardziej się od siebie różnią i większy wpływ na walkę odgrywa otoczenie.

Podobnie jak Mnichu mam pewne obawy, czy uda się zachować "zeldowość" przy tak otwartm świecie. No, niedługo się przekonam i zdam relację :D Jeśli coś będzie szwankować, to na pewno o tym napiszę.
Ale chcesz powiedziec, ze w wiesku sie przeciwnicy nie roznia i nie trzeba roznych taktyk stosowac? ;) Ale jak zelda ma takie motywy jeszcze bardziej rozwiniete to tym lepiej dla niej :D
Jest właśnie tak, jak piszesz. W Wieśku starali się urozmaicić walkę i nawet nieźle im to wyszło, ale w Zeldach jeszcze więcej zależy od specyfiki danego przeciwnika. No i z czasem zamiast mocniejszych wersji przeciwników dostajemy ich nowe rodzaje. W Wieśku po dłuższym graniu mamy na dobrą sprawę stale do czynienia z tym samym. Zeldy zaś potrafią cały czas, aż do końca gry, zaskakiwać nowymi rozwiązaniami i może w tym właśnie tkwi ich siła.


Edit: Piszę na podstawie znajomości poprzednich części. Jak jest w BotW przyjdzie mi ocenić po wielu godzinach gry.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 17:30:15 pm wysłana przez POK »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #540 dnia: Marca 02, 2017, 17:38:00 pm »
Gdyby nie tandetność konsoli, to bym z chęcią w to pograł, zeldy to zawsze gwarancja fajnej przygody.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #541 dnia: Marca 02, 2017, 17:50:52 pm »

(...)
Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.
No pewnie gra jest niezła bo według ocen na gamerankings ma 98, a następny w kolejności Mario Galaxy ma 97,6 (nie uwierzysz 3 gra na liście też od Nintendo, wyczuwam spisek).
No nie zasługuje na tak wysokie oceny, bo przecież Master ma rację, a cały growy świat się myli.  :lol:
No faktycznie wychodzi na słabą konsolę i przy okazji wygląda na to, że to gra generacji (so far).
I piszecie że to ja mam ból, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne. :roll:
Niech sonoklapy wyjdą już i zamkną za sobą  drzwi!
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 17:53:31 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #542 dnia: Marca 02, 2017, 18:03:55 pm »
Podobno patch day one usuwa częściowo dropy fpsów:
http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=226390

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #543 dnia: Marca 02, 2017, 18:06:32 pm »
Zagadki z Zeldy to zupełnie inny poziom główkowania i satysfakcji, serio.


<idź do ukrytej jaskini koło wodospadu>

<nowy poziom zagadek>
Nie mów, że trzeba Ci tłumaczyć, czemu znalazłeś kretyński "przykład". Ale jeśli chcesz, to mogę :roll:

Zresztą kto wie ile trzeba kombinacji by znaleźć się w pobliżu tej jaskini. To Zelda. Może chłopaki dadzą znać na dniach ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #544 dnia: Marca 02, 2017, 18:11:12 pm »
W Wieśku po dłuższym graniu mamy na dobrą sprawę stale do czynienia z tym samym.
Panie, chyba se żartujesz xD Przecież rodzajów przeciwników w wiedzminie jest od groma. Samych kategorii jest chyba z 10

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #545 dnia: Marca 02, 2017, 18:11:40 pm »
I piszecie że to ja mam ból, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne.

Pisałem coś o bólu dupy? Najwyraźniej jednak ktoś ci coś w tę dupę wsadził i boli, że oskarżasz mnie o takie teksty.
Jezu, juz jakiś ból dupy się załącza
Widzisz Tropik w tym cytacie mój nick? Idź tam sobie do kanciapy i nie wychodź.


Zresztą kto wie ile trzeba kombinacji by znaleźć się w pobliżu tej jaskini.

Pewnie trzeba mieć dużo staminy, żeby się wdrapać po płaskiej skale. Swoją drogą - zachwyt nad staminą w tej recenzji beka :lol: Gry chyba od 15 lat takie coś jak stamina mają w standardzie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #546 dnia: Marca 02, 2017, 18:13:12 pm »

(...)
Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.
No pewnie gra jest niezła bo według ocen na gamerankings ma 98, a następny w kolejności Mario Galaxy ma 97,6 (nie uwierzysz 3 gra na liście też od Nintendo, wyczuwam spisek).
No nie zasługuje na tak wysokie oceny, bo przecież Master ma rację, a cały growy świat się myli.  :lol:
No faktycznie wychodzi na słabą konsolę i przy okazji wygląda na to, że to gra generacji (so far).
I piszecie że to ja mam ból, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne. :roll:
Niech sonoklapy wyjdą już i zamkną za sobą  drzwi!
Przecież to Ty tutaj wpadłeś i zacząłęś sączyć jad i wyzywać normalnie rozmawiąjących ludzi od sonoklapów...

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #547 dnia: Marca 02, 2017, 18:21:11 pm »
Zresztą kto wie ile trzeba kombinacji by znaleźć się w pobliżu tej jaskini.
Pewnie trzeba mieć dużo staminy, żeby się wdrapać po płaskiej skale. Swoją drogą - zachwyt nad staminą w tej recenzji beka :lol: Gry chyba od 15 lat takie coś jak stamina mają w standardzie.
Może tylko, a może dużo, dużo więcej. Ja nie wiem, ale widzę że Ty wiesz. Może jeszcze dopowiesz, czym znalezienie jaskini obok wodospadu różni się od zbierania setów w wieśku?

Tym niemniej:
Nie mów, że trzeba Ci tłumaczyć, czemu znalazłeś kretyński "przykład". Ale jeśli chcesz, to mogę :roll:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #548 dnia: Marca 02, 2017, 18:21:17 pm »

(...)
Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.
No pewnie gra jest niezła bo według ocen na gamerankings ma 98, a następny w kolejności Mario Galaxy ma 97,6 (nie uwierzysz 3 gra na liście też od Nintendo, wyczuwam spisek).
No nie zasługuje na tak wysokie oceny, bo przecież Master ma rację, a cały growy świat się myli.  :lol:
No faktycznie wychodzi na słabą konsolę i przy okazji wygląda na to, że to gra generacji (so far).
I piszecie że to ja mam ból, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne. :roll:
Niech sonoklapy wyjdą już i zamkną za sobą  drzwi!

Faktycznie, ale dojebali grę. Szoker :o

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

No nieźle Nintendo zrobiło pstryczek Sony i MS.
Na tamtych konsolach, mamy hity z notą 8, 8+ max 9- a Ci z miejsca i to na premierę wypuścili prawdopodobnie jedną z gier wszech czasów :o


« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 18:23:04 pm wysłana przez Kyokushinman »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 826
  • Reputacja: 81
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #549 dnia: Marca 02, 2017, 18:24:50 pm »
Zagadki z Zeldy to zupełnie inny poziom główkowania i satysfakcji, serio.


<idź do ukrytej jaskini koło wodospadu>

<nowy poziom zagadek>

Poza tym w BotW zapewne i walka jest znacznie ciekawsza niż w takim Wieśku, bo przeciwnicy bardziej się od siebie różnią i większy wpływ na walkę odgrywa otoczenie.

W recenzjach faktycznie przeciwnicy się od siebie bardzo różnili:






Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.
Panowie wybaczcie moje braki elementarnej wiedzy o Słiczu, ale gra, która zbiera prawie samej 10 w 2017 ma taką grafikę jak na tych fotkach?
Aha. No to faktycznie zrozumiałe.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #550 dnia: Marca 02, 2017, 18:34:24 pm »
Zbiera same dych ponieważ grafa do możliwości tego sprzętu ujdzie. Nikt tutaj przecież przy zdrowych zmysłach nie będzie tego porównywał do Horizon na Pro.
Do Xbox 360 czy PS3 już jednak zdecydowanie wypada porównać i wyjdzie pewnie coś koło 7 może 8 za wizualia.

Także jeżeli gra posiada miód na 10 a on w grach jest czołowym elementem to oceny na 10 są całkowicie sprawiedliwe.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #551 dnia: Marca 02, 2017, 18:59:15 pm »

(...)
Gra pewnie jest niezła, ale przy tych wszystkich słabych aspektach, nie zasługuje na tak wysokie noty. Już abstrahując od paskudnej grafiki, którą pomińmy, bo w końcu wychodzi to na słabą konsolę.
No pewnie gra jest niezła bo według ocen na gamerankings ma 98, a następny w kolejności Mario Galaxy ma 97,6 (nie uwierzysz 3 gra na liście też od Nintendo, wyczuwam spisek).
No nie zasługuje na tak wysokie oceny, bo przecież Master ma rację, a cały growy świat się myli.  :lol:
No faktycznie wychodzi na słabą konsolę i przy okazji wygląda na to, że to gra generacji (so far).
I piszecie że to ja mam ból, to się nazywa zaklinanie rzeczywistości i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne. :roll:
Niech sonoklapy wyjdą już i zamkną za sobą  drzwi!

Faktycznie, ale dojebali grę. Szoker :o

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

No nieźle Nintendo zrobiło pstryczek Sony i MS.
Na tamtych konsolach, mamy hity z notą 8, 8+ max 9- a Ci z miejsca i to na premierę wypuścili prawdopodobnie jedną z gier wszech czasów :o



No tylko szkoda, że to jedyna interesująca gra która wyjdzie na Switcha :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #552 dnia: Marca 02, 2017, 19:46:06 pm »
Może tylko, a może dużo, dużo więcej. Ja nie wiem, ale widzę że Ty wiesz.


Ano wiem. Napisałem w poprzednim poście, ale zacytuję specjalnie dla Ciebie:
Pewnie trzeba mieć dużo staminy, żeby się wdrapać po płaskiej skale.

I niby zdobywanie skrzynek Wiedźminskich jest nudne :lol: Przecież te zeldowe skrzynie to poziom skrzynek pod wodą na Skelige. A porównując do zdobywania rynsztunku szkoły kota, wilka itd.itp gdzie do każdej skrzynki jest mega historia dodana w postaci listów ksiażek, a nawet minibossów to ta zelda wyglada jak popierdółka niczym Mario Run. Dabuła w Zeldzie pewnie jest na poziomiem "Magiczny fioletowy smog atakuje hyrule, ratuj link!!" i dymki z kropeczkami od jakiś gadających liści.


No nieźle Nintendo zrobiło pstryczek Sony i MS.
Na tamtych konsolach, mamy hity z notą 8, 8+ max 9-

Aha, to jest rozumiem 8+? Czy może 9-?


a Ci z miejsca i to na premierę wypuścili prawdopodobnie jedną z gier wszech czasów

Już na premierę WiiU to miało być :lol: Raczej "przetrzymali" grę, żeby cokolwiek wartego uwagi mieli na switcha, a nie same popłuczyny rodem z telefonów.


Swoją drogą ja nie wiem co recenzenci ćpają, że się jarają np. tym, że wpadajać do dziury w dungeonie Link ginie :lol: Becet ma mega rację, że inne gry miałyby poobniżane mega oceny za te wszystkie niedociągnięcia,a  tutaj spoko - 10/10 bo są dungeony z łamigówkami logicznymi. Ciekaw jestem jak tam fabuła w tej grze.

Btw. te wszystkie gierki o zeldzie są jakoś połączone ze sobą fabularnie, czy nie? Bo grałem tam w 3 czy 4 zeldy i chyba nic je nie łączyło :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #553 dnia: Marca 02, 2017, 19:58:52 pm »
Co w tym znajdywaniu takiego oh i ah?

Toć w staruszku Skyrimie można było czytać książki o skarbach czy różnych miejscówkach, które można było faktycznie znaleźć w grze i to nie rzadko samemu bez jakichkolwiek wskazówek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #554 dnia: Marca 02, 2017, 20:01:50 pm »
nie powiem, odczuwam hajp. szkoda, że konsola taka droga :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #555 dnia: Marca 02, 2017, 20:02:47 pm »
Toć w staruszku Skyrimie można było czytać książki o skarbach czy różnych miejscówkach, które można było faktycznie znaleźć w grze i to nie rzadko samemu bez jakichkolwiek wskazówek.

Toć mnie tam znajdowanie w Wieśku skrzynek nie jara szczególnie. Jest po prostu spoko i przyjemnie, z dodatkiem "fabuły" czy po prostu ciekawego tekstu.

Za to w przypadku zeldy nie widzę nic szczególnego w znajdowaniu skrzyneczek. Tak jak w zeldach na DS'a - zetnij trawę w durnym miejscu - pojawia się skrzynka. Ot, nic specjalnego.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #556 dnia: Marca 02, 2017, 20:04:34 pm »
Może tylko, a może dużo, dużo więcej. Ja nie wiem, ale widzę że Ty wiesz.


Ano wiem. Napisałem w poprzednim poście, ale zacytuję specjalnie dla Ciebie:
Pewnie trzeba mieć dużo staminy, żeby się wdrapać po płaskiej skale.


No zdecydowanie wskazałeś fragment z dochodzeniem do wodospadu...
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #557 dnia: Marca 02, 2017, 20:09:07 pm »
A tu Master sedno które z uporem maniaka omijasz, specjalnie daję w osobnym poście i pogrubiam:
Zagadki z Zeldy to zupełnie inny poziom główkowania i satysfakcji, serio.


<idź do ukrytej jaskini koło wodospadu>

<nowy poziom zagadek>
Nie mów, że trzeba Ci tłumaczyć, czemu znalazłeś kretyński "przykład". Ale jeśli chcesz, to mogę :roll:
Poziom dyskusji z Masterem i jego argumentów: trolololo.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 20:11:21 pm wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #558 dnia: Marca 02, 2017, 20:15:04 pm »
Oj boli, że skrzynki są po prostu porozstawiane tak o w byle jakich miejscach :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #559 dnia: Marca 02, 2017, 20:19:16 pm »
Raczej boli, że rozmawiam z kimś, dla kogo znalezienie skrzynki na drodze to rozwiązanie zagadki. Nie powiem czyj poziom reprezentujesz w tym momencie w "dyskusji", ale wszyscy wiedzą który użytkownik znany jest z dopierdalania się do fragmentów wypowiedzi i nie odpowiadania na niewygodne pytania.

Serio nie rozumiesz, czemu Twój przykład jest kretyński? Widziałeś chociaż recenzję, z której gify linkujesz?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.