Autor Wątek: The Legend of Zelda: Breath of the Wild  (Przeczytany 138265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #680 dnia: Marca 04, 2017, 17:36:48 pm »
http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

Zazdrośnicy z innych obozów już jadą po grze :lol:
7.8

User score jest o wiele bardziej wiarygodne co do danej gry niż oceny serwisów.
Tyle w temacie.

Co za hipokryta.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #681 dnia: Marca 04, 2017, 17:45:32 pm »
Włąśnie też pamiętałem tą wypowiedź Kyo, ale nie sądziłem, że ma już prawie dwa lata  :o

el becetol

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #682 dnia: Marca 04, 2017, 17:50:42 pm »
Niedawno też to pisał, ale nie wiem jakich dokładnie słów użył a szybkie szukanie "user score" już dało pewny dowód na zakłamanie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #683 dnia: Marca 04, 2017, 18:02:45 pm »
Nadal tak twierdzę ;)
Jednak tutaj to jest sporadyczny przykład jechania po grze i wystawianie ocen 0, zwłaszcza przez wnerwionych klapów co nie trawią nintendo.
Wystarczy poczytać komentarze, które praktycznie gry nie dotyczą a tylko polityki tej formy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #684 dnia: Marca 04, 2017, 18:20:53 pm »
Nadal tak twierdzę ;)
Jednak tutaj to jest sporadyczny przykład jechania po grze i wystawianie ocen 0, zwłaszcza przez wnerwionych klapów co nie trawią nintendo.
Wystarczy poczytać komentarze, które praktycznie gry nie dotyczą a tylko polityki tej formy.


Tak, na pewno było 3000 klapów. Ogarnij się.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #685 dnia: Marca 04, 2017, 19:14:54 pm »
W przypadku tej części, to tak samo dobre porównanie, że jest jak poprzednia, bo można machać mieczem. Serio zupełnie inny typ gry, z odrobiną smaczków z serii.

I z ręką na sercu moje jaranko, że to nowa Zelda skończyło się jakieś pół godziny po odpaleniu, bo to po prostu bardzo dobra gra przygodowa openworld z ogromnymi możliwościami manipulowania rozgrywką i światem. Zeldy tu zbyt mocno nie czuję.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2017, 19:22:41 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #686 dnia: Marca 04, 2017, 19:24:54 pm »
Nadal tak twierdzę ;)
Jednak tutaj to jest sporadyczny przykład jechania po grze i wystawianie ocen 0, zwłaszcza przez wnerwionych klapów co nie trawią nintendo.
Wystarczy poczytać komentarze, które praktycznie gry nie dotyczą a tylko polityki tej formy.


Tak, na pewno było 3000 klapów. Ogarnij się.
Niewykluczone. Niejednej dobrwj grze Sony oberwało się od zrzeszonych armii xbotów i nitentardów.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #687 dnia: Marca 04, 2017, 19:41:45 pm »
Niewykluczone. Niejednej dobrwj grze Sony oberwało się od zrzeszonych armii xbotów i nitentardów.

Nie oszukujmy się, wojenki konsolowe sa pomiędzy Xbox/Playstation, dziecko z Downem (czyt. nintendo) nikogo w system wars nie interesuje.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #688 dnia: Marca 04, 2017, 20:26:32 pm »
Nadal tak twierdzę ;)
Jednak tutaj to jest sporadyczny przykład jechania po grze i wystawianie ocen 0, zwłaszcza przez wnerwionych klapów co nie trawią nintendo.
Wystarczy poczytać komentarze, które praktycznie gry nie dotyczą a tylko polityki tej formy.

Tak, na pewno było 3000 klapów. Ogarnij się.
Akurat oceny userów na metacritic w przypadku mocno hypowanych exów (niezależnie od platformy) praktycznie nigdy nie są miarodajne. Wystarczy spojrzeć na negatywne oceny Zeldy. Rozumiem, że komuś gra może nie podchodzić, ale pełno ocen to 0/10. Inna sprawa, że praktycznie nikt z tych, co wystawiali oceny gry jeszcze nie przeszedł (mówię też o tych, co dali 10/10), bo przejście BotW na szybko zajmuje jakieś 30-40 godzin według recenzji, a żeby odkryć wszystkie smaczki potrzeba spokojnie powyżej stu.



Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #689 dnia: Marca 04, 2017, 21:29:37 pm »
Niewykluczone. Niejednej dobrwj grze Sony oberwało się od zrzeszonych armii xbotów i nitentardów.

Nie oszukujmy się, wojenki konsolowe sa pomiędzy Xbox/Playstation, dziecko z Downem (czyt. nintendo) nikogo w system wars nie interesuje.
W Polsce tak, za granicą jest jednak odrobinę inaczej. Nieraz czytałem wypowiedzi "ameryckich bojówkarzy" nintedno czy M$, przy których Iras jest wręcz fanem obu marek. U nas N nie istnieje, ale np. W Stanach jest dość podobne zainteresowanie tymi trzema markami (choćby przez DSa/3DSa).

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #690 dnia: Marca 04, 2017, 21:51:00 pm »


TYLE PRAWDY!

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #691 dnia: Marca 04, 2017, 22:44:26 pm »
1000% prawdy.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #692 dnia: Marca 05, 2017, 10:40:52 am »
Nadal tak twierdzę ;)
Jednak tutaj to jest sporadyczny przykład jechania po grze i wystawianie ocen 0, zwłaszcza przez wnerwionych klapów co nie trawią nintendo.
Wystarczy poczytać komentarze, które praktycznie gry nie dotyczą a tylko polityki tej formy.


Tak, na pewno było 3000 klapów. Ogarnij się.
Niewykluczone. Niejednej dobrej grze Sony oberwało się od zrzeszonych armii xbotów i nitentardów.

Heh, jakoś nie mogę sobie wyobrazić armii "nintentardów" bawiących się w jakieś SW. Zawsze wydawało mi się, że ludzie, którzy świadomie kupują Nintendo (często z myślą o swoich pociechach, czy spotkaniach ze znajomymi), to raczej dojrzali gracze, dalecy od zabaw graficznych dziwek. A tutaj mieliby się zrzeszać i pluć na dobre imię biednego Sony? :roll: ok.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #693 dnia: Marca 05, 2017, 10:51:38 am »
to raczej dojrzali gracze, dalecy od zabaw graficznych dziwek.

tyle beki  w jednym poście  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #694 dnia: Marca 06, 2017, 11:15:56 am »
Tak szczerze też mam wrażenie, że gra zbiera takie recenzje bo Nintendo, bo Zelda. Osobiście ciężko mi uwierzyć, by gra była lepsza od Wiedźmina 3 czy Horizon Zero Dawn. Nie to, żebym teraz pisał, że gra to gówno 5/10, bo jestem święcie przekonany, że na recki 9/10 może zasługiwać, ale prawda taka, że mamy tutaj sytuację podobną do Overwatch, gdzie w reckach ignorowane są dosyć oczywiste wady, za które inne podobne tytuły zbierają baty ;) (Porównajcie sobie Overwatch i Battlefront i pianie o brak singla w drugiej grze :D ) To samo tutaj.  Horizon ma niby mniejsze oceny bo side questy nie są tak dobre jak główna fabuła i mimika nie jest jakaś super. Jakie sidequesty są w Zeldzie? Wątpię by były na poziomie Wieśka 3, gdzie każda głupia misyjka nadaje się na osobną książkę i ma więcej fabuły niż przeciętna gra :) O mimice nie wspomne, jak dialogi to chmurki z tekstem :D W zaletach też zachwycają się, że można wszędzie wejść, no ale w Horizon i Wieśku też... Kurde w Skyrim można było wszędzie wejść... No mocno odczuwam tutaj brak rzetelności i obiektywizmu.

Nie mniej trzeba się cieszyć, że gierki Open World się ogarnęły z typowego gównianego Assasins Creed schematu, i mamy naprawdę piękne światy, których eksploracja daję mega satysfakcję. 3 tytuły, które naprawdę dają radę Wiesiek, Horizon i Zelda. Z tych trzech tytułów wszyscy powinni czerpać inspiracje. (a nie wypluwać kolejne gówno jak Shadow Of Mordor)  Jedynie uważam, że te gry powinny mieć zbliżone równe oceny, bo są naprawdę równie wyśmienite, a prawda taka, że jedna jest gloryfikowana bo Nintendo i Zelda :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #695 dnia: Marca 06, 2017, 11:56:15 am »
Coś chyba musi być na rzeczy bo teraz tak przeleciałem na szybko fora i każdy, ale dosłownie każdy kto ogrywa czy to klap czy bot jest tą grą zachwycony.
Co niektórzy to po 20 min wyłączają takiego Horizona dla nowej Zeldy bo ich nudzi a inni mając do ogrania na półce Nioh i wspomnianą grę z rudą, całkowicie te tytuły ignorują. Ponoć samo łażenie i zwiedzanie ma więcej w sobie miodu niż napierdalenie maszyn :lol:

Ja czekam na opinie POKa, on powinien wszystko powiedzieć co i jak się ma.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #696 dnia: Marca 06, 2017, 12:41:11 pm »
Ja czekam na opinie POKa, on powinien wszystko powiedzieć co i jak się ma.
POK chyba jeszcze Zeldy nie ma, jakieś zamieszanie z zamówieniem,  póki co chyba tylko ja tu gram, u POKa widzę Shovel Knighta odpalanego.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #697 dnia: Marca 06, 2017, 12:43:58 pm »
To kiedy największa graficzna dziwka na forum kupuje konsolę słabszą od topowych komórek? :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #698 dnia: Marca 06, 2017, 12:52:12 pm »
Ani Wiesiek, ani Horizon nie są jakimiś sztosami gameplayowymi. Z tych dwóch, to chyba byłbym nawet skłonny stwierdzić, że jednak Horizon byłby ciekawszy niż Wiesław, ze względu na swoje możliwości polowania, wykorzystując różne gadżety. Wiesław dobrze opowiada historię, ale jeśli chodzi o pure-fun z gry, to Zeldzie na prawdę nie jest ciężko się wybić. No i się wybija, chyba głównie za sprawą swojej fizyki i poziomu imersji. Story telling z tego co czytałem, to coś na poziomie BB, Dark Souls, czyli bardzo specyficzny sposób przekazywania fabuły. Dla kogoś kto się wkręci, będzie kopalnią miodu, dla kogoś, komu nie chce się czytać, już nie bardzo :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #699 dnia: Marca 06, 2017, 12:54:08 pm »
Ani Wiesiek, ani Horizon nie są jakimiś sztosami gameplayowymi.

Nie zgadzam się. Nie widzę co by tu miało Zeldę wybijać.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2017, 12:58:03 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #700 dnia: Marca 06, 2017, 12:57:59 pm »
Fizyki w tej grze jest sporo, imo to wyróżna Zeldę. Wiesiek to taki klon Soulsów, gdzie mechaniki inne niż miecz, grają marginalną rolę, i można się w zupełności obejść bez nich.

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #701 dnia: Marca 06, 2017, 12:59:32 pm »
Fizyki w tej grze jest sporo, imo to wyróżna Zeldę. Wiesiek to taki klon Soulsów, gdzie mechaniki inne niż miecz, grają marginalną rolę, i można się w zupełności obejść bez nich.

To nie fizyka tylko zwykłe skrypty. Nie oszukujmy się, gdyby Zelda nie miała znaczka N i nazwy Zelda miałaby oceny na poziomie Wieśka czy Horizon ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2017, 13:01:05 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #702 dnia: Marca 06, 2017, 13:01:26 pm »
Ani Wiesiek, ani Horizon nie są jakimiś sztosami gameplayowymi. Z tych dwóch, to chyba byłbym nawet skłonny stwierdzić, że jednak Horizon byłby ciekawszy niż Wiesław, ze względu na swoje możliwości polowania, wykorzystując różne gadżety. Wiesław dobrze opowiada historię, ale jeśli chodzi o pure-fun z gry, to Zeldzie na prawdę nie jest ciężko się wybić. No i się wybija, chyba głównie za sprawą swojej fizyki i poziomu imersji. Story telling z tego co czytałem, to coś na poziomie BB, Dark Souls, czyli bardzo specyficzny sposób przekazywania fabuły. Dla kogoś kto się wkręci, będzie kopalnią miodu, dla kogoś, komu nie chce się czytać, już nie bardzo :P
Fizyki w tej grze jest sporo, imo to wyróżna Zeldę. Wiesiek to taki klon Soulsów, gdzie mechaniki inne niż miecz, grają marginalną rolę, i można się w zupełności obejść bez nich.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #703 dnia: Marca 06, 2017, 13:02:57 pm »
Fizyki w tej grze jest sporo, imo to wyróżna Zeldę. Wiesiek to taki klon Soulsów, gdzie mechaniki inne niż miecz, grają marginalną rolę, i można się w zupełności obejść bez nich.

To nie fizyka tylko zwykłe skrypty. Nie oszukujmy się, gdyby Zelda nie miała znaczka N i nazwy Zelda miałaby oceny na poziomie Wieśka czy Horizon ;)
Fizyka, zapewniam

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #704 dnia: Marca 06, 2017, 13:05:55 pm »
Fizyki w tej grze jest sporo, imo to wyróżna Zeldę. Wiesiek to taki klon Soulsów, gdzie mechaniki inne niż miecz, grają marginalną rolę, i można się w zupełności obejść bez nich.

To nie fizyka tylko zwykłe skrypty. Nie oszukujmy się, gdyby Zelda nie miała znaczka N i nazwy Zelda miałaby oceny na poziomie Wieśka czy Horizon ;)
Fizyka, zapewniam

No słynne odpalanie strzały z ogniska to bankowo jest skrypt ;)

Zresztą nie zmienia to faktu, że w Zeldzie to też są dodatki, bajerki :)
W Wiedźminie czy Horizon jest też masa różnych mechanik, które rozwijają gameplay :)

I jeszcze raz podkreślę, nie przeczę, że Zelda to jest dobra gra. Sam bym w nią zagrał bo wygląda mega miodnie, ale niektórzy tutaj ostro przesadzają robiąc z niej jakieś objawienie ;) Ot bardzo udany i dopracowany Open World RPG :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #705 dnia: Marca 06, 2017, 13:06:25 pm »
Ja czekam na opinie POKa, on powinien wszystko powiedzieć co i jak się ma.
POK chyba jeszcze Zeldy nie ma, jakieś zamieszanie z zamówieniem,  póki co chyba tylko ja tu gram, u POKa widzę Shovel Knighta odpalanego.
To jak skończysz to opisz co i jak ;)


To kiedy największa graficzna dziwka na forum kupuje konsolę słabszą od topowych komórek? :lol:
Na razie nie, bo mam zaległość (D2, RE7, Y0, Horizon, DE, nowy Cod) i kilka gier na Pro do sprawdzenia (U4, Tomb, BF1, Raczet)


Horizon byłby ciekawszy niż Wiesław, ze względu na swoje możliwości polowania, wykorzystując różne gadżety.
Systemem walki zdecydowanie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #706 dnia: Marca 06, 2017, 13:06:46 pm »
Fizyka jabłka. Wad posrało się tym jarać... W takim wypadku skyrim jedzie zelde fizyka jak burą sukę.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #707 dnia: Marca 06, 2017, 13:25:48 pm »
Ja nie wiem czemu akurat ta strzała jest taka słynna, bo już w Okarynie na N64, jak się strzeliło przez ogień, to strzała się podpalała :)
Wiadomo, że podpalenue sptrzały jestna twardo zakodowane, ale już w którą stronę rozprzestrzenia się ogień po podpaleniu trawy zależy od tego jak wiatr zawieje. Fizyki (nieraz zaskakującej) jest tu od cholery, jest duża moźliwość manipulacji otoczeniem. Każdy element jak się go opisuje osobno to nic niesamowitego, ale składowa tych elementów jest genialna.
Wiedźmin jest zajebisty, Zelda jest zajebista, Horizon zapewne też, sprawdzę w kwietniu. Od 4 dni toczy się dyskusja o parę punkcików procentowych w ocenie. Nie rozumiem tego.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #708 dnia: Marca 06, 2017, 13:32:35 pm »
Wiedźmin jest zajebisty, Zelda jest zajebista, Horizon zapewne też, sprawdzę w kwietniu. Od 4 dni toczy się dyskusja o parę punkcików procentowych w ocenie. Nie rozumiem tego.

Wpis. Dla mnie wszystkie te gry są równie zajebiste ;) I co kto wybierze to już kwestia preferencji indywidualnych

No ale jak ktoś pisze, że Horizon czy Wiedźmin są słabe gameplayowe to trudno nie zareagować :)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #709 dnia: Marca 06, 2017, 13:34:20 pm »
Fizyka jabłka. Wad posrało się tym jarać... W takim wypadku skyrim jedzie zelde fizyka jak burą sukę.
Nie, w Skyrymie jest tylko ragdoll na postaciach i fizyka upuszczanego obiektu.
Wiadomo, że jak się ktoś cieszy grą, to opisuje jakiś jeden mały element, który akurat przyszedł do głowy, ale każda gra jest składową różnych mało spektakularnych elementów.
Jaką grą się jarać, skoro podobnym podsumowaniem, jak to wyżej, można zanegować fajność praktycznie każdej innej gry?

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #710 dnia: Marca 06, 2017, 13:37:05 pm »
Ależ musi być ból dupy klapów itp. że gra jest aż tak dobra.

Na mc z 7.8 jest już 7.5 :lol:

Z tego co widzę nawet za Okarynę zaczynają się już brać :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2017, 13:38:43 pm wysłana przez Kyokushinman »

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #711 dnia: Marca 06, 2017, 13:40:48 pm »
Na Horizona poszły bojówki nintendronów.

A ja bardzo ładnie proszę o nieprzerzucanie się cyferkami, bo ile można.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #712 dnia: Marca 06, 2017, 13:41:44 pm »
Ależ musi być ból dupy klapów itp. że gra jest aż tak dobra.

Na mc z 7.8 jest już 7.5 :lol:

Z tego co widzę nawet za Okarynę zaczynają się już brać :lol:

Kiedyś twierdziłeś, że User Score jest bardziej miarodajny od "kupowanych recek" a tu proszę 8.1 ma Horizon, i nagle "ból dupy klapów"

Na Horizona poszły bojówki nintendronów.

A ja bardzo ładnie proszę o nieprzerzucanie się cyferkami, bo ile można.

Sorry, po prostu muszę trochę przykręcić te słabe baity :)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #713 dnia: Marca 06, 2017, 13:44:45 pm »
To bardziej do Kyo było, bo zaczął znowu zabawę w szalone liczby.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #714 dnia: Marca 06, 2017, 13:49:40 pm »
Już wrzucam posty do SW bo faktycznie syf zaczyna się robić.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #715 dnia: Marca 06, 2017, 13:55:03 pm »
W ogóle coś pisałeś od przerwie od forum, to od kiedy zaczynasz?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 826
  • Reputacja: 81
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #716 dnia: Marca 06, 2017, 14:00:26 pm »
Jakby ktoś chciał najnowszą konsolę na rynku, z najlepsza grą wszechczasów to już się zaczyna:
https://www.olx.pl/oferta/nintendo-switch-zelda-CID99-IDkKuaA.html#b5a39d0c62
w sumie to o jakiś tydzień szybciej, niż sądziłem. :)
To może jednak to user score wcale nie jest takie przesadzone, ale jak wyjaśnić te same 10 w reckach?  :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mrocz

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #717 dnia: Marca 06, 2017, 14:03:59 pm »
To może jednak to user score wcale nie jest takie przesadzone, ale jak wyjaśnić te same 10 w reckach?  :lol:

Osobiście obstawiam spadek user score sfrustorowaniem ludzi problemami technicznymi samej konsoli. Wrzucałem do system wars filmik. Ponoć sporo wadliwych egzemplarzy jest.

el becetol

  • Gość
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #718 dnia: Marca 06, 2017, 14:05:15 pm »
Jakby ktoś chciał najnowszą konsolę na rynku, z najlepsza grą wszechczasów to już się zaczyna:
https://www.olx.pl/oferta/nintendo-switch-zelda-CID99-IDkKuaA.html#b5a39d0c62
w sumie to o jakiś tydzień szybciej, niż sądziłem. :)
To może jednak to user score wcale nie jest takie przesadzone, ale jak wyjaśnić te same 10 w reckach?  :lol:

Cytuj
Kupiłem ją na premierę, pograłem dwa dni w Zeldę, ale nie podeszła mi

:lol:
Czemu mnie to nie dziwi?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #719 dnia: Marca 06, 2017, 14:05:36 pm »
Jakby ktoś chciał najnowszą konsolę na rynku, z najlepsza grą wszechczasów to już się zaczyna:
https://www.olx.pl/oferta/nintendo-switch-zelda-CID99-IDkKuaA.html#b5a39d0c62
w sumie to o jakiś tydzień szybciej, niż sądziłem. :)
To może jednak to user score wcale nie jest takie przesadzone, ale jak wyjaśnić te same 10 w reckach?  :lol:
1550zł za używaną konsolkę kiedy pro można dostać nowe za 200zł więcej xD