Autor Wątek: Call of Duty: Advanced Warfare  (Przeczytany 29644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #240 dnia: Listopada 27, 2014, 02:40:20 am »
hehłehłe
serio potrzebujesz wiecej jak 5 meczy aby zobaczyc, ze gra jest ch**owa?
A premium bf4 było za 60 zl  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 21, 2015, 08:37:08 am »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/wu8ObEeZ1EU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Marins

  • Gość
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 21, 2015, 09:51:06 am »
Trailer fajny.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 21, 2015, 09:54:18 am »
Ładnie to wygląda w scenkach, w ruchu trochę gorzej. A to całe zombie, to takie L4D?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 21, 2015, 11:04:18 am »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/wu8ObEeZ1EU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
"Mają rozmach skurwisyny."

lupinator

  • Gość
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 21, 2015, 11:47:47 am »
Mogliby zrobić dynamiczny zombie shooter z Malkovichem w roli głównej, ale zrobili DLC do Call of Duty. Niedługo wielkie marki staną się  platformami do modułowego budowania własnych gier i okaże się, że Disney Infinity było proroczą produkcją. Mówię wam.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 21, 2015, 11:58:27 am »
Widząc Billa Paxtona byłbym gotów przełknąć pigułę żalu i przytulić kolejnego Aliena z Marines (bądź misję w stylu Nostromo z A:Isolation), jeśli głównym towarzyszem gracza będzie ten typ:



:troll:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 21, 2015, 12:10:37 pm »
"Game over man! Game over!"

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #248 dnia: Lutego 06, 2015, 10:57:31 am »


Ależ to fabularna papka.

Lubię serie CoD. Nawet bardzo. Na tyle by w okolicach premiery kupować kolejne części głównie dla trybu dla pojedynczego gracza. Nie przeszkadza mi fakt, że jest on na jakieś sześć godzin. Vanquish także długością nie grzeszył, ale (podobnie jak CoD) nadrabiał intensywnością doznań, efekciarstwem, no i co ważne, nie ma mowy o nudzie. Mam wszystkie poprzednie cześci w dobu i dały mi masę niczym nieskrępowanej frajdy. Fabularnie nigdy jakościowo seria nie prezentowała wyżyn, ale zawsze potrafiła zwrotami zaskoczyć. Takie coś powoduje, że nawet średni film (vide "niespecjalna "Mgła") potrafi zapaść w pamięci i takie coś w grach także cenie. Zawsze kolejne odsłony to oferowały (w Duchach było to słabiej odczuwalne, a motyw z ojcem był mocno naciągany, ale zakończenie mogło się podobać).
Tutaj tego nie ma. Jest dokładnie jak w pierwszych Igrzyskach Śmieci. Nic się nie dzieje intrygującego, wrzucającego ciarki na plecy, liczysz, że chociaż zakończenie cię zaskoczy, a tu klops.
Potencjał Irons'a kompletnie niewykorzystany. Już nawet abstrahuję od faktu, że taki geniusz i multimiliarder, najpotężniejszy człowiek na ziemi dopuszczał się takich rażących błędów i to nie raz. Fakt, że wypowiada walkę mocarstwom, a nie potrafi dwóch żołnierzy ogarnąć przy takiej technologi i tych funduszach....Bieda jak w japońskich RPG, gdzie nastolatek kruszy całe zło świata, a liczyłem na powtórkę kapitalnego Raula Menendeza z BO II.

Niemniej....strzela się przyjemnie. Akcja jest wartka, efektowność wylewa się z ekranu, niczym w pozycjach Bay'a. Świetnie, że CoD w końcu po latach prezentuje się tak, że można go uznać za jedną z najlepiej wyglądających obecnie gier. Grafika jest rewelacyjna. Efekty świetlne, tekstury, cała reszta, i to wszytko polane fHD+60 przy tej jakości. Jak widać - da się. Audio trzyma poziom, a romans z Kryzysem wyszedł grze na dobre - zawsze to powiew świeżości, co ważne udany.

Zatem tryb dla pojedynczego gracza jest niezły, ale to nic poza tym (szkoda, czuje zawód). Natomiast tryb wieloosobowy przypadł mi do gustu. Areny zmagań nie są duże. Tym razem walka toczy się także na płaszczyźnie wertykalnej. Jest dynamicznie. Choć Killzone II to nie jest niestety. Jednak pograć można.

9/10 - grafika;
7/10 - audio;
7/10 - grywalność;

7/10 - ocena końcowa.

Meh, idę kupić Suikoden II na Vitę.






Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 06, 2015, 11:44:27 am »
Też lubię ogrywać single w CoDach. Niby ciągle to samo i w sumie mechaniką to całkowicie liniowy korytarzyk podzielony momentami dla zmylenia ogólnego obrazu na większe placki terenu, po ograniu kilku części zauważa się powtarzalne pomysły wpadające niemalże w produkcyjną rutynę, ale od pierwszej odsłony (jeszcze na pc) nie mogę sobie odmówić wstydliwej z czasem przyjemności ogrywania trybu dla pojedynczego gracza, m.in. przez te filmowe skrypty. Taka namiastka interaktywnego kina akcji na maksymalnie dwa wieczory. Niestety CoDy miały (mają?) to do siebie, że długo trzymają cenę, a ja zawsze ogrywam używki, bo uważam, że za pełną, premierową kwotę dla tych skrajnie 3, 4 godzin singla nie warto.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2015, 11:46:32 am wysłana przez Kert »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 06, 2015, 12:16:08 pm »
Ja widzialem u siebie w okolicach 100zl w przeliczeniu, moze sie skusze..
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 06, 2015, 13:43:10 pm »
Chodzą słuchy ze nowy CoD to druga wojna i bede zmuszony do zakupu. Prawda to?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 06, 2015, 13:48:00 pm »
Prawda..podobno. Jesli sie potwierdzi to ja takze kupuje w ciemno, gdyz teraz gier o tej tematyce to na konsolach z swieca szukac.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Marins

  • Gość
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 06, 2015, 13:49:23 pm »
Prawda..podobno. Jesli sie potwierdzi to ja takze kupuje w ciemno, gdyz teraz gier o tej tematyce to na konsolach z swieca szukac.
To jest nas już trzech, a miałem po ostatnim codzie odpuścić sobie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Call of Duty: Advanced Warfare
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 06, 2015, 16:43:08 pm »
Tez prawdopodobnie kupię wtedy, jeszcze jakby antylaga wywalili... marzenia :(
Yeahh, me and hate that's an odd couple