Autor Wątek: Saints Row Gat out of Hel  (Przeczytany 2851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Saints Row Gat out of Hel
« dnia: Sierpnia 29, 2014, 15:07:42 pm »
Na Pax Prime miała być nowa gra Volition i będzie bez zaskoczeń - kolejna część Saints Row. Na razie tylko teaser w postaci .jpg, ale dzisiaj powinien być trailer i direct gameplay.



Tylko czemu 6? :P

https://twitter.com/DeepSilverUK/status/505263600420667392/photo/1
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2014, 19:57:50 pm wysłana przez Lupi »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Saints Row
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2014, 15:12:13 pm »
Nigdy mnie ta seria nie grzała specjalnie.

lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 29, 2014, 18:41:37 pm »
Ja wiążę z nową częścią ogromne nadzieje i liczę, że nie Volition nie odjebie żadnej maniany i dostarczy solidnego, next-genowego ZWYCZAJNEGO sandboxa z odpowiednim wyważeniem pomiędzy Saints Rowową zwałą, a realizmem.

lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2014, 19:58:42 pm »



Jakieś multigeneracyjne gówno za 100 zł i port czwórki na nowe konsole. NO NIE WIERZE.



Trailer: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/08/29/johnny-gat-returns-in-saints-row-iv-expansion.aspx
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2014, 20:00:58 pm wysłana przez Lupi »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2014, 19:59:19 pm »
 :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2014, 01:53:32 am »
Ja wiążę z nową częścią ogromne nadzieje i liczę, że Volition nie odjebie żadnej maniany i dostarczy solidnego, next-genowego ZWYCZAJNEGO sandboxa z odpowiednim wyważeniem pomiędzy Saints Rowową zwałą, a realizmem.

 :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2014, 02:37:41 am »
: / Chciałbym także przypomnieć, że SR IV to pierwotnie dodatek do trójki, który wydawca postanowił wydać jako czwórkę dla zwiększenia zysku. Mamy więc po raz pierwszy do czynienia z samodzielnym dodatkiem do dodatku : /

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2014, 10:20:02 am »
Co za poj**ana gra :lol:










lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2015, 22:45:34 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/rxr2zvIgpnM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Oni nie mają wstydu wypuszczać takie gówno. Mogliby dojebać tak samo jak na poprzedniej generacji pierwszą gangsterką open-world pisaną pod nową generację tylko, ALE NIE.

el becetol

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:17:04 pm »
Co za gówno, wygląda jak jakieś pecetowe mody. Zero klimatu.

lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 27, 2015, 22:35:43 pm »
Nie wiem, czy kogoś to interesuje ale być może szykuje się odnowienie serii w postaci napisania historii na nowo z alternatywną wersją świata, gdzie Gat jest policjantem.

Wskazują na to trzy sprawy: Volition coś tam pisali o rebootcie, 3 miała mieć bohatera psa ale mechanika nie dograła / THQ zbanowali pomysł i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak dla mnie byłoby klawo gdyby odsączyli grę z głupot do poziomu SR2 i zrobili policyjny gameplay tak jak planowali. Do dzisiaj bardzo miło wspominam pierwsze dwa True Crime.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 27, 2015, 22:56:23 pm »
Oj Lupi, Lupi... Co ty masz z tym SE, żeby aż trzy akapity naskrobać? Seria jest na dnie i już się nie podniesie. Zakopać, zapomnieć.

el becetol

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 28, 2015, 02:57:13 am »
Przecież nowa część True Crime to Sleeping Dogs i proszę nie mylić tych zacnych produkcji z serią SR.

Aha przypomnę jeszcze jakby ktoś zapomniał że CD Action oceniło wyżej SR3 niż GTA V.  Niech ta wiedza w was wsiąknie.

lupinator

  • Gość
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 28, 2015, 09:46:32 am »
Oj Lupi, Lupi... Co ty masz z tym SE, żeby aż trzy akapity naskrobać? Seria jest na dnie i już się nie podniesie. Zakopać, zapomnieć.
Po pierwsze mam sentyment, bo SR1 było moją pierwszą grą poprzedniej generacji i świetnie uzupełniała lukę między San Andreas i IV. A po drugie to bardzo fajne gry, grałem w trzy części i były wyśmienite, później wyszły tylko IV i Piekło, które miały być DLC. Nie ich wina, że wydawca pocisnął taki kierunek. O dnie będę się wypowiadał kiedy wyjdzie pełnoprawna, kolejna część na obecną generację.

Przecież nowa część True Crime to Sleeping Dogs i proszę nie mylić tych zacnych produkcji z serią SR.
Pieski nie mają za wiele wspólnego z korzeniami serii i nie nazwałbym ich policyjnym open-worldem. Swoją drogą jeśli mowa o dnach, to chyba tylko jedna z tych serii skończyła jako MMO :P (notabene też z winy wydawcy)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2015, 09:48:23 am wysłana przez Lupi »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Saints Row Gat out of Hel
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 28, 2015, 12:27:35 pm »
Pierwszy Tru Krajm jest gra, która miło wspominam. Dobrze też z SR III się bawiłem - inne podejście niż GTA i dobrze, jeszcze tylko mafii nowej brakuje dla równowagi w temacie.

I szczerze powiedziawszy, jakby nie fakt, że z listopadowych GTA V, FC4, Unity, Inkwizycja, tylko te dwa pierwsze ukończyłem, a w kolejnych jestem po prologu dopiero, to kupiłbym SR4, które mnie ominęło na poprzedniej generacji. A przecież niebawem tuzy pokroju The Order, Bloodborne i inne Mortale i Batmany....