Current Gen > Xbox One

ReCore

<< < (2/96) > >>

iko:
Większość ludzi odpowiedzialnych za Metroid Prime pracuje nad tą grą, co cieszy ogromnie. Kto poczuł choć odrobinę klimatu, czasami prawie w namacalny sposób, ten wie co Ci ludzie potrafią. Zagadkowe lokacje, starożytne ruiny, żyjący ekosystem, genialne starcia z Bossami, grafika na poziomie 'o ja cię niepie.... '. Majstersztyk. Do dzisiaj pamiętam te piękne chwile.
To tylko oczywiście przykład, bo i Echoes było doskonałe, imo bardziej tajemnicze niż pierwszy Prime. Eh, łezka mi się w oku kręci, bo to były wspaniałe czasy, kiedy ta gra zawitała do mojego Domu. Jeszcze nieświadomy tego, że omawiana produkcja mnie tak sponiewiera, dosłownie i w przenośni. Teraz liczę na coś podobnego, ta ekipa po prostu nie może nie zawieść fanów METROID PRIME. Już czuje taki przyjemny klimacik, który emanuje z ReCore. Bombastyczna przygoda, w niesamowitym świecie. A gdy człowiek dowiaduje się, że macza jeszcze w tym palce Inafune, to.. pała mięknie.  :oops: :lol:
Must Have? Oby tak  ;)

windomearl:
Bardzo fajny trailer. Szkoda, ze tylko na kloca.

Master_666:
Spoko, ogram na PC  8)

Mrocz:


--- Cytat: Master_666 w Czerwca 16, 2015, 17:47:07 pm ---Spoko, ogram na PC  8)

--- Koniec cytatu ---

Hehe ;) coś w tym jest. Po za tym MS planuje wystąpić na tej konfie PC. Może zapowiedzą jakieś gry z Xboxa dla Pieca.

Wulfen:
xbox traci nastepnego exa
http://www.ppe.pl/news-38131-recore_trafi_rowniez_na_komputery_osobiste_.html?t=1440031398#c_last

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej