Autor Wątek: Afro Samurai  (Przeczytany 4440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Afro Samurai
« dnia: Stycznia 27, 2009, 12:41:27 pm »
że też jeszcze nikt nie założył tematu o tej grze..albo niech admini poprawią wyszukiwarkę,
Gameplaye
http://www.gametrailers.com/player/44773.html
http://www.gametrailers.com/player/44768.html

IMO ciosom brakuje powera no i totalną głupotą jest to że pomimo tego iż ciachamy wrogów oni sobie nic z tego nie robią i biegają/atakują do woli.


I jeśli ja zakładam temat...to zaraz kojfnie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2009, 19:56:23 pm »
6.6/10 od IGN:
http://ps3.ign.com/articles/948/948213p1.html

Cytuj
7.0 Presentation
The game has the look of the show and having Samuel L. Jackson onboard is great, but the crappy camera, inaccessible menu, and lack of story transitions hurt the vibe.
7.5 Graphics
The action looks sweet -- cutting dudes in half and seeing their insides while blood explodes across the screen is cool. Sadly, a lot of visuals are overused and clipping /slowdown pops up.
7.0 Sound
Like everything else in this game, awesomeness is dragged down by awkward. Yes, the music and Sam Jackson are awesome, but the lack of sound effects is lame.
6.5 Gameplay
Slicing and dicing is fun, but infuriating boss battles and platforming sections will sour your feelings at the end.
5.5 Lasting Appeal
You should beat Afro Samurai in about six hours. There's a hard mode, secrets, and combos to unlock, but there's no real incentive to do so.
6.6 Passable

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2009, 15:32:53 pm »
Sharp Sword Gameplay HD:
http://www.gametrailers.com/player/44843.html?type=

Slice and Dice Gameplay HD:
http://www.gametrailers.com/player/44839.html?type=
: Styczeń 28, 2009, 15:24:32 pm
Bardzo podobają mi się lokacje, w których walczymy. Niestety sam gameplay wygląda na monotonny. Ciach, ciach, ciach, zwolnienie, ciach ciach, może unik, ciach, ciach itd. Jakoś strasznie nudno się to prezentuje. No i...

Cytuj
6.5 Gameplay
(...), but infuriating boss battles and platforming sections will sour your feelings at the end.

Cytuj
5.5 Lasting Appeal
You should beat Afro Samurai in about six hours. There's a hard mode, secrets, and combos to unlock, but there's no real incentive to do so

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2009, 20:27:18 pm »
Ożywię temat, bo jak widać co najmniej 2 osobom na forum ta gierka się podoba.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 20, 2009, 21:35:33 pm »
Właśnie 2 razy przeszedłem demo z amerykańskiego ps store. Podoba mi się rysunkowa grafika. Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę to dobrze, że demo trafiło do us a nie do nas... Gameplay jest bezcelowy, można przy tym jedynie zmęczyć palce. Samuel L. Jackson to świetny aktor ale dialogi brzmią sztucznie - tak jakby nie do końca mu wytłumaczyli w kogo ma się wczuć. Nie kupiłbym tego podsumowując.

Ohtar

  • Gość
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 21, 2009, 17:30:33 pm »
Fajna muzyka, bardzo ładna grafika - na początku ta gra mi się w ogóle nie podobała pod względem grafy - ale to była wina trailerów. W HD to wygląda prześlicznie. Trochę się obiekty przenikają, no i fryzura towarzysza naszego hero dziwnie się zachowuje.

Gameplay - ja się nie wypowiadam, bo na bushido blade zjadłem zęby. Jest ostro, jest krwawo, demko jest bardzo proste do przejścia. Za 100 zł chętnie kupię (potem sprzedam :P).

Ogólnie gra jest u mnie na plus.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2009, 21:38:59 pm »
haaaaaaaaa,
kolejna gra do kolekcji! :D
: Luty 21, 2009, 20:48:06 pm
ta gra jest genialna : D

a tekst:

Bitch, I ain't your GPS

mnie roz je**l : D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2009, 22:01:49 pm »
Sprawdziłem demo i jest całkiem spoko - grafika w stylu ostatniego PoP-a, system walki prosty, klimat świetny...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 03, 2009, 03:22:02 am »
Afro wymiata na calego, olac po raz kolejny oceny i grac. W tej grze jest tylko jeden dosyc powazny blad, mam na mysl kamere, ale i ta idzie okielznac po czasie, reszta to najwyzsza polka.

Cytuj
Samuel L. Jackson to świetny aktor ale dialogi brzmią sztucznie - tak jakby nie do końca mu wytłumaczyli w kogo ma się wczuć.

Ty chyba zartujesz? SLJ spisal sie wysmienicie, ten sam poziom co w anime i nawet zlego slowa o nim nie mowic bo jego glos jak i teksty wypowiadane przez niego sa wysmienite. Juz dawno sie tak nie usmialem przy grze jak przy Afro, Ninja Ninja po prostu zabija tekstami.

Na temat muzy to nawet nie bede pisal, dla mnie muza roku, dajcie Afro wszystkie mozliwe nagrody za muze a i tak bedzie malo. RZA wymiata jak cholera, z dziwiekow bije taki klimat ze momentami naprawde odlatywalem podczas gry. Swietna robota i nawet nie pisac ze nie wasz gatunek czy nie podchodzi, bo tylko sie osmieczycie.

System walki moze byc prosty i gameplay nudny gdy ograniczymy sie do klepania x, tak jak robi to wiekszosc ludzi. Poznajcie kombosy, pocwiczcie troche, pokombinujcie a takie akcje mozna odwalac ze glowa boli. To ze da sie przejsc gre klepiac jeden przycisk, nie znaczy ze tak trzeba grac lol Ninja Ninja's Body Poker tez jest swietnym pomyslem, szkoda ze nie mozna wybrac samej mini gierki z menu glownego.

Fani anime nawet nie powinni sie zastanawiac nad kupnem Afro, dla osob, ktore nie mialy stycznosci z animacja, Afro bedzie mial tez nie malo do zaoferowania.


ps. czy moglby ktos przeniesc temat do dzialu o 360tce? tu po prostu zaginie w natloku innych gier.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2009, 06:13:12 am wysłana przez _ReD_ »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 03, 2009, 03:51:43 am »
Chętnie bym kupił, ale na allegro jest za 259zł więc chwilowo podziękuje  :sad:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 03, 2009, 05:40:07 am »
Maly bonusik dla wszystkich fanow Afro, wielbicieli dobrej muzy, przypadkowych przechodniow i niedowiarkow, kompletny soundtrack z Afro Samurai, milego sluchania i przekonajcie sie jak wyglada zajebisty soundtrack do gry. Osobiscie to uwazam ze gre warto kupic dla samej muzy i tekstow SLJ w postaci Ninja Ninja :)


Afro Samurai - Track 1: Kimono Dance (mocne)


Afro Samurai - Track 2: Fade To Black (kolejny dobry bit)


Afro Samurai - Track 3: Afro Fight Groove 1 (brak wokalu, muza podczas normalnych walk)


Afro Samurai - Track 4: Nothing Personal (swietnie wchodzi)


Afro Samurai - Track 5: Afro fight Groove 2 (brak wokalu, muza podczas normalnych walk)


Afro Samurai - Track 6: Blood Shed


Afro Samurai - Track 7: Fade to Black - FMZK Remix


Afro Samurai - Track 8: Afro Fight Groove 3 (brak wokalu, muza podczas normalnych walk)


Afro Samurai - Track 9: One Try (kolejny swietny kawalek)


Afro Samurai - Track 10: When the Smoke Clears (rewelka)


Afro Samurai - Track 11: Afro Fight Groove 4 (najlepsza muza do walki, wycinanie roninow przy tej muzie to czysta poezja)


Afro Samurai - Track 12: Soul of the Samurai (power na maxa)


Afro Samurai - Track 13: Numify (power jak ch@#)


Afro Samurai - Track 14: Afro Fight Groove 5 (brak wokalu, muza podczas normalnych walk)


Afro Samurai - Track 15: Can You Top That (zajebiste, swietnie sie przy tym walczy)


Afro Samurai - Track 16: I'm Going to get-Cha


Afro Samurai - Track 17: Afro Fight Groove 6 (brak wokalu, muza podczas normalnych walk)


Afro Samurai - Track 18: Subliminal (brak wokalu, muza podczas normalnych walk) (zajebioza)


Afro Samurai - Track 19 :Swoop (brak wokalu, muza podczas normalnych walk) (kolejny zajebisty kawalek do walki)


Afro Samurai - Track 20: Afro Samurai


Afro Samurai - Track 21: Come On! (brak wokalu, muza podczas normalnych walk) (mooooocarny kawalek)


Afro Samurai - Track 22: Family Affair Remix (wypas)



ps. czy moglby ktos przeniesc temat do dzialu o 360tce? tu po prostu zaginie w natloku innych gier.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2009, 06:25:14 am wysłana przez _ReD_ »

nakimushi

  • Gość
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 03, 2009, 05:46:21 am »
na szczescie w Ubi kupili 2 kopie wiec sobie pogram i napisze czy warto w fulla zagrac   :grin:

ale najpierw naciesze sie K2 ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 03, 2009, 11:26:08 am »
Takie slashery lubię. Komiksowa stylistyka, sporo posoki, klimat jak z Samurai Champloo ( <3), feria barw, specjale, bullet-time. W przeciwieństwie do NG czy DMC, takie gry przykuwają moją uwagę i czuję się jak za młodu grając w Golden Axe i Cadillacs... chodząc i rozpieprzając wszystko co się rusza. :cool:

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Afro Samurai
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 03, 2009, 16:24:29 pm »
Chętnie bym kupił, ale na allegro jest za 259zł więc chwilowo podziękuje  :sad:
na ps3 jest za 290, do tego uzywane  :lol:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.