Autor Wątek: Smarkfony  (Przeczytany 567793 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3000 dnia: Czerwca 28, 2015, 23:11:20 pm »
To byłoby totalnie bezsensu.

Spotify można mieć na wszystkim - ipadzie, tablecie, komputerze pc, macu, playstation, wielu wieżach hifi (na moim starym philipsie nawet), w lodówkach.

Jeśli Apple Music będzie działać tylko na iphone i macu to mogą się wypchać.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3001 dnia: Czerwca 28, 2015, 23:22:04 pm »
To byłoby totalnie bezsensu.

Spotify można mieć na wszystkim - ipadzie, tablecie, komputerze pc, macu, playstation, wielu wieżach hifi (na moim starym philipsie nawet), w lodówkach.

Jeśli Apple Music będzie działać tylko na iphone i macu to mogą się wypchać.

http://www.apple.com/uk/music/membership/?itscg=1001&at=1000lGN&ct=UK-google&cid=wwa-UK-kwg-music

Zgodnie z tym oprocz urzadzen Appla to takze PC oraz Android. Wiec mylilem sie. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 23:24:56 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3002 dnia: Czerwca 30, 2015, 23:24:47 pm »
Potrzebny mi telefon z androidem w wersji przynajmniej 4.4 i bluetooth w wersji 4.0 (do pulsometru). Do tej pory używam galaxy S2 i jestem względnie zadowolony, ale nie podoba mi się ilość syfu w brandowanym oprogramowaniu (no i pulsometr nie działa). Co byście kupili do powiedzmy 800 zł z czystym systemem?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3003 dnia: Czerwca 30, 2015, 23:28:19 pm »
Motorola Moto G 2nd Gen

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3004 dnia: Lipca 01, 2015, 13:55:52 pm »
Potrzebny mi telefon z androidem w wersji przynajmniej 4.4 i bluetooth w wersji 4.0 (do pulsometru). Do tej pory używam galaxy S2 i jestem względnie zadowolony, ale nie podoba mi się ilość syfu w brandowanym oprogramowaniu (no i pulsometr nie działa). Co byście kupili do powiedzmy 800 zł z czystym systemem?

Lenovo K3 NOTE, 2 karty sim, 2GB RAM, 16GB ROM, Ekran 5,5 FullHD, 13 mpix aparat tylni, 5 mpix przedni,  android lollipop, mocniejszy od Galaxy S5. Na allegro wyjdzie koło 8 stówek. Sam taki zamawiałem, tyle że z chin.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2015, 13:57:51 pm wysłana przez Marciin »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3005 dnia: Lipca 01, 2015, 14:12:20 pm »
Na Androidzie polecam z nowek Xperia Z1, HTC ONE M7. Z mniej znanych marek ten Lenovo K3 lub P7 Ascend.

Z uzywek Xperia Z2/HTC ONE M8.

Nieprzeladowane nakladki producenckie, aktualizowane smartphone'y, ladne i wydajne.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3006 dnia: Lipca 01, 2015, 14:47:20 pm »
wydaje mi się, że jeżeli mowa o czystym androidzie, to poza nexusami i jakimiś tam motorolami, raczej nic w grę nie wchodzi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2015, 14:50:51 pm wysłana przez s00s »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3007 dnia: Lipca 02, 2015, 01:49:17 am »
Są te smarfony "google edition", chociaż w Polsce chyba ciężko dostać...

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3008 dnia: Lipca 02, 2015, 12:04:07 pm »
To jest niezle wyjscie, choc mozna to tez zrobic samemu jak sie chce rootowac. ;)

Ciekawy artykul: http://www.bbnews.pl/2015/06/artykuly-czytelnikow-1-blackberry-z-androidem/
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3009 dnia: Lipca 02, 2015, 18:35:26 pm »
To jest niezle wyjscie, choc mozna to tez zrobic samemu jak sie chce rootowac.


Tylko wtedy jest po gwarancji :P

Ja wczoraj zamówiłem sobie gold sgs6 i czekam na fona  8)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3010 dnia: Lipca 02, 2015, 19:23:32 pm »
To jest niezle wyjscie, choc mozna to tez zrobic samemu jak sie chce rootowac.


Tylko wtedy jest po gwarancji :P

Ja wczoraj zamówiłem sobie gold sgs6 i czekam na fona  8)

Zawsze mozna wrocic do wersji bazowej, przynajmniej na czesci urzadzen. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3011 dnia: Lipca 03, 2015, 12:15:05 pm »
Potrzebny mi telefon z androidem w wersji przynajmniej 4.4 i bluetooth w wersji 4.0 (do pulsometru). Do tej pory używam galaxy S2 i jestem względnie zadowolony, ale nie podoba mi się ilość syfu w brandowanym oprogramowaniu (no i pulsometr nie działa). Co byście kupili do powiedzmy 800 zł z czystym systemem?
Jeżeli Twoim problemem z S2 jest głównie syf w brandowanym oprogramowaniu, to wgraj mu Cyjana na 4.4.4. Na pewno będzie lżejszy i szybszy, może nawet na tyle, że zostaniesz przy S2 zamiast wywalać kasę.

A jeśli już wywalać kasę, to bierz jakąś Xperię Zcośtam - nakładka Sony jest bardzo lekka, mało odbiega od czystego Androida (chyba najmniej ze wszystkich dużych producentów).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3012 dnia: Lipca 04, 2015, 17:36:11 pm »
http://allegro.pl/sony-xperia-z3-compact-sony-dk48-gwarancja-i5514218788.html
Jak myślicie warto napisać do babki i zaoferować jej 1000 ziko jak będzie tel. w naprawdę dobrym stanie, mieścina obok mnie więc mogę podjechać ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3013 dnia: Lipca 07, 2015, 23:08:12 pm »
Po latach przymierzam się do kupna nowego telefonu.

Na razie jedyny, który mi odpowiada to Samsung Galaxy S4 Mini. Jakieś doświadczenia? Na pewno nie chciałbym większego, głównym czynnikiem wyboru dla mnie był rozmiar telefonu. Iphony mają tez akuratnie rozmiary, ale nie jestem przekonany do tej firmy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3014 dnia: Lipca 07, 2015, 23:10:58 pm »
Iphony mają tez akuratnie rozmiary, ale nie jestem przekonany do tej firmy.


To chyba masz na myśli stare iphony, bo 6 jest taka jak wszystkie flagowce androidów.

Mały ekran to Z1compact lub z3compact jak masz więcej hajsu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3015 dnia: Lipca 08, 2015, 01:33:18 am »
Po latach przymierzam się do kupna nowego telefonu.

Na razie jedyny, który mi odpowiada to Samsung Galaxy S4 Mini. Jakieś doświadczenia? Na pewno nie chciałbym większego, głównym czynnikiem wyboru dla mnie był rozmiar telefonu. Iphony mają tez akuratnie rozmiary, ale nie jestem przekonany do tej firmy.
Nie wiem jak s4 mini, ale przesiadłem sie niedawno na ok roczny, duży s4 i ten ekran to lekkie rozczarowanie, bo widać na nim wypaloną górną belkę i klawiaturę i jakieś inne paski... w telefonie za taką kasę (swojego czasu kosztował sporo), to nie powinno mieć miejsca. :0 bateria też w oczach ucieka ale to może też wina tego, że tel używany.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3016 dnia: Lipca 08, 2015, 07:08:04 am »
Ja użytkuję galaxy S4 mini od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Chociaż zauważyłem, że ostatnio po aktualizacji androida zaczął troszkę zamulać.
Jak masz jakieś pytania to wal śmiało.
Fryty tyty dotknij pyty

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3017 dnia: Lipca 08, 2015, 08:01:49 am »
Piter jesli nie stawiasz na mulitmedialna konsumpcje, mam na mysli granie i ogladanie filmow. To nie ma nic lepszego niz BlackBerry Classic. W innym wypadku bierz Iphone 5,5S lub Xperie Z1 lub Z3.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 08:03:43 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3018 dnia: Lipca 08, 2015, 08:02:49 am »
 :lol:

Wiedziałem. Wiedziałem. :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3019 dnia: Lipca 08, 2015, 08:07:20 am »
Oj Master a moze argument. Mozesz w androidzie lub iphonie za pomoca jednego miejsca obslugiwac wszystkie twoje maile, powiadomienia, smsy, polaczenia. Mozesz przegladac Internet jak eboka. Masz takie skroty gdzie momentalnie jestes na gorze lub na dole strony internetowej. Zmieniasz profile w 1 sekunde. Masz chociaz podobny zasieg I jakosc rozmow. Mozesz sluchac muzyki z YT i otworzyc inna aplikacje np. Worda I tam pracowac a muzyka ciagle gra, czyli prawdziwy multitasking. Moglbym tak dlugo. Nie masz. Gdyz Android I Iphone to nie sa tel. Biznesowe I nie znaja slowa produktywnosc.

Wiec teraz ja moge sie posmiac z ulomnosci tych telefonow. :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 08:13:43 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3020 dnia: Lipca 08, 2015, 08:26:22 am »
Unli,


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3021 dnia: Lipca 08, 2015, 08:27:53 am »
za pomoca jednego miejsca obslugiwac wszystkie twoje maile, powiadomienia, smsy, polaczenia.

Wszystkie maile to można obsługiwać z aplikacji "poczta". Smsy, powiadomienia i połączenia są w standardowej aplikacji, która nawet nie wiem jak się nazywa.

Mozesz przegladac Internet jak eboka.

Co, masz ekran e-ink w BB? Jak nie to mi tu o ebookach nic nie mów, bo wygoda przeglądania internetu na ekranie dotykowym jest znacznie lepsza niż z trackpadem.

Masz takie skroty gdzie momentalnie jestes na gorze lub na dole strony internetowej.

W stronach z treścią ładowaną dynamicznie też to działa? :lol: Nie chcę nic mówić, ale może raz w życiu chciałem od razu iśc "na sam dół" lub górę na stronie :lol: Najczesciej na forumku, gdzie są od tego przyciski. Na ekranie dotykowym jedno porządne machnięcie palcem i ekran szybciutko idzie na samą górę. Super skrypt ten BB ma, poważnie...


Mozesz sluchac muzyki z YT i otworzyc inna aplikacje np. Worda I tam pracowac a muzyka ciagle gra, czyli prawdziwy multitasking.

Na Samsungach masz to samo, ale fakt - ten yt. mógłbym sie nie wyłaczać jak się go minimalizuje. Jednak nie jest to wina telefonu, a tylko i wyłącznie googla, który tak stworzył swoją aplikację. Twoje gadanie o multitaskingu jest bezsensu. Swoją droga na androidzie jest masa modów czy tam romów co umożliwiają takie coś wspaniałego jak yt w tle.

Zmieniasz profile w 1 sekunde.

W mojej motoroli razr było dokładnie to samo. Na androidzie zmiana profili też jest banalnie prosta i trwa sekundę  :roll: Czym tu się jarać?


Masz chociaz podobny zasieg I jakosc rozmow.

Taa, opinia względna, któ®a nie ma pokrycia, bo jakość rozmów zależy od danej sieci, a z3c też ma odszumiacze połaczeń itp. Gadka szmatka, żaden argument.


Biznesowe I nie znaja slowa produktywnosc.

"Produktywność" jak w mordę strzelił :lol: Każdy prezes tylko marzy o tym by być tak produktywnym i słuchać muzyki z yt pracując na wordzie na małym ekraniku telefonu. :lol:


Wiec teraz ja moge sie posmiac z ulomnosci tych telefonow.

Raczej forumek się z Ciebie pośmieje, bo co kupujesz to wychwalasz jakby to było najlepsze na świecie :lol: I wszędzie to reklamujesz itp. Windo nawet już na to uwagę zwrócił, a tym postem rekomendacyjnym dla Pitera tylko to potwierdziłeś :lol:

Kupiłeś maca - MacOS to super genialny system omfg omfg!
Kupiłeś HTC One mini - to najlepszy fon ever, wszystko inne to szajs.

Mnie to śmieszy i w sumie nic do Twojej opinie nie mam, jedynie to, że te polecające coś są nic nie warte, bo brak w nich jakiegokolwiek obiektywizmu i wszystko się sprowadza co Ty aktualnie masz na stanie.

Piter niech tam sobie wybiera co chce :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3022 dnia: Lipca 08, 2015, 08:34:15 am »
Mylisz sie w kazdej odpowiedz. Jak bede w pracy to odpowiem Ci na kazdy post.

Przed Os X mialem tone linuxow I windowsow, wiec mam z czym porownywac. Tak samo w telefonach, mialem symbiana, WP, Meego, Androida, IOS, teraz mam BlackBerry OS. Wiec moja wiedza ma ta przewage ze mam doswiadczenie. Nie tylko suche dane z netu.

Piter kupi co chce. Ja tylko dalem typ.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 08:39:18 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3023 dnia: Lipca 08, 2015, 09:49:06 am »
Czekam czekam. Bo "Hub" jest do ściągnięcia z Play Store.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3024 dnia: Lipca 08, 2015, 09:55:49 am »
@ Master

1. Nie, za kazdym razem, jak chcesz sprawdzic facebooka, whatsapp, smsmy, maila, polaczenia itd. Za kazdym razem musisz otwierac ponownie osobna aplikacje. W BB HUB masz wszystko w jednym miejscu, oszczedzasz czas, gdyz wykonujesz mniej czynnosci. Masz tez do niego latwy dostep.

2. Nie, dzieki skrotom klawiszowym, moge sobie kazda strone, post itd. zamienic na taka wersje jakbym czytal ebooka. Jest to tzw. "reading mode". Dodam tez to ze generalnie dzieki proporcja 1:1, ekran mniej meczy oczy, i czyta sie lepiej tekst tutaj niz na ekranie o proporcjach 16:9.

3. Dziala to na kazdej stronie i aplikacji np. facebook, arkusze kalkulacyjne itd. Jest to bardzo wygodne. Kazda aplikacje w tym i internet moge obslugiwac za pomoca dotyku, klawiatury czy trackpada ktory jest mega wygodny i bardziej dokladny niz smarowanie palcem po ekranie, gdyz dziala jak myszka. Zas przewijac moge klikajac takze na spacje. Jest to fantastyczny pomysl.

4. To nie jest to samo. Ta aplikacja jest ciagle otwarta i zajmuje Ci miejsce na ekranie. Ja mowie o prawdziwym mulitaskingu, ktory na androidzie czy IOS nie istnieje, gdyz aplikacje sa mrozone. W BB OS tak jak w Meego. Aplikacja nie zostaje zamrozona, po jej zminimalizowaniu, mam cos ala widzety ktore pokazuja mi aktualna informacje, i w kazdej chwili mam momentalny dostep do aplikacji jesli chce ja ponownie otworzyc. YT dalem jako przyklad.

5. Nie trwa sekunde, mozesz kliknac w boczny klawisz i zmienisz sobie profil w ulamku sekundy. Pomijam fakt ze ilosc dostepnych profili i mozliwosc ich skonfigurowania takze na BB OS jest znacznie glebsza.

6. Nie jest to prawda, w kazdej recenzji gdzie autor uzywa tej samej sieci i powiedzmy galaktyki 6 a potem przeklada ta sama karte na telefon BB ma znacznie wiekszy zasieg na telefonie BB. Jakosc rozmow jest rowniez lepsza.


Produktywnosc to oszczedzanie czasu. BB jest wlasnie po to by ten czas oszczedzic i zapewnic Ci stabilna prace, pomijam juz to ze dane sa zawsze zaszyfrowane. Do tego BB BLEND ktory jest fantastyczym narzedziem. BB to takze uslugi i to takze kupujesz w cenie telefonu.

Na koniec kilka dowodow w postaci filmikow.







PS. Ten HUB to jakas marna kopia tego z BB OS. :P

Napisze jeszcze raz, oczekujesz konsumpcji multimedialnej kup IOS lub Androida. Oczekujesz produktywnosc to bierz BB. N9 - tu mozna takze zarobic.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 10:24:46 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3025 dnia: Lipca 08, 2015, 11:34:50 am »
Ale, że co? Że niby nie mogę słuchać muzyki w tle na androidzie i korzystać z innych aplikacji? Co ty zatrzymałeś się Gingerbread czy Froyo? Pomijam, że w LG jest q-slide, który pozwala obsługiwać część aplikacji w okienku

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3026 dnia: Lipca 08, 2015, 11:38:47 am »
Prawdopodobnie multitasking według Unli to słuchanie muzy z yt w tle.

A Hub - ja tam nie potrzebuje jednego miejsca by cały spam z twittera/fb itp mi spływał w tym samym miejscu co poczta. Zresztą - poczekamy sobie aż BB przejdzie na androida i wtedy okaże się, że wszystko to co na bbos można spokojnie zrobić na anroidzie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3027 dnia: Lipca 08, 2015, 11:51:02 am »
To byl tylko przyklad, ktorego nie wykonasz poza BlackBerry OS czy Meego. Dotyczy to wszystkich Apk.

Rozumiem ze juz do innych punktow sie nie odniesiesz. Zobaczymy co tam BlackBerry zrobi na Androida. Jednak spodziewam sie ze to bedzie podobne z tym co zrobila z Androidem Nokia.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3028 dnia: Lipca 08, 2015, 12:00:11 pm »
Kurwa, abażur, przestań się produkować, bo dawno straciłeś wiarygodność. Nikogo twoje BB nie obchodzi!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3029 dnia: Lipca 08, 2015, 12:02:40 pm »
Dziekuje ci za twoje zdanie marny ruchaczu. Z tego co widze po twoim avatarze. Troche zapachanialo tu stonoga, jednak czasem nie mozna inaczej.

Moje BlackBerry intresuje glownie mnie. To czy kogos zainteresuje to sprawa osobista jednostki.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 12:10:45 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3030 dnia: Lipca 08, 2015, 12:10:36 pm »
Prosiłbym o nie używanie skrótu BB nadaremno.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3031 dnia: Lipca 08, 2015, 12:51:21 pm »
Dzięki wszystkim za odzew. Sprawdze jeszcze w realu jak te soniaki się prezentują

Ja użytkuję galaxy S4 mini od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Chociaż zauważyłem, że ostatnio po aktualizacji androida zaczął troszkę zamulać.
Jak masz jakieś pytania to wal śmiało.
Aktualizowałeś na nowszą wersje androida czy jakaś po prostu aktualizacja?
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 15:12:56 pm wysłana przez Piter_neo »

Jacek84

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3032 dnia: Lipca 08, 2015, 18:47:06 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3033 dnia: Lipca 08, 2015, 19:42:48 pm »
Ooo I jest Tarniak. Wstawisz zdjecie z ogorkiem. Bedzie tu pasowac. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3034 dnia: Lipca 09, 2015, 06:13:39 am »
Dzięki wszystkim za odzew. Sprawdze jeszcze w realu jak te soniaki się prezentują

Ja użytkuję galaxy S4 mini od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Chociaż zauważyłem, że ostatnio po aktualizacji androida zaczął troszkę zamulać.
Jak masz jakieś pytania to wal śmiało.
Aktualizowałeś na nowszą wersje androida czy jakaś po prostu aktualizacja?

Właściwie to nie wiem ale najprawdopodobniej telefon sam się zaktualizował. Tak czy inaczej od jakiegoś czasu trochę muli ale tylko w wybranych przypadkach i nie jest to specjalnie uciążliwe.
Możliwe też, że po prostu zrobił mi się pieprznik i trzeba wyczyścić pamięć. W sumie to sam już nie wiem.
Jeśli zależy Ci na jakości zdjęć to ten telefon robi bardzo fajne zdjęcia(zwłaszcza w dobrym świetle) no i ma jedną niesamowicie ważną dla mnie rzecz - latarkę.
Wykonany jest nieźle, ale warto od razu zaopatrzyć się w jakiś kondom bo ramka lubi się rysować. Ekranik jest bardzo dobrej jakości, a bateria trzyma w miarę długo.
Co powiedzieć - to naprawdę dobry telefon w tych wymiarach zewnętrznych. Ma wydajny procek(asphalt 8 śmiga aż miło) i dobrze się go obsługuje.
Jedna rzecz - jeśli nosisz telefon na smyczy czy innym gównie to s4mini nie ma mocowania na takowe.
Fryty tyty dotknij pyty

Jacek84

  • Gość
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3035 dnia: Lipca 09, 2015, 07:38:28 am »
Ooo I jest Tarniak. Wstawisz zdjecie z ogorkiem. Bedzie tu pasowac. :lol:
Nie rozumiem tematu ogórka. Nie pisałem do ciebie zdrajco narodu. Zostaw mnie w spokoju.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3036 dnia: Lipca 09, 2015, 08:03:21 am »
 :oops: Wyrazam skruche. :P

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3037 dnia: Lipca 12, 2015, 17:15:34 pm »
Pany jakiś smartfon do 1200/300 zł ? Miałem Xperie Z niestety nie udało się jej naprawić więc muszę kupić coś nowego. Z już miałem więc teraz spróbował może bym innej marki zastanawiam się nad G2/G3, a wy jak sądzicie co wziąć najlepiej do tej ceny ?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3038 dnia: Lipca 12, 2015, 17:37:58 pm »
zależy co potrzebujesz i jakie wielkie.

możesz za to być niemal pewien, że klosz poleci blackberry, kert lg, master pewnie jakiegoś galaxy, winda/iras iphona, reszta forumka optuje za sony  :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2015, 17:39:51 pm wysłana przez s00s »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Smarkfony
« Odpowiedź #3039 dnia: Lipca 12, 2015, 17:58:52 pm »
Ja polecam G2, przede wszystkim z uwagi na ogólne dobre właściwości użytkowe (ekran, wydajność, aparat, jakość rozmów, nakładka) oraz fenomenalną baterię - na miękko wytrzymuje bez ładowania 2 x dłużej niż reszta stawki