Ankieta

Co jest najbardziej "śmieszne"?

Kisiel
3 (8.3%)
Budyń
0 (0%)
Czarny bujny wąs
19 (52.8%)
Jola Rutowicz
8 (22.2%)
Ciastko
6 (16.7%)

Głosów w sumie: 33

Głosowanie skończone: Grudnia 02, 2008, 17:12:49 pm

Autor Wątek: Co Was ostatnio rozśmieszyło?  (Przeczytany 1600794 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1200 dnia: Stycznia 21, 2013, 11:18:39 am »
Chciałbym, żeby wyciekły nazwiska wszystkich kurwiszonów telewizyjnych.
Podobno Edzia Górniak jest dobra w te klocki. Kwachu coś o tym wie :troll:

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1202 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:01:41 pm »
Bo tak wygląda teoretyczne szkolenie w większości prywatnych szkół - trzy razy po dwie godziny zamiast trzydziestu i płyta z pytaniami do ręki. Nowych testów jeszcze nie widziałem (zdaje się, że są niejawne), ale na Boga! Kilkanaście pytań z odpowiedziami tak/nie i kilkanaście A/B/C, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa - przecież tu jest znacznie mniej miejsca na błędy niż przy starych egzaminach.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1203 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:04:14 pm »
Tam padło takie pytanko w komentarzach, ale to samo chodzi mi po głowie: czy instruktorzy zdaliby nowy egzamin?



Wątpię.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1204 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:09:12 pm »
Bo tak wygląda teoretyczne szkolenie w większości prywatnych szkół - trzy razy po dwie godziny zamiast trzydziestu i płyta z pytaniami do ręki. Nowych testów jeszcze nie widziałem (zdaje się, że są niejawne), ale na Boga! Kilkanaście pytań z odpowiedziami tak/nie i kilkanaście A/B/C, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa - przecież tu jest znacznie mniej miejsca na błędy niż przy starych egzaminach.
To prawda, ale ogólnie sam egzamin jest żałosny. Pomijając te jawne pytania i wyuczone na pamięć odpowiedzi, to śmieszą mnie polecenia na egzaminie praktycznym. Sam nawet miałem, aby pokazać, gdzie jest wlew do płynu do spryskiwaczy lub jak sprawdzić olej (powodzenia w szukaniu na przykład akumulatora w dostawczych - jest pod podłogą między siedzeniami lub poszukiwania bagnetu od oleju - w DCI jest w korku, a nie jak w większości silników oddzielnie). Na praktyce nie można skręcić tak, aby ruch był płynny, bo przecież samochód z naprzeciwka jest 100 m od nas i stwarzamy zagrożenie, na rondzie nie można wjechać płynnie bo przecież na rondzie już ktoś jest i on musi samotnie zrobić kółeczko i inne. Warto zmienić zasady zdawania prawka, ale na takie, które czegoś uczą, a nie przygotowują do zdania po prostu egzaminu teoretycznego poprzez wykucie "jak jest słowo XXX to zaznaczasz odpowiedzi, które mają w zdanie słówko XXX" (jak chodziłem na lekcje z prawka, to tak babka tłumaczyła - już wolałem się w domu sam pouczyć), a na praktyce "widąc trzeci słupek przy prawej ręcę zakręc trzy czwarte obrotu a za chwilę wyprostuj). No kur**.

hanza

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1205 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:09:40 pm »
Mnie nurtuje, dlaczego w PL, po takim przesiewie na egzaminach, polacy jezdza tak ch**owo, przeciez powinno byc wysyp super idealnych kierowcow, ktorzy bledow nie popelniaja :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1206 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:13:31 pm »
Tam padło takie pytanko w komentarzach, ale to samo chodzi mi po głowie: czy instruktorzy zdaliby nowy egzamin?



Wątpię.

Nie sądzę. Kierowca z doświadczeniem zna przepisy i wie, jak zachować się na drodze, więc ten nowy egzamin powinien nosem wciągnąć. Filmik pokazujący sytuację na skrzyżowaniu, proste pytanie i odpowiedź tak lub nie - ktoś, kto nie rył na pamięć starych testów, nie ma prawa tego położyć.

hanza

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1207 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:16:26 pm »
Tam padło takie pytanko w komentarzach, ale to samo chodzi mi po głowie: czy instruktorzy zdaliby nowy egzamin?



Wątpię.

Nie sądzę. Kierowca z doświadczeniem zna przepisy i wie, jak zachować się na drodze, więc ten nowy egzamin powinien nosem wciągnąć. Filmik pokazujący sytuację na skrzyżowaniu, proste pytanie i odpowiedź tak lub nie - ktoś, kto nie rył na pamięć starych testów, nie ma prawa tego położyć.
chu** muje dzikie weze, zobacz jakie problemy z ponownym egzaminem maja kierowcy z doswiadczeniem ktorym zabrali prawko z roznych powodow.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1208 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:18:16 pm »
Nie sądzę. Kierowca z doświadczeniem POWINIEN znać przepisy i wie, jak zachować się na drodze, więc ten nowy egzamin powinien nosem wciągnąć. Filmik pokazujący sytuację na skrzyżowaniu, proste pytanie i odpowiedź tak lub nie - ktoś, kto nie rył na pamięć starych testów, nie ma prawa tego położyć.

fixed.

Svonston ma racje, większość tych dziadów z ośrodków egzaminacyjnych, najpewniej sami by nie zdali egzaminu praktycznego.

Prawda jest niestety taka, człowiek się uczy jeździć dopiero po zdaniu prawka, zaliczenie prawa jazdy niestety nijak się ma do tego co się dzieje na drogach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1209 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:21:50 pm »
Kurwa. Artykuł o pogromie na egzaminie TEORETYCZNYM, zmiany tylko w egzaminach TEORETYCZNYCH, ja mówię o TEORII, więc na chuj się wpierdalacie z egzaminem PRAKTYCZNYM? Czytanie ze zrozumieniem  :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1210 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:24:09 pm »
Prawda jest niestety taka, człowiek się uczy jeździć dopiero po zdaniu prawka, zaliczenie prawa jazdy niestety nijak się ma do tego co się dzieje na drogach.

WPIS.

Co do egzaminów i pytań, to ponoć tych z krzyżówek było najmniej. Jak wynika z komentarzy, sporo było pytań o jakieś foteliki dla dzieci i jazdę z przyczepką. Niestety, ale u nas liczy się przede wszystkim zarobek WORD'ów, a nie to czy ktoś potrafi jeździć czy nie. Pomijając już teorię, to czy ktoś ogarnia auto i zasady ruchu, może określić tylko nauczyciel na kursie, który spędza z kursantem dużo godzin w aucie. On wie czy dana osoba dobrze sobie radzi. Egzaminator tak naprawdę gówno wie, bo egzamin sam w sobie jest bardzo stresujący i nawet najlepszy kierowca może podczas jazdy egzaminacyjnej popełnić błąd, który go wykluczy. Nijak ma się to do sprawdzenia realnych umiejętności kandydata na prawko.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1211 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:43:06 pm »
Kurwa. Artykuł o pogromie na egzaminie TEORETYCZNYM, zmiany tylko w egzaminach TEORETYCZNYCH, ja mówię o TEORII, więc na chuj się wpierdalacie z egzaminem PRAKTYCZNYM? Czytanie ze zrozumieniem  :mad:

Kurde w mojej wypowiedzi miało być "teoretycznego" sorka za błąd. Zamyśliłem się o praktycznym.

Cytuj
Svonston ma racje, większość tych dziadów z ośrodków egzaminacyjnych, najpewniej sami by nie zdali tego egzaminu teoretycznego.

O tak miało być.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1212 dnia: Stycznia 21, 2013, 17:50:48 pm »
Tam padło takie pytanko w komentarzach, ale to samo chodzi mi po głowie: czy instruktorzy zdaliby nowy egzamin?



Wątpię.

Nie sądzę. Kierowca z doświadczeniem zna przepisy i wie, jak zachować się na drodze, więc ten nowy egzamin powinien nosem wciągnąć. Filmik pokazujący sytuację na skrzyżowaniu, proste pytanie i odpowiedź tak lub nie - ktoś, kto nie rył na pamięć starych testów, nie ma prawa tego położyć.
chu** muje dzikie weze, zobacz jakie problemy z ponownym egzaminem maja kierowcy z doswiadczeniem ktorym zabrali prawko z roznych powodow.

Zapewne nie zabrano im ich bez powodu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1213 dnia: Stycznia 21, 2013, 18:08:30 pm »
Tam padło takie pytanko w komentarzach, ale to samo chodzi mi po głowie: czy instruktorzy zdaliby nowy egzamin?



Wątpię.

Nie sądzę. Kierowca z doświadczeniem zna przepisy i wie, jak zachować się na drodze, więc ten nowy egzamin powinien nosem wciągnąć. Filmik pokazujący sytuację na skrzyżowaniu, proste pytanie i odpowiedź tak lub nie - ktoś, kto nie rył na pamięć starych testów, nie ma prawa tego położyć.
chu** muje dzikie weze, zobacz jakie problemy z ponownym egzaminem maja kierowcy z doswiadczeniem ktorym zabrali prawko z roznych powodow.

Zapewne nie zabrano im ich bez powodu.
Ooo, Pan Becetol wielki moralizator.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1214 dnia: Stycznia 21, 2013, 18:53:23 pm »
Jeśli komuś zabierają prawko, a potem nie potrafi zdać egzaminu to raczej za wielkiej wiedzy na temat przepisów nie miał. To logika, a nie moralizatorstwo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1215 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:03:37 pm »
Kurwa. Artykuł o pogromie na egzaminie TEORETYCZNYM, zmiany tylko w egzaminach TEORETYCZNYCH, ja mówię o TEORII, więc na chuj się wpierdalacie z egzaminem PRAKTYCZNYM? Czytanie ze zrozumieniem  :mad:

Kurde w mojej wypowiedzi miało być "teoretycznego" sorka za błąd. Zamyśliłem się o praktycznym.

Cytuj
Svonston ma racje, większość tych dziadów z ośrodków egzaminacyjnych, najpewniej sami by nie zdali tego egzaminu teoretycznego.

O tak miało być.

Praktyka bywa trudna, ok, ale teoria? Błagam cię, bez jaj  :?

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1216 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:15:08 pm »
Praktyka bywa trudna, ok, ale teoria? Błagam cię, bez jaj  :?
Rozwiąż pierwszy lepszy test w necie i daj info, jaki masz wynik. Mam nadzieję, że kiedyś wyciekną pytania z nowego egzaminu i też je sobie rozwiąż.

Na przykład tutaj: http://testy.portalnaukijazdy.pl/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1217 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:18:24 pm »
Ej, ale ja już mam prawo jazdy, musiałem zdać teorię i nie uczyłem się testów na pamięć, więc wtf?  :wtf:

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1218 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:18:56 pm »
Boisz się wyniku? :- (

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1219 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:19:51 pm »
Jeśli komuś zabierają prawko, a potem nie potrafi zdać egzaminu to raczej za wielkiej wiedzy na temat przepisów nie miał. To logika, a nie moralizatorstwo.
Niby racja. Teoretycznie. Praktycznie, różnie w życiu bywa.

Kilku współpracowników dużo jeżdżących w delegacje traciło prawka, bo dostawali strzały na fotoradarach, ew. zatrzymanie za przekroczenie prędkości, bo tajniak jechał z tyłu. Musieli od nowa zdawać egzaminy, bo była "kumulacja". Na co dzień nie korzysta się ze znajomości wszystkich przepisów, które mogą pojawić się na teście i które należy umieć na takim egzaminie. Niektóre pytania wydają się tak oczywiste, że czasem można coś głupio zaznaczyć, bo dwie odpowiedzi w jednym pytaniu są prawidłowe. Do tego chłopy pracują, mają rodziny z małymi dziećmi. Czasu na przygotowania do testu mało, bo samochód jest im niezbędny i mają ciśnienie na jak najszybsze zdawanie, inaczej mogą szukać innej roboty. Kumpel miał tyle czasu na przygotowania, że przejrzał testy w jeden dzień. Nic dziwnego, że noga się może powinąć. Oczywiście, możesz to nazwać jak chcesz, ja jednak nie oceniam z góry.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1220 dnia: Stycznia 21, 2013, 19:30:48 pm »
Niektóre pytania wydają się tak oczywiste, że czasem można coś głupio zaznaczyć, bo dwie odpowiedzi w jednym pytaniu są prawidłowe.

No i tego problemu już nie ma, a tutaj płacz, że trudno.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1221 dnia: Stycznia 21, 2013, 22:19:21 pm »
Mam nadzieję, że kiedyś wyciekną pytania z nowego egzaminu i też je sobie rozwiąż.

Przeciez byly jaks czas temu na onecie testy z odpowiedziami.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1222 dnia: Stycznia 21, 2013, 22:56:52 pm »
Ej, ale ja już mam prawo jazdy, musiałem zdać teorię i nie uczyłem się testów na pamięć, więc wtf?  :wtf:

No to cwaniaku włąśnie powinieneś zdać ten test. Przynajmniej tak wynika z Twojego hejtu na nowych kierowców, co nie zdali. Testy są ch**owo - nie badają praktycznie niczego, a sytuacje w nich stworzone często są z "dupy" i ich szansa wystąpienia to 1 na milion.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1223 dnia: Stycznia 22, 2013, 00:16:38 am »


Ona test zdała. Jakimi debilami muszą być więc ci, dla których był za trudny?

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1224 dnia: Stycznia 22, 2013, 08:48:37 am »
Dawno tak słabo nie prowokowałeś.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1225 dnia: Stycznia 22, 2013, 08:56:02 am »
Dawno tak słabo nie prowokowałeś.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1226 dnia: Stycznia 22, 2013, 09:40:21 am »
A tam słabo, Kert spiął się przednio.

Poza tym mam rację - stary test był banalny (nowego nie widziałem) i jak ktoś nie potrafił go zdać, to nie powinien wyjeżdżać na ulicę bo tylko stwarza zagrożenie dla inteligentnych uczestników ruchu. Liczba pijanych kierowców tylko świadczy o tym, że zdanie testu było możliwe nawet dla kompletnych idiotów, więc nawet nie chce myśleć jaki poziom umysłowy prezentowali ci, których test wyboru przerósł. 

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1227 dnia: Stycznia 22, 2013, 09:44:15 am »
A tam słabo, Kert spiął się przednio.
Bo pier**lisz bzdury przednio.

Liczba pijanych kierowców tylko świadczy o tym, że zdanie testu było możliwe nawet dla kompletnych idiotów.
Co ma jedno do drugiego?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1228 dnia: Stycznia 22, 2013, 09:48:16 am »
Liczba pijanych kierowców tylko świadczy o tym, że zdanie testu było możliwe nawet dla kompletnych idiotów.
Co ma jedno do drugiego?

hanza

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1229 dnia: Stycznia 22, 2013, 09:49:25 am »
Chyba diss na Tarniaka w jego szczytowej fazie na alko :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1230 dnia: Stycznia 22, 2013, 09:55:20 am »
Zaczynają się bluzgi i wyzwiska, argumentów brak, żyłki pękają. Dobrze, to znaczy że znów mam rację.

Liczba pijanych kierowców tylko świadczy o tym, że zdanie testu było możliwe nawet dla kompletnych idiotów.
Co ma jedno do drugiego?

Powtórzę - nawet idioci (bo takimi są pijani kierowcy) potrafią zdać test teoretyczny, więc dziwi mnie płacz forumowiczów, narzekających że jest on taki trudny. Jeśli ktoś nie potrafi go zdać, to nie powinien siadać za kółkiem. Ja zdałem za pierwszym podejściem bez błędów i uważam że to poziom trudności = przedszkole. Jak ktoś jęczy jaka teoria jest trudna i nie jest w stanie jej zdać, to niestety ale jest debilem i powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do pojazdów dla bezpieczeństwa ogółu. / temat



Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1231 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:02:21 am »
Uogólniasz mocno i do tego od początku się odnosiłem.

Umiejętność zdania testu = sprawność umysłowa = picie wódy i wsiadanie za kierownicę. Ładnie Becet.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1232 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:06:02 am »
wyzwiska
Już nie wyolbrzymiaj, Panie.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1233 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:10:37 am »
Uogólniasz mocno i do tego od początku się odnosiłem.

Ja uogólniam, a ty nie powiedziałeś jeszcze nic, oprócz spinki i bluzgów. Do niczego się nie odniosłeś. Podaj w końcu argumenty, dla których test ma być jeszcze łatwiejszy, bo stoisz na tym stanowisku od początku, ale czemu mamy dawać prawko każdemu idiocie (jeśli dziś i tak dajemy je wielu debilom) to nie usprawiedliwiłeś.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1234 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:22:51 am »

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1235 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:25:40 am »
 :lol: :lol: :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1236 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:32:35 am »
Uogólniasz mocno i do tego od początku się odnosiłem.

Ja uogólniam, a ty nie powiedziałeś jeszcze nic, oprócz spinki i bluzgów. Do niczego się nie odniosłeś. Podaj w końcu argumenty, dla których test ma być jeszcze łatwiejszy, bo stoisz na tym stanowisku od początku, ale czemu mamy dawać prawko każdemu idiocie (jeśli dziś i tak dajemy je wielu debilom) to nie usprawiedliwiłeś.
Wielu dyskutowało w tym wątku. Ja włączyłem się w momencie, gdy zacząłeś uogólniać. Opisałem sytuację z życia wziętą, ale wiadomo, egzaminatora i ludzi myślących w kategoriach zero-jedynkowych to nie obchodzi. OK. Możesz uznać, że odchodzę od stołu tej szerokiej dyskusji, bo jeszcze mnie porazisz jakąś nadinterpretacją.

Zdałem prawko za pierwszym razem, ale osobiście daleki jestem od wyzywania ludzi, którzy mają problem ze zdaniem egzaminu "od kopa" idiotami.
/temat

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1237 dnia: Stycznia 22, 2013, 14:28:05 pm »

Mrocz

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1238 dnia: Stycznia 22, 2013, 15:34:58 pm »
:lol: :lol:


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1239 dnia: Stycznia 22, 2013, 16:42:31 pm »
Wracając na chwilę do prawa jazdy, jak sobie pomyślę ile je robiłem w USA... :P
W skrócie wyglądało to tak, że idę na test składający się z 20 pytań (minimum poprawnych odpowiedzi to 15!, można sobie zabrać bezpłatną książeczkę z opisem sytuacji na drodze i tym podobnym rzeczą) i potem od razu mogę iść na egzamin praktyczny z własnym samochodem. W sumie czas na zdanie na prawo jazdy wynosił trochę ponad pół godziny - 5 minut teoria, 20-30 parę minut jazda. Koszt, jedyne 30$ - wszystko załatwione w jeden dzień. :)