Autor Wątek: Need for Speed Payback  (Przeczytany 5447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Need for Speed Payback
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 07, 2017, 17:09:43 pm »
Klikłem w filmik w linku, trzech bohaterów, czarnoskóry dowcipniś-najfajniejszy, twarda białaska-stereotypowa i mistrz kierownicy-fajtłapa białas.  Lupi poleci. :hihi:
Brakuje stereotypowego białego grubasa-przegrywa, który dzięki reszcie ekipy otwiera się na życie poza własnym pokojem i emocje. Zatem nie polecam.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed Payback
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 10, 2017, 19:28:03 pm »
Ale te karty tuningowe były już wcześniej w The Crew. Pamiętam że tam to było nawet fajne, wyścigi miały chyba oznaczenie, co można wygrać - konkretnie poziom karty, i jak się chciało dostać najlepszą to jechało się konkretny wyścig. Podobało mi się to rozwiązanie, zawsze można było mieć auto inne niż dziesiątki graczy spotykanych online. Zrobili z tego p2w??
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2017, 19:29:51 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need for Speed Payback
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 10, 2017, 19:38:41 pm »
Ale te karty tuningowe były już wcześniej w The Crew. Pamiętam że tam to było nawet fajne, wyścigi miały chyba oznaczenie, co można wygrać - konkretnie poziom karty, i jak się chciało dostać najlepszą to jechało się konkretny wyścig. Podobało mi się to rozwiązanie, zawsze można było mieć auto inne niż dziesiątki graczy spotykanych online. Zrobili z tego p2w??
Jedna z najgorszych rzeczy w The Crew która mnie zniechęcała do grania w to i powodowała, że miałem wrażenie że gram w gre na telefon.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed Payback
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 10, 2017, 20:29:34 pm »
Mi najbardziej grafika przeszkadzała. Karty z ulepszeniami to taki trochę random, ale ja hazardzista jestem, który w Destiny przegrał setki godzin, więc ta losowość mi się nawet podobała. Wszystko zależy od balansu, jak często wpadają dobre karty, jakie są zarobki, aby kupować karty, jeśli wszystko jest w granicach rozsądku, to jest ok, natomiast jeśli  gra zaczyna przypominać wielogodzinny grindfest, to trzeba było ją wydać jako f2p i się nie patyczkować z udawaniem produkcji AAA.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Need for Speed Payback
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 11, 2017, 12:55:36 pm »