Autor Wątek: Kinect  (Przeczytany 232309 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1040 dnia: Maja 14, 2011, 10:37:36 am »
Oby czas, który był potrzebny na zrobienie nowych gier odbił się na jakości. Wiadomo, że pierwsze tytuły były robione na szybko i dlatego niektóre z nich nie prezentowały się zbyt dobrze. Zobaczymy czy teraz producenci zaskoczą nas czymś naprawdę nowatorskim i niezłym.

A ilość gier może ulec potrojeniu pod warunkiem, że "zwykłe" gry też będą wykorzystywać Kinecta. Mówię tu nawet o minimalnej współpracy. Wcale się nie zdziwię jak GoW3 będzie w jakiś sposób współpracować z Kinectem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1041 dnia: Maja 14, 2011, 11:10:53 am »
Forza 4, Kinect Sports 2, Steel Battalion, Panzer Dragon, House of Nightmares, SW Kinect itd. kilka ciekawych gier bedzie.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1042 dnia: Maja 18, 2011, 06:17:51 am »
Spedzilem z Kinectem dwa dni, glownie z Dance Central i ruszac sie nie moge :lol: Dance Central jest genialny, swietny przyklad na to jak powinny wygladac gry taneczne. Ja sie tak grajac w kosza nie mecze jak podczas tanczenia tych piosenek. Dzis autentycznie ledwo co chodzic rano moglem, pozniej poprawilem przez kilka godzin i teraz nie wiem czy dojde na gore do lozka lol Kinect Adventures sprawdzilismy z zona tak na szybkiego w sumie i najbardziej podobaly nam sie te pilki i tor przeszkod (nie pamietam oryginalnych nazw), reszta juz nie specjalnie. Wydawalo mi sie, ze troche na sile dodane, ale wiadomo gra za darmo to czego sie spodziewac. Dzis jeszcze dokupilem Fighters Uncaged, nic o grze nie wiedzialem przed zakupem a kupilem tylko dlatego, ze cena byla bardzo atrakcyjna (prawie jak za darmo hehe). Coz gra sama w sobie nie byla by taka zla gdyby nie problemy z detekcja ruchow i bardzo czesty lag. Czasami machajac reka walilem kolesiowi kopniaki lub tez nie dzialo sie nic. Patrzac na gre pod wzgeldem funu to nawet mozna pograc, nie zawsze wszystko wylapie ale bardzo fajny workout jest, po pieciu walkach ledwo co oddychac moglem. Tearaz chyba zakupie sobie Kinect Sports i ten Fitness od Ubi, bo chyba narazie nic wiecej ciekawego nie ma. Zona strasznie mnie meczy zeby jej kociaki kupic ale nie wiem czy dam sie namowic ;)

Po bardzo szybkim zlapaniu Kinectowego bakcyla jeszcze bardziej czekam na tegoroczne E3 i jak najwieksza liste gier na ta zabawke, szczegolnie na Dance Central 2.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2011, 06:49:39 am wysłana przez _ReD_ »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1043 dnia: Maja 27, 2011, 10:44:32 am »

 :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1044 dnia: Maja 27, 2011, 10:49:22 am »
 :lol: :lol:
choć myślałem że wygra :P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1045 dnia: Maja 27, 2011, 10:50:21 am »
je**ny nawet mu brewka nie drgnie ! Zresztą było dawno temu już to ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1046 dnia: Maja 28, 2011, 03:39:11 am »
Ja wlasnie ukonczylem Dance Central i powiem wam, ze gra jest naprawde kapitalna. Bez watpienia jest to najlepsza i prawie idealna gra taneczna, takie Dance Dance Revolution czy Dance Masters to co najwyzej moze DC piety lizac i to nie wiem czy nie za dobrze. Gra wciaga jak bagno, od chwili zakupu az do dzis gralem po kilka godzin dziennie. Nie gralem w wiele gier na Kinecta ale ta swietnie odwzorowuje nasze ruchy, nie ma tu mowy o staniu czy liczeniu na szczescie, tu trzeba krecic dupa ile wlezie. Do tego gra jest naprawde swietnym zestawem cwiczen, przez te dwa tygodnie grajac w DC stracilem 7 funtow, do tego majac mase zabawy. Cholernie sie ciesze, ze zakupilem Kinecta, bo inaczej ominela by mnie jedna z najlepszych gier tej generacji (moim zdaniem oczywiscie). Mam nadzieje, ze na tegorocznym E3 zostanie zapowiedziana kontynuacja i jesli tak sie stanie to DC2 z miejsca staje numerem 1 na mojej liscie zakupow. Calak byl w zasiegu reki, niestety jedno osiagniecie sie zgitczowalo, to za zrobienie 100% we wszystkich piosenkach w Break Down Mode ale to nic, bo Save juz usuniety i od jutra jade z koksem od nowa. Po zaliczeniu wszystkich piosenek na Hard, spedzeniu masy godzin z gra, zrobienie tego osiagniecia od nowa nie powinno zajac duzo czasu. Jesli ktos ma Kinect i lubi gry taneczne, ma jakies tam poczucie rytmu lub tez lubi sie swietnie bawic to DC jest pozycja obowiazkowa, ktora naprawde serdecznie polecam.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 04:21:58 am wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1047 dnia: Maja 29, 2011, 11:37:09 am »
Hulk Hogan's Main Event dla Kinecta
Cytuj
Firma Majesco Entertainment ogłosiła, że planuje wydać grę Hulk Hogan's Main Event od studia Panic Button. Jak sugeruje już sam tytuł, główną rolę odegra w nim słynny Hulk Hogan. Gracze będą mogli przy użyciu sensora Kinect stworzyć swojego własnego zapaśnika i pod czujnym okiem showmana trenować sztukę wrestligu. Twórcy chcą zawrzeć rozbudowany edytor postaci, ponad 30 kombosów, możliwość wykorzystywania przedmiotów, dziewięć aren i kilka trybów zabawy. Premiera pod koniec bieżącego roku.
http://www.onlinecenter.pl/8164/Aktualnosci/Hulk-Hogan-s-Main-Event-dla-Kinecta.html

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1048 dnia: Maja 30, 2011, 10:06:36 am »
_ReD_ - ile masz miejsca w pokoju? Jak się u Ciebie Kinect sprawuje, bo ja rozważam kupno albo Kinecta albo PS Move. Przemeblowanie pokoju się z tym wiąże, niestety nie mam za dużo miejsca, dlatego staram się zdobyć jak najwięcej informacji od ludzi, którzy z tego korzystają, bo czytanie na pudełku, że urządzenie działa bez problemu na 3m2 można o dupę roztrzaskać.  :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1049 dnia: Czerwca 05, 2011, 00:53:11 am »
Miejsca do grania mam naprawde sporo, nie mierzylem ile dokladnie ale mysle, ze z 5x5, z czego tak naprawde moze uzywam 3x2, moze nawet mniej. Jesli nie masz duzo miejsca w pokoju to zawsze mozesz umiescic Kinect nad telewizorem a nie pod, wtedy mozesz grac na mniejszej przesztrzeni.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1050 dnia: Czerwca 06, 2011, 03:59:29 am »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1051 dnia: Czerwca 06, 2011, 09:38:05 am »
Cytat: _ReD_
Jesli nie masz duzo miejsca w pokoju to zawsze mozesz umiescic Kinect nad telewizorem a nie pod, wtedy mozesz grac na mniejszej przesztrzeni.
Kusi mnie jak cholera, aby go kupić, ale nie za bardzo mam możliwość sprawdzić jak on działa, bo ciężko ostatnio znaleźć w galeriach jakieś stoiska z Kinectem do prezentacji, aby sprawdzić jego zasięg.


Kinect Star Wars ma niby wprowadzić Kinect na kolejny poziom, ale ja mam co do tego wiele wątpliwości. Mam nadzieję, że w tym roku na E3 nie wyskoczy koleś znikąd i nie będzie naśladował ruchów z ekranu.  :roll:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1052 dnia: Czerwca 06, 2011, 09:40:35 am »
Cytat: _ReD_
Jesli nie masz duzo miejsca w pokoju to zawsze mozesz umiescic Kinect nad telewizorem a nie pod, wtedy mozesz grac na mniejszej przesztrzeni.
Kusi mnie jak cholera, aby go kupić, ale nie za bardzo mam możliwość sprawdzić jak on działa, bo ciężko ostatnio znaleźć w galeriach jakieś stoiska z Kinectem do prezentacji, aby sprawdzić jego zasięg.


Kinect Star Wars ma niby wprowadzić Kinect na kolejny poziom, ale ja mam co do tego wiele wątpliwości. Mam nadzieję, że w tym roku na E3 nie wyskoczy koleś znikąd i nie będzie naśladował ruchów z ekranu.  :roll:
Mieszkasz niedaleko Tarnowa ?  :-D

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1053 dnia: Czerwca 07, 2011, 11:42:43 am »
Jedyna gra która mi się spodobała na kinecta po pokazie na E3

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1054 dnia: Czerwca 07, 2011, 16:34:27 pm »
Kinect Star Wars wygląda bardzo dobrze, tylko rusza się jakoś tak sztywno. Jako odskocznia od innych gier może się sprawdzać całkiem nieźle.

Przyznam, że ogromne wrażenie zrobił na mnie Disneyland :oops: Cudowna grafika i wspaniały świat bajek. Dla młodszych odbiorców produkcja idealna. Zresztą sam bym chętnie trochę pograł :oops:

Przyznam, że Ms mnie przekonał do Kinecta. I choć sobie i tak pewnie nie kupię (przynajmniej nie w najbliższej przyszłości), tak mam bardzo dużą ochotę, aby wypróbować jak to działa. Widać, że Kinect jest robiony głównie pod dzieci i jako zabawka dla całej rodziny. Cieszy natomiast, że Ms chce tą technologią wspierać bardziej dorosłe gry. Wielkiej rewelacji nie będzie, ale może być ciekawie - taki fajny gadżet.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1055 dnia: Czerwca 07, 2011, 17:04:28 pm »
Tez chcialem kupic Kinecta ale po konferencji MS zupelnie stracilem nadzieje ,ze jakas "dorosla" gra bedzie sie nadawac do grania.

Star Wars to jakis smiech na sali, grafa jak z Wii, animacja to zenada, nietykalny bohater itp. Najlepszy komentarz jaki przeczytalem na innym portalu
Cytuj
I bet i could beat that game masturbating

Jest jeszcze zalosne Fable ,ktore tez ktos idealnie podsumowal.
Cytuj
"You can do everything.. now with Kinect!.. except walking on your own."

Jedyne co wyglada nie tak bardzo tragicznie to Ryse ale pewnie tylko dlatego ,ze pokazali tak malo gameplayu.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1056 dnia: Czerwca 07, 2011, 17:10:31 pm »
Przyznam, że Ms mnie przekonał do Kinecta.
Ze mną jest wręcz odwrotnie; gdybym miał się posiłkować tylko tym, co pokazuje Microsoft od zeszłego roku, to bym nigdy się nie zainteresował Kinectem; urządzenie ma naprawdę solidne możliwości, jednak MS prezentuje to jako zabawkę dla dzieci i niegraczy. Najciekawiej wczoraj wg mnie prezentowały się techdema z Kinect Fun Lab, a biorąc pod uwagę ilość gier wczoraj prezentowanych na Kinecta, nie wygląda to ciekawie :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1057 dnia: Czerwca 08, 2011, 21:17:10 pm »
Wydaje mi się, że Kinect nigdy nie wejdzie na "dorosłych gier" na stałe lub na większe możliwości niż próbuje to robić teraz. Technologia ta jest niesamowita, ale "You can do everything.. now with Kinect!.. except walking on your own.". Nie widzę innego rozwiązania dla tego problemu. Zawsze gra z Kinectem, gdzie trzeba chodzić będzie opierała się na szynach. No chyba, że będziesz biegać w miejscu, ale wszyscy doskonale wiemy, że to nie o to chodzi.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1058 dnia: Czerwca 08, 2011, 22:22:51 pm »
Wystarczyłoby to rozwiązać w następujący sposób. Przed grą wybierasz pozycję wyjściową (w tym momencie sterowana postać stoi) i czym przysuwasz się bliżej ekranu, tym postać coraz szybciej zaczyna się poruszać (wystarczyłby dwa kroki do przodu). Problem dałoby się też pewnie rozwiązać za pomocą jakiejś przystawki podobnej do balance boarda - stajesz na niej, to postać idzie.

Ogólnie nie ma co się oszukiwać. Kinect jest kierowany głównie dla dzieci i nie-graczy. I w tej roli zakładam, że sprawdza się znakomicie (choć obecnie jest mało gier). Dzięki Kinectowi X0 stał się konsolą dla każdego. My możemy na to narzekać, bo dla nas będzie to zwykły gadżet, na którym nie da się porządnie grać. Wiele rodzin jest jednak zadowolona z takiego podejścia Ms i chętnie wydaje kasę na możliwości jakie daje ta przystawka.

Akurat często stykam się z problemem jaką grę kupić, tak aby dzieciaki były zadowolone (nie moje, żeby nie było, aż tak stary nie jestem ;)) i poza Lego nie ma żadnych wartych uwagi pozycji. Żenada w ch**. A chciałbym, żeby dzieciaki pograły w coś więcej. Bo gierki z serii Lego są świetne, ale ile można? Różnorodność jest bardzo ważna, szczególnie dla młodych umysłów. Kinect już teraz ma całkiem ciekawą ofertę dla najmłodszych, a w dodatku wymaga czegoś więcej niż tylko siedzenie z padem. Dzieciaki mają szczególnie dużą potrzebę ruchu, więc jak najbardziej jest to pożądane. W końcu zmęczone dzieci, to dobre dzieci ;)

Z drugiej strony nie ma co narzekać, że kierują się tylko w stronę casuali, olewając zupełnie core'owych graczy. Nie jest to prawdą. Jeden rynek mają opanowany całkiem nieźle, to chcą rozszerzyć wpływy - po to właśnie Kinect powstał. Drugiego Wii nie trzeba się jednak obawiać. Same gry multiplatformowe tworzą bardzo silny line up, a do tego dochodzi kilka niezłych exclusivów.

Chcę tylko pokazać, że można patrzeć na poczynania Ms z trochę szerszej perspektywy, niż tylko z punktu widzenia nerda, narzekającego jak to growy świat schodzi na psy ;)  Gdybym był ojcem, z dwójką dzieci na chacie, to nie zastanawiałbym się nad zakupem Kinecta. Już bym go miał.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1059 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:31:16 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1060 dnia: Czerwca 17, 2011, 16:00:30 pm »
Pomachamy Windowsom
Cytuj
Firma Microsoft udostępniła zestaw bibliotek i narzędzi dla programistów, którzy chcieliby wykorzystać kamerę Kinect podłączoną do komputera osobistego.

(...) Teraz Microsoft udostępnił oficjalne narzędzia pozwalające wykorzystać Kinecta w aplikacjach na Windows 7.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9800162,Pomachamy_Windowsom.html

Może wyjdzie z tego coś dobrego :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1061 dnia: Czerwca 20, 2011, 14:37:43 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/_LQiP0pRXCg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1062 dnia: Lipca 03, 2011, 21:00:01 pm »
właśnie oglądam ufc 132, reklamują kinect ufc workout czy coś. ktoś wie co to jest za shit, pomoże mi się napier**lać jak leben??? ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2011, 21:04:23 pm wysłana przez s00s »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1063 dnia: Lipca 03, 2011, 23:24:20 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1064 dnia: Lipca 04, 2011, 00:13:30 am »
Bede mial gre we wtorek s00s to powiem ci co to jest. Z tego co czytalem to gra daje naprawde niezly wycisk co mnie bardzo cieszy :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1065 dnia: Lipca 05, 2011, 23:20:28 pm »
Dzis odebralem UFC Personal Trainer i zaczalem od razu 30 dniowy program i powiem wam tyle, ze po pierwszym treningu ledwo zyje. Jeszcze w zyciu tak w piz** nie dostalem jak podczas tych cwiczen a cwicze na najnizszym poziomie narazie. Z czasem bedzie lepiej ale narazie jest to niezly wyciskacz potu i masakrator dla miesni Z zakupu jestem cholernie zadowolony bo wiem, ze bede uzywal tego codziennie i zajebiscie mi sie podoba.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2011, 00:22:46 am wysłana przez _ReD_ »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1066 dnia: Lipca 06, 2011, 08:48:51 am »
Dzis odebralem UFC Personal Trainer i zaczalem od razu 30 dniowy program i powiem wam tyle, ze po pierwszym treningu ledwo zyje. Jeszcze w zyciu tak w piz** nie dostalem jak podczas tych cwiczen a cwicze na najnizszym poziomie narazie. Z czasem bedzie lepiej ale narazie jest to niezly wyciskacz potu i masakrator dla miesni Z zakupu jestem cholernie zadowolony bo wiem, ze bede uzywal tego codziennie i zajebiscie mi sie podoba.

Ja kupilem w sobote i mam zakwasy do dzis po pierwszym uruchomieniu :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1067 dnia: Lipca 06, 2011, 13:44:23 pm »
Co prawda zakwasow nie mam bo cwicze codziennie  ale musze przyznac, ze sie napracowalem podczas tych cwiczen i jak by nie to, ze jako tako jestem w formie to bym dzis umieral :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2011, 14:19:03 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1068 dnia: Lipca 06, 2011, 16:12:08 pm »
Czyli do poprawy kondycji i zrzucenia kilku kilo dobra giera? Ile jest trybów i na czym właściwie polega gra? No i jaka jest ścieżka dźwiękowa? (w takich grach to ważny element)

Mi swego czasu na Eye Toya strasznie podobał się Kinetic, ale oczko od Sony było niedopracowaną maszynką i często źle odczytywało ruchy. Akurat miałem w pokoju szafę, od której się odbijało lekko światło. Efekt był taki, że się nie dało się praktycznie grać, bo zaliczało rzeczy, których nie powinno.

Rozumiem, że kinect jest dużo bardziej dopracowaną maszynką, działającą na podstawie innej technologii. Jak zatem ma się sprawa z wykrywaniem ruchów ciała i lagami?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1069 dnia: Lipca 06, 2011, 17:08:15 pm »
W sumie to ciezko to nazwac gra POK, UFC Personal Trainer jak najbardziej nadaje sie do poprawy kondycji czy tez zrzucenia wagi, tyle ze osoby z duza nadwaga moga po prostu nie dac rady bo w tej grze nie ma przebacz, tu sie naprawde zapier**la. Ja po pierwszym treningu nie moglem sie podniesc z podlogi :D

W UFCPT jest sporo trybow, chociaz wszystkich jeszcze nie sprawdzalem. Wszystko zaczyna sie od testow, na poczatku musisz podac swoj wiek, wage i wzrost, pozniej gra przeprowadza trzy cwiczenia testowe brzuszki, pompki i pajacyki, na kazdy test dostajesz minute i muszisz zrobic tyle ile dasz rade. Pozniej mierzysz sobie puls i podajesz w grze. Teraz gra oblicza sobie te wszystkie dane i daje cie na odpowiedni poziom zaawansowania cwiczen. Jesli chodzi o same tryby to mozesz sobie wybrac pojedyncze cwiczenia, porobic cale zestawy, sa sparingi z kolesiami z UFC, gdzie wyonujesz rozne ciosy, kopniecia i takie tam, mozesz sobie oklepac wirtualny worek czy gruszke etc. Glowna atrakcja gry sa programy treningowe i na tym w sumie kazdy powinien sie skupic. Na poczatek masz do wybory trzy programy 30 dniowe i trzy programy 60 dniowe, jesli zaliczysz je bedziesz mogl zrobic sobie program 100 dniowy. Programy dziela sie na trzy kategorie, nabieranie sily, zrzucanie wagi i wzmacnianie ciala. Gra uklada ci grafik, kiedy i w jakie dni masz cwiczyc dobierajac cwiczenia do poszczegolnych programow.Jedna sesja trwa okolo godziny, przynajmniej te poczatkowe. Zaczynasz od rozgrzewki, pozniej robisz cwiczenia i konczysz na rozciaganiu. Naprawde, moze komus sie wydac smieszne ale to wszystko to jest straszny masakrator.

Jesli chodzi o muzyke to nie przykladalem do niej uwagi bo staram sie sluchac co mowi trener ale sprawdzalem w opcjach i sa podzialy na rozne kategorie, rock, hip-hop, soundtrack i jakies tam jeszcze. Co do wykrywania ruchow to jak narazie nie mialem z tym zadnych problemow, czy robiac cwiczenia lezace, kleczace czy tez stojace, gra sledzi wszystko i nie zanotowalem jakies widocznego laga. Odpalilem sobie 5 minutowa sesje z workiem to wszystkie ruchy byly odzwierciedlane od razu bez zadnych opoznien. Napisze wiecej jak spedze z gra wiecej czasu, narazie jaram sie strasznie i bardzo mi sie podoba :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2011, 17:17:17 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1070 dnia: Lipca 06, 2011, 20:50:36 pm »
Dzięki ReD za konkretną odpowiedź :) (+1)

Gdybym miał Kinecta byłby to dla mnie zakup obowiązkowy. Na razie jednak mam tak ustawioną konsolę, że posiadanie zabawki Ms nie wchodzi w grę. Może kiedyś jednak zainwestuję.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1071 dnia: Lipca 08, 2011, 02:11:30 am »
Trzeci dzien cwiczen za mna i bylo naprawde zajebiscie, w koncu hantle i sztanga poszly w ruch. Z dnia na dzien jest coraz lepiej i coraz bardziej sie jaram, bo czuje, ze zapierniczam jak traktorek :) Jutro wedlug grafiku mam wolne od cwiczen ale juz sobie przygotowalem "custom workout" na te dni w ktore cwiczyc nie musze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2011, 02:14:01 am wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1072 dnia: Lipca 08, 2011, 15:50:10 pm »
Trzeci dzien cwiczen za mna i bylo naprawde zajebiscie, w koncu hantle i sztanga poszly w ruch.
?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1073 dnia: Lipca 08, 2011, 22:43:14 pm »
Zapomnialem wspomniec, ze gra pyta nas czy bedziemy uzywac jakichs przyrzadow do cwiczen czy tez ciezarow. Jesli nie masz skakanki to skaczesz normalnie ale udajesz ze trzymasz ja w rekach i krecisz male kola rekoma jakbys ruszal skakanka, jesli masz to normalnie skaczesz na skakance. To samo jesli masz cwiczenia na biceps, triceps etc. Jesli masz hantle czy tez krotki gryf to uzywasz i normalnie cwiczysz z ich uzyciem, dobierajac sobie ciezar wedlug swoich mozliwosci. Jesli nie masz to wykonujesz te same ruchy jakbys je mial ale cwiczysz z pustymi rekoma napinajac i rozluzniajac miesnie, wtedy robisz o wiele wiecej powtorzen, niz w przypadku posiadania ciezarow. Mozesz takze uzywac obciaznikow na nogi czy rece, kamizelke z ciezarami etc.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2011, 23:38:36 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1074 dnia: Lipca 09, 2011, 02:41:30 am »
No to nieźle. Widać po tym, że twórcy konkretnie podeszli do sprawy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1075 dnia: Lipca 09, 2011, 17:32:21 pm »
Aż mnie zaciekawiła ta gierka, skoro można własny sprzęt używać. Mogłaby to być niezła odskocznia, od zwykłych ćwiceń na siłce.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1076 dnia: Lipca 13, 2011, 15:51:58 pm »
Po kolejnych recenzjach średnia spadła. Obecnie wynosi 71% z 14 ocen.
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/ufc-personal-trainer-the-ultimate-fitness-system

A tutaj krótka relacja z polygamii (będzie aktualizowana na bieżąco):
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,9939924,UFC_Personal_Trainer___Konrad_idzie_na_silke.html?bo=1

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1077 dnia: Sierpnia 04, 2011, 00:37:39 am »
Recka UFC Personal Trainer na onlinecenter
http://www.onlinecenter.pl/Recenzje-Kinect/UFC-Personal-Trainer-The-Ultimate-Fitness-System.html

Wiadomość scalona: Sierpnia 04, 2011, 23:53:56 pm
Microsoft ma plan - co miesiąc jedna gra dla Kinecta
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10065230,Microsoft_ma_plan___co_miesiac_jedna_gra_dla_Kinecta.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2011, 23:53:56 pm wysłana przez POK »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1078 dnia: Sierpnia 07, 2011, 15:42:22 pm »
http://www.videogamer.com/xbox360/kinect_fun_labs/news/kinect_fun_labs_air_band_outed.html

Cytuj
Kinect Fun Labs: Air Band outed



Nyko Zoom for Kinect up for pre-order at Amazon and more

http://www.slashgear.com/nyko-zoom-for-kinect-up-for-pre-order-at-amazon-and-more-04169541/

Jesli ktos ma problemy z uzywaniem kinecta w zwiazku z malym pokojem to moze byc rozwiazanie :)

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2011, 15:44:53 pm wysłana przez LoNdEk »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #1079 dnia: Sierpnia 10, 2011, 15:01:32 pm »