Autor Wątek: Kinect  (Przeczytany 232700 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:43:17 pm »
Nie to ze sie wcinam http://www.amazon.com/gp/bestsellers/videogames/ref=pd_ts_nav

Popularność będzie duża, owszem... Ale ja tam bym się z tego tak nie cieszył... Sukces Kinect'a z obecnym line-up'em zwiastuje skupienie się Microsoftu na "Casual" i zamiast nowych Gearsów dostaniesz kolejne Kinectimals z dodatkowym kotem...

Ja mimo wszystko wolałem Xbox'a 360 jako platformę dla core graczy...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:57:27 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwca 22, 2010, 16:28:44 pm »
Napisalem "eye toy to nie ta liga", w domyśle "każdy to widzi, a poza tym eye toy nie był nigdy tak zajebiscie popularny jak wii".

EyeToya nie porównujemy do Wii tylko do Kinecta, bo czym niby różnią się oba urządzenia? Tu i tu przystawka z kamerą do konsoli, tu i tu skakanie przed ekranem, tu i tu same popierdółki, a na dodatek u MS zabawa wychodzi drożej. EyeToy nie był tak zajebiście popularny jak Wii - trudno w ogóle porównywać skalę popularności, ale również nic nie wskazuje na to, żeby Kinect miał się jakkolwiek zbliżyć do zabawki Nintendo. Na fali boomu na kontrolery ruchowe pewnie odniesie sukces większy od EyeToya, ale nie spodziewam się przyciągnięcia zbyt wielu casuali i bez zainteresowania core graczy oszałamiającej bazy użytkowników nie zbuduje.

@LoNdEk - powtarzasz się.

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwca 22, 2010, 16:42:33 pm »
Cytuj
Na fali boomu na kontrolery ruchowe pewnie odniesie sukces większy od EyeToya, ale nie spodziewam się przyciągnięcia zbyt wielu casuali i bez zainteresowania core graczy oszałamiającej bazy użytkowników nie zbuduje.
Jak na razie top preorder na Amazonie. Każdy widzi potencjał w klepaniu tygryska.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:16:11 am »
Poza tym, idąc tokiem rozumowania oscypa, Kinect = EyeToy. Casuala nie będzie interesowało, że za Kinectem stoi odrobinę bardziej zaawansowana technologia. SKACZE SIĘ PRZED EKRANEM = EYETOY. A więc... nic nowego.

Tylko tyle ze w czasach EyeToya moda na casualowe granie nie byla taka duza, ba malo tego, pewnie wiekszosc obecnych casuali posiadajacych konsole nawet nie wie co to EyeToy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:27:40 am »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:51:05 am »
Nie to ze sie wcinam http://www.amazon.com/gp/bestsellers/videogames/ref=pd_ts_nav

Kinect spadł na Siódme miejsce jak coś...

No jescze hype sie dobrze nie rozkrecil :D btw. Move na 54 miejscu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:52:20 am »
Cytuj
Move na 54 miejscu
na 64

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:14:26 am »
Nie to ze sie wcinam http://www.amazon.com/gp/bestsellers/videogames/ref=pd_ts_nav

Kinect spadł na Siódme miejsce jak coś...
Toć wiadomo, że się rzucili zaraz po E3. Teraz znowu spadek. Potem zrobią zapowiedź bundla z Halo: Reach i w hamburgerowni od razu będzie masowy fap. :dance:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:38:35 am »
Jakże się cieszę, że jako przyszły posiadacz PS Move, mogę podniecać się dobrymi grami, a nie fapować do bestsellers na Amazonie  :)

PS: Move też miał swój epizod na pierwszym miejscu na Amazonie. Alan Wake również. Ta lista raczej nie przekłada się na jakieś znaczące liczby.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:48:36 am »
Jakże się cieszę, że jako przyszły posiadacz PS Move, mogę podniecać się dobrymi grami, a nie fapować do bestsellers na Amazonie  :)

PS: Move też miał swój epizod na pierwszym miejscu na Amazonie. Alan Wake również. Ta lista raczej nie przekłada się na jakieś znaczące liczby.

Niech Wii moc bedzie z toba :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:06:17 pm »
Jakże się cieszę, że jako przyszły posiadacz PS Move, mogę podniecać się dobrymi grami, a nie fapować do bestsellers na Amazonie  :)

PS: Move też miał swój epizod na pierwszym miejscu na Amazonie. Alan Wake również. Ta lista raczej nie przekłada się na jakieś znaczące liczby.

Niech Wii moc bedzie z toba :D

Iras, często może i przesadza w najeżdżaniu na Xboxa... Ale tu się z nim zgodzę...

Na Move są zapowiedziane hardcorowe tytuły jak Killzone 3 czy Socom 4, a nawet te casualowe coś sobą reprezentują: Little Big Planet 2, Sorcery...

Natomiast na Kinect możesz sobie co najwyżej poklepać tygrysa, lub poodbijać piłeczki...

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:18:31 pm »
Cytuj
Iras, często może i przesadza w najeżdżaniu na Xboxa... Ale tu się z nim zgodzę... (...)
Natomiast na Kinect możesz sobie co najwyżej poklepać tygrysa, lub poodbijać piłeczki...
No tak, to teraz czas na lekcję historii:


Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:24:29 pm »
Cytuj
Iras, często może i przesadza w najeżdżaniu na Xboxa... Ale tu się z nim zgodzę... (...)
Natomiast na Kinect możesz sobie co najwyżej poklepać tygrysa, lub poodbijać piłeczki...
No tak, to teraz czas na lekcję historii:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Obrazek trafny...

Nie mniej, chodzi tu właśnie tylko o gry a nie sam kontroler... Gdyby Wii wyszło z jakimiś grami dla core graczy, to by nikt się nie śmiał...

Sęk w tym, że Wii świetnie się sprzedało... I Microsoft pewnie też odniesie sukces z Kinect... Problem w tym, że będzie to sukces na rynku casual...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:25:53 pm »
No uprzedziłeś mnie mrocz. ;) To samo mialem pisać.

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:27:06 pm »
No tak, bo Move powstało nie jako odpowiedź na Wii tylko jako kolejny gadżet dla pro graczy. Tak samo Kinect. To oczywiste, wszak core gracze to żyła złota.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:28:38 pm »
Może i to jest odpowiedź na wii i dla graczy niedzielnych, ale skoro przy okazji wychodzi na to sporo fajnych "poważnych" gier, to chyba tym lepiej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:29:06 pm »
No tak, bo Move powstało nie jako odpowiedź na Wii tylko jako kolejny gadżet dla pro graczy. Tak samo Kinect. To oczywiste, wszak core gracze to żyła złota.

Nie nie powstał... JEST to odpowiedź na Wii, ale w przeciwieństwie do Kinect'a oferuje coś dla Core graczy...

Powiem więcej... Po ostatnim E3 mam wrażenie, że nawet Nintendo Wii będzie oferowało więcej dla core graczy, niż Kinect...

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:34:01 pm »
Żeby nie było, mam gdzieś obie te zabawki póki co, ale słabo trochę już skazywać Kinect na porażkę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:42:03 pm »
Żeby nie było, mam gdzieś obie te zabawki póki co, ale słabo trochę już skazywać Kinect na porażkę.

Emm... Przecież, ja wyraźnie napisałem, że Kinect odniesie sukces... Ale nie dla nas graczy corowych, tylko dla typowych casuali...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:42:54 pm »
Ja nie skazuje. Na początku Natal podobał mi sie bardziej od move. Teraz po E3 jest wręcz odwrotnie. Na kinecta nie ma nic co by mnie interesowało, a move zapowiada sie ciekawie. Ale i tak kupie albo jak stanieje, albo używke.

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:04:21 pm »
Żeby nie było, mam gdzieś obie te zabawki póki co, ale słabo trochę już skazywać Kinect na porażkę.

Emm... Przecież, ja wyraźnie napisałem, że Kinect odniesie sukces... Ale nie dla nas graczy corowych, tylko dla typowych casuali...
Porażka w sensie, że nie jest to nic co by was zainteresowało. Dlaczego Kinect miałby nie iść w obsługę poważniejszych tytułów? Bo pokazali gry dla casuali? Pokazali też Forzę, więc naprawdę nie rozumiem tego podejścia. Sony ma Eye Peta, oni mają swoje tygryski, czekamy na dalsze info i tyle.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:16:34 pm »
Żeby nie było, mam gdzieś obie te zabawki póki co, ale słabo trochę już skazywać Kinect na porażkę.

Emm... Przecież, ja wyraźnie napisałem, że Kinect odniesie sukces... Ale nie dla nas graczy corowych, tylko dla typowych casuali...
Porażka w sensie, że nie jest to nic co by was zainteresowało. Dlaczego Kinect miałby nie iść w obsługę poważniejszych tytułów? Bo pokazali gry dla casuali? Pokazali też Forzę, więc naprawdę nie rozumiem tego podejścia. Sony ma Eye Peta, oni mają swoje tygryski, czekamy na dalsze info i tyle.
Ja mówie o sytuacji na tą chwilę. Sony pokazało, M$ nie. Ale masz racje, poczekamy i zobaczymy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:27:39 pm »
Pokazali też Forzę

Jednocześnie sprowadzając ją do roli gry dla casuali... Sorry, ale sprowadzić sterowanie czegoś co Microsoft "reklamował" jako super symulator, a potem pokazywać sterowanie na poziomie Mario Kart? Dla mnie to był nieco strzał w stopę dla prawdziwych fanów Forzy...

Zresztą, cytat na tej konferencji kiedy pokazywali Forze 3 był świetnie skomentowany na chacie Gameonly :P Tytacz to napisał? Czy Svonston? Teraz nie pamiętam ;) Ale ważne jest, że trafił idealnie z tym...

"Future of racing games - oglądanie samochodu" :lol:

Cytuj
Porażka w sensie, że nie jest to nic co by was zainteresowało. Dlaczego Kinect miałby nie iść w obsługę poważniejszych tytułów? Bo pokazali gry dla casuali? Pokazali też Forzę, więc naprawdę nie rozumiem tego podejścia. Sony ma Eye Peta, oni mają swoje tygryski, czekamy na dalsze info i tyle.

Dopóki nie pokażą czegoś dla core graczy, to czemu mam tego nie wypomnieć? Na start Kinect nie ma nic do zaoferowania dla jakby nie patrzeć 90% posiadaczy Xbox'a... Bo zawsze to była platforma dla core graczy tak jak PlayStation 3. Owszem, poczekamy zobaczymy... Nadzieja w Halo Reach, bo w nim ponoć miała być obsługa Natal... Ale póki co Kinect uważam, za dobrą zabawkę dla dzieci...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 13:36:21 pm wysłana przez Mrocz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:32:44 pm »
No, pokazali Forzę...



Poza tym sterowanie Kinectem w Forzy ma się ograniczyć do skręcania, a całą resztę - łącznie z kontrolowaniem gazu i hamulca, ma wykonywać konsola. Zaiste kusząca perspektywa dla normalnych graczy. Sam Microsoft przyznaje, że Kinect jest kierowany do casuali. Zresztą bądźmy szczerzy - trudno o poważną grę z rozbudowanym gameplayem bez przycisków. Sony przerabiało to kilka lat temu, PS Eye w odpowiednich warunkach , ale teraz poszli o krok dalej.

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:45:08 pm »
Ja jednak jeszcze bym nie skazywał tego na porażkę, a FORZa nawet w takich warunkach to jakiś start. Całą konferencja skupiałą się na pokazywaniu "możliwości".

Różne marne rzeczy się trafiają. Gdyby nie "pożyjemy zobaczymy" to po tym poniżej raczej wszyscy powinni powiedzieć meh.



Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:47:45 pm »
Różne marne rzeczy się trafiają. Gdyby nie "pożyjemy zobaczymy" to po tym poniżej raczej wszyscy powinni powiedzieć meh.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nikt nie powiedział meh, bo od początku zapowiadano Head Tracking do Gran Turismo 5...

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:53:47 pm »
No to oni zapowiedzieli support dla Fable. Dajcie im trochę czasu. Jak dadzą dupy i będą wypuszczać tylko fitness minigierki dla grubych bab to kij im w oko, nikt nie będzie płakał po porażce Microsoftu przecież. :dance:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:55:20 pm »
Zresztą bądźmy szczerzy - trudno o poważną grę z rozbudowanym gameplayem bez przycisków.
Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to coś w stylu Black & White 3, gdzie wszystko robiło się jedną wielką łapa boga.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:06:57 pm »
Fajnie, tarniak, ale EyePet był na rynku zanim ktokolwiek słyszał o Move, więc jak się ma jedno do drugiego? EyePet to popierdółka, dokładnie taka jakich spodziewam się po Kinekcie, a Move to kolejny krok naprzód. Urządzenia wychodzą w podobnym terminie, z jednej strony już mamy Heavy Rain, Residenta i Tigera Woodsa, za rogiem czai się SOCOM, a na horyzoncie widać Killzone 3 - z drugiej podskakiwanie na pontonie, trening bramkarski szczypiornistów i fake-prezentacje tony podobnego gówna. Wybacz, ale trudno mi ich nie jechać po tym, co pokazali na E3.

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to coś w stylu Black & White 3, gdzie wszystko robiło się jedną wielką łapa boga.

Piotruś, zamiast zrobić Black & White 3, pozwoli nam poczochrać pieska w Fable.

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:10:16 pm »
Urządzenia wychodzą w podobnym terminie, z jednej strony już mamy Heavy Rain, Residenta i Tigera Woodsa, za rogiem czai się SOCOM, a na horyzoncie widać Killzone 3
Piotruś zamiast Black & White 3 pozwoli nam poczochrać pieska w Fable.
"Już" byłoby lepsze niż już. Ale spoko, dla mnie support dla HR będzie popierdółką bo musieliby całą grę przepisać, golf meh, a w Residencie (przy tej archaicznej mechanice) to nie robi to specjalnego wrażenia. Ale point taken, rozumiem o co ci chodzi. Ja jednak liczę, że MS jakość inteligentnie to wykorzysta, a jak nie no to pieprzyć ich i zaiwanioną technologie. Wii ich kasuje w takim przypadku :).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Kinect
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:13:03 pm »
ja tam bym chciał komendy głosowe w nowym ghost recon, może też jakieś tam machanie jedną łapką. chciałem, żeby były akcje typu: siedzisz na fotelu, grasz w gierkę i np. robisz kółko obiema rękami (z padem) a ta cała kamerka to wychwytuje i np. postać w fpsach się obraca "na szybko". do tego obsługa menu za pomocą rąk i głosu. opcji jest w ch** dużo, ale jakoś wątpię czy ms będzie umiał (czy nawet chciał) to wykorzystać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:20:44 pm »
siedzisz na fotelu

To już skreśla twój pomysł na starcie :grin: :grin:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:21:04 pm »
No i nie za taką kase...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:27:29 pm »
Sega Working On "Hardcore" Kinect Game
http://news.spong.com/article/21653/Sega-Working-On-Hardcore-Kinect-Game

Forza Motorsport 2011 + Xbox Kinect
http://caraudiomag.com/articles/forza-motorsport-2011-xbox-kinect

@s00s
Ghost Recon: Future Soldier Rumored to Support Natal

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3178812

Top 5 Reasons Kinect Will Outshine PlayStation Move
http://loot-ninja.com/2010/06/22/top-5-reasons-kinect-will-outshine-playstation-move/

1man1jar

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:30:45 pm »
Top 5 Reasons Kinect Will Outshine PlayStation Move
http://loot-ninja.com/2010/06/22/top-5-reasons-kinect-will-outshine-playstation-move/

Mam nadzieję, że przeczytałeś i widzisz jakie tam są pierdoły, a nie tylko zasugerowałeś się nagłówkami.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:36:27 pm »
Jeszcze taki szczegol, znamy tylko 6 tytulow z 15 jakie maja byc dostepne na premiere Kinect, ale juz wszyscy wiedza ze nie bedzie w co grac - same tegie glowy widze. Ja dzieki Kinect rezygnuje z zakupu Wii, bo dostane lepsze urzadzenie (imo.) i nie musze zwalniac miejsca pod TV. Z pokazanych do tej pory gier mi sie poodba Dance Central, Kinect Sports, Your Shape Evolved no i Child Of Eden ( to nie jest casualowa gra! i do tego z Kinectem doznania beda zajebiste ;) )




Top 5 Reasons Kinect Will Outshine PlayStation Move
http://loot-ninja.com/2010/06/22/top-5-reasons-kinect-will-outshine-playstation-move/

Mam nadzieję, że przeczytałeś i widzisz jakie tam są pierdoły, a nie tylko zasugerowałeś się nagłówkami.

Przeczytalem... czesciowo :D ale flame to flame :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:38:38 pm »
Forza Motorsport 2011 + Xbox Kinect
http://caraudiomag.com/articles/forza-motorsport-2011-xbox-kinect

nie będę się powtarzał...

Jednocześnie sprowadzając ją do roli gry dla casuali... Sorry, ale sprowadzić sterowanie czegoś co Microsoft "reklamował" jako super symulator, a potem pokazywać sterowanie na poziomie Mario Kart? Dla mnie to był nieco strzał w stopę dla prawdziwych fanów Forzy...

Zresztą, cytat na tej konferencji kiedy pokazywali Forze 3 był świetnie skomentowany na chacie Gameonly :P Tytacz to napisał? Czy Svonston? Teraz nie pamiętam ;) Ale ważne jest, że trafił idealnie z tym...

"Future of racing games - oglądanie samochodu" :lol:

__________________

Jeszcze taki szczegol, znamy tylko 6 tytulow z 15 jakie maja byc dostepne na premiere Kinect, ale juz wszyscy wiedza ze nie bedzie w co grac - same tegie glowy widze.

Pokażą coś PORZĄDNEGO a zmienię zdanie... Póki co... Casual pełną gębą...

Zresztą, jeśli faktycznie są tam jakieś hardcorowe produkcje? Czemu MS się nimi nie pochwalił? Przecież to by był tylko plus jakby urozmaicili konferencje jakąś core produkcją... Stawiam, że pokazali same casual games, bo casual games to zapewne większość z tych tytułów...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 14:41:41 pm wysłana przez Mrocz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Kinect
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:40:28 pm »
Do Kinect podchodzę również z dużą rezerwą, po prostu nie pokazali nic z prawdziwych gier aby mnie to zainteresowało. Do move podchodzę inaczej, bo to sterowanie podobało mi się na Wii i to bardzo, w Residenta czy Metroid grało się genialnie, jednak brak tytułów dla mnie zdecydował o sprzedaniu konsoli. Generalnie jestem za tym aby move i kinect nie odniosły za dużego sukcesu wśród casuali, bo obie firmy odwrócą się do nas plecami i pomachają do casuali

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:43:18 pm »
@1man1jar

W demo golfa napieprzam nawet na padzie i ta gra z Move kręci mnie bardziej niż cokolwiek na Kinecta. Mechanika w Residencie to kupa łajna, gra zalega u mnie na półce i liczę, że nowy sposób sterowania nieco zwiększy dynamikę rozgrywki i atrakcyjność tytułu.

@s00s

Komendy głosowe są w EndWar i działają na byle headsecie, więc Kinect do tego jest niepotrzebny. Kontrola głosem i przy pomocy gestów w dashu to póki co najciekawsza opcja wg mnie, ale i tak pozostaje wiele niewiadomych - jak interfejs poradzi sobie z osobami siedzącymi lub leżącymi na kanapie, czy komendy głosowe zostaną zlokalizowane, a jeśli nie, to jak będzie współpracował z osobami, które nie są native speakerami, etc.

@LoNdEk

Znamy "trochę" więcej gier na Kinecta http://www.kinectgameslist.net/kinect-games/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 14:45:27 pm wysłana przez Iras »