Autor Wątek: Kinect  (Przeczytany 232694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #480 dnia: Lipca 21, 2010, 13:12:49 pm »
W UK £129.99 GBP

http://www.techradar.com/news/gaming/microsoft-kinect-uk-price-129-99-704502

A XO s 4GB £149.99
Z gra to 160 funtow, wiec by sie zgadzalo z tymi 199E. Cholernie drogo no, ale jakos Microsoft sie musi odbic z finansowej dziury.

Ja tam kupuje w dzien premiery Fitness Evolved i K Sports :)

el becetol

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #481 dnia: Lipca 21, 2010, 13:40:59 pm »
MS Polska sie wymiguję od podania sugerowanej ceny w Polsce. :lol: Nawet zakładając przeliczenie po kursie (a u nas zazwyczaj jest drożej niż by wynikało z przeliczenia) to zestaw startowy Kinect plus gra to ponad 800 złotych. :-?
Cena zaporowa. A jeszcze niedawno się ludzie martwili że zestaw startowy będzie za 600 zł. Jakiś losowy post.

Cytat: POK
Kinect oferuje znacznie większą wygodę i znacznie lepszą technologię, ale nadal pozostaje po prostu bardzo ulepszonym eye toy'em. Byłbym w stanie wyłożyć za niego 200zł, ale nie 500. Bez przesady.

Dzisiaj to 500 nawet wygląda na okazyjną cenę. Cofnijmy się jeszcze w temacie:

Cytat: Misiek
Jeśli Natal będzie kosztował więcej niż 65 dolców, to bardzo się zdziwię.

I sprzed roku:

Cytat: Polygamia
Najnowsze plotki mówią, że innowacyjny kontroler Microsoftu do Xboksa 360 ma się pojawić w listopadzie, na start przygotowywanych jest 14 gier, a cena ma być niższa niż 50 funtów (niektórzy mówią nawet o 30 funtach).

Przejrzenie postów pokazuję jak sprytnie MS z nami sobie grał przy pomocy marketingu szeptanego - rozpuszczali systematycznie plotki o cenie, stopniowo je podwyższając żeby ludzi przygotować na prawdę, którą ludzie z MS znali na bank od dawna. Gdyby od razu rzucili prawdziwą cenę, opinia publiczna zabiła by ich śmiechem. A tak zadziałała teoria gotowania żaby - jak żabę wrzucisz do wrzątku to od razu wyskoczy, a jak wsadzisz ja do zimnej wody i stopniowo będziesz podgrzewać będzie siedzieć w garnku aż się ugotuje. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #482 dnia: Lipca 21, 2010, 13:47:36 pm »
W tekst Conkera wkradł się błąd, bo kamera wraz z Kinect Adventures ma kosztować 149 jurków, ale tak czy siak jest drogo w **uj.

Cytuj
If Microsoft can make an Xbox 360 for sub-$150 why should a PlayStation Eye with bonus depth sensors cost the same for them to make?

:lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #483 dnia: Lipca 21, 2010, 15:01:35 pm »
W UK £129.99 GBP

http://www.techradar.com/news/gaming/microsoft-kinect-uk-price-129-99-704502

A XO s 4GB £149.99
Z gra to 160 funtow, wiec by sie zgadzalo z tymi 199E. Cholernie drogo no, ale jakos Microsoft sie musi odbic z finansowej dziury.

Cena £129 GBP/149.99 USD to tez cena za zestaw Kinect z gra.


http://www.fudzilla.com/home/news/latest/kinect-pricing-confirmed-to-be-149

Kolejne potwierdzenie.

http://www.gamesindustry.biz/articles/microsoft-kinect-price-is-great-value


Wiadomość scalona: Lipca 22, 2010, 13:39:24 pm
Cytuj
Amazon UK has already started taking preorders on the device in the UK where it carries a suggested retail price of £130 and the Kinect has topped Amazon's best selling PC & Video games (which includes both hardware and games) for the past 48 hours or so.



 http://www.itproportal.com/portal/news/article/2010/7/22/kinect-selling-very-well-amazon-uk/#ixzz0uPVTeVHe
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 13:39:24 pm wysłana przez LoNdEk »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #484 dnia: Lipca 25, 2010, 12:18:05 pm »
Cytuj
After all of the bruhaha of E3, I was still skeptical of MIcrosoft's version of motion control, Kinect

Cytuj
After playing a bunch of titles using Microsoft's Kinect, I can say that the gimmick works.

http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/previews/7892-Kinect-is-Actually-Fun

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Kinect
« Odpowiedź #485 dnia: Lipca 30, 2010, 15:42:57 pm »
Dwa filmiki:






Modelki są fajne, gry - czy raczej samograje z tego co widzę - to obraz nędzy i rozpaczy...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #486 dnia: Lipca 30, 2010, 16:08:22 pm »
Lol! :lol: :lol: :lol:

Wygląda to jakby gracz miał naśladować ruchy postaci z ekranu. Najpierw postać wykonuje ruch, a potem dopiero te babeczki. Polewa na maksa. To jest gorsze niż zwykły EyEToY.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kinect
« Odpowiedź #487 dnia: Lipca 30, 2010, 16:09:48 pm »
WTF?  :lol:

No to już jest jakiś żart chyba.
Gdzie ten full body motion capture?
Przecież te gry opierają się prostych na gestach , szczególnie te tańce , bo widać jasno , ze Kinect nie dał by rady śledzić ruchy tańczącego człowieka.
Przy bieganiu nie daje rady , ręce się wydłużają , skręcają nienaturalnie , bo dopóki skapuje co się dzieje , to już jesteśmy w innej pozycji...

Niech lepiej popracują nad tym jeszcze z 2 lata i niech lepiej wrócą do koncepcji Kinect'a z czipem w środku.

el becetol

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #488 dnia: Lipca 30, 2010, 16:13:15 pm »
Jak Eyetoy.
Znaczy nie.
Gorzej.
Sporo gorzej.

Eye Toy też sie pierdolił jak w tle coś sie ruszało, było dużo chaosu (dlatego lepiej było stać na tle białej ściany). Ale nigdy nie było aż takiej tragedii.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #489 dnia: Lipca 30, 2010, 16:25:37 pm »
Lol! :lol: :lol: :lol:

Wygląda to jakby gracz miał naśladować ruchy postaci z ekranu. Najpierw postać wykonuje ruch, a potem dopiero te babeczki. Polewa na maksa. To jest gorsze niż zwykły EyEToY.

Na tym polega Dence Central :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kinect
« Odpowiedź #490 dnia: Lipca 30, 2010, 16:25:57 pm »
No i będzie ktoś grac na tym Kinect i jak tylko się ruszy , dostanie komunikat "move left" , "move right" , "move foward"... bo sprzęt zgłupiał.
Dla tego gierki tylko na stojąco i opierające się na prostych gestach , jak w EyeToy , żeby Kinect się nie pogubił w nadmiarze ruchów...(ptrz -techno rodzinka)  :grin:

Także żegnaj hardcore gaming'u , żegnajcie fps'y...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #491 dnia: Lipca 30, 2010, 16:50:30 pm »
No i będzie ktoś grac na tym Kinect i jak tylko się ruszy , dostanie komunikat "move left" , "move right" , "move foward"... bo sprzęt zgłupiał.
Dla tego gierki tylko na stojąco i opierające się na prostych gestach , jak w EyeToy , żeby Kinect się nie pogubił w nadmiarze ruchów...(ptrz -techno rodzinka)  :grin:

Także żegnaj hardcore gaming'u , żegnajcie fps'y...

dla hardcore'owcow to i tak ja bym widzial tylko hybrydy - polaczenie kinecta z padem, gdzie tylko niektore elementy wykonywane sa przy uzyciu Kinecta.

btw. jak dobrze pojdzie to za tydzien sam przetestuje kinecta:)

Moze znajde sie na:
http://www.kinect.me/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #492 dnia: Lipca 30, 2010, 16:51:15 pm »
Lol! :lol: :lol: :lol:

Wygląda to jakby gracz miał naśladować ruchy postaci z ekranu. Najpierw postać wykonuje ruch, a potem dopiero te babeczki. Polewa na maksa. To jest gorsze niż zwykły EyEToY.

Na tym polega Dence Central :)

Żeby naśladować? Ja myślałem, że ruch gracza powoduje identyczny ruch postaci na ekranie. W takim ten cały Dance Central spokojnie mógłby pojawić się na w cholerę tańszym EyEToY'u. :roll: :roll: :roll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kinect
« Odpowiedź #493 dnia: Lipca 30, 2010, 17:01:03 pm »
No i będzie ktoś grac na tym Kinect i jak tylko się ruszy , dostanie komunikat "move left" , "move right" , "move foward"... bo sprzęt zgłupiał.
Dla tego gierki tylko na stojąco i opierające się na prostych gestach , jak w EyeToy , żeby Kinect się nie pogubił w nadmiarze ruchów...(ptrz -techno rodzinka)  :grin:

Także żegnaj hardcore gaming'u , żegnajcie fps'y...

dla hardcore'owcow to i tak ja bym widzial tylko hybrydy - polaczenie kinecta z padem, gdzie tylko niektore elementy wykonywane sa przy uzyciu Kinecta.

btw. jak dobrze pojdzie to za tydzien sam przetestuje kinecta:)

Moze znajde sie na:
http://www.kinect.me/

No to Move to taka jakby hybryda :D
Kamerka + kontrolery z czujnikami.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #494 dnia: Lipca 30, 2010, 17:38:09 pm »
Lol! :lol: :lol: :lol:

Wygląda to jakby gracz miał naśladować ruchy postaci z ekranu. Najpierw postać wykonuje ruch, a potem dopiero te babeczki. Polewa na maksa. To jest gorsze niż zwykły EyEToY.

Na tym polega Dence Central :)

Żeby naśladować? Ja myślałem, że ruch gracza powoduje identyczny ruch postaci na ekranie. W takim ten cały Dance Central spokojnie mógłby pojawić się na w cholerę tańszym EyEToY'u. :roll: :roll: :roll:

No to taka gra z jak te z matami do tanczenia, tylko ze edycja na kinect nie potrzebuje maty do tanczenia, pewnie masz racje mowiac, ze bez problemu mozna by zrobic wersje tej gry na EyeToy lub Move.


No to Move to taka jakby hybryda Very Happy
Kamerka + kontrolery z czujnikami.

No doklanie o cos takiego mi chodzilo, tylko ze licze, ze dzieki temu ze Kinect to kamerka 3D i tej reszcie bajerow, o ktorej sie mowi, developerzy mogli by cos fajnego osiagnac (pamietajmy, ze nie ma takie controllera jak wand/wiilot). Chodzi mi o to, zeby pokazac, ze mozna by bylo zrobic ciekawe/hardcorowe gry na Kinecta.

btw. a co myslicie o tym calym Child of Eden ?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #495 dnia: Lipca 30, 2010, 17:45:19 pm »
No to taka gra z jak te z matami do tanczenia, tylko ze edycja na kinect nie potrzebuje maty do tanczenia, pewnie masz racje mowiac, ze bez problemu mozna by zrobic wersje tej gry na EyeToy lub Move.

Nie masz pojęcia o tych grach z matami do tańczenia  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #496 dnia: Lipca 30, 2010, 17:55:17 pm »
No to taka gra z jak te z matami do tanczenia, tylko ze edycja na kinect nie potrzebuje maty do tanczenia, pewnie masz racje mowiac, ze bez problemu mozna by zrobic wersje tej gry na EyeToy lub Move.

Nie masz pojęcia o tych grach z matami do tańczenia  :lol:


Oczywiscie nie chodzilo w nich o to zeby "skakac"/naciskac/stawac na na "strzalki" na macie pokazujace sie na ekranie w odpowiednim tempie i kolejnosci (tak tlumaczac, zebys byl w stanie to pojac) i oczywiscie nie gralem ostanio w takie gry na automatach - wiemy Iras wiesz wszystko najlepiej, a teraz mnie obrzuc blotem, bo wiemy, ze cie to kreci. I nie nie dziwi mnie ze nie zrozumiales prostego posta.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #497 dnia: Lipca 30, 2010, 18:08:01 pm »
W takim razie musisz mieć sporą fantazję, skoro gry, które wymagają skilla, nauki i sporej sprawności, a także motywują do bicia i śrubowania rekordów, porównujesz do czegoś, co polega na powtarzaniu pojawiających się na ekranie prostych układów choreograficznych. No po prostu gratuluję. Błotem cie obrzucań nie trzeba. Wystarczy, że dostarczasz BEKE.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #498 dnia: Lipca 30, 2010, 18:18:36 pm »
W takim razie musisz mieć sporą fantazję, skoro gry, które wymagają skilla, nauki i sporej sprawności, a także motywują do bicia i śrubowania rekordów, porównujesz do czegoś, co polega na powtarzaniu pojawiających się na ekranie prostych układów choreograficznych. No po prostu gratuluję. Błotem cie obrzucań nie trzeba. Wystarczy, że dostarczasz BEKE.


Iras grales w Dance Central ? NIE! wiec o co ci chodzi, skad mozesz wiedziec co kolwiek o tej grze  - czy wymaga skilla, czy wymaga odpowiedniej sprawnosci fizycznej, czy ludzie beda zmotywowani do podbijania rekordow itp. - pytam cie Irasie skad to wiesz !?!?!? No chyba, ze sie kierujesz tym, ze  za gre odpowiada Harmonix, a oni przeciez nie maja pojecia, zadnego o takowych grach... przerazasz mnie chlopie.

Wiec sie nie osmieszaj chlopie... BEKA to jestes ty Irasku - wszystko wiedzacy, rzucajacy blotem, chamski do bolu e-cwaniak/prostak.

btw. czy czasem i takie DDR i DC nie sa pod jedna kategoria - gry taneczne ?!?!?
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2010, 18:21:42 pm wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #499 dnia: Lipca 30, 2010, 18:27:54 pm »
LoNdEk, grałeś w Dance Central? NIE! Więc z jakiej ku*wa paki porównujesz to:



do tego:



!?!?!

Tak, jedna kategoria. Zaraz w temacie trzeciej Forzy strzele porównanie do ModNation Racers...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #500 dnia: Lipca 30, 2010, 18:30:50 pm »
Gralem w DDR, w DC zagram za tydzie ( jesli bedzie dostepne na pokazie) ... Iras moze poczekaj, az gra wyjdzie i zobaczysz jekie ludzie filmiki beda wrzucac na YT i pewnie nie jeden pokazujacy takiego skilla, ze bedziemy szczeny z podlogi zbierac - poki co graja ludzie zaciekawieni, niek jescze nie ma uber skilla itp. ale pamietajmy ze to harmonix stoii za ta gra.

el becetol

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #501 dnia: Lipca 30, 2010, 18:37:56 pm »
No poczekajmy hehe
Z chęcią zobacze tego uber skilla w grze w której kroki wygladają tak: kroooooczek w lewo->klasnij->krooooooczek w prawo->klaśnij
To jest ta sama liga co gimnastyka korekcyjna dla emerytów na DVD, a nie DDR.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Kinect
« Odpowiedź #502 dnia: Lipca 30, 2010, 23:10:17 pm »
W tym Dance Central zastanawia mnie jedna rzecz. Być może nawet dobrze rozpoznaje ruchy...
Ale dlaczego gra pokazała jedną postać, chociaż grały dwie...
Po za tym wyglądało na to, że według gry wszystkie ruchy zostały prawidłowo wykonane, nie pokazali żadnych kar za to, że się coś spieprzyło.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #503 dnia: Lipca 30, 2010, 23:29:09 pm »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #504 dnia: Lipca 31, 2010, 10:01:33 am »


http://ppe.pl/news-2067-Kinect_zalicza__wtopy__na_forum_publicznym.html

Żenia panowie, ŻE-NIA.

Iras nie musisz sie martwic, bo przeciez i tak XO nie masz i Kinecta nie kupisz.

Ja pre-order w Game juz zlozylem :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #505 dnia: Lipca 31, 2010, 10:03:22 am »


http://ppe.pl/news-2067-Kinect_zalicza__wtopy__na_forum_publicznym.html

Żenia panowie, ŻE-NIA.

Iras nie musisz sie martwic, bo przeciez i tak XO nie masz i Kinecta nie kupisz.

Ja pre-order w Game juz zlozylem :D

A czym tu się ktoś musi martwić? Trzeba pokazywać te faile, bo jeszcze ktoś kupi będąc omamiony tą marketingową papką od Microsoftu, że kupuje rewolucję :).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Kinect
« Odpowiedź #506 dnia: Lipca 31, 2010, 10:07:51 am »
Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #507 dnia: Lipca 31, 2010, 10:18:34 am »
Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)


Kienct juz od kilku tygodni utrzymuje sie w top 100 na amazonie... produkt konkurencji juz z niej zniknal...a taka gra jak GT5 zajmuje nizsza pozycje niz Kinect w tym zestawieniu, jako ze nie mamy innych zrodel mogacych nam powiedziec o popularnosci tej zabawki, to na podstawie tego mozna stwierdzic ze pre-sprzedaz nie jest taka zla.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Kinect
« Odpowiedź #508 dnia: Lipca 31, 2010, 10:25:17 am »
Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)


Kienct juz od kilku tygodni utrzymuje sie w top 100 na amazonie... produkt konkurencji juz z niej zniknal...a taka gra jak GT5 zajmuje nizsza pozycje niz Kinect w tym zestawieniu, jako ze nie mamy innych zrodel mogacych nam powiedziec o popularnosci tej zabawki, to na podstawie tego mozna stwierdzic ze pre-sprzedaz nie jest taka zla.
Oczywiście w moim przypadku była mowa o Polsce i naszym rynku.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #509 dnia: Lipca 31, 2010, 10:30:35 am »
To chyba nic dziwnego, bo Wii też u nas słabo się sprzedaje. Osobiście bardzo dziwi mnie taka popularność Kinect'a. Po tych filmikach widać, że to pic na wodę i fail ze strony M$. No, ale ja zawsze powtarzałem, że M$ ma genialny marketing i nawet gówno w papierku potrafią sprzedać w niesamowitych ilościach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #510 dnia: Lipca 31, 2010, 10:42:52 am »
W Top 100 na Amazonie utrzymują się gry, które wyszły dziesiątki miesięcy temu i już praktycznie się nie sprzedają, więc to raczej nic nie znaczy. Preordery to margines sprzedaży.

Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)

A wspomniał coś o polskiej cenie?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #511 dnia: Lipca 31, 2010, 13:00:00 pm »
W Top 100 na Amazonie utrzymują się gry, które wyszły dziesiątki miesięcy temu i już praktycznie się nie sprzedają, więc to raczej nic nie znaczy. Preordery to margines sprzedaży.

Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)

A wspomniał coś o polskiej cenie?

To jest top 100 sprzedazy a nie preorderow dlatego jest wiele gier ktore juz maja za soba, ale widocznie wciaz dobrze sie sprzedaja.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Kinect
« Odpowiedź #512 dnia: Lipca 31, 2010, 14:22:12 pm »
W Top 100 na Amazonie utrzymują się gry, które wyszły dziesiątki miesięcy temu i już praktycznie się nie sprzedają, więc to raczej nic nie znaczy. Preordery to margines sprzedaży.

Wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem M$ i on sam wątpił czy to się sprzeda  :lol: ;)

A wspomniał coś o polskiej cenie?
Też się go o to zapytałem. Powiedział, że ok. 700zł.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #513 dnia: Lipca 31, 2010, 14:27:37 pm »
Też się go o to zapytałem. Powiedział, że ok. 700zł.
Za samego kinecta?  :o
Powodzenia i już nie masz czego bronić londek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #514 dnia: Lipca 31, 2010, 14:34:35 pm »
AAAAAAAAAAAHAHAHAHA  :lol:

Move Starter Pack - 59 euro / 199 zł
Kinect - 149 euro / 700 zł

Dla mnie ok. Im mniej się tego padła sprzeda tym lepiej.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Kinect
« Odpowiedź #515 dnia: Lipca 31, 2010, 14:47:44 pm »
No żenia na maksa. Jedyna nadzieja dla M$ to bundle z X0 250 GB Slim i podbitka w nowych klientów. Ale to i tak wtedy cena takiego zestawu będzie 'nieciekawa'.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #516 dnia: Lipca 31, 2010, 15:34:38 pm »
Też się go o to zapytałem. Powiedział, że ok. 700zł.
Za samego kinecta?  :o
Powodzenia i już nie masz czego bronić londek.
lol... ja juz za swojego kinecta zaplacilem nie zaluje wydatku bo jestem pewien ze swietnie bede sie bawil - a przeciez o to chodzi i mnie rozwala ze mamy tylu specjalistow od rynku, ze tyle miesiecy przed premiera juz wiedza ze urzadzenie bedzie failem (w Polsce pewnie zyt wiele nie zwojuje) :) super panowie wescie wyslijcie CV do jakich korporacji... widze windo ze jak zwykle za Irasem stajesz  :oops: :oops:


Iras dolicz do Move extra 200zl zeby pograc we wszystkie gry, bo za 400 zl we wszystko nie pograsz i btw. lineup move wyglada gorzej niz kinect na premiere, a jak wiadomo, gry sa najwazniejsze

Mrocz

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #517 dnia: Lipca 31, 2010, 15:43:03 pm »
Iras dolicz do Move extra 200zl zeby pograc we wszystkie gry, bo za 400 zl we wszystko nie pograsz i btw. lineup move wyglada gorzej niz kinect na premiere, a jak wiadomo, gry sa najwazniejsze

No ok... 199 + 200 = 399...

700 > 399 mimo wszystko... :P

A co do LineUp... ekhm... A co takiego jest ciekawe dla Kinecta? Hmmm Zarówno na premierę jak i później nie jest zapowiedziane COKOLWIEK ciekawego :P A dla Move wyjdzie nieco później ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #518 dnia: Lipca 31, 2010, 15:55:37 pm »
Bardziej mi chodziło o to, jak firmy przeliczyły ceny na polski rynek - Sony po kursie 3.37, a Microsoft około 4.7, no ale LoNdEk jak zwykle nie załapał i po raz setny musiał przypomnieć, że z jednym Move we wszystko grać się nie da. Bywa.

Chętnie zobaczyłbym ten lepszy lineup na Kinecta. Na Move Resident Evil 5, Heavy Rain, Tiger Woods 11 i popierdółki, a na Kinecta nic poza popierdółkami nie widać.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #519 dnia: Lipca 31, 2010, 16:07:06 pm »
Z tym lineupem to pojechałeś Londek.  :roll: