Autor Wątek: Kinect  (Przeczytany 232718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #920 dnia: Stycznia 17, 2011, 14:34:47 pm »
A jeden ch*j co jest mapowane (ręce, głowa, dupa), skoro efekt jest ten sam, a nawet lepszy.
:lol:

Czyli ch** z tym, jak to działa, ale "efekt jest ten sam" (nie, nie jest).
EyeToy jedynie patrzył na położenie głowy i rąk na płaskiej płaszczyźnie; Kinect pozwala Ci się wcielić dosłownie w postać 3D. Ale wg niektórych ekspertów "efekt jest ten sam, a nawet [w przypadku EyeToy] lepszy". :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2011, 14:39:41 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Kinect
« Odpowiedź #921 dnia: Stycznia 17, 2011, 15:38:28 pm »
Cytuj
Ba, możesz sobie nawet zatańczyć macarenę, i postać na ekranie to odtworzy, a gracz grający z Tobą to zobaczy.

Dokładnie, ja podczas gry w kineckt adv robiłem fale z rąk i wsio było ogarnięte ;]

No ale tak eyetoy HD  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #922 dnia: Stycznia 17, 2011, 15:44:12 pm »
Tak, Kinect miażdży, miecie i jest uber skokiem w przód (buhahah jak to piszę, to mi się śmiać chce).

Miłego grania w FPS'y za pomocą tej zabawki. :lol: :lol: :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Kinect
« Odpowiedź #923 dnia: Stycznia 17, 2011, 15:59:38 pm »
To Twoje słowa, nie nasze, chodzi o to, że to coś więcej niż eyetoy HD i tylko fani uber PS3 są innego zdania, a move + KZ3 prezentuje się mega komicznie jak tak mają wyglądać FPSY za pomocą move to ja dziękuje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #924 dnia: Stycznia 17, 2011, 16:04:52 pm »
...a move + KZ3 prezentuje się mega komicznie jak tak mają wyglądać FPSY za pomocą move to ja dziękuje.

Lepiej niech tak wygląda, niż tak:



PS. I tak propsy dla M$, że potrafi swoim marketingiem omamić nawet starych graczy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2011, 16:15:16 pm wysłana przez BoBaN »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #925 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:19:32 pm »
i jest uber skokiem w przód (buhahah jak to piszę, to mi się śmiać chce).
Domowe "studio" motion capture w cenie 150$? Jak widać, sporo osób uważa, że jest to skok w przód :roll:

Miłego grania w FPS'y za pomocą tej zabawki.
Yhm, bo oczywiście Kinect powstał po to, by grać nim w FPS.
Zresztą, padem też się gra ch**owo w FPS'y, a mimo to miliony ludzi i tak nim gra.

PS. I tak propsy dla M$, że potrafi swoim marketingiem omamić nawet starych graczy.
Tja, straszne, że doceniam technologię, która pozwala drobnemu śmiertelnikowi na łatwe odtworzenie swoich ruchów ciała w przestrzeni 3D. Oczywiście jako stary gracz powinienem teraz trollować wszystko, co robi MS (a nie, sorry, M$ - tak brzmi doroślej); a już szczególnie, gdy to coś nie nadaje się do grania w FPS.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #926 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:24:08 pm »
Domowe "studio" motion capture w cenie 150$? Jak widać, sporo osób uważa, że jest to skok w przód :roll:

Yhm, bo oczywiście Kinect powstał po to, żeby garażowi programiści mogli tanim kosztem robić mo-capy  :troll:

Niestety ta technologia służy póki co czochraniu tygrysków i przyciągnięciu do konsoli 15-letnich dziewczynek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #927 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:32:24 pm »
Yhm, bo oczywiście Kinect powstał po to, żeby garażowi programiści mogli tanim kosztem robić mo-capy  :troll:
Yhm, ta technologia powstała po to, by przenieść ruchy człowieka w przestrzeń 3D w celach rozrywkowych. O ile się nie mylę, mo-cap też się do tego zalicza. :roll:
Niestety ta technologia służy póki co czochraniu tygrysków i przyciągnięciu do konsoli 15-letnich dziewczynek.
Zapomniałeś jeszcze o trollach.
Zresztą, jestem pewien, że Sony produkując niegdyś EyeToy, a potem PSEye i Move z całą pewnością produkowało je dla hardcorowych graczy. Jak nic. Pewnie każdy "stary gracz" myje radośnie swojego EyePet'a za pomocą Move'a.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #928 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:45:25 pm »
Zresztą, jestem pewien, że Sony produkując niegdyś EyeToy, a potem PSEye i Move z całą pewnością produkowało je dla hardcorowych graczy. Jak nic. Pewnie każdy "stary gracz" myje radośnie swojego EyePet'a za pomocą Move'a.

Sony od początku podkreśla, że chce dotrzeć do WSZYSTKICH graczy. Heavy Rain, Resident Evil, Sports Champion, na horyzoncie Killzone, SOCOM i InFamous - chyba nie sądzisz, że robią to na potrzeby 15-letnich dziewczynek, w które celuje Ballmer. A co "starym graczom" oferuje Kinect? Tylko nie pisz, że Dance Central, bo chyba pęknę ze śmiechu...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #929 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:46:00 pm »
Dla mnie obie te technologie o kant dupy rozbic

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #930 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:48:04 pm »
Dla mnie obie te technologie o kant dupy rozbic

Ile razy jeszcze powtórzysz, że jebią Cię kontrolery ruchowe? Nie podoba się, ok. Ale przestań truć dupę innym, których te urządzenia interesują.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Kinect
« Odpowiedź #931 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:50:46 pm »
Klasyczne zachowanie ludzi omamionych move, swego złego nie widzą u innego na siłę szukają  :(

Mr Zombie dobrze napisane :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #932 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:53:57 pm »
Klasyczne zachowanie ludzi omamionych move, swego złego nie widzą u innego na siłę szukają  :(

Napisał ludź, który wy*ebał 600 złotych na zabawkę bez gier  :lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #933 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:54:24 pm »
Dla mnie obie te technologie o kant dupy rozbic

Ile razy jeszcze powtórzysz, że jebią Cię kontrolery ruchowe? Nie podoba się, ok. Ale przestań truć dupę innym, których te urządzenia interesują.
Przestań sie spinać tytaczku bo napisałem to tylko po to zeby rozładować całą napiętą sytuacje.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #934 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:04:45 pm »
Dla mnie obie te technologie o kant dupy rozbic

Ile razy jeszcze powtórzysz, że jebią Cię kontrolery ruchowe? Nie podoba się, ok. Ale przestań truć dupę innym, których te urządzenia interesują.
Przestań sie spinać tytaczku bo napisałem to tylko po to zeby rozładować całą napiętą sytuacje.

Daleko mi do Ciebie.  :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #935 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:12:09 pm »
Zresztą, jestem pewien, że Sony produkując niegdyś EyeToy, a potem PSEye i Move z całą pewnością produkowało je dla hardcorowych graczy. Jak nic. Pewnie każdy "stary gracz" myje radośnie swojego EyePet'a za pomocą Move'a.

Sony od początku podkreśla, że chce dotrzeć do WSZYSTKICH graczy. Heavy Rain, Resident Evil, Sports Champion, na horyzoncie Killzone, SOCOM i InFamous - chyba nie sądzisz, że robią to na potrzeby 15-letnich dziewczynek, w które celuje Ballmer. A co "starym graczom" oferuje Kinect? Tylko nie pisz, że Dance Central, bo chyba pęknę ze śmiechu...

To teraz czekamy aż Kinect pokaże, że jest skierowany do kogoś więcej niż tylko różowych nastolatek. Choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość, to nie przeskoczycie faktu, że Move ma większe, lepsze, precyzyjniejsze zastosowanie w najróżniejszych grach na rynku, a nie tylko popierdółkach dla dzieci.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Kinect
« Odpowiedź #936 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:28:44 pm »
15-letnich dziewczynek, w które celuje Ballmer.

jakby rzeczywiście tak powiedział, to wynikałoby z tego, że jego żona ma 15 lat o_O

mu chodziło, że nie celują tylko w 15 letnich chłopców (ludzi co jarają się konsolą jak relikwią, a o jakiejś ścigałce są w stanie natrzepać 500 stron na forum, jeszcze przed jej premierą), tylko kierują te urządzenie do wszystkich. 15 letnie dziewczynki included.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Kinect
« Odpowiedź #937 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:36:25 pm »
Cytuj
Napisał ludź, który wy*ebał 600 złotych na zabawkę bez gier .


A co ma piernik do wiatraka ? Kupiłem i przeciwieństwie do Ciebie (was) mniej więcej wiem na co to urządzenie stać i jak działa. Jest potencjał który mam nadzieje zostanie słusznie wykorzystany, świadomy owej decyzji wiem, że pierwsze fajne gry na kinekta ukarzą się nie wcześniej niż pod koniec roku, trafiła się fajna okazja do skorzystałem. Póki co bawię się tym w dashu i na pc.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #938 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:37:27 pm »
mu chodziło, że nie celują tylko w 15 letnich chłopców (ludzi co jarają się konsolą jak relikwią, a o jakiejś ścigałce są w stanie natrzepać 500 stron na forum, jeszcze przed jej premierą), tylko kierują te urządzenie do wszystkich. 15 letnie dziewczynki included.

Szkoda że "do wszystkich" nie przekłada się na gry. Do wszystkich może być skierowany Xbox, ale Kinect wydaje się nastawiony tylko na nowe grupy konsumentów.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #939 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:40:19 pm »
Jest potencjał który mam nadzieje zostanie słusznie wykorzystany, świadomy owej decyzji wiem, że pierwsze fajne gry na kinekta ukarzą się nie wcześniej niż pod koniec roku, trafiła się fajna okazja do skorzystałem.

Sedno sprawy. Obyś się nie przejechał tak jak ja kiedyś (za czasów PS2) na EyEToY'u. Miały być cuda na kiju, a same gówniane gry pod to wyszły. Przy Move przynajmniej wiem, że pogram w poważne tytuły za pomocą takiego sterowania.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #940 dnia: Stycznia 17, 2011, 18:50:08 pm »
Sony od początku podkreśla, że chce dotrzeć do WSZYSTKICH graczy.
No patrz, to tak jak nowa (chociaż nie wiem, czy taka nowa, bo tytułu pokroju Viva Pinata również nie były kierowane do męskich mężczyzn) strategia Microsoftu odnośnie ogólnego rozwoju konsoli. Ale oczywiście nagle trzeba wyskoczyć z tym, że teraz Xbox jest dla 15-tek, bo Ballmer użył takiego przykładu w wywiadzie :lol:

Cytuj
A co "starym graczom" oferuje Kinect? Tylko nie pisz, że Dance Central, bo chyba pęknę ze śmiechu...
A sobie pękaj. Czytałem opinie wielu "starych graczy", którzy świetnie bawili się zarówno przy tym tytule, jak i przy wielu innych popierdółkowatych kinectowych grach. Ale spoko, skoro nie ma tam tony krwi to na pewno jest to gra dla bab. :lol:
Zresztą nie wiem, ale wiele osób jara się "Child of Eden"; tak jak samo jak jara się Project Draco czy nowym Steel Batalion (chociaż zobaczymy, co z tego wyjdzie).

To teraz czekamy aż Kinect pokaże, że jest skierowany do kogoś więcej niż tylko różowych nastolatek. Choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość, to nie przeskoczycie faktu, że Move ma większe, lepsze, precyzyjniejsze zastosowanie w najróżniejszych grach na rynku, a nie tylko popierdółkach dla dzieci.
No tak, sorry, że Kinect nie dubluje możliwości aktualnego kontrolera i nie da się go na szybko wpatchować do istniejących gier, tylko trzeba wymyślić coś innego, co faktycznie korzysta z możliwości kontrolera. Straszne. :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #941 dnia: Stycznia 17, 2011, 19:08:39 pm »
A sobie pękaj. Czytałem opinie wielu "starych graczy", którzy świetnie bawili się zarówno przy tym tytule, jak i przy wielu innych popierdółkowatych kinectowych grach. Ale spoko, skoro nie ma tam tony krwi to na pewno jest to gra dla bab. :lol:
Zresztą nie wiem, ale wiele osób jara się "Child of Eden"; tak jak samo jak jara się Project Draco czy nowym Steel Batalion (chociaż zobaczymy, co z tego wyjdzie).

A to poza Dance Central są na Kinecta jakiekolwiek gry, przy których w ogóle można się bawić?

Jeśli chodzi o Project Draco i Steel Battalion, to chyba tylko LoNdEk może się jarać grami, z których nie pokazali ani grama rozgrywki.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #942 dnia: Stycznia 17, 2011, 20:26:21 pm »
Zresztą, jestem pewien, że Sony produkując niegdyś EyeToy, a potem PSEye i Move z całą pewnością produkowało je dla hardcorowych graczy. Jak nic. Pewnie każdy "stary gracz" myje radośnie swojego EyePet'a za pomocą Move'a.

Sony od początku podkreśla, że chce dotrzeć do WSZYSTKICH graczy. Heavy Rain, Resident Evil, Sports Champion, na horyzoncie Killzone, SOCOM i InFamous - chyba nie sądzisz, że robią to na potrzeby 15-letnich dziewczynek, w które celuje Ballmer. A co "starym graczom" oferuje Kinect? Tylko nie pisz, że Dance Central, bo chyba pęknę ze śmiechu...

To teraz czekamy aż Kinect pokaże, że jest skierowany do kogoś więcej niż tylko różowych nastolatek
. Choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość, to nie przeskoczycie faktu, że Move ma większe, lepsze, precyzyjniejsze zastosowanie w najróżniejszych grach na rynku, a nie tylko popierdółkach dla dzieci.
To nie wyglada na tytul dla nastolatek:




Podobnie jak Draco, SB czy CoE

Ja martwilbym sie o gry na KInecta gdyby sie sprzedal w 1 mln egz. ale taka ilosc jaka tego poszla w swiat, spokojnie skusi nie jednego developera do stworzenia jakiejs core gry, ale latwiej hejtowac :) i ignorowac wszystkie fajne hack'i.

Wiadomość scalona: Stycznia 17, 2011, 20:35:40 pm
Rumour: Microsoft Kinect PC beta test soon

http://www.techradar.com/news/gaming/rumour-microsoft-kinect-pc-beta-test-soon-922073
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2011, 20:35:40 pm wysłana przez LoNdEk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #943 dnia: Stycznia 17, 2011, 20:36:08 pm »
Cytuj
Jeśli chodzi o Project Draco i Steel Battalion, to chyba tylko LoNdEk może się jarać grami, z których nie pokazali ani grama rozgrywki.
Udowodnić Ci, tylko na tym forum, że ludzie potrafią się jarać grą i pisać kilkustronnicowe tematy tylko i wyłącznie na podstawie jednego teasera, obrazka czy nawet artykułu?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2011, 20:39:48 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Kinect
« Odpowiedź #944 dnia: Stycznia 17, 2011, 22:12:04 pm »
Cytuj
Jeśli chodzi o Project Draco i Steel Battalion, to chyba tylko LoNdEk może się jarać grami, z których nie pokazali ani grama rozgrywki.
Udowodnić Ci, tylko na tym forum, że ludzie potrafią się jarać grą i pisać kilkustronnicowe tematy tylko i wyłącznie na podstawie jednego teasera, obrazka czy nawet artykułu?

Mówimy o nowych IP czy seriach zapoczątkowanych w czasach PSX/PS2?  :troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #945 dnia: Stycznia 17, 2011, 22:28:39 pm »
Udowodnić Ci, tylko na tym forum, że ludzie potrafią się jarać grą i pisać kilkustronnicowe tematy tylko i wyłącznie na podstawie jednego teasera, obrazka czy nawet artykułu?



No, jaram się jak pochodnia. Jeśli jako alternatywę dla tytułów AAA Sony zamierzasz wymieniać byle co, żeby mi udowodnić, że Kinect ma ofertę dla normalnych graczy, to sorry, ja wysiadam.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #946 dnia: Stycznia 18, 2011, 00:22:09 am »
Kinect, tak samo jak kazdy inny kontroler ruchowy jest kierowany przede wszystkim do osob, ktore chca sie bezstresowo i dobrze bawic i generalnie maja w dupie w co graja byle im to fun dawalo, tak samo jak maja w dupie opinie innych na ten temat. Jezeli mi ktos powie ze Move jest bardziej meski od kontrolera Wii czy Kinecta to chyba jebne ze smiechu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2011, 00:38:18 am wysłana przez _ReD_ »

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Kinect
« Odpowiedź #947 dnia: Stycznia 18, 2011, 02:09:57 am »
W sumie ms przedstawia kinecta nie jako kontroler do gier, tylko jako "domowe centrum rozrywki". Co oznacza, że z założenia lwia część kupców to amerykańskie (choć nie tylko) rodziny, które będą mogły wreszcie podczas obżerania się kubełkiem z KFC włączyć sobie film, nie wstając po pilota. Do tego ich 3 letnie dzieci będą mogły pogłaskać tygryska w powietrzu zamiast misia.

Biorąc to pod uwagę raczej nie ma co się spodziewać "zwykłych" gier na kinecta (takich jak choćby GoW). Za to kinect ma (w przeciwieństwie do choćby move-a) olbrzymie możliwości w kwestii gier "ruchowych", typu dance central. Może (wcale nie musi, ale miejmy nadzieję że tak będzie) więc wyjdzie na niego więcej takich gier, pozwalających tańczyć, walczyć, trenować itd.
 Nie ma co się łudzić, kinect na pewno nie jest i raczej nie będzie kontrolerem dla fps... ale wcale nie miał być, więc czemu mu to wytykacie?  :roll:

Podsumowując - move jest urządzeniem tylko (albo aż) do grania i dla graczy. Kinect natomiast ma natomiast być "centrum domowej rozrywki", cokolwiek to znaczy, i przeznaczony jest dla wszelkiej maści ludzi.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #948 dnia: Stycznia 18, 2011, 08:25:14 am »
No, jaram się jak pochodnia. Jeśli jako alternatywę dla tytułów AAA Sony zamierzasz wymieniać byle co, żeby mi udowodnić, że Kinect ma ofertę dla normalnych graczy, to sorry, ja wysiadam.
A pękaj, wysiadaj, jaraj się - rób co chcesz; i tak przychodzisz tu tylko po to, by trollować i hejtować a nie dyskutować.

Pisałeś, że Kinect nie oferuje nic normalnym graczom. Napisałem, że są zapowiedziane gry (które mogą być dobre, lub nie, to się jeszcze okaże), które są kierowane do tych "normalnych graczy". Teraz nagle okazuje się, że Steel Batalion jest "byle czym" (bo Ciebie akurat to nie jara, co nie zmienia faktur, że jest wiele osób, które sądzi inaczej) i że nie jest "alternatywą dla tytułów AAA Sony". WTF? Skąd nagle dyskusja przeszła z "na Kinecta nie ma nic prócz gier dla 15-tek" na "nic co mnie nie jara i nie jest alternatywą dla tytułów AAA od Sony się nie liczy". Jasne, na Kinecta nie znajdziesz gier od Sony, jeżeli tego oczekujesz :roll:.

Move ma tą zaletę, że jego obsługę można łatwo pacnąć do istniejących gier, które są głównie robione pod zwykłego pada i większość gier, które wymieniłeś, to właśnie takie tytuły - gry AAA, do których doczepiono obsługę Move, a które równie dobrze działają i bez tego kontrolera. (z gier pisanych ekskluzywnie na Move'a ile jest gier wartych zainteresowania?) Kinect tego przywileju nie ma. Do chwili wyjścia był jedną wielką niewiadomą więc jasne jest, że na pierwszy rzut poszedł shovelware, 101 gier gimnastycznych, kilka gier tanecznych i party games - czyli tytuły bezpieczne. Jednocześnie jednak od strony Japonii pojawiła się zapowiedź kilku ambitniejszych tytułów, zaś teraz, gdy sprzedało się od 5 do 8 mln tych urządzeń być może inne firmy też się nim zainteresują.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #949 dnia: Stycznia 18, 2011, 22:09:03 pm »
http://www.marketwire.com/press-release/GeckoSystems-Adapts-Microsofts-Kinect-to-Enhance-Mobile-Robot-Self-Navigation-1381549.htm

Cytuj
GeckoSystems' recently announced GeckoImager uses sensor fusion interpolates structured light machine vision data from the Kinect sensor with sonar range finding data , complimented by GeckoOrient's™ solid-state compass, accelerometer, and odometry sensor fusion. This provides their automatic, self-navigation AI software, GeckoNav™, with sufficient and timely data to achieve actionable situation awareness resulting in a very safe, loose crowd level of mobile robot autonomy that is "collision proof."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #950 dnia: Stycznia 18, 2011, 23:58:38 pm »
O tak...marketing M$ wkracza do akcji. Oni z każdej swojej zabawki robią sprzęt wojskowy, kosmiczny i w ogóle z innej planety. Pamiętam jak wciskali kity, że padem od X0 sterują w wojsku robotami i wielu łykało te brednie. Jeśli już mieliby jakikolwiek pad wybierać do sterowania (co samo w sobie jest już śmieszne), to wybraliby taki, która ma mniejszy dead zone i pozwala precyzyjniej sterować, a tutaj wygrywa DS3. :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #951 dnia: Stycznia 19, 2011, 01:48:33 am »
Boban, jesli chodzi o pady to DS3 ssie strasznie,ja wiem ze to kwestia przyzwyczajenia ale w kazdej chwili wybral bym pad od X0 nad padem od PS3, tak samo jak kiedys wolalem pada od GameCube'a niz pada od PS2 :) Dla tego tez po zakupie PS3 od razu kupile przejscowke i teraz moge normalnie grac w gry przy uzyciu pada od X0.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2011, 01:51:56 am wysłana przez _ReD_ »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #952 dnia: Stycznia 19, 2011, 08:29:41 am »
Pamiętam jak wciskali kity, że padem od X0 sterują w wojsku robotami i wielu łykało te brednie

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

The Official Homepage of the United States Army


http://www.army.mil/-images/2010/10/22/89674/
http://www.army.mil/-images/2009/09/02/49662/
http://www.army.mil/-news/2007/02/02/1636-soldiers-testing-fcs-technology-give-thumbs-up/



RAF uzywa padow od XO do sterowania kamerami w UAV.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2011, 08:34:15 am wysłana przez LoNdEk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #953 dnia: Stycznia 19, 2011, 09:32:44 am »
Pamiętam jak wciskali kity, że padem od X0 sterują w wojsku robotami i wielu łykało te brednie

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


...

...i wielu łykało te brednie.

Tak X0, to wojskowa technologia i co tam, że nawet Blu-Ray nie posiada. :lol: :lol: :lol: M$ naprawdę jest mistrzem robienia ludzi w ch*ja.

@ReD
Mam inne zdanie. Pad od X0 jest niewygodny, niesymetryczne ułożenie gałek to najdurniejszy pomysł jaki znam, a d-pad doprowadzał mnie do skrajnej rozpaczy kiedy chciałem pograć w PES'a lub DoA. Jedynie spusty ma dużo lepsze od DS3, ale to nadaje się przede wszystkim do gier wyścigowych, a od tego to ja mam kierownicę. Pomijam już rodzaj zasilania od X0 pada czy fakt, że działa na zasadzie fal radiowych, co w porównaniu do DS3 działającego na Bluetooth wygląda dosyć śmiesznie (tak wiem, że Bluetooth to też fale radiowe, ale o zupełnie innej częstotliwości). No i większy dead zone w padzie od X0, co utrudnia grę szczególnie w fps'ach.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #954 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:12:04 am »
Nie xo ale pad of xo I nikt now mowi ze to wojskowa technologia tylko ze jest uzywany do czegos w wojsku.Dalem ci przyklady wyzej udowadniajac ci ze piszesz brednie
, podparlem sie linkami. Dzikuje :-]:-]:-]:-]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #955 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:17:50 am »
Ah ci magicy z marketingu M$. :lol:

PS. Pad os PS3 też potrafi sterować robotami.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


A nawet helikopterami i to za pomocą żyroskopu. Pad od X0 tego nie potrafi.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Też podparłem się linkami i to prezentującymi to wszystko w ruchu. Dziękuję, dobranoc!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #956 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:28:29 am »
Hehe ale przeciez to Ty napisales ze to bzdury sa....lol...dalem ci linki do oficjalnej strrony us army zeby wyprowadzic cie z bledu

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #957 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:33:52 am »
Ty jak zwykle nic nie rozumiesz. Podpiąć padzik i sterować robotem to żadna sztuka. Mogli to zrobić nawet padem od DreamCast'a. Tylko, że nijak ma się do do urządzeń dedykowanych oraz ich precyzyjności. Ja Ci pokazałem, że padem od PS3 można jeszcze większe cuda robić, ale co z tego. To tylko pokaz, że się da i tyle.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #958 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:58:06 am »
jak wciskali kity, że padem od X0 sterują w wojsku robotami i wielu łykało te brednie

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

The Official Homepage of the United States Army


http://www.army.mil/-images/2010/10/22/89674/
http://www.army.mil/-images/2009/09/02/49662/
http://www.army.mil/-news/2007/02/02/1636-soldiers-testing-fcs-technology-give-thumbs-up/



RAF uzywa padow od XO do sterowania kamerami w UAV.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #959 dnia: Stycznia 19, 2011, 11:00:31 am »
Ty jak zwykle nic nie rozumiesz.