Autor Wątek: Nasze telefony.  (Przeczytany 257191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 10, 2007, 22:15:33 pm »
Cytuj

k800i doszedł, gorąco polecam ten telefon, bliski ideałowi :))) o fotkach nawet nie wspone, bo pstryka je tak jak normalna cyfrówka 3,2mpx:]


Gorzej pewnie z wytrzymałością baterii, co?
Słyszałem, że max. czas czuwania to tylko sto kilka godzin.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 10, 2007, 22:32:32 pm »
Cytat: "sambady"
Cytuj

k800i doszedł, gorąco polecam ten telefon, bliski ideałowi :))) o fotkach nawet nie wspone, bo pstryka je tak jak normalna cyfrówka 3,2mpx:]


Gorzej pewnie z wytrzymałością baterii, co?
Słyszałem, że max. czas czuwania to tylko sto kilka godzin.


Nie narzekam na baterie :) zreszta jak na razie trzyma bardzo dobrze, pozatym K800i ma taki bajer jak status telefonu, gdzie pokazuje wszystkie info w tym w dokladnych procentach stan bateri, super sprawa.
Aktualnie mam 76% :]]].
Jezeli ktos ma jakies pytanka, walic smialo! :)

pozdro

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Nasze telefony.
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 10, 2007, 23:16:12 pm »
Ja czekam, aż powstanie jakiś walkman na bazie K800i.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 11, 2007, 11:13:12 am »
Cytat: "Iras"
Ja czekam, aż powstanie jakiś walkman na bazie K800i.


To wtedy bedzie to zwykly k800i tyle, ze z innym softem jak i obudową :).
A jak juz bedzie taki walkmen na bazie k800i to zapewne nie bedzie problemem wgranie softu od tego walkmena do k800i. Zreszta najlepsza rzecz jaka maja walkemy, do odtwarzacz muzyki, a ten w k800i moim zdaniem jest, super, prosty i wygodny :).

pozdro

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 11, 2007, 20:18:22 pm »
Cytuj
K800i ma taki bajer jak status telefonu, gdzie pokazuje wszystkie info w tym w dokladnych procentach stan bateri, super sprawa.


Faktycznie, fajny to - że tak powiem - gadżet, ale wydaje mi się, że K800i to nie jedyny telefon, który taką opcję posiada. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że K750i też jest w nią "uzbrojony".


Cytuj
Ja czekam, aż powstanie jakiś walkman na bazie K800i.

Po co czekać? Wiele telefonów SE z serii W to aparaty, które niewiele, jeśli w ogóle, różnią się od K800i. Poza, oczywiście, rozdzielczością aparatu, która w w/w telefonie po prostu zadziwia. 3.2mpx - naprawdę sporo. Chociaż, ja będę cieszył się również z moich 2mpx. ;)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 11, 2007, 22:49:37 pm »
Cytat: "sambady"
Cytuj
K800i ma taki bajer jak status telefonu, gdzie pokazuje wszystkie info w tym w dokladnych procentach stan bateri, super sprawa.


Faktycznie, fajny to - że tak powiem - gadżet, ale wydaje mi się, że K800i to nie jedyny telefon, który taką opcję posiada. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że K750i też jest w nią "uzbrojony".


K800i to nie jedyny telefon z tym napewno, ale on pokazuje prawde, pisze, ze masz 73% bateri to tyle masz, i kuniec ;).
Nie wiem czy k750i bedzie mial, ale w810i ma.

Cytuj
Cytuj
Ja czekam, aż powstanie jakiś walkman na bazie K800i.

Po co czekać? Wiele telefonów SE z serii W to aparaty, które niewiele, jeśli w ogóle, różnią się od K800i. Poza, oczywiście, rozdzielczością aparatu, która w w/w telefonie po prostu zadziwia. 3.2mpx - naprawdę sporo. Chociaż, ja będę cieszył się również z moich 2mpx. ;)


Sorry, ale bzdura ;)..
Zalozmy taki w810i rozni sie bardzo znaczaco od k800i oj baaaardzo:

- gorszy aparat
- brak flesha (nie mowie o diodce, a o fleszu prawdziwym ktorego posiada k800i)
- duzo gorszy wyswietlacz, mniejsza rozdzielczosc, gorsza wyrazistosc
- mniejszy wymiarowo wyswietlacz
- brak 3G
- mniejszy zoom aparatowy ;)
- inny soft zupelnie :)
pozatym jest maaaaasa roznic, uwierz mi :) k800i to aktualnie najwyzszy model z SE, nie liczac serii M i P, bo to polaczenia PDA z GSM i to do mnie nie przemawia wogole ;).

Swoja droga, z k800i korzystam juz rowniez jako z cyfrowki, fotki robi genialne, w nocy i w dzien.. bajka..

pozdro :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Nasze telefony.
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 11, 2007, 23:18:17 pm »
Cytat: "crasch!"
Zalozmy taki w810i rozni sie bardzo znaczaco od k800i oj baaaardzo

W810i jest zbudowany na bazie K750i.

Wrzuć jakieś foty z K800, najlepiej robione w nocy  :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #287 dnia: Marca 12, 2007, 00:18:25 am »
Cytuj
W810i jest zbudowany na bazie K750i.


Przeca wiem :). Ale kolega pisal:

Cytuj
Po co czekać? Wiele telefonów SE z serii W to aparaty, które niewiele, jeśli w ogóle, różnią się od K800i


To podalem pierwszy lepszy Walkmen, i walkmena opartego o K800i jeszcze praktycznie nie ma :).

Cytuj
Wrzuć jakieś foty z K800, najlepiej robione w nocy :)


Ok, fota robiona w nocy, w pokoju dzialala tylko: lampka, monitor, tv i ogolnie bylo ciemno, zdjecie samochodzika na szafie :)) robione przed chwilka:

http://img486.imageshack.us/img486/4854/dsc00019mj3.jpg

btw. wlasnie zamowilem Karte pamieci SONY 512mb M2 do k800i :)

pozdro

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Nasze telefony.
« Odpowiedź #288 dnia: Marca 12, 2007, 12:55:25 pm »
Cytat: "crasch!"
Cytat: "sambady"
Cytuj
K800i ma taki bajer jak status telefonu, gdzie pokazuje wszystkie info w tym w dokladnych procentach stan bateri, super sprawa.


Faktycznie, fajny to - że tak powiem - gadżet, ale wydaje mi się, że K800i to nie jedyny telefon, który taką opcję posiada. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że K750i też jest w nią "uzbrojony".


K800i to nie jedyny telefon z tym napewno, ale on pokazuje prawde, pisze, ze masz 73% bateri to tyle masz, i kuniec ;).
Nie wiem czy k750i bedzie mial, ale w810i ma.

Ja mam K510i i mam cos takiego jak status telefonu, więc K750i napewno ma :wink: . Choć czasem te procenty kłamią raz mi poszły dużo w dół jak słuchałem muzyki a jak przestałem to poszły w gure.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #289 dnia: Marca 12, 2007, 16:17:18 pm »
Cytat: "DEVIL"
Cytat: "crasch!"
Cytat: "sambady"
Cytuj
K800i ma taki bajer jak status telefonu, gdzie pokazuje wszystkie info w tym w dokladnych procentach stan bateri, super sprawa.


Faktycznie, fajny to - że tak powiem - gadżet, ale wydaje mi się, że K800i to nie jedyny telefon, który taką opcję posiada. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że K750i też jest w nią "uzbrojony".


K800i to nie jedyny telefon z tym napewno, ale on pokazuje prawde, pisze, ze masz 73% bateri to tyle masz, i kuniec ;).
Nie wiem czy k750i bedzie mial, ale w810i ma.

Ja mam K510i i mam cos takiego jak status telefonu, więc K750i napewno ma :wink: . Choć czasem te procenty kłamią raz mi poszły dużo w dół jak słuchałem muzyki a jak przestałem to poszły w gure.


Hehe, ja jeszcze nie mialem takiej sytuacji :) wskazuje ok! swoja dorga musze jeszcze dokupic HPM-70 (sluchawki) do k800i no i juz bede mial wszystko co powinno sie miec do tego fonu :) znaczy sie sluchawki mam ale oryginalne a hpmki sa lepsze ;)
pozdrawiam

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #290 dnia: Marca 12, 2007, 20:03:55 pm »
K700i nie ma procentowych wskazań poziomu baterii, k750i ma, a powiększenie % to raczej nie żadne przekłamanie. Z tego co mi kolega mówił [średni z niego znawca] to jakaś tam teraz technologia siedzi w tych komórkach, że przez okres nieużywania regeneruje się bateria.
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Nasze telefony.
« Odpowiedź #291 dnia: Marca 12, 2007, 20:44:58 pm »
Cytat: "Off"
że przez okres nieużywania regeneruje się bateria.



No a ja słyszłąem, zę teraz w komórkaff montują termojądrowe baterie :lol:

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #292 dnia: Marca 12, 2007, 21:57:12 pm »
Cytat: "Master_666"
No a ja słyszłąem, zę teraz w komórkaff montują termojądrowe baterie Laughing

No co ty!? Serio?? Wiesz ten kolega mówił mi dokładnie to samo, zapomniałeś tylko o rakotwórczych kartach sim i ładowarkach które (o zgrozo) mordują (gameboyowe również!)
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #293 dnia: Marca 12, 2007, 22:24:16 pm »
crasch: Fakt, zgodzę się, aczkolwiek, jeśli szuka się telefonu z dobrym odtwarzaczem mp3, to wydaje mi się, że lepszym wyborem byłoby kupno któregoś telefonu z serii W. Najlepiej jakiegoś z wyższej półki. Np. W810i. Aparat genialny. Praktycznie bez wad.

K800i to kombajn, który łączy w sobie zarówno telefon, jak i odtwarzacz mp3 / aparat cyfrowy. Wydawałoby się, że to idealne połączenie, ale jednak ja wolę mieć oddzielnie mp3jkę do słuchania swojej ulubionej muzyki i dobrego kompakta do robienia zdjęć. Dlaczego więc kupuję K750i? Bo mam już dość Nokii, a poza tym - przyciąga mnie cena - 1.22zł za wysokiej klasy telefon? Grzech byłoby nie wziąć (biorąc pod uwagę również to, że w ofercie nie ma lepszego telefonu w tej cenie). Dla mnie powyższe bajery to tylko dodatki, z których pewnie i tak będę korzystał tylko przez pierwszy tydzień, a potem samo urządzenie będzie służyło mi tylko do dzwonienia i pisania / wysyłania SMSów. Acha, i do notatek (co bym wiedział, kiedy mam jaki sprawdzian ;) ).
Zapomniałbym... Zwracam szczególną uwagę także na solidność wykonania, a ta w przypadku SE jest niezwykle wysoka.

Cytuj
K700i nie ma procentowych wskazań poziomu baterii, k750i ma(...)

Bardzo mnie to cieszy, bo nie lubię, gdy nie wiem, jaki jest poziom zużycia baterii. Podziałka w SE jest nieco niedokładna (ta znajdująca się w prawym górnym rogu (?) wyświetlacza, taka ikonka przypominająca baterię). Pod tym względem, zdecydowanie wolę Nokię. ;) (kreseczki po prostu rox, zawsze się wie, ile można jeszcze gadać)

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #294 dnia: Marca 12, 2007, 22:31:22 pm »
sambady chyba sie na tym znasz wiec zapytam - co lepsze W810i czy k800i?
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #295 dnia: Marca 12, 2007, 22:42:17 pm »
Biorąc pod uwagę całokształt - K800i, aczkolwiek - moim zdaniem - jako odtwarzacz lepiej sprawdza się W810i, który jest temu dedykowany.

Tak naprawdę, musiałbyś się zastanowić, do czego będzie służył Ci telefon. Czy tylko jako odtwarzacz muzyczny, czy również jako aparat fotograficzny. Jeśli kładziesz nacisk tylko na dobrą jakość słuchanej muzyki, a robienie zdjęć jest dla Ciebie sprawą drugorzędną, to bierz W810i. Dołączone słuchawki są świetne, toteż słuchanie muzyki będzie tymbardziej przyjemne. Poza tym, jeśli najdzie Cię ochota, by cyknąć jakąś fotkę, to nie będziesz zawiedziony z jej jakości, bo ów sprzęt jest wyposażony w 2mpx aparat. Jednakże, jeśli chcesz mieć w posiadaniu zajebisty kombajn, to bez wątpienia K800i spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Nasze telefony.
« Odpowiedź #296 dnia: Marca 12, 2007, 23:19:25 pm »
W810i jest przede wszystkim mniejszym i zgrabniejszym telefonem. W zestawie ma bardzo dobre słuchawki i wykorzystuje tańszy, popularniejszy format kart pamięci. Co dla mnie ważne, zamiast joya ma d-pad - we wcześniejszych telefonach SE miałem z joystickiem spore problemy.

K800i obsługuje sieć 3G i ma zdecydowanie lepszy aparat foto.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #297 dnia: Marca 13, 2007, 00:05:23 am »
Cytuj
K800i (przyp. sambady) ma zdecydowanie lepszy aparat foto.

O ile dobrze pamiętam, to jest to CyberShot.

Cytuj
K800i obsługuje sieć 3G

OK, ale czy jest możliwe przeprowadzanie rozmów video poza Warszawą? Bo kiedyś tam słyszałem, że ta usługa jest tylko dostępna w stolicy. Jeśli się to zmieniło, to byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi o tym powiedział. ;) (jestem niezmiernie ciekaw, czy podjęto jakieś kroki w celu rozpowszechnienia tejże usługi, czy też nie)

Cytuj
W810i jest przede wszystkim mniejszym i zgrabniejszym telefonem. W zestawie ma bardzo dobre słuchawki i wykorzystuje tańszy, popularniejszy format kart pamięci.

Dokładnie. Nie ukrywajmy, że K800i to wielkie krówsko jest i swoje waży. Noszenie takiego telefonu w kieszeni może okazać się niewygodne.

Cytuj
Poza tym (przyp. sambady) zamiast joya ma d-pad - we wcześniejszych telefonach SE miałem z joystickiem spore problemy.

Dla niektórych plus, dla innych minus. Czytając opinię o K750i, który wyposażony jest w joy'a, nie natknąłem się na taką, która mówiłaby, że są z nim problemy. Sądzę, że przy normalnym użytkowaniu (wiadomo, niektórzy nie potrafią wykazać się delikatnością, do nikogo nie piję), powinien on działać poprawnie przez dość długi czas. Przecie analogi w padach potrafią pracować i pracować (a działają na podobnej zasadzie). ;)
Ciekawym rozwiązaniem, w W810i, jest to, że D-Pad jest wykorzystywany do operowania odtwarzaczem. Dany kierunek odpowiada innej fukncji. Np. lewo to przewijanie (chyba do tyłu).

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #298 dnia: Marca 13, 2007, 15:10:43 pm »
Wiecie z tym joypadem to różnie. Ja np. K700i mam od ponad roku i dopiero ostatnio zaczęły się z nim problemy, ale nic to  - wziąłem odkurzaczem przeczyściłem i teraz jest cud miód i orzeszki ;)
Póki co bliżej mi do K800i, bo mp3 już jedno mam i bardziej skupiałbym się na niezłej jakości zdjęć i filmików. A poza tym lubię takie kombajny :D Tylko pewnie cena nieteges...
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #299 dnia: Marca 13, 2007, 17:02:38 pm »
To zaczynajmy, widze, ze sporo pytan i odpowiedzi odnosnie w810i vs k800i (na poczatku dodam, ze tych telefonow nie powinno sie porwnywac, k800i to przy nim zdecydowanie wyzsza półka :)).

Cytuj
crasch: Fakt, zgodzę się, aczkolwiek, jeśli szuka się telefonu z dobrym odtwarzaczem mp3, to wydaje mi się, że lepszym wyborem byłoby kupno któregoś telefonu z serii W. Najlepiej jakiegoś z wyższej półki. Np. W810i. Aparat genialny. Praktycznie bez wad.


Tak wiec, w810i to prawie to samo co K750i/W800i. Posiada tylko soft walkmena ktory daje nieco bardziej rozbudowany odtwarzacz muzyki (zrezta jak w800i) i ten soft mozna bez problemu wgrac do k750i. Tak wiec praktycznie porownujecie ulepszonego nieco k750i z K800i. :)

Cytuj
K800i to kombajn, który łączy w sobie zarówno telefon, jak i odtwarzacz mp3 / aparat cyfrowy. Wydawałoby się, że to idealne połączenie, ale jednak ja wolę mieć oddzielnie mp3jkę do słuchania swojej ulubionej muzyki i dobrego kompakta do robienia zdjęć.


Ja wrecz odwrotnie, lubie miec w jednym tym bardziej, ze K800i robi genialne fotki z mozliwoscia zmiany masy ustawien przez co mozemy zrobic naprawde bardzo profesjonlna fotke.

A odtwarzacz MP3 gra lepiej od mojej bylej Mp4-ki :). Chyba wiecej dodawać nie musze. Aha i bez problemu mozna dokupic sluchawki HPM-70 lub inne, to te ktore daja do walkmenów.

Cytuj
samo urządzenie będzie służyło mi tylko do dzwonienia i pisania / wysyłania SMSów


Ja osobiscie korzystam z telefonu jakiego mojego przenosnego centrum multimedialnego - ot takie moje uzupelnienie PCa :). Filmy,muzyka,fotki,obrazki,filmiki,gry,programy,sms,mmsy, polaczenia,emaile - naogu wysylanie, internet, kalendarz, budzik, zegarek, notatnik, swoisto rozbudowany organizer.. to sa niektore rzeczy do ktorch przydaje mi sie telefon, a jest tegowiecej ;).


Cytuj
sambady chyba sie na tym znasz wiec zapytam - co lepsze W810i czy k800i?


Sorry ale moim zdaniem smieszne porownanie :P. k800i ma wszystko co w810i no i jeszcze wiecej, a jakos dzwieku nie tyle co jest gorsza, ale jest po prostu inny odtwarzacz, nieco bardziej rozbudowany, i tylko odtwarzacz bardziej zaawansowany jest jedyna rzecza ktora ma w810i a nie ma k800i chociaz mi osobiscie odtwarzacz w k800i wystarcza w zupelnosci :)). Nie bede pisal, co ma lepsze i co wogole ma czego nie ma w810i bo bylo by tego naprawde sporo :).

Cytuj
Biorąc pod uwagę całokształt - K800i, aczkolwiek - moim zdaniem - jako odtwarzacz lepiej sprawdza się W810i, który jest temu dedykowany.

Tak naprawdę, musiałbyś się zastanowić, do czego będzie służył Ci telefon. Czy tylko jako odtwarzacz muzyczny, czy również jako aparat fotograficzny. Jeśli kładziesz nacisk tylko na dobrą jakość słuchanej muzyki, a robienie zdjęć jest dla Ciebie sprawą drugorzędną, to bierz W810i. Dołączone słuchawki są świetne, toteż słuchanie muzyki będzie tymbardziej przyjemne. Poza tym, jeśli najdzie Cię ochota, by cyknąć jakąś fotkę, to nie będziesz zawiedziony z jej jakości, bo ów sprzęt jest wyposażony w 2mpx aparat. Jednakże, jeśli chcesz mieć w posiadaniu zajebisty kombajn, to bez wątpienia K800i spełni Twoje wszystkie oczekiwania.


Nie musial by sie zastanowic ;) tak jak pisalem w810i posiada tylko lepszy odtwarzacz w niemal calej reszcze przoduje k800i i do tego ma wiecej mozliwosci. Nie ma co tylko dla tego brac w810i by miec pare dodatkow w odtwarzaczu, to tylko odtwarzacz, a najwazniejszy jest dzwiek ktory w k800i nie jest gorszy.. Krocej: stracisz baaaardzo duzo, zyskasz baaaaaaardzo malo biorac w810i zamiast k800i :).

Cytuj

W810i jest przede wszystkim mniejszym i zgrabniejszym telefonem. W zestawie ma bardzo dobre słuchawki i wykorzystuje tańszy, popularniejszy format kart pamięci. Co dla mnie ważne, zamiast joya ma d-pad - we wcześniejszych telefonach SE miałem z joystickiem spore problemy.

K800i obsługuje sieć 3G i ma zdecydowanie lepszy aparat foto.


Naprawde, sporo znalazles roznic :mrgreen:  :mrgreen:.

K800i:
Wielkosc - dla mnie jest on maly i idealnie wywazony i wcale nie ciezki, jest w sam raz, nie za lekki nie za cieszki a wielkosciowo idealny :) to nie jest cegla...
Sluchawki - dodane do k800i sa b.dobre ale bez problemu mozna sobie kupic te co sa w w810i.
Karty pamieci - tak, k800i ma drogie karty bo M2 (drogie, ale udalo mi sie kupic za 50zl 512mb :D) ale za to wydaje mi sie, ze przesyl danych jest lepszy i szybszy.
Joy - luudzie, ale macie zla opinie o joyach po k700i :] w k800i NIE MAM ZADNYCH PROBLEMOW Z JOYEM! Dla mnie chodzi super, i ciesze sie, ze jest on zamiast d-pada.

Cytuj

OK, ale czy jest możliwe przeprowadzanie rozmów video poza Warszawą?


Zmienilo sie. Jest juz w wielu wiekszych miastach, poszukaj na google mapy zasiegu 3g lub podobnie, sa takie w necie! :)

Cytuj
Nie ukrywajmy, że K800i to wielkie krówsko jest i swoje waży. Noszenie takiego telefonu w kieszeni może okazać się niewygodne.


Haha, bede szczery, bzdura!! :) Dla mnie jest maly i lekki a zarazem super wywazony. Moze na papierku wyglada na duzy ale dla mnie jest super, pozatym lubie czuc fon w rece a nie.. :)


Ufff ale sie napisalem ale napisal co tu napisane, jest prawda a co nie i odpowiedzialem na pare pytan :) w koncu posiadam ten fon to cos tam wiem ;).

pozdro

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #300 dnia: Marca 13, 2007, 17:43:49 pm »
OMG chyba się nudziłeś strasznie  :lol:
Cytat: "crasch!"
Sorry ale moim zdaniem smieszne porownanie Razz

Nie wiedziałem więc spytałem ;)
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #301 dnia: Marca 13, 2007, 17:46:44 pm »
Ostatnio stałem się posiadaczem klasycznego N-Gage. Ogólnie jestem zadowolony, udało mi się zdobyć Tomb Raider, THPS i TEST: Shadowkey (+ Fifa 2004, albo 5, nawet nie pamiętam, sama karta). Jedne co mnie boli to zmiana kart pamięci i tych z grami. Przykra sprawa, jak pewnie wiecie, trzeba wyjąć baterię - najgorzej przy robieniu zrzutów ekranów, włożenie gry, zrobienie zrzutów na pamięć wewnętrzną, potem włożenie karty, przerzucenie z wewn. na zewn. i podłączenie do komputera. Tragedia. Gier jest trochę, kilka wartych ujrzenia. Mp3 odtwarzacz sprawuje się bardzo dobrze, jak dla mnie solidny sprzęt. Lecz maniacy smsków i szpanowania super lustrzankami w aparatach (z 1,3mpix) będą zawiedzeni.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #302 dnia: Marca 13, 2007, 19:46:53 pm »
Mam tak mn.wi. od miesiąca nowy K750i. Fajna komórka. Świetny aparat (2 mpixele :D), jako odtwarzacz się sprawdza, ogólnie super i ma wszystko co potrzebne do normalnego użytkowania. Polecam!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Nasze telefony.
« Odpowiedź #303 dnia: Marca 17, 2007, 15:40:53 pm »
A ja dziś stałem sie bardzo szczęśliwym posiadaczem SE W300i. Naprawdę fajny telefon. Gra lepiej niż MP3 mojej siostry (co innego że to jakaś kiepska firma). Za 1 złotówkę w Erze.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #304 dnia: Marca 17, 2007, 17:43:43 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
A ja dziś stałem sie bardzo szczęśliwym posiadaczem SE W300i. Naprawdę fajny telefon. Gra lepiej niż MP3 mojej siostry (co innego że to jakaś kiepska firma). Za 1 złotówkę w Erze.


Widze, że prawie same Soniaki na forum hehe :).
Wiem, że w W300i też są karty M2 (takie jakie do k800i) współczuje, strasznie drogie ;). Ja mam 512mb i na razie styka :).

pozdro

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Nasze telefony.
« Odpowiedź #305 dnia: Marca 17, 2007, 18:05:52 pm »
Cytat: "crasch!"
Cytat: "Solid Snake 1989"
A ja dziś stałem sie bardzo szczęśliwym posiadaczem SE W300i. Naprawdę fajny telefon. Gra lepiej niż MP3 mojej siostry (co innego że to jakaś kiepska firma). Za 1 złotówkę w Erze.


Widze, że prawie same Soniaki na forum hehe :).
Wiem, że w W300i też są karty M2 (takie jakie do k800i) współczuje, strasznie drogie ;). Ja mam 512mb i na razie styka :).

pozdro

W300i chyba ma w zestawie karte 256MB, a raczej powinna miec :wink: .
Tak btw. Solid na jaki abonamet kupiłeś :?:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 18, 2007, 14:17:32 pm »
Cytuj
Widze, że prawie same Soniaki na forum hehe :).

W ogóle mnie to nie dziwi. Sony wypuściło mnóstwo bardzo dobrych telefonów w naprawdę przystępnych cenach. Poza tym, Nokie wyraźnie straciły na jakości wykonania. Sprawiają wrażenie niedopracowanych (np. 6131 ma bardzo słabą baterię, a wydawałoby się, że Finowie wpadną na to, by wyposażyć ją w silniejszy akumulator, biorąc pod uwagę to, że wewn. wyświetlacz jest dość duży i pobiera sporo energii).

Cytuj
Wiem, że w W300i też są karty M2 (takie jakie do k800i) współczuje, strasznie drogie

Faktycznie, sporo kosztują. Na Allegro, za kartę 512mb - Memory Stick Micro - życzą sobie ponad 110zł. Za 88zł natomiast można już dostać 2gb kartę Sandiska - Memory Stick Pro Duo, pasuje np. do K750i (chyba sobie taką sprawię, jak wreszcie dostanę w łapska nowy aparat telefoniczny).

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #307 dnia: Marca 18, 2007, 15:05:35 pm »
Cytuj

Faktycznie, sporo kosztują. Na Allegro, za kartę 512mb - Memory Stick Micro - życzą sobie ponad 110zł.


Mam 512MB w K800i, dałem 50zł hehe :).

pozdro

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #308 dnia: Marca 18, 2007, 21:21:10 pm »
Zależy od osoby, u której kupujesz. Ponadto, teraz na Allegro są jakieś wyprzedaże tych kart. Pewnie lewych. :P

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #309 dnia: Marca 18, 2007, 21:50:02 pm »
Cytat: "sambady"
Zależy od osoby, u której kupujesz. Ponadto, teraz na Allegro są jakieś wyprzedaże tych kart. Pewnie lewych. :P


Taa moja jest lewa :D az tak lewa, że oryginalna SONYaka :))). Poprostu trzeba poswiecic 5min i poszukać ;).

pozdro

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #310 dnia: Marca 21, 2007, 13:18:35 pm »


Już załatwione. 30ego będę miał SE. Nie mogę się doczekać.
Jak już poznam telefon, to na pewno na GO pojawi się jakiś krótki teścik.

~ ~ ~

No, to dzisiaj przyszedł ten dzień, kiedy stałem się posiadaczem SE K750i. Pierwsze godziny spędzone z tymże urządzeniem, mogę zaliczyć do udanych i całkiem owocnych. Na początku, zająłem się konfiguracją telefonu, co nie zabrało mi zbyt wiele czasu, dzięki bardzo dobremu interfejsowi - poruszanie się pomiędzy opcjami jest naprawdę proste i intuicyjne. Jako dotychczasowy użytkownik Nokii 6610i (udany telefon, mimo wszystko), muszę przyznać, że SE pozytywnie mnie pod tym względem zaskoczył.
Jeśli chodzi o wykonanie telefonu. Telefon jest bardzo solidny i ma zwartą budowę. Miałem pewne problemy z pisaniem SMSów (nieco inna klawiatura niż w Nokii), ale szybko sobie z nimi poradziłem. Klawiatura jest troszeńkę za ciasna, ale po krótkim treningu, idzie się przyzwyczaić.
Co z dodatkami? Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić wszystkich możliwości tego telefonu, ale - jeśli chodzi o aparat fotograficzny - to jestem naprawdę zaskoczony. Jakość jest niesamowita.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 12:20:24 pm wysłana przez sambady »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #311 dnia: Kwietnia 18, 2007, 18:02:05 pm »
Mój dziadek kupił sobie wczoraj dokładnie takiego samego fona jak Ty xD

Jedyne co może przeszkadzać to dość mały wyświetlacz. Ale dziadkowi to nie przeszkadza xD

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #312 dnia: Kwietnia 18, 2007, 18:13:24 pm »
No, dość popularny się zrobił.

Cytuj
Jedyne co może przeszkadzać to dość mały wyświetlacz

1.8" to mało? Wydaje mi się, że wystarczająco dużo jak na telefon komórkowy.
Chociaż porównując z wyświetlaczem w Twojej Nokii, który jest 0.4" większy, to faktycznie może wydawać się trochę mały.
Z drugiej strony, nie przesadzajmy z tą wielkością. To nie telewizor, czy monitor.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 20:34:43 pm wysłana przez sambady »

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #313 dnia: Kwietnia 18, 2007, 18:18:19 pm »
teraz mam SE j210i wczesniej miałem nokie n-gage i k750i :P


Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #314 dnia: Kwietnia 20, 2007, 11:26:31 am »
Ja od miesiąca posiadam Samsunga c100 którego kupiłem za aż 45 zł :]. W czerwcu planuje zakupic Se k750i.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #315 dnia: Kwietnia 29, 2007, 22:41:42 pm »
Właśnie kupiłem ten telefon( stary coś dziwnie działa)
http://www.allegro.pl/item189521330_motorola_e1000_e_1000_komplet_okazja_377.html

Miał być tani i fajny :grin:

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #316 dnia: Kwietnia 30, 2007, 06:48:04 am »

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #317 dnia: Kwietnia 30, 2007, 08:41:34 am »
Bez przesady nie będe się cofał ten telefon ma wygląd ale funkcji to zero on jest gorszy od S55 którego miałem pare lat temu, był bardzo ładny :-)

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #318 dnia: Kwietnia 30, 2007, 09:00:49 am »
Pewnie, że F3 funkcji to ma aż dwie (wykonywanie połączeń i pisanie SMSów), ale ja właśnie tyle funkcji w telefonie szukam. Poza ogólnym wyglądem jestem szczególnie zauroczony wyświetlaczem wykonanym w technologii elektronicznego papieru (a nie LCD), co daje mu zawsze taką samą maksymalną ostrość, bez względu na kąt patrzenia i padające światło (jest prześliczny w pełnym blasku w słoneczny dzień).

Podsumowałbym to tak: F3 osobom lubiącym mieć w telefonie coś więcej, niż podstawowe funkcje, na pewno się nie spodoba, ale z drugiej strony trzeba też przyznać, że dzięki kilku odważnym rozwiązaniom ten telefon ma swój klimat (który komuś też może się nie spodobać, ale mi pasuje w 100%). No i nie wstyd go wyciągnąć w towarzystwie, w przeciwieństwie do innych low-endowych telefonów.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 22, 2007, 19:34:17 pm »
Po dwóch miesiącach używania K800i sprzedany, mój nowy telefonik to NOKIA N73 Music Edition :):


pozdro