Autor Wątek: Co was zasmuciło?  (Przeczytany 133671 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #280 dnia: Listopada 27, 2012, 11:52:32 am »
Racja chłopaki. U nas też tak jest, że kupisz działkę i postawisz chałupę za sporo mniejsze pieniądze na jakimś wypizdowie, niż w okolicach miasta. Smuteczek jeszcze większy.

Spotkałem kiedyś typa w knajpie (wiek ok. 30-35 lat), który mieszka w stanie Illinois (przyleciał do Europy "pozwiedzać", a przez polonię nasłuchał się o Krakowie) i jak naopowiadał o swoim standardzie życia (zakładając, że to nie kit), to u nas myślę, że większość musi się srogo nazapierdalać, żeby go osiągnąć w wieku ok. 50 lat.
Co najciekawsze, Polak pracujący na czarno w Stanach (roboty w fabryce, przy budowach - fizyczni, sprzątaczki, szorowanie podłóg na kolanach) potrafili zarobić niby gówniane na USA standardy pieniądze, a jednak w Polsce za to całe pokolenie ich dzieciaków było ustawione (nieruchomości, kapitał, etc.). Nie dziwię się więc ani trochę zjawisku "lansu" i udawania wielkich panów w trakcie odwiedzin w rodzinnym kraju. Każdy, kto wyrwał się z wiecznego oszczędzania chciałby choć przez chwilę poczuć się, jak panisko.

na reddicie wypowiadal się typ który zarabia 20000$ rocznie, a jest bezdomnym dozorcą, który po znajomości śpi na zakrystii w kościele bo za taką kasę w NYC na więcej sobie nie pozwolisz.
Ale mial dostep do neta... :troll:

20 tys rocznie = 1666 miesiecznie

Za 1600 zl miesiecznie tez ciezko sie utrzymac w Wawie. Nie mowie, ze bedzie sie bezdomnym, ale zeby moc cos odlozyc, to raczej bez samochodu w wynajetym pokoju za 500 zl. :- )
No ale Svon, jeśli Becet nie kituje i własny, ładny domek za 50k $, to gdzie my kur** żyjemy, że za pierdolnik na szczotki aka kawalerkę trzeba dać min. >100k pln w względnym miejscu (nie piszę o dużych miastach, bo to już by była przesada :lol:).

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #281 dnia: Listopada 27, 2012, 11:54:45 am »
Wiem, wiem. I wlasnie to mnie dobija, ze u nich wszystko wychodzi "za grosze", a i tak narzekaja. W Wawie kawalerka w jakims lepszym miejscu niz brzydkie okolice wypizdziewa to co najmniej 6 tysiakow za metr. Kawalerka 30 metrow, to juz jest 180 tysiecy... :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #282 dnia: Listopada 27, 2012, 12:08:22 pm »
Dlatego mnie nie śmieszy ten filmik:



Typ mówi że był elektrykiem wysokich napięć, w USA na emeryturze ktoś taki by jeździł po świecie i przechadzał się po swojej niemałej posiadłości, a u nas musi stać jako reklama na ulicy. Widziałem na Discovery jakiś program o budownictwie to elektryków wysokich napięć pokazywali jak jakiś superbohaterów (muzyczka w tle, slow motion na tle linii energetycznych) którzy za techniczną i niebezpieczną pracę dostają ogromną kasę. A u nas gorsze warunki pracy, marna pensja, zero szacunku i jeszcze gówno a nie emerytura/renta po zakończeniu pracy zawodowej.

Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.




marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #283 dnia: Listopada 27, 2012, 12:19:51 pm »
Najbardziej wkur**a mnie fakt istnienia w Polsce szeregu instytucji socjalnych typu MOPS gdzie za siedzenie na dupie rozdaje się ludziom pieniądze. Potem tworzą się takie patologie, że całe pokolenia w ten sposób egzystują. Czemu tacy ludzie nie są zatrudniani np. do sprzątania miasta w zamian za te zasiłki? W dodatku często otrzymują to ludzie, którzy wcale tak źle nie mają.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 27, 2012, 12:22:43 pm »
Cygan [ ' ]

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 27, 2012, 12:35:15 pm »
Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.
Elektryk wysokich napięć = klasa robotnicza budująca socjalizm, to nie czasem inteligenci mieli przejebane za komuny? Ja pamiętam (tzn. z doświadczeń około-rodzinnych), jak trzeba było przez takiego "wujka" elektryka papiery na mieszkanie, grunt i kartki załatwiać, bo człowiek bez "zaplecza" musiałby kilkanaście lat swoje przeczekać, a praktycznie bez koperty pod stołem jego sprawa powędrowałaby z miejsca do kosza.

Najbardziej wkur**a mnie fakt istnienia w Polsce szeregu instytucji socjalnych typu MOPS gdzie za siedzenie na dupie rozdaje się ludziom pieniądze. Potem tworzą się takie patologie, że całe pokolenia w ten sposób egzystują. Czemu tacy ludzie nie są zatrudniani np. do sprzątania miasta w zamian za te zasiłki? W dodatku często otrzymują to ludzie, którzy wcale tak źle nie mają.
To nie wiesz, co się na Wyspach, lub w USA dzieje, że piszesz o rozdmuchanym socjalu w Polsce? o_O U nas socjal = życie na skraju ubóstwa (jeżeli oczywiście stanowi jedyne źródło utrzymania!), a tam im więcej dzieci, tym większy wygryw i luksusy zapewniane przez państwo dla nierobów, na które reszta społeczeństwa musi robić.

Co do złego rozdysponowania środków na osoby niekoniecznie potrzebujące, to należy oddać, że każdy kombinuje, jak może. Skoro pracodawca ch** i dyma Cię na każdym kroku z umowami, wypłatą i dodatkami, to czemu nie możesz wziąć małego odwetu na Państwie, które poniękąd powoduje to, że pracodawca Cię dyma ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2012, 12:38:54 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 27, 2012, 12:37:50 pm »
Najbardziej wkur**a mnie fakt istnienia w Polsce szeregu instytucji socjalnych typu MOPS gdzie za siedzenie na dupie rozdaje się ludziom pieniądze. Potem tworzą się takie patologie, że całe pokolenia w ten sposób egzystują. Czemu tacy ludzie nie są zatrudniani np. do sprzątania miasta w zamian za te zasiłki? W dodatku często otrzymują to ludzie, którzy wcale tak źle nie mają.

No masz powyżej na filmiku przykład człowieka, któremu jakoś tego bogactwa nie rozdali, że robi za baner.

Zasiłek z MOPS - 30 do 400 złotych, dostać to ciężko jak sam ch** - moja znajoma zachorowała na tarczyce i cukrzyce w praktycznie tym samym czasie, nie mogła nawet do kibla dojść o własnych siłach a spece uznali ze jest zdolna do pracy i bogactwo na poziomie 300 zł/miesiąc jej się nie należy. To samo zasilek dla bezrobotnych - u nas dostajesz go 6 miesięcy i to kwotę nie pozwalająca na przeżycie. Zasiłek w Niemczech - około 1200 Euro, bilety do kina, siłowni, salonów piękności dla kobiet no i do tego możesz ciągle dorabiać do jakiejś kwoty. W Hiszpanii przez dwa lata dostajesz 80% ostatniej pensji. W Szwecji dostajesz pieniądze na mieszkanie, rachunki i na życie (w tym na internet) np. z tego powodu że jesteś wstydliwy i masz problemy z kontaktami społecznymi, co ci utrudnia życie w społeczeństwie - o zasiłku za normalne choroby nie wspominając.

U nas jest gówno a nie zasiłki. Korwinowskie pierdolenie że za 300 złotych z mopsu całe rodziny opływają w bogactwa to kompletne bzdury. Zasiłki nie są u nas żadnym problemem - problemem jest banda u góry która 99% funduszy na zasiłki bierze w kieszeń (spójrz na pałace ZUSu). Szary człowiek dostać z tego może tylko jakieś ochłapy.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 27, 2012, 12:43:12 pm »
Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.
Elektryk wysokich napięć = klasa robotnicza budująca socjalizm, to nie czasem inteligenci mieli przejebane za komuny? Ja pamiętam (tzn. z doświadczeń około-rodzinnych), jak trzeba było przez takiego "wujka" elektryka papiery na mieszkanie, grunt i kartki załatwiać, bo człowiek bez "zaplecza" musiałby kilkanaście lat swoje przeczekać, a praktycznie bez koperty pod stołem jego sprawa powędrowałaby z miejsca do kosza.

Spytaj Castora, dokładnie nam tu na forum kiedyś opisał z dumą jak to się jego tata dorobił w PZPR, a nigdy z robotnikami on i jego koledzy nic nie mieli wspólnego.


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #288 dnia: Listopada 27, 2012, 12:53:08 pm »
np. z tego powodu że jesteś wstydliwy i masz problemy z kontaktami społecznymi
To pewnie wynika z próby uniknięcia wysokich statystyk robienia sobie kuku przez Skandynawów ;)
W Irlandii to samo. Idziesz na bezrobocie, dostajesz 900 EUR, bezpłatne szkolenia w imię osobistego rozwoju, płatny staż np. w banku załatwiany przez ichniejszy urząd pracy FAS i po przeszkoleniu zahaczasz się w robocie na etat, za który płacą Ci stosunkowo tyle, że na rozmowie o pracę w Polsce po stażu i podaniu proponowanej kwoty zostałbyś wyśmiany, że "tu nie Ameryka".

Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.
Elektryk wysokich napięć = klasa robotnicza budująca socjalizm, to nie czasem inteligenci mieli przejebane za komuny? Ja pamiętam (tzn. z doświadczeń około-rodzinnych), jak trzeba było przez takiego "wujka" elektryka papiery na mieszkanie, grunt i kartki załatwiać, bo człowiek bez "zaplecza" musiałby kilkanaście lat swoje przeczekać, a praktycznie bez koperty pod stołem jego sprawa powędrowałaby z miejsca do kosza.
Spytaj Castora, dokładnie nam tu na forum kiedyś opisał z dumą jak to się jego tata dorobił w PZPR, a nigdy z robotnikami on i jego koledzy nic nie mieli wspólnego.
Wszedłeś już w inny obszar. Partyjniaki przecież z założenia nawet mieli lepiej. Mowa o szarym człowieku, który nie reprezentował odpowiedniej grupy zawodowej i z tego powodu napotykał na jakieś "ale".

W ogóle to myślę, że na tematy na forum najbardziej rzeczowo będą mogli się wypowiedzieć Kun i ReD (któremu za oceanem pewnie nieźle się żyje) ;)

I w ogóle ciekawe co by było, gdyby po wynurzeniach Amerykanów na reddicie nt. zarobków wrzucić odpowiednie dane dla Polski i zaczął się wypowiadać jakiś absolwent renomowanej, państwowej uczelni, który zapier**la nawet za niezłą na start, średnią krajową :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2012, 13:00:28 pm wysłana przez Kert »

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 27, 2012, 14:45:33 pm »
Znajoma ostatnio stracila prace i stwierdzila ,ze chce troche odpoczac zanim znajdzie cos na stale. Zglosila sie po zasilek dla szukajacych pracy i dodatek mieszkaniowy i tak wszystkiego razem dostaje ~800£/mies :roll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 29, 2012, 12:13:24 pm »
http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/13ybjm/i_have_never_made_a_single_friend_and_it_has_been/
WOW. Poziomem smuteczków chłop przebija wszystkich forumowych zamulaczy. Chcesz se zjebać dzień? Zapraszam do lektury.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #291 dnia: Grudnia 02, 2012, 21:32:21 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #292 dnia: Grudnia 02, 2012, 21:49:13 pm »
http://richkidsofinstagram.tumblr.com



Faktycznie, smutno się robi, mimo, że zazdrośc to zła cecha :(

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #293 dnia: Grudnia 02, 2012, 21:59:41 pm »
Dlatego mnie nie śmieszy ten filmik:



Typ mówi że był elektrykiem wysokich napięć, w USA na emeryturze ktoś taki by jeździł po świecie i przechadzał się po swojej niemałej posiadłości, a u nas musi stać jako reklama na ulicy. Widziałem na Discovery jakiś program o budownictwie to elektryków wysokich napięć pokazywali jak jakiś superbohaterów (muzyczka w tle, slow motion na tle linii energetycznych) którzy za techniczną i niebezpieczną pracę dostają ogromną kasę. A u nas gorsze warunki pracy, marna pensja, zero szacunku i jeszcze gówno a nie emerytura/renta po zakończeniu pracy zawodowej.

Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.
Niestety taki ten kraj poj**any

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 02, 2012, 22:11:30 pm »
Dlatego mnie nie śmieszy ten filmik:



Typ mówi że był elektrykiem wysokich napięć, w USA na emeryturze ktoś taki by jeździł po świecie i przechadzał się po swojej niemałej posiadłości, a u nas musi stać jako reklama na ulicy. Widziałem na Discovery jakiś program o budownictwie to elektryków wysokich napięć pokazywali jak jakiś superbohaterów (muzyczka w tle, slow motion na tle linii energetycznych) którzy za techniczną i niebezpieczną pracę dostają ogromną kasę. A u nas gorsze warunki pracy, marna pensja, zero szacunku i jeszcze gówno a nie emerytura/renta po zakończeniu pracy zawodowej.

Dlatego nienawiść do komuchów na zawsze.
Niestety taki ten kraj poj**any
Nie kraj. Rządzący i niektórzy ludzie.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #295 dnia: Grudnia 07, 2012, 16:04:55 pm »
Bisz dzisiaj gra w Szczecinie a ja pieniążków nie mam :(
Wszystko od nowa, od początku...

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #296 dnia: Grudnia 07, 2012, 18:32:40 pm »
W wiosce koło mnie Bisz gra jutro w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej  :angel:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #297 dnia: Grudnia 08, 2012, 12:37:27 pm »
Bisz  gra po jakichś wioskach, a nie w Warszawie :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #298 dnia: Grudnia 08, 2012, 12:40:59 pm »
Kim jest niby ten bisz ze chca go w wioskach słuchać?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #299 dnia: Grudnia 08, 2012, 12:48:31 pm »
O nie słyszałem o tym tpku. Bardzo fajny trak na yt właśnie przesłuchałem, dzięki koledzy.
SW-5606-3156-4802

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #300 dnia: Grudnia 12, 2012, 08:44:38 am »
Zero odzewu w temacie o Xboksie.  :(

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #301 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:03:59 am »
Co to Xboks?

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #302 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:20:01 am »
Polecam sprawdzic, czy aby sie nie uczepiles blednie zapisu odmiany "xboksie". 8)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #303 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:42:36 am »
Zero odzewu w temacie o Xboksie.  :(
Xbox 360 umiera. Widać, ze M$ bierze się za następcę. Ostatnio praktycznie zero exculusive- ów, w 2013 jedynie kolejna część już z całkowicie wypalonej serii Gears of War.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #304 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:54:22 am »
Polecam sprawdzic, czy aby sie nie uczepiles blednie zapisu odmiany "xboksie". 8)
Nie dojebałem się do zapisu, a do urządzenia :angel:

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:58:35 am »
E, to wszystko w normie. Kosa z grzejnikiem.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #306 dnia: Grudnia 12, 2012, 19:36:49 pm »
xbox jest dla biedoty

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #307 dnia: Grudnia 19, 2012, 10:00:25 am »
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2012, 10:02:23 am wysłana przez Straszakq »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #308 dnia: Grudnia 19, 2012, 10:41:16 am »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3r5NzTnlwz4 Takie obrazy są strasznie smutne  :cry:

Ja pieprze, Ci co podpierdalają te 3cytryny to naprawdę wstydu nie mają. Polacy zbliżają się do poziomu cyganów.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #309 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:22:13 pm »
Poszedłem ze stówką kupić choinkę, a pan mi powiedział, że 230 jedna :( Jedna gra za martwe drzewko :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #310 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:26:13 pm »
Ile? :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #311 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:38:53 pm »
230 zl?! Czy ty kupujesz kolosa ze 3 metry? :lol: Ja myslalem, ze w Wawce zdzierstwo, jak zawolal 90 zl za 180 cm choinke. :lol: :lol: :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #312 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:41:44 pm »
Drzewko miało może z 1,5 metra. Może to dlatego, że Toruń jest bliżej Jezuska i Betlejem, czy coś :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:43:37 pm »
http://allegro.pl/show_item.php?item=2880335103

Przelicytowali mnie o 1,80zł T_T

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #314 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:44:55 pm »
Drzewko miało może z 1,5 metra. Może to dlatego, że Toruń jest bliżej Jezuska i Betlejem, czy coś :(
Pretendujesz do miana Sylvana 2? :angel:

lupinator

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #315 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:46:35 pm »
Drzewko miało może z 1,5 metra. Może to dlatego, że Toruń jest bliżej Jezuska i Betlejem, czy coś :(
Pretendujesz do miana Sylvana 2? :angel:
Czemu?

svonston

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #316 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:47:10 pm »
On tez wydawal duzo na rzeczy warte mniej. Ale pewno zakurwiscie ladna ta choinka, wiec sie nie czepiam. :(

lupinator

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #317 dnia: Grudnia 20, 2012, 21:48:46 pm »
On tez wydawal duzo na rzeczy warte mniej. Ale pewno zakurwiscie ladna ta choinka, wiec sie nie czepiam. :(
Przecież jej nie kupiłem. Można to wywnioskować na przykład z tego, że wziąłem tylko 100zł lub też z tego, że piszę o drzewku w czasie przeszłym.  :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #318 dnia: Grudnia 21, 2012, 00:09:09 am »
Przecież to zależy jeszcze od gatunku choinki.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was zasmuciło?
« Odpowiedź #319 dnia: Grudnia 21, 2012, 01:03:12 am »
Np. mógł to byc świerk..