Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681972 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3360 dnia: Września 18, 2015, 11:41:10 am »
Bijesz co trzecią spotkaną kobietę? Bo londek twierdzi że każdy Polak tak robi.

Dawaj, teraz słowo w słowo pokaż gdzie londek coś takiego napisał. W typowy dla siebie sposób znów przeinaczasz wypowiedź, interpretujesz ją na własny sposób i zarzucasz komuś, że twierdzi coś, czego nigdy nie powiedział.
Mnie to po prostu niesamowicie wkur**a, jak na wpis o islamie i imigrantach londek zawsze musi wyjechac "ale polacy..." i wkleic jacy to oni sa zli. Powiedzialbym, ze sie nie sra do swojego gniazda, ale przeciez on otwarcie mowi, ze Polska to nie jego gniazdo.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3361 dnia: Września 18, 2015, 11:43:17 am »
Prosta sprawa. Jest roznica miedzy ciapatym z Indii, Sri Lanki ktory wierzy w Hinduizm, a ciapatym z krajow islamskich ktory jedyne co zna to agresja, przemoc i wychowanie w religijnym fundementalizmie. Kto tego nie rozroznia jest albo glupcem zeby nie powiedziec dosadniej, albo zwodzacym. Czyli robi to poprzez niewiedze, lub celowo. Porownywanie do Chrzecijanstwa to juz w ogole brecht. Wszedzie rodza sie ludzie pozbawieni zmyslu wspolczucia. Niestety taka natura.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 11:46:58 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3362 dnia: Września 18, 2015, 11:56:11 am »
Ja wczoraj miałem klienta, który po 4 latach wrócił z UK i chciał wszystkich skarżyć (np. za to, że w sklepie nie ma klimy). :lol: :lol: :lol: Na koniec wyjechał z tekstem "Co Wy robicie w tej Polsce? Pewnie pracujecie za podstawę. Ten kraj tonie, a Wy nawet nie walczycie". Powiedziałem mu, że ten kraj jest tym piękniejszy im mniej takich ludzi jak on tutaj. Wyszedł z tekstem na ustach, że mnie też zaskarży i do każdego kto się śmiał rzucał "co się tak kur** śmiejesz". Dziwne są niektóre jednostki.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3363 dnia: Września 18, 2015, 12:00:26 pm »
Czy to był londek?  :lol: (z tego co pamietam z jednego miasta byliście, chyba że coś pomieszałem)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3364 dnia: Września 18, 2015, 12:01:49 pm »
Ja sie kur** w końcu dowiem?
 Czeczenia to oddzielny kraj czy Rosja?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3365 dnia: Września 18, 2015, 12:02:16 pm »
Nie no zachod rozpieszcza, ale trzeba umiec w tym znalezc glowe. Widocznie on nie potrafil. Mnie w Polsce wkurza w wiekszosci procentach obsluga klienta, ktora jest ponura, i obsluguje z laska, takie pozostalosci komunizmu. Choc i wtedy zycze milego dnia, na przekor. Jedynie w paru sklepach sie pozytywnie zdziwilem, ze jest milo i po zachodniemu. Choc tu z kolei zauwazylem ze ciapaci czy niemcy tez obsluguja Cie po najmniejszej linii oporu. Coz zrobic.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 12:11:16 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3366 dnia: Września 18, 2015, 12:04:31 pm »
Ja wczoraj miałem klienta, który po 4 latach wrócił z UK i chciał wszystkich skarżyć (np. za to, że w sklepie nie ma klimy). :lol: :lol: :lol: Na koniec wyjechał z tekstem "Co Wy robicie w tej Polsce? Pewnie pracujecie za podstawę. Ten kraj tonie, a Wy nawet nie walczycie". Powiedziałem mu, że ten kraj jest tym piękniejszy im mniej takich ludzi jak on tutaj. Wyszedł z tekstem na ustach, że mnie też zaskarży i do każdego kto się śmiał rzucał "co się tak kur** śmiejesz". Dziwne są niektóre jednostki.
Takie osoby są wszędzie. Odkąd mam większy kontakt z ludźmi w robocie, to nie ma dnia, żeby ktoś mnie nie wkurwił. :- /

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3367 dnia: Września 18, 2015, 12:12:35 pm »
Ja sie kur** w końcu dowiem?
 Czeczenia to oddzielny kraj czy Rosja?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czeczenia


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3368 dnia: Września 18, 2015, 12:22:35 pm »
Juras za swój w pełni uzasadniony wybuch bana dostał  :lol:  Pojebało?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3369 dnia: Września 18, 2015, 12:29:06 pm »
"kiedy zdechniesz ku**o pier**lona" do londka jest mniej obraźliwe niż plucie na Polaków uprawiany przez niego, bo wtedy to jakby pluł twojej matce w twarz. Wyjdźcie z jakiejś śmiesznej bańki, jak on pisze "Polacy to wiecznie pijani agresorzy" "Polki sa takie a takie szmaty", to mówi to o was i waszych rodzicach. Jakby londek wbił do ciebie do domu i wrzeszczał że twój ojciec wiecznie pije i gwałci twoją siostrę, to jakbyś zareagował? Grzecznie przyznał, że londuś ma prawo do swojej opinii, czy byś go zbanował z mieszkania?

Ja tam nie widzę żadnego plucia na Polaków, ot próba udowodnienia, że sytuacje takie jak przemoc również zdarzają się u nas. Zostało to mu już wyjaśnione, że błądzi bo przyrównuje odchyły do rzeczy wpojonych przez religię, rzeczy wyniesionych z domu i potęgowanych przez społeczeństwo. Jednakże nie widzę tam nic co mogłoby mnie obrazić, przecież to co podał to jakaś statystyka, kogoś tam. Czy prawdziwa ? Nie wiadomo. Sam se tego nie wymyślił. Jak tarny wrzucił statystykę socjalu polskich emigrantów to mam czuć się obrażony ? Moja mama ma się czuć obrażona bo jeździ od X lat do niemiec ciężko zapier**lać ? Przecież tacy ludzie się trafiają i na pewno jest ich trochę, a statystyka podobno nie kłamie.
To, że uważa się za wielkiego szczęśliwego emigranta który jakby mógł to już w ogóle nie używał by języka Polskiego bo jest mu potrzebny tylko jak wraca do tego kurwidołka nie oznacza, że mają padać w jego stronę takie teksty.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3370 dnia: Września 18, 2015, 12:37:40 pm »
Czy to był londek?  :lol: (z tego co pamietam z jednego miasta byliście, chyba że coś pomieszałem)

Poznałbym kolegę z dzieciństwa, także to nie był Londek. Pierwszy raz chłopa widziałem. Miał wytatuowane powieki w kropki (to cosik chyba znaczy, ale ja się nie znam).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3371 dnia: Września 18, 2015, 12:47:59 pm »
Ja tam nie widzę żadnego plucia na Polaków

Kiedy ostatni raz wzrok badałeś?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3372 dnia: Września 18, 2015, 12:58:37 pm »
Juras za swój w pełni uzasadniony wybuch bana dostał  :lol:  Pojebało?

czy ty chcesz, żeby formuka przez jednego niezrównoważonego dekla zamknęli?
wystarczy, że ktoś to zgłosi na pały, byle jaki zjeb z ppe, i pozamiatane.
jak dla mnie, ten wpis powinien zostać czym prędzej usunięty.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3373 dnia: Września 18, 2015, 13:03:25 pm »
Bijesz co trzecią spotkaną kobietę? Bo londek twierdzi że każdy Polak tak robi.

stwierdzenie, że co trzecia kobieta w polsce co najmniej raz w życiu doznała przemocy (od strony mężczyzny) jest baaaardzo dalekie, od założenia, że każdy polak bije co trzecią spotkaną kobietę.
w zasadzie, taka implikacja jest całkowicie pozbawiona sensu i logiki. to nawet nie jest obracanie kota ogonem, a wywinięcie go na drugą stronę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3374 dnia: Września 18, 2015, 13:11:15 pm »
Pozbawiony sensu jest ten artykuł Londka.

Zróbmy szybką ankietę na forumku:

Kto z was KIEDYKOLWIEK dostał z liścia po ryju od JAKIEJKOLWIEK laski (czy to pijanej suczy w klubie, czy to złej ex, czy to od matki za pyskówki)? Pewnie 100%.*


Wniosek według logiki Londka: "100% mężczyzn przynajmniej raz w życiu padło ofiarą przemocy ze strony kobiety."

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3375 dnia: Września 18, 2015, 13:16:17 pm »
A gdzie on napisał, że wszyscy ?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3376 dnia: Września 18, 2015, 13:18:45 pm »
A gdzie on napisał, że wszyscy ?


On napisał, że 1/3 kobiet raz w życiu doświadczyła przemocy ze strony mężczyzny.

W przypadku mężczyzn to prawie każdy został kiedyś uderzony przez kobietę.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3377 dnia: Września 18, 2015, 13:24:12 pm »
Nie rozumiem.

No nawet gdyby 100 % było to rozmawiamy tu o przemocy wobec kobiet, a nie mężczyzn. Dziewczyny nie powinno się nawet spoliczkować, natomiast facet może dostać w pysk za cokolwiek, jest to przyjęta przez wszystkich norma.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3378 dnia: Września 18, 2015, 13:30:17 pm »
Dziewczyny nie powinno się nawet spoliczkować, natomiast facet może dostać w pysk za cokolwiek, jest to przyjęta przez wszystkich norma.

CO kur** xD

Przypominam że bicie mężczyzn jest nadal zakazane (tak jak każdej istoty ludzkiej) i nie jest to żadną normą, chociaż feministki chciałyby to zmienić. Nie wiem co to za dziwny świat w którym bicie drugiej osoby jest normą, ale ja w nim nie żyje.


Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3379 dnia: Września 18, 2015, 13:30:39 pm »
Gruby, ogarnij sie, Master mogl nawet psow uzyc do porownania, tu chodzi jedynie o zobrazowanie glupoty Londka.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3380 dnia: Września 18, 2015, 13:31:39 pm »
czy ty chcesz, żeby formuka przez jednego niezrównoważonego dekla zamknęli?
wystarczy, że ktoś to zgłosi na pały, byle jaki zjeb z ppe, i pozamiatane.
jak dla mnie, ten wpis powinien zostać czym prędzej usunięty.

Przecież nazwanie zjeba z UK pierdoloną kurwą może być ściganie tylko z oskarżenia prywatnego i po donosach anonimowego zjeba z ppe nikt nawet palcem nie kiwnie  :lol:  Na twoim miejscu martwiłbym się raczej, że zjeb z UK regularnie znieważa Prezydenta RP, bo tym służby zajmą się z urzędu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3381 dnia: Września 18, 2015, 13:32:44 pm »
Dziewczyny nie powinno się nawet spoliczkować, natomiast facet może dostać w pysk za cokolwiek, jest to przyjęta przez wszystkich norma.


A no widzisz, a u arabów bicie kobiet jest przyjętą przez wszystkich normą.


Swoją drogą, czy jak ja mam siostrę i za młodu się biliśmy (różnica wieku 2 lat, żeby nie było, że ja miałem np. 20, a ona 5 lat i ją biłem :lol: ) to moja siostra może być wliczana do statystyk, że padłą ofiarą "przemocy" ze strony mężczyzn?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3382 dnia: Września 18, 2015, 13:34:12 pm »
Daj jej foto to ocenimy :troll:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3383 dnia: Września 18, 2015, 13:52:13 pm »
Dziewczyny nie powinno się nawet spoliczkować, natomiast facet może dostać w pysk za cokolwiek, jest to przyjęta przez wszystkich norma.

CO kur** xD

Przypominam że bicie mężczyzn jest nadal zakazane (tak jak każdej istoty ludzkiej) i nie jest to żadną normą, chociaż feministki chciałyby to zmienić. Nie wiem co to za dziwny świat w którym bicie drugiej osoby jest normą, ale ja w nim nie żyje.

Po pierwsze nie mówimy o pobiciu, przynajmniej nie do tego pije master bo wątpię żeby każdy z nas choć raz dostał porządny wpie**ol od dziewczyny. Użyłem określenia spoliczkowanie co jak wiemy jest wyrażeniem niezadowolenia kobiety. Zarówno jak i media(w filmach przecież jest ten motyw) tak my sami wiemy, że jest to stosowane wobec mężczyzn którzy sobie bardzo nagrabili. Nikt nie dzwoni na Policje bo został spoliczkowany, natomiast w drugą stronę na kobietę nie można nawet podnieść ręki. Spoliczkowanie faceta może jest bezprawne, bo naruszenie cielesności i inne, jednak wiemy jak wszyscy postępują i reagują, poza tym pierwsi byście krzyczeli, że facet który się zgłosił na policje po spoliczkowaniu jest pizdą.

Także rozumiem, że uważacie, że duża część tych dziewczyn dostała po prostu tylko zwykłego liścia i tego nie powinno się zaliczać do przemocy bo nie było to z piąchy i z całego jebnięcia ?

A taki liść co tydzień to już przemoc czy jeszcze nie ?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3384 dnia: Września 18, 2015, 13:57:39 pm »
A taki liść co tydzień to już przemoc czy jeszcze nie ?

No to ty sobie odpowiedz na to pytanie, bo na razie u ciebie zależy od płci otrzymującej liścia.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3385 dnia: Września 18, 2015, 14:06:02 pm »
Bijesz co trzecią spotkaną kobietę? Bo londek twierdzi że każdy Polak tak robi.

Dawaj, teraz słowo w słowo pokaż gdzie londek coś takiego napisał.

Proszę:

Co trzecia Polka przynajmniej raz w życiu padła ofiarą przemocy ze strony mężczyzny. Co 40 sekund jakaś kobieta jest bita, gwałcona czy gnębiona psychicznie

Pogrubię żebyś znów nie przegapił.



Tylko dowodzisz temu co napisałem. Interpretujesz sobie na swój sposób i później zarzucasz rozmówcy, że twierdzi xyz.

Ze zdania "Co trzecia Polka przynajmniej raz w życiu padła ofiarą przemocy ze strony mężczyzny" nie wynika, że każdy Polak bije co trzecią kobietę. Po pierwsze "paść ofiarą przemocy" to nie to samo co "zostać pobitym" - masz przecież zaznaczone, że gnębienie psychiczne też się do tego zalicza. Po drugie to, że 1/3 kobiet padła ofiarą przemocy w najmniejszym stopniu nawet nie oznacza, że to każdy Polak znęca się nad kobietami... Przecież to oczywiste, że jeden mężczyzna może zrobić w swoim życiu krzywdę więcej niż jednej kobiecie. I pewnie ogromna większość mężczyzn, którzy podnieśli rękę na kobietę / znęcali się nad nią robili to więcej niż z jedną kobietą.

Swoją drogą, poj**ane w tych statystykach jest to, że gwałt wrzuca się do jednego wora z szeroko pojętym "gnębieniem psychicznym"...

Mnie to po prostu niesamowicie wkur**a, jak na wpis o islamie i imigrantach londek zawsze musi wyjechac "ale polacy..." i wkleic jacy to oni sa zli. Powiedzialbym, ze sie nie sra do swojego gniazda, ale przeciez on otwarcie mowi, ze Polska to nie jego gniazdo.

Tylko mi nie chodzi o bronienie tego, co pisze londek. Chyba nikt oprócz jakichś radykałów poprawności politycznej nie uważa, że statystycznie kobiety są tak samo traktowane przez muzułmanów jak przez katolików. I to jest problem zakorzeniony głęboko w ich kulturze. Po prostu po raz kolejny widzę jak becet bierze jakąś wypowiedź, wyciąga z niej jakieś z dupy wnioski i potem rozmówcy zarzuca, że powiedział coś absurdalnego. Sam już tego doświadczyłem i po prostu wkur**a mnie takie coś  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 14:08:06 pm wysłana przez Shard »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3386 dnia: Września 18, 2015, 14:16:16 pm »
całkiem zacny jest fakt, że można "normalnie, w duchu go" podyskutować o tych statystykach :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3387 dnia: Września 18, 2015, 14:24:10 pm »
Po pierwsze "paść ofiarą przemocy" to nie to samo co "zostać pobitym" - masz przecież zaznaczone, że gnębienie psychiczne też się do tego zalicza.

Zobacz jeszcze na co londek odpowiedział, bo bez kontekstu sobie możesz manipulować do woli, ale na mnie to wrażenia nie robi:

Cytuj
Okazało się, że ten koks kazał tej lasce kopać jakiś rów, a ona się nie zgodziła, więc ten ją drastycznie pobił. Ponoć jak zaczęła krzyczeć, to zatkał jej buzie i bił tak żeby nikt nie słyszał, ale na szczęście sąsiadka to widziała i zadzwoniła po policje. Teraz go szukają, bo gdzieś się ukrywa. Laska jest w szpitalu z ciężkim pobiciem.

Żeby nie bylo, potępiam, każdy akt przemocy, ale....(kilka przykładów z pierwszej strony Google)

Cytuj
Co trzecia Polka przynajmniej raz w życiu padła ofiarą przemocy ze strony mężczyzny. Co 40 sekund jakaś kobieta jest bita, gwałcona czy gnębiona psychicznie - informuje rp.pl.
http://www.sfora.pl/polska/Pieklo-polskich-kobiet-Pobicia-i-wyzwiska-w-domach-a53233

Widzisz na co to była odpowiedź? Laska jest w szpitalu z ciężkim pobiciem. Londek przytoczył te statystyki jako kontrę na ciężkie pobicia, zrównując te wszystkie procenty z opowieścią Bobana. Ja się trzymam tematu od początku i nie zamierzam tego zmieniać bo ktoś wszedł do tematu w połowie dyskusji.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3388 dnia: Września 18, 2015, 14:24:29 pm »
PRZEPRASZAM, ZE NIE WYBIELAM POLAKOW, PRZEPRASZAM, ZE WYTYKAM TRUDNE TEMATY, PRZEPRASZAM, ZE STARAM SIE TONOWAC DYSKUSJE GDZIE CHCECIE JEDNOMYSLNIE UKAMIENOWAC WSZYSTKICH MUZULMANOW POKAZUJAC WAM ZE SAMI NIE JESTESMY (JAKO NAROD) TACY DOSKONALI.


@Londek
Przecież u muzułmanów kobieta stoi w hierarchii niżej od mężczyzny, dopuszcza ich bicie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta_w_islamie

O tym właśnie miałem pisać. Londek im religia pozwala na takie traktowanie kobiet. :-?



@boban
Ten problem w islamie istnieje, ale poziom tego problemu zalezy od kraju i odlamu islamu. W judaizmie, tez niektorzy ortodoksi traktuja kobiety jak podludzi, podobnie zreszta jak wczesne i sredniowieczne chrzescijanstwo (szczegolnie niektorzy biskupi i nawet swieci).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

@reszta, jesli macie problem ze statystyką, którą podałem, prosze pisać do autora raportu, albo przedstawić inny podważający ten zacytowany.
@Iras, Juras & Becet, patrzac na was widze upadek człowieka, wulgaryzmy was kręcą, brak rzeczowej odopowiedzi itd. Prosze przedstawcie kontrargumenty do danych podanych w poprzednim moim poscie, tak bez wyzwisk, pokażcie gdzie jest kłamstwo, tylko bez idiotycznych empirycznych przykładów, ktore tworzycie powyżej. Jakis raport prosze, dane jakiegos centru, ktore zajmuje sie problemem?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3389 dnia: Września 18, 2015, 14:26:31 pm »
SAMI NIE JESTESMY (JAKO NAROD) TACY DOSKONALI.[/b]

Po tym co tu linkujesz i wypisujesz, to daleko do stwierdzenia, że czujesz się Polakiem.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3390 dnia: Września 18, 2015, 14:29:29 pm »
SAMI NIE JESTESMY (JAKO NAROD) TACY DOSKONALI.[/b]

Po tym co tu linkujesz i wypisujesz, to daleko do stwierdzenia, że czujesz się Polakiem.

To jest strategia GW jaką Ziemkiewicz kiedyś trafnie nazwał "biciem się w nieswoją pierś". Chyba to było przy okazji jak Kwaśniewski w imieniu Polaków przeprosił Żydów za Jedwabnem. Strategia używana do dziś.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3391 dnia: Września 18, 2015, 14:39:56 pm »
@becet, widzę kontekst i widzę też to, że londek chciał pokazać, że przemoc w stosunku do kobiet występuje również w naszym społeczeństwie. Nie widzę natomiast żadnych podstaw do tego, żeby twierdzić, że implikował, że każdy Polak bije kobiety. Za to wiem, że tym masz skłonność do wyciągania wniosków z dupy i zarzucania innym że mówią coś, czego tak naprawdę nie powiedzieli.

@londek, nie muszę przytaczać innego raportu żeby twierdzić, że ten przytoczony przez ciebie posiada jakieś błędy na poziomie operacjonalizacji

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3392 dnia: Września 18, 2015, 14:49:06 pm »
@becet, widzę kontekst i widzę też to, że londek chciał pokazać, że przemoc w stosunku do kobiet występuje również w naszym społeczeństwie. Nie widzę natomiast żadnych podstaw do tego, żeby twierdzić, że implikował, że każdy Polak bije kobiety.

Jaki obiektywny, nie implikował że każdy Polak bije kobiety do krwi tak że lądują w szpitalu, tylko że co trzecia Polka ląduje w szpitalu po tym jak pobił ją Polak :lol: Bo to właśnie implikuje odpowiadając tym raportem na historię o ciężkim pobiciu. Dokładnie to. Przepraszam że wytknąłem jego marną manipulację. Zresztą to samo zrobił Juras tylko bardziej dosadnie i dostał bana.


 







Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3393 dnia: Września 18, 2015, 14:50:34 pm »
Tak swoją drogą, a'propos multikulti.

Sytuacja z mojego życia, w ostatnim tygodniu. Byłem na wakacjach w Paryżu z dziewczyną i obserwowałem masę czarnych/ciapranych czy innych imigrantów i ciągle się śmialiśmy w metrze, że trzeba na nich uważać, bo kieszonkowcem może być każdy z nich. Trzeciego dnia jechaliśmy metrem o 17 na plac Pigalle i jak wysiedliśmy nagle ktoś zasadził mi soczystą lufę z prawego sierpowego prosto w mordę :lol: Ledwo co poczułem, bo postawny ze mnie chłopak, ale krew pod okiem poszła. Dziewczyna we wrzaski, ja się rozglądam kto to w ogóle mi przywalił, równocześnie pilnuję kieszenie kurtki, bo w niej znajdują się drogocenne dokumenty i kazimierze, tyle że euro. No i zobaczyłem co to za francuzik, w kaszkieciku. Jednak jego ubiór nie był najdziwniejszy, ale wygląd - rodowity Paryżanin o jasnej cerze, krzyczący jakieś pierdoły po francusku. Odepchnąłem dziada parę razy, bo się rzucał i odeszliśmy z dziewczyną do knajpy po lód, aby nie mieć śliwy/obrzęku pod okiem. Jedyna nadzieja, że to biały imigrant z Johannesburgu.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3394 dnia: Września 18, 2015, 15:06:06 pm »
@becet, widzę kontekst i widzę też to, że londek chciał pokazać, że przemoc w stosunku do kobiet występuje również w naszym społeczeństwie. Nie widzę natomiast żadnych podstaw do tego, żeby twierdzić, że implikował, że każdy Polak bije kobiety.

Jaki obiektywny, nie implikował że każdy Polak bije kobiety do krwi tak że lądują w szpitalu, tylko że co trzecia Polka ląduje w szpitalu po tym jak pobił ją Polak :lol: Bo to właśnie implikuje odpowiadając tym raportem na historię o ciężkim pobiciu. Dokładnie to. Przepraszam że wytknąłem jego marną manipulację. Zresztą to samo zrobił Juras tylko bardziej dosadnie i dostał bana.

Moim zdaniem wcale tego nie implikuje. Zacytował fragment, gdzie było wyraźnie napisane, że może chodzić też np. o gnębienie psychiczne. W dodatku w tym samym poście napisał "Chodzi mi o to, zeby pokazać, że takie przypadki są i w kraju, w ktorym wiekszość deklaruję się jako wyznawcy religii miłosci".
W każdym razie, znowu manipulujesz i wyciągasz jakieś absurdalne wnioski.

Nie wiem jak możesz bronić wypowiedzi Jurasa. Mimo tego, że w wielu rzeczach się z tobą nie zgadzam, to jednak wydaje mi się, że prezentujesz znacznie wyższy poziom kultury osobistej niż to co zademonstrował juras. "KIEDY TY ku**o je**na W KOŃCU ZDECHNIESZ" czy "ZJEB, ZJEBANY pier**lony ZJEB" to są jednak zdania, które wydaje mi się przekraczają jakąś granicę dobrego smaku i bardzo źle świadczą o jednostce.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3395 dnia: Września 18, 2015, 15:07:49 pm »
Moim zdaniem wcale tego nie implikuje.

Twoim zdaniem. A zdaniem moim i wielu innych osób z forum, londek codziennie pluje na Polskę i Polaków. A nie, to już nie jest kwestia zdania, tylko fakt. I to samo chciał zrobić tym razem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3396 dnia: Września 18, 2015, 15:08:16 pm »
SAMI NIE JESTESMY (JAKO NAROD) TACY DOSKONALI.[/b]

Po tym co tu linkujesz i wypisujesz, to daleko do stwierdzenia, że czujesz się Polakiem.

Mówie, ze w PL jest przemoc w obec kobiet, TAK, mówie, ze PL jest krajem nie tolerancyjny, ksenofobicznym, TAK, mówie, że PL ma wiele problemów, których wielu na tym forum nie widzi/nie chce o nich mówic. Nie mam zamiaru idealizować Polski. Piłsudzki ładnie to ujął:
Cytuj
Naród wspaniały, tylko ludzie kur**.
. Mam mówić tak jak Macierwicz, ze jestesmy krajem tolerancyjnym? Niestety nie moge, bo PL nie jest tolerancyjna, mam zakłaywać rzeczywistość? Nie jestem politykiem, zebym mósiał pod publiczke mówic.

Stwierdzam, fakty, najczęsciej dorzucam do tego statystyki. Jaka jest różnica między mną, a jakimś politykiem mowiącym o PL w ruinie? Głodujących dzieciach, braku sprawiedliwości itd. tylko na duzo wiekszym forum niz GO?

Tak czuję się Polakiem, ale ja nie mam problemu z dyskutowaniem wad Polski. Nie jest moim zamiarem oczernianie Polski (znajomym prawie zawsze chwale PL), ale mam problem z "demonizacją" tych wszystkich, ktorych w PL okresla sie jako innych/obcych, a ta praktyka jest czesto praktykowana na tym forum.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3398 dnia: Września 18, 2015, 15:16:21 pm »
przemoc w obec kobiet
krajem nie tolerancyjny
mam zakłaywać
mósiał
Tak czuję się Polakiem
:roll:

1. Przepraszam za błędy, staram się poprawić, ale czasami piszę na szybko i nie czytam 2gi raz tego co napisałem.
2. btw. zażenował cię koment Jurasa, beceta albo Irasa? Czy towarzystwo wzajemnej adoracji nadal żywe?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3399 dnia: Września 18, 2015, 15:30:40 pm »
Mam mówić tak jak Macierwicz, ze jestesmy krajem tolerancyjnym?

Masz po prostu zdechnąć. Albo iść sobie w pizdu, bo nikt cię tu nie chce.