Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682022 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5120 dnia: Sierpnia 01, 2016, 10:53:58 am »
Dla mnie ten Papiez jest wlasnie obojetny poprzez ponowne zaangazowanie sie Watykanu po jednej z stron polityki europejskiej. Widocznie ma zlych doradcow w Watykanie, do tego wywodzi sie z Argentyny, wiec zapewne nie wie za duzo o Europie, ma inna mentalnosc itd. W PL troche stonowal wypowiedzi, niemniej jak tylko nas oposcil to znow wraca do wizji Watykanu. :roll:

Cytuj
Papież zaangażowany w politykę prowadzącą Europę wprost w przepaść... Coś niebywałego. Jak dla mnie jest to równe z popieraniem doktryny zła np faszyzmu. Robił tak Pius XII. Haniebna postawa Watykanu i miliony chorych ludzi zapatrzonych w klechę jak w obrazek. Jak w większości tego typu przypadków stoją za tym zapewne duże pieniądze.

Czy to od eurokratów czy od ich sponsorów z USA i Izraela. Wszystkim zależy na tym aby położyć kres obecnemu podziałowi administracyjnemu, zlikwidować granice narodowe, osłabić tendencje niepodległościowe przez wielokulturowość i stałe rozróby islamskiej holoty i wreszcie wprowadzić powtórkę z Orwella czyli zdalne sterowanie. Zabrać wojsko, finanse i politykę zagraniczną.

Ta chora wizja uformowała się tuż po II wojnie światowej i została opisana w manifeście z Ventotene. który dał podstawy do traktatu z Maastricht (i nie tylko). Główny autor tego czegoś, włoski komunista Altiero Spinelli uważany jest w UE za boga. Jest ojcem współczesnej Europy. Europy rozbojów, gwałtów i zamachów. Europy podbijanej przez wojujący Islam. Jak położyć temu kres? Jedynie poprzez mądrą politykę zagraniczną i dbanie o własną tożsamość.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2016, 11:09:16 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5121 dnia: Sierpnia 01, 2016, 23:30:40 pm »
becet przestałes sie ukrywać czy coś?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5122 dnia: Sierpnia 02, 2016, 00:47:50 am »
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5123 dnia: Sierpnia 02, 2016, 09:48:55 am »
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?
Ty tak serio?  :o
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5124 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:02:04 am »
Ile pytań bez treści damy radę pociągnąć w serii leszku2?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5125 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:09:04 am »
Trzeba zobaczyc. Gosc zna Koran i inne islamskie pisma lepiej niz absolutna wekszosc muzulmanow.



+ odnosnie Papieza i Watykanu.

Cytuj
ZNALEZIONE W NECIE.
Papież nawołuje do przyjmowania migrantów - a sam ich nie przyjmuje.
Żeby być w pełni szczerym trzeba przyznać, iż Watykan przyjął pewną ilość migrantów. Dokładniej przyjął... jedną rodzinę, składającą się z całych czterech osób. Rodzina ta została poddana drobiazgowej kontroli i oczywiście jest chrześcijańska.

Podczas gdy papież prawi kazania o pomaganiu innym, o miłosierdziu, tolerancji, szacunku i o uczciwości, sam nie robi niczego oprócz rzucania frazesami - tak jak to robi każdy polityk. Franciszek oczekuje równocześnie od Europy, przyjmowania nielegalnych migrantów, którzy są muzułmanami i nie znają nawet języka angielskiego, a co dopiero mówić o innych europejskich językach. Dodatkowo migranci ci w większości nie posiadają żadnych kwalifikacji ani umiejętności potrzebnych europejskim gospodarkom.

Papież Franciszek namawia do otwierania granic i przyjmowania mas nielegalnych migrantów (czyli przestępców), a sam mieszka w mieście-państwie otoczonym wysokim kamiennym murem i chronionym przez elitarnych najemników - tak zwaną Gwardię Szwajcarską.

Obecny papież ma świetny PR, ale jego totalna i niepochamowana hipokryzja zaczyna psuć jego image nawet wśród najbardziej wierzących katolików.
Ostatnio Franciszek namawiał do całkowitej dekarbonizacji przemysłu na skalę globalną. Oznaczałoby to upadek większości gospodarek na świecie, a w szczególności przełożyłoby się to na całkowity upadek biednych i zacofanych państw, oraz tych które dopiero się rozwijają - w tym Polski.

Papież Franciszek namawia do socjalistycznej redystrybucji pieniędzy i majątku, a sam nic nie robi w sprawie redystrybucji majątku największej korporacji na naszej planecie - Kościoła katolickiego, który jest trzecim największym właścicielem ziemskim na świecie, a z bogactw zgromadzonych tylko w samym Watykanie (nie wliczając tutaj majątku Kościoła w innych państwach) można by utrzymać wszystkich biednych ludzi na świecie przez przynajmniej 100 lat.

Papież jest jednym z ostatnich władców absolutnych na świecie - jego słowo jest prawem w Watykanie oraz dla wszystkich kapłanów katolickich. Jeśli Franciszek chce polepszyć los ludzkości niech zacznie sprzedawać gigantyczny majątek Kościoła katolickiego i przeznaczać uzyskane pieniądze na biednych ludzi – tak jak w biblii głosił Jezus, który nota bene sam był ubogim człowiekiem. Pustymi słowami nie da się nakarmić niedożywionych dzieci w Polsce i głodujących dzieci z Afryki , Azji i Ameryki Południowej.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy Kościół katolicki rzeczywiście stał się zwykłą korporacją, tutaj zostaną przedstawione fakty mające na celu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przemiana Kościoła katolickiego w korporację, miała miejsce w pierwszej połowie XX wieku. Stało się to za sprawą utworzenia nowego Państwa Kościelnego, czyli Watykanu, przez faszystę Benito Mussoliniego (wyznawcę idei korporacjonizmu) w 1929 roku na mocy Traktatów Laterańskich. Tak, Watykan jest nowym Państwem Kościelnym, ponieważ stare Państwo Kościelne zostało rozwiązane w 1870 roku, przez włoskiego bohatera narodowego Giuseppe Garibaldiego i pierwszego króla zjednoczonych Włoch Wiktora Emanuela II. Również sam papież Pius XI poparł faszystowską ideę korporacjonizmu w encyklice „Quadragesimo anno” - wydanej 15 maja 1931 roku. Dodatkowo można nadmienić, iż jednym z pierwszych państw, z którym Watykan (nowe Państwo Kościelne) podpisał konkordat była nazistowska III Rzesza.

W dzisiejszych czasach Kościół katolicki stał się wzorem ostatniego etapu w ewolucji korporacji, do którego dążą wszystkie inne duże korporacje. Kościół jest właścicielem licznych ponadnarodowych przedsiębiorstw, zajmujących się każdą dziedziną gospodarki.

Nie ma sensu rozpisywać się w tym artykule o przestępstwach i aferach finansowych Watykanu, ponieważ jest ich tak wiele, że zasługują na oddzielny artykuł. Warto jednak nadmienić, iż Watykan jest państwem numer jeden na świecie, w aktualnym rankingu państw o największej liczbie popełnionych przestępstw w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. Można również napisać tutaj o tym, iż Kościół katolicki krytykując homoseksualistów jest równocześnie właścicielem klubów dla homoseksualistów, a pedofilia w kościele katolickim występuje na skalę masową. Ponadto, od samego początku utworzenia nowego Państwa Kościelnego przez faszystę Mussoliniego, Watykan inwestował w przemysł zbrojeniowy Państw Osi (faszystowskie państwa – Niemcy i Włochy), wydatnie przyczyniając się do uzbrajania zbrodniczych reżimów.

Z powodu realizowania przez Papieża Franciszka globalistycznego planu, katoliccy konserwatyści na całym świecie zaczynają się odwracać od jego osoby. Może to jest powodem dla którego Franciszek, według osób mających koneksje z wysokimi urzędnikami kościelnymi w Watykanie, zamierza zrezygnować z urzędu i przejść na emeryturę w 2016 roku - po wizycie w Argentynie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 11:37:06 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5126 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:29:44 am »
Spróbujmy inaczej. Rozwiń treść swego posta
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?
tak, aby zawierał treść, do której się można mocniej odnieść, bo na oko wygląda to na majak szaleńca.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5127 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:42:28 am »
Proszę, wiem że mogłeś nie zauważyć bo masz alergię na treść:

Cytuj
- Nie jest słuszne identyfikowanie islamu z przemocą. To nie jest prawda - mówił papież Franciszek w samolocie w drodze do Rzymu w trakcie konferencji prasowej.

Franciszek stwierdził, że nie lubi, kiedy mówi się o "islamskiej przemocy". Przypomniał, że każdego dnia we Włoszech są informacje o różnych aktach przemocy i zbrodni, na przykład - wymienił - ktoś zabija narzeczoną, teściową. - I to są ochrzczeni katolicy - zauważył.     

Papież wyraził opinię, że jeżeli miałby mówić o przemocy islamskiej, to musiałby też mówić o "przemocy katolickiej". Podkreślił, że prawie we wszystkich religiach są małe grupy fundamentalistów. - My też je mamy - ocenił.   

Cytuj
Zdaniem papieża "nie należy mówić, że islam jest terrorystyczny". - Terroryzm jest wszędzie - powiedział.

Tu jeszcze podpowiedź, bo coś mi sie wydaje że dalej może być dla ciebie za trudne:



I jeszcze tu:



Teraz jasne pytanie czy "zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem", którzy w sprawie islamu mówią dokładnie to samo, nie za trudne dla powolnego rozumku? :oops:


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 11:49:34 am wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5128 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:53:51 am »
Wynika jednak z tego co piszesz, że chodzi tylko o ich stosunek do islamu. Znając Cię i Twój powolny rozumek zaczadzony nienawiścią, można się było spodziewać, że masz na myśli wszystko, co robią i mówią. Z podcieraniem tyłka na czele ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5129 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:56:55 am »
Dokładnie, bo jak odpowiadam pod cytatem papieża o islamie w temacie tolerancja, to oczywiście nie chodziło mi o cytat papieża na temat islamu, tylko o podcieranie tyłka - tak to sobie wykombinował xell nie potrafiący czytać na co odpowiada i wszystko kojarzy mu się z podcieraniem dupy nawet jak nikt o tym wcześniej nie wspomniał.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 11:59:34 am wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5130 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:59:44 am »
A jak tam rodzina? Wszyscy zdrowi? Jakieś lewaki, czy już się uporałeś? :angel:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5131 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:03:49 pm »
I zamiast się przyznać do błędu albo chociaż wypowiedzieć na temat jak mu się jak wskazało czego nie zrozumiał, będzie napier**lać gównoposty i wjeżdżał na rodzinę. Niżej się nie da.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5132 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:05:35 pm »
Nie najeżdżam na niczyją rodzinę, szczerze mnie interesuje jak z najbliższymi żyje ktoś tak tolerancyjny jak Ty.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5133 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:10:16 pm »
Ja żyję zajebiście ze swoją rodziną, przyjaciółmi, kolegami, znajomymi itd a nienawidzę islamu, ciapatych i jebanych lewaków. U ciebie Xell w rodzinie wszyscy ok ?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5134 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:11:33 pm »
a co tam reszta konserw na słowa papieża?

zaraz się okaże, że mamy schizmę na forumku. no bo jak to możliwe, że głowa kościoła nawołuje do miłowania bliźniego i miażdży populistyczne przekazy zakonserwowanych oszołomów?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5135 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:13:04 pm »
Nie najeżdżam na niczyją rodzinę

A jak tam rodzina? Wszyscy zdrowi?

Dno.

 

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5136 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:15:35 pm »
@soos

Ja dalem swoje opinie powyzej. Te cytowane slowa idealnie odwzorowuja moj stosunek do Watykanu czy obecnego Papieza. Internacjonalizm czy korponacjonalizm nie przycmi mi wiare w Boga. Boga nosi sie w sobie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5137 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:16:09 pm »
Ja żyję zajebiście ze swoją rodziną, przyjaciółmi, kolegami, znajomymi itd a nienawidzę islamu, ciapatych i jebanych lewaków. U ciebie Xell w rodzinie wszyscy ok ?
Ostatnio seria grillów na których ciotkę partyjniaczkę pisową gościliśmy (co jej rzygło kasą po dojnej zmianie, to nic tylko zazdrościć). Więc jest interesująco, jest o czym pogadać, mnie to zawsze cieszy.

Na obczyźnie Marins się domyślam że fajnie żyjesz, ale tam są zawsze inne układy. Becet to jeden z niewielu hardkorowych prawaków forumowych który Polski jeszcze nie opuścił, sytuacja ciekawsza ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5138 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:18:49 pm »
Xell nie wszedzie na obczyznie sie fajnie zyje. Obecnie sytuacja w Francji, Szwecji, Niemczech nie jest az tak ciekawa. Choc faktycznie GB ma ta sytuacje pod troche wieksza kontrola.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 12:20:24 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5139 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:23:41 pm »
@soos

Ja dalem swoje opinie powyzej. Te cytowane slowa idealnie odwzorowuja moj stosunek do Watykanu czy obecnego Papieza. Internacjonalizm czy korponacjonalizm nie przycmi mi wiare w Boga. Boga nosi sie w sobie.
przecież z ciebie konserwa, jak z marinsa. kościół przez szybkę w drodze do pracy, a podatki na socjal muzlimów.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5140 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:32:05 pm »
Nie jestem az taka konserwa to fakt, ale nie utozsamiam sie z obecna lewica - szczegolnie ta skrajna. Jestem bardziej centralno-prawicowy. Pierwsze prawda, choc modlitwa w domu jest praktykowana. Drugie juz na szczescie coraz mniej - mniej wiz.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 12:41:14 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5141 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:32:41 pm »
Na obczyźnie Marins się domyślam że fajnie żyjesz
Nie narzekam. Powoli układam sobie życie, lecz cały czas myślę o powrocie do PL mimo, że mam tutaj całą rodzinę. Zobaczymy co będzie za kilka lat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5142 dnia: Sierpnia 02, 2016, 13:52:30 pm »
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?
z papieżem czasami, z biedroniem nigdy. Ale nie o to pytałem  :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5143 dnia: Sierpnia 02, 2016, 14:10:05 pm »
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?
z papieżem czasami, z biedroniem nigdy.

W tej kwestii o którą pytałem akurat mówią to samo.

a co tam reszta konserw na słowa papieża?

Leszke udaje że nie widzi po raz kolejny tego samego pytania, więc przekleje raz jeszcze.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5144 dnia: Sierpnia 02, 2016, 14:18:34 pm »
Na jakie znowu pytanie mam odpowiedziec?  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5145 dnia: Sierpnia 02, 2016, 14:22:51 pm »
Do trzech razy sztuka, może teraz się uda zauważyć.

a co tam reszta konserw na słowa papieża?

Leszke udaje że nie widzi po raz kolejny tego samego pytania, więc przekleje raz jeszcze.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5146 dnia: Sierpnia 02, 2016, 14:36:05 pm »
Przecie napisałem:
Zgadzasz się z Biedroniem i Papieżem?
z papieżem czasami, z biedroniem nigdy. Ale nie o to pytałem  :roll:
naucz sie czytać  :-?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5147 dnia: Sierpnia 02, 2016, 14:56:13 pm »
 :lol:

Tak, dokładnie to pytanie zacytowałem powyżej. Dokładnie to. :lol:


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5148 dnia: Sierpnia 02, 2016, 15:15:09 pm »
Nie czuję potrzeby polemizowania z ludźmi niepotrafiącymi czytać, a nawet uważam to za bezsens.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5149 dnia: Sierpnia 02, 2016, 15:27:22 pm »
s00sowi będzie smutno.

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5150 dnia: Sierpnia 02, 2016, 18:21:13 pm »
Niezły lewak rządzi Kościołem, dobrze że się z tą lewacką organizacją nie utożsamiam
Myślałem, że jesteś katolikiem. :o

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5151 dnia: Sierpnia 02, 2016, 18:52:12 pm »
s00sowi będzie smutno.
przecież leszke jest lewakiem, więc te pytanie nie do niego :roll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5152 dnia: Sierpnia 02, 2016, 18:53:35 pm »
Niezły lewak rządzi Kościołem, dobrze że się z tą lewacką organizacją nie utożsamiam
Myślałem, że jesteś katolikiem. :o
becet jest raczej bliżej braci starszych w wierze ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5153 dnia: Sierpnia 02, 2016, 19:20:08 pm »
Niezły lewak rządzi Kościołem, dobrze że się z tą lewacką organizacją nie utożsamiam
Myślałem, że jesteś katolikiem. :o
becet jest raczej bliżej braci starszych w wierze ;)
o to własnie pytałem, ale potem zrezygnowałem. Pomyślałem: jeszcze sie chłopak obrazi i bedzie mi smutno a z drugiej strony po co pytać o oczywistą oczywistość  :roll:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5154 dnia: Sierpnia 02, 2016, 20:24:41 pm »
Niezły lewak rządzi Kościołem, dobrze że się z tą lewacką organizacją nie utożsamiam
Myślałem, że jesteś katolikiem. :o
Od dawna mówiłem, że pis w istocie jest największym wrogiem katolicyzmu, większym nawet od Palikota. Każdy antyklerykał powinien wspierać pis.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 20:30:43 pm wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5155 dnia: Sierpnia 02, 2016, 20:32:32 pm »
Taka mała analiza - w temacie pojawia się cytat papieża na temat Islamu, który na każdym normalnym forum wywołałby intelektualna dyskusję. Co się dzieje na GO?

- jeden człowiek faktycznie się do niego odnosi (Klosz)
- wpada pierwszy młot i zaczyna prywatę, całkowicie pomijając słowa papieża
- wpada drugi młot i nie rozumie, przy tym wyzywa i wjeżdża na rodzinę, całkowicie pomijając słowa papieża
- wpada trzeci młot i zaczyna wyzywać, samemu całkowicie pomijając słowa papieża
- wpada czwarty młot i zaczyna prywatę o wyznaniu wrzucającego, całkowicie pomijając słowa papieża
- wraca trzeci młot - kontynuuje prywatę powyższego wyzywając od żydów, całkowicie pomijając słowa papieża
- wraca pierwszy młot i podbija powyższego, całkowicie pomijając słowa papieża
- wpada piąty młot z kod i zaczyna pie**olić i PiSie, całkowicie pomijając słowa papieża

A wy się potem dziwicie że nikt tu do tej naszej stadniny spierdolenia gameonly peel nie zagląda.  :roll:







+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5156 dnia: Sierpnia 02, 2016, 20:33:57 pm »
 :lol: Największym? Brzmi absurdalnie. Jak to uzasadniasz?

A papież istotnie pierdoli jak potłuczony i sieje zgorszenie :-?

Najgorsze jest to że on, przynajmniej z tego co dotarło do mych uszu, nie jest poprostuj naiwnym oderwanym od rzeczywistości ćpunem religijnym. Tylko lewackim ideologiem. A przynajmniej taki można wniosek wyciągnąć z tego że najpierw twierdził że katolicy nie powinni "rozmnażać się jak króliki"(klasyczne lewackie pierdolenie o kontroli urodzeń). A potem że katolicy(a w domyśle katolickie kobiety) powinni się łączyć w pary z muzułmanami(klasyczne lewackie multikulti). Jedno jest oczywiście sprzeczne z drugim ale konsekwentnie stoi w opozycji do zdrowego rozsądku. Lewak!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2016, 21:02:54 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5157 dnia: Sierpnia 02, 2016, 21:04:26 pm »
Cytuj
:lol: Największym? Brzmi absurdalnie. Jak to uzasadniasz?
Robi wszystko by inteligencja odsunęła się od kościoła katolickiego,  promując tylko tę prymitywną Rydzykowo Terlikowską("każdy kto popiera invitro nie jest katolikiem") część kościoła. Wybitnych biskupów Kościoła np Życińskiego albo Wielgusa próbują zeszmacić jak tylko się da.


+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5158 dnia: Sierpnia 02, 2016, 21:14:59 pm »
Braun jest akurat bardzo prokatolicki ale także wielu by powiedziało antypisowski. Więc tak czy inaczej kulą w płot.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #5159 dnia: Sierpnia 02, 2016, 21:22:48 pm »
A papież istotnie pierdoli jak potłuczony i sieje zgorszenie :-?

Najgorsze jest to że on, przynajmniej z tego co dotarło do mych uszu, nie jest poprostuj naiwnym oderwanym od rzeczywistości ćpunem religijnym. Tylko lewackim ideologiem. A przynajmniej taki można wniosek wyciągnąć z tego że najpierw twierdził że katolicy nie powinni "rozmnażać się jak króliki"(klasyczne lewackie pierdolenie o kontroli urodzeń). A potem że katolicy(a w domyśle katolickie kobiety) powinni się łączyć w pary z muzułmanami(klasyczne lewackie multikulti). Jedno jest oczywiście sprzeczne z drugim ale konsekwentnie stoi w opozycji do zdrowego rozsądku. Lewak!

Mądrego po szkołach zgadzającego się ze mną to i miło posłuchać, zwłaszcza po dwóch stronach lewackich bredni i personalnych ataków. Plus.