Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682026 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:05:12 pm »
Nadal nie odpowiedziałeś co takiego ci zrobili geje.
svonston może ma takie widzimisię? O_o


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:09:27 pm »
Nadal nie odpowiedziałeś co takiego ci zrobili geje.

Kultura wymaga, żebyś pierwszy odpowiedział na moje pytanie, bo pierwszy je zadałem.

Ale ok - wywołuję u mnie obrzydzenie skacząc półnago na manifach i opowiadając publicznie o sprawach intymnych, które absolutnie nikogo nie powinny interesować + wysuwają tak niedorzeczne postulaty, jak prawo do wychowywania dzieci.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:11:12 pm »
Cytuj
Ale ok - wywołuję u mnie obrzydzenie skacząc półnago na manifach i opowiadając publicznie o sprawach intymnych
Wybacz, ale heteroseksualni, również mówią publicznie o sprawach intymnych. Niewspółmiernie częściej i gęściej.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:14:24 pm »
Uogólnianie to najgorsza rzecz na świecie.
Nadal nie odpowiedziałeś co takiego ci zrobili geje.
svonston może ma takie widzimisię? O_o
No, a seryjny morderca ma takie widzimisię, że morduje sobie ludzi. Masz coś? ;]

Katolików w Polsce mało kto jedzie, bo to niby ponad 90% społeczeństwa.
No nie żartuj teraz! Młode pokolenie i 90% internautów najeżdża na katolicyzm i duchowieństwo. Teraz jest to na topie, podobnie jak wypowiadanie się "o Kaczorach" i jeszcze niedawno Giertychu, nie mając choćby najmniejszego pojęcia o polityce. Aha, jeszcze Radio Maryja.

Nie, nie jestem katolikiem, nie popieram PiSu, a RM nie cierpię.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2008, 21:20:19 pm wysłana przez blancio_ »

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpnia 18, 2008, 21:25:56 pm »
nie no pedaluchy mnie właśnie wkurwiają że się tak Tym swoim zboczeniem afiszuja.ok niech sobie są kim są , ale niech się tym nie obnoszą , bo to nigdy nie było akceptowane przez ogół(normalni ludzie) .

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpnia 18, 2008, 22:24:30 pm »
Cóż wszystko zostało już powiedzianie. Ja również uważam że manifesty i latanie z gołą dupą nie sprawi że będziemy myśleć o homoseksualistach jak o równych ludziach. Tymi manifestami i przyznawaniem się do orientacji poprostu świadomie się odcinają od reszty społeczeństwa. Hmm zaryzykuje porównanie do sub-kultur które ubierają się inaczej aby pokazać swoją przynależność i swoje upodobania. Podobnie ma się z gejami którzy odcinają się od nas i sami sprawiają problemy.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpnia 18, 2008, 22:30:28 pm »
Cóż wszystko zostało już powiedzianie. Ja również uważam że manifesty i latanie z gołą dupą nie sprawi że będziemy myśleć o homoseksualistach jak o równych ludziach. Tymi manifestami i przyznawaniem się do orientacji poprostu świadomie się odcinają od reszty społeczeństwa. Hmm zaryzykuje porównanie do sub-kultur które ubierają się inaczej aby pokazać swoją przynależność i swoje upodobania. Podobnie ma się z gejami którzy odcinają się od nas i sami sprawiają problemy.
Mądrze napisane, faktycznie coś w tym jest.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpnia 19, 2008, 01:39:04 am »
W przypadku ogromnej ilości homoseksualistów występuje swoisty snobizm cierpienia. Świadomość tego że nie są akceptowani w wielu miejscach na świecie powoduje że kompensują to sobie zazwyczaj nieświadomie rozumowaniem "jestem gejem - jestem lepszy/ mocniej/ bardziej niż inni". To jest metoda obrony która wywołuje kolejne konflikty niż ma coś rozwiązać. Niby kto słuchając jacy to geje są zajebiści, że 'większość' wybitnych ludzi była gejami albo miała w życiu takie epizody, że geje są na wielu płaszczyznach 'bardziej', no kto zacznie ich bardziej ubóstwiać zamiast czuć się zagrożonym i gorszym od takiego 'geja'. Geje chcą walczyć z brakiem akceptacji i poczuciem niższej wartości człowieka poprzez brak akceptacji i narzucanie niższego statusu człowieka, to się nie ma prawa udać, chyba że w grupach gdzie homoseksualiści są bardzo wpływowymi politykami i indoktrynują całe społeczeństwo (tak, Holandia). Podobnie jest z kobietami które deklarują się jako feministki czyli osoby walczące o równouprawnienie, tylko że 90% z nich to najzwyczajniej szowinistki które mężczyznę chciałyby sprowadzić do roli woła, ich postulaty zakrawają o absurd, wiele z nich chciałoby oszukać matkę naturę.
To sprawa podobna jak z czarnoskórymi raperami którzy wywyższają się i uważają że wszystko im się należy dlatego że uwaga, uwaga... 100 lat temu ich przodkowie byli siłą zmuszani do zbierania bawełny. Jak samo jest z polakami którzy w swoim zacietrzewieniu uważają że powinniśmy dostawać od wszystkich państw pieniądze za szkody wyrządzone przez wojny, też podobnie jest z żydami którzy uważają że mogą teraz bezkarnie tłuc islamistów dlatego że po wojnie dostali swoją świętą ziemie. We wszystkich przypadkach to jest roszczeniowa postawa wywołana powodami które w dzisiejszych czasach często są już nierealne, świat się zmienia ciągle ale mimo to zawsze znajdują się osoby które chcą rozpamiętywać historie i karać synów za grzechy ojców. Jak wcześniej pisałem -> najczęściej działania tych grup są głównym powodem szerzącej się nienawiści w obie strony (mówię o tych walczących, nie całych narodach czy wszystkich homo, wszystkich wyznawców danej religii).
Zaznaczam że nie mam nic do gejów, żydów, polaków, murzynów czy kogokolwiek innego, nie mam nic do czasu aż nie wybijają się ze swoim snobizmem cierpienia i stawiają mnie na półce niższej kategorii. Nie będę nigdy tolerował nietolerancji wobec siebie i sobie podobnych szarakach.
Ta poprawna politycznie pełna tolerancja to bardzo niebezpieczna mrzonka z podstawówki, żyjemy w takim świecie że tego nie da się zrobić. A jak się da to jutro idę zarejestrować manifestacje zwolenników pedofilii i molestacji kobiet. O

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpnia 19, 2008, 11:59:29 am »
by Iras...
Cytuj
No wybacz, ale prawicowcy nie wyglądają jak rozwrzeszczane, półnagie małpy.

idz do typowego klubu techno (nie mowie o wiejskiej dyskotece czy klubie pelnym karkow) to zobaczysz ze takie przebiearanie sie itp. jest bardzo popularne i wsrod hetero...



btw. a slyszales moze o Love Parade ?? na poczatku byla to imreze wlasnie srodowiks homoseksualnych ale potem sie przerodzila w otwarta impreze, a to jak i kto sie lubi ubierac to juz kwestja jego gustu a nie orientacji, uwierz mi ze gej ktory jest bankierem nie pozwoli sobie na takie piuropusze, ale z bedzie chodzil z chlopakiem za reke i nie widze sensu porownywac kogos do malpy bo ani wygladem ani zachowaniem osoby z twojego przykladu tego zwierzecia nie przypominaja...juz bardziej zwierzecy sa panowie pod sklepem w piatek albo kilku koksow na pigulach na sobotniej imprezce...

by Iras...
Cytuj
wywołuję u mnie obrzydzenie skacząc półnago na manifach i opowiadając publicznie o sprawach intymnych, które absolutnie nikogo nie powinny interesować + wysuwają tak niedorzeczne postulaty, jak prawo do wychowywania dzieci.

by FoKa...
Cytuj
nie no pedaluchy mnie właśnie wkurwiają że się tak Tym swoim zboczeniem afiszuja.ok niech sobie są kim są , ale niech się tym nie obnoszą , bo to nigdy nie było akceptowane przez ogół(normalni ludzie) .

pytanie do was, gdzie widzieliscie taka manifestacje/takie afiszowanie sie z tym?! ja bylem kilka razy we wloszech, teraz od 1,5 roku w uk, ponad 20 lat w polsce i w zyciu nie widzialem takich scen o jakich piszecie ,nie widzialem afiszowania sie ze swoje seksualnoscia ... w lodzi chyba byla parada rownosci ?!

no chyba ze mowimy o czyms zaobserwowanym na ekranie TV ??


ogolnie to ze niektore ze srodowisk spolecznosci homoseksualnej chca aby o nich mowiono, poprostu wsrod niektorych panuje przekonanie ze jesli o czyms nie mowimy to to nie istnieje...



@monio4

nie sadzisz ze podobnie maja polacy ten mesjanizm, to ze jestesmy skazani na cierpienie, to wieczne narzekanie, ta zawisc czy zazdrosc - wiem ze to wszystko to sa nalecialosci przeszlosci i teraz jest coraz lepiej, ale jednak ...



by blancio_
Cytuj

No nie żartuj teraz! Młode pokolenie i 90% internautów najeżdża na katolicyzm i duchowieństwo. Teraz jest to na topie, podobnie jak wypowiadanie się "o Kaczorach" i jeszcze niedawno Giertychu, nie mając choćby najmniejszego pojęcia o polityce. Aha, jeszcze Radio Maryja.

Nie, nie jestem katolikiem, nie popieram PiSu, a RM nie cierpię

ja jestem katolikiem i nie kieruje sie chwilowa moda, dla mnie kosciol jest instytucja nie aktualna, dlatego mlodzi ludzie sie w niej nie odnajduja, po drugie jest tez kwestia buntu, swiat sie otworzyl, wpaja sie nam wartosci demokratyczne, kazdy ma wolna wole, jednak u nas w Polsce, religia w 90% przypadkow jest narzucana dzieciom przez ich rodzicow i tak w kolko...

do tego w kraju gdzie sa wciaz rejony naprawde bardzo biedne, czyta sie o niedozywionych dzieciach, widzi sie tez ks. Jankowskiego czy o. Rydzyka obracajacych grubymi milionami, czyta sie tez o ksiezach pedofilach i innych takich swinstwach, nie raz na kazaniu slyszy sie jak kosciol wcina sie w polityke, oczywiscie nie mozna mowic w tym kontekscie o wszystkich kaplanach, jednak juz chyba nie ma zludzen jak naprawde to wyglada, jak mala czesc kaplanow naprawde spelnia to do czego zostala powolana...

Tak jestem wierzacy, ale wierze w Boga, ale nie wierze w kosciol...

Cytuj

Łk 20:46 ("Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku..."


by Colt...
Cytuj
Cóż wszystko zostało już powiedzianie. Ja również uważam że manifesty i latanie z gołą dupą nie sprawi że będziemy myśleć o homoseksualistach jak o równych ludziach. Tymi manifestami i przyznawaniem się do orientacji poprostu świadomie się odcinają od reszty społeczeństwa. Hmm zaryzykuje porównanie do sub-kultur które ubierają się inaczej aby pokazać swoją przynależność i swoje upodobania. Podobnie ma się z gejami którzy odcinają się od nas i sami sprawiają problemy.

to ci wyszlo :D




btw. porownywanie pedofilow itp. do osob homoseksualnych uwazam nie na miejscu

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpnia 19, 2008, 12:25:18 pm »
Cytuj
Hmm zaryzykuje porównanie do sub-kultur
Hahahahahaha. No ja pier**lę, nawet avatary w Internecie są nośnikiem upodobań i sympatii. Też mi porównanie. Ktoś kto kupuje drogi samochód, robi to po to by zamianifestować swoje bogactwo, chcąc pokazać jak to się mu w życiu powiodło. Wobec owego, stawiam go obok homoseksualistów i mianuję subkulturą fortunnych skurczybyków. Ludzie kupujący lśniące choppery i skóry z czaszkami robią to by zamanifestować swoją wolność i miłość do motorów, stawiam ich obok homoseksualistów i mianuję grubymi dawcami nerek...

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpnia 19, 2008, 12:55:42 pm »
Cytuj
Hmm zaryzykuje porównanie do sub-kultur
Hahahahahaha. No ja pier**lę, nawet avatary w Internecie są nośnikiem upodobań i sympatii. Też mi porównanie. Ktoś kto kupuje drogi samochód, robi to po to by zamianifestować swoje bogactwo, chcąc pokazać jak to się mu w życiu powiodło. Wobec owego, stawiam go obok homoseksualistów i mianuję subkulturą fortunnych skurczybyków. Ludzie kupujący lśniące choppery i skóry z czaszkami robią to by zamanifestować swoją wolność i miłość do motorów, stawiam ich obok homoseksualistów i mianuję grubymi dawcami nerek...

Raczej miałem na myśli przykład świadomego "wyrażniania się" z grupy. No bo sam pomyśl skoro tyle krzyku jest o tej równości to dlaczego cały czas zwracają na siebie uwage swoją innością? Prowokacyjne ubrania, zachowania, specjalne kluby, traktowanie ich jak święte krowy.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpnia 19, 2008, 13:02:01 pm »
To prosta, psychologiczna sprawa. Wyobraź sobie, że na ulicy widzisz dwie bliźniaczki, takie same. Jedna ubrana fantazyjnie, z klasą, a przy okazji seksownie, z fantazyjną fryzurą. Druga w szary, nijaki żakiet, włosy spięte w byle jaki koński kucyk. Za którą się obejżysz?

Żeby przyciągnąć czyjąś uwagę, musisz się wyróżniać. Im na tym zależy, większość podchodzi do tego tak, że spotkaniami i debatami z politykami nic nie zdziałają, dlatego starają się szokować, zwracać na siebie uwagę. Do pospolitych ludzi bardziej trafią zdjęcia w Fakcie z gejami, niźli rzeczowa debata w TV. Takie są realia. Czy to tylko domena gejów? Górnicy, policjanci, pielęgniarki strajkują. Mogliby debatować, ale chcą zwrócić uwagę na swoje prawa, przyciągnąć prasę, inne media, uwagę pospolitych ludzi.

Co za problem, że mają własne kluby? Wyższe sfery też mają swoje kluby, punki mają swoje skłoty, motłoch ma McDonalda. Czemu geje nie mogą mieć własnych klubów, stowarzyszeń? Skoro lepiej czuję się w pubie na koncercie niźli w klubie techno, to nie odwiedzam tego drugiego. Można powiedzieć, że mam subkulturowo-zależne miejscówki i chodzę tam zupełnie świadomie. Nie chcę mieć tam fanów trance czy emerytów, jeśli przyjdą, droga wolna, niech tylko nie ograniczają mojej wolności i nie psują zabawy. Czy fanom dyskotek albo emerytom to przeszkadza? Raczej nie, powinni się cieszyć, że nikt sobie w drogę nie wchodzi. Geje prowokują, będą to robić dalej. Demokracja na to pozwala. Studiujcie, zmieńcie system jeśli wam to nie pasuje. Jeśli ktoś jest za demokracją to albo w całości albo w ogóle. Jak kupujesz paczkę orzeszków, to nie otwierasz jej i nie wybierasz tylko tych najbardziej posolonych. Bierzesz wszystkie, jakie by nie były.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2008, 13:09:48 pm wysłana przez tarniak »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpnia 19, 2008, 13:12:36 pm »
Zgadzam się z tym że jest napewno zauważalne ale pytanie tylko czy przynosi to złą czy dobrą sławe? W końcu sam nie wiem czy chcą aby było o nich głośno czy żeby byli dobrze traktowani?
A skoro oni podchodzą do tego w sposób "szokowanie ludzi przynosi więcej rozgłosu" to niech się nie dziwią że ludzie patrzą na nich w ten sposób.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpnia 19, 2008, 13:15:44 pm »
Każda taktyka ma swoje wady i zakety. Zarówno siedzenie cicho i spokojna debata ma swoje wadi i zalety tak jak i szokowanie. Nie twierdzę, że jest pewna luka w takim postępowaniu. Siedzeniem cicho zmniejszają swoje szanse na szerokie potraktowanie problemu, a prowokacjami zaś mogą sobie zepsuć opinię w społeczeństwie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpnia 19, 2008, 17:14:04 pm »
Każda taktyka ma swoje wady i zakety. Zarówno siedzenie cicho i spokojna debata ma swoje wadi i zalety tak jak i szokowanie. Nie twierdzę, że jest pewna luka w takim postępowaniu. Siedzeniem cicho zmniejszają swoje szanse na szerokie potraktowanie problemu, a prowokacjami zaś mogą sobie zepsuć opinię w społeczeństwie.

jak ktos sie czuje "zaszczuty" to chce "krzyczec" aby ogol uslyszal jak on "cierpi" tak to mozna skwitowac


powtorze jeszcze raz pytanie ktore zadalem wczesniej gdzie Iras czy FoKa widzieli takie manifestacje osob o orientacji homo o jakich wspomnieli wczesniej!?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:02:16 pm »
To prosta, psychologiczna sprawa. Wyobraź sobie, że na ulicy widzisz dwie bliźniaczki, takie same. Jedna ubrana fantazyjnie, z klasą, a przy okazji seksownie, z fantazyjną fryzurą. Druga w szary, nijaki żakiet, włosy spięte w byle jaki koński kucyk. Za którą się obejżysz?

Jeśli porównujesz biegającego po ulicy w stringach z różowym boa pedała do ubranej seksownie i z klasą kobiety, to ja nie mam pytań...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:04:43 pm »
Ale co ty pier**lisz? Chodzi o to, kto przykuje wzrok. Błagam Cię Iras, jesteś inteligentny, nie mów, że nie zrozumiałeś mojego wywodu.

Tak, ku***, jestem homo dlatego ich tak bronie, z kobietami to przykrywka, żeby pozować na alpha. Geez...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:17:23 pm »
Tylko dlaczego chcą koniecznie się wyróżniać i przykuwać wzrok, skoro właśnie w ten sposób większość drażnią najbardziej?

Na prawdę nie miałbym nic przeciwko ich egzystencji, gdyby tylko mi o sobie nieustannie nie przypominali.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:20:28 pm »
Tylko dlaczego chcą koniecznie się wyróżniać i przykuwać wzrok, skoro właśnie w ten sposób większość drażnią najbardziej?

Na prawdę nie miałbym nic przeciwko ich egzystencji, gdyby tylko mi o sobie nieustannie nie przypominali.

Hmm, też mi to ciężko zrozumieć, ale może myślą, że nie będą akceptowani, nawet jeśli nie będą się wyróżniać. Poza tym może ciężko jest udawać kogoś, kim się nie jest, i stąd tyle osób, które się przyznały- Raczek, Poniedziałek etc.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:22:05 pm »
Tylko dlaczego chcą koniecznie się wyróżniać i przykuwać wzrok, skoro właśnie w ten sposób większość drażnią najbardziej?

Na prawdę nie miałbym nic przeciwko ich egzystencji, gdyby tylko mi o sobie nieustannie nie przypominali.
Przecież wytłumaczyłem to powyżej.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 20, 2008, 10:18:05 am »
Jeśli porównujesz biegającego po ulicy w stringach z różowym boa pedała do ubranej seksownie i z klasą kobiety, to ja nie mam pytań...

zapytam po raz trzeci, gdzie ty widziales takie sceny?!

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 24, 2008, 00:38:34 am »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #542 dnia: Sierpnia 24, 2008, 00:46:07 am »
Poje** pseudotolerancyjne w akcji...
http://www.sport.pl/sport/1,92408,5591720,MKOl_broni_hiszpanskich_koszykarzy.html
To jakiś żart? Co oni niby zrobili złego? Czy skośne oczy są jakimś darem od Boga, żeby odbierać to jako zniewagę?

Cytuj
Jeśli są osoby, które widzą w naszym zachowaniu rasistowski gest, to dla mnie jest to absurd

...i to całkiem pokaźny.

Cholera, skończ już z tymi pseudotolerancikami, bo do tej sytuacji raczej nie pasuje. Kogo niby się to tyczy?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpnia 24, 2008, 01:17:01 am »
Trudno skończyc, gdy co chwile, takie śmieszne rzeczy się dzieją. Jakiś czas temu, w UK przepraszali muzułmanów, za reklame policji, w której pojawiał się pies...


Warto posłuchac gościa !

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpnia 27, 2008, 22:18:36 pm »
Cytuj
Gdzie dzisiaj byłby murzyn, gdyby do Afryki nigdy nie trafił biały Europejczyk?
Gdyby murzyn nigdy nie opuścił Afryki to nie było by białych. W ogóle to takie naginanie faktów (odnoszę się do twego posta z "Szokuje???"). Przecież nie wiesz co robili rodowi ludzie Ameryki w latach w których powstawała Mezopotamia czy Chiny. O tych (naszych, Euroazjatyckich) cywilizacjach wiemy więcej, ale okres przed XV w. w Ameryce to jedna wielka zagadka. Wiemy coś tam o Majach i Aztekach, ale tak naprawde nie wiemy prawie nic, nawet tak błachej rzeczy - dlaczego już ich nie ma. A co z ludźmi którzy żyli tu jeszcze wcześniej?
Poza tym to już mocne zboczenie z tematu.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpnia 28, 2008, 03:40:56 am »
Część native'ów wyrżnęli kolonizatorzy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpnia 28, 2008, 10:14:06 am »
Cytuj
Mania w USA - buty, majtki i ściany w "Obamę"

Stany Zjednoczone ogarnęła mania gadżetów, w których głównym motywem jest wizerunek Baracka Obamy. Tenisówki, plakaty, koszulki, torby, a nawet majtki z senatorem z Illinois to najnowsza moda w USA - pisze "Przekrój".

Russel Simmons, legendarna postać amerykańskiego hip-hopu przystroił portretami Obamy swój pokój na Manhattanie i pochwalił się tym na łamach "Wall Street Journal". A teledysk, na którym "Obama Girl", czyli Ann Lee Ettinger, pokazuje seksowne majteczki z wizerunkiem czarnoskórego polityka, znamy już od roku.

Szkoda, że nawet ludziom na naszym forum udziela się ta głupawka.

Postęp  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #547 dnia: Sierpnia 28, 2008, 10:20:32 am »
probowalem cos wiecej wyczytac o przed kolonialnej afryce, ale niestetyzawsze wszelkie informacje urywaja sie na V w. n.e. zreszta i wiadomosci od tego okresu to w wiekszosci hipotezy, co natomiast razi to bardzo czeste okreslenie afryki jako kontynentu "dziewiczego archeologicznie"
Opublikowane: Sierpień 28, 2008, 10:16:20
Cytuj
Mania w USA - buty, majtki i ściany w "Obamę"

Stany Zjednoczone ogarnęła mania gadżetów, w których głównym motywem jest wizerunek Baracka Obamy. Tenisówki, plakaty, koszulki, torby, a nawet majtki z senatorem z Illinois to najnowsza moda w USA - pisze "Przekrój".

Russel Simmons, legendarna postać amerykańskiego hip-hopu przystroił portretami Obamy swój pokój na Manhattanie i pochwalił się tym na łamach "Wall Street Journal". A teledysk, na którym "Obama Girl", czyli Ann Lee Ettinger, pokazuje seksowne majteczki z wizerunkiem czarnoskórego polityka, znamy już od roku.

Szkoda, że nawet ludziom na naszym forum udziela się ta głupawka.

Postęp  :lol:


mimo wszytko ja nie jestem zwollennikiem takiego hype'u w tym temacie  ( wybory prezydenta USA ) - wiadomo ze osoba zasiadajaca w bialym domu ma wielki wplyw na to co dzieje sie na swiecie, ale moim skromnym zdaniem i tak McCain zostanie wybrany prezydentem USA - podobnie jak bylo z druga kadencja Busha, beda obaj kandydaci szli leb w leb a na koncu "system podliczajacy" wskaze McCaina na zwyciezce... dosc zabawne ze USA ludzie jeszcze mysla ze to oni wybieraja prezydenta ...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #548 dnia: Sierpnia 28, 2008, 11:18:09 am »
Cytuj
Mania w USA - buty, majtki i ściany w "Obamę"

Stany Zjednoczone ogarnęła mania gadżetów, w których głównym motywem jest wizerunek Baracka Obamy. Tenisówki, plakaty, koszulki, torby, a nawet majtki z senatorem z Illinois to najnowsza moda w USA - pisze "Przekrój".

Russel Simmons, legendarna postać amerykańskiego hip-hopu przystroił portretami Obamy swój pokój na Manhattanie i pochwalił się tym na łamach "Wall Street Journal". A teledysk, na którym "Obama Girl", czyli Ann Lee Ettinger, pokazuje seksowne majteczki z wizerunkiem czarnoskórego polityka, znamy już od roku.

Szkoda, że nawet ludziom na naszym forum udziela się ta głupawka.

Postęp  :lol:
Zdjęcia majtek i ręczniczka wrzucę potem w odpowiednim temacie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #549 dnia: Sierpnia 28, 2008, 11:35:58 am »
Mimo wszystko stawiam że Obama i tak wygra- jest teraz na fali, jest jak ipod wśród polityków.
No i tak jak ipod, jakość nie musi iść w parze z tym całym zamieszaniem, ale to już zobaczymy w praniu.

Wciąż jestem zdania, że Al Gore byłby najodpowiedniejszym kandydatem i żałuję że nie kandyduje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #550 dnia: Sierpnia 28, 2008, 11:44:23 am »
Dla mnie Obama stoi w jednym rzędzie z rapującą półdolarówką.

Tak czy siak zdecydowanie wolę, żeby wygrał Republikanin.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:27:26 pm »
Jeśli Obama wygra, zrobią z nim to, co zrobili z JFK... Życzę mu wygranej, aczkolwiek sądzę, że 'lobby' nie da mu wygrać, stosując przeciw niemu co tylko się da.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:38:38 pm »

Wciąż jestem zdania, że Al Gore byłby najodpowiedniejszym kandydatem i żałuję że nie kandyduje.
Fakt, też byłbym za.

Oczywiście udzieliło się republikańskie pieprzenie i anty-reklamówki, że niby Obama to celebrity. Ma charyzmę, tego nie ma McCain. Zresztą wybieranie republikanina, to jak wybieranie w Polsce PiSu...

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 826
  • Reputacja: 81
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:05:36 pm »

Wciąż jestem zdania, że Al Gore byłby najodpowiedniejszym kandydatem i żałuję że nie kandyduje.
Fakt, też byłbym za.

Oczywiście udzieliło się republikańskie pieprzenie i anty-reklamówki, że niby Obama to celebrity. Ma charyzmę, tego nie ma McCain. Zresztą wybieranie republikanina, to jak wybieranie w Polsce PiSu...

Dokładnie tak jak piszesz.
Natomiast wybieranie demokratów, to tak jak wybieranie SLD.
I nie łudźcie się. McCain wygra w cuglach, bo elektorat repblikański w USA, potrafi się mobilizowac lepiej, aniżeli polski beton komunistyczny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 13:07:32 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:10:30 pm »
Cytuj
Rosyjski politolog: Nie boimy się Zachodu
To Amerykanie odpowiadają za konflikt na Kaukazie, mówi w wywiadzie dla "Dziennika" Siergiej Markow, doradca rosyjskiego rządu. Według niego to był element kampanii wyborczej Johna McCaina.

...

to tylko kawalek z artykulu, jego reszta do przeczytania w dziale POLITYKA, ale wrzucam i tu wstep w zwiazku z dyskusja o wyborach w USA, co jak co ale cos w tym jest, nie wiem jakie sa sonadaze w USA na dzien dzisiejszy, ale to chyba wlasnie McCain prowadzi...

btw. robienie takiego "iPoda" z Obamy moze miec calkowicie odwrotne efekty, bo jesli konfikt na kaukazie sie zaostrzy lub powstanie nowe ognisko (np. Ukraina, a dokladniej krym - zastanawia mnie ten wczorajsz pozar magazynu z bronia), to ludzie w USA beda chcieli kogos kto "silna reka" pokaze "czerwonym" gdzie ich miejsce (taka retoryka lat '80)

btw2. jak widze McCaina na fotka to zawsze mi sie wydaje ze to jest jakis "kolo" w masce...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:10:38 pm »
Polski beton komunistyczny ma raczej średnią mobilizację. Nawet żelazne robotnicze elektoraty opuszczają swoich kandydatów (vide Łodź i Miller). Za to republikanie, owszem, racja, chociaż nie wierzę w wygraną McCaina. Przynajmniej liczę, że tak nie będzie. Po co komu powtórka z Busha...

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 826
  • Reputacja: 81
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:18:02 pm »
Polski beton komunistyczny ma raczej średnią mobilizację. Nawet żelazne robotnicze elektoraty opuszczają swoich kandydatów (vide Łodź i Miller). Za to republikanie, owszem, racja, chociaż nie wierzę w wygraną McCaina. Przynajmniej liczę, że tak nie będzie. Po co komu powtórka z Busha...

No to zacznij już się oswajac z tą sytuacją. Dla Polski najlepiej będzie jak wygra repubilkanin z dwóch powodów.
1) nastąpi kontynuacja polityki Busha.
2) tarcza zostanie wybudowana, co nie narazi nas na groźby - realne, ze strony waniek.
I lepiej módlcie się o McCaina na stołku prezia USA.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:45:20 pm »
Ja tam liczę że jednak Obama zwycięży.
Najwyższy czas na demokratów, ludzie mają dość wojujących republikanów.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:58:46 pm »
Ja tam liczę że jednak Obama zwycięży.
Najwyższy czas na demokratów, ludzie mają dość wojujących republikanów.



ale wlasnie wojny/konflikty na calym swiecie ( najlepiej jak najdalej od USA) to "woda na mlyn" dla amerykanskiej gospodarkii, z tego co mi swita w glowie kazda poprzednia z "wielkich" wojen poprzedzala wlasnie stagnacja gospodarcza - krach na swiecie, teraz mamy podobna sytuacje, ja patrze na mozliwosc wojny w europie przez pryzmat czysto ekonomiczny i dochodze do wniosku ze jednak to by sie USA oplacalo...po IIWS byl tylko jeden prawdziwy zwyciezca USA, bo niby powstal ZSRR w porozumieniu z USA, ale to wlasnie dzieki dzialania ameryki zwiazek radziecki przestal istniec, USA stworzylo ZSRR i USA go zniszczylo....

obiektywny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-03-2008
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpnia 28, 2008, 14:28:22 pm »
Cytuj
z tego co mi swita w glowie kazda poprzednia z "wielkich" wojen poprzedzala wlasnie stagnacja gospodarcza - krach na swiecie

nie przypominam sobie aby przed 'wielką wojną' był jakiś była jakaś stagnacja gospodarcza.

Cytuj
po IIWS byl tylko jeden prawdziwy zwyciezca USA,

Nie zgodzę się z tym,
nie zapominaj, że dzięki tej wojnie zsrr przełamało swoją izolację na arenie międzynarodowej, jednocześnie rozszerzając swoją strefe wpływów na znaczną cześć azji i pół europy.