Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682026 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #840 dnia: Lutego 20, 2009, 20:45:56 pm »
I jesteś po ich stronie z tego powodu? Pomimo tego co mówią i robią?

Nie jestem po niczyjej stronie. Nie chcę, aby były jakiekolwiek konflikty, ale jak ktoś upomina się o swoje to nie będę tego "zabraniał". Ta 1/3(z tego co pamiętam) to był ciężki kompromis, a mimo wszytko Ci wzięli sobie 2/3. A Palestyńczykom została mała autonomia...Imo to nie jest sprawiedliwe.

Ale kończę temat, idę grać w SRa.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #841 dnia: Lutego 20, 2009, 20:49:42 pm »
I jesteś po ich stronie z tego powodu? Pomimo tego co mówią i robią?
Walczą o SWOJĄ ziemię. To takie dziwne?
Jak inaczej mają walczyć?
Jak można się dziwić społeczeństwu, które żyje w ciągłym strachu, a co jakiś czas na zwykłe osiedle mieszkaniowe spadnie bomba? Stracisz najpierw znajomego, później kogoś z rodziny.
Czy można się w takim razie dziwić ich postawie?
I ja akurat nie mam nic do Żydów jako narodu, tylko do działań państwa Izrael.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #842 dnia: Lutego 20, 2009, 21:24:53 pm »
I jesteś po ich stronie z tego powodu? Pomimo tego co mówią i robią?
Walczą o SWOJĄ ziemię. To takie dziwne?
Jak inaczej mają walczyć?
Jak można się dziwić społeczeństwu, które żyje w ciągłym strachu, a co jakiś czas na zwykłe osiedle mieszkaniowe spadnie bomba? Stracisz najpierw znajomego, później kogoś z rodziny.
Czy można się w takim razie dziwić ich postawie?
I ja akurat nie mam nic do Żydów jako narodu, tylko do działań państwa Izrael.

Najpierw atakujesz Izrael, potem ich popierasz w tej samej wypowiedzi? Bo przypominam, że to hamas ostrzeliwał przez lata terytorium Izraela. Tak więc coś nie tak.

Tak więc akceptujecie "romantyczną walkę bohaterskich hamasowców z niecnymi okupantami, żydami"- masakra. Jak bardzą szanują oni swój naród, widac po metodzie ich walk, gdzie z dzieci robią żywe tarcze, a później świat się oburza, że Izrael zabija dzieci na wojnie.

Szokuje mnie zawsze takie polskie podejście do żydów- to w genach chyba macie. Przypomina to wyzwiska kibiców piłki, gdzie "żyd" jest obelgą.

Źle faktycznie że zajęli te tereny, ale czy by je odzyskac, faktycznie pochwalacie mordowanie niewinnych cywilów/żydów, gdzie rakiety spadały? To ma byc forma walki? Terroryzm, i to akceptujecie?
Kiedy Iran zaatakuje (bo cały czas się do tego szykuje), to też będziecie im kibicowac, bo "niedobre żydki dostaną po dupie"?


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #843 dnia: Lutego 20, 2009, 22:05:41 pm »
Wybacz, ale nie będę odpowiadał, skoro insynuujesz jakieś dziwne rzeczy i nie odnosisz się zupełnie do mojej wypowiedzi. Może nie doczytałeś do końca.

O Iranie nie było ani słowa, a akurat Iranem Stany powinny się zainteresować wcześniej, a nie Irakiem.

Cytuj
Źle faktycznie że zajęli te tereny, ale czy by je odzyskac, faktycznie pochwalacie mordowanie niewinnych cywilów/żydów, gdzie rakiety spadały? To ma byc forma walki? Terroryzm, i to akceptujecie?
Nikt chyba nie akceptuje jakiegokolwiek typu wojny, ale to jest forma walki, nie różniąca się od innych. Tu i tam giną ludzie, zarówno żołnierze jak i cywile.
Nikt tego nie pochwala, podobnie jak porwań w Afganistanie, Pakistanie i innych państwach wschodnich. Trzeba tylko zrozumieć złożoność sprawy.
Czy USA jest lepsze? Od amerykańskich bomb ginie pewnie więcej ludzi niż od tych aktów terroryzmu, tyle, że USA ma lepszy marketing i nowoczesne metody działania. Ludy wschodnie są natomiast bardziej prymitywne. Obie strony używają takich metod, jakimi dysponują.
Przykre, ale prawdziwe.
I bądź łaskaw zauważyć, że nie robią tego dla zabawy bądź narzucenia nam swojej wiary czy wartości. Raczej jest odwrotnie, mają przekonanie, iż się bronią.
Odmienne kulturowo społeczeństwa nie chcą wpieprzającego się z butami USA u siebie.
I wcale niczego nie pochwalam, każda wojna jest zła, ale dobija mnie tak jednostronne, czarno białe postrzeganie problemu.

Cholera, jednak odpowiedziałem.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #844 dnia: Lutego 20, 2009, 22:30:31 pm »
"Szokuje mnie zawsze takie polskie podejście do żydów- to w genach chyba macie"
Mają z pewnością Ci którzy pamiętają prace żydów z NKWD.

Już ktoś wcześniej napisał nie wszyscy Żydzi są źli z pewnością tych złych jest niewielki % Jednak jak widać bardo wpływowy... Polecam książkę Normana Finkelsteina Przedsiębiorstwo Holocaust Tak się naraził pewnej grupie syjonistów że aż mu na kilka lat zabronili wstępu do Izraela...

Cytuj
W wywiadzie dla ?Jerusalem Friday izraelski historyk wojskowości, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, Martin Van Crevel zasugerował, że Izrael mógłby zniszczyć swą bronią jądrową większość europejskich stolic, prawdopodobnie w akcie odwetu wobec narodów europejskich za zagładę Żydów podczas II wojny światowej. ?Posiadamy kilkaset głowic atomowych oraz rakiet i możemy odpalić je przeciwko celom we wszystkich kierunkach, nawet na Rzym. Większość stolic europejskich jest celem dla naszych sił powietrznych - powiedział van Crevel.

Izraelski naukowiec opowiedział się także za ?zbiorową deportacją? Palestyńczyków z Izraela. Jego zdaniem jest to jedyna strategia Izraela w stosunku do Palestyńczyków, mogąca mieć jakieś znaczenie. Van Creveld wskazał, że w Izraelu poparcie dla tej opcji systematycznie wzrasta. O ile dwa lata temu opowiadało się za tym rozwiązaniem 7-8 proc. Izraelczyków, to dwa miesiące temu było to już 33 proc. a obecnie 44 proc.

Van Creveld powiedział także, iż jest przekonany, że b. premier Ariel Sharon pragnąłby obecnie deportacji Palestyńczyków. ?Uważam to całkiem możliwe, że on tego chce. Chce eskalacji konfliktu. Wie, że nic innego nie może zakończyć się powodzeniem.? Zapytany, czy nie obawia się, że ludobójcza deportacja doprowadzi do tego, ze Izrael zostanie uznany za państwo bandyckie, Van Creveld powiedział, że nie dba o to zbytnio. Przytoczył słowa Mosze Dajana, byłego izraelskiego ministra obrony, że ?Izrael musi być jak wściekły pies, zbyt niebezpieczny, aby go zaczepiać.?

Warto w tym miejscu przypomnieć, że powyższe słowa Mosze Dajana o Izraelu jako wściekłym psie cytował Van Creveld już w 2003 r., gdy głosił, że palestyńska Intifada może zagrozić istnieniu Izraela. Przytoczył przy tym słowa z opublikowanej w tym samym roku książki Dawida Hirsta ?Karabin i gałąź oliwna?: ?Uważam to wszystko za beznadziejne w tej sprawie? Mamy zdolność pociągnięcia świata w dół za sobą. I mogę cię/was zapewnić, że zanim Izrael pójdzie na dno, tak właśnie się stanie?.


Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #845 dnia: Lutego 20, 2009, 22:46:39 pm »
Cytuj
I wcale niczego nie pochwalam, każda wojna jest zła, ale dobija mnie tak jednostronne, czarno białe postrzeganie problemu.

Dokładnie o to samo mi chodzi. Trzeba akceptować to, że nie wszystko jest czarne lub białe.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #846 dnia: Lutego 20, 2009, 22:57:09 pm »
Cytuj
O Iranie nie było ani słowa, a akurat Iranem Stany powinny się zainteresować wcześniej, a nie Irakiem.
jeszcze Indie , Pakistan i Korea Północna . Oraz niektóre państwa z Afryki bo one należą do ''osi zła'' . Nie no smiać mi sie chce jak wysłuchuje tych farmazonów , Bushmen za swej kadencji wybił wiecej matek i ich synów niż Hitler w czasie Holokoaustu spalił żywcem żydów . Zastanówcie się najpierw kto tu tak naprawde jest zły , i za kim się stawi się waleczna Polska w ewentualnym piekiełku . Oosbiscie stawiam znów na jakies prowo w stylu WTC co by USA miało niezłe alibi . Wystarczy tylko zerknać do kart historii by zrozumieć pewne fakty . Nic sie nie zmienia od lat , a lud łyka ta papke.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #847 dnia: Lutego 21, 2009, 00:40:28 am »
Co do zerkania do kart historii to nie chcę nic mówić, ale USA już raz zaangażowało się w konflikt z Koreą Północną.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #848 dnia: Lutego 21, 2009, 05:07:33 am »

Najpierw atakujesz Izrael, potem ich popierasz w tej samej wypowiedzi? Bo przypominam, że to hamas ostrzeliwał przez lata terytorium Izraela. Tak więc coś nie tak.


tak gwoli formalności, przez 8 lat ostrzeliwania przez hamas osiedli żydowskich w izraelu i wystrzeleniu około 8 tyś rakiet zginęło 28 osób!!!
od początku ofensywy izraela(27 grudzień 2008) zginęło co najmniej 500 osób, 2500 zostało rannych. powyższe stany odnoszą się do początku tego roku( połowa stycznia 2009). domyślam się, że w przypadku hamasu liczba ofiar znacząco nie wzrosła, w przypadku izraela pewien nie jestem. widzisz różnicę?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #849 dnia: Lutego 21, 2009, 05:31:21 am »
Czyli co, Izrael ma siedzieć na dupie i tylko przyglądać się jak Hamas strzela w ich kierunku kolejne rakiety - bo przecież nie trafiają??

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #850 dnia: Lutego 21, 2009, 08:00:09 am »
nie, ale mając technologię pozwalającą na zlokalizowanie i trafienie mrówki nie rozumiem jak to się dzieje, że giną niewinni cywile, dzieci.

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #851 dnia: Lutego 21, 2009, 10:29:51 am »
W wojnie palestynsko-izraelskiej trzymam kciuki za obydwie strony. Mniej problemow na swiecie.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #852 dnia: Lutego 28, 2009, 18:28:22 pm »
"Raport rządu USA o Polsce: korupcja, antysemityzm, rasizm"
http://wiadomosci.onet.pl/1925548,12,item.html
Z miejsca napiszę co należy uczynić aby poprawić sytuację . Przede wszystkim stworzyć ogromne lobby Żydowskie takie jak w USA ( widocznie michnik nie wystarczy ) i siać syjonistyczny terror tak jak ma to miejsce w państwie w którym  wolność słowa to już tylko niewyraźna plama w konstytucji :D

Następnie kwestia rasizmu tutaj rozwiązanie jest banalnie proste a więc nasprowadzać z afryki całe masy murzynków dać im z naszych pieniędzy darmowe jedzenie leki nie zmuszać broń Boże do pracy ! Nie zapominając również zachęcać gangsta "madafakirow" do gwałcenia polek tak aby w Polsce najczęściej gwałcone kobiety na tle rasowym były oczyścicie białe tak jak w USA :lol: Przypuszczam że wtedy raporty będzie na "5" ... !

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #853 dnia: Lutego 28, 2009, 18:36:12 pm »
Cytuj
Nadużycia policji, przepełnione więzienia, korupcja, nieskuteczne sądownictwo, zbyt wolne zwracanie zagrabionych majątków, łamanie prawa do prywatności, antysemityzm, rasizm i brak tolerancji wobec homoseksualistów.

Heh, ale to wszystko prawda  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #854 dnia: Lutego 28, 2009, 18:39:59 pm »
niby prawda, ale wypowiadana z ust największego hipokryty na tej planecie.

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #855 dnia: Lutego 28, 2009, 18:42:13 pm »
Też prawda. :grin:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #856 dnia: Marca 07, 2009, 19:06:39 pm »
Czerwona Europa pozwoliła już dzikusom dewastować europejskie miasta, oczywiście wszystko to w ramach tolerancji multikulturowej, a teraz dorzuca jeszcze wiele innych smaczków np. http://wiadomosci.onet.pl/1929778,12,item.html

Zastanawiam się do czego to wszytsko ma prowadzić, czy Europa będzie w pewnym momencie już tak "spedalona" ( i nie chodzi mi tu o homosiów ) że po prostu imigranci nas wytłuką, czy może dojedzie do tragicznych w skutkach pogromów wszystkich tych grup, o szczęście których tak zabiega czerwona Europa. Ponieważ trzeba brać również pod uwagę, że w końcu komuś może przestać się to wszytsko podobać.... 

nonserviam

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #857 dnia: Marca 11, 2009, 01:48:14 am »
"Czerwona Europa pozwoliła już dzikusom dewastować europejskie miasta"
Powaliło cię??? Jeśli chodzi ci o mniejszości narodowe to powodem zamieszek i przestępczości nie są ich genetyczne wady ( no chyba nie jesteś zwolennikiem eugenizmu) czy niedostosowanie kulturowe ( sprawdź sobie od ilu lat te mniejszości na tej ziemi żyją) tylko dyskryminacja ekonomiczna i marginalizacja pewnych grup. Czemu we Francji płoną bloki i samochody? Bo mniejszość pochodzenia afrykańskiego była przez lata ( i dalej jest) dyskryminowana i wykorzystywana przez białych. Dlaczego w Ameryce Północnej jest wysoka przestępczość wśród czarnoskórych? Bo przez wieki doznawali oni ograniczeń - ograniczenia w dostępie do edukacji , wyższych stanowisk itp. Zastanów się na tym czy na białych nie ciąży wina za wiele wypaczeń i czy nie powinni dążyć do naprawy szkód wyrządzonych przez kolonializm i rasizm.

 "po prostu imigranci nas wytłuką, czy może dojedzie do tragicznych w skutkach pogromów wszystkich tych grup"
 Science fiction. Którzy imigranci chcieli Cię osobiście wytłuc? Jeśli chodzi ci o zdarzenia we Francji, Grecji itp. to wulgarnie to uprościłeś.
"czerwona Europa"
 Jeśli chodzi o UE to nie ma ona ( i nigdy nie miała) nic wspólnego z socjalizmem. Przeciwnie - tendencje wiodące w WE dążą raczej do Europy neoliberalnej. Skojarzenie z czerwonymi to zagrywka skrajnie prawicowych ruchów ( nie mów, że nie - znam ten syf nie od dzisiaj). Chcesz to słuchaj Tv Trwam i czytaj polonica.net, nic mi do tego. Wiedz, jednak że nie wszystko co tam piszą ma coś wspólnego z prawdą.


VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #858 dnia: Marca 11, 2009, 07:25:46 am »
Jeżeli już piszesz "czarnoskórych", to bądź konsekwentny i pisz również  białoskórych.Taki z Ciebie poprawny tolerancik... Tak, największą dyskryminacją imigrantów w Europie jest pewnie socjal, który jest im masowo rozdawany. Przyznam, że jest to nowy typ dyskryminacji, nic dziwnego że się denerwują i podpalają samochody. Sam gdybym dostawał pieniądze za nieróbstwo  parę bym z nudów spalił. Dziwniejsze jest to, że skoro zniesiono niewolnictwo, to czemu jeszcze nie uciekli od tej dyskryminacji ? w czym tkwi tajemnica ? Mało tego, pchają się do Europy całymi plemionami, ciekawa sprawa.

Cytuj
Zastanów się na tym czy na białych nie ciąży wina za wiele wypaczeń i czy nie powinni dążyć do naprawy szkód wyrządzonych przez kolonializm i rasizm.
Ja jestem biały i nie widzę żadnego powodu, abym musiał przepraszać murzynów czy też dogadzać im za czasy kolonialne, bo niby dlaczego miałbym to robić ? Mało tego, nie słyszałem aby tacy jak Ty, krzyczeli o zadośćuczynienie za mordy dokonane na europejczykach np. przez arabów lub mongołów. Ilu białych wymordowali mongołowie, ilu wzięli w jasyr ? a to przecież nie wszystkie najazdy na Europe. Nie widzę płaczków, którzy by ten temat poruszali, wiecznie tylko biedne murzynki... Nie wspominając już o tym, ile pompuje się pieniędzy w Afrykę. Co do rasizmu, nie chce mi się nawet komentować, wiadomo tylko biali mogą być rasistami. Jeżeli ja oglądam tv trwam, to Ty musisz być prosto z lbc.

Cytuj
Science fiction. Którzy imigranci chcieli Cię osobiście wytłuc? Jeśli chodzi ci o zdarzenia we Francji, Grecji itp. to wulgarnie to uprościłeś.
No tak, "Science fiction", jeżeli już nie boją się podnosić ręki na rodowitych mieszkańców Szwecji, Norwegii, Francji itd. Jeżeli za nic mają prawo danego państwa, mało tego żądają jeszcze aby ich prawa były respektowane przez rdzennych mieszkańców np. prawo szarii, to oczyścicie gdy będzie ich jeszcze więcej a wszystko na to wskazuje, to z całą pewnością zmienią swoje postępowanie. Więc, ja wulgarnie uprościłem, natomiast Ty w chamski sposób próbujesz wybielić bandę, nierobów, którzy dewastują cudze mienie, pisząc jeszcze że takie zachowanie to nie ich wina. Chociaż trochę w tym racji jest, skoro nagradza się ich za takie zachowanie socjalnym ...

Cytuj
Jeśli chodzi o UE to nie ma ona ( i nigdy nie miała) nic wspólnego z socjalizmem. Przeciwnie - tendencje wiodące w WE dążą raczej do Europy neoliberalnej.
Oczywiście, przecież główni gracze WE Niemcy i Francja nie ociekają socjalizmem, karta praw podstawowych, która chcą wepchnąć wraz z traktatem lizbońskim ( w iście liberalny sposób) też jest dowodem tego ykhm neoliberalnego postępowania, powiększająca się biurokracja też jest pewnie tego dowodem...Referenda w sprawie traktatu lizbońskiego, w UK i Francji zakończyły się fiaskiem dla WE, ludzie zagłosowali na nie, mimo wszystko anulowano wyniki głosowania ! ataki na Irlandię w której to również ludzie powiedzieli nie traktatowi, wymuszanie ponownego referendum. To wszystko robili ludzie, którzy szczycą się demokracją... No i jak bardzo świnie WE nie lubią ludzi, którzy maja odmienne zdanie, przekonać się można było podczas przemówienia Václava Klausa, w euro parlamencie gdzie świnie ostentacyjnie wstały i wyszły, już nie wspominając o....
Cytuj
5 grudnia 2008 do Pragi w zamku na Hradczany przybyła wizyta przedstawicieli Parlamentu Europejskiego na trzy tygodnie przed objęciem czeskiego przewodnictwa Unii Europejskiej, która odbyła się na spotkaniu zamkniętym z prezydentem Václavem Klausem. Parlament Europejski reprezentowali: szef parlamentu Hans-Gert Pöttering, deputowani Daniel Cohn-Bendit, Brian Crowley, Irena Belohorska, Martin Schulz, Graham Watson, Francis Wurtz i Hanna Dahl. Na samym początku Daniel Cohn-Bendit zwrócił się do prezydenta Czech "To jest flaga Unii Europejskiej, tak ją postawię tutaj przed Panem." następnie przeszedł do omawiania poglądów prezydenta i zadań przewodnictwa jakie ma spełnić, a w sprawie Traktatu Lizbońskiego wyraził "Będzie Pan musiał to podpisać!", a także żądał wyjaśnienia jego znajomości z Declanem Ganleyem. Po tych słowach Václav Klaus wyraził oburzenie zachowaniem się eurodeputowanego i prosił Hansa-Gert Pöteringa o przekazanie głosu kolejnym gościom na co ten odparł: "Nie, my mamy dosyć czasu. Mój kolega będzie kontynuował, ponieważ każdy z członków będzie pytał Pana o co tylko chce." Podczas tej wizyty wysłannicy europarlamentu użyli wobec czeskiego prezydenta słów graniczących z obelgami domagając się wykonania roszczeń z jakimi przyjechali, a po spotkaniu europarlamentarzysta Daniel Cohn-Bendit twierdził, że Václav Klaus zachowywał się jak paranoik na co ze strony Czech odpowiedzią było ujawnienie taśm i stenogramu ze spotkania.






_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #859 dnia: Marca 11, 2009, 09:11:21 am »
Tak jak napisał Vaako jeśli chodzi o imigrantów. Jeśli tak im tu źle i są dyskryminowani, to czemu nie ruszą się i nie wrócą gdzieś do afryki?

No i jak długo jeszcze będziemy usprawiedliwiac przestępczośc wśród czarnuchów niewolą?

http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/21828,szkola_dawniej_i_dzis,1,artykul.html   fajny post

nonserviam

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #860 dnia: Marca 11, 2009, 11:34:59 am »
Cytuj
"Tak, największą dyskryminacją imigrantów w Europie jest pewnie socjal, który jest im masowo rozdawany. Przyznam, że jest to nowy typ dyskryminacji, nic dziwnego że się denerwują i podpalają samochody. Sam gdybym dostawał pieniądze za nieróbstwo  parę bym z nudów spalił. Dziwniejsze jest to, że skoro zniesiono niewolnictwo, to czemu jeszcze nie uciekli od tej dyskryminacji ? w czym tkwi tajemnica ? Mało tego, pchają się do Europy całymi plemionami, ciekawa sprawa."

Może właśnie w tym tkwi problem, że marginesowi ( i nie tylko "kolorowym") zamyka się pysk socjalem zamiast pomóc im wyjść z marginesu - nie lepiej dać pracę? No, nie powiem, w USA takie działania są już podejmowane od jakiegoś czasu ( nie pamiętam jak się ten program nazywał, chodzi o faworyzowanie na rynku pracy czarnych itp. choć może to tylko zaostrza konflikty?). Jeśli dajesz żebrakowi na ulicy piątkę to wcale nie pomagasz mu wyjść z bagna, raczej stwierdzasz że musi w nim pozostać. Zgadzam się - zbyt duży socjal degeneruje.

Cytuj
"Ja jestem biały i nie widzę żadnego powodu, abym musiał przepraszać murzynów czy też dogadzać im za czasy kolonialne, bo niby dlaczego miałbym to robić ? Mało tego, nie słyszałem aby tacy jak Ty, krzyczeli o zadośćuczynienie za mordy dokonane na europejczykach np. przez arabów lub mongołów. Ilu białych wymordowali mongołowie, ilu wzięli w jasyr ? a to przecież nie wszystkie najazdy na Europe. Nie widzę płaczków, którzy by ten temat poruszali, wiecznie tylko biedne murzynki... Nie wspominając już o tym, ile pompuje się pieniędzy w Afrykę. Co do rasizmu, nie chce mi się nawet komentować, wiadomo tylko biali mogą być rasistami. Jeżeli ja oglądam tv trwam, to Ty musisz być prosto z lbc."

 Nie o to mi chodziło. Polacy akurat nie mają nic wspólnego z kolonializmem.  :-) Nie chodziło mi o masowe reparacje za wszystkie wojny w historii. I nie o dzisiejszych dobrowolnych imigrantów, bo to nie oni robią największe zadymy. Chodzi mi o to, że skoro Francuzi czy Holendrzy, Amerykanie żyją od pokoleń z mniejszością ( choćby z Murzynami), którą sami przed laty sprowadzili, która się częściowo zasymilowała to muszą traktować ich jak obywateli. Kraje Europy istotnie wpłynęły na los kolonizowanych narodów ( czy tam plemion jak wolisz). Wyobrażasz sobie żeby państwo ot tak wysiedliło swoich obywateli bo duża przestępczość, bieda itp.? Pompowanie pieniędzy w Afrykę... ograniczania się raczej do kupowania tanich leków. Belgowie nigdy nie odpowiedzieli za niezdrową sytuację, którą wytworzyli w Rwandzie, a są częściowo odpowiedzialni za tą tragedię. Ok, rozumiem - nie oglądasz tv trwam ( ale może czytasz polonicę?), ja nie jestem z LBC ( nie wiedziałem, że w Polsce są maoiści, masakra).
Cytuj
Więc, ja wulgarnie uprościłem, natomiast Ty w chamski sposób próbujesz wybielić bandę, nierobów, którzy dewastują cudze mienie, pisząc jeszcze że takie zachowanie to nie ich wina. Chociaż trochę w tym racji jest, skoro nagradza się ich za takie zachowanie socjalnym ...

 No, chyba jesteś trochę niesprawiedliwy. Jak będziesz zagranicą gdzieś w Europie to zobacz sobie ilu imigrantów ( tak, nawet islamistów) jest w zakładach pracy. Tych, którzy pracują pełny etat za średnie lub niskie stawki. A w Anglii pójdziesz do lekarza, a tu Hindus.

Cytuj
Oczywiście, przecież główni gracze WE Niemcy i Francja nie ociekają socjalizmem, karta praw podstawowych, która chcą wepchnąć wraz z traktatem lizbońskim ( w iście liberalny sposób) też jest dowodem tego ykhm neoliberalnego postępowania, powiększająca się biurokracja też jest pewnie tego dowodem...Referenda w sprawie traktatu lizbońskiego, w UK i Francji zakończyły się fiaskiem dla WE, ludzie zagłosowali na nie, mimo wszystko anulowano wyniki głosowania ! ataki na Irlandię w której to również ludzie powiedzieli nie traktatowi, wymuszanie ponownego referendum. To wszystko robili ludzie, którzy szczycą się demokracją... No i jak bardzo świnie WE nie lubią ludzi, którzy maja odmienne zdanie, przekonać się można było podczas przemówienia Václava Klausa, w euro parlamencie gdzie świnie ostentacyjnie wstały i wyszły, już nie wspominając o....

Że metody mają podłe ( traktat lizboński) i zasadę suwerenności narodów za nic - prawda.
Że rozrost biurokracji - prawda.
Ale, że neoliberalna - tyż prawda. Choćby ten Traktat Lizboński zawierał zapisy, które miały ujednolicić politykę gospodarczą krajów UE, dążącą do neoliberalnego ( może socjoliberalnego?) modelu gospodarczego. A że czasem stosują metody czerwonych to już inna sprawa.

_Music:
Cytuj
Tak jak napisał Vaako jeśli chodzi o imigrantów. Jeśli tak im tu źle i są dyskryminowani, to czemu nie ruszą się i nie wrócą gdzieś do afryki?

No i jak długo jeszcze będziemy usprawiedliwiac przestępczośc wśród czarnuchów niewolą?

 Czarni, którzy od pokoleń żyją w USA też powinni emigrować? Nie uważasz, że to teraz także ich ziemia? I nie usprawiedliwiam przestępczości niewolą. Ale chyba ma z tym coś wspólnego niewola, a następnie wiele lat dyskryminacji w edukacji i na rynku pracy, wytworzenie się kontrkultury czarnych, którzy byli zbuntowani przeciw systemowi, który ich olewa. Szukali życia poza systemem ( handel dragami etc.) i jakiś wpływ to chyba miało na teraźniejszość?

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #861 dnia: Marca 11, 2009, 12:41:50 pm »
chce wam sie tyle pisać?


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #862 dnia: Marca 11, 2009, 14:57:34 pm »
Kolejny lewacki tolerancik na forum? Rewelka  :?

nonserviam

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #863 dnia: Marca 11, 2009, 15:52:12 pm »
 Lewak?  :???: Tolerancik?  :-? Skądś znam tego typu wyzwiska, ale to chyba nie jest portal prawica.pl???

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #864 dnia: Marca 11, 2009, 16:27:49 pm »
Cytuj
w USA takie działania są już podejmowane od jakiegoś czasu ( nie pamiętam jak się ten program nazywał, chodzi o faworyzowanie na rynku pracy czarnych itp. choć może to tylko zaostrza konflikty?

Pozytywna dyskryminacja (positive affirmation bodajże) zrobiła więcej złego niż dobrego, głównie przez to że dyskryminowała białych...
Dlaczego np. na uniwerek nie mają się dostac najlepsi, bo pewna pula miejsc jets przyznana czarnym, którzy mają znacznie gorsze wyniki?

Cytuj
wytworzenie się kontrkultury czarnych, którzy byli zbuntowani przeciw systemowi, który ich olewa. Szukali życia poza systemem ( handel dragami etc.) i jakiś wpływ to chyba miało na teraźniejszość?

Handel dragami to poszukiwanie życia poza systemem? Od kiedy?
Prawdą jest, że czarnuchy sa tak leniwe, że dlatego nie są chętnie zatrudniane, mają niższe wykształcenie nie dlatego że zabrania im się iśc do szkoły, tylko dlatego że sami do niej nie idą, bo wolą kraśc, bujac się do rapu i nic chce im się miec jakieś obowiązki. Pieniądze od państwa na książki wolą przeznaczyc na adidasy za 300$, taka jest czarna kultura w USA niestety.

Reguły są proste i prawo jasne- jeśli świadomie się do niego nie stosują to nie usprawiedliwiajmy tego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #865 dnia: Marca 11, 2009, 19:19:48 pm »
Lewak?  :???: Tolerancik?  :-? Skądś znam tego typu wyzwiska, ale to chyba nie jest portal prawica.pl???

Wisi mi skąd znasz tego typu "wyzwiska", ale jak słyszę, Że kolorowym cokolwiek się ode mnie naleŻy za niewolnictwo i kolonializm, mam ochotę ów delikwenta razem z murzynami odesłać na kopach do Afryki. Nic im się nie naleŻy, bo dzisiaj mają takie same moŻliwości, a tamtych czasów Żaden z nich nie pamięta i pamiętać nie moŻe.

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #866 dnia: Marca 11, 2009, 20:16:43 pm »
Lewak?  :???: Tolerancik?  :-? Skądś znam tego typu wyzwiska, ale to chyba nie jest portal prawica.pl???

Wisi mi skąd znasz tego typu "wyzwiska", ale jak słyszę, że kolorowym cokolwiek się ode mnie należy za niewolnictwo i kolonializm, mam ochotę ów delikwenta razem z murzynami odesłać na kopach do Afryki. Nic im się nie należy, bo dzisiaj mają takie same możliwości, a tamtych czasów żaden z nich nie pamięta i pamiętać nie może.


Iras ma rację :P  nie można wykorzystywać faktów historycznych dla zysku w dzisiejszych czasach.


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

nonserviam

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2009
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #867 dnia: Marca 12, 2009, 00:00:58 am »
Teraz jest tak jak jest, ale chyba ma to swoje źródła, nie? I nie pisałem coś się "kolorowym" należy od Was - parę postów wcześniej jest o tym mowa...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #868 dnia: Marca 17, 2009, 01:03:51 am »
Cytuj
UE zakazuje stosowania zwrotów "Pan" i "Pani"

Polityczna poprawność skłoniła liderów Unii Europejskiej do zakazania stosowania sformułowań "Pan" i "Pani", ponieważ jak twierdzą pomysłodawcy zakazu, są one zbyt seksistowskie ? podaje "Daily Mail". Biurokracja brukselska wydała nowe wytyczne w celu tworzenia "neutralnie płciowego" języka.

Nowe przepisy zakazują politykom zwracania się do kobiet za pomocą sformułowań określających ich stan cywilny. Oznacza to, że formy Madame i Mademoiselle, Frau i Fraulein oraz Senora i Senorita są również zakazane ? informuje "Daily Mail".

Zamiast używać standardowych form grzecznościowych, do kobiet należy się zwracać po imieniu ? głoszą nowe wytyczne.

Zasady te nie odnoszą się tylko do polityków. Dotyczy to również wielu zawodów i tak np. nie można już używać słowa stewardesa, lecz opiekun lotu. Policjanci i policjantki mają być zastąpieni przez słowo funkcjonariusz policji.

Szkocki poseł do Parlamentu Europejskiego Struan Stevenson stwierdził, że "polityczna poprawność została doprowadzona do szaleństwa".

- To jest naprawdę śmieszne. Spotkaliśmy się już z instytucjami UE dyktującymi kształt bananów, ale teraz wydają się zdeterminowani, aby powiedzieć nam, które słowa mamy prawo do wykorzystania w naszym ojczystym języku ? dodał dla "Daily Mail" Stevenson.

http://wiadomosci.onet.pl/1935093,69,item.html

Niech mnie ktoś uszczypnie. Słów mi brakuje, żeby to skomentować  :|

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #869 dnia: Marca 17, 2009, 01:16:37 am »
Ogólnie, to ch*j, gnój i gówno - zgadzam się. Niemniej jeśli dobrze wnioskuje, to Polski ten problem nie będzie bezpośrednio dotyczył, gdyż Pan/Pani zwyczajowo określa osobę po 18 roku życia, a nie świadczy o czyimś stanie cywilnym (a przecież zwrotów "panienko" czy "kawalerze" chyba i tak nikt nie stosuje). Druga sprawa, że przecież nikt nie będzie tego "prawa" przestrzegał. No bądźmy racjonalni. Stewardessa miałaby mi wlepić mandat/podać do sądu za nie zwracanie się do niej per "opiekunko lotu"? Miałyby być sankcje dla polityków, którym wymsknie się "seniorita"? Nierealne i niewykonalne. Kolejny unijny farmazon, który nijak się ma do rzeczywistości. Co oczywiście nie zmienia faktu, że się ludziom w dupach przewraca od tego - nomen omen - pierdzenia w brukselskie stołki.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #870 dnia: Marca 17, 2009, 01:30:05 am »
Cytuj
Zasady te nie odnoszą się tylko do polityków. Dotyczy to również wielu zawodów i tak np. nie można już używać słowa stewardesa, lecz opiekun lotu. Policjanci i policjantki mają być zastąpieni przez słowo funkcjonariusz policji.
Btw, tym zajmują się gender studies, nie od dziś zresztą. W akademickim stylu, nie można używać takich zwrotów jak mankind, tylko humankind. O stewardessie też już słyszałem. Tak czy inaczej:

Cytuj
Kolejny unijny farmazon, który nijak się ma do rzeczywistości.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #871 dnia: Marca 17, 2009, 01:32:24 am »
Nas to o tyle nie dotyczy, że czy to funkcjonariusz, czy opiekun - te zwroty w polskim języku też mają rodzaj żeński. U nas bez zamachu na gramatykę i zasady językowe się tego nie da wprowadzić. Zresztą nie tyle martwi mnie sam przepis, co fakt, że władza jest w rękach skończonych debili - wczoraj mierzenie krzywizny ogórka, dzisiaj "neutralny płciowo" język - strach pomyśleć co będzie jutro.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #872 dnia: Marca 17, 2009, 02:14:02 am »
Cytuj
Zasady te nie odnoszą się tylko do polityków. Dotyczy to również wielu zawodów i tak np. nie można już używać słowa stewardesa, lecz opiekun lotu. Policjanci i policjantki mają być zastąpieni przez słowo funkcjonariusz policji.
Btw, tym zajmują się gender studies, nie od dziś zresztą. W akademickim stylu, nie można używać takich zwrotów jak mankind, tylko humankind. O stewardessie też już słyszałem.

A shestory zamiast history? :lol:

Nas to o tyle nie dotyczy, że czy to funkcjonariusz, czy opiekun - te zwroty w polskim języku też mają rodzaj żeński. U nas bez zamachu na gramatykę i zasady językowe się tego nie da wprowadzić. Zresztą nie tyle martwi mnie sam przepis, co fakt, że władza jest w rękach skończonych debili - wczoraj mierzenie krzywizny ogórka, dzisiaj "neutralny płciowo" język - strach pomyśleć co będzie jutro.

Ja uważam, że to po prostu chwilowy boom na poprawność polityczną i podobne idiotyzmy - raczej nic długofalowego i niebezpiecznego. Ot, takie mamy czasy; wszyscy chodzą urażeni, nikt nie chciałby czuć się gorszy, każdy czuje się dyskryminowany. Trudno powiedzieć, czy na przykład taka Unia zwyczajnie stara się zaspokajać potrzeby tłumu (czyli właśnie dąży do niwelowania jakichkolwiek objawów nietolerancji), czy też sama te potrzeby tworzy, trąbiąc na lewo i prawo o równości oraz szacunku do Opiekunek Lotów.
Niemniej myślenie, że to druga komuna, czy spełnienie orwellowskiej przepowiedni (jak to ktoś na onecie raczył zasugerować) jest IMO przegięciem w drugą stronę.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2009, 02:15:37 am wysłana przez Miazga »

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #873 dnia: Marca 17, 2009, 08:53:15 am »
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #874 dnia: Marca 30, 2009, 21:28:01 pm »
"Postępowa Szwecja" czyli krótki przewodnik zezwierzęcenia
1)
2)
3)

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #875 dnia: Marca 30, 2009, 21:47:44 pm »
Pomijając przekoloryzowany wątek "bicia dzieci" (ale taka już ta Fronda) to nie wiem czego tu się czepiać. Luteranie podchodzą nieco inaczej do wiary niż katolicy, więc wartości ważne dla Polaków, nie są tak ważne w  Szwecji. To chyba logiczne. Pastor = ksiądz, ale to już chyba powinni drodzy fani Frondy wiedzieć.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #876 dnia: Kwietnia 04, 2009, 21:08:41 pm »
Ja rozumiem że dla socjaldemokratów rzeczy normalne są nienormalne i na odwrót. Więc niektóre sprawy też mnie nie dziwą, tylko straszne jest dla mnie, że mają prawo decydować również o życiu innych ludzi. Takie świństwa jak to "coś" z zielonych, które opowiadało nieprawdopodobne głupoty (w tym krótkim filmiku) tylko mnie utwierdza w moich przekonaniach. Natomiast również mnie nie dziwi, że nie przeszkadza Ci tak zwana wolność słowa w socjaldemokratycznym wykonaniu, stawianie  człowieka przed sąd, gdzie grozi mu odsiadka w więzieniu za nazwanie związków homosi "grzesznymi".  To już chyba standard w socjaldemokracji, terroryzowanie ludzi mniejszościami negroidalnymi, wyznawcami Mohameda czy homosiami a do tego jeszcze te dzieci w trampkach "wege", pacyfiści, feministki czy zieloni a czasami wszystko w jednym.





Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #877 dnia: Kwietnia 17, 2009, 12:33:44 pm »
Cytuj
Tylko krew zmywa hańbę

Kazał zabić córkę za krótką spódniczkę


46-letni mieszkaniec Petersburga Gafar Karimow bardzo kochał córkę Raszidę. WyŻej jednak od ojcowskiej miłości cenił azerską tradycję. Dlatego kazał córkę zabić.

Tragedia wstrząsnęła północną stolicą Rosji. Azerska diaspora jest tu dość liczna, kieruje się swoimi prawami, jej członkowie nie szukają kontaktów z miejscowymi. Cechy charakterystyczne dla kaŻdej diaspory. Nigdy jednak nie doprowadziło to do tak makabrycznej zbrodni. Tym razem posłuszeństwo wobec tradycji miało tragiczny finał. Gafar Karimow od dawna miał kłopoty z 21-letnią córką, studentką Akademii Medycznej im. Popowa w Petersburgu. Nie ubierała się tak jak kobiety w AzerbajdŻanie, przyjaźniła z koleŻankami i kolegami ze studiów. Na ojcowskie pretensje odpowiadała, Że nie będzie nosić azerskiego stroju, bo jeszcze inni gotowi pomyśleć, Że jest... terrorystką. Zimą rodzinne spory ucichły, surowy petersburski klimat sprawił, Że Raszida chodziła ubrana - w myśl azerskiej tradycji - przyzwoicie. Ani odkrytych nóg, ani głębokich dekoltów. Kiedy w końcu i u nas, nad Newą, zaświeciły pierwsze wiosenne promyki słońca, Raszida znów zaczęła ubierać się w krótkie spódniczki.

Członkowie azerskiej diaspory, zwłaszcza ci najbardziej biegli w religijnych i obyczajowych sprawach, zaczęli przekonywać Gafara, Że jego córka hańbi całą rodzinę. A hańbę zmyć moŻe tylko krew. Karimow wynajął więc płatnego zabójcę Kadyra Sulejmanowa. Za wykonanie zadania obiecał mu 100 tys. rubli (ok. 10 tys. zł). Sulejmanow dobrał sobie dwóch kompanów i w trójkę śledzili dziewczynę, która szła na zajęcia w akademii medycznej. Kiedy uznali, Że moment jest właściwy, wciągnęli dziewczynę do samochodu. Po pół godzinie byli juŻ w podmiejskim lesie. Tam Sulejmanow dwukrotnie strzelił jej w głowę.

Tego samego dnia wieczorem Gafar Karimow zgłosił się do 33. komisariatu milicji w Petersburgu. Powiedział, Że córka nie wróciła do domu i jest tym mocno zaniepokojony. Odpowiadając na rutynowe pytania zaczął się jednak coraz bardziej plątać, o córce mówił w czasie przeszłym, jakby wiedział, Że juŻ nie Żyje. Trzy dni zajęło milicji wyjaśnienie tej makabrycznej sprawy. Po trzech dniach w areszcie znaleźli się teŻ pomocnicy płatnego zabójcy, 35-letni Elnur Gafarow i 28-letni Semir Mamadow. Bez wahania wskazali zleceniodawcę morderstwa. Odnaleziono w lesie zwłoki dziewczyny. Tylko wykonawca zbrodni, ten, który pociągnął za spust pistoletu, Kadyt Sulejmanow jest wciąŻ na wolności usilnie poszukiwany przez milicję.

http://wiadomosci.onet.pl/1552730,2678,1,tylko_krew_zmywa_hanbe,kioskart.html

Bądźmy otwarci na kulturę islamu i tolerujmy ich przekonania <ok>

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #878 dnia: Kwietnia 17, 2009, 13:23:58 pm »
Piep***e barbarzyństwo.

Marins

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #879 dnia: Kwietnia 17, 2009, 13:28:14 pm »
Margines społeczny.