Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820574 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2160 dnia: Sierpnia 22, 2007, 14:52:49 pm »
Na dwóch poprzednich częściach byłem w kinie, niestety teraz jestem skazany na oglądanie w zaciszu domowym - nie mam z kim zostawić 2 - miesięcznej pociechy...

Tak czy inaczej jak wyjdzie na DVD/ Bluray - zakupię całą trylogię....

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2161 dnia: Sierpnia 23, 2007, 00:40:11 am »
Ostatnio oglądalem Szklaną pułapkę 4 i jakoś ten film mnie nie przekonał. Owszem efekty specjalne pierwsza klasa, ale po jakimś czasie miałem wrażenie, że trochę ich za dużo. Moim zdaniem twórcy powinni troszkę więcej posiedzieć nad scenariuszem, a mniej czasu poświęcić stronie wizualnej. I łysy McClane też jakoś do mnie nie przemawia. Cały film od efektów aż kipi, a końcówka jakaś taka... słaba. Ale mimo wymienionych wad ogląda się całkiem znośnie.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2162 dnia: Sierpnia 23, 2007, 23:06:57 pm »
Bylem ostatnimi czasy w kinie na filmie pt. "Slaby punkt" z Anthony'm Hopkinsem.Film świetny!Bardzo lubię takie klimaty.Niektórym może sie nie spodobać.Lecz jeżeli ktoś lubi inteligentne filmy, gdzie nie da sie przewidzieć co sie stanie, to jest film dla niego.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2163 dnia: Sierpnia 23, 2007, 23:53:28 pm »
Ja ostatnio obejrzałem Lucky Number Slevin i Tenacious D: The pick of destiny.

Pierwszy film przez pewien czas oglądania średnio mi sie podobał i był nudnawy, za to koncowka była kozacka  :shock:. Polecam obejrzec, bardzo dobry film.

W drugim filmie uwage zwraca przede wszystkim Soundtrack. Jestem fanem The D i bardzo mi sie podobał. Warto obejrzec chociazby dla niego  :P. Fabuła filmu jest prosta, ale nie o to w nim chodzi. Jest pełny smiesznych sytuacji. Ogólnie polecam, szczególnie fanom Tenaciousa :)


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2164 dnia: Sierpnia 24, 2007, 02:19:44 am »
W grze kamienny wyraz twarzy to była raczej wina mocy Past Genów :lol: :lol:

Człowieku grałeś kiedyś w Hitmana ? Znasz fabułe ? Widziałeś zakończenie w jedynce i dwójce.
Ikonki na końcu sugerowały zart, wiesz?

PoD świetny, ciekawe kto Ci go polecił lesiu :>

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2165 dnia: Sierpnia 25, 2007, 15:59:08 pm »
Ja ostatnio obejrzałem Lucky Number Slevin i Tenacious D: The pick of destiny.

Pierwszy film przez pewien czas oglądania średnio mi sie podobał i był nudnawy, za to koncowka była kozacka  :shock:. Polecam obejrzec, bardzo dobry film.

W drugim filmie uwage zwraca przede wszystkim Soundtrack. Jestem fanem The D i bardzo mi sie podobał. Warto obejrzec chociazby dla niego  :P. Fabuła filmu jest prosta, ale nie o to w nim chodzi. Jest pełny smiesznych sytuacji. Ogólnie polecam, szczególnie fanom Tenaciousa :)


"Lucky Number Slevin" to jeden z lepszych filmów jakie obejrzałem w tym roku. Już od pierwszych scen go "poczułem" i oglądałem później z wielką radością i ciekawością. Świetne są dialogi w tym filmie, a końcówka piękna :)

Też miałem okazję oglądać "Kostkę Przeznaczenia" - i prawda, soundtrack jest świetny i nie raz można się pośmiać. Nie trzeba ich znać żeby się dobrze bawić.

Drugi trailer z Hitmana !
http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html
Widać, że będzie pełno akcji, ale klimacik jest, i nawet gościu ma głos podobny do pierwowzoru ;) .

Opublikowane: Sierpień 24, 2007, 09:40:52
Premiera filmu Hitman opóźniona
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36123
"Jak poinformował serwis Worthplaying, oparty na popularnej serii gier z łysym zabójcą w roli głównej film Hitman trafi do kin nieco później niż zapowiadano. Pierwotnie premierę planowano na 12 października, obecnie przeniesiono ją na 21 listopada."

A już myślałem, że będzie za niecałe 2 miesiące :sad:
PSN ID: WojtqGO

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2166 dnia: Sierpnia 25, 2007, 16:31:09 pm »
Czuje krapa ;/ Film widać nastawiony na akcje, niepodoba mi się wątek z tą kobietą, czyżby twórcy chcieli rzeczywiście dać wątek miłosny (sic, fuck!!!!) A głos mi się podoba ale nie jest podobny do pierwowzoru, 47 ma zupełnie inny ;)

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2167 dnia: Sierpnia 25, 2007, 16:37:35 pm »
Ma pytanie o film i grę  Hitman czy ta laska w czerwonej sukience z zwiastun, pojawia sie w grze?   

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2168 dnia: Sierpnia 25, 2007, 17:10:41 pm »
Nie pojawia sie i to skandal ze 47 daja jakas panienke! Ten film to profanacja tej genialnej serii. Uwe Boll sie przypomina :(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2169 dnia: Sierpnia 25, 2007, 20:21:25 pm »
Coraz mniej mi się to podoba. Po pierwsze- aktor grający 47 jest za młody.
Po drugie- kreują go na Jamesa Bonda, a nie Silent Assasin'a.

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2170 dnia: Sierpnia 25, 2007, 23:07:20 pm »
Nie pojawia sie i to skandal ze 47 daja jakas panienke! Ten film to profanacja tej genialnej serii. Uwe Boll sie przypomina :(

THX

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2171 dnia: Sierpnia 26, 2007, 01:38:04 am »
http://www.avp-r.com/   tak to zawsze widziałem...  :shock:   chociaż fabuła pewnie nie będzie powalac, to i tak dobrze się zapowiada  :D

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2172 dnia: Sierpnia 27, 2007, 23:27:16 pm »
Ludziska prośba, podajcie mi tytuły najstraszniejszych horrorów jakie oglądaliście.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2173 dnia: Sierpnia 27, 2007, 23:31:34 pm »
The Ring ( IMO lepsza jest wersja Japońska, ale jak kto woli). To chyba jedyny horror na którym sie bałem. Może dlatego że byłem na nim w kinie, jak wiadomo wielki ekran i mrok dookoła jeszcze potęgują wrażenia.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2174 dnia: Sierpnia 27, 2007, 23:38:02 pm »
Ludziska prośba, podajcie mi tytuły najstraszniejszych horrorów jakie oglądaliście.

"Posiedzenia Sejmu". "Spoty reklamowe PiS"

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2175 dnia: Sierpnia 27, 2007, 23:49:47 pm »
Wejdź sobie na Horror online lub Gildia Horroru są recki oceny itd wsio na temat horrorów. Dużo widziałem tych filmów, a z niewiadomych przyczyn najbardziej się zeschizowałem przy  Event Horizon   :shock: :lol: ( Ukryty Wymiar )

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2176 dnia: Sierpnia 27, 2007, 23:53:11 pm »
"Event Horizon" był rzeczywiście mocny. Podejrzewam że zobaczenie tego filmu sam w domu, w ciemnym pokoju dostarczy niezapomnianych wrażeń...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2177 dnia: Sierpnia 28, 2007, 01:38:14 am »
Mi do gustu przypadł "Grudge" ("Klątwa"), ale trzeba lubić takie klimaty.
Słyszałem też, że "Dark Water" japońskie jest straszne, ale osobiście nie oglądałem.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2178 dnia: Sierpnia 28, 2007, 01:45:01 am »
Japoński Dark Water, jak dla mnie, przereklamowany. Niby cały czas klimat napięcia, a nic się nie dzieje. 2, słownie dwa momenty, w których można się wystraszyć, ale tak oczywiste, że nie sposób by, kogokolwiek kto już trochę filmów widział, zaskoczyło.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2179 dnia: Sierpnia 28, 2007, 11:36:06 am »
Obejrzalem ostatnio 'Tupac Ressurection'. Kurna, jako fan tupaka muszę powiedzieć, że film jak dla mnie zajebisty. Można się z niego dużo dowiedzieć na temat życia najlepszego rapera w historii hip hopu(wojna?:D). Polecam.
Fryty tyty dotknij pyty

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2180 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:17:41 pm »
Obejrzalem ostatnio 'Tupac Ressurection'. Kurna, jako fan tupaka muszę powiedzieć, że film jak dla mnie zajebisty. Można się z niego dużo dowiedzieć na temat życia najlepszego rapera w historii hip hopu(wojna?:D). Polecam.
O czym dokładnie jest ten film? O jego życiu, karierze?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2181 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:53:12 pm »
Tak, jest to dokument o jego życiu i karierze. Co ciekawe, sam Tupac, który jak wszyscy wiedzą nie żyje(oficjalnie:)), jest narratorem(jego wypowiedzi poskładano z różnych wywiadów itp.). Naprawdę warto obejrzeć.
Fryty tyty dotknij pyty

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2182 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:00:17 pm »
Tak, jest to dokument o jego życiu i karierze. Co ciekawe, sam Tupac, który jak wszyscy wiedzą nie żyje(oficjalnie:)), jest narratorem(jego wypowiedzi poskładano z różnych wywiadów itp.). Naprawdę warto obejrzeć.
No to jak gdzieś znajdę na DVD czy w TV to obejrzę. Też jestem fanem 2Paca. To najlepszy raper ever. Teraz co ci ludzie (50cent, Snoop Dog, P[ee}.Diddy) robią z hip-hopem... pewnie biedny 2Pac przewraca sie w grobie. Ja rozumiem że czasy sie zmieniają... ale mi te nowe kawałki nie pasują. Dobrze je się słucha, ale to nie jest według mnie HH. Śpiewanie/Rapowanie o tym ile panienek sie zaliczyło, lub jakieś bzdety w stylu Candy Shop... ja podziękuje i zostane z 2Pacem.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2183 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:24:38 pm »
Tak, jest to dokument o jego życiu i karierze. Co ciekawe, sam Tupac, który jak wszyscy wiedzą nie żyje(oficjalnie:)), jest narratorem(jego wypowiedzi poskładano z różnych wywiadów itp.). Naprawdę warto obejrzeć.
No to jak gdzieś znajdę na DVD czy w TV to obejrzę. Też jestem fanem 2Paca. To najlepszy raper ever. Teraz co ci ludzie (50cent, Snoop Dog, P[ee}.Diddy) robią z hip-hopem... pewnie biedny 2Pac przewraca sie w grobie. Ja rozumiem że czasy sie zmieniają... ale mi te nowe kawałki nie pasują. Dobrze je się słucha, ale to nie jest według mnie HH. Śpiewanie/Rapowanie o tym ile panienek sie zaliczyło, lub jakieś bzdety w stylu Candy Shop... ja podziękuje i zostane z 2Pacem.
Amen.
Taka ciekawostka- jeden polski raper wypowiedział się kiedyś, że to co teraz nazywa się Hip Hopem wcale nim nie jest, a raczej jest czymś podobnym do popu.
@szafa- ten film był ostatnio w telewizji czy widziałeś go na DVD, etc.?


BTW
Oglądał ktoś "Transformerów"? Bo zamierzam się wybrać jutro do kina i chciałbym wiedzieć czy warto.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2184 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:31:13 pm »
Oczywiście setka lepszych raperów od 2paca, nie dostała swoich 5 minut. Ot, szołbiznes.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2185 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:34:50 pm »
Oczywiście setka lepszych raperów od 2paca, nie dostała swoich 5 minut. Ot, szołbiznes.
To już jest temat na inną dyskusję czy inny film. Swoją drogą uważam że 2Pac nie był jakimś super aktorem.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2186 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:42:40 pm »
Tak, jest to dokument o jego życiu i karierze. Co ciekawe, sam Tupac, który jak wszyscy wiedzą nie żyje(oficjalnie:)), jest narratorem(jego wypowiedzi poskładano z różnych wywiadów itp.). Naprawdę warto obejrzeć.
No to jak gdzieś znajdę na DVD czy w TV to obejrzę. Też jestem fanem 2Paca. To najlepszy raper ever. Teraz co ci ludzie (50cent, Snoop Dog, P[ee}.Diddy) robią z hip-hopem... pewnie biedny 2Pac przewraca sie w grobie. Ja rozumiem że czasy sie zmieniają... ale mi te nowe kawałki nie pasują. Dobrze je się słucha, ale to nie jest według mnie HH. Śpiewanie/Rapowanie o tym ile panienek sie zaliczyło, lub jakieś bzdety w stylu Candy Shop... ja podziękuje i zostane z 2Pacem.
Amen.
Taka ciekawostka- jeden polski raper wypowiedział się kiedyś, że to co teraz nazywa się Hip Hopem wcale nim nie jest, a raczej jest czymś podobnym do popu.
@szafa- ten film był ostatnio w telewizji czy widziałeś go na DVD, etc.?


BTW
Oglądał ktoś "Transformerów"? Bo zamierzam się wybrać jutro do kina i chciałbym wiedzieć czy warto.

Jeśli wymagasz od każdego filmu fabuły np. rodem z Fight clubu to nie za bardzo film dla Ciebie ;) ale jeśli chcesz zobaczyc film przepełniony efektami z najwyższej półki, to warto ten film na dużym ekranie obejrzec , ba nawet warto zakupic go z czasem do swojej filmowej kolekcji

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2187 dnia: Sierpnia 28, 2007, 13:58:02 pm »
Cytat: Hubi
Oglądał ktoś "Transformerów"? Bo zamierzam się wybrać jutro do kina i chciałbym wiedzieć czy warto.

Oglądałem dwa razy i moge powiedzieć, że film jest świetny. Tak jak powiedział VaaKo - fabuła nie jest rewelacyjna (chociaż myślałem, że będzie gorsza), jednak efekty wynagradzają ten mały minus. Znajdzie się też troche dobrego humoru i (to mnie zaskoczyło) nie ma tkliwych scenek miłosnych (tak! nie ruchają się, kiedy światu grozi zagłada  :D). Zapewniam, że nie pożałujesz tych 2 godzin.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2188 dnia: Sierpnia 28, 2007, 15:35:56 pm »
Cytuj
(to mnie zaskoczyło) nie ma tkliwych scenek miłosnych
Mnie też. Na trailerach widziałem jakąś babkę, więc myślałem, że, jak w wielu filmach, będą się całować, w czasie, gdy obok będą walczyć ogromne transformery.
Miłe zaskoczenie :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2189 dnia: Sierpnia 29, 2007, 20:56:44 pm »
Ok, wrażenia z:

Transformers- b. miło było zobaczyć kreskówki z dzieciństwa na dużym ekranie (btw- czemu teraz serwują dzieciakom jakieś pokemony cały czas, zamiast rzeczy typu transformers, czy żółwie ninja?), łezka się woku zakręciła gdy się zobaczyło ciężarówę zamieniającą sie w Prime'a. Świetny był główny bohater i jego rodzice, ogólnie połowa filmu to komedia, a druga połowa to wybuchy i strzelaniny. Jak można się było spodziewać bardzo, ale to bardzo naciągana fabuła, trochę to wszystko za długie. Ładne i puste- dobre do odstresowania. Mocne 7.

Simpsoni- a to już klasyk sam w sobie. Po prostu 1,5 h odcinek- ale za to jaki! Można się przekręcić ze śmiechu, kiedy po seansie zazwyczaj wspomina i opowiada sobie najciekawsze sceny z filmu, to tutaj nie ma scen które można pominąć. Zapewne to zbieg okoliczności, ale został tam po części sparodiowany nawet evangelion moment kiedy homer ma "objawienie", świat mu się układa, a drzewa klaszczą :]
Mocarne 9+

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2190 dnia: Sierpnia 29, 2007, 23:06:18 pm »
Ok, wrażenia z:

Transformers- b. miło było zobaczyć kreskówki z dzieciństwa na dużym ekranie (btw- czemu teraz serwują dzieciakom jakieś pokemony cały czas, zamiast rzeczy typu transformers, czy żółwie ninja?), łezka się woku zakręciła gdy się zobaczyło ciężarówę zamieniającą sie w Prime'a. Świetny był główny bohater i jego rodzice, ogólnie połowa filmu to komedia, a druga połowa to wybuchy i strzelaniny. Jak można się było spodziewać bardzo, ale to bardzo naciągana fabuła, trochę to wszystko za długie. Ładne i puste- dobre do odstresowania. Mocne 7.

Simpsoni- a to już klasyk sam w sobie. Po prostu 1,5 h odcinek- ale za to jaki! Można się przekręcić ze śmiechu, kiedy po seansie zazwyczaj wspomina i opowiada sobie najciekawsze sceny z filmu, to tutaj nie ma scen które można pominąć. Zapewne to zbieg okoliczności, ale został tam po części sparodiowany nawet evangelion moment kiedy homer ma "objawienie", świat mu się układa, a drzewa klaszczą :]
Mocarne 9+
Co do Simpsoniaków się zgodzę, lecz Transformersów IMO mocno za nisko oceniłeś :) Ofc nie wszyscy lubią tego typu filmy.Mimo wszystko, Transformers to IMHO najbardziej imba film tego roku.Ewentualnym kandydatem może być Ultimatum Bourna(jestem fanem od pierwszej części :D )



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2191 dnia: Sierpnia 30, 2007, 01:11:24 am »
Problem w tym że transformerów się nie pamięta jak simpsonów chociażby po wyjściu z kina- a ostatnie 40 min. filmu to istne szaleństwo komputerowe, kiedy jestem zdania że "najlepsze efekty specjalne to takie których nie widać".

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2192 dnia: Sierpnia 30, 2007, 03:16:09 am »
Póki co, ten rok to słabizna:
http://www.filmweb.pl/film/top/world?country.id=&genre.id=&year=2007

Do 2006 roku - Volver, Babel, Krwawy Diament - nie ma porównania.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2193 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:29:04 pm »
Aż taką słabizną bym tego roku nie nazwał. Transformers, Piraci, Szklana Płapka, Shrek, Grindhouse, Zodiak, Motel, Hostel i kilka innych.
Poza tym- jeszcze trochę czasu zostało w tym roku.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2194 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:37:44 pm »
Aż taką słabizną bym tego roku nie nazwał. Transformers, Piraci, Szklana Płapka, Shrek, Grindhouse, Zodiak, Motel, Hostel i kilka innych.
Poza tym- jeszcze trochę czasu zostało w tym roku.
Deathproof całkiem dobry, Szklana Pułapka z sentymentu, ale Piraci - nudy, odtwórcze, dobrze że się trylogia skończyła. Motel - wyeksploatowany pomysł, zero rewelacji. Hostel - :lol:, rozumiem, że to żart. No jeśli te filmy zestawiasz z tymi które wymieniłem to porównujemy arcydzieła z "filmikami".

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2195 dnia: Sierpnia 30, 2007, 13:40:41 pm »
Aż taką słabizną bym tego roku nie nazwał. Transformers, Piraci, Szklana Płapka, Shrek, Grindhouse, Zodiak, Motel, Hostel i kilka innych.
Poza tym- jeszcze trochę czasu zostało w tym roku.
Deathproof całkiem dobry, Szklana Pułapka z sentymentu, ale Piraci - nudy, odtwórcze, dobrze że się trylogia skończyła. Motel - wyeksploatowany pomysł, zero rewelacji. Hostel - :lol:, rozumiem, że to żart. No jeśli te filmy zestawiasz z tymi które wymieniłem to porównujemy arcydzieła z "filmikami".
Tylko zauważ, że jest dopiero (prawie) wrzesień. Z takimi zestawieniami poczekaj do końca roku, gdy świetne filmy zaczną wychodzić (np. w grudniu).

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2196 dnia: Sierpnia 30, 2007, 14:13:56 pm »
Póki co, ten rok to słabizna:
http://www.filmweb.pl/film/top/world?country.id=&genre.id=&year=2007

Do 2006 roku - Volver, Babel, Krwawy Diament - nie ma porównania.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2197 dnia: Sierpnia 30, 2007, 14:26:50 pm »
EVAN WSZECHMOGĄCY dobre to?

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2198 dnia: Sierpnia 30, 2007, 14:31:15 pm »
srednie, Steve Carrel dobry reszta lipa :)

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2199 dnia: Sierpnia 30, 2007, 15:00:25 pm »
Bruce Almighty był lepszy :)
Więcej humoru miał ;D



Hannibal Lecter Pwnz ! :D