Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820577 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2280 dnia: Września 30, 2007, 13:17:57 pm »
nie robie reklamy, tylko ostrzegam że ten film to będzie klapa. Znowu zmarnowana licencja, choć sama gra też nie powalała fabułą.

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2281 dnia: Września 30, 2007, 20:42:15 pm »
właśnie wróciłem z filmu "Katyń" - i uważam że  film zrealizowany jest mistrzowsko! Obsada, wbrew obawom, jest dobra. Chyba mój poziom patriotyzmu się podniósł z poziomu niemal-zero , tak przynajmniej czuję, lecz obawiam się, że tylko  do pierwszego obejrzenia wiadomości w tv...
Niesamowite wrażenie kiedy pojawiły się napisy końcowe, i całe kino, w absolutnym milczeniu zostało opuszczone przez widzów....
Trzeba obejrzeć, jeśli się jest obywatelem tego, bądź co bądź, fatalnego kraju - kto nie zobaczy - to albo komuch albo naziol ;)
straight X edge

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2282 dnia: Września 30, 2007, 20:44:29 pm »
To zaproponuje abyśmy na to poszli z klasą, o ile będą to emitować za miesiąc.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2283 dnia: Września 30, 2007, 22:26:06 pm »
Ja idę, tyle że w sobotę :? (odrabiamy).
Spodziewałem się średniego filmu, na który i tak pójdą tłumy ze wszystkich szkół. Ale po tej recenzji mam jakieś nadzieje w związku z filmem :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2284 dnia: Września 30, 2007, 22:56:29 pm »
Cytuj
Trzeba obejrzeć, jeśli się jest obywatelem tego, bądź co bądź, fatalnego kraju - kto nie zobaczy - to albo komuch albo naziol

Będę głosował na LiD, więc jestem usprawiedliwiony że nie pójdę na Katyń.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2285 dnia: Września 30, 2007, 22:58:58 pm »
Cytuj
Trzeba obejrzeć, jeśli się jest obywatelem tego, bądź co bądź, fatalnego kraju - kto nie zobaczy - to albo komuch albo naziol

Będę głosował na LiD, więc jestem usprawiedliwiony że nie pójdę na Katyń.
A ja zagłosuję na LiD i pójdę na Katyń, chociażby, żeby na głos krytykować drewnianą grę Małaszyńskiego. :twisted:

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2286 dnia: Października 01, 2007, 07:10:09 am »
LiD to chyba już nie komuchy? (we wczesno-pzprowskim tego słowa znaczeniu)
straight X edge

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2287 dnia: Października 01, 2007, 07:20:08 am »
LiD to chyba już nie komuchy? (we wczesno-pzprowskim tego słowa znaczeniu)
Niby tak, ale na zapowiadaną "nową lewicę" to trzeba będzie poczekać aż wszyscy prominentni działacze umrą :smile:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2288 dnia: Października 01, 2007, 07:26:44 am »
Tiaa, komuchy "we wczesno-pzprowskim tego słowa znaczeniu" to są w PiS...

A na Katyń nie pójdę... Zniechęciła mnie recenzja Figurskiego i Wojewódzkiego w Antyradiu  :lol:

Znam historię, to co się działo w  czasie drugiej wojny światowej powoduje, że mam duży "dystans" wobec sąsiadów ze wschodu i zachodu, nie muszę sobie dokładać oglądając ten film.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2289 dnia: Października 03, 2007, 15:52:40 pm »
Katyń - w sumie, film całkiem niezły. Bałem sie raczej sredniej obsady ale było nieźle. Dobrze przedstawione realia, klimacik. Co prawda seans troche sie dłuzył ale były tez swietne sceny(
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2290 dnia: Października 03, 2007, 17:10:11 pm »
Tarnation - biografia pewnego typa , któremu nie było lekko w życiu . Historia to tragiczna bo matka była maltretowana psychicznie i fizycznie przez swych zastępczych ooiekunów . Mało tego , na bani chore jest także dziecko tej ofiary - nie dośc ,że typ ma wyrażne problemy z psychiką to jeszcze homoseksualistą . Takiej opowieści nie powstydziłby się nawet FUCKT . Ironizuje bo nie wierze w czyste intencje reżysera bo jaki jets zamiar wtłaczania takich okropieństw , ktorych na codzień chcielibyśmy omijać szerokim łukiem . Ja sobie nie wyobrażam sprzedać swej prywaty nawet jesli bierze to pod skrzydła sam Gus Van Sunt . Wiele nie stracicie pomijając ten tytuł . Choć na wskroś esktrawagancki .

7/10

Elephant - dramat czerpiący całymi garściami z życia . Traktuje o słynnej masakrze jaka miała miejsce w Stanach w 1999. Nie pierwszy zresztą film , ale ja nie o tym ..
Grają tu tylko młodziaki , także nie liczcie na wykwitny kunszt aktorski czy rozbudowane dialogi . To raczej pospolity dzień w szkole i persony znajdujące sie w tym budynku nie przewiduja tej
tragedii . Żyją swym rytmem .. oprócz 2 delikwentów planującym zamach . Podłoże zbrodni było natury psycholigicznej - znecanie sie nad innymi i brak zainteresowania ze strony nauczycieli . Ciagłe dreczenie odbiło się jednak bardzo zle na psychice nastolatków .
Film utrzymany jest w tonacji spokojnej pozbawionej jakiejkolwiek akcji a mimo to nie popuszcza widza do klozetu . To ciekawe i rzadko spotykane w dzisiejszej kinematografii . Co przykuwa to gęstniejąca z każdą minutą atmosfera i zapowiedz najgorszego a , także zagadka kto będzie morderca i dlaczego to zrobi . Wyjaśnione to jest , ale nie w sposób nachalny .
Co do interpretacji tytułu filmu to strzelam ,że idzie o charakter zwierzecia .
Polecam

8/10


Saving Private Ryan - epopeja wojenna z aspiracjami na arcydzieło i nowy wyznacznik w jakości filmów wojennych . To nie jest już przygnebiajacy obraz Żydów z Listy Schindlera tylko majestatyczne walki na liniach frontu . To bardziej przystepna wersja dla publiki , choć nie pozbawiona krwi i maskarycznych ofiar . Oprócz Hanksa nie ma tu żadnej ważnej osobistości , nad czym mocno ubolewam . I on też nie zagrał koncertowo . Nie mialbym tego jednak za złe , gdyby historia mnie porwała , ale tego nie uczyniła . Nie wzruszułem się jakoś , ani nie zadumałem zbytnio . Dobre są fragmenty , gdzie litość nie jet wskazana i może okazać się zdradliwa . Oczekiwania miałem ogromne , jednak do  Cienkiej Czerwonej Linii Spielbergowi daleko . Maybe next time .

8=/10
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2291 dnia: Października 09, 2007, 23:34:19 pm »

Nawet nie wiedziałem, że powstaje "Iron Man".
Lubie tą piosenkę :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2292 dnia: Października 10, 2007, 08:26:49 am »

Nawet nie wiedziałem, że powstaje "Iron Man".
Lubie tą piosenkę :)
Tetsuo 3 ? Od Shinyi Tsukamoto ? Będzie dym  :twisted:


Aaltra- film drogi o małym budżecie . Główne skrzypce grają inwalidzi na wózkach , którzy chcą dostać odszkodowanie za poniesione obrażanie .  Podczas podróży do Finlandi jak nie trudno się domyślić spotka ich wieeele różnych przygód i ciekawych osobistości . Najlepszy jest czarny humor w tym filmie , typy żerują na ludzkiej chęci pomagania inych , wpraszają się do domostw , kradną wózki , po prostu pasożytują .Są  dotykane i inne delikatne tematy jak na przykład rasizm . Podam przykład  ''Wiesz synek dlaczego czarny nie skoczyłby tak daleko ? Bo wylądowałby na drzewie '' . Absurdem troche mi to przypomina , ale w paru miejscach jest dużo smieszniej . Ten film to dobry przykład na to ,że z pozornie smutnego tmeatu można stworzyć dobrą komedie .

8/10
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2293 dnia: Października 12, 2007, 14:44:48 pm »
http://www.wff.pl/

Wybiera się ktoś?
Ja idę w niedziele na Zwolnienie Warunkowe i Hawane, poszedłbym na Kelnera, ale o później godzinie trudno będzie z powrotem  :?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2294 dnia: Października 12, 2007, 19:30:40 pm »
Oglądał ktoś "Planet Terror"? Lepsze od "Death Proof"? Słyszałem, że całkiem niezły film, ale nie wiem czy opłaca się iść do kina.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2295 dnia: Października 12, 2007, 19:51:27 pm »
Raczej gorszy od DP. Tak tylko słyszałem.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2296 dnia: Października 13, 2007, 19:07:25 pm »
Oglądał ktoś "Planet Terror"? Lepsze od "Death Proof"? Słyszałem, że całkiem niezły film, ale nie wiem czy opłaca się iść do kina.
jeśli lubisz lekkie i przyjemne w odbiorze film o zombiakach to napewno się nie zawiedziesz . Choć w niektórych momentach można puścić pawia .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2297 dnia: Października 13, 2007, 19:19:15 pm »
Opłaca, jak dla mnie oba volume'y są świetne.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2298 dnia: Października 14, 2007, 11:05:22 am »
A ja sobie obejrzałem Hulka (10zł za VCD), film taki sobie, na początku nudny, fajny był moment walki z psami a potem znowu nudy, i tak w kółko, Hulk, nudy, hulk, nudy a potem nudne zakończenie.

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2299 dnia: Października 14, 2007, 17:32:43 pm »
Ja dzis wbiłem do multikina w poznańskim starym browarze na Ultimatum Bourn'a i film był bardzo dobry . Polecam
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2300 dnia: Października 17, 2007, 20:11:56 pm »
Zaraz na TVN7 zacznie się film "Mecz ostatniej szansy". Dobra komedia, polecam. Role główną gra tam prawdziwy piłkarz który jest sławny z tego że zszedł najszybciej z boiska przez czerwoną kartkę.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2301 dnia: Października 17, 2007, 21:00:38 pm »
Zaraz na TVN7 zacznie się film "Mecz ostatniej szansy". Dobra komedia, polecam. Role główną gra tam prawdziwy piłkarz który jest sławny z tego że zszedł najszybciej z boiska przez czerwoną kartkę.
Po ilu zszedł :P?
Film naprawdę dobry.
A dzisiaj jakoś po 23. na TVN'ie zwykłym leci "Adwokat Diabła", który również polecam.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2302 dnia: Października 17, 2007, 21:02:54 pm »
Zaraz na TVN7 zacznie się film "Mecz ostatniej szansy". Dobra komedia, polecam. Role główną gra tam prawdziwy piłkarz który jest sławny z tego że zszedł najszybciej z boiska przez czerwoną kartkę.
Po ilu zszedł :P?
Film naprawdę dobry.
A dzisiaj jakoś po 23. na TVN'ie zwykłym leci "Adwokat Diabła", który również polecam.
Jeśli dobrze pamietam z tego co mówił w Top Gear to po 10 sekundach. Jak sędzia gwizdał na rozpoczęcie meczu on już wbiegał w typa.
A film-- trochę przesadziłem z komedią, bo w sumie to komediodramat. Ale końcowy mecz to ubaw po pachy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2303 dnia: Października 17, 2007, 21:19:55 pm »
Ostatnio oglądnąłem stary film  "Oni" czy tez "They".
Fabułka jak to fabułka amerykańskiego-starego-bylekogośkopnąć filmu. Jednak podobał mi się motyw zakładania okularów i widzenia kosmitów w śród ludzi.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2304 dnia: Października 20, 2007, 15:14:01 pm »
Katyń- całkiem dobry film, dobrze ukazujący realia życia w tamtych czasach. Najbardziej rozwaliła mnie końcówka. Ostatnia scena, potem wszyscy w kinie wpatrują się w czarny ekran i napisy. Wszyscy wstają i w milczeniu idą do wyjścia.

Sin City- oglądałem wczoraj z bratem. Po skończonym seansie chciałem wyrazić swoją opinie, że film jest bardzo dobry. Brat mnie ubiegł z tekstem "Nie rozumiem ludzi, którzy się zachwycają tym filmem. Nuuda". Różne są gusta :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2305 dnia: Października 20, 2007, 15:45:44 pm »
Katyń- całkiem dobry film, dobrze ukazujący realia życia w tamtych czasach. Najbardziej rozwaliła mnie końcówka. Ostatnia scena, potem wszyscy w kinie wpatrują się w czarny ekran i napisy. Wszyscy wstają i w milczeniu idą do wyjścia.
Zgadzam się i potwierdzam, w moim przypadku było podobnie. Dzisiaj w ramach odrabiania 2 listopada poszliśmy ze szkołą na ten film. Dobry film. Naczytałem się negatywnych komentarzy na jego temat, że niby mało o samym Katyniu, że film raczej o rodzinach pomordowanych i racja - dużo uwagi poświęcono powiedzmy "otoczce", ale wszystko trzyma się kupy i uzupełnia się wzajemnie. Zobaczyć trzeba, nie ma co.
PSN ID: WojtqGO

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2306 dnia: Października 20, 2007, 17:21:19 pm »
Cytuj
Sin City- oglądałem wczoraj z bratem. Po skończonym seansie chciałem wyrazić swoją opinie, że film jest bardzo dobry. Brat mnie ubiegł z tekstem "Nie rozumiem ludzi, którzy się zachwycają tym filmem. Nuuda". Różne są gusta :)
Film jest bardzo dobry. Idealna adaptacja świetnego komiksu.

Idealna zarówno pod względem samego przedstawienia treści komiksów, wierna do bólu.

Idealna także pod względem widowiskowości.

Aktorzy bardzo dobrze dobrani, kojarzący się z bohaterami z komiksu. Na dodatek te efekty specjalne, świetne ujęcia i zabawy z kolorami. Zalatuje trochę genialnym Pulp Fictionem - przeplatające się wątki.

Nie zabrakło też typowych tarantinowskich dodatków dla uważnych widzów. Na przyklad obok Marva w barze podczas występu Nancy siedzi sam Tarantino, a katana Miho wygląda zupełnie jak ta, którą mordowała Uma Thurman w Kill Billu.

Dla wielu wadą może być zbytnia przemoc, ale tak wygląda przecież i komiks.


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2307 dnia: Października 20, 2007, 19:59:37 pm »
Cytuj
Nie zabrakło też typowych tarantinowskich dodatków dla uważnych widzów. Na przyklad obok Marva w barze podczas występu Nancy siedzi sam Tarantino, a katana Miho wygląda zupełnie jak ta, którą mordowała Uma Thurman w Kill Billu.
Trzeba nadmienić, że Tarantino "wystąpił" gościnnie- wyreżyserował tylko jedna scenę, gdy Dwight wywoził ciało Jackie Boy'a.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2308 dnia: Października 20, 2007, 21:30:34 pm »
... i dostał za nią jednego dolara. Też czytałem opis w Dzienniku.

Za tydzień Jackie Brown! Co prawda mam już wydanie z Premier i takie zwyczajne, ale kupię znowu. Scenariusz miażdży.

W kolekcji będzie również Od zmierzchu do świtu i Cztery pokoje. To pewne. Może Pulp Fiction, Kill Bill 1 i 2 (szanse średnie - dziennik chyba już te filmy miał) lub Wściekłe psy (marne szanse - film drogi i ciężko dostępny w Polsce).

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2309 dnia: Października 20, 2007, 22:03:52 pm »
Eh, poleci mi ktoś na co można by pójść teraz do kina? Katyń oglądałem, na "Nie mów nikomu" pójde dopiero po przeczytaniu książki, myślałem o Planet Terror, ale nie widziałem pierwszej części  :???:...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2310 dnia: Października 20, 2007, 22:10:13 pm »
Ratatuj?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2311 dnia: Października 20, 2007, 23:29:24 pm »
Dziś byłem z kumplami na Ratatuju :lol:. Ale nic nie pamiętam z tego filmu, bo byłem zjarany i zajęty układaniem wzorków z popkornu :lol:.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2312 dnia: Października 20, 2007, 23:37:01 pm »
Eh, poleci mi ktoś na co można by pójść teraz do kina? Katyń oglądałem, na "Nie mów nikomu" pójde dopiero po przeczytaniu książki, myślałem o Planet Terror, ale nie widziałem pierwszej części  :???:...
Śmiało możesz iść, przecież PT jest całkiem odrębnym filmem od Death Proof i nie mają ze sobą nic wspólnego (obydwa obrazy są za to częścią projektu Grindhouse). Opinii jednak nie udzielę, bo nie widziałem :P .
PSN ID: WojtqGO

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2313 dnia: Października 20, 2007, 23:39:04 pm »
Dziś byłem z kumplami na Ratatuju :lol:. Ale nic nie pamiętam z tego filmu, bo byłem zjarany i zajęty układaniem wzorków z popkornu :lol:.
Wow, rodzice muszą być z Ciebie dumni :roll:

Według zapowiedzi wczorajszego dziennika, Pulp Fiction i Kill Bill mają być w tej serii.

"Nie mów nikomu" nie oglądałem, ale książka miażdży.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2314 dnia: Października 20, 2007, 23:51:35 pm »
Dziś byłem z kumplami na Ratatuju :lol:. Ale nic nie pamiętam z tego filmu, bo byłem zjarany i zajęty układaniem wzorków z popkornu :lol:.
Wow, rodzice muszą być z Ciebie dumni :roll:

Według zapowiedzi wczorajszego dziennika, Pulp Fiction i Kill Bill mają być w tej serii.

"Nie mów nikomu" nie oglądałem, ale książka miażdży.
Oczywiście że są z niego dumni, to dobry chłopak jest. Z ciebie tez na pewno są bardzo dumni.

Oglądałem dzisiaj Death Proof, pomimo nieco nudawego początku(chociaz dialogi są naprawde swietne) scena z samochodem mnie zmiazdzyła, nie podoba mi sie ze potem zmiana na efekt filmu czarnobiałego, no ale cóż, taka stylistyka.




lupinator

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2315 dnia: Października 21, 2007, 00:15:37 am »
Cytuj
efekt filmu czarnobiałego, no ale cóż, taka stylistyka.
Ja bym powiedzial - taki reżyser.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2316 dnia: Października 21, 2007, 09:48:37 am »
Eh, poleci mi ktoś na co można by pójść teraz do kina? Katyń oglądałem, na "Nie mów nikomu" pójde dopiero po przeczytaniu książki, myślałem o Planet Terror, ale nie widziałem pierwszej części  :???:...
Śmiało możesz iść, przecież PT jest całkiem odrębnym filmem od Death Proof i nie mają ze sobą nic wspólnego (obydwa obrazy są za to częścią projektu Grindhouse). Opinii jednak nie udzielę, bo nie widziałem :P .
Ja bym powiedział, że jest dość dużo odniesień do Death Proof i nie opłaca się oglądać Planet Terror jak nie widziało się vol. 1, bo traci się kilka smaczków.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2317 dnia: Października 21, 2007, 10:11:19 am »
Dziś byłem z kumplami na Ratatuju :lol:. Ale nic nie pamiętam z tego filmu, bo byłem zjarany i zajęty układaniem wzorków z popkornu :lol:.
Wow, rodzice muszą być z Ciebie dumni :roll:

Według zapowiedzi wczorajszego dziennika, Pulp Fiction i Kill Bill mają być w tej serii.

"Nie mów nikomu" nie oglądałem, ale książka miażdży.
Nie twoja sprawa czy są dumni czy nie. Przynajmniej nie wychowali mnie na spamera :lol:.

Cosmaty

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2318 dnia: Października 21, 2007, 11:12:47 am »
Cytuj
Ja bym powiedział, że jest dość dużo odniesień do Death Proof i nie opłaca się oglądać Planet Terror jak nie widziało się vol. 1, bo traci się kilka smaczków.
Ale, że... ke? Były jakieś, poza samym Tarantino? Chyba byłem zbyt zajęty powstrzymywaniem się przed oddaniem obiadu i ich nie zauważyłem.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2319 dnia: Października 21, 2007, 12:05:54 pm »
Cytuj
Ja bym powiedział, że jest dość dużo odniesień do Death Proof i nie opłaca się oglądać Planet Terror jak nie widziało się vol. 1, bo traci się kilka smaczków.
Ale, że... ke? Były jakieś, poza samym Tarantino? Chyba byłem zbyt zajęty powstrzymywaniem się przed oddaniem obiadu i ich nie zauważyłem.

"...oddaniem obiadu..." - ekm, czyli pójście na PT z dziewczyną nie jest dobrym pomysłem?  :mrgreen: