Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820552 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2560 dnia: Stycznia 09, 2008, 01:29:06 am »
a nie było transformersa? :)
właśnie obejrzałem wersję reżyserską blade runnera. klimat tej pozycji wgniótł mnie w łóżko i miśka, z którym śpię!  :shock: opowiedziana historia już trochę mniej, ale i tak jest bardzo dobrze...polecam każdemu. cieszę się, że dopiero teraz sprawdziłem ów film, bo kiedyś być może atmosfera nie zrobiłaby na mnie takiego wrażenia.

Spidey^

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2561 dnia: Stycznia 09, 2008, 01:52:22 am »
Cytuj
Nie jest to dzieło na miare PI, ale polecam oblukać.
Oł yeah  . Pi to film , który można oglądać w nieksończoność . Ba , jako jeden z nielicznych zachęcil mnie do zgłebiania wiedzy na temat tej magicznej liczby . Po jakimś filmie mieliście taką faze by przewalkowac książki po to by dowiedzieć się czegoś więcej ?

Ja po setkach filmów mam takie fazy, ale akurat Pi nie zrobiło na mnie az takiego wrażenia. Sam film całkiem udany, ale bez zachwytów.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2562 dnia: Stycznia 09, 2008, 12:30:44 pm »
a nie było transformersa? :)
właśnie obejrzałem wersję reżyserską blade runnera. klimat tej pozycji wgniótł mnie w łóżko i miśka, z którym śpię!  :shock: opowiedziana historia już trochę mniej, ale i tak jest bardzo dobrze...polecam każdemu. cieszę się, że dopiero teraz sprawdziłem ów film, bo kiedyś być może atmosfera nie zrobiłaby na mnie takiego wrażenia.

final edition czy directors cut??

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2563 dnia: Stycznia 09, 2008, 14:10:30 pm »
director's cut...nie wiem nawet czym różnią się obie wersje, więc nie wiem czy dużo straciłem ;p

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2564 dnia: Stycznia 09, 2008, 20:31:52 pm »
Cytuj
właśnie obejrzałem wersję reżyserską blade runnera. klimat tej pozycji wgniótł mnie w łóżko i miśka, z którym śpię!
Heh, kolejna ofiara Blade Runnera...  :cool:

W sumie szkoda że nie zacząłem kiedyś liczyć ile już razy obejrzałem BR...  :grin:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2565 dnia: Stycznia 10, 2008, 21:10:13 pm »
Cytuj
A nie TRUE ROMANCE z Christianem Slaterem? Tez tam Elvis sie pojawia...
Jezeli to o ten film chodzi to klasyk. Scenariusz - Tarantino, reżyseria - Tony Scott, wyspili miedzy innymi: Val Kilmer, Gary Oldman, Samuel L. Jackson, Brad Pitt, Christopher Walken. Swietny film. Polecam

Nie. To było True Love.

Sami nieznani aktorzy byli :) Jak mówiłem: Taki trochę amatorski możnaby powiedzieć był.
Opublikowane: Styczeń 09, 2008, 21:21:41
Wczoraj oglądnąłem film Quentina Tarantino Death Proof

Zaczyna sie pięknymi ujęciami jędrnej pupci :D. Cóż potem do tej jednej dochodzą dwie kolejne. Z początku film za bardzo mi nie podchodził. Cały czas te trzy laski pieprzyły o pieprzeniu i takie tam. Gdyby to trwało krócej nie miałbym nic przeciwko.
Właściwie to mija 35 minut filmu i KOMPLETNIE nic się nie dzieje. Dopiero potem rozpoczyna się akcja ale nie bede spoilerował :P

Coś ten film jednak w sobie ma... Gdybym oglądnął te 40 minut pierwszych stanowczo odradzałbym oglądnięcia filmu, ale po zobaczeniu zakończenia polecam dla fanów Quentina Tarantina ( Z tego co widziałem to na forum pełno ludzi go lubi :P)

Chyba jednak powinienem kupować to GW z filmami DVD :D No cóż za późno. Pozostaje Empik :P

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2566 dnia: Stycznia 12, 2008, 16:19:49 pm »
The Illusionist - film całkiem przyjemny, ale piekielnie przewidywalny i przez to nie do końca udany. Na plus aktorzy, muzyka i scenografie. Ogółem: 6++/10
GT: Trusio

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2567 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:00:54 pm »
I am legend--super film, choć nie bez wad. Film bardziej przypominał horror niż sensacje ale to wina  tego czego oczekiwałem. Spodziewałem się innego zakończenia (choć to co jest nie jest złe, brakuje jednak jakiejś epickości), no i mogli by wyjaśnić parę rzeczy, bo wydaje mi się że zostawili to po to aby zrobić sequel. Jak bym miał oceniać to film dostał by 8+, 9- albo jak ma się dobry dzień ro 9 na 10.
a i tak rozmyślając to wydaje mi się że tak mniej więcej powinna wyglądać adaptacja Resident Evil- wstawić tylko więcej zombiaków i żeby chodzili a nie biegali, no i może więcej akcji w nocy.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2568 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:11:08 pm »
W piątek byłem na I ma Legend film bardzo dobry gra Willa Smitha rewelacyjna, gdyby nie on film stracił bym dużo. Scena z psem "najlepsza" smuto mi się zrobiło :( Oceniam 8/10

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2569 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:13:36 pm »
Cytuj
brakuje jednak jakiejś epickości)
Lol? :shock:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2570 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:18:37 pm »
Cytuj
brakuje jednak jakiejś epickości)
Lol? :shock:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
no tak, ale bardziej by mi się podobało gdyby
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2571 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:37:33 pm »
Cytuj
brakuje jednak jakiejś epickości)
Lol? :shock:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
no tak, ale bardziej by mi się podobało gdyby
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2572 dnia: Stycznia 13, 2008, 16:43:39 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2573 dnia: Stycznia 13, 2008, 17:02:13 pm »
Cytuj
brakuje jednak jakiejś epickości)
Lol? :shock:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
no tak, ale bardziej by mi się podobało gdyby
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Ale to nie ma nic wspólnego z "epickością".

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2574 dnia: Stycznia 13, 2008, 17:10:08 pm »
Dla mnie ma.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2575 dnia: Stycznia 13, 2008, 17:23:00 pm »
Złe słowo.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2576 dnia: Stycznia 13, 2008, 21:32:41 pm »
Uff... ten cały pomysł z tak "epickim" zakończeniem byłby dopiero mega kiczowaty... :???:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2577 dnia: Stycznia 13, 2008, 21:54:28 pm »
Dzięki bogu SS nigdy nie usiądzie za kamerą   :).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2578 dnia: Stycznia 14, 2008, 12:04:15 pm »
Ostatnio oglądnąłem nareszcie Death Proof- bardzo fajne, choć Tarantino przedobrzył z niektórymi scenami jeśli chodzi o ich rozciągnięcie. Kurt Russel świetny, muzyka również i wylewający się z ekranu klimat.

Piraci3- na krańcu świata.
Kontynuacja stylu z 2 części zdecydowanie (ogromne natężenie spisków, jakiś umów, czy zmian stron), świetne, ale nie ma tej lekkości co pierwsza część. Co nie zmienia faktu że i tak bardzo dobra, choć Depp poza akcją na pustyni nie miał za bardzo czasu by się popisać niestety.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2579 dnia: Stycznia 14, 2008, 13:27:25 pm »
Ostatnio z braku laku obejrzałem na TVN film AI i... Odradzam zbliżanie się do tego tworu.
Czołówka w rankingu najgorszych filmów jakie widziałem w życiu.
Totalnie beznadziejna i kiczowata stylistyka (Psy gończe wyglądające jak z Power Rangers, samochody przyszłości jak z wizji 3latka, fatalnie wyglądające "miasta przyszłości").
Mimo tego początek zapowiadał się w miarę ciekawie, liczyłem na to, że z czasem wszystkie elementy fabuły zaczną się łączyć. Niestety, było już tylko gorzej.
Końcówka filmu to już apogeum kiczu i bezsensu. Nawet nie chce mi się więcej pisać.
Największym plusem tego filmu jest sympatyczny gadający miś-zabawka
Zdecydowanie nie polecam.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2580 dnia: Stycznia 14, 2008, 14:43:46 pm »
Rany i wy się wypowiadacie o epickości filmu i jeszcze wymyślacie takie zakończenia (wyciągnie "atom" z kieszeni i podpali ląd - zakończenia ala Uwe Bowl). Ja rozumiem, że wy to przyrównujecie do RE ale ludzie jaka to niby epickość ehh wy chyba nie macie jeszcze pojęcia na ten temat. W ogóle skoro już zacząłem o tym mówić: tak jak Smith wspomniał w filmie to była jego strefa i miał opanować wirus. Film sie skończył tak jak każdy widział,
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
A co do kontynuacji:
http://www.filmweb.pl/Powstanie+sequel+%22Jestem+legend%C4%85%22,News,id=36557
i tutaj:
http://www.filmweb.pl/Warner+nie+chce+ko%C5%84ca+%22Legendy%22,News,id=39849
Po za tym jeśli oglądaliście dokładnie film a wcześniej trailery to zapewne zauważyliście, że część scen brakuje w filmie. Np. na trailerze jest pokazane jak mutanci okrążają Nevile'a w laboratorium a w pełnej wersji filmu tego nie ma. Są dwie wersje zakończenia Sam reżyser o tym mówi:
http://www.filmweb.pl/Francis+Lawrence+o+dokr%C4%99tkach+%22Jestem+legend%C4%85%22,News,id=39270
Mam nadzieje, że na BR będą oba zakończenia.:cool:
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2581 dnia: Stycznia 14, 2008, 18:18:26 pm »
Ostatnio z braku laku obejrzałem na TVN film AI i... Odradzam zbliżanie się do tego tworu.
Czołówka w rankingu najgorszych filmów jakie widziałem w życiu.
Totalnie beznadziejna i kiczowata stylistyka (Psy gończe wyglądające jak z Power Rangers, samochody przyszłości jak z wizji 3latka, fatalnie wyglądające "miasta przyszłości").
Mimo tego początek zapowiadał się w miarę ciekawie, liczyłem na to, że z czasem wszystkie elementy fabuły zaczną się łączyć. Niestety, było już tylko gorzej.
Końcówka filmu to już apogeum kiczu i bezsensu. Nawet nie chce mi się więcej pisać.
Największym plusem tego filmu jest sympatyczny gadający miś-zabawka
Zdecydowanie nie polecam.
Oglądałem kiedyś ten film i mam bardzo podobne odczucia. Jak dla mnie był dobry, dopóki nie zaczeli czynnie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2582 dnia: Stycznia 14, 2008, 19:01:42 pm »
Rany i wy się wypowiadacie o epickości filmu i jeszcze wymyślacie takie zakończenia (wyciągnie "atom" z kieszeni i podpali ląd - zakończenia ala Uwe Bowl). Ja rozumiem, że wy to przyrównujecie do RE ale ludzie jaka to niby epickość ehh wy chyba nie macie jeszcze pojęcia na ten temat.
Przeczytaj swój post i popraw błędy :)

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2583 dnia: Stycznia 14, 2008, 20:27:11 pm »
Rany i wy się wypowiadacie o epickości filmu i jeszcze wymyślacie takie zakończenia (wyciągnie "atom" z kieszeni i podpali ląd - zakończenia ala Uwe Bowl). Ja rozumiem, że wy to przyrównujecie do RE ale ludzie jaka to niby epickość ehh wy chyba nie macie jeszcze pojęcia na ten temat.
Przeczytaj swój post i popraw błędy :)
Spoks nie wszyscy ;)
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2584 dnia: Stycznia 16, 2008, 21:30:37 pm »
Przecież to badziew :D

Chłopie ale się czepiasz. Wiem że to badziew. Przecież wyraźnie napisałem że lubię od czasu do czasu filmy klasy B. Dokładnie to horrory klasy B. Nigdzie nie twierdze że są to ambitne filmy.

Po prostu pamiętam ten film z dzieciństwa jak przez mgłę więc chciałem sobie przypomnieć co wtedy robiło na mnie wrażenie. Czy teraz rozumiesz?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2585 dnia: Stycznia 17, 2008, 16:21:18 pm »
Cytuj
Chłopie ale się czepiasz. Wiem że to badziew. Przecież wyraźnie napisałem że lubię od czasu do czasu filmy klasy B. Dokładnie to horrory klasy B. Nigdzie nie twierdze że są to ambitne filmy.
I kto tu się czepia :) Tamten post jest z listopada :P
Cytuj
Czy teraz rozumiesz?
Jasne, rozumiem.
Czasem również lubię obejrzeć jakiś film klasy B. Fanem nie jestem, ale niekiedy takie produkcje są o wiele lepsze od niby- hitów z kina.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2586 dnia: Stycznia 18, 2008, 01:06:47 am »
donnie darko- zdecydowanie polecam! klimat i uczucie wszechogarniającego niepokoju wciskają w fotel i nie pozwalają oderwać oczu od ekranu. film nietypowy, przy którym trzeba pomyśleć. dobrze opowiedziana historia, chociaż tak do końca nie wiadomo co jest tą historią...i właśnie to jest w tym filmie najlepsze, zaraz obok niepokojącego klimatu- każdy może wynieść coś innego, każdy może inaczej zrozumieć historię donalda i wysnuć wnioski tylko dla siebie. jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to musicie koniecznie sprawdzić ten film. od razu ostrzegam, że musicie przygotować się na coś mocnego  :o

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2587 dnia: Stycznia 18, 2008, 01:19:22 am »
Ostatnio z braku laku obejrzałem na TVN film AI i... Odradzam zbliżanie się do tego tworu.
Czołówka w rankingu najgorszych filmów jakie widziałem w życiu.
Totalnie beznadziejna i kiczowata stylistyka (Psy gończe wyglądające jak z Power Rangers, samochody przyszłości jak z wizji 3latka, fatalnie wyglądające "miasta przyszłości").
Mimo tego początek zapowiadał się w miarę ciekawie, liczyłem na to, że z czasem wszystkie elementy fabuły zaczną się łączyć. Niestety, było już tylko gorzej.
Końcówka filmu to już apogeum kiczu i bezsensu. Nawet nie chce mi się więcej pisać.
Największym plusem tego filmu jest sympatyczny gadający miś-zabawka
Zdecydowanie nie polecam.
Oglądałem kiedyś ten film i mam bardzo podobne odczucia. Jak dla mnie był dobry, dopóki nie zaczeli czynnie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
A mi sie bardzo podobal ... w sposob dobitny ukazuje nature ludzi i ich "zasady postepowania" ...

Ostatnio mialem okazje zobaczy film "Jestem Legenda" powiem wam szczerze nie bylo to nic specjalnego, ot film jakich duzo ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2588 dnia: Stycznia 18, 2008, 09:03:49 am »
donnie darko- zdecydowanie polecam! klimat i uczucie wszechogarniającego niepokoju wciskają w fotel i nie pozwalają oderwać oczu od ekranu. film nietypowy, przy którym trzeba pomyśleć. dobrze opowiedziana historia, chociaż tak do końca nie wiadomo co jest tą historią...i właśnie to jest w tym filmie najlepsze, zaraz obok niepokojącego klimatu- każdy może wynieść coś innego, każdy może inaczej zrozumieć historię donalda i wysnuć wnioski tylko dla siebie. jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to musicie koniecznie sprawdzić ten film. od razu ostrzegam, że musicie przygotować się na coś mocnego  :o

Bardzo klimatyczny film, zakręcona fabuła, pogmatwane wątki i bardzo wciągający. Film interesujący i zaskakujący... w sumie innowacyjny - polecam każdemu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2589 dnia: Stycznia 18, 2008, 10:22:03 am »
donnie darko- zdecydowanie polecam! klimat i uczucie wszechogarniającego niepokoju wciskają w fotel i nie pozwalają oderwać oczu od ekranu. film nietypowy, przy którym trzeba pomyśleć. dobrze opowiedziana historia, chociaż tak do końca nie wiadomo co jest tą historią...i właśnie to jest w tym filmie najlepsze, zaraz obok niepokojącego klimatu- każdy może wynieść coś innego, każdy może inaczej zrozumieć historię donalda i wysnuć wnioski tylko dla siebie. jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to musicie koniecznie sprawdzić ten film. od razu ostrzegam, że musicie przygotować się na coś mocnego  :o

Bardzo klimatyczny film, zakręcona fabuła, pogmatwane wątki i bardzo wciągający. Film interesujący i zaskakujący... w sumie innowacyjny - polecam każdemu.

Ja się bałem tego królika. :P Ale film jest bardzo klimatyczny to fakt.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2590 dnia: Stycznia 18, 2008, 15:28:51 pm »
Co do A.I. też nie polecam. To co zapowiadalo się ciekawie na początku potem zmienia się w jedna z najbardziej kiczowatych fabuł jakie widziałem. W ogóle to szukanie wrózki i figrurka w wesołym miasteczku to jedno wielkie - o________O

I ten aktor mały, ku.rwa jak ja go nie lubię.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2591 dnia: Stycznia 18, 2008, 20:20:35 pm »
4 miesiące 3 tygodnie 2 dni - rumuńska produkcja zawojowała światem . No prawie bo Oskara za najlepszy film zagraniczny Mungiu już nie zgarnie . Laureat złtej palmy w Cannes 2007 zawiódł mnie osobiscie . Głównie z racji przeczytanych recek i artykułów poświeconych temu wstrzasającemu dziełu , ktory nie pozwali wam zasnąc przez następne kilka tygodni i ponownie wznowi dyskusje na temat aborcji . Ekhm , jeżeli to ma być wstrząsajace to ja chyba raczje jestem draniem pozbawionych wszelkich uczuć bo film ewidentnie mnie nie ruszył , a co dopiero powalił na kolana . Prawda jest szaro i brudno , da się odczuć tą komunsityczna nagonkę na ludzi , ale historia jak to młode panienki planują zabieg usunięcia płodu zbytnio mnie niefascynuje . Zyciowe może to i jest , ale nie dla mnie fanatyka brutalnej przemocy i szyderczego humoru . Nie umiem dokładnie sprecyzowac dlaczego mi się nie  AŻ tak podobało jak reszcie gawiedzi . Być może ,że aktorstwo i nazwiska nie powalają , a może po prostu jest zbyt mało filmu w filmie . W każdym razie dla zwolenników usuwania płodu z brzucha pozycja jak znalazł .
8=/10
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2592 dnia: Stycznia 19, 2008, 14:32:38 pm »
Byłem przedwczoraj na 'across the universe'. Wspaniały film, z genialną ścieżką dźwiękową. Cholernie polecam, nie tylko fanom the beatles(sam nim nie jestem, ale szanuje ich twórczość).

Chyba się starzeję...  :???:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2008, 14:35:33 pm wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2593 dnia: Stycznia 20, 2008, 18:17:27 pm »
Wczoraj byłem w kinie na Skarb Narodów: Księga Tajemnic.
Film może bez rewelacji ale przez cały film miałem w głowie tylko jedno - UNCHARTED!!!
Filmowość tej gry to nie jest wymysł fanboyów tylko "oczywista oczywistość".

Atmosfera przygody i eksploracji przypomniała mi najlepsze momenty z tą grą i dzięki temu świetnie się bawiłem przy oglądaniu tego filmu.

Obiektywnie - dla tych co nie grali w U:DF - 8/10...
Tym co grali - zdecydowanie polecam :-D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2594 dnia: Stycznia 20, 2008, 18:45:12 pm »
daawno nie widziałem tak głupiego filmu

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2595 dnia: Stycznia 20, 2008, 19:00:33 pm »
Skarb Narodów = Indiana Jones wannabe.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2596 dnia: Stycznia 20, 2008, 19:06:15 pm »
Cage to najwieksze drewno aktorskie, nawet jakby film byl wybitny to przez jego gre mozna odjac 4 oczka :P

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2597 dnia: Stycznia 20, 2008, 19:19:25 pm »
A ja lubie Cage'a za to że jest właśnie taki przymulony :D

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2598 dnia: Stycznia 20, 2008, 19:41:09 pm »
Cage to najwieksze drewno aktorskie, nawet jakby film byl wybitny to przez jego gre mozna odjac 4 oczka :P


Cage jest dobrym aktorem, ma dużo również dobrych filmów no ale o gustach się nie rozmawia :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2599 dnia: Stycznia 20, 2008, 20:21:07 pm »
Przed chwilą skończyłem seans z filmem Słaby punkt

Gra w nim wszystkim dobrze znany, staruszek Hannibal :P.

Fabuła kręci się w okół morderstwa. Młody prawnik chce znaleźć haka na sprytnego staruszka, co niezbyt mu się udaje :P
Aż do końca nie wiadomo, w jaki sposób pozbyto się pistoletu :P