Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820529 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2800 dnia: Marca 09, 2008, 10:43:32 am »
Poczekajmy... zobaczymy, ocenimy chociaż nie oczekuję że będzie to dobry film.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2801 dnia: Marca 09, 2008, 12:01:05 pm »
Chyba jedyną ekranizacją gry, na którą teraz czekam, i co do której jestem pewien, że się nie zawiodę, jest RE: Degeneration.

Po tym, co zobaczyłem w Hitmanie (i innych ekranizacjach) wiem, że filmowcy potrafią zepsuć nawet najlepszą licencję. Dopóki filmowcy będą wychodzić z założenia, że robią film dla zajadających się popcornem młodocianych przygłupów, którzy po filmie oczekują tylko efekciarskich wybuchów (oczywiście w zwolnionym tempie), gołych cycków i strzelaniny, tak długo filmy na podstawie gier będą ssać :/. Do tego dochodzi jeszcze ambicja scenarzystów, którym się wydaje, że ich interpretacja będzie lepsza niż fabuła z jakiejś tam gry video, i dlatego muszą wszystko poprzerabiać.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2008, 12:06:47 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2802 dnia: Marca 09, 2008, 12:11:57 pm »
a oglądał ktoś Rambo 4 bo słyszałem że podobno nie jest to wcale takie złe ?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2803 dnia: Marca 09, 2008, 13:16:22 pm »
Ja z kolei jestem pełen wiary w ekranizację Księcia Persji, gdyż ludzie stojący za tym filmem wydają się znajdować na odpowiednim miejscu :) . Mike Newell reżyserem, Jerry Bruckheimer - facet stojący za produkcją świetnej trylogii o Piratach z Karaibów - producentem. Czego chcieć więcej do stworzenia znakomitego przygodowego filmu ? :) Może jeszcze dobrego aktora, o którym dowiemy się pewnie w bliskiej przyszłości. Myślę, że o ile wszystkie dotychczasowe ekranizacje gier były w dużej większości "takie se" (chociaż Silent Hill był całkiem niezły. Co prawda nie dorastał growym odpowiednikom do pięt, to dało się go obejrzeć z przyjemnością), tak PoP będzie pierwszym naprawdę udanym filmem na podstawie gry, którego nie będziemy musieli się wstydzić (a nawet będzie można się nim chwalić :cool: ).
PSN ID: WojtqGO

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2804 dnia: Marca 09, 2008, 17:37:27 pm »
Chyba jedyną ekranizacją gry, na którą teraz czekam, i co do której jestem pewien, że się nie zawiodę, jest RE: Degeneration.

Kiedy premiera tegoż dzieła ?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2805 dnia: Marca 09, 2008, 17:44:03 pm »
Ma wyjść w tym roku, konkretnego miesiąca nie podano.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2806 dnia: Marca 09, 2008, 18:52:10 pm »
Polecam film pt Pokój do wynajęcia bardzo dobry raczej dla ludzi o mocniejszych nerwach  :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2807 dnia: Marca 09, 2008, 19:02:26 pm »
A co myślicie o tym projekcie?
http://www.mgs-philanthropy.net/

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2808 dnia: Marca 09, 2008, 19:06:18 pm »
A co myślicie o tym projekcie?
http://www.mgs-philanthropy.net/
Może być fajny film, ale do kin raczej nie trafi.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2809 dnia: Marca 10, 2008, 08:37:32 am »
Ponad 2 miliony widzów na "Lejdis"

"Film w reżyserii Koneckiego i Saramonowicza obejrzało już ponad 2 miliony osób.

Film w najbliższych dniach ma szansę pobić należący do "Kilera" rekord i stać się najpopularniejszą polską komedią ostatnich lat. Od dnia wejścia na ekrany kin, czyli od 1 lutego, niezmiennie utrzymuje się na pierwszym miejscu box office-u."

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2810 dnia: Marca 10, 2008, 20:27:27 pm »
Znacie jakieś klawe polskie serwisy o filmach i kinie? Nie mówię o tych najbardziej znanych portalach, chodzi mi raczej o takie filmowe GO - wiecie - elita, andergrand, kumaci niga i te sprawy... :-?
GT: Trusio

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2811 dnia: Marca 10, 2008, 20:46:45 pm »
http://horror.widmo.biz/
www.movieforum.pl

i jeszcze pare downloadow ale to tylko na życzenie  :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2812 dnia: Marca 10, 2008, 21:32:52 pm »
Baardzo mnie boli ta ekranizacja Maxa, z gry z genialnym, brudnym klimatem wyjdzie wielkie gówno  :(.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2813 dnia: Marca 10, 2008, 22:40:22 pm »
Dzięks Jay - liczyłem właśnie na to, że ty tam coś wiesz, bo w temacie kręcony jesteś 8)
GT: Trusio

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2814 dnia: Marca 12, 2008, 09:25:50 am »
John Rambo

Fabuła oklepana, nie wnosi nic nowego - prawie wszystkie wątki i elementy przewidziałem. Akcja sama w sobie bardzo mi się podobała... ładna rzeź :) co do tego to się nie zawiodłem. Sam Stallone wypadł średnio za stary jest na takie filmy... ale mimo wszytko dał z siebie wszytko.

6/10


tutaj ciekawy link ukazujący ilość zabitych ludzi (żołnierzy) przez Rambo:
http://defamer.com/348125/new-rambo-promises-the-franchises-most-impressive-body-count-to-date

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2815 dnia: Marca 14, 2008, 21:08:38 pm »
To jak z tą "Mgłą" Panowie? Warto obejrzeć ? Pytam się jako człowiek wyrozumiały w stosunku do SF.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2816 dnia: Marca 14, 2008, 21:11:54 pm »
A to nie jest thriller?

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2817 dnia: Marca 14, 2008, 21:14:13 pm »
Nie-e

mateo

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2818 dnia: Marca 14, 2008, 21:19:27 pm »
To jak z tą "Mgłą" Panowie? Warto obejrzeć ? Pytam się jako człowiek wyrozumiały w stosunku do SF.
Kolega mówił, że kupa.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2819 dnia: Marca 14, 2008, 21:37:57 pm »
To jak z tą "Mgłą" Panowie? Warto obejrzeć ? Pytam się jako człowiek wyrozumiały w stosunku do SF.
Przestrzegam Cię przed tym filmem. Dzisiaj miałem nieprzyjemność wylądować na seansie, i żałuję, że jednak nie skusiłem się na ofertę darmowej wypożyczalni internetowej na "t". Przez cały film tylko raz przeszły mnie dreszcze, a było to związane z nawiązaniem do Silent Hill (chociaż, kto tu do kogo nawiązuje, jeśli sami twórcy zachwycali się oryginalną "Mgłą" King'a). Film może w kilku miejscach trzyma w napięciu, ale ogólnie zaliczam go do przeciętniaków, chociaż końcówka jest całkiem niezła, inna, można powiedzieć - "kingowska". Szkoda, że już w pierwszych scenach film mnie zawiódł swoją dosłownością, co sprawiło, że później oglądałem go bez większego przekonania, ale też nie dano mi argumentu, bym spojrzał na niego inaczej.

Teraz patrzę na niego nieco przychylniej, a to ze względu na ciekawą jego interpretację znalezioną na filmwebie, ale pierwsze, nie najlepsze wrażenie pozostało. Od BIEDY idzie obejrzeć, nic więcej. Film mógłby być zdecydowanie lepszy, gdyby tak nie pokazano wprost tego, co czai się we mgle, lub chociaż zmieniono koncept tych stworów. Bardzo nierówny, lepiej wybrać się na coś innego, a "Mgłę" poznać przez opowiadanie Stefana Króla (jeszcze nie czytałem, ale przypuszczam, że będzie dobrze, zawsze jest).
PSN ID: WojtqGO

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2820 dnia: Marca 14, 2008, 21:41:26 pm »
To jak z tą "Mgłą" Panowie? Warto obejrzeć ? Pytam się jako człowiek wyrozumiały w stosunku do SF.

do tej pory kogo się nie zapytam to podobno shit... mimo wszytko bardzo jestem ciekaw tego filmu.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2821 dnia: Marca 15, 2008, 12:16:28 pm »
The assasination of Jessie James by the coward Robert Ford - historię przedstawioną w filmie poznajemy od momentu przyłączenia się Boba Forda do gangu Jessiego Jamesa. Przez dwie i pół godziny śledzimy koleje losów uczestników pamiętnego napadu na pociąg, a w szczególności poczynania i wewnętrzne przemyślenia Boba, który upodobał sobie Jessiego jako bohatera, a który to, wraz z rozwojem wydarzeń, pogrążał się coraz głębiej we własnych urojeniach, wizjach, paranoi i obłędzie. Obie postaci są arcyciekawe i fantastycznie zagrane, a w szczególności fenomenalnie spisał się tu Brat Pitt, choć całej reszcie nie można też bynajmniej absolutnie niczego zarzucić. Z upływem czasu poznajemy kolejne fazy przemian bohaterów, wgłębiamy się w ich psychikę, staramy się zrozumieć ich motywy. Obraz jest niejako przekładańcem przeciwstawnych odczuć widza wobec bohaterów - w jednaj chwili zdajemy się być niemal pewni sympatii do Jessiego i wręcz przeciwnych odczuć względem Forda, a w następnej sytuacja zmienia się niemal diametralnie, niczym w kalejdoskopie. Z biegiem czasu odczucia te zaczynają się przeplatać i nakładać na siebie, co w naszych oczach nadaje tym dwóm postaciom coraz większej głębi. I ta ambiwalencja uczuć towarzyszy nam już nieodłącznie mniej więcej od połowy filmu do jego zakończenia, nie opuszczając nas nawet po seansie... Klimatem spokojny, kontemplacyjny, skłaniający do refleksji nad wewnętrznych stanem bohaterów. Niesamowita, legendarna już i owiana kultem właściwym najsłynniejszym osobowościom w historii postać Jassiego Jamesa. Film ze wszech miar godny polecenia, wszystko bowiem, w mojej skromniej opinii, wspaniale w nim zagrało.  Poczynając od prześwietnego aktorstwa, przez niesztampowe postacie, po świetne, a momentami wspaniałe wręcz zdjęcia (gdzie w pamięć zapadają w szczególności plenery, sceny wśród łanów zboża i głaskanych wiatrem, rozległych po sam horyzont łąk i prerii) i znakomicie dobraną, idealnie komponującą się z obrazem muzykę. Jak dla mnie - film o przynajmniej pół klasy lepszy od takiego choćby No Country For Old Men, chociażby ze względu na spójność, ciągłość i kompletność, czego o wzmiankowanym , nie wiedzieć czemu obsypanym Oscarami, tytule powiedzieć nie można. Jeszcze raz - serdecznie polecam.

Ocena ogólna: 9/10
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 12:20:42 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2822 dnia: Marca 21, 2008, 12:27:53 pm »
Clint Eastwood wraca jako Brudny Harry
http://sport.onet.pl/0,1266684,1714992,wiadomosc.html

Cytuj
Wytwórnia Warner Brothers potwierdziła we wtorek, że 77-letni aktor będzie reżyserem i gwiazdą nowego film "San Torino", który wejdzie na ekrany kin już w grudniu tego roku.

Jak donosi strona AintItCoolNews.com, “Gran Torino” będzie szóstą częścią przygód Brudnego Harry’ego, czyli inspektora Harry’ego Callahana, który tym razem już jako emerytowany funkcjonariusz ściga zabójcę swojego wnuka.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2823 dnia: Marca 21, 2008, 12:35:13 pm »
Eh, widać, że Hollywood naprawdę nie ma pomysłów, bo ostatnio to powracają same dziadki w n-tych kontynuacjach. Najpierw Willis w "Szklanej pułapce 4", potem Stallone w "Rocky Balboa" i "John Rambo", teraz Eastwood w "Brudnym Harrym", wkrótce Ford będzie zapierniczał na swoim biczu w nowym "Indiana Jones"... Ciekawe, kiedy Schwarzenegger wystąpi w Terminatorze 4...
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2008, 12:36:52 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2824 dnia: Marca 21, 2008, 12:37:22 pm »
Clint Eastwood wraca jako Brudny Harry
http://sport.onet.pl/0,1266684,1714992,wiadomosc.html

Cytuj
Wytwórnia Warner Brothers potwierdziła we wtorek, że 77-letni aktor będzie reżyserem i gwiazdą nowego film "San Torino", który wejdzie na ekrany kin już w grudniu tego roku.

Jak donosi strona AintItCoolNews.com, “Gran Torino” będzie szóstą częścią przygód Brudnego Harry’ego, czyli inspektora Harry’ego Callahana, który tym razem już jako emerytowany funkcjonariusz ściga zabójcę swojego wnuka.

Ciekawe co z tego wyjdzie. Przyznam szczeze, ze zawsze lubialem Brudnego Harry`ego  :P

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2825 dnia: Marca 21, 2008, 12:43:09 pm »
Recenzja.

Mgła - kupa, kupa, pająki, kupa, zakończenie, śmiech. W konkluzji: kupa 3/10. Lepiej przecyztać 300 razy repertuar kina w czasie seansu.

boski

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-08-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2826 dnia: Marca 21, 2008, 13:46:45 pm »
To jak z tą "Mgłą" Panowie? Warto obejrzeć ? Pytam się jako człowiek wyrozumiały w stosunku do SF.

do tej pory kogo się nie zapytam to podobno shit... mimo wszytko bardzo jestem ciekaw tego filmu.
Bo mgła jest dnem totalnym! Strata czasu i pieniędzy. Nie wiem jak to możliwe, że za mgłę odpowiadają ten sam pisarz i reżyser co za Zieloną Milę i Skazanych na Shawshank. Poza tym myślałem, że filmy gore z potworkami i robakami już nie są w modzie od 20 lat...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2827 dnia: Marca 21, 2008, 23:26:21 pm »
No, obejrzalem wreszcie 1 czesc ojca chrzestnego. Swietny film, ale ksiazka lepsza moim zdaniem. Musze zmeczyc jeszcze 2 i 3 czesc. Mam nadzieje, ze sa rownie dobre co 1.
Fryty tyty dotknij pyty

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2828 dnia: Marca 21, 2008, 23:31:37 pm »
Nie wiem, jak to jest. Zarówno na tym forum, jak i innym forum, poświęconym serii RE, wszyscy jadą po "Mgle" równo; tymczasem czytając opinie ludzie z forum o Silen Hill czuję się, jakby oni oglądali zupełnie inny film - jednogłośnie chwalą film, uważają ze to naprawdę kawał dobrej produkcji itp.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2829 dnia: Marca 22, 2008, 00:06:36 am »
No, bo albo SH rżnęło z Kinga albo adaptujący scenarzysta rżnął z SH. :lol: Niektóre ujęcia jak żywcem przeniesione z Cichego Wzgórza. No i do tego te pseudo ooo-sekta-kult-uuu, co się w filmie "zakłada". Zdecydowanie polecam zmiast tego "Robaki" przynajmniej jest zabawny. :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2830 dnia: Marca 23, 2008, 02:06:37 am »
Eh, widać, że Hollywood naprawdę nie ma pomysłów, bo ostatnio to powracają same dziadki w n-tych kontynuacjach. Najpierw Willis w "Szklanej pułapce 4", potem Stallone w "Rocky Balboa" i "John Rambo", teraz Eastwood w "Brudnym Harrym", wkrótce Ford będzie zapierniczał na swoim biczu w nowym "Indiana Jones"... Ciekawe, kiedy Schwarzenegger wystąpi w Terminatorze 4...
Ja się zastanawiam, ileż można: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5046704.html
Humorystyczny artykuł, ale nie ma co się dziwić...
Jedynka to legenda kina akcji, świetna muzyka i mimo że John nikogo nie zabił to widać, że kawał z niego twardziela. Mam sentyment - niezapomniane wrażenia z pierwszej projekcji na vhs - obraz jak najlepsze filtry z cichego wzgórza, polski lektor nałożony na niemiecki dubbing z rosyjskimi napisami - ale jak się nie miało co się lubi, szczególnie w "tamtych" czasach.
Swoją drogą, nigdy nie myślałem, że dojdzie do sytuacji, w której ekranizacje gier/komiksów/filmów rysunkowych będą realizowane na taką skalę w sensie ilości i że ten fakt będzie mnie dołował, bo większość to śmieci.

Tango

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2831 dnia: Marca 23, 2008, 03:34:46 am »
Eh, widać, że Hollywood naprawdę nie ma pomysłów, bo ostatnio to powracają same dziadki w n-tych kontynuacjach. Najpierw Willis w "Szklanej pułapce 4", potem Stallone w "Rocky Balboa" i "John Rambo", teraz Eastwood w "Brudnym Harrym", wkrótce Ford będzie zapierniczał na swoim biczu w nowym "Indiana Jones"... Ciekawe, kiedy Schwarzenegger wystąpi w Terminatorze 4...

Akurat John Rambo daje rade  8)

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2832 dnia: Marca 23, 2008, 08:57:32 am »
Eh, widać, że Hollywood naprawdę nie ma pomysłów, bo ostatnio to powracają same dziadki w n-tych kontynuacjach. Najpierw Willis w "Szklanej pułapce 4", potem Stallone w "Rocky Balboa" i "John Rambo", teraz Eastwood w "Brudnym Harrym", wkrótce Ford będzie zapierniczał na swoim biczu w nowym "Indiana Jones"... Ciekawe, kiedy Schwarzenegger wystąpi w Terminatorze 4...

Akurat John Rambo daje rade  8)

Szklana pułapka 4 też  8)

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2833 dnia: Marca 23, 2008, 17:44:34 pm »
Ale nie tak jak Sly.

Birmańsa Maskara CKEmem jest przechłodna. Po raz pierwszy ktoś to tak pokazał. Jak dla mnie film jest świetny. W natłoku produkcji, które maja ambicje mieć 10 przesłań i wiele innych rzeczy John Rambo to prawdziwy powrót rodzaju action hero - z bad ass bohaterem, maksymalnie zwyrodniałym evil guyem, szczątkową fabułą (tylko niezbędne minimum)i akcją, która w wielu wypadkach łamie pewne kanony amerynckiego kina. Die Hard 4 zniknał pod efektami - John Rambo efekty pokazał jak należy - tam gdzie miały i być i w sposób jaki chciałem. Senas w kinie zaliczony 3 razy. CZekam na wersje na DVD a potem obowiązkowo kupuję w HD. PO tym co John zrobił w tym filmie powinny zniknąć anegdoty o nadczłowieku jakim jest niby Chuck. Rambo przez parę minut udowodnił to co, Chuck w kilku godzinach filmów z jego udziałem - tym faktem jest sytuacja, w której nie ma znaczenia czy przed Rambo stoi pluton birmańskiej piechoty, łodź patrolowa, ciężarówki czy nawet batalion czołgów (ich nie było w filmie, ale jakby były nic by to nie zmieniło) - oni wszyscy są po prostu bezbronni:)

I podobała mi się gra Sly'a. Wyglądał i mówił jak...John Rambo, który się zestarzał. A to przecież chodziło...


PEOPLE = SHIT

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2834 dnia: Marca 23, 2008, 22:59:24 pm »
Zdecydowanie z tych powrotów starszych aktorów John Rambo jest najbardziej udany. W filmie poszli dokładnie w tą stronę w jaką mogli pójść - naturalistyczny surowy film bez upiększeń. To oczywiście nadal film akcji ale pokazany tak że wyróżnia się z tej masy innych filmów. Duża zasługa zdjęć i oczywiście samego Stallone'a.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2835 dnia: Marca 23, 2008, 23:48:54 pm »
Obejrzałem właśnie "Piękny Umysł". Pozamiatał mną, świetny film, naprawdę.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2836 dnia: Marca 23, 2008, 23:52:38 pm »
a ja oglądałem "Arachnofobie"  :lol: super film, prawie jak "Węże w samolocie"  :lol:

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2837 dnia: Marca 24, 2008, 00:46:18 am »
Odradzam Jumpera i Awake z Haydenem. Awake można jeszcze obejrzeć dla Alby ;) hehe, kto lubi oczywiście. Tak samo jak The Eye (Alba included  8)), jak dla mnie też straszna kupa, jak wiekszosc amerykanskich remakow horrorow azjatyckich. Nie ogladalem oryginalu, ale zaloze sie ze prezentuje sie o niebo lepiej.

Nie zbaczając z tematu kupy: 30 Days of the Night, horror o jakichs wampiropodobnych ludkach ktorzy zaatakowali miasteczko na Alasce. Glowna rola: Josh Harnett, spisał się jak shit (żeby nie było że kupa :P), zdecydowanie odradzam ten film i wszystkie powyżej wymienione.



Za to No Country For Old Men - MISTRZOSTWO! Nie wiem czemu niektórzy nie doceniają tego dzieła, naprawdę dobry i cholernie mocny film.


Oglądałem jeszcze niedawno Sweeney Todd, urzekł mnie , bardzo lubie filmy Burtona oraz grę Deppa. Film taki jak miał być: mroczny i klimatyczny - jak reżyser :)
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2008, 00:51:03 am wysłana przez gawi »

wacek07

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2838 dnia: Marca 24, 2008, 13:58:33 pm »
Obejrzałem przed chwilą "Meet The Spartans". Film,jak to każda parodia,głupi :smile: Czy to dobrze,czy źle to już zależy od gustu. Jestem fanem parodii,więc mi się podobał.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dla mnie 8/10

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Filmy
« Odpowiedź #2839 dnia: Marca 24, 2008, 18:01:41 pm »
Wiem ktoś z kąd można ściagnąć DareDevila? Bo wczoraj okazji nie miałem obejrzec na polsacie :sad:, nie krzycieć że złodziej bo sami pewnie nie jesteście lepsi :smile:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple