Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820574 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4680 dnia: Lipca 30, 2010, 21:55:15 pm »
Set, przepraszam Cię, że nie odpisałem, ale nie widziałem chyba Twojej odpowiedzi albo nie zerknąłem do tematu.
Dla mnie Aronofsky to mistrz ukazywania obrazów i grania na emocjach. W jego filmach zawsze jest pierwiastek geniuszu COKOLWIEK by nie nakręcił i dlatego tak bym się ucieszył jakby się znów pokazał bo Wrestler dupy nie urywa. Co lepsze, Pi uważam za dzieło wybitne, ale... mi osobiście bardziej przypadł do gustu prawdziwy do bólu Requiem... - geniusz.
Tak więc Darren, nigga, weź cos zrób. :[
Nolan jak dla mnie ma tylko jedno arcydzieło - Memento, które ostro ćwiczy mózgownice i porusza refleksje odnośnie natury człowieka. Rzemiosło też luks. Jednak reszta filmów to też "superhity", fakt komercyjne ale też bardzo dobre, nie można mu tego odmówić...

Co do Kubricka to to jesteśmy zgodni - mistrz może być tylko jeden :]]

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4681 dnia: Lipca 31, 2010, 11:46:20 am »
Incepcja:o

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4682 dnia: Lipca 31, 2010, 12:01:05 pm »
Tak więc Darren, nigga, weź cos zrób. :[
Zrobił:
http://www.filmweb.pl/film/Czarny+%C5%82ab%C4%99d%C5%BA-2010-526137
Jego nowy film ma otwierać festiwal w Wenecji.
Ciekawe, jak tam fabuła. Są jednak Natalie i laska z "Różowych lat 70tych" w pończochach. To trzeba będzie zobaczyć.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4683 dnia: Lipca 31, 2010, 12:08:56 pm »
Incepcja:o
A może coś więcej? :]

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4684 dnia: Lipca 31, 2010, 12:53:52 pm »
Cytuj
Co lepsze, Pi uważam za dzieło wybitne, ale... mi osobiście bardziej przypadł do gustu prawdziwy do bólu Requiem... - geniusz.

Lolwut. Requiem to hipsterowy film dla nastolatków chcących uchodzić za intelgentów. Jedyny plus tego filmu to muzyka.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4685 dnia: Lipca 31, 2010, 13:27:23 pm »
Nie wiem co oznacza "hipsterowy" i dlaczego Requiem to
Cytuj
film dla nastolatków chcących uchodzić za intelgentów

Bo wiesz w sumie każdy film można tak zbluzgać tylko, że bez argumentów taka opinia jest śmiechowa.
Cytuj
Jedyny plus tego filmu to muzyka.

To tez, ale "fajowość" odbierania filmu jest uzyskana przez połączenie tej muzyki w efektowny sposób ze świetnymi ujęciami i charakterystycznym dla Darrena sposobem kręcenia.



Wiadomość scalona: Lipca 31, 2010, 13:29:50 pm
Btw, najbardziej śmieszy mnie ten tekst o nastolatkach chcących uchodzić za inteligentów. Film jest mega łatwy w odbiorze a metaforyka jest do odgadnięcia przez gibona. W każdym bądź razie czekam na odpowiedź :]
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2010, 13:29:50 pm wysłana przez Ciapkas »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4686 dnia: Lipca 31, 2010, 14:57:45 pm »
Ostatnio zauważyłem nową modę krytykowania "Requiem...", przekonywania, jak bardzo ten film jest ubogi i idealny dla głupiutkich nastolatków. Nie rozumiem tego trendu szerzącego się wśród rzeszy przeintelektualizowanych mędrców.
PSN ID: WojtqGO

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4687 dnia: Lipca 31, 2010, 15:39:40 pm »
Ostatnio zauważyłem nową modę krytykowania

Nigga please. Moda na hejtowanie może być Justina Biebera. Krytyka wobec requiem nie jest ani nowa ani nie jest wynikiem jakieś "mody". Reqiuem jest pretensjonalne, przesadzone, nastawione na szokowanie bez żadnego powodu. No chyba, że powód to GŁĘBOKO ukryty morał, że "NARKOTYKI TO ZŁO".

"oh nie, ta dziewczyna wali się dildosem w dupe razem z drugą dziewczyną przed tłumem facetów, a to wszystko dla narkotyków, ten film jest taki...

Cytuj
prawdziwy do bólu

Już wolę The Fountain, bo mogę ten film oglądać tylko dlatego, że jest ŁADNY. Jest piękny. Jest najpiękniejszym przerostem formy nad treścią jaki kiedykolwiek powstał. Mogę nawet wyłączyć dźwięk i po prostu się na to patrzeć. W requiem dźwięku nie wyłączę bo stracę muzykę, więc dupa bo muszę słuchać "prawdziwych do bólu" dialogów "prawdziwych do bólu" postaci o ich "prawdziwych do bólu" problemach.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4688 dnia: Lipca 31, 2010, 15:53:38 pm »
Że tak powiem...
Cytuj
Lolwut?!

Jednak na forum każdy ma własne zdanie, jou.
Widocznie odebrałeś ten film tak jak chciałeś i wymyśliłes do tego "interpretację nastolatków", którą tak bardzo się brzydzisz :] Fajnie masz, piona :)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4689 dnia: Lipca 31, 2010, 16:59:10 pm »
Stary film ale fchuj polecam jak ktoś nie widział:
http://www.filmweb.pl/film/L%C4%99k+pierwotny-1996-1067
Kiedyś przypadkiem w TV obejrzałem końcówkę (Fail!)

1man1jar

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4690 dnia: Lipca 31, 2010, 17:45:17 pm »
Sprawa jest prosta, Requiem jest na wskroś moralizatorskim czytelnym, opartym na taniutkich chwytach filmem, który zupełnie nie umywa się do innych dzieł rezysera. Niestety w kategorii "filmów o ćpaniu" nikt nie jest w stanie choćby zbliżyć się do Trainspotting.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4691 dnia: Lipca 31, 2010, 17:55:17 pm »
Przeciez narkotyki to tylko jeden z elementów filmu. Ogólnie jest o ludziach, którzy powpadali w nałogi dzisiejszego świata -telewizja, narkotyki, dążenie do pięknego wyglądu. I nie, nie uważam żeby był
Cytuj
na wskroś moralizatorskim czytelnym, opartym na taniutkich chwytach filmem
Aronofsky bardzo rzadko sięga do czegoś takiego jak przesłanie w swoich filmach(o czym wielokrotnie mówił). To jest wysokiej klasy obraz, nakręcony w świetny sposób, w stylu MTV, idealnie połączony obraz z dźwiękiem i na końcu - dramat ludzi w nim przedstawionych, którzy krok po kroku wchodzili w coraz większe gówno i nie skończyło się to dla nich najlepiej.

I co mnie gówno obchodzi, że jakis dzieciak odbierze to jako przesłanie, że narkotyki to zuo?! Damn...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4692 dnia: Lipca 31, 2010, 17:59:49 pm »
Byłem na Shreku 3D, z tego całego "3D" to tylko reklamy były. A w filmie to raz promyk iskierki wyskoczył i odłamek kamienia.
3D w animowanych filmach daje ciała. Byłem na Toy Story 3 i było tak sobie, a reklama jakiegoś stepapa powalała efektownością. Ogólnie jestem gorącym przeciwnikiem tej technologii, robi to z filmów to, co audiobook z książek.

No wlasnie dlatego nie jest to technologia dla Was. 3D nie polega tylko na wyskakiwaniu smieci prosto w twarz - to tandetne 3D. 3D polega na oddaniu glebi i warstwosci sceny. Wlasnie to jest powod dla ktorego niektorzy uwazaj efekt 3D Avatara za beznadziejny, bo prawie nic nie wyskakiwalo ludziom w twarz ...


Co do filmow to bylem wczoraj na Uczniu Czarnoksieznika. Kiepski poczatek, ch**owe zakonczenie, ale film calkiem fajny. Efekty powalaly, naprawde konkretnie sa zrobione. Jest to tez jeden z nielicznych filmow, ktory pokazuje magie jako naprawde potezna sile. Fajnie tez pare rzeczy co do magii bylo 'wyjasnione' w tym filmie.
Czy warto isc do kina? Raczej nie, mi troche szkoda bylo kasy po seansie, ale obejrzec trzeba jak tylko wyjdzie w jakosci HD. Znowu film, ktory mial naprawde spory potencjal, a zostal zrobiony pod typowego widza Hollywood. Poza tym rating od 10 lat mocno zaszkodzil fabule filmu oraz efektom.

1man1jar

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4693 dnia: Lipca 31, 2010, 19:50:16 pm »
Przeciez narkotyki to tylko jeden z elementów filmu. Ogólnie jest o ludziach, którzy powpadali w nałogi dzisiejszego świata -telewizja, narkotyki, dążenie do pięknego wyglądu. I nie, nie uważam żeby był
Cytuj
na wskroś moralizatorskim czytelnym, opartym na taniutkich chwytach filmem
Aronofsky bardzo rzadko sięga do czegoś takiego jak przesłanie w swoich filmach(o czym wielokrotnie mówił). To jest wysokiej klasy obraz, nakręcony w świetny sposób, w stylu MTV, idealnie połączony obraz z dźwiękiem i na końcu - dramat ludzi w nim przedstawionych, którzy krok po kroku wchodzili w coraz większe gówno i nie skończyło się to dla nich najlepiej.

I co mnie gówno obchodzi, że jakis dzieciak odbierze to jako przesłanie, że narkotyki to zuo?! Damn...
Zamień narkotyki na uzależnienia. A co do pogrubionego - to raczej widać czym różni się Pi od RQ.

PS. Nie musiał uciekać się do jakichkolwiek zabiegów by film był "moralizatorski". Czasem po prostu tak wychodzi, wyszło i tutaj.

svonston

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4694 dnia: Lipca 31, 2010, 23:31:11 pm »
Dziś oglądałem Hot Tub Time Machine i muszę powiedzieć, że choć długo się zbierałem, to warto było obejrzeć. Świetna komedia z prostą fabułą, masą śmiechów, dobrą grą aktorską i fajnymi scenami. Nie jest to jakiś ambitny film dla konesera kinematografii, ale ja przy lajtowym podejściu i żarciu dobrze się bawiłem. Szczególnie dobra scena to ta z
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Polecam jako fajny film do obejrzenia z drugą połówką przy czipsach, bez zbędnego nakręcania się na niewiadomo co.

Tango

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4695 dnia: Sierpnia 01, 2010, 00:15:50 am »
Dziś oglądałem Hot Tub Time Machine i muszę powiedzieć, że choć długo się zbierałem, to warto było obejrzeć. Świetna komedia z prostą fabułą, masą śmiechów, dobrą grą aktorską i fajnymi scenami. Nie jest to jakiś ambitny film dla konesera kinematografii, ale ja przy lajtowym podejściu i żarciu dobrze się bawiłem. Szczególnie dobra scena to ta z
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Polecam jako fajny film do obejrzenia z drugą połówką przy czipsach, bez zbędnego nakręcania się na niewiadomo co.

Najlepsze pytanie bylo jakiego koloru jest Michael J? 

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4696 dnia: Sierpnia 01, 2010, 10:42:52 am »
Incepcja:o
A może coś więcej? :]

Obejrzyj to też zrobisz taką minę :) . Zdecydowanie najlepszy film tego roku.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4697 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:25:25 am »
Incepcja:o
A może coś więcej? :]

Obejrzyj to też zrobisz taką minę :) . Zdecydowanie najlepszy film tego roku.
Wybieram sie jakoś w przyszłym tygodniu :)

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4698 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:44:56 am »
Incepcja:o
A może coś więcej? :]

Obejrzyj to też zrobisz taką minę :) . Zdecydowanie najlepszy film tego roku.
Wybieram sie jakoś w przyszłym tygodniu :)

Hihihi, a ja dzisiaj  :angel: i mam nadzieję że zrobię taką minę  :angel:

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4699 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:55:17 am »

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4700 dnia: Sierpnia 02, 2010, 04:23:28 am »
Seven pounds - jestem w ogromnym szoku, nie spodziewalem sie tak dobrego filmu. Ciezko cokolwiek napisac, bo sama scena rozmowy pomiedzy Benem a Ezra
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to mistrzostwo, ktore na pewno wywolalo w niektorych z jednej strony smutek, cierpnienie, a nawet lzy, a z drugiej zlosc i niechec do glownego bohatera(dopoki nie odlozyl sluchawki).
Widzialem od cholery filmow z gatunku: "dramat", ale jeszcze zaden z nich nie byl w stanie wywolac takich emocji, jak ten.
ch**, ze pozno ogladalem, bywa! kto nie mial okazji zobaczenia tego filmu, niech sie auomatycznie za niego bierze ; o
 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2010, 04:26:38 am wysłana przez dark\ »
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4701 dnia: Sierpnia 06, 2010, 00:24:38 am »
Byłem dzisiaj na incepcji i rzeczywiście totalny  :o

Jeżeli ktokolwiek miał jakieś doświadczenie ze świadomym śnieniem to efekt jest podwójny, polecam z całych sił.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4702 dnia: Sierpnia 06, 2010, 12:07:07 pm »
Nolan pokazał wielką klasę. Nie sądziłem , że jego umysł wykrzesze jeszcze coś tak genialnego po Memento. Efekty i montaż rewelacyjne , muzyka Zimmera idealne zlewa się z wydarzeniami na ekranie , fabuła zawiła i inteligentnie poprowadzona.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4703 dnia: Sierpnia 06, 2010, 12:55:09 pm »
Nolan pokazał wielką klasę. Nie sądziłem , że jego umysł wykrzesze jeszcze coś tak genialnego po Memento. Efekty i montaż rewelacyjne , muzyka Zimmera idealne zlewa się z wydarzeniami na ekranie , fabuła zawiła i inteligentnie poprowadzona.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Moim zdaniem najlepszy film Nolana, nawet Memento w moich oczach przebił.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4704 dnia: Sierpnia 06, 2010, 13:34:48 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

1man1jar

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4705 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:02:52 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4706 dnia: Sierpnia 07, 2010, 13:10:35 pm »
Nie bluźnic mi tutaj, do Memento to mu brakuje.  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4707 dnia: Sierpnia 08, 2010, 19:46:44 pm »

Tango

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4708 dnia: Sierpnia 08, 2010, 20:04:28 pm »
Nowy trailer filmu Tekken:
http://teaser-trailer.com/2010/08/tekken-new-trailer.html

W sieci sklepow torrent jest dvdrip. Napewno szmira...

Wiadomość scalona: Sierpnia 08, 2010, 20:08:34 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No nie bardzo...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 20:08:34 pm wysłana przez Tango »

1man1jar

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4709 dnia: Sierpnia 08, 2010, 20:48:34 pm »
Ze co niby nie bardzo? Wsyzstko juz sprawdzilem dwukrotnie, nic nie pomylilem.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4710 dnia: Sierpnia 08, 2010, 21:17:54 pm »
Nowy trailer filmu Tekken:
http://teaser-trailer.com/2010/08/tekken-new-trailer.html

Film już wyszedł i był to film, który trafił prosto na DVD.
Z wypowiedzi ludzi na NeoGAF wynika, że film (jak to zwykle bywa) ma niemalże nic wspólnego z fabułą gry (prócz imion i wizerunku postaci); sceny walki są ok, fabuła jest denna, reżyseria bardzo taka sobie. Ogólnie nie ma, czym się zachwycać - można obejrzeć, ale bez rewelacji.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4711 dnia: Sierpnia 09, 2010, 02:41:58 am »
A ja owego Tekkena wdziałem. Spodziewałem się większej tragedii, w sumie sporo się śmiałem z niektórych motywów, które albo przekonwertowano, albo stworzono na potrzeby filmu. CO ciekawe, postać która zupełnie nie pasowała do swojego odpowiednika z gry, czyli Steve Fox, nie dość że najlepiej zagrał to jeszcze był taki... swojski. Jednak cały film uratowała Christie i jej buttcrack.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4712 dnia: Sierpnia 09, 2010, 19:40:55 pm »


Polecam "Martyrs". Mocny, szokujący momentami horror. Wybija się z banalnej konwencji typu : grupa pijanych studentów, która w obliczu zagrożenia rozdziela się, a to by seks uprawiać, sadzić poziomki, czy potrzeba z gatunku złotego deszczu ich dosięgnęła.
Choć nadal w owych ramach jednak częściowo pozostaje - dwie kobiety, opuszczony dom.

Ze swoją kobietą raczej tego nie obejrzysz, ale mimo wszytko warto. Jest tu kilka baboli, jak i niedomówień, widz zdany jest również na interpretację (choć to akurat dobrze), momentami przynudza, ale i tak, nie sposób wystawić mu pozytywnej, kierującej się ku wysokiej, oceny.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4713 dnia: Sierpnia 09, 2010, 21:03:30 pm »
Jedno mnie zastanawia:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4714 dnia: Sierpnia 09, 2010, 22:29:52 pm »
Jedno mnie zastanawia:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tango

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4715 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:02:47 pm »
Ide dzis na SALT, nie lubie Angeliny ale mam wjazd za free to zlookam. Dam znac.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4716 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:04:27 pm »
Ide dzis na SALT, nie lubie Angeliny ale mam wjazd za free to zlookam. Dam znac.
Posłuchaj Olbrychskiego , chyba go zdubbingowali  :lol:

Tango

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4717 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:17:29 pm »
Ide dzis na SALT, nie lubie Angeliny ale mam wjazd za free to zlookam. Dam znac.
Posłuchaj Olbrychskiego , chyba go zdubbingowali  :lol:
Wiem, ze bylo troche kontrowersji i zostal niby zmuszony to zagrania tej kwestii bez podkladania glosu. Choc nie brzmi mi to na Daniela  :roll:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2010, 23:24:07 pm wysłana przez Tango »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4718 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:39:22 pm »
eee o co chodzi ? Że niby Olbrychski tam gra ?
I daj znać jak z filmem bo nawet ciekawie wygląda zarys.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #4719 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:40:32 pm »
Wałśnie wróciłem z Incepcji. Masakra jednym słowem.