Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820567 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5280 dnia: Czerwca 23, 2011, 00:02:02 am »
Właśnie wróciłem z seansu Super 8. Jako fan tej tematyki, nie zawiodłem się. Wszystko na tip top, zrobione w stylu staroszkolnego S-f a scene
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
trzeba zobaczyć w kinie, po prostu kur** miazga. 9+\10

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5281 dnia: Czerwca 23, 2011, 18:10:01 pm »
Bądź tu człowieku mądry i wybierz na co wydać kasę. Planuję iść w przyszłym tygodniu do kina, ale pojęcia nie mam na co. Super 8 czy X-Men: Pierwsza Klasa? Na domiar złego najnowsi Transformersi najprawdopodobniej się udali (wnioskując po pierwszych, bardzo optymistycznych recenzjach) i jakoś kusi mnie zobaczenie tej rozpierduchy w kinie.
PSN ID: WojtqGO

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5282 dnia: Czerwca 23, 2011, 19:30:56 pm »
Transformersy bez megan to nie to samo, super 8 nie wiem, ja bym brał x menów.

el becetol

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5283 dnia: Czerwca 24, 2011, 10:57:59 am »
Wreszcie Mr Nobody obejrzałem.
Wreszcie jakieś dobre s-f. Polecam.

Świetnie opowiedziana historia, co rzadko zdarza się w skarłowaciałym, ograniczonym i przeznaczonym dla idiotów gatunku jak film kinowy.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 13:28:00 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5284 dnia: Czerwca 24, 2011, 12:09:50 pm »
Transformersy bez megan to nie to samo

Inna sprawa, że ta nowa aktorka co ją zastąpiła, ma strasznie beznadziejną twarz o_O

Jacek84

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5285 dnia: Czerwca 24, 2011, 15:44:45 pm »
1. Rosie Huntington-Whitley nie jest aktorką, nawet w pojęciu aktorstwa Megan. Rosie to modelka Victoria's Secret.
2. Poziom mniej więcej Megan.
3. Transformersy ogląda się dla robotów. :troll:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5286 dnia: Czerwca 24, 2011, 15:59:00 pm »
O, tarniak.  :)

Widzę, że znasz się dobrze na aktorstwie. Robisz drugi fakultet?

Jacek84

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5287 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:02:19 pm »
No tak, faktycznie muszę znać się na aktorstwie, żeby stwierdzić, że ktoś nie ma wykształcenia aktorskiego. :lol:

« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2011, 16:04:00 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5288 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:03:01 pm »
Cytuj
2. Poziom mniej więcej Megan.

Tu chyba stwierdziłeś, że gra na poziomie Megan.

Jacek84

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5289 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:04:49 pm »
Mówiłem o urodzie. Gdyby tak nie było to nie robiłbym osobnego punktu. Da się zrobić z tego fakultet z opinii o kobietach?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5290 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:05:47 pm »
Niby są fachowcy oceniający urodę kobiet, więc wedle Twojego myślenia - tak.

Jacek84

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5291 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:06:28 pm »
Niby są fachowcy oceniający urodę kobiet, więc wedle Twojego myślenia - tak.
Tak? Jak się nazywa ta nauka? Skoro mówisz o fakultecie to znaczy, że jest to jakaś dziedzina nauki.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5292 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:08:09 pm »
Nie wiem czy jest już nazwa takiej nauki, ale czy to, że być może nie ma nazwy wyklucza istnienie takiej nauki?

Wiadomość scalona: Czerwca 24, 2011, 16:09:17 pm
Np. kognitywistyka powstała gdzieś w latach 50. Czy to znaczy, że wcześniej tej nauki nie było?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5293 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:22:01 pm »
Ciapkas zacznij pisać na temat. Tarniak nie karm trolla. Wracamy do rozmowy X-men, Super 8 czy Transformersy.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5294 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:26:25 pm »
A Ty jako mod zobacz od czego i kto zaczyna te durne rozmowy. Nie udawaj moda wpadając do pierwszego lepszego tematu i grożąc palcem.
 Nie na temat. 5 dni.

Spidey^

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5295 dnia: Czerwca 24, 2011, 18:15:31 pm »
Super 8 - 6/10
Trailer mnie oszukał. Spodziewałem się dobrego inteligentnego kina rozrywkowego a dostałem dobre kino rozrywkowe ale infantylne i dziecinne. Gdybym miał 11 lat zapewne uznałbym Super 8 za arcydzieło a tak mam trochę mieszane uczucia. Klimat ten film ma naprawdę sympatyczny, ogląda się go nieźle a rola Elle Fanning jest rewelacyjna, ale Abramsie... dlaczego tak infantylnie?

Melancholia - 8/10
WOW. Podobało mi się. I ta cisza w kinie podczas napisów końcowych gdy każdy zamiast wstawać z krzesełek siedział oszołomiony nieruchomo :)

The Ward - 6=/10
Carpenter nadal idealnie potrafi dozować napięcie, szkoda że pisanie scenariuszy już mu nie wychodzi tak dobrze.

Wk*rwia mnie strasznie, że X-Menów nadal nigdzie u mnie w okolicy nie grają.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5296 dnia: Czerwca 27, 2011, 09:37:56 am »
zamieszczam swą listę prawie 100(nie skompletowałem z nieznanych mi przyczyn :P) najważniejszych filmów ubiegłej dekady
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Gdzie Vanilla Sky?  :o
Gdzie przegenialna Incepcja  :o

Co na tej liście robi mega gówniany do potęgi Kill Bill?  :o
Vanilla Sky to słabych lotów remake Abre los ojos któreg nawet nie zdołałem strawić do końca. Zapewnie dzięki genialnie inaczej roli ćwierć aktorów Toma Cruise'a oraz Cameron Diaz. Do tego należy by doliczyć mętną dramaturgię na poziomie kolejnego skoku w bok w Modzie na Sukces no i mamy(prawie) cały oraz filmu który nawet nie spróbował wyjść ponad pierwowzór.

Incepcja zaś to kolejny po świetnym jak na dzisiejsze standardy kina rozrywkowego Batmanie filmek, który uderza w mniej wytrawnym znawców kina powiedzmy sobie szczerze. Określiłbym to jako taki naukowy fajerwerk, ktory miał się przyczynić do nabicia kabzy Nolanowi. Ma facet talent, ale liczę na coś bardziej ...życiowego.

Kill Bill to  wyśmienity hołd dla kina klasy B, który niszczy pomysłowością oraz absurdem;]

Wojtq zgorzknienie pojawia się wtedy gdy człowiek troszkę liznął z tematu i nie wznieca się pretensjonalizmem, pseudoartyzmem czy chwilowymi trendami bo on po prostu oczekuję więcej.Niestety ja tak mam także nie może przejść mi przez słowo ''piękność'' gdy widzę syf. To było by wbrew mej dumnej naturze.

Z westernów nie wymienionych zaś polecam Django, Bad Day at Black Rock, Wild Bunch, El Topo, High Noon, Red River, The Great Silence, Dead Man.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5297 dnia: Czerwca 29, 2011, 01:13:34 am »
True Romance, jedna wyjątkowa scena. Wrzucam w spojler bo warto zobaczyć cały film.    :lol:   :troll:
http://www.imdb.com/title/tt0108399/
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2011, 01:20:17 am wysłana przez Straszakq »

Spidey^

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5298 dnia: Czerwca 29, 2011, 17:39:36 pm »
Przestrzegam wszystkich przed Battle: LA. Nigdy nie oglądałem tak przesiąkniętego patosem, politycznie poprawnego i kretyńskiego filmu. Ostatnia scena to już rozłożyła mnie na łopatki gdy żołnierzom, którzy nie jedli od 24 godzin zaproponowano śniadanie a ci je olali i od razu wyruszyli na następną misję. Chrzanić posiłek! Co z tego, że nasza wydajność organizmu jest bliska zeru, musimy zestrzelić jeszcze paru kosmitów :D. I pomyśleć, że Liebesman nakręcił kiedyś jeden z moich ulubionych slasherów - TCM: Beginning. Jedyny malutki plus to sposób kręcenia, niestety całości nie uratował.

2,5/10


Za to Sucker Punch jest zajebisty! :D. Całość wygląda niczym japońska gra przeniesiona na język filmu. Nawet sposób ucieczki głównej bohaterki jest żywcem wycięty z gry video, zdobyć cztery rzeczy niczym cztery levele i na każdej walka z przeciwnikami/bossami.

8,5/10

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5299 dnia: Czerwca 30, 2011, 02:27:24 am »
Lombardzista ciężki, mocny obraz. Tytułowy lombardzista z całym swoim piętnem Holocaustu ujmuje, jedna z bardziej wyrazistych postacii dramatycznych w ogóle. Straszne i bardzo smutne arcydzieło, przejął mnie bardziej niż, traktujący o takiej samej tematyce, Pianista.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Incepcja była fajna zwłaszcza dla kogoś kto interesował się lub doświadczył świadomego śnienia. Kill Bill nawet lepszy, szkoda że niektórzy po wyłączeniu mózgu podczas scen akcji zapominają włączyć go na dialogi, no i ten klimat!

Wszystkim lubiącym filmy wojenne śmiało mogę polecić Bardzo długie zaręczyny z Audrey Tautou. Mimo tytułu ala tania komedia romantyczna większa część filmu jest osadzona podczas pierwszej wojnie światowej, dość rzadko prezentowanej na ekranie, zalanym drugą i Wietnamem
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2011, 02:32:18 am wysłana przez Mejs »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5300 dnia: Czerwca 30, 2011, 10:22:47 am »
Auta 2 - po informacjach o utrzymaniu kontynuacji genialnej pierwszej części w klimatach filmów z Bondem obawiałem się o poziom sequela. Jednakże efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Film jest pełen akcji i humoru, nie pozwalając dzięki temu się nudzić. Ani trochę nie przeszkadza otoczka szpiegowska, w którą zamieszany jest Złomek, co sprawia, że mamy sporo zabawnych sytuacji dzięki temu. O warstwie technicznej nie będę się rozpisywał, bo każdy może ją zobaczyć na trailerach - ale jak zwykle Pixar zostawia konkurencję w tyle.
PS: dla fanów Gran Turismo i nie tylko - tory we Włoszech i Japonii bez problemu poznacie. :angel:

Transformers 3 - pierwsze wrażenie: film wyraźnie mroczniejszy od drugiej części. Jeśli jeszcze początkowo ma się wrażenie małej sielanki, tak już po 20 minutach zaczyna się ostra jazda, która trwa do końca filmu. Niesamowite efekty specjalne - Cybertron wygląda jeszcze lepiej niż w wizji twórców gry War for Cybertron. W końcu miałem wrażenie, że Transformery pojawią się dłużej na ekranie niż w poprzednich częściach, mnie osobiście niezmiernie cieszy. Fabuła wiadomo, nie jest mistrzostwem świata, ale jest zdecydowanie lepsza i bardziej trzyma się kupy niż w 2 części. No i przynajmniej nie zje*ali wyglądu żadnego Transformera, jak w przypadku Jetfire'a z drugiej części.
Największą wadą filmu jest modelka zastępująca Megan, lecz niestety ani to ładne, ani wygadane i jeszcze wku*wiało swoim brytyjskim akcentem. Na szczęście mało jej na cały film, więc ogólnie obrazu nie psuje. No i szkoda, że Megatron tak mało się pojawia, w tą chustą co nosi wygląda po prostu genialnie. :D
Osobiście jestem ciekaw, jak wybrną w kolejnej części po tym co można zobaczyć w zakończeniu - czyli czy będziemy mogli się spodziewać
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Polecam w pełni. ;)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5301 dnia: Czerwca 30, 2011, 20:25:40 pm »
Miałem okazję być wczoraj na trzecich Transformersach i z seansu wyszedłem zadowolony. Zdecydowanie lepsza część od słabej i nijakiej dwójki. Akcja była czytelna i wszystko trzymało się kupy. Połączenie wątków o robotach z historią lotu człowieka na Księżyć wyszło bardzo zgrabnie i fani wielkich teorii spisków powinni być usatysfakcjonowani. Nie obyło się bez drażniących scen (np. ta w kiblu z Azjatą), ale szczęśliwie nie były one tak irytujące jak te z drugiej części. Oczywiście efekty to pierwsza klasa i po raz kolejny chylę czoła przed grafikami, którzy odpowiadali za projekty i animację każdego małego szczególiku. Największe zastrzeżenia mam do zakończenia, które w moim odczuciu jest jakby urwane - brakło mi jakiegoś epilogu. Efekt 3D również nie był jakiś porażający, jak wszędzie rozgłaszano, ale to już nie jest żadna wada dotycząca filmu. Film polecam i wypatruję kolejnej części z większym entuzjazmem. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2011, 20:29:33 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

el becetol

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5302 dnia: Lipca 01, 2011, 10:50:38 am »
chu** tam z tymi waszymi recenzjami Transformersów. Dla mnie taka sama popelina jak część druga. Rozumiem że jest to film o kosmicznych robotach zmieniających się w samochody, więc cudów fabularnych się nie można spodziewać i z radością można obserwować pierwszoligowe efekty specjalne przełykając nawet debilną amerykańską propagandę (autoboty pomagają w walce z terrorystami, flaga amerykańska powiewa gdzieś w tle przez pół filmu, a nawet raz jednego decepticona nazywają "terrorystą", żeby oglądający w to w kinie głupi John przez przypadek nie zapomniał kto w tym czarno białym świecie jest szeryfem a kto złem absolutnym). To da się przeżyć. Ale po jaki ch** przez ponad połowę filmu oglądamy kur** go:



Zmagającego się z problemami nastolatka nic nie mającymi wspólnego z Transformersami, przedstawionymi z klasą równą fotostory w brawo, przy których "Moda na sukces" to trzymające w napięciu arcydzieło światowej kinematografii. Film trwa 2 i pół godziny, a gdyby usunąć to całe melodramatyczne american pie dla 14 letnich hamburgerów z problemami emocjonalnymi i zostawić to co najważniejsze - czyli S-F akcji, efekty i roboty, to film trwałby ile... 45 minut? No i tak właśnie powinno być. Wynudziłem się na tym gniocie co niemiara.

Polecam obejrzeć trailer. Dużo lepszy niż cały film.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 14:48:55 pm wysłana przez el becetol »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5303 dnia: Lipca 01, 2011, 10:58:57 am »
Hint: Zacznijcie oglądać porządne flmy.

A nie...





























































WSPOMAGAĆ SHITMAKERY   :evil: :evil: :evil:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5304 dnia: Lipca 01, 2011, 11:09:12 am »
Jak do kina i tak za free chodzę na prasówki, więc nikogo nie wspomagam.  8)

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5305 dnia: Lipca 01, 2011, 11:30:37 am »
W dupie mam ambitne kino. Smaruje kasą komrecję FTW dla Transformerów 3 zajebisty film z najleszymi efektami jakie do tej pory widziałem. Jedyny minus to taki, że mało flagi USA powiewało w filmie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5306 dnia: Lipca 01, 2011, 11:53:48 am »


Ja idę w poniedziałek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5307 dnia: Lipca 01, 2011, 12:23:29 pm »
WSPOMAGAĆ SHITMAKERY
Co innego mieć znajomych w kinie, którzy cichaczem Cię przepuszczą. ;)
Mnie się podobało.

Jak się jednak zastanowić, to faktycznie pierwsza połowa filmu trochę się dłużyła przez niepotrzebne wątki.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 12:34:13 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5308 dnia: Lipca 02, 2011, 16:45:56 pm »
Ja właśnie wróciłem z Transformers 3 i...jeśli komuś nie podobała się 2 to pewnie 3 też mu się nie spodoba. Ta nowa dziewucha głównego bohatera średnio mi podeszła. Ja poszedłem do kina na roboty, akcję i efekty i dokładnie to dostałem. Fabuła imo trochę lepsza niż w 2. Jako że był to mój pierwszy film w 3D to się się wypowiem na temat tego efektu...moim zdaniem daje dodatkowe atrakcje, ale jakimś przełomowym bym go nie nazwał, a sceny w których naprawdę powoduje opad szczeny można policzyć na palcach jednej ręki.
Po seansie mam ochotę na jeszcze więcej transformersów. Bardziej dla efektów, rozpierduchy i walki robotów + ładnej panienki która co jakiś czas przewinie się przez ekran.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5309 dnia: Lipca 02, 2011, 17:31:53 pm »
Stand by me - film opowiada historię 4 dwunastoletnich przyjaciół mieszkających w małym miasteczku w Stanach, którzy postanowili wyruszyć w podróż wzdłuż torów kolejowych w poszukiwaniu... a tego już się dowiecie oglądając film :). Jest to bardzo ciekawa opowieść z zajebistymi bohaterami których z miejsca polubicie, nakręcona na postawie książki Stephena Kinga. Film powstał w '86 roku a dzieje się pod koniec lat '50. Myślę, że część z Was zna już ten film, bo to klasyk podobno (ja dopiero teraz go obejrzałem ;)). Na imdb ocena ponad 8 stawia go w pierwszej 100 filmów. Polecam.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5310 dnia: Lipca 02, 2011, 17:48:56 pm »
Transformersy 3 dają kopa po gałach i tylko dla efektów sepcjalnych na nie poszedłęm i się nie zawiodłem. Jedynie efekt 3D był do dupy, a włąsciwie tylko do niej. Pierwsza scena na której widać dupe ujdzie, reszta to odcinanie kuponów. Nie mam pojęcia czemu bilety do kina na film 3D kosztują 50% drożej. Tak czy siak, wolałbym film w 2D - raz, obraz jest według mnie bardziej ostry, dwa nie bolą uszy od noszenia tych durnych okularów, wykonanych z wyjątkową precyzją jak na taki sprzęt.

Film Bay'a polecam za efekty. Fabułę i tego Witwicky można olać bo gra fatalnie i ogólnie po cholere tam jest. No ale cóż, w kreskówce i komiksie był to i na filmie musi być.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5311 dnia: Lipca 02, 2011, 18:08:42 pm »
Jedynie efekt 3D był do dupy, a włąsciwie tylko do niej
jeszcze niszczenie budynku przez Shockwave'a i jego walka z Optimusem dają kopa w 3D.

el becetol

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5312 dnia: Lipca 02, 2011, 22:05:10 pm »
Tak czy siak, wolałbym film w 2D - raz, obraz jest według mnie bardziej ostry, dwa nie bolą uszy od noszenia tych durnych okularów, wykonanych z wyjątkową precyzją jak na taki sprzęt.

Ja byłem w Multikinie i CC na filmach 3D i do mankamentów tego efektu doliczylbym jeszcze to że okulary sporo ściemniają obraz.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5313 dnia: Lipca 02, 2011, 23:13:50 pm »
Tak czy siak, wolałbym film w 2D - raz, obraz jest według mnie bardziej ostry, dwa nie bolą uszy od noszenia tych durnych okularów, wykonanych z wyjątkową precyzją jak na taki sprzęt.

Ja byłem w Multikinie i CC na filmach 3D i do mankamentów tego efektu doliczylbym jeszcze to że okulary sporo ściemniają obraz.

Te okulary co dają np w heliosie są słabe bo widzisz ich obramówki a w imaxie dostajesz gogle co zasłaniają cały punkt widzenia. No i zawsze upierdolone, tłuste plamy na nich są. 

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5314 dnia: Lipca 02, 2011, 23:20:24 pm »
Ja byłem w CC w Arkadii i dali mi nówki sztuki, sam z folii wyjmowałem, a potem do domu zabrałem.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5315 dnia: Lipca 02, 2011, 23:23:25 pm »
Ja byłem w CC w Arkadii i dali mi nówki sztuki, sam z folii wyjmowałem, a potem do domu zabrałem.

Nie oddawaliście panią przy bramkach ? (swoją drogą to ładne sztuki pracują w sosnowcu w heliosie 8))

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5316 dnia: Lipca 02, 2011, 23:31:41 pm »
Nie oddawaliście panią przy bramkach ?
nie, mam je w domu, chyba mają podpisaną umowę z LG, bo mają oczywiście logo LG i cinema 3D
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2011, 23:34:51 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5317 dnia: Lipca 02, 2011, 23:43:15 pm »
Tak jest. Z tego co się orientuję, ich cena miała być doliczana do biletu (jakieś 3 zł), więc następnym razem gdybyś wybierał się na film 3D to weź je ze sobą i spróbuj kupić bilet bez dopłaty za okularki. Nie wiem czy wypali, ale chyba tak to działać miało.
PSN ID: WojtqGO

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5318 dnia: Lipca 03, 2011, 01:04:40 am »
Ja byłem w CC w Arkadii i dali mi nówki sztuki, sam z folii wyjmowałem, a potem do domu zabrałem.

Nie oddawaliście panią przy bramkach ? (swoją drogą to ładne sztuki pracują w sosnowcu w heliosie 8))
Hehe to już wiem gdzie do kina chodzić 8)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #5319 dnia: Lipca 03, 2011, 15:16:15 pm »
Ale to chyba jakieś inne okularki są niż te wykonane z wyjątkową precyzją. Normalnie to przy wyjściu są bramki co piszczą.