Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820554 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6120 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:57:09 am »
Niby nic, ale fani The Dark Knight mogą się jarać:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6121 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:58:03 am »
Niby nic, ale fani The Dark Knight mogą się jarać:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
ee ale czym :roll:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6122 dnia: Stycznia 22, 2013, 10:59:28 am »
Uprzedzałem przecież.

Ja tam lubię takie zdjęcia z planu.
PSN ID: WojtqGO

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6123 dnia: Stycznia 22, 2013, 11:06:05 am »
Ale to kadr z filmu przecież. A co powiesz o najnowszej częsci? :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2013, 12:22:47 pm wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6125 dnia: Stycznia 22, 2013, 11:52:53 am »
Świetne fotki. Plusik.

Mrocz

  • Gość
Odp: Odp: Filmy
« Odpowiedź #6126 dnia: Stycznia 22, 2013, 11:55:27 am »
Obejrzałem w końcu Prometeusza (R. Scotta) i jestem miło zaskoczony. Czekam na kolejny film z tej serii, bo koniec zwiastuje ciekawą przygodę. Jednak nie o tym chciałem napisać. Rozj**ało mnie jak wszedłem sobie na fora, żeby poczytać co ludzie piszą o tym filmie. Jak zobaczyłem te setki wpisów gdzie jacyś debile kłócą się z innymi o realizm pewnych scen, to je*łem. Jakie rozkminy tam maja, to aż boli. Chłopaki próbują udowodnić, że sporo scen było nierealistycznych. W tym np. akcja z głową, którą ożywili na chwilę. Naprawdę ci ludzie musieli zapomnieć, że mają do czynienia z filmem sci-fi w którym wiele rzeczy nie da się wytłumaczyć, bo opierają się one o technologie, które są tylko i wyłącznie wymysłem twórców Prometeusza. Aż się boję wchodzić na fora fanów Star Wars. :P

Post może zawierać spoilery

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6127 dnia: Stycznia 22, 2013, 11:59:51 am »
Prometeusz to jeden z gorszych filmów jakie widzialem w życiu, podobnie jak nowy batman :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Odp: Filmy
« Odpowiedź #6128 dnia: Stycznia 22, 2013, 13:25:07 pm »
IMO największym problemem są tutaj fani. Po Aliens zrobił się taki boom domniemań, historii, uniwersum samo się tworzyło na podstawie książek, komiksów i fan-zinów. Fincher wszystko rozjebał, jak o skały, gdy uśmiercił na początku Alien 3 całą załogę. Osobiście Alien 3 nieźle mi podszedł i nie rozumiem hejtu. Fanatykom pozostało jaranie się genezą Obcego i Space Jockey'i. Wystarczyło, że Ridley wsadził w Alien te kilka minut z wnętrza statku z rozerwanym skafandrem dużej postaci i ludzie dostali zajoba. Skąd, gdzie, jak? Tej aury troszkę mi brakowało w Prometeuszu. IMO o wiele ciekawiej wypadł wątek relacji Davida z załogą, ale to już znamy wzdłuż i wszerz z innych filmów i wątków sci-fi. Poczułem mały zawód, bo Ridley troszkę zaniedbał temat, pakując taki potencjał w słabą fabułę. Winien być subtelniejszy. Toć już virale przed premierą Prometeusza zapowiadały coś bardziej klimatycznego (David, rozmowa kwalifikacyjna Shaw, przemówienie Weylanda). Oby zakończenie i to, co zapowiada nie spowodowało większego zawodu, niż zaprzepaszczenie Matrixa przez Wachowskich. Zgodzimy się, że skubaniec zakończeniem i pewną obietnicą wchodzi na bardzo głęboką wodę.
Nie oznacza to, że film ogląda się źle i jest mało wartościowy. To niezłe kino, ale tylko niezłe, choć ma wiele smaczków - polecam m.in. wcześniejsze posty Beceta o odniesieniach religijnych w tym wątku, jak i m.in. moje domniemania, co do Vickers. W sumie tyle, więcej już drążył nie będę.

Kurde wpis na 100%
Pamiętam tę zajawkę na space jockeyów. Nawet w grze Alien vs Predator 2 się pojawił przy ostatniej walce kampanii Marine. Genialna rozkmina wtedy była, i jakoś po Prometeuszu to wszystko uleciało ;/

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6129 dnia: Stycznia 22, 2013, 15:43:02 pm »
Ale to kadr z filmu przecież.
No chyba nie. W tej scenie nie widzimy jego twarzy.
O najnowszym filmie nie chce mi się już pisać.
PSN ID: WojtqGO

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6130 dnia: Stycznia 22, 2013, 16:10:03 pm »
Ale przyznam, ta nowa kobieta kot to zajebista laska :D Na tych zdjęciach z planu też świetnie wypada :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6131 dnia: Stycznia 22, 2013, 16:25:00 pm »
Jako laska, tak. Jako Catwoman nie ma nawet podbicia do Michelle Pfeiffer z Batmana spod igły Burtona.

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6132 dnia: Stycznia 22, 2013, 17:19:31 pm »
Jako laska, tak. Jako Catwoman nie ma nawet podbicia do Michelle Pfeiffer z Batmana spod igły Burtona.

Albo do Halle Berry? ;) :troll:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6133 dnia: Stycznia 22, 2013, 19:54:13 pm »
Btw. Na fali prequeli muszę zobaczyć sobie tego nowego (z 2011) The Thing.
Polecam, naprawdę im się udał. I polecam nie wyłączyć filmu na napisać końcowych, jeśli oglądałeś oryginał. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6134 dnia: Stycznia 22, 2013, 21:32:08 pm »
Btw. Na fali prequeli muszę zobaczyć sobie tego nowego (z 2011) The Thing.
Polecam, naprawdę im się udał. I polecam nie wyłączyć filmu na napisać końcowych, jeśli oglądałeś oryginał. :)

Wow serio? Ja słyszałem, że ponoć straszna kaszana, nad czym bardzo ubolewałem... Gdyż miałem ochotę na podobne klimaty w "nowej oprawie"

Ktoś inny może polecić?

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6135 dnia: Stycznia 22, 2013, 21:57:52 pm »
Polecam i to bardzo. Tez miałem obawy co do tego filmu jednak bardzo milo sie rozczarowalem. Naprawde godny prequel do starego the thing.

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6136 dnia: Stycznia 22, 2013, 22:04:03 pm »
Polecam i to bardzo. Tez miałem obawy co do tego filmu jednak bardzo milo sie rozczarowalem. Naprawde godny prequel do starego the thing.

to jest w końcu prequel czy reboot? :O myślałem, że to drugie.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6137 dnia: Stycznia 22, 2013, 22:17:20 pm »
Prequel. Jak uwielbiasz starego the thing tego tez obejrzyj koniecznie. I nie wyłaczaj po napisach koncowych ;).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6138 dnia: Stycznia 22, 2013, 22:30:31 pm »
Również obejrzałem i polecam.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6139 dnia: Stycznia 23, 2013, 00:54:30 am »
Skończyłem właśnie Prometeusza.
Nie oglądałem żadnego Obcego, więc nie wiem czy to prequele sequele czy inne.

Ale jedno trzeba przyznać filmowi - trzyma nieźle w napięciu. Pierwsze 20 minut to przyzwyczajanie się do klimatu s-f, za którymi niezbyt przepadam, ale potem się wkręcałem z minuty na minuty coraz mocniej. Aż pod koniec ledwo oddech łapałem (wciąż mi dziwnie). Bardzo dobry film.

Post może zawierać spoilery

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Też lubię patrzeć na realizm w filmach i tutaj nie wyczułem żadnej bezsensownosci - wręcz przeciwnie, jak najbardziej było logicznie.
Geolog co stworzył mapę - przecież nie miał przy sobie żadnego ekranu z odczytem wiec mógł się zgubić.
Ok przyznaję - jedyny moment, gdzie sobie powiedziałem "popieprzyło cię????!?!!?" to właśnie kiedy ten biolog dotknął tego "węża".
W finałowej scenie, gdzie biegły to jak patrzyłem po ujęciach i pracy kamery (jakoś dzięki temu to wywnioskowałem) to kapsuła ratunkowa była na wprost więc pewnie dlatego tam biegły. Jeśli nie - to przyznaję, że kreskówkowa głupota.

Co innego realizm wynikający z technologii, a co innego ewidetna beka w końcówce, gdy jedna osoba może przeturlać się i ominąć "wielki rogal" , a druga zginąć biegnąc, jak idiota na wprost. Nie chciałbym zaczynać nowego tematu i hejtu, ale wątpię także, żeby opracowano technologię, która w paręnaście sekund po kompletnym rozcięciu i zszyciu wszystkich mięśni brzucha pozwoliłaby na stanie o własnych siłach, a co dopiero bieganie, skoki i walkę. Do tego doliczmy momentami nielogiczne zachowania postaci.
Miedzy innymi ten motyw mnie mocno w film wkręciłem. Rappace rewelacyjnie zagrała, bo gdzie trzeba było to był ból brzucha. Co do technologii i szwów to też mi to kilka razy przeleciało przez myśl (zwłaszcza po wyjściu z tej kapsuły - "weź się połóż kobieto z tymi szwami :/"), ale tłumaczyłem sobie, że ~2090 i klimaty s-f.

A w ogóle wszelakie rozkminy nt. racjonalności co i jak wyszło z tego ciała i jak ożyło w filmie science fiction jest dla mnie mocno rolowaną beczką.
Co innego reakcje ludzi. Co zresztą tutaj było ok (poza tym wężem). Nie wiem, dla mnie film dobry. Fanem serii nie zostanę, ale dwójkę jak wyjdzie pewnie zobaczę bo Scott ma rozmach trzeba przyznać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2013, 01:10:04 am wysłana przez szmajdzik »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6140 dnia: Stycznia 23, 2013, 07:18:39 am »
Nie oglądałem żadnego Obcego, więc nie wiem czy to prequele sequele czy inne.

?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6141 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:14:49 am »
Nie oglądałem żadnego Obcego, więc nie wiem czy to prequele sequele czy inne.

?


FILMOWIEC!!!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6142 dnia: Stycznia 23, 2013, 11:10:22 am »
Ja też jestem po Prometeuszu, spodziewałem się kaszany, a wcale tak źle nie było. Film w drugiej połowie przyspiesza..ale nie w pozytywny sposób. Nie rozumiem po co pokazują jak ktoś gdzieś wchodzi etc, jak niedługo potem przeskakują kilka takich scen
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, tak jakby "o cholera zostało nam 10 minut taśmy filmowej..trzeba film kończyć"
Bardzo klimatyczny film, trzyma w napięciu. Ale jak zobaczyłem scenę ucieczki przed tym "rogalem" to myślałem że pier*olnę  ze śmiechu xD Ogólnie film miał potencjał i trochę szkoda że wyszło tak jak wyszło.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6143 dnia: Stycznia 23, 2013, 11:16:37 am »
Ogólnie film miał potencjał i trochę szkoda że wyszło tak jak wyszło.
Film mimo wszystko nabiera głębi, gdy podrążysz nieco symbolikę i skojarzysz pewne fakty. Przy okazji polecam przejrzeć tekst, który wkleiłem i wcześniejsze posty w tym temacie (m.in. Beceta). Nie jest to jakiś wielki wysiłek umysłowy i niektóre rzeczy widać od razu. Większość scen jest przemyślana pod tym względem, generalnie niektóre momenty i skojarzenia to MUZG ROZJEBANY. Jak dobrze się zastanowić, to pytanie Shaw do Inżyniera "co takiego zrobiliśmy" wydaje się być retoryczne.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2013, 11:18:18 am wysłana przez Kert »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6144 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:16:03 pm »
Nie oglądałem żadnego Obcego, więc nie wiem czy to prequele sequele czy inne.

?


FILMOWIEC!!!
Zamykam studio normalnie ;(

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ja też jestem po Prometeuszu, spodziewałem się kaszany, a wcale tak źle nie było. Film w drugiej połowie przyspiesza..ale nie w pozytywny sposób. Nie rozumiem po co pokazują jak ktoś gdzieś wchodzi etc, jak niedługo potem przeskakują kilka takich scen
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, tak jakby "o cholera zostało nam 10 minut taśmy filmowej..trzeba film kończyć"
Bardzo klimatyczny film, trzyma w napięciu. Ale jak zobaczyłem scenę ucieczki przed tym "rogalem" to myślałem że pier*olnę  ze śmiechu xD Ogólnie film miał potencjał i trochę szkoda że wyszło tak jak wyszło.
Końcówkę fakt śmignęli nieźle. Zwłaszcza jak wcześniej film pokazywał dokładnie dojazd czy wchodzenie. Ale jakieś 15 minut ponoć wycięli więc pewnie tam coś było więcej.
Muszę sobie samą końcówkę zapodać, żeby się upewnić w tym biegu wzdłuż rogala, bo tutaj faktycznie mogła bzdura do kwadratu wyjść  :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2013, 14:19:14 pm wysłana przez szmajdzik »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6145 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:22:54 pm »
Ziomek, jak chcesz być filmowcem, to pewne rzeczy wypada znać. A Alien to już akurat się pod klasyke kina łapie IMO.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6146 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:27:38 pm »
Szmajdzik, a Terminatora widziałeś?

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6147 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:29:53 pm »
Ziomek, jak chcesz być filmowcem, to pewne rzeczy wypada znać. A Alien to już akurat się pod klasyke kina łapie IMO.
A mówi to koleś co ma jakie w tym zawodzie doświadczenie...?

Szmajdzik, a Terminatora widziałeś?
A jeśli nie to co?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6148 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:30:43 pm »
Szmajdzik, a Terminatora widziałeś?
A jeśli nie to co?
TO WPIERDOL 8)

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6149 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:42:58 pm »
Ale filmowy?   8)
Za małolata oglądałem, ale ledwo pamiętam. Nawet nie wiem która to była część.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6150 dnia: Stycznia 23, 2013, 14:54:19 pm »
A mówi to koleś co ma jakie w tym zawodzie doświadczenie...?

Czyli nie mogę się praktycznie o niczym wypowiadać, bo nie mam doświadczenia? Spox.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6151 dnia: Stycznia 23, 2013, 15:00:24 pm »
No na pewno dawać rady typu "nie nadajesz się na filmowca bo nie oglądnąłeś jakiegoś filmu" zwłaszcza samemu w kwestii filmowania nie mając żadnego pojęcia.
Ech po co ja ciągnę temat z jakimś internetowym trollem.
A tak na marginesie - właśnie wracam do swojej chałturniczej pracy na której się nie znam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6152 dnia: Stycznia 23, 2013, 15:27:32 pm »
Twoja zdolność do nadinterpretacji jest porażająca. Ale ok, miej w dupie krytykę i powodzenia.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6153 dnia: Stycznia 23, 2013, 16:03:41 pm »
To nie jest żadna krytyka bo nie odnosisz się do żadnej produkcji tylko z góry mnie oceniasz poprzez oglądnięcie/nie oglądnięcie jakiegoś filmu.
Zresztą, jaka nadinterpretacja? Napisałeś:
Ziomek, jak chcesz być filmowcem, to pewne rzeczy wypada znać. A Alien to już akurat się pod klasyke kina łapie IMO.
Jeżeli byłbyś jakimś znanym reżyserem, albo chociaż kolesiem co wykonał kilka produkcji z conajmniej takim stażem jak ja to może bym się nad tym nawet zastanowił. Albo przynajmniej poparł tą hipotezę w jakikolwiek sposób zaczynając od "wydaje mi się, że" czy przykładami znanych filmowców. Już nie mówiąc o przykładzie na sobie, ale to napisałem wyżej.
To jak jakbyś uczył Monia grafiki 3D, Bobana jaki motor ma kupić czy Svona jak należy kebaby robić ( :-P).
Już kiedyś wspomniałem, że mam oznaczenie na takich ludzi "ciecie forumowe/internetowe", które się niby na wszystkim znają. A jak przychodzi do rozmowy ze znawcą tematu to wszystko tak naprawdę wychodzi na jaw. Iras to ostatnio kolejny przykład. Tam już sprawa poszła nieco dalej, bo całkowicie mnie ocenił jako "weselnego chałturnika", gdzie nawet nie potrafił stronki sprawdzić jakie projekty wykonałem i oferuję obecnie.

I pisałem to kiedyś, ale napiszę ponownie - jeżeli ktoś konstruktywnie się odnosi do jakiegoś konkretnego dzieła - to zawsze byłem i będę wdzięczny. I możesz sobie nawet archiwum moich wiadomości przeglądnąć, gdzie kilka razy dziękowałem i/lub pisałem, że wziąłem sobie dużo rzeczy do serca.


I dobra popuszczę wodze fantazji skoro jedziemy z tym tematem. Kilka osób mnie pewnie za to znienawidzi, ale to jest mój pogląd na sytuację:
Zauważyłem ciekawą rzecz na forum. Ludzie co wykonują coś w życiu, coś tworzą - co widać po wykonanych i wrzucanych przez siebie dziełach, czy to fotkach z imprez, grafikach, czy ludzi co kombinują własne biznesy, tymczasowe interesy - jakby mniej się przypieprzają do innych, a wręcz potrafią się wesprzeć nawzajem dobrym słowem. Natomiast inni co nigdy niczego nie pokazali i najbardziej narzekają na "przegrywy" itp. potrafią najbardziej się przypieprzyć i mają zawsze najwięcej do powiedzenia.
Nie chcę uogólniać, że w 100% tak jest, ale jednak widać wyraźny zarys między jedną, a drugą grupą ludzi co do pisanych postów.

Wiem, że wszedłem tym postem na bardzo grząski grunt, ale kuźwa jeśli słyszę w ostatnich dniach, że jestem "chałturnikiem weselnym" i potem, że nie mogę się nazywać filmowcem, bo jakiegoś filmu nie oglądnąłem od gości co nigdy nie wrzucili czegokolwiek na forum no to proszę was...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2013, 16:23:26 pm wysłana przez szmajdzik »

hanza

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6154 dnia: Stycznia 23, 2013, 16:23:44 pm »
Drodzy znawcy kina i filmowcy poleccie cos w desen Mystic River Estwood'a, dajem plusy za pomoc.

Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6155 dnia: Stycznia 23, 2013, 16:37:12 pm »
szmajdzik
szmajdzik Ci zaraz poda.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6156 dnia: Stycznia 23, 2013, 16:59:14 pm »
Widzę, że ból dupy już się komuś ze dwa tygodnie ciągnie ;

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6157 dnia: Stycznia 23, 2013, 17:00:55 pm »
szmajdzik zaraz będzie miał kosę z połową forum  8)

PS. jak już otrzesz łzy, to se możesz stąd iść skoro tak ci źle  :angel:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6158 dnia: Stycznia 23, 2013, 17:24:33 pm »
szmajdzik, a ojca chrzestnego, siedmiu samurajów/wspaniałych, albo skazani na shawshank widziałeś, czy z tymi klasykami też ci nie po drodze?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #6159 dnia: Stycznia 23, 2013, 18:16:52 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
[/spoiler]

Takie jedno pytanie na początek. Czytać to w ogóle nauczyli? Bo ja nić takiego "że nie mogę się nazywać filmowcem, bo jakiegoś filmu nie oglądnąłem" nie napisałem. Widzę, że ból dupy bardzo mocno. Co do części z przegrywem, to ja na to co w zyciu robie nie narzekam, tylko kur** nie kazdy robi filmiki w przebraniu assasyna, zeby sie tym chwalic na forumku. Jak ktoś jest chirurgiem to ma wrzucać fotki z operacji i pisać: o paczta jak mu ladnie wyjabałem guza! Narazie to ty sie jawisz tutaj na ziomka który pozjadał wszystkie rozumy i w ogóle wielki filmowiec któremu nie można uwagi zwrócić, bo przecież ja sie nie znam. Co za pajac.