Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 820579 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7400 dnia: Stycznia 15, 2015, 10:54:35 am »
J.K. Simmons król

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7401 dnia: Stycznia 15, 2015, 10:56:28 am »
Ja się właśnie zastanawiam, czy wybrać się do kina na tego łiplasza, czy na Imitation Game które wchodzi jutro a raczej bliższe moim zainteresowaniom.

Mrocz

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7402 dnia: Stycznia 20, 2015, 01:07:46 am »
Obejrzałem sobie Need For Speed'a z czystej ciekawości i sentymentu do serii... Spodziewałem się totalnej kaszany po ocenach itp, a film miło mnie zaskoczył :D Znaczy, nie jest to jakieś wiekopomne dzieło, wiadomo nie ma co doszukiwać się jakiego arcydzieła kinematografii. Od taki luźny film na wieczorną rozrywkę. Moim zdaniem ZDECYDOWANIE lepszy od konkurencyjnych i zarazem mocno głupich Szybkich i Wściekłych. W NFS'ie nie było żadnych durnowatych scen typu ciągnięcie sejfu z banku przez Chargera czy sprowadzanie na ziemie wielkiego samolotu przez 2 auta :lol: Wszystkie sceny pościgów nie miały ani grama komputerowej obróbki :) Wszystko było live action :) Nawet tam gdzie mamy kraksy egzotycznych superaut to rozwalali Repliki (czasem nawet można zauważyć na filmie, że nie są to prawdziwe sztuki ;) )  Ogólnie film oceniam jako dobry dla fanów motoryzacji. Moim zdaniem warto obejrzeć zwłaszcza dla genialnych scen kaskaderskich. Sztuki powoli zapominanej w kinematografii na rzecz komputerowych efektów specjalnych.

Żeby było ciekawiej wczoraj oglądałem Transformers 4 Age Of Exctinction i był mocno średni. Wiało nudą przez większość filmów a końcówka miałem wrażenie deja vu. Trójka praktycznie miała bardzo podobne zakończenie, ale najzabawniejsze jest to, że cały Need For Speed zrobił na mnie większe wrażenie pod względem scen akcji niż te całe Transformersy gdzie na 1080p jak na dłoni widać komputerowe akcje, a w NFS'ie mamy całkowicie prawdziwą akcję. Jak dla mnie warto docenić ten film przynajmniej za staro szkolne podejście do scen akcji bo mimo wszystko wypada to o wiele lepiej niż komputerowa paciaja na ekranie ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7403 dnia: Stycznia 20, 2015, 08:07:40 am »
I orgins - bardzo fajny film, szczególnie dla tych, którym podobała się "druga ziemia", którą też polecam, bardzo. ten sam reżyser i scenarzysta. z filmu bije klimat indie, ale gra aktorska więcej niż przyjemna (brit marling <3), zdjęcia super, klimat aż wylewa się z ekranu. tematyka dla mnie super. no i zajebiście wpisuje się w trend konfrontacji nauka-wiara (patrz interstellar). 
dwa kciuki w górę.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7404 dnia: Stycznia 20, 2015, 08:50:11 am »
I orgins - bardzo fajny film, szczególnie dla tych, którym podobała się "druga ziemia", którą też polecam, bardzo. ten sam reżyser i scenarzysta. z filmu bije klimat indie, ale gra aktorska więcej niż przyjemna (brit marling <3), zdjęcia super, klimat aż wylewa się z ekranu. tematyka dla mnie super. no i zajebiście wpisuje się w trend konfrontacji nauka-wiara (patrz interstellar). 
dwa kciuki w górę.
Intrygujące, sprawdziłem opis i trailer. Nie spodziewam się miazgi intelektualnej na poziomie Iluminacji Zanussiego, ale to może być godne. Dzięki za polecenie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7405 dnia: Stycznia 20, 2015, 16:02:22 pm »
Snuff 102Taka ciekawostka, podczas międzynarodowego festiwalu filmowego w Buenos Aires, reżyser filmu (Mariano Peralta) został pobity przez kilku widzów, którzy byli oburzeni dosadnym ukazaniem okrucieństwa w jego filmie. Taki paradoks. Sam film jest specyficzny w odbiorze. Można rzec, iż skąpa ilość dialogów, postaci, mają znaczenie marginalne, a całość to tylko tło do mało smacznego dania głównego - czyli bestialskich mordów faceta, któremu rozgrzany pogrzebacz powinni włożyć z impetem do 4 liter. Z drugiej strony ludzie chcą bawić się w moralizatorskich cenzorów i jak już ukaże się gore na ekranie, to im mało i "meh, słabe to", zatem na cel mogą Snuff 102 obrać. Tyle, że nie licząc ciekawej konwersacji z psychologiem, ten film nie ma w sobie nic więcej do zaoferowania, jak wiadro bezceremonialnej przemocy, która brzydzi i odpycha w zupełnie inny sposób jak w takiej Pile, która jawi się przy tej produkcji niemal jak bajka na dobranoc.

3/10.

Dalej....


Twór inny niż wszystkie. Jedni twierdzą, że to przekombinowany synonim nudy z domieszką pretensjonalnego tonu, inni doszukując się głębszego znaczenia odkrywają niezwykłą formę, twierdząc przy tym, że przekaz oraz wizję autora zrozumieją tylko nieliczni. Ciężka w odbiorze stylistyka, absolutny brak dialogu, jak i fakt, że Bóg popełnia samobójstwo na samym początku, a z jego wnętrzności powstaje Matka Ziemia i zaczyna się dziać, albo i nie. Zależy od wrażliwości widza na artyzm. Nastolatki z USA twierdzą, że "Igrzyska Śmierci" i saga "Zmierzch" lepsze.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7406 dnia: Stycznia 21, 2015, 14:18:38 pm »
I orgins - bardzo fajny film, szczególnie dla tych, którym podobała się "druga ziemia", którą też polecam, bardzo. ten sam reżyser i scenarzysta. z filmu bije klimat indie, ale gra aktorska więcej niż przyjemna (brit marling <3), zdjęcia super, klimat aż wylewa się z ekranu. tematyka dla mnie super. no i zajebiście wpisuje się w trend konfrontacji nauka-wiara (patrz interstellar). 
dwa kciuki w górę.
Podpisuje się pod tym obiema rękami :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7407 dnia: Stycznia 23, 2015, 12:47:32 pm »
John Wick
Oglądasz, oglądasz i nie dowierzasz, że Keanu to pan po pięćdziesiątce. W bardzo dużym skrócie: jeśli szukasz kina akcji, gdzie trup ściele się gęsto, masz w poważaniu wszelakie niedorzeczności, chcesz się nacieszyć konwencją, świetną realizacją, wyświechtanymi dialogami, wyłączyć na jeden wieczór i przy okazji zobaczyć najlepszą scenę w nocnym klubie podającym naleśniki z rozpierdolem od czasu "Collateral", jak najbardziej polecam.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Czasami łapałem gruby dystans, ale Reeves w John Wick jest kozakiem z wymalowanym wkurwieniem i obojętnością na twarzy (jedne z niewielu, które mu dobrze wychodzą) w nienagannie skrojonym garniturze oraz dobrze pociągniętym tonie kolejnych kadrów.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2015, 12:53:15 pm wysłana przez Kert »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7408 dnia: Stycznia 23, 2015, 12:49:01 pm »
zagrał jak w matriksie

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7409 dnia: Stycznia 23, 2015, 12:52:10 pm »
zagrał jak w matriksie
Niby tak, ale ma jednak ze dwie, trzy sceny, które wybijają się ponad ogólną postać Neo o kamiennej twarzy. Spoilerów nie będzie ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7410 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:06:51 pm »
przy okazji zobaczyć najlepszą scenę w nocnym klubie podającym naleśniki z rozpierdolem od czasu "Collateral"
I tak miałem zobaczyć ten film, ale teraz to już ciśnienie na maksa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7411 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:10:56 pm »
John Wick
Oglądasz, oglądasz i nie dowierzasz, że Keanu to pan po pięćdziesiątce. W bardzo dużym skrócie: jeśli szukasz kina akcji, gdzie trup ściele się gęsto, masz w poważaniu wszelakie niedorzeczności, chcesz się nacieszyć konwencją, świetną realizacją, wyświechtanymi dialogami, wyłączyć na jeden wieczór i przy okazji zobaczyć najlepszą scenę w nocnym klubie podającym naleśniki z rozpierdolem od czasu "Collateral", jak najbardziej polecam.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Czasami łapałem gruby dystans, ale Reeves w John Wick jest kozakiem z wymalowanym wkurwieniem i obojętnością na twarzy (jedne z niewielu, które mu dobrze wychodzą) w nienagannie skrojonym garniturze oraz dobrze pociągniętym tonie kolejnych kadrów.


Czy przed nim spierdala Theon Greyjoy vel Fetor?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7412 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:13:28 pm »
Cytuj
Czy przed nim spierdala Theon Greyjoy vel Fetor?

Tak

Najlepsze było "John, pracujesz znowu?"


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7413 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:18:18 pm »
Cytuj
Czy przed nim spierdala Theon Greyjoy vel Fetor?

Tak

Najlepsze było "John, pracujesz znowu?"
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7414 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:23:27 pm »
Cytuj
Czy przed nim spierdala Theon Greyjoy vel Fetor?

Tak

Najlepsze było "John, pracujesz znowu?"


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7415 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:29:33 pm »
przy okazji zobaczyć najlepszą scenę w nocnym klubie podającym naleśniki z rozpierdolem od czasu "Collateral"
I tak miałem zobaczyć ten film, ale teraz to już ciśnienie na maksa.
Nie no, spuść z pary, w John Wick wygląda to trochę inaczej, jest zdecydowanie bardziej przerysowane ;)

zagrał jak w matriksie
Niby tak, ale ma jednak ze dwie, trzy sceny, które wybijają się ponad ogólną postać Neo o kamiennej twarzy. Spoilerów nie będzie ;)
Aha, skoro o Matrix mowa, to dodam, że w John Wick poznałem aktora, który odtwarzał jednego z agentów w Matrix: Reloaded (najbardziej zauważalny był w scenie na autostradzie).

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7416 dnia: Stycznia 23, 2015, 13:59:36 pm »
Miałem też wrażenie, że znowu gdzieś tam w tle Dan Blizerian jest dojeżdżany

Cytuj
Czy przed nim spierdala Theon Greyjoy vel Fetor?

Tak

Najlepsze było "John, pracujesz znowu?"


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2015, 14:04:32 pm wysłana przez Szymku »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7417 dnia: Stycznia 23, 2015, 22:30:12 pm »
Będę polował na Melancholie der Engel. Wątpliwe bym go znalazł w koszyku w Saturnie, ale może uda się na sieci zamówić. Niemal trzy godziny tytuł. Podobno kapitalna ścieżka ćwiekowa, a sam film potrafi zauroczyć miejscówkami.
Marian Dora rzecz jasna to nie klasa, którą Darren Aronofsky prezentuje, ale potrafi wstrząsnąć widzem. Tylko by nie skończyło się znowu na kwadransie sadystycznych, wyuzdanych scen gore przeplatanych tak przez 40 sek. ciekawym dialogiem i znowu jakieś chore wizje oraz wypaczenie przekraczające granice smaku. A chodzą słuchy, że ostatnia godzina taka właśnie jest, a tylko uważny widz odnajdzie przesłanie i drugie dno. Oby inne dno.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7418 dnia: Stycznia 24, 2015, 08:59:56 am »
Birdman - dużo i glosno mowi sie o tym filmie i zapewniam, ze nie sa to opowiesci przesadzone. Dla gry aktorskiej, dla formy trzeba, po prostu trzeba ten film obejrzec

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Filmy
« Odpowiedź #7419 dnia: Stycznia 24, 2015, 10:54:57 am »
Kumpela mi polecala, wybieram sie lada dzien.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7420 dnia: Stycznia 25, 2015, 15:03:02 pm »
Tez polecam Birdmana - bardzo daleki od tego czego oczekiwalem, swietny film. Nie tylko dla komiksiarzy.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7421 dnia: Stycznia 27, 2015, 21:12:55 pm »


BirdmanWłaśnie wróciłem i również uważam, że to świetne kino. Jak było wcześniej pisane sam sposób nakręcenia oraz gra aktorska powoduje, że ręce same składają się do oklasków. Świetna opowieść o człowieku uwięzionym w swojej przeszłości który nie może odnaleźć się w swojej obecnej sytuacji życiowej jednocześnie starając się bezskutecznie odciąć od "człowieka-ptaka". Do tego wiele innych przesłań które bardzo przypadły mi do gustu. Bawi oraz wzrusza. Polecam!

PS. Norton miszcz.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7422 dnia: Stycznia 30, 2015, 13:09:28 pm »


The Imitation Game
Opowieść filmowa skupiająca się na postaci Alana Turinga, antypatycznego i genialnego matematyka, który w nienaukowym środowisku zapisał się w annałach historii głównie, jako twórca maszyny łamiącej niemiecką Enigmę przyczyniając się znacznie do przechylenia szali wygranej aliantów w IIWŚ.
Jeśli pozostawić w poważaniu niekiedy na siłę sensacyjny i uproszczony ton przedstawienia wydarzeń, momentami niemalże teatralne dialogi otrzymujemy naprawdę solidnie poprowadzoną opowieść, którą śledzi się z niezwykłym zaciekawieniem, przywodzącym na myśl "Piękny Umysł" Howarda. Oczywiście z założeniem, że wszelaką dumę i celność historyczną przemilczymy. Twórcy zachowali w wątkach trzon prawdy, cała otoczka wg mnie jest dyskusyjna i nieco zbyt prosto opowiedziana. Nie uważam, że jest film wybitny, czy nawet warty nagród, ale ma swoje momenty, ciekawe i kontrowersyjne wątki pozostawiające widza z odpowiednimi przemyśleniami wywołanymi przez odpowiednio naciskane przez reżysera struny.
Na plus ewidentnie aktorstwo niemalże każdego z odtwórców. Cumberbatch zrobił na mnie niemałe wrażenie, ale należy tu podkreślić rolę Alexa Lawthera, który wcielając się w młodego Turinga nie odstępował na krok od poziomu Benedicta, postacie drugoplanowe również wypadły charyzmatycznie (świetny Mark Strong). Osobne zdanie należy się pięknej ścieżce dźwiękowej stworzonej przez Desplata. Aby poruszyć kwestie głębsze, bardziej subtelne składające się na pozytywny, czy też negatywny odbiór musiałbym szaleć ze spoilerami, więc podsumuję, że trafiając na ten film myślę, że warto przy nim zostać i obejrzeć.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7423 dnia: Stycznia 30, 2015, 13:42:37 pm »
Też dzisiaj oglądałem, moja treściwa recka:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7424 dnia: Stycznia 30, 2015, 13:58:54 pm »
:lol: Dobre.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2015, 14:20:50 pm wysłana przez Kert »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7425 dnia: Stycznia 30, 2015, 14:11:16 pm »
Może źle zrozumiałem puentę filmu?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7426 dnia: Stycznia 30, 2015, 14:20:20 pm »
Może źle zrozumiałem puentę filmu?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
To właśnie miałem na myśli, opisując w spoilerze o "zapędzeniu się w kozi róg". Po zastanowieniu w sumie jest podany nieco na siłę, więc poprawiam to, co napisałem w spoilerze.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7427 dnia: Stycznia 30, 2015, 14:54:42 pm »
Mi Imitation game, podobnie jak Theory of everything niespecjalnie podeszło. Widać nie mam słabości do angielskich geniuszy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7428 dnia: Stycznia 30, 2015, 15:52:01 pm »
Sniper ten nowy oskarowy- raczej słaby film z masą głupot. Zawiedzionym.

el becetol

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7429 dnia: Stycznia 30, 2015, 16:23:13 pm »
No, nie potrafi 360 no scope to co za najlepszy snajper. I brak killstreaków  :evil:

lupinator

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7430 dnia: Lutego 05, 2015, 16:34:28 pm »
Obejrzałem ostatnio najnowszych Nędzników. Całkiem spoko film chociaż wolę starą wersję. Ucieszyło mnie jednak bardzo jak Anne Hathaway dość szybko odpadła z fabuły, bo nie uważam, żeby była jakkolwiek dobrą aktorką, ale po filmie sprawdziłem, że ona dostała Oscara za ten epizodzik. Ubaw po pachy z tych nagród (wiem, że po czasie mocno) :0

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7431 dnia: Lutego 09, 2015, 13:43:33 pm »
Obejrzałem niedawno Nightcrawler. Powiem tylko jedno. Jake mistrz i dla niego warto obejrzeć.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7432 dnia: Lutego 12, 2015, 20:02:42 pm »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7433 dnia: Lutego 18, 2015, 07:59:26 am »


Oculus - ciekawy, klimatyczny i fajnie zrealizowany horror stawiający bardziej na subtelne budowanie napięcia i atmosfery niepewności niż straszenie brzydkim ryjem wyskakującem w ekran. Szkoda, że nie udało się twórcom utrzymać ciężaru pierwszej godziny do końca seansu, ale i tak jest dobrze.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7434 dnia: Lutego 18, 2015, 08:43:13 am »
W myśl kontrastu dla powyższego.
Jak ktoś nie przepada za rysowanymi animacjami Disneya, oglądając Emperor's New Groove ma szansę się przekonać. Pomysł, który został później pociągnięty przez Dreamworks, czyli złamanie dotychczasowej formy, nierzadko dorosłe dowcipy sytuacyjne, komiczna animacja, przerysowani bohaterowie, dobre puenty. Wersja oryginalna, więc nie wiem, jak wypada polski dubbing, który w przypadku animacji często ma decydujące znaczenie o odbiorze filmu.
Jak ja mogłem ominąć ten tytuł, to prawdziwa kopalnia beki i przy którym bawić się będziemy nawet lepiej, niż latorośl z którą wypada go oglądnąć ;)


Marins

  • Gość
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7435 dnia: Lutego 18, 2015, 10:22:20 am »
Emperor's New Groove moje top bajek, naprawdę jest świetna i idzie się uśmiać  :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7436 dnia: Lutego 26, 2015, 21:13:28 pm »


2girls1cup w wersji pełnometrażowej w wydaniu pure HC. Nie oglądać.  :evil:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7437 dnia: Lutego 27, 2015, 00:17:13 am »
Ten film jest gówniany i amatorski, a montaż to jakaś tragedia. Nie wiem jak możesz polecać to coś.

Taki "Serbski film" to istne arcydzieło przy tym. Zresztą w sumie to polecam. Dobre kino horror xxx, a nie to dziadostwo co Sylvan zapodał.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7438 dnia: Lutego 27, 2015, 03:14:05 am »
To ja moze polece film ktory od wielu lat zalega na półce obok wielkich.
mianowicie:
Zatoichi
Polecam to mało..

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Filmy
« Odpowiedź #7439 dnia: Lutego 27, 2015, 20:18:27 pm »
To ja moze polece film ktory od wielu lat zalega na półce obok wielkich.
mianowicie:
Zatoichi
Polecam to mało..

Zatoichi
jest świetny, momentami zabawny i jak żywo mi genialne Tenchu przypominał. MAŁO TEGO, finałowa walka to istna bomba. Leszke, plus.

Natomiast nigdzie nie napisałem, że Ośmiorniczki polecam, Sylvan, ogarnij  :shifty:

Ten film jest gówniany i amatorski, a montaż to jakaś tragedia. Nie wiem jak możesz polecać to coś.

Taki "Serbski film" to istne arcydzieło przy tym. Zresztą w sumie to polecam. Dobre kino horror xxx, a nie to dziadostwo co Sylvan zapodał.