Autor Wątek: Newsy filmowe  (Przeczytany 315870 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1120 dnia: Marca 03, 2014, 11:45:10 am »
ZA CO 12 Years a Slave dostał nagrody?!?!?!
Film rozciągnięty na 2h a można było je upchnąć w 1,5... jak nie mniej nawet. Pełno scen które nic nie wnoszą (niebo przez jakieś 20 sekund, twarz głównego bohatera który robi grymasy).
Ja się pytam ZA CO?!
A no..przecież biją tam czarnych, a za to trzeba dawać Oscary.

No i Grawitacja..toż to film idealny do piątkowego wieczoeu z  TVNem, efekty owszem spoko, ale za co ten reżyser dostał nagrodę?!?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1121 dnia: Marca 03, 2014, 11:49:50 am »
Za reżyserię ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1122 dnia: Marca 03, 2014, 11:54:03 am »
Za reżyserię ;)
A faktycznie!

Nie no film w ogóle niczym poza efektami i oryginalną "miejscówką" mnie nie urzekł.
Najbardziej mi szkoda American Hustle, znacznie lepszy film niż Zniewolony a nic nie zdobył. Ehhhh

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1123 dnia: Marca 03, 2014, 11:55:09 am »
No i Grawitacja..toż to film idealny do piątkowego wieczoeu z  TVNem, efekty owszem spoko, ale za co ten reżyser dostał nagrodę?!?
Reżyser trzyma film za jaja i kieruje nim od początku, do końca. Ja nagrodę dla Cuarona traktuję bardziej, jako kategorię techniczną. Obejrzyj choćby jeden lepszy film Making Of z Grawitacji i zobaczysz, o co chodzi. Zresztą, Cuaron kwalifikował się do tej nagrody już przy okazji Children Of Men.

ZA CO 12 Years a Slave dostał nagrody?!?!?!
Film rozciągnięty na 2h a można było je upchnąć w 1,5... jak nie mniej nawet. Pełno scen które nic nie wnoszą (niebo przez jakieś 20 sekund, twarz głównego bohatera który robi grymasy).
Ja się pytam ZA CO?!
A no..przecież biją tam czarnych, a za to trzeba dawać Oscary.
Porażająca siła argumentów. Nie oglądaj Wstydu od McQueena, bo kur** uśniesz. Tam bohater nieprzerwanym kadrem przez 3 minuty filmu biegnie po ulicy, przez kolejne 5 minut słucha, jak siostra ckliwie śpiewa piosenkę i 2, jak wpatruje się w babę w metrze. No ale jest ruchańsko, to może dotrwasz. Tree Of Life w ogóle sobie podaruj, bo tam przez większość filmu jest gapienie się w niebo i narracja.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 11:56:50 am wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1124 dnia: Marca 03, 2014, 11:58:09 am »
Najbardziej mi szkoda American Hustle, znacznie lepszy film niż Zniewolony a nic nie zdobył. Ehhhh

Jeszcze nie oglądałem, ale słyszałem, że poza aktorstwem to dość słabo. Już bardziej Wilka szkoda jeśli tak.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1125 dnia: Marca 03, 2014, 12:01:42 pm »
No i Grawitacja..toż to film idealny do piątkowego wieczoeu z  TVNem, efekty owszem spoko, ale za co ten reżyser dostał nagrodę?!?
Reżyser trzyma film za jaja i kieruje nim od początku, do końca. Ja nagrodę dla Cuarona traktuję bardziej, jako kategorię techniczną. Obejrzyj choćby jeden lepszy film Making Of z Grawitacji i zobaczysz, o co chodzi. Zresztą, Cuaron kwalifikował się do tej nagrody już przy okazji Children Of Men.

ZA CO 12 Years a Slave dostał nagrody?!?!?!
Film rozciągnięty na 2h a można było je upchnąć w 1,5... jak nie mniej nawet. Pełno scen które nic nie wnoszą (niebo przez jakieś 20 sekund, twarz głównego bohatera który robi grymasy).
Ja się pytam ZA CO?!
A no..przecież biją tam czarnych, a za to trzeba dawać Oscary.
Porażająca siła argumentów. Nie oglądaj Wstydu od McQueena, bo kur** uśniesz. Tam bohater nieprzerwanym kadrem przez 3 minuty filmu biegnie po ulicy, przez kolejne 5 minut słucha, jak siostra ckliwie śpiewa piosenkę i 2, jak wpatruje się w babę w metrze. No ale jest ruchańsko, to może dotrwasz. Tree Of Life w ogóle sobie podaruj, bo tam przez większość filmu jest gapienie się w niebo i narracja.
Ja nie mówię że Zniewolony to zły film..ale na pewno gorszy niż konkurencja w kategorii "najlepszy film".


Najbardziej mi szkoda American Hustle, znacznie lepszy film niż Zniewolony a nic nie zdobył. Ehhhh

Jeszcze nie oglądałem, ale słyszałem, że poza aktorstwem to dość słabo. Już bardziej Wilka szkoda jeśli tak.
Scenariusz nie jest może wybity, ale wciągający i ciągle człowiek się zastanawia jak to się wszystko skończy, kto kogo na końcu wyroluje i w jaki sposób.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1126 dnia: Marca 03, 2014, 12:23:17 pm »
Mi szkoda di Caprio, który powinien dostać nagrodę za Wilka z Wall street. Matthew za Dallas Buyers Club należala się nagroda w takim samym stopniu jak Christianowi Bale za Mechanika. Nie twierdzę, że DBC jest słaby bo to bardzo dobre kino, ale naprawdę McConaughey ma lepsze role filmowe w dorobku - np. w Mud. Nawet w Wilku zagrał lepiej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1127 dnia: Marca 03, 2014, 12:25:00 pm »
taka luźna dygresja i pytanko za razem. czy tylko mi się wydaje, czy kert ostatnio "setezeruje"?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1128 dnia: Marca 03, 2014, 14:58:02 pm »
OK, ogarnąłem posty z reddita i galę mogę podsumować następująco (bez kolejności chronologicznej):

> Jennifer Lawrence przewracająca się na czerwonym dywanie, policjant-motocyklista, a raczej T1000 stojący obok próbował ją ratować i zaliczył drugą bazę dotykając cycka.
     
     

> Will Smith rozpoznał w wywiadzie kamerzystę z Fresh Prince of Bel-Air, pytając: „To Ty jeszcze masz robotę?”

> Pharell Williams zaoszczędził na krawcu, przychodząc w krótkich spodenkach.

> Sukienka Anne Hathaway powoduje epilepsję.

> Laska śpiewająca piękną piosenkę „Let It Go” z Frozen całkowicie ją zjebała, pewnie przez Travoltę, który zapowiadając ją zapomniał, jak się nazywa.

> Jared Leto jest Jezusem i jak wstaje, reszta go naśladuje.

> Wszyscy przyszli z rodzicami. Leo wziął mamę, żeby go pocieszała i załatwiła kilka kolejnych supermodelek do ruchania.

> Branża gratuluje Samsungowi udanej akcji promocyjnej z samojebką przy pomocy S4. Tylko Bradley Cooper wie, jak robić takie zdjęcia. Niestety Liza Minelli, a raczej jej męski odpowiednik jak brutalnie zażartowała prowadząca, nie załapała się w kadrze. Spacey kradnie wszystko. Twitter klęka.

> Branża nie gratuluje pizzerii udanej akcji promocyjnej, która uwzględnia Brada Pitta rozdającego papierowe talerzyki wśród innych celebrytów. Podobno dostarczyciel dostał tylko 2 dolce napiwku. Nikt nie wie, z jakiej to pizzeri.

> Leo DiCaprio nie jest głodny/nie lubi pizzy.

> Madds Mikkelsen w kadrze. Mokro. Skandynawia tonie.

> Jim Carrey, jakiego lubimy. Żarciki narkotykowe.

> Christoph Waltz mówi po angielsku lepiej, niż rdzenni mieszkańcy.

> Bill Murray ch**owo z godnością się starzeje.

> Harrison Ford ma wyje**ne. Na wszystko. Przedstawia zdanie "It's a wild dangerous thrilling ride, everybody fasten your seatbelts", jakby mówił o śmierci dziecka. Nie wie, dlaczego i po co przyszedł.

> Duże natężenie żartów prowadzącej o waleniu konia przez Jonaha Hilla w „Wilku z Wall Street”.

> Kevin Spacey następnym Bondem. WIDZĘ TO.

> Charlize Theron to najlepszy MILF, jakiego można ujrzeć gdziekolwiek.

> McConaughey nie bijący się w pierś, nie nucący piosenki i nie wpatrzony w DiCaprio przy odbiorze nagrody, to największy zawód wieczoru. Mogą spierdalać.

> Jak zachować klasę:
         
         
         
         
         TO SPOJRZENIE NA DRUGIM PLANIE.

« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 15:11:14 pm wysłana przez Kert »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1129 dnia: Marca 03, 2014, 15:41:31 pm »
ZA CO 12 Years a Slave dostał nagrody?!?!?!

Za to ze jest o biednych murzynach. Biały czlowiek musi ich teraz przepraszać na kolanach. Pewniak to był przecież. Oskarowa gala powinna być przeniesiona do rosji, tam nie było by takich farmazonów.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1130 dnia: Marca 03, 2014, 16:52:04 pm »
Scenariusz nie jest może wybity, ale wciągający i ciągle człowiek się zastanawia jak to się wszystko skończy, kto kogo na końcu wyroluje i w jaki sposób.
W moim przypadku było zupełnie inaczej. American Hustle oglądałem w kinie i nie byłem w stanie wciągnąć się w wydarzenia przedstawione na ekranie. Wszystko było jakieś chaotyczne, mdłe, nieangażujące i nudne. Film jest pięknie wystylizowany, miewa niekonwencjonalne przebłyski w scenariuszu i jest dobrze zagrany, ale ogólnie cierpiałem podczas seansu i nie mogłem doczekać się końca (a uważam salę kinową za najlepsze miejsce do oglądania filmów). Dodatkowo żadna z postaci nie wywoływała jakiejkolwiek sympatii, więc nie siedziałem w napięciu oczekując rozwiązania sprawy i cała ta intryga latała mi koło d*py.

Film rozciągnięty na 2h a można było je upchnąć w 1,5... jak nie mniej nawet. Pełno scen które nic nie wnoszą (niebo przez jakieś 20 sekund, twarz głównego bohatera który robi grymasy).
Jeśli nie wyciągnąłeś nic z tych scen, to znaczy, że ani trochę nie wczułeś się w sytuację bohatera. Te sceny miały swój jasny cel i do mnie dotarły. Pewnie masz na myśli scenę po tym, jak główny bohater
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Naprawdę nie widzisz w niej żadnej zasadności?

No i Grawitacja..toż to film idealny do piątkowego wieczoeu z  TVNem, efekty owszem spoko, ale za co ten reżyser dostał nagrodę?!?
Za reżyserię. Nagroda w pełni zasłużona. W głowie mi się nie mieści, jak Alfonso ogarniał te wszystkie skomplikowane sceny. Wszystko tam jest pięknie dograne.
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1131 dnia: Marca 03, 2014, 16:58:50 pm »
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Pokazują niebo w filmie = dłużyzna, po cholerę to, ale nad przekazem i nad bardzo prostą metaforą trudno się te 10s podczas oglądania nieba zastanowić.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1132 dnia: Marca 03, 2014, 17:03:33 pm »
Artyści, jedyna grupa która dobrze prawi jak przymiera głodem..

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1133 dnia: Marca 03, 2014, 17:54:57 pm »
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Pokazują niebo w filmie = dłużyzna, po cholerę to, ale nad przekazem i nad bardzo prostą metaforą trudno się te 10s podczas oglądania nieba zastanowić.
Nie no ja czaję że to ma być metafora wolności, a te pokazanie twarzy wyrażać emocje...
Ale może ja miałem w drugą stronę tzn nie że
Cytuj
nie wyciągnąłeś nic z tych scen, to znaczy, że ani trochę nie wczułeś się w sytuację bohatera.
ale wczułem się tak, że nie potrzebowałem dodatkowego pokazywania tego wszystkiego.
Nie trudno domyślić się że mu było ciężko, że tęsknił za rodziną, czy szukał każdej możliwości aby się jakoś uratować z tego wszystkiego.
A dla ludzi którzy nie potrafią tego ogarnąć to przynajmniej jakiś dialog wewnętrzny bohatera powinni dodać.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1134 dnia: Marca 03, 2014, 17:57:06 pm »
Za reżyserię. Nagroda w pełni zasłużona. W głowie mi się nie mieści, jak Alfonso ogarniał te wszystkie skomplikowane sceny. Wszystko tam jest pięknie dograne.
No tu faktycznie się zagalopowałem, nie jestem reżyserem więc nie wiem ile on pracy w to włożył, ja widzę tylko końcowy efekt.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1135 dnia: Marca 03, 2014, 18:16:58 pm »
A dla ludzi którzy nie potrafią tego ogarnąć to przynajmniej jakiś dialog wewnętrzny bohatera powinni dodać.
Kwestią dygresji. Czyli rozumiesz osoby, które lubiły narrację w Blade Runnerze? Tam właśnie w wersji kinowej zastosowano narrację głównego bohatera, tylko po to, żeby widzowie nie pogubili się w fabule i wprowadzanych scenach.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1136 dnia: Marca 03, 2014, 18:23:51 pm »
A dla ludzi którzy nie potrafią tego ogarnąć to przynajmniej jakiś dialog wewnętrzny bohatera powinni dodać.
Kwestią dygresji. Czyli rozumiesz osoby, które lubiły narrację w Blade Runnerze? Tam właśnie w wersji kinowej zastosowano narrację głównego bohatera, tylko po to, żeby widzowie nie pogubili się w fabule i wprowadzanych scenach.
Nie mam nic przeciwko takim zabiegom. Jeśli dzięki temu więcej ludzi zrozumie film to spoko.
Powtórzę się jeszcze raz: nie mówię że Zniewolony to zły film, jest dobry, ale moim zdaniem czy Wilk czy American Hustle są lepszymi filmami (lepiej mi się je oglądało), ale ja w Akademii nie siedzę więc się nie znam :P

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1137 dnia: Marca 03, 2014, 21:20:57 pm »
ale wczułem się tak, że nie potrzebowałem dodatkowego pokazywania tego wszystkiego.
(...)
A dla ludzi którzy nie potrafią tego ogarnąć to przynajmniej jakiś dialog wewnętrzny bohatera powinni dodać.
Skoro sam nie potrzebowałeś tych scen przestoju, żeby zrozumieć myśli bohatera, to skąd pomysł, żeby używać narracji spoza kadru? CO?! Chyba już lepiej, jak film pokazuje coś bez słów, niż mówi Ci dokładnie o co chodzi za pomocą wypowiadanej kwestii IN YOU FACE.
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak taki dialog wewnętrzny mógłby wyglądać. ;)
Ja bardzo lubię wspomnianą przeze mnie scenę rozglądania się Solomona. Każdy z niej może wyciągnąć co mu się podoba (o czym myśli? Nadziei? Czy obawia się, że list przepadnie? Czy znowu zostanie oszukany? Czy rzeczywiście koszmar się skończy? Czy zobaczy wreszcie swoją rodzinę?).
Mój największy problem z tym filmem jest prozaiczny i wiąże się z jego tytułem. Mając świadomość, że bohaterowi zostanie zwrócona wolność, film nie trzymał mnie w napięciu. Były mocne sceny, ale mimo to widz mógł się czuć bezpiecznie. Porównanie jakie mi przychodzi na myśl (pewnie nie na miejscu, ale kto by się przejmował polityczną poprawnością na forumku) to dom strachu, taki z wesołego miasteczka. Wchodząc do niego wiesz, że będziesz się bać, ale równocześnie zdajesz sobie sprawę, że koszmar się skończy, jak tylko z niego wyjdziesz. Poza tym film jest dobry. Na Filmwebie dałem mu 7/10, ale jak tak sobie myślę, to chyba zasługuje na ósemkę (bdb). Za jakiś czas może do niego wrócę.

Zgadzam się z Tobą co do tego, że to Wilk powinien wygrać główną nagrodę. To był film. Energia dawno nie widziana przeze mnie w kinie. :)
PSN ID: WojtqGO

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1138 dnia: Marca 05, 2014, 10:02:27 am »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1139 dnia: Marca 05, 2014, 10:15:09 am »
Wahlberg chwyci w przyszłym roku Malinę za tę rolę. To pewne. I dlaczego film, który nazywa się Transformers jest o ludziach? DWIE GODZINY UNIWERSUM I WALK ROBOTÓW, a nie jakieś reperowanie złomu w szopie rozciągnięte pewnie na 30 minut filmu, ja pier**lę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1140 dnia: Marca 05, 2014, 10:21:00 am »
Yep. Jestem za rozwałką na Cybertronie, albo rebootem najlepszego anime z '86.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1141 dnia: Marca 05, 2014, 12:41:23 pm »
Wahlberg chwyci w przyszłym roku Malinę za tę rolę. To pewne.
Nie wspominając o lasencji - jego filmowej córce, której krzyk nawet nie brzmi przekonująco.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2014, 14:23:55 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1142 dnia: Marca 05, 2014, 12:51:04 pm »
Za to wygląda, a tylko to się liczy.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1143 dnia: Marca 05, 2014, 21:53:15 pm »
Wahlberg chwyci w przyszłym roku Malinę za tę rolę. To pewne. I dlaczego film, który nazywa się Transformers jest o ludziach? DWIE GODZINY UNIWERSUM I WALK ROBOTÓW, a nie jakieś reperowanie złomu w szopie rozciągnięte pewnie na 30 minut filmu, ja pier**lę.
Już dawno to mówiłem! Zrobić cały film na Cybertronie bez ludzi. ROBOTY ROBOTY I JESZCZE RAZ ROBOTY.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1144 dnia: Marca 06, 2014, 09:11:29 am »
To tak jeszcze Oscarowo:


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1145 dnia: Marca 06, 2014, 21:56:54 pm »
PSN ID: WojtqGO

Marins

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1146 dnia: Marca 07, 2014, 06:05:20 am »
Cytuj
The Last of Us zmierza na duże ekrany
Spełniają się niewypowiedziane marzenia niejednego z graczy. The Last of Us™ (PS3), najbardziej odznaczona gra zeszłego roku pojawi się również na dużych ekranach. Jeśli nie mieliście okazji produkcji ograć to może przynajmniej zapoznacie się z jej historią w wersji filmowej?
To jednak dopiero początek rewelacji. Scenariuszem filmu zajmie się sam Neil Druckmann, Sam Raimi obejmie rolę reżysera, pomagać im będzie ekipa z Ghost House, a całość zostanie wydana przez Screen Gems.

Nasza współpraca z Samem Raimi, Ghost House Pictures i Screen Gems to idealnie dopasowane zespoły do tworzenia filmu opartego na "The Last of Us".

Tak o sprawie powiedział Evan Wells z Naughty Dog.

Od wypuszczenia naszej gry w czerwcu prowadziliśmy wiele rozmów dotyczących stworzenia filmu, nie moglismy jednak znaleźć lepszych partnerów, dzielących z nami tą samą kreatywną wizję i wysokiej jakości standardy. Z niecierpliwością wyczekujemy współpracy z Samem, jego zepsołem i Screen Gems, by stworzyć film, który zaszokuje nie tylko fanów gry, ale też całą widownię.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1147 dnia: Marca 07, 2014, 15:46:04 pm »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1148 dnia: Marca 07, 2014, 16:12:25 pm »
Powiedzcie, że to żart.
Clint jako stary badman ok, reszta nie ok.
Fryty tyty dotknij pyty

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1149 dnia: Marca 07, 2014, 16:56:20 pm »
Nie no, chyba nie uwierzyłeś? ;)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1150 dnia: Marca 07, 2014, 17:04:55 pm »
He, oglądałem ten zwiastun w 240p i uwierzyłem  :lol:
Fryty tyty dotknij pyty

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1151 dnia: Marca 08, 2014, 12:24:32 pm »
Super plakat adaptacji Dostojewskiego.

PSN ID: WojtqGO

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1152 dnia: Marca 18, 2014, 09:04:30 am »


Wygląda interesująco. Reżyserem jest debiutant w świecie "dużych" filmów. Gość wcześniej zrobił tą krótkometrażówkę (która była chyba jego przepustką do Hollywoodu) -

Szkoda, że prawdopodobnie nie ma co liczyć na walkę o samicę (która w takich warunkach niewątpliwie miałaby miejsce).
PSN ID: WojtqGO

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1153 dnia: Marca 18, 2014, 10:46:18 am »
Effy <3

Marins

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1154 dnia: Marca 19, 2014, 14:43:11 pm »

« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2014, 14:49:05 pm wysłana przez Marins »

iko

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1155 dnia: Marca 20, 2014, 19:26:01 pm »



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1156 dnia: Marca 20, 2014, 19:50:38 pm »
Gdzieś to juz tu bylo.

Marins

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1157 dnia: Marca 24, 2014, 16:33:30 pm »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1158 dnia: Marca 27, 2014, 17:12:50 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #1159 dnia: Marca 28, 2014, 01:12:07 am »
O FAK :lol: Tego się nie spodziewałem. Na żółwiach też się wychowałem, więc Bay na razie jedzie po dzieciństwie, hehe.