Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Kingdom Come: Deliverance II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez siudym dnia Dzisiaj o 19:22:56 »
O tym samym pomyslalem. Moze jednak bedzie. Dla mnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, strasznie sie jaram. Fajnie, ze to kontynuacja przygod Henryka, bo byly jakies plotki, ze 100 lat pozniej bedzie sie rozgrywac. Tak prawde mowiac to raczej powinno nazywac sie Kingdom Come Part 2 :) Bo jedynka to sie nie zakonczyla, ale "urwała" :)
2
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Kingdom Come: Deliverance II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 11:58:19 »
Dziwne, że nie pokusili się o next gen update dla jedynki z tą zapowiedzią.
3
Pchli Targ / Odp: Wyprzedaż gier Kyo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 08:46:40 »
Update.

Ronin 180zł
FF16 80zł
4
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 08:16:58 »
Bo takie mają być.
5
Multiplatformowe Current Gen / Kingdom Come: Deliverance II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Wczoraj o 20:11:55 »
6
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Wczoraj o 20:03:53 »
Ja nadrabiam wszystko do póki mogę.
Teraz pobieram Kingdom Come Deliverance. Może mi to siądzie, patch 60fps to jednak mogliby wrzucić na takiego XSX. Ponoć dwójka w tym roku.
Zamówiłem także Lords of the Fallen po opini Sylvana. Głód Soulslike jest zbyt mocny.
Chciałem jeszcze ograć grę wszech czasów tzn. Okaryna wylądowała na XSX w najlepszej wersji, ale nie potrafię tego uruchomić jak na razie.
Ishin chyba 4 chapter, niestety Yakuza z tych nudnych, ziew, nie wiem czy to skończę.
Zostanie jeszcze dupeczka ze Staller Blade, może coś z retro i koniec nałogu na ten rok.
Przecież dopiero kwiecień. Nawet jak to wszystko ograsz, to będzie jeszcze z pół roku przed tobą.
KCD to najlepszy rpg w jakiego grałem.

W końcu skończyłem Baldura, tylko 150h a podejrzewam, że inne podejście, inną klasą postaci, tym razem postacią po prostu złą oraz innym teamem to by było jak inna gra, tak jeśli chodzi o gameplay jak i o historię i kolejne 100h do nabicia. Chora gra, 10/10.

W związu z tym, że mam plan nadrobić wszystkie części Gears of War w tym roku to zacząłem 2. Wchodzi dużo lepiej niż jedynka w wersji ultimate. Jestem zaskoczony jak to się dobrze zestarzało, wygląda fajnie a do tego gameplayowo duzo lepsze niz serie nudnych killroomow z jedynki. Od 3 wchodzę na nieznane wody, bo wczesniej ogrywalem tylko 2 pierwsze części.
150h to nie tak źle. Trails from Zero przeszedłem w 145 niedawno.
Gearsy po 3 części nie są warte coraz droższego prądu w uśmiechniętej Polsce. 1-3 top, reszta moglaby nigdy nie powstać i to byłoby najlepsze.
7
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Master_666 dnia Wczoraj o 17:48:26 »
Czemu te krawędzie są takie ostre?
8
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez windomearl dnia Wczoraj o 13:53:28 »
W końcu skończyłem Baldura, tylko 150h a podejrzewam, że inne podejście, inną klasą postaci, tym razem postacią po prostu złą oraz innym teamem to by było jak inna gra, tak jeśli chodzi o gameplay jak i o historię i kolejne 100h do nabicia. Chora gra, 10/10.

W związu z tym, że mam plan nadrobić wszystkie części Gears of War w tym roku to zacząłem 2. Wchodzi dużo lepiej niż jedynka w wersji ultimate. Jestem zaskoczony jak to się dobrze zestarzało, wygląda fajnie a do tego gameplayowo duzo lepsze niz serie nudnych killroomow z jedynki. Od 3 wchodzę na nieznane wody, bo wczesniej ogrywalem tylko 2 pierwsze części.
9
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Wczoraj o 13:44:50 »
Ja nadrabiam wszystko do póki mogę.
Teraz pobieram Kingdom Come Deliverance. Może mi to siądzie, patch 60fps to jednak mogliby wrzucić na takiego XSX. Ponoć dwójka w tym roku.
Zamówiłem także Lords of the Fallen po opini Sylvana. Głód Soulslike jest zbyt mocny.
Chciałem jeszcze ograć grę wszech czasów tzn. Okaryna wylądowała na XSX w najlepszej wersji, ale nie potrafię tego uruchomić jak na razie.
Ishin chyba 4 chapter, niestety Yakuza z tych nudnych, ziew, nie wiem czy to skończę.
Zostanie jeszcze dupeczka ze Staller Blade, może coś z retro i koniec nałogu na ten rok.
10
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andryush dnia Wczoraj o 13:28:14 »
FORSPOKEN

Gra chodzi za śmieszne pieniądze, stwierdziłem że warto dać szansę. Początek zarówno wizualnie jak również grywalnościowo daje radę. Gram w trybie RT 120Hz , więc tak jakby w trybie 40fps. Kiedyś już to pisałem, współczesny Infamous z większym naciskiem na rpg
Strony: [1] 2 3 ... 10