Autor Wątek: Battlefield Heroes  (Przeczytany 2430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Battlefield Heroes
« dnia: Listopada 14, 2009, 00:48:02 am »
Szukałem tematu tej fascynującej gierki i o dziwo nie znalazłem.
Chciałbym powiedzieć że gra jest świetna. Ładna, płynna, PROSTA I ZA DARMO (poza opcjonalnymi mikropłatnościami). Włączasz i zaczynasz napierdzielać. Do wyboru 3 klasy: żołnierz, komandos, gunner (ee??).
Super rozwiązana sprawa nabijania leveli i exp. (co 2 lvl mamy umiejętność, a każde odebrane 1hp przeciwnikowi to 1exp).

Giera jest także bardzo drużynowa. Ciężko grać samotnie, zwłaszcza że nie da się podlecieć jak w CS do 3 graczy, zasadzić heady i leżą wszyscy. W sytuacji kiedy 2 do ciebie pruje - giniesz. Można sobie w czasie rozgrywki udostępniać umiejętności (częściowo np. leczenie, tarcza).
Broń i akcesoria można kupić idealnie pod swój styl grania za zarobione punkciki z misji (np. zabij 30 osób z karabinu itp.)

Osobiście mogę też dodać że dostarcza duuużo zabawy i potrafi naprawdę poprawić humor. Sama stylistyka graficzna już jest pozytywna :)
Ostatnio grywam dużo więc zachęcam innych by spróbowali z czym to się je.

Mój nick: Szmajdzik    Heros którym gram: Szmajdzik2

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Battlefield Heroes
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 14, 2009, 02:33:42 am »
gralem w to z kumplami z kontera,
na poczatku strasznie wciaga, natomiast z czasem robi sie straaaaaaaaasznie nudna i ostatni raz wlaczylem ja w wakacje ;d
jezeli ktos chce sie pobawic przez maksymalnie miesiac to polecam, potem moge zapewnic, ze gra wyladuje w koszu;)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Battlefield Heroes
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 15, 2009, 01:20:08 am »
Grałem ze 2 miechy potem odstawiłem na chwilę ale teraz jak wróciłem to się oderwać nie moge  :P
Przetestowałem nowe ustawienia broni przez chwile. Zabawa z shotem ciekawa ale jednak nie dla mnie. Pistol długodystansowy to jest to :)
W grupke znajomych osób gra jest wyborna :)

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Battlefield Heroes
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 30, 2010, 12:26:02 pm »
Wiem że podwójny ale nie mogę starego edytować ;/

Zrobiłem ostatnio swoje frag movie z moją ulubioną i rzadko wykorzystywaną przez ludzi w grze bronią: