Autor Wątek: Debeściaki z Players Choice  (Przeczytany 15410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« dnia: Stycznia 01, 2004, 15:50:27 pm »
Jakie gry moglibyście polecić z czystym sercem z serii PC? Jakiś top 3:) Z małymi opisami byłby zapewne ciepło przyjęty:).

1. Eternal Darkness ( cudowna gra, która może dzięki niskiej cenie przezyje renesans), które chyba w ścisłej PC nie jest, ale jest przecenione
2.  Nightfire- prawie brat bliźniak GoldenEye. Multipayer zajawkowy jak w dziele RARE.
3. MoH- zajawka moprdowania nazistów (I hate those guys!:))

Poza tym z tych "mniej przecenionych" :) oczywiście Metroid. A jak sprawa wygląda z Sunshinem(wart tych 169?)) i Pikminem???
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2004, 22:19:25 pm »
Ja z serii player choice'a łyknąłem sobie REmake, Eternal Darkness, i 007:nightfire :)

Teraz czaje się na Super smash mario cos tam :)[/img]

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 01, 2004, 22:21:16 pm »
W Pikmina, gruby, nie gralem, ale nie lubie gier na czas. A co do SMS to nie dlabym tych 170zlotych. Chyab ze jestes maniakiem Mario, ale wtedy dawno mialbys te gre. Mysle ze mozna ja nabyc za jakies 90zl by nie meic wyrzutow.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 01, 2004, 22:26:16 pm »
Smash meele kosztuje 119zl

Zastanawiam się też nad CAPCOM VS. SNK 2 EO  - tylko 79 a w starego dobrego street fightera z kumplami zawsze można zagrać.

A co do SMS'a to na allegro są teraz chyba ze trzy na sprzedaż poniżej stówy.

_rikkimaru_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 01, 2004, 22:55:50 pm »
Resident Evil 1 - ponieważ ta gra jest kultowa i każd powinien w nią zagrać

Super Mario SunShine - za klimat, kolorki i każdy powinien zagrać w mariana (póki co jedyna odsłona na gacka)

Metroid Prime - nie grałem w tą gre ale ponoć to najlepsza strzelanina na gacka, a nawet na wszystkie konsole nowej generacji (halo to syf)
nom spokos :) :twisted:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 01, 2004, 23:23:52 pm »
Halo to syf? Coś mi tu zalatuje... ;)

Funboy? A może nie, bo przecież piszesz:
Cytuj
Metroid Prime - nie grałem w tą gre ale ponoć to najlepsza strzelanina na gacka, a nawet na wszystkie konsole nowej generacji (halo to syf)


To skoro nie grałeś w Metroida jak możesz powiedzieć, że jest lepsze od Halo, czy że Halo to syf? W to też pewnie nie grałeś... Nie? ;)
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 01, 2004, 23:29:04 pm »
Od razu mówię, że ma być spokój :twisted: Rikkimaru jeśli mówisz, że Halo jest syfem proszę poprzyj to jakimiś argumentami. Tomish, nie rób demolki :wink: Proszę piszcie tu na temat. O Halo możecie pisać gdzie indziej

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2004, 09:10:38 am »
jaik - za nic nie kupuj Capcom vs SNK 2, są to pieniądze wyrzucone w błoto, ponieważ w tą grę nie idzie po prostu grać na GC ( mówie to jako fan bijatyk 2d)...
Z gier wartych polecenia wymieniłbym Pikmina (fantastyczna gierka, ładna, przyjemna i grywalna) oraz hmm... nie jestem pewien czy StarFox Adventures jest juz w PC, ale jeśli tak to polecam z całego serca, jedna z lepszych gier w jakie grałem na GC.
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 02, 2004, 09:46:02 am »
Cytat: "_rikkimaru_"
(halo to syf)


Ot, czasami każdy musi zabłysnać, swoją zerową wiedzą  :lol:

_rikkimaru_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 02, 2004, 10:47:25 am »
Cytat: "TomisH"
Halo to syf? Coś mi tu zalatuje... ;)

Funboy? A może nie, bo przecież piszesz:
Cytuj
Metroid Prime - nie grałem w tą gre ale ponoć to najlepsza strzelanina na gacka, a nawet na wszystkie konsole nowej generacji (halo to syf)


To skoro nie grałeś w Metroida jak możesz powiedzieć, że jest lepsze od Halo, czy że Halo to syf? W to też pewnie nie grałeś... Nie? ;)
grałem w halo i mi się nie podoba, a co do metroida to wszędzie tak piszą i wogóle ten teges więc napisałem "ponoć"
nom spokos :) :twisted:

_rikkimaru_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 02, 2004, 10:51:16 am »
Cytat: "_rikkimaru_"
Cytat: "TomisH"
Halo to syf? Coś mi tu zalatuje... ;)

Funboy? A może nie, bo przecież piszesz:
Cytuj
Metroid Prime - nie grałem w tą gre ale ponoć to najlepsza strzelanina na gacka, a nawet na wszystkie konsole nowej generacji (halo to syf)


To skoro nie grałeś w Metroida jak możesz powiedzieć, że jest lepsze od Halo, czy że Halo to syf? W to też pewnie nie grałeś... Nie? ;)
grałem w halo i mi się nie podoba, a co do metroida to wszędzie tak piszą i wogóle ten teges więc napisałem "ponoć"


dobra dobra halo to nie syf tylko poprostu mi się nie podoba :) grałem w tą gre przez jakieś 2 godziny w trybie fabularnym więc moge sie mylić...ale póki co takie odnosze wrażenie
nom spokos :) :twisted:

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 02, 2004, 11:11:33 am »
Tak, czytalem ze capcom vs snk2 ma straszne sterowanie na GC, ale naprawde w ogole nie da sie grac ??

A bloody roar jest dobre, gral ktos ??

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 02, 2004, 11:24:49 am »
Bloody Roar jest OK. Ja bym jej dał mocną 7. Gierka choć trójwymiarowa ma feeling 2-wymiarówek- z całym dobrodziejstwem inwentarza, jest dość prymitywna w porównaniu do VF, czy TEKKENA. Grafika w porządku, ale nie jest to ekstraklasa. Fajne są efekty, rozbłyski i inne takie. Postaci też zrobiono dość ładnie natomiast, areny są kompletnie średnie. Dla mnie (lubię dosyc mordobicia) to czysto arcadowy, bezstresowy tytuł, ze sporą dawką miodu i niezła grafiką, tym niemniej dla niektóryh może być za mało skomplikowany.

------------------------------------------------------------------------------------
REKLAMA:
JEŻELI MASZ OCHOTE NA BR3 ZAPRASZAM NA PCHLI TARG, GDZIE UMIEŚCIŁEM OGŁOSZENIE "SPRZEDAM GRY NA GACKA", A TAM TEŻ FIGURUJE BR3 :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 02, 2004, 13:16:43 pm »
Cytat: "_rikkimaru_"
grałem w tą gre przez jakieś 2 godziny w trybie fabularnym więc moge sie mylić...ale póki co takie odnosze wrażenie


LOL, jak dwie godziny to wogóle, po co takie coś piszesz?

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 02, 2004, 13:57:51 pm »
Cytat: "jaik"
Tak, czytalem ze capcom vs snk2 ma straszne sterowanie na GC, ale naprawde w ogole nie da sie grac ??

Tzn grać się da, ale nia ma praktycznie zadnej przyjemności... Mi sie odechciało grac juz po kilkunastu min. Szczerze NIE polecam... (najlepiej spraw sobie SC2 - gierka po prostu rozpiernicza na kawałki :twisted: )
Jeśli o HALO chodzi (niedługo bedzie tutaj wojna...) to ja grałem stosunkowo krótko (na PC niestety) ale gra bardzo mi się podobała... Do Metroida zresztą nie ma tez co porównywać, są to bowiem wbrew pozorom gry bardzo od siebie różne... przynajmniej ja takie odniosłem wrazenie...
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 02, 2004, 14:08:28 pm »
Podobno do PC ma dolaczyc Super Monkey Ball 2. Byloby wprost idealnie. Ta gra jest warta kazdych pieniedzy a za taka cene to po prostu trzeba ja miec.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 02, 2004, 14:15:16 pm »
Ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić dobrej gry o małpkach zamkniętych w przezroczystych sferach :) Ale obym się mylił! :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 02, 2004, 16:35:31 pm »
Jak SMB2 bedzie w seri player's choice to biore od razu!! Nieduzo jest tak dobrych gier dla czterech graczy na raz :)

Najlepiej zeby kosztowala 79, bo za 119 to sie bede zastanawial...

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:48:18 pm »
Czemu ludzie recenzji nei czytacie tylko wlasnym widzimisie sie keirujecie? Znaczy to dobrze np. w przypadku grubego ktory nie lubi znecac sie nad zwierzetami i nie zamyka w kulach malpek, ale jak juz psiale gra jest swietna zarowno w multi jak i single, a przeszkoda byla jedynie cena (229). Gdy ta gra w PC trafi do Polski to nie powinno byc problemow i wahan.

Kilix

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-12-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 03, 2004, 19:03:29 pm »
A jak tam Smash Bros. Melee, albo Mario Party 4? Wypowiedzcie sie czy opłaca sie kupić

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 03, 2004, 19:33:11 pm »
I widzicie? Malo jest recenzji w internecie prasie? A przede wsyztskim Game Only? Co za roznica ze COnker Ci tu powie, ze gre warto/niewarto kupic skoro jest recka na stronie (akurat chyba Conki pisal MP4).

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 03, 2004, 21:30:20 pm »
Heh przeciez to forum serwisu konsolowego. Recenzja Mario Party 4 jest TUTAJ a recka Super Smash Bros Melee TUTAJ.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 04, 2004, 14:49:01 pm »
No dobra ale recenzja to opinia jednego gościa, który w waszym przypadku dostaje wypożyczoną grę od lucas toys, a warto też poznać opinię człowieka który wydał na grę ciężkie pieniądze :) sama recenzja to nie wszystko!

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 04, 2004, 15:17:28 pm »
Tyle ze recenzja w GO to odczucia osoby ktora troche gier juz widziala, wie mniej wiecej jak przelac sowje doczucia na papier i jak dosuzkiwac sie w garch plusow i minusow. I taka ocena jets moim zdaniem abrdziej wyczeprujaca niz trzy zdania kolesia ukrywajacego sie pod xywka powiedzmy Przystojny_22

admin Świata Nintendo

  • Gość
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 04, 2004, 15:26:55 pm »
Cytat: "jaik"
No dobra ale recenzja to opinia jednego gościa, który w waszym przypadku dostaje wypożyczoną grę od lucas toys, a warto też poznać opinię człowieka który wydał na grę ciężkie pieniądze :) sama recenzja to nie wszystko!



Co do subiektywizmu recenzji zgodzę się z Tobą w 100% (vide - VJ w Neo i PSX Extreme). Zgadzam się, że recenzja to nie wszystko, jestem w stanie zgodzić się również z tym, że opinia kogoś kto płaci za gre może się różnić od opinii kogoś kto ją dostaje do testów. Ale w swej wypowiedzi delikatnie dałeś odczuć, że recenzja jest naciągana, bo GO dostała ją od firmy Lukas Toys (btw. to jest prawidłowa pisownia) i pewnie firma Lukas Toys naciska na GO, żeby ocena była wyższa...
To nie Zachód gdzie dystrybutorzy mają kupę kasy i wspierają serwisy. Mieszkamy w Polsce.
Świat Nintendo, w któym mam przyjemność pracować nigdy nie naciska na podmioty, którym odestępnia gry do testów i podejrzewam, że nie czyni tego również firma Lukas Toys. Dajcie wreszcie spokój tym opiniom o wspieraniu recenzji... GO jest naprawdę bardzo rzetelnym serwisem i ich recenzje są (przynajmniej dla mnie) wiarygodnym źródłem informacji.
A co do opinii samego recenzenta - cóż "o gustach się nie dyskutuje"...
A porównanie ich z ocenami z kilku innych serwisów da ci w miarę obiektywne zdanie. Bo mimo samych 10 gra możecie najzwyczajniej niespasować (tak jak mi np. Metroid Prime, w którego nie gram - bo mi się zwyczajnie nie podoba)...

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 04, 2004, 15:38:56 pm »
A ja dodam jeszcze od siebie, ze co Ci da ze wypowie sie an forum 10 osob i wypowie sie kup gre lub jej nie kup. Przeczytaj ze trzy recki, ktore zazwyczaj opisuja gre na tyle by miec obraz jej i sie przekoanc czy CI taki odpowiada. Ja np. nie kupile Pikmina gdyz mimo wysokich ocen okazal sie gra "na czas' a takich nie trawie (pozdrowionka w tym miejscu dla Asi). A na forum opinie sa zazwyczja: gra jest swietna, gra jest do dupy.

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 04, 2004, 16:46:06 pm »
nie wiem ja jakos nie przepadam za recenzjami :) biorac np gre minority report wszedzie oceny 4-5 :) a ja bym dal 7 i gra mi sie podoba bo lubie bijatyki wiec wszyskto zalezy od gusut :) dlatego wole bardziej zdanie kogos z forum
no ale recenzje tez sie przydaja :)
pozdrawiam

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 04, 2004, 16:52:13 pm »
Heh chłopaki nie chodziło mi o naciskanie na serwis, tylko o to że jest różnica jeśli się testuje grę za darmo, a inne jak się kupi samemu, zbierasz kase napalsz sie nastawiasz sie na konkrety itp. :)

Po drugie przeszukałem wszystkie serwisy (gamespot, wasz, ign, gameratings i inne) i na przykład we wszystkich jest napisane jaka ta gra jest dobra i w ogóle a w żadnym nie ma tego co mnie interesuje czyli jak ona się ma do Mortal Kombat:DA ... praktycznie moja przygoda z konsolami zaczęa sie w grudniu, mam pieca od zawzze, pamitam e MK2 mi si straszne podobal :) ale w reckach jest ze niby sc2 lepszy i sam nie wiem, tu super wypasiona gra (sc2) a tam troche gorsza ale postacie znane mi od lat :)

A poza tym to że recenzenci w dużo gier grali to nie jest jedynie plus. Ponieważ wiadomo że RE:code veronica x dostało tylko 6.9 na gamespot dlatego że od wydania tej gry na DC minęły cztery lata i nic nie zmienione praktycznie.
A ja jeśli nigdy w nią nie grałem, to jeśli zagram to pewnie stwierdzę że zasługuje na co najmniej 8 powiedzmy...
Im więcej osób się wypowie o grze tym lepiej :)[/list]

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 04, 2004, 17:08:53 pm »
Jaik, do twoich ostatnich zdan: ale to dlaczego dostala tyle jest zapisane w recenzji. Ja caly czas mowie o czytaniu recek ktore sa pzreciez wydluzonymi opiniami niz patrzenie an oceny w serwisie.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 04, 2004, 17:15:28 pm »
Gamespot wogóle ostatnio coś stracił obiektywizm...
A co do recek - czytam większość - uważam, że recenzenci odwalają kawał dobrej roboty, ale tak jak już wcześniej wspomniałem gra może dostać 10 i mi się zupełnie nie spodobać - po prostu trzeba sprawdzić ją w akcji żeby powiedzieć czy mi sie spodoba czy nie.
I to jest jedna rzecz, której zazdroszczę posiadaczom PS2 - płytki demo!
To byłoby cholerne udogodnienie dla graczy...
Cóż - będziemy się starać, żeby i ten stan rzeczy zmienić  :D

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 04, 2004, 18:05:08 pm »
W ogóle to na zachodzie są wypożyczalnie gier :) więc można sobie pożyczyć i sprawdzić.

Ja bym chętnie sobie pożyczył ssx3 i 1080 avalanche bo naparwdę nie wiem co lepsze. Wolę w takich grach szybką jazdę (1080), i nie lubię na torach jakichś fajerwerków (ssx3) ale taka różnica w ocenie wg wszystkich na korzyść ssx3, to już sam nie wiem ................

Dlatego reccki nie wystarczą czekam aż ktoś się wypowie na forum :) ale na razie nikt nie ma 1080 :(

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 04, 2004, 18:13:21 pm »
Nie bede sie klicl bo i tak cie nie przekonam do jakiegos zachowania, ale staram sie cos tutaj wyjasnic. Co CI da opinia na forum, skoro to bedzie slownie wyrazona ocena. Powtarzam: w recce nie jest wazna koncow aocena ale opis gry. Napsiales ze recki nei wystarcza bo sa oceny rozne. A co ma piernik do wiatraka? Oceny sa te uzasadnione i wczytaj sie i pomysl czy plusy i minusy gier sa dla ciebie wazne (poszczegolne).

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 04, 2004, 18:38:56 pm »
hmmmmmmmmm.... no dobra ale czytając recke to z opisu mi się bardziej podoba 1080 avalanche, a patrząc na ocenę to ssx3 i jak tu wybrać czytając recenzje...

W ogóle im więcej opinii na temat gry tym lepiej... Nie rozumiem za bardzo o co Tobie chodzi :)

Cytuj
Co CI da opinia na forum, skoro to bedzie slownie wyrazona ocena. Powtarzam: w recce nie jest wazna koncow aocena ale opis gry.


Czym się różni "słownie wyrażona ocena" od "opisu gry" w recenzji ????

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 04, 2004, 18:42:53 pm »
Tym ze slownie wyrazona ocena to:"gra jest swietna", "super sie jezdzi",
A opis gry to cos w stylu: "Gra posiada wspanialy model jazdy, ktory pozwala poczuc sie jak na prawdziwym stoku. Niestey zaniedbano system trikow, ktorym jest stosunkowow ubogi itd itd".

Zgadzam sie ze czym wiecje opini tym lepie ale wazne jeszcze jakich i czyich opinii.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Debeściaki z Players Choice
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 04, 2004, 18:47:12 pm »
No właśnie! To się zgadzamy  :D